|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
7.7.2009 23:52:38   
felix7

IZVIRNO SPOROČILO: yania

Kaj Feliška, se ti ne spi?.....
ja eni smo vztrajni.....ma se prav včasih zamislim, kako je Pupa pisala skos, imela časa na pretek....evo , zdej jo je pa mali čisto okupiral....user posted image ...pa še marsikatero....(SPPS, Lejca....)tudi sama nisem tolk gor več....čestitke vama z Najo....pa še katere..ne bom naštvala, da katere ne pozabim..


ma ja, neki dost energije mam user posted image no, počasi je zmanjkuje, pa tudi spodoblo bi se že, da grem v postlo.
Ja, na netu si pa lahko kar precej, če imaš prenosnika. In potem ga imam v dnevni in ves čas klikam "refresh"... In seveda moram pol vsako stvar pokomentirat, haha.

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1051
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 0:15:20   
yania
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: yania

Kaj Feliška, se ti ne spi?.....
ja eni smo vztrajni.....ma se prav včasih zamislim, kako je Pupa pisala skos, imela časa na pretek....evo , zdej jo je pa mali čisto okupiral....user posted image ...pa še marsikatero....(SPPS, Lejca....)tudi sama nisem tolk gor več....čestitke vama z Najo....pa še katere..ne bom naštvala, da katere ne pozabim..


ma ja, neki dost energije mam user posted image no, počasi je zmanjkuje, pa tudi spodoblo bi se že, da grem v postlo.
Ja, na netu si pa lahko kar precej, če imaš prenosnika. In potem ga imam v dnevni in ves čas klikam "refresh"... In seveda moram pol vsako stvar pokomentirat, haha.


hahaha......jaz pa še 24 ur pogledam, in grem vodoravno...ma se vidi, da sem danes po dolgem času pila kavo....user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1052
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 7:39:25   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Steffi


IZVIRNO SPOROČILO: Najaa


IZVIRNO SPOROČILO: MalaČebelica

IZVIRNO SPOROČILO: Grahec

Mi smo tudi glasovali, ampak kako pa kaj drugače, a tukaj teče beseda samo še o glasovanju ali kako? 


včasih še o slabem vremenu user posted image user posted image user posted image user posted image



Več pa na fb user posted image ...

Nalašč sem to napisala, da bo KOKICA jezna! user posted image


Kokica32 na vse načine te želimo na FB spravituser posted image .... ti pa se ne daš... si pa vztrajna user posted image


Jp! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 1053
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 7:41:59   
KOKICA32
Dobro jutro!

Mi smo se zbudili v neko tečno, deževno jutro. user posted image Moj pikec pa je imel neke predstave ponoči, zaspal je kot ponavadi ob 20h, potem pa se je že ob 01h pričel premetavati in stokati, da sem mu dala 90ml AM, potem pa spet ob 05.30h, ko je popil 60 ml, pa pa zaspal, pa spet ob 07h, ko je spil 30ml in zaspal. Res mi je čudno, saj drugače spi v enem kosu do 05h zjutraj. user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1054
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 7:42:25   
KOKICA32
Grem glasovati!user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1055
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 8:31:18   
_andreja_
 poglejte  meni nič mleka ne priteče če si ga črpam, mi ni pri prvem niti zdaj mi ne teče... če pou ure pumpam načrpam nekje 10-20 ml kar ni v bistvu nič ... ko se pa otrok prisesa je pa druga zgodba, drugače bi si ga sigurno črpala in ga z mojim hranla

drugače sem mu včeraj naštimala am pa frajer sploh ni vedel kaj naj počne s tisto dudo v ustih jo je kr ven rinil z jezičkom.... bom probala ga s čajem, da se bo nanjo navadil...

sem pa pomislila, da ima mogoče preveč obrokov mi je prejle ob pol osmih pojedel kolikor je pa mu naslednji dve uri ne bom dala... sam še vedno ne vem kaj naj naredim, da se mu ne bo tolk zaletavalo med dojenjem, ker ko se mu zaleti in ko spusti dojko, meni iz nje lije ne teče in ni čudno da se mu zaleti, ker tolk fejst vleče da komaj diha vmes, se pa vedno dojiva leže ne pomaga niti če sediva je ista zgodba

_____________________________

Kadar človek stori dobro delo, ne da bi mu bilo treba, se Bog ozre navzdol in pravi: ŽE SAMO ZA TA TRENUTEK JE BILO VREDNO USTVARITI SVET.

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1056
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 9:31:40   
KOKICA32
Buuuu---MARČEVKE a še vse spite? user posted image Saj vreme je res pravo za spanje! user posted image

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1057
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 9:49:43   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Buuuu---MARČEVKE a še vse spite? user posted image Saj vreme je res pravo za spanje! user posted image


Ne, ne, ne spimo user posted image  Saj jaz še mogoče bi, a Brin ni za user posted image
Je pa danes res tako, da bova najverjetneje kar doma.

Koliko ste čakale na osebno izkaznico za user posted image ?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1058
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 9:51:05   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Buuuu---MARČEVKE a še vse spite? user posted image Saj vreme je res pravo za spanje! user posted image


Ne, ne, ne spimo user posted image  Saj jaz še mogoče bi, a Brin ni za user posted image
Je pa danes res tako, da bova najverjetneje kar doma.

Koliko ste čakale na osebno izkaznico za user posted image ?


mislim, da 4 ali 5 dni..

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1059
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 9:51:22   
Nina00
user posted image  user posted image  user posted image  marčevke! Oba marčevska zvončka in obe trobentici so že na strani s slikcami z največ glasovi user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1060
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 9:52:28   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

Buuuu---MARČEVKE a še vse spite? user posted image Saj vreme je res pravo za spanje! user posted image


Ne, ne, ne spimo user posted image  Saj jaz še mogoče bi, a Brin ni za user posted image
Je pa danes res tako, da bova najverjetneje kar doma.

Koliko ste čakale na osebno izkaznico za user posted image ?


mislim, da 4 ali 5 dni..



Super! Sem se že bala, da bova kljub temu dežju morala na UE, ampak potem se še ne mudi toliko user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1061
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 9:56:02   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

Isto je pri nas zadnje čase...kot blesav se dere v joško in jo poriva iz ust...to pa samo zato, ker je gospodič tako len in se mu ne da vlečt...ker pol, ko pa priteče mleko, se ne buni več...mene tudi kakšen dan prav vrže na obrate...
Naš čez dan je po potrebi-ne gledam na uro...zvečer ga edino podojim okoli 19h in pol dobi dozo am (150 ml) in mi spi tam do 3/4/5 h...po tem pa bi se on zizal skoraj vsako uro tam do 7h, ko zaspi do 9h....
Jaz bom počakala, da ga ta faza mine, ker glede na pridobivanje na teži, ni potrebe, da bi obupala...


Tole pa Brin tudi občasno dela. Na srečo res občasno in bolj zvečer, ko je že od celega dneva utrujen.

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1062
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 9:57:06   
Nina00
KOKICA kakšna je bila noč? Večerni riž kaj deluje?

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1063
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 9:58:59   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

KOKICA kakšna je bila noč? Večerni riž kaj deluje?


Ne, mu včeraj nisem dala...sem že prej napisala, da je nekaj štrajkal, ker sem je zbudil že ob 01h, pa potem ob 05.30 in ob 07h!

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1064
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 9:59:23   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: Piruri

IZVIRNO SPOROČILO: pocka

Taja nam je pa začela jecljati, upamo,da je samo faza, pa malo je verjetno tudi zaradi Blaža...no upam,da je to...govoriti je začela že zelo hitro, zdaj že cele Mehurčke zrecitira (knjiga s pesmicami), pesmico po pesmico, pa take fore...ful je napredna...zdaj pa to, rabi včasih kar lep čas,da besedo skupaj spravi, kar ne more povedat...grozno...je rekla P naj počakamo še par mesecev,če ne bo minilo pa bo treba k logopeduuser posted image





Kaj naj ti rečem...pri nas je bilo isto...in je minilo...je kar ponavljala začetek besede ene 5x preden ji jo je uspelo "izdavit"...in sva jo kar en čas spodbujala, da se je zbrala in besedo lepo povedala...faza...


Jaz sem slišala, da je lahko to le faza v otrokovem razvoju, ko mu možgančki hitrej laufajo od jezička in se mu potem ta zatika. Otroka naj bi ob tem opozarjal naj kar lepo počasi pove.

(odgovor članu Piruri)
Neposredna povezava do sporočila: 1065
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 10:01:34   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

KOKICA kakšna je bila noč? Večerni riž kaj deluje?


Ne, mu včeraj nisem dala...sem že prej napisala, da je nekaj štrajkal, ker sem je zbudil že ob 01h, pa potem ob 05.30 in ob 07h!



Sori, še prebiram za nazaj pa tega še nisem prebrala. Me pa zanimajo izkušnje mamic, ki to probajo, ker nekateri trdijo, da naj bi to podaljšalo spanec, spet drugi pa, da to na spanec nima vpliva.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1066
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 10:04:02   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ojla, evo mene....imam polno, ampak dobesedno polno cunj,.,,,,oprane so, od včeraj ko smo domov prišli smo oprali ene 7 strojev, totalno nabasanih, sem aktivirala še mami in sestro, tako da so 3 stroji laufali v bajti....
zdej pa zlaganje, pa sušenje....

kaj je novega, grem malo prebrati...aja,
čestitke malima bavcema, Tomažu in Anžetu in borki Nikici pikici user posted image user posted image user posted image user posted image


Joj, ste pa prišli nazaj v smotano vreme.

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 1067
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 10:17:03   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: dolči

Pozdravček tudi od mene!

Vidim,da mate hude debate o gosti hrani.
Jaz moji dajem v mleko Novalaovo kašico. Stara bo te dni pet mesecev-korigirano 3.
Sem pa čisto zmedena glede tega uvajanja. Opažam,da vse pišete o raznoraznih kašicah,ki se mešajo z vod,pa z mlekom,pa ene so zelenjavne pa druge spet sadne....
Kaj boste vse kupovale te zadeve. Jaz sem si nekako zamislila,da bi ji sama skuhala korenček,pa kolerabo,krompir,pa jabolko,hruške..., vse pretlačila in to bi bilo to. Sem si to napačen načrt naredila?
Malo se zmedena glede tega,res.

A morda ve katera za kakšno pametno knjigo o prehrani že od samega začetka?

Drugače pa smo imeli danes drugo cepljenje. Jo je popoldan malo zvilo. Je jokala kot dež pa nogico je imela malo rdečo. Sem dala gor alkohol pa malo dalerončka sem ji dala. Sedaj pa je bolje.




Jaz imam v načrtu, tako kot za prvega, sama doma delat sadne in zelenjavne kašice, kupljene ala Frutek pa pridejo zelo prav kadar kam greš in imaš tako kašico v lončku s seboj za primer lakote.
Z mlekom se mešajo razni kosmiči (riževi, proseni,...) za mlečni obrok. Lahko jih zmešaš s svojim mlekom ali z AM. Obstajajo pa tudi riževi kosmiči z že dodanim AM (te imajo večkrat še okus kakega sadja). Te pa mešaš z vodo, ker imajo AM že dodan.

user posted image  za pikico.

(odgovor članu dolči)
Neposredna povezava do sporočila: 1068
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 10:26:20   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

KOKICA kakšna je bila noč? Večerni riž kaj deluje?


Ne, mu včeraj nisem dala...sem že prej napisala, da je nekaj štrajkal, ker sem je zbudil že ob 01h, pa potem ob 05.30 in ob 07h!



Sori, še prebiram za nazaj pa tega še nisem prebrala. Me pa zanimajo izkušnje mamic, ki to probajo, ker nekateri trdijo, da naj bi to podaljšalo spanec, spet drugi pa, da to na spanec nima vpliva.


No, pri meni, velja slednje...Moram pa še večkrat poskusiti....
Samo, ko naredim to zmes pride taaak gosto, da revček komaj vleče iz flaške...kak ve to nardite? Ker na navodilih piše, da se pripravi AM kot ponavadi in nato še dodaš npr. 5 žličk kosmičev. Pa se tako zgosti, da moram kar vodo dodajati...user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1069
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 10:34:14   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: felix7


IZVIRNO SPOROČILO: yania

Ja doma smo....
Felix
Kavica?....ja glejte, kaj pravite na četrtek?....
jaz v petek grem nazaj, pa po vsej verjetnosti pridem šele 20. julija _(ponedeljek), ker sem danes klicala in dobila datum za fizioterapijo....


jaz sem ZA. Ob 11h v Cityju? Pod vodo? Kdo še? Pišuka, sem pa jedrnata user posted image Samo pred 11. uro jaz res ne morem, ker Jure ravno med 9.30 in 10.00 običajno je, pa nama pol čisto sesuje ritem, ker običajno smo se zdaj ob 10h dobivale. Vročine pa itak ne bo user posted image


Bom probala še jaz priletet. Imam sicer spet kar nekaj opravkov v načrtu, a za eno kavico vmes se bo že našlo časa.
Torej jutri ob 11h. Pod vodo.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 1070
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 10:36:42   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

No, pri meni, velja slednje...Moram pa še večkrat poskusiti....
Samo, ko naredim to zmes pride taaak gosto, da revček komaj vleče iz flaške...kak ve to nardite? Ker na navodilih piše, da se pripravi AM kot ponavadi in nato še dodaš npr. 5 žličk kosmičev. Pa se tako zgosti, da moram kar vodo dodajati...user posted image



Za v flašo še nise probala nardit, ampak mislim, da ni nič narobe, če še nekaj vode dodaš. Kaj pa če manj kosmičev daš notri?

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1071
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 10:39:24   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

No, pri meni, velja slednje...Moram pa še večkrat poskusiti....
Samo, ko naredim to zmes pride taaak gosto, da revček komaj vleče iz flaške...kak ve to nardite? Ker na navodilih piše, da se pripravi AM kot ponavadi in nato še dodaš npr. 5 žličk kosmičev. Pa se tako zgosti, da moram kar vodo dodajati...user posted image



Za v flašo še nise probala nardit, ampak mislim, da ni nič narobe, če še nekaj vode dodaš. Kaj pa če manj kosmičev daš notri?


Na navodilih na škatli piše,da se lahko pripravi ali za flaško ali pa po žlički. Moj ima sedaj na flaški 3 luknjice pa komaj vleče, če naredim tako kot piše..valda sem potem dodajala vodo ampak ZAKAJ potem tak butasto napišejo, če se pa tak zgosti kot nek gris! user posted image

(odgovor članu Nina00)
Neposredna povezava do sporočila: 1072
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 10:44:24   
Nina00
_andreja_ upam, da zrihtata tole hranjenje. user posted image  Meni tudi večinoma kar šprica mleko, ko Brin je. Na srečo pa se pritožuje le, ko ima že dovolj in bi se le še crkljal, mleko mu pa še šprica user posted image

(odgovor članu _andreja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1073
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 10:45:22   
Nina00
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: Nina00

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

No, pri meni, velja slednje...Moram pa še večkrat poskusiti....
Samo, ko naredim to zmes pride taaak gosto, da revček komaj vleče iz flaške...kak ve to nardite? Ker na navodilih piše, da se pripravi AM kot ponavadi in nato še dodaš npr. 5 žličk kosmičev. Pa se tako zgosti, da moram kar vodo dodajati...user posted image



Za v flašo še nise probala nardit, ampak mislim, da ni nič narobe, če še nekaj vode dodaš. Kaj pa če manj kosmičev daš notri?


Na navodilih na škatli piše,da se lahko pripravi ali za flaško ali pa po žlički. Moj ima sedaj na flaški 3 luknjice pa komaj vleče, če naredim tako kot piše..valda sem potem dodajala vodo ampak ZAKAJ potem tak butasto napišejo, če se pa tak zgosti kot nek gris! user posted image



Po moje zato, da čim več kašice porabiš user posted image

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1074
   RE: Marčevski zvončki in trobentice II.del
8.7.2009 10:58:47   
yania
Kokica user posted image .....pa to moraš imet poseben cucelj za gosti obrok..kaj ti imaš Aventovega?.. ma čez tiste male luknjice ne more iti nič skozi....po mojem se dobi kak cucelj od Aventa za GH,,,si cer jaz nisem niti gledala, se pa spomnim da pri Nuku imajo to, s tako veliko luknjo, kot npr.velikost dveh buckinih glavic, samo Naja ni nilkoli hotela piti po flaški Gh, tako da smo kar žličko prakticirali.
Moj je včeraj celo kašico zmazal, na 50 ml vode, pa sej sem že napisala to. Ti kar z žličko poskusi, boš videla da mu bo všeč, samo ne čakat da bo lačen, daj malo prej, pa pravijo da naj otrok sedi v naročju, pri meni to ne gre, ker potem misli, da bo dobil mleko, ko ga malo nagnem nazaj.....včeraj ga je moj imel  v naročju in smo se igrali z žličko. Pazi samo da se mu ne zaleti, Timon je tudi včasih kar malo odprl usta, kot da bo bruhal, po mojem zato, ker še ne znajo dobro požirati, treba mu je pustiti, da se z žličko v ustih igra, jo sesa, in posledično pogoltne hrano. Pa saj to sem nekje prebrala, da se da žlička na jeziček in otrok sesa z nje...
Moj se je tudi zbudil danes ob 4.00 pa je vriskal in se igral....sem ga v sanjah poslušala, potem pa pravi moj: pa daj mu že za jesti.....jaz pa njemu; aja, ja pa zbudi me, jaz spim....user posted image user posted image user posted image
Tako da tudi pri nas teorija da bo spal dlje ne drži, vsaj danes ni, sicer je pa tako treskalo, pa padalo, da ni čudno, da se je zbudil.....
Zdej mi je spet zaspal, čakam da se zbudi, da bo dobil banano in jabolčka naribanega, ob 12ih mleko, potem pa sem jaz zmenjena z eno sodelavko, da greva skupaj vozičke gledat v BC...pravi ona meni: pa kako se to sploh odločih za voziček, ko jih je tolko....user posted image user posted image user posted image  sploh ne vem, kaj naj ji svetujem...po mojih kriterijih sem šla tako: lahkozložljiv, lahek, da ga spravim v avto in udoben,seveda, pa cenovno ugoden....

Jutri pa velja, ob 11 pod vodo....

Ja, vreme je pa res butasto tu v Lj...si nisem predstavljala, da bo tako....komaj čakam petek, da odpeketamo nazaj....na otoku res redko pada.,,,vse oblake kar odpelje pročuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 1075
Stran:   <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  41 42 [43] 44 45   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Katera barva Mutsy vozička
endrina

Če bi kupovali Mutsy 3Rider ali Urban Rider, katero barvo bi izbrali?

Cargo Kaki (14%)

Team Dark Kaki (6%)

Team Ocean (30%)

College Green (17%)

College Red (19%)

Team New White (13%)


Število vseh glasov: 175

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!