|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:19:53   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

men je pa zdele dec reku, da ga je ustavla ena kolegica in ga je vprašala kojk čez rok sem in če bova imela dvojčkeuser posted image je rekla da sem tojk široka k soduser posted image user posted image no HB bom sam še dva dni širokauser posted image user posted image
sam sem se šla prov pred ogledalo postavt če sem res tojk široka kt drugi pravjouser posted image sej če ne grem v petek rodit me bo res raznesel k bučouser posted image user posted image




grgrrrrrrr....mater ženska zblojena....takih pa res ne prenesem.....ma ja, obupne smo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....ampak mi vsaj vemo, zakaj imamo toliko dodatnih kiluser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1476
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:23:25   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: *Lina*

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

men je pa zdele dec reku, da ga je ustavla ena kolegica in ga je vprašala kojk čez rok sem in če bova imela dvojčkeuser posted image je rekla da sem tojk široka k soduser posted image user posted image no HB bom sam še dva dni širokauser posted image user posted image
sam sem se šla prov pred ogledalo postavt če sem res tojk široka kt drugi pravjouser posted image sej če ne grem v petek rodit me bo res raznesel k bučouser posted image user posted image




grgrrrrrrr....mater ženska zblojena....takih pa res ne prenesem.....ma ja, obupne smo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ....ampak mi vsaj vemo, zakaj imamo toliko dodatnih kiluser posted image user posted image


ja kaj čmo je pa res da me že cel let ni vidla ker je imela kemoterapije in je bla čist boga, tak da ji čist verjamem da me ima za sod user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1477
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:25:29   
Tanja_
Prej nisem uspela dokončat posta, k je lubi pršu na kosilo. Sva jedla lunete polnjene s tartufi in črnimi olivami, pa ene z orehi in jurčki, pa solatko pa pito. Zdej sm pa sita in sitna tudi.
poki blagor ti. Držim pesti da se je začelo. Drugač mam pa jst isti občutek, kar se tega doma bit tiče. Od 1. aprila sem doma, pa ni nič novega in sama sebi se zdim totalno neproduktivna. Prou slabo vest mam, k moj zjutri vstane pa gre v službo, jst pa doma....Čeprou mi je lihkar reku, da si bom čez dober teden želela da bi mela nč za delat. Upam, da ma prou- glede tega čez dober teden mislim. Da bom takrat že prišli z našim srčkom domov iz P.
Grem psa peljat, pa pol mal spat. K itak ne vem, kaj bi sama s sabo.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1478
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:25:57   
KatMat
cveki...men pa tud ce brki pozenejo ne mislim britvice uzet...

jaz mam spakirano:
-tanizke štunfke zame in male štunfike za malo da se ne bo praskala...
-hlačke (mrežaste za enkratno uporabo in navadne za domov)
-vir 80
-blazinice
-toaletno torbico (brez britvice) -pasta,ščetka,glavnik,milo,deodorant-brez vonja
-dudiko
-bepanten kremico
-vso dokumentacijo


to je touser posted image

< Sporočilo je popravil KatMat -- 20.5.2009 13:31:02 >

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1479
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:28:51   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

Prej nisem uspela dokončat posta, k je lubi pršu na kosilo. Sva jedla lunete polnjene s tartufi in črnimi olivami, pa ene z orehi in jurčki, pa solatko pa pito. Zdej sm pa sita in sitna tudi.
poki blagor ti. Držim pesti da se je začelo. Drugač mam pa jst isti občutek, kar se tega doma bit tiče. Od 1. aprila sem doma, pa ni nič novega in sama sebi se zdim totalno neproduktivna. Prou slabo vest mam, k moj zjutri vstane pa gre v službo, jst pa doma....Čeprou mi je lihkar reku, da si bom čez dober teden želela da bi mela nč za delat. Upam, da ma prou- glede tega čez dober teden mislim. Da bom takrat že prišli z našim srčkom domov iz P.
Grem psa peljat, pa pol mal spat. K itak ne vem, kaj bi sama s sabo.

tanči mal se nasmej...pa bo...nč se sekirat...kosilce ste pa fajn imeli!!!tartufki a ??
ti tartufe,poki bazen,lake je zimski vrt postavila....ma luksuz! tko da se kr najavim...k tanji na kosilo k poki na kopanje pa k lake pozim na vroco cokolado!

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1480
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:30:55   
Anonimen
mene pa dones špika in zgaga pečeuser posted image user posted image

pa vroče je tudi....


(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 1481
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:31:29   
KatMat
dol tišči za pop*****

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1482
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:31:30   
Anonimen
o madonca še poročen list moram not dat, no si me spolnila superuser posted image user posted image user posted image

britvica bo za nujni primer, ker mam tričetrt hlače spakerane za domov in glih vroče mi pa ne bo tako da če bo preveč dlakic na nogi blo vidit si bom mal obrila, drugače bo pa ena šara večuser posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 1483
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:33:32   
Anonimen
vroče pa je zunaj, not je pa superuser posted image user posted image user posted image

jz mam tud zimski vrt, sam so pozimi rože notuser posted image



(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1484
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:33:39   
KatMat
če bo mene kera pogledala mal postran ce bo vidla kaksno dlakico ji hladnokrvno odgovorim da mam to zarad komarjev...na cerkniskem jezeru jih je velik....večje ko so kocince manj sem popikana k se morjo čez šumo prebijat...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1485
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:34:23   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

cveki...men pa tud ce brki pozenejo ne mislim britvice uzet...

jaz mam spakirano:
-tanizke štunfke zame in male štunfike za malo da se ne bo praskala...
-hlačke (mrežaste za enkratno uporabo in navadne za domov)
-vir 80
-blazinice
-toaletno torbico (brez britvice) -pasta,ščetka,glavnik,milo,deodorant-brez vonja
-dudiko
-bepanten kremico
-vso dokumentacijo


to je touser posted image


točn to sm mela jaz pa nism nč pogrešala...no polnilc za telefon si še uzem

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1486
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:34:30   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

vroče pa je zunaj, not je pa superuser posted image user posted image user posted image

jz mam tud zimski vrt, sam so pozimi rože notuser posted image



no vidš...k tebi bom pa na kakav prsla...



no zdej pa šibam se na eno kavico,tokrat z noseckami!papa

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1487
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:34:40   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

cveki...men pa tud ce brki pozenejo ne mislim britvice uzet...

jaz mam spakirano:
-hlačke (mrežaste za enkratno uporabo in navadne za domov)
-vir 80
-blazinice
-toaletno torbico (brez britvice) -pasta,ščetka,glavnik,milo,deodorant-brez vonja
-dudiko
-bepanten kremico
-vso dokumentacijo


to je touser posted image


A iz Tosame? K te mam tud jst pa se jih lahko pere. Sm si jih 10 kupla da bom mela za čas čišče. ampak grem tud domov v njih, k ne vem v katere moje sp.hlače bi spravla svojo rit, pa še Vir 80user posted image

Kako si tok skulirana? Jst sm sam na momente, če ne mi gre pa že vse na k... Pa še začel so me klicarit in SMSe pošiljat, če smo že 3. Halo, sej sploh še roka nism mela. Zdej še prijazno odgovorim, pa tud vsakmu napišem, da sporočim ko bo kaj novega. Upam, da to dojamejo.

Aja, na kosilo pa ti kr pridi, ampak ti bom drugič prej povedla, kdaj bojo lunetke, da jih bom več skuhala. Jst mam tud ful rada tartufe, kar dostkrat nardim omako z njimi,mmmm...A to loh ješ, k si noseč?

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1488
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:34:48   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

če bo mene kera pogledala mal postran ce bo vidla kaksno dlakico ji hladnokrvno odgovorim da mam to zarad komarjev...na cerkniskem jezeru jih je velik....večje ko so kocince manj sem popikana k se morjo čez šumo prebijat...



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja no to maš pa prav, user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 1489
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:34:55   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

cveki...men pa tud ce brki pozenejo ne mislim britvice uzet...

jaz mam spakirano:
-tanizke štunfke zame in male štunfike za malo da se ne bo praskala...
-hlačke (mrežaste za enkratno uporabo in navadne za domov)
-vir 80
-blazinice
-toaletno torbico (brez britvice) -pasta,ščetka,glavnik,milo,deodorant-brez vonja
-dudiko
-bepanten kremico
-vso dokumentacijo


to je touser posted image


točn to sm mela jaz pa nism nč pogrešala...no polnilc za telefon si še uzem



no ja...mam tud ja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1490
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:35:52   
Tanja_
Ne, k si noseč. K dojiš sem mislila.Al kej spremeni okus al pa vonj mleka?

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1491
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:37:49   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

[
A iz Tosame? K te mam tud jst pa se jih lahko pere. Sm si jih 10 kupla da bom mela za čas čišče. ampak grem tud domov v njih, k ne vem v katere moje sp.hlače bi spravla svojo rit, pa še Vir 80user posted image

Kako si tok skulirana? Jst sm sam na momente, če ne mi gre pa že vse na k... Pa še začel so me klicarit in SMSe pošiljat, če smo že 3. Halo, sej sploh še roka nism mela. Zdej še prijazno odgovorim, pa tud vsakmu napišem, da sporočim ko bo kaj novega. Upam, da to dojamejo.

Aja, na kosilo pa ti kr pridi, ampak ti bom drugič prej povedla, kdaj bojo lunetke, da jih bom več skuhala. Jst mam tud ful rada tartufe, kar dostkrat nardim omako z njimi,mmmm...A to loh ješ, k si noseč?


ja v tosami sem kupila ja...tud za domov...sem se pa nasmejala ko me je uprasala po št.....pa ji recem da ji telefonsko št. komot povem-kolksno rit pa mam in kolksno bom mela ko bom sla rodit pa tud prblizno ne vem...tak da sem kr mal vecje uzela...

ce se bom jezila pa bila slabe volje se mi bo se bolj vleklo se mi zdi...tko da se smejem tud ce mi gre vse narobe...kaj pa cemuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1492
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:38:37   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

user posted image Čveki, sem se nasmejala! Ej, še sam 2 dni te loči od spoznanja svoje zlate bebice!!! Srečnica,...ma sj ti vseen privoščim! user posted image

Babe, danes ste dale pa hude pomočnike gor...šele zdaj sem uspela vse prebrat za nazaj.
KatMat, tebe pa nekaj danes fejst hudo razganja, kaj? Da neboš na kofetu kakega prjela za ta zadnjo...čvrsto! user posted image  




pa sem ga ves!!!!pa ne sam za tazadnjo...kr na parkingu!!!iiiiiiiiihhhhhhhhhhaaaaa...men se bo zmesal!!! (aja...da nau pomote-je bla od mojga srcka ritka)


FLASKA!!!!! kako si macka?!hvala za lepe zelje...se mi pa zdi da se trenutno bolj malo ukvarjamo z mislimi o bolecinah ker bi rade vidle nase bebice!!!kaksno slikico se prilepi!!





A si ga? user posted image user posted image user posted image  Jst bom pa zvečer mojga za rito stisnila! user posted image  Auuuuč!!! Komaj čakam! user posted image
Pa nimam bazena! Moji doma ga imajo! Mi2 živima v stanovanju. Se bom pa hodla domov k našim švercat! user posted image  Bo kr brez vstopnine, pa še najem pa napijem se lahk. user posted image  

Moji popadki so se pa umirillllllllliiiiii. user posted image

Tanja, vem kako ti je...jst se tudi tako počutim. Moj se tudi muči na šihtu vsak dan, pa pride zmozgan domov, jst pa doma,...praktično nimam kaj za počet,...razen da spucam in skuham. user posted image  Ampak še kak teden pa bomo polno zaposlene mamice!!! Pol bomo pa spet jamrale, kolk usega je za delat, pa ne sfolgamo. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1493
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:38:54   
KatMat
dobro uprasanje...nebi vedla...


no zdej pa res šibam!papa

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1494
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:39:20   
Tanja_
kati jst si nisem še spakirala glavnika, čakam, da me zagrabjo popadki, pa bom tik predn greva. Če pa slučajn pozabm, mi ga boš pa ti posodla a ne?user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1495
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:40:44   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

user posted image Čveki, sem se nasmejala! Ej, še sam 2 dni te loči od spoznanja svoje zlate bebice!!! Srečnica,...ma sj ti vseen privoščim! user posted image

Babe, danes ste dale pa hude pomočnike gor...šele zdaj sem uspela vse prebrat za nazaj.
KatMat, tebe pa nekaj danes fejst hudo razganja, kaj? Da neboš na kofetu kakega prjela za ta zadnjo...čvrsto! user posted image  




pa sem ga ves!!!!pa ne sam za tazadnjo...kr na parkingu!!!iiiiiiiiihhhhhhhhhhaaaaa...men se bo zmesal!!! (aja...da nau pomote-je bla od mojga srcka ritka)


FLASKA!!!!! kako si macka?!hvala za lepe zelje...se mi pa zdi da se trenutno bolj malo ukvarjamo z mislimi o bolecinah ker bi rade vidle nase bebice!!!kaksno slikico se prilepi!!





A si ga? user posted image user posted image user posted image  Jst bom pa zvečer mojga za rito stisnila! user posted image  Auuuuč!!! Komaj čakam! user posted image
Pa nimam bazena! Moji doma ga imajo! Mi2 živima v stanovanju. Se bom pa hodla domov k našim švercat! user posted image  Bo kr brez vstopnine, pa še najem pa napijem se lahk. user posted image  

Moji popadki so se pa umirillllllllliiiiii. user posted image

Tanja, vem kako ti je...jst se tudi tako počutim. Moj se tudi muči na šihtu vsak dan, pa pride zmozgan domov, jst pa doma,...praktično nimam kaj za počet,...razen da spucam in skuham. user posted image  Ampak še kak teden pa bomo polno zaposlene mamice!!! Pol bomo pa spet jamrale, kolk usega je za delat, pa ne sfolgamo. user posted image


Ma ja sej vem. Sam res se čist neproduktivno počutim.

Ajde gremo šlogat- kdaj bomo rodile?user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1496
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:41:29   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

cveki...men pa tud ce brki pozenejo ne mislim britvice uzet...

jaz mam spakirano:
-tanizke štunfke zame in male štunfike za malo da se ne bo praskala...
-hlačke (mrežaste za enkratno uporabo in navadne za domov)
-vir 80
-blazinice
-toaletno torbico (brez britvice) -pasta,ščetka,glavnik,milo,deodorant-brez vonja
-dudiko
-bepanten kremico
-vso dokumentacijo


to je touser posted image


točn to sm mela jaz pa nism nč pogrešala...no polnilc za telefon si še uzem



Kaj pa fotiča? Fotič je glavni! user posted image

Po tele mrežaste hlačke bom še jst šla v lekarno. Sem čist pozabla nanje. Sicer ima 6 svojih novih mehkih,...ampak jih je škoda za tisto čiščo.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1497
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:45:52   
Dudica1
Jaz pa grem dat makarončke kuhat ker bo makaronov narastek in solatka...user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1498
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:47:52   
Anonimen
fotič bo mel pa kr moj možek na skrbiuser posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1499
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:48:08   
pokica_
Si mi dala idejo za testenine Dudi. Jst bom pa špagete z tuna omakco in zeleno domačo solatko zravn. user posted image  Ampak še je čas za pripravo kosila...to bo itak na hitro narjeno.



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  58 59 [60] 61 62   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...
Kaj vzeti s seboj v porodnišnico?
Da česa ne bi pozabili, smo vam pripravili spisek stvari, ki jih vzemite s seboj v porodnišnico.




OSKAR
TLF

Kako vam je všeč ime Oskar za dečka?

zelo všeč (34%)

ne preveč (24%)

ni mi všeč (42%)


Število vseh glasov: 133

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!