|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:20:23   
pokica_
user posted image Čveki, sem se nasmejala! Ej, še sam 2 dni te loči od spoznanja svoje zlate bebice!!! Srečnica,...ma sj ti vseen privoščim! user posted image

Babe, danes ste dale pa hude pomočnike gor...šele zdaj sem uspela vse prebrat za nazaj.
KatMat, tebe pa nekaj danes fejst hudo razganja, kaj? Da neboš na kofetu kakega prjela za ta zadnjo...čvrsto! user posted image  



_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1451
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:21:19   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Hvala Dudi! user posted image  Vse po vrsti ste zlate! user posted image  
Sj sem se mu že opravičla, da sem tečka, pa da naj me mal bolj zastopi...jst tud v nikogar ne rinem, če ima kdo kdaj slab dan...pač rabim malo mira, pa je pol za kako uro ok.
Boma si danes prvoščila en daljši sprehod po mestu, pa šla na sladoled, pa kako majčko kupit...pa bo kuj boljše! user posted image  Rabim malo odklopa, ko se mi zdi, da sem skos na relaciji dom-porodnišnica....in mi že vse preseda. Je treba spremembe uvest.


Jaz sem ga tud najprej nadrla k sm vn iz G pršla v pondelk.Pol me je pa na 3 kepce sladoleda pelu, pa je blo mal bolš

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1452
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:22:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: elyy

ooo cveki....sej res ti greš u petekuser posted image blagor se teb!!
no upam, da mi sporočiš srečni dogodek.....jst sm pa skor vse pospravla,se vse sveti doma.
Dons bom počasi pripravla torbo za v P. (kaj si dala ti noter),jst mislm,da je spet brezveze imet tok stvari(čist tko za osebo higieno,ostale stvari za malčka bo pa itak očka prinesu).
kdaj dobiš nakazilo prve porodniške?tud 15.6,koker jst?a veš,da se kr veselim......k bo večje nakazilouser posted image ....



ja v petek grem
za v P. sem si pa dala vir80, potem vse za osebno higieno ( šanpon, zobna pasta, ščetka, glavnik, britvico, komletek z škaricami in pilco) spodnje perilo, moderček in blazinice da ne bo preveč pušalo, aja pa še bepanten za mazat bradavice, če bo treba, pa dudo zauser posted image
ostalo sem pa naštimala v drugo torbo pa bo možek prnesu ko bom šla domov, zase za oblečt in za user posted image

porodniško celo bom tud jz dobila šele 15.6. sem pa za 5dni k sem bla prejšen mesec v porodniški dobila že ta mesec nakazanouser posted image , jz tud čakam junij k bo večji znesek se bo lažje dihalouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu elyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1453
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:24:42   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Hvala Dudi! user posted image  Vse po vrsti ste zlate! user posted image  
Sj sem se mu že opravičla, da sem tečka, pa da naj me mal bolj zastopi...jst tud v nikogar ne rinem, če ima kdo kdaj slab dan...pač rabim malo mira, pa je pol za kako uro ok.
Boma si danes prvoščila en daljši sprehod po mestu, pa šla na sladoled, pa kako majčko kupit...pa bo kuj boljše! user posted image  Rabim malo odklopa, ko se mi zdi, da sem skos na relaciji dom-porodnišnica....in mi že vse preseda. Je treba spremembe uvest.


Jaz sem ga tud najprej nadrla k sm vn iz G pršla v pondelk.Pol me je pa na 3 kepce sladoleda pelu, pa je blo mal bolš

Men menda niti ni upal ničesar predlagat, pa sem se sama ponudla na sladoled! user posted image  No, sj me je odpelal domov pa šel takoj nazaj na šiht,..niti cajta ni blo...ko mam vedno tele CTGje zgodaj zjutraj. Ampak sem danes čakala kar 45min na ctg, pol paše eno debelo uro na G. user posted image

elyy, js sem tud pozabla pohvalit tvoje slikce...si full simpatična, ampak zakaj si bla pa tko resna na slikcah? Ti je tvoj kaj ušpičil? user posted image
k.tja vi ste bli pa prav luštni na sprehodeku...jst sem tud opazla tvoje utrujene rdeče okice. Sj bojo kmalu bolje, kajne?

Jst sem tud posesala stanovanje, pa cunje zložila z sušilca...pol bom še tla pomila, pa kosilo prpravla. Ampak še tuhtam kaj bi jedli danes...nimam ideje.
Kaj bote kuhale v tej vročini?

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1454
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:25:35   
cebelica82
sem našla par  min, da  vam na kratko povem mojo porodno zgodbo: začelo se je prejšnjo sredo, neke bolečine pod trebuhom čez cel dan, ki so se proti večeru izkazali za popadke ( čeprav sem mojega še ob devetih zvečer prepričevala, da to ni to in šla spatuser posted image ). ko sem bila v postelji,  pa se mi je zdelo, da so te bolečine kar pogoste in sem napol v snu gledala na uro...in ugotovila, da se pojavljajo na pet min!!! potem sem zbudila mojega, še vedno prepričana, da se še ni začelo ali da se pač  nekaj je ampak ni sile, da naj gre spat. vedar me ni poslušal, je šel na net preverjat, kaj so to popadki...namesto mene..user posted image  pol sva se malo pregovarjala, kaj bi in me je nazadnje prepričal, da se greva stuširat in zrihtat in pokazat v porodnišnico.

tja sva prispela okrog enih ponoči, sprejela me je ena zelo tečna sestra, me pogledala in nadrla nekaj....( sem mela vnetje in sem imela canesten v nožnici, je pač tako naneslo, ona pa meni, kaj si ti tlačim?????) no, v glavnem, mi reče, da sem odprta 3 cm in naj se preoblečem in gremo gor. jaz sem bila pa ziher, da me bo poslala domov.....

potem pa vse by the book, bi lahko rekli.....sprejem, klistir, popadki, čakanje na prosto porodno sobo, v katero smo prišli ob 4.20 zjutraj, pride babica Milena ( ful fajn) in po dveh urah in pol za mene kar konkretnih bolečin smo dobili Nežo. Ker je bila rojena glih pred jutranjo smeno, je ob pol sedmih prihitela še ena naspidirana babica, ne vem imena, ki je vse skupaj hotela malo pospešit, tako da sem dobila šive, ampak bo že, čeprav to kar hudo boli.

to je to, sem kar vesela, da je šlo vse tako hitro. moj pa po tem kar v službo ob enajstih...častit pijačo!


(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1455
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:25:45   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

user posted image Čveki, sem se nasmejala! Ej, še sam 2 dni te loči od spoznanja svoje zlate bebice!!! Srečnica,...ma sj ti vseen privoščim! user posted image

Babe, danes ste dale pa hude pomočnike gor...šele zdaj sem uspela vse prebrat za nazaj.
KatMat, tebe pa nekaj danes fejst hudo razganja, kaj? Da neboš na kofetu kakega prjela za ta zadnjo...čvrsto! user posted image  




ja pokica nimaš kej, sem taka kot kruh k vzhaja, tako da čez en teden ko pridem domov bom kr orbitrek zajahala da bom čimprej vse kile zgubila SANJAKURAKUKURUZuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1456
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:31:21   
Anonimen
 čebelica: no sam da je vsega mimo in da imate svojo štručko pri sebiuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cebelica82)
  Neposredna povezava do sporočila: 1457
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:32:06   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

user posted image Čveki, sem se nasmejala! Ej, še sam 2 dni te loči od spoznanja svoje zlate bebice!!! Srečnica,...ma sj ti vseen privoščim! user posted image

Babe, danes ste dale pa hude pomočnike gor...šele zdaj sem uspela vse prebrat za nazaj.
KatMat, tebe pa nekaj danes fejst hudo razganja, kaj? Da neboš na kofetu kakega prjela za ta zadnjo...čvrsto! user posted image  




ja pokica nimaš kej, sem taka kot kruh k vzhaja, tako da čez en teden ko pridem domov bom kr orbitrek zajahala da bom čimprej vse kile zgubila SANJAKURAKUKURUZuser posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image  Zdaj bo glih ta prava vročina za švicanje! Boš se lahko fino fitnesirala! user posted image   Jst bom pa trebušnjake delala po porodu, pa plavala čimveč....v domačem bazenu! user posted image   

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1458
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:34:32   
Dudica1
poki sej to da si boš kupla kakšno majčko te bi zihr pomiril...user posted image ...pr men tud pali to

elyy lušna nosečka...user posted image user posted image user posted image

cebelica
dokaj lepa porodna zgodba,samo če ne bi bilo tiste sestre na koncu zarad katere imaš šive...user posted image ,samo da se cartate in je ok...user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1459
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:36:16   
Dudica1
Ja ne bo šlo tako hitro kot si ve mislite...en teden po porodu ne bo nobena nič fitnisirala ...boste vidle k vas bo vse bolelo...povejte pol...user posted image

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1460
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:36:21   
pokica_
Oooo čebelica82, full lepa in hitra porodna zgodba! user posted image  Zdaj pa doživljate itak najlepši del...cartanje! user posted image

Ej babe...jst sem prej od 10.30 do 11h imela full redne popadke, skos na  5, 3 in 2 min. Zdaj je blo eno uro mira...zdaj pa spet naprej šibajo. Mogoče bom pa namesto sladoleda in sprehoda cartala našo bebo. user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1461
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:37:21   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Oooo čebelica82, full lepa in hitra porodna zgodba! user posted image  Zdaj pa doživljate itak najlepši del...cartanje! user posted image

Ej babe...jst sem prej od 10.30 do 11h imela full redne popadke, skos na  5, 3 in 2 min. Zdaj je blo eno uro mira...zdaj pa spet naprej šibajo. Mogoče bom pa namesto sladoleda in sprehoda cartala našo bebo. user posted image


še boljše a ne...user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1462
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:42:49   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Oooo čebelica82, full lepa in hitra porodna zgodba! user posted image  Zdaj pa doživljate itak najlepši del...cartanje! user posted image

Ej babe...jst sem prej od 10.30 do 11h imela full redne popadke, skos na  5, 3 in 2 min. Zdaj je blo eno uro mira...zdaj pa spet naprej šibajo. Mogoče bom pa namesto sladoleda in sprehoda cartala našo bebo. user posted image


no če bo kaj pa nam javiuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1463
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:49:00   
elyy
cveka;kdaj si ti nastopla porodniško,da si mela neki nakazan?k jst sm 1.5?in bo itak 15.6
sej si čist dost pripravla za P. jst tud nemislm nosit,tok enih zadev sabo!
čebelica;res je lepa porodna zgodba,sam bi bla še lepša,če bi ble sestrice in babice res bolj prijazne?ampak sej tko pride,da so pač naspiderane,zato nimaš kej nardit...je pomoje bolj,če si kr tih!
dudi;hvala vama s pokico za tok lep komplimet za slikceuser posted image ......jst sm ponavad,skos resna na slikah,pa nevem zakaj!!user posted image
pokica:držim pestke,da gre za resnične popadke,pa ne za lažne.....upam,da nam sporočiš novico in,da bo vse ok.

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1464
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:51:16   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: elyy

cveka;kdaj si ti nastopla porodniško,da si mela neki nakazan?k jst sm 1.5?in bo itak 15.6
sej si čist dost pripravla za P. jst tud nemislm nosit,tok enih zadev sabo!
čebelica;res je lepa porodna zgodba,sam bi bla še lepša,če bi ble sestrice in babice res bolj prijazne?ampak sej tko pride,da so pač naspiderane,zato nimaš kej nardit...je pomoje bolj,če si kr tih!
dudi;hvala vama s pokico za tok lep komplimet za slikceuser posted image ......jst sm ponavad,skos resna na slikah,pa nevem zakaj!!user posted image
pokica:držim pestke,da gre za resnične popadke,pa ne za lažne.....upam,da nam sporočiš novico in,da bo vse ok.


25.4. sem nastopila P. sej jz tud ne vem če bom vse to nosila s sabo, k bo vsega polno v P. tako da bom še jutri vse pregledala kaj se res splača in kaj ne user posted image

(odgovor članu elyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1465
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:53:56   
Anonimen
moj sinko mi je pa k babici ušeluser posted image pravi da bo malo pri njej, se rat certa, ker mu vedno kak bonbonček dauser posted image user posted image user posted image jz mam pa mir tle doluser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1466
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:56:04   
pokica_
Ma mam občutek da bojo spet samo lažni, me že 2 dni tako zvija. user posted image  Pa sem še kar v enem kosu. Ampak hecno je to, ...da me zvija vedno tam po 10.uri zjutraj...nikoli prej...al pa pozno zvečer...
Ko pa imam vedno Ctg zgodaj zjutraj, je pa vse mirno in tihouser posted image  

Dudi, na kolko min si ti imela popadke, da si se odločila za odhod v P? In si čakala najmanj 1h, da so skos šibali?
K jst sploh nimam pojma,..kdaj bo pravi cajt. Verjetno me bo moglo že fejst fejst zvijat, da se bom odločila it v P. Za zdaj so kr vzdržni,...je pa res da imam jst visok prag bolečine, me bo mogel moj prisilit da me bo pelal v P user posted image  

< Sporočilo je popravil pokica_ -- 20.5.2009 12:57:52 >


_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1467
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:58:49   
elyy
sej pomoje ti bo vse prv pršlo k si napisala(jst bom dodala še svoje copatke,k brez njih res nemoremuser posted image )....
teb pa tud mau prv pride,da se spočiješ od sinka vsaj za pou urce..nej malo babici nagajauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1468
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:02:11   
elyy
pokica;mene je pred dvemi tedni vsako noč zvijal(bolečine podobne menstrualnim)pa nč,ni blo tazga znaka za v P. pol me je prejšen teden v trgovini,da so mogel,kr odpret tretjo blagajno zard meneuser posted image  in sm misla,da gre zares,sploh v avtu nisem mogla sedet,kok je stiskal.......in seveda spet nč....ta teden nč,ctg v ponedeljek ni nič kazal...in čakamo**

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1469
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:06:08   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Ma mam občutek da bojo spet samo lažni, me že 2 dni tako zvija. user posted image  Pa sem še kar v enem kosu. Ampak hecno je to, ...da me zvija vedno tam po 10.uri zjutraj...nikoli prej...al pa pozno zvečer...
Ko pa imam vedno Ctg zgodaj zjutraj, je pa vse mirno in tihouser posted image  

Dudi, na kolko min si ti imela popadke, da si se odločila za odhod v P? In si čakala najmanj 1h, da so skos šibali?
K jst sploh nimam pojma,..kdaj bo pravi cajt. Verjetno me bo moglo že fejst fejst zvijat, da se bom odločila it v P. Za zdaj so kr vzdržni,...je pa res da imam jst visok prag bolečine, me bo mogel moj prisilit da me bo pelal v P user posted image  


mene je tud ščipal že dve noči prej...potem tretji dan cel dan...in zvečer okrog 8h so se začeli bolj hujši popadki,sem dihala ko konj...in bili so vse bolj redni tam od 5-7 minut...šla sva potem okroh 11h zvečer...ne vem men so popadki skakali iz 7 minut na 5 minut pa spet na 7 pa tako...in pol k je blo zmer bolj za dihat sva šla...

Sej boš vidla ko ne bo več znosno greš

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1470
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:09:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: elyy

sej pomoje ti bo vse prv pršlo k si napisala(jst bom dodala še svoje copatke,k brez njih res nemoremuser posted image )....
teb pa tud mau prv pride,da se spočiješ od sinka vsaj za pou urce..nej malo babici nagajauser posted image


ga je mela babica dovolj, je že pr men se igra z avtiuser posted image user posted image

(odgovor članu elyy)
  Neposredna povezava do sporočila: 1471
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:13:54   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

user posted image Čveki, sem se nasmejala! Ej, še sam 2 dni te loči od spoznanja svoje zlate bebice!!! Srečnica,...ma sj ti vseen privoščim! user posted image

Babe, danes ste dale pa hude pomočnike gor...šele zdaj sem uspela vse prebrat za nazaj.
KatMat, tebe pa nekaj danes fejst hudo razganja, kaj? Da neboš na kofetu kakega prjela za ta zadnjo...čvrsto! user posted image  




pa sem ga ves!!!!pa ne sam za tazadnjo...kr na parkingu!!!iiiiiiiiihhhhhhhhhhaaaaa...men se bo zmesal!!! (aja...da nau pomote-je bla od mojga srcka ritka)


FLASKA!!!!! kako si macka?!hvala za lepe zelje...se mi pa zdi da se trenutno bolj malo ukvarjamo z mislimi o bolecinah ker bi rade vidle nase bebice!!!kaksno slikico se prilepi!!



(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1472
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:15:40   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: elyy

ooo cveki....sej res ti greš u petekuser posted image blagor se teb!!
no upam, da mi sporočiš srečni dogodek.....jst sm pa skor vse pospravla,se vse sveti doma.
Dons bom počasi pripravla torbo za v P. (kaj si dala ti noter),jst mislm,da je spet brezveze imet tok stvari(čist tko za osebo higieno,ostale stvari za malčka bo pa itak očka prinesu).
kdaj dobiš nakazilo prve porodniške?tud 15.6,koker jst?a veš,da se kr veselim......k bo večje nakazilouser posted image ....



ja v petek grem
za v P. sem si pa dala vir80, potem vse za osebno higieno ( šanpon, zobna pasta, ščetka, glavnik, britvico, komletek z škaricami in pilco) spodnje perilo, moderček in blazinice da ne bo preveč pušalo, aja pa še bepanten za mazat bradavice, če bo treba, pa dudo zauser posted image
ostalo sem pa naštimala v drugo torbo pa bo možek prnesu ko bom šla domov, zase za oblečt in za user posted image

porodniško celo bom tud jz dobila šele 15.6. sem pa za 5dni k sem bla prejšen mesec v porodniški dobila že ta mesec nakazanouser posted image , jz tud čakam junij k bo večji znesek se bo lažje dihalouser posted image user posted image user posted image user posted image



cveki...kaj ti mislis kaksnga dohtarja obrit??sam ne po jajckih....
se mi zdi da bo zadnja stvar ki ti bo na misel padla britje v p

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1473
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:18:38   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat
cveki...kaj ti mislis kaksnga dohtarja obrit??sam ne po jajckih....
se mi zdi da bo zadnja stvar ki ti bo na misel padla britje v p


user posted image user posted image user posted image
To se pa strinjam...men se že ne bi dal no in niti časa ne bi imela...sem se komaj uspela vsaj stuširat...

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1474
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 13:19:38   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: elyy

ooo cveki....sej res ti greš u petekuser posted image blagor se teb!!
no upam, da mi sporočiš srečni dogodek.....jst sm pa skor vse pospravla,se vse sveti doma.
Dons bom počasi pripravla torbo za v P. (kaj si dala ti noter),jst mislm,da je spet brezveze imet tok stvari(čist tko za osebo higieno,ostale stvari za malčka bo pa itak očka prinesu).
kdaj dobiš nakazilo prve porodniške?tud 15.6,koker jst?a veš,da se kr veselim......k bo večje nakazilouser posted image ....



ja v petek grem
za v P. sem si pa dala vir80, potem vse za osebno higieno ( šanpon, zobna pasta, ščetka, glavnik, britvico, komletek z škaricami in pilco) spodnje perilo, moderček in blazinice da ne bo preveč pušalo, aja pa še bepanten za mazat bradavice, če bo treba, pa dudo zauser posted image
ostalo sem pa naštimala v drugo torbo pa bo možek prnesu ko bom šla domov, zase za oblečt in za user posted image

porodniško celo bom tud jz dobila šele 15.6. sem pa za 5dni k sem bla prejšen mesec v porodniški dobila že ta mesec nakazanouser posted image , jz tud čakam junij k bo večji znesek se bo lažje dihalouser posted image user posted image user posted image user posted image



cveki...kaj ti mislis kaksnga dohtarja obrit??sam ne po jajckih....
se mi zdi da bo zadnja stvar ki ti bo na misel padla britje v p


ma glih za vsak slučaj če bo kakšna dlaka preveč zrasla v 7 dneh user posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 1475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  57 58 [59] 60 61   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




avto moto
metalord666

ali zbirate avto moto?

da (17%)

ne (83%)


Število vseh glasov: 235

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!