|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:58:50   
KatMat
oo dudi pride mal vsake tolk mal precikirat...


grem pa se jest mal delat da ne boste sam ve pridnee...

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1426
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 11:01:35   
Dudica1
ja zlikam en body pa se spet usedem tle pred računalnikuser posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1427
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 11:06:15   
KatMat
Življenje je kratko, krši pravila, pozabljaj hitro , poljubljaj počasi , ljubi počasi, smej se nekontrolirano ter nikoli ne obžaluj tistega kar ti je pripeljalo nasmešek na tvoja lica

user posted image

< Sporočilo je popravil KatMat -- 20.5.2009 11:07:03 >

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1428
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 11:18:00   
Anonimen
jz sem pa zdejle posesala, pa kosilo se kuha, pa z možekom urejava še zadnje podrobnostiuser posted image user posted image user posted image

jutri bo možek sam moj da mi bo pomagal do konca vse pospravit sploh tam k jz ne moremuser posted image
pa jutri bom lignje na žaru jedla k mi že cel teden pašejo, pa si jih bom šele jutri prvoščlauser posted image user posted image user posted image

nosek se mi je odmašiluser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 1429
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 11:19:36   
KatMat
grem na kofi...se slisimo!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1430
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 11:21:07   
pokica_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ce na svoj rok se zmeri nc ne pokaze...npr..pr men pa pr pokici...pol mave preglede sam se v p a ne?? pa to na dva dni a ne??


jst v P hodim že 1 mesec,...zadnje 2 tedna vsak 2 dan! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1431
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 11:23:51   
elyy
Sej bo....še dober,da imamo tale možke,da nam pomagajo ane cveki?!
jst bom šla pospravljat mau pol pa tud kosilo kuhat,da bo do 3h narjen k moj pride domov**

spravla sm se uredit mau album in sm dala slikce gor,morem še od beby sobico,dat gor...sam to bom jutr,če ne bom predoug gor na rr!
grem se pol beremo**

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1432
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 11:24:36   
FLASK_A
helou!

Kake fine pomočnike imate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Men se čist meša, hormoni so na vrhuncu- tako da še dobro, da sem šivanauser posted image

Pokica, kaj naj ti rečem... Vem, kako se počutiš sedaj na koncu... Objemčki zate, želim da bo čimprej user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1433
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 11:28:08   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: FLASK_A

helou!

Kake fine pomočnike imate user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Men se čist meša, hormoni so na vrhuncu- tako da še dobro, da sem šivanauser posted image

Pokica, kaj naj ti rečem... Vem, kako se počutiš sedaj na koncu... Objemčki zate, želim da bo čimprej user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image _Kaj pa objemčki za naju s kati?! Na naju pa si čist pozablauser posted image
Jst sm pa kolesarila, zdej mam mal odmora. Pospravljala bom pa jutri z NOVIM sesalcem, ki ga dons dobim _Juhu. Pa dohodnino so mi dons najbrž nakazali, morm pol na bankomat pogledat...
flaska kako je Maja?A šivi te fejst bolijo? Revca. A si mela obroč za sedet? Jst si morm to še nabavt, pa kr neki odlašam- k upam, da ne bom šivana. Ah, ja...
pokica a si kej bolš?Une maline- user posted image  nič ne pomagajo!!!

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1434
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 11:32:23   
FLASK_A
Tanja, ostale se danes še kar dobro držite user posted image Pride kakšen dan, ko pa čisto vse dol pade, tako kot naši Pokici... KatMat pa spet divja, vidimuser posted image Ta babuška je pa res čisto nora heheheheuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Če pa ti ne boš pred rokom rodila, pol pa res ne vem kdo bouser posted image
Seveda pa še za vas Tanja, Kati, Lina, Krempeljček, Cveka- katera šeuser posted image Ziher vas je še nekaj user posted image user posted image user posted image user posted image Naj bo čimprej in čimmanj bolečeuser posted image


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1435
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 11:35:55   
FLASK_A
IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

flaska kako je Maja?A šivi te fejst bolijo? Revca. A si mela obroč za sedet? Jst si morm to še nabavt, pa kr neki odlašam- k upam, da ne bom šivana. Ah, ja...
pokica a si kej bolš?Une maline- user posted image  nič ne pomagajo!!!


Maja je kar dobro, dojenje še mal nagaja- je ful lena. Za šive sem si pa v P kar haljo zvila, doma imam pa obroč. Ampak to je že bolje, pri Jakatu je bilo huje. Najbolj smotano je, ker sem ful švoh zaradi izgube krvi. Železa (hemoglobin) imam samo 87, pa upam, da se kmal popravi na normalno vrednost.


_____________________________

Si doma? Doma si. http://www.facebook.com/doma.si.vesna

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1436
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 11:36:57   
pokica_
Hvala vsem za tople besede in da sočustvujete z mano! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu FLASK_A)
Neposredna povezava do sporočila: 1437
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 11:44:28   
dito
pokica_, Katmat in ostale, ki še vedno čakamo svoje user posted image - upam, da bomo čim prej rodile. Jaz sem imela včeraj CTG- Mali je sprva spal, tako da sem delala počepe. Popadki pa so spet bili, vendar sem še kar doma. Še dva dni imam do roka. V petek moram ponovno v P. Imam že vrh glave lažnih alarmov in že komaj čakam, da spoznam svoje dete.

Danes grem na dolg sprehod, pa v čistilno akcijo se vržem pa bo.



(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1438
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 11:47:13   
Tanja_
flaska pa si dobila kaj železovih tablet? Pa konjsko meso je, k ful dviguje hemoglobin.

(odgovor članu dito)
Neposredna povezava do sporočila: 1439
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 11:57:00   
pokica_
Ma smo vse v istem zosu! user posted image  Naše bebe pa nočejo vn pridet...kk touser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1440
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:01:12   
pokica_
Tanja une maline čisto čisto nič ne pomagajouser posted image

hvala tudi tebi FLASKA, upam, da si boš čimprej nabrala novih moči in da boš polna energije. user posted image

Jst sem danes res tečka....sem še zdaj mojga mal po tel. nadrla,...da kaj me tolk sprašuje kolk sn, pa kaj...če itk vidi da sn tečka, pa jezna na cel svet danes. Pač ni moj dan...res je težko razumet decom to?! user posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1441
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:07:04   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Tanja une maline čisto čisto nič ne pomagajouser posted image

hvala tudi tebi FLASKA, upam, da si boš čimprej nabrala novih moči in da boš polna energije. user posted image

Jst sem danes res tečka....sem še zdaj mojga mal po tel. nadrla,...da kaj me tolk sprašuje kolk sn, pa kaj...če itk vidi da sn tečka, pa jezna na cel svet danes. Pač ni moj dan...res je težko razumet decom to?! user posted image


POKI se strinjam s tem pa še marsičesa deci ne razumejo user posted image ...pa bo boljš boš videla... user posted image

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1442
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:07:40   
Anonimen
no tako pa smo pospravili po kosiluuser posted image user posted image pa sladoled smo snedli, nos mi ne nagaja večuser posted image čuden tale nosuser posted image

ja jz mam pa sam še 43 uruser posted image pa bom imela akcijouser posted image madonca gre hiteruser posted image

(odgovor članu Tanja_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1443
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:09:42   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

no tako pa smo pospravili po kosiluuser posted image user posted image pa sladoled smo snedli, nos mi ne nagaja večuser posted image čuden tale nosuser posted image

ja jz mam pa sam še 43 uruser posted image pa bom imela akcijouser posted image madonca gre hiteruser posted image



CVEKA prehlajena pa še ješ sladoled...saj ni čudno pol da je tako user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1444
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:09:55   
pokica_
Hvala Dudi! user posted image  Vse po vrsti ste zlate! user posted image  
Sj sem se mu že opravičla, da sem tečka, pa da naj me mal bolj zastopi...jst tud v nikogar ne rinem, če ima kdo kdaj slab dan...pač rabim malo mira, pa je pol za kako uro ok.
Boma si danes prvoščila en daljši sprehod po mestu, pa šla na sladoled, pa kako majčko kupit...pa bo kuj boljše! user posted image  Rabim malo odklopa, ko se mi zdi, da sem skos na relaciji dom-porodnišnica....in mi že vse preseda. Je treba spremembe uvest.

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1445
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:12:49   
Anonimen
men je pa zdele dec reku, da ga je ustavla ena kolegica in ga je vprašala kojk čez rok sem in če bova imela dvojčkeuser posted image je rekla da sem tojk široka k soduser posted image user posted image no HB bom sam še dva dni širokauser posted image user posted image
sam sem se šla prov pred ogledalo postavt če sem res tojk široka kt drugi pravjouser posted image sej če ne grem v petek rodit me bo res raznesel k bučouser posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1446
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:14:33   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Dudica1

IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

no tako pa smo pospravili po kosiluuser posted image user posted image pa sladoled smo snedli, nos mi ne nagaja večuser posted image čuden tale nosuser posted image

ja jz mam pa sam še 43 uruser posted image pa bom imela akcijouser posted image madonca gre hiteruser posted image



CVEKA prehlajena pa še ješ sladoled...saj ni čudno pol da je tako user posted image



mah se sploh ne sekiram več, k user posted image mora vn tako al pa drugačuser posted image  

(odgovor članu Dudica1)
  Neposredna povezava do sporočila: 1447
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:15:18   
elyy
ooo cveki....sej res ti greš u petekuser posted image blagor se teb!!
no upam, da mi sporočiš srečni dogodek.....jst sm pa skor vse pospravla,se vse sveti doma.
Dons bom počasi pripravla torbo za v P. (kaj si dala ti noter),jst mislm,da je spet brezveze imet tok stvari(čist tko za osebo higieno,ostale stvari za malčka bo pa itak očka prinesu).
kdaj dobiš nakazilo prve porodniške?tud 15.6,koker jst?a veš,da se kr veselim......k bo večje nakazilouser posted image ....
 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1448
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:16:13   
Anonimen
pokica to maš pa pravuser posted image user posted image je treba se mal odklopit, da ne misliš sam na ... kako bo in kdaj bouser posted image

(odgovor članu pokica_)
  Neposredna povezava do sporočila: 1449
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 12:19:11   
Leela
cveka upam, da ne boš prhlajena. si ne predstavljam po CR bit prhlajen. Jaz si še nosu nisem mogla spihat (ne smejat, ne kašljat). Spinalna je pa samo malo neprijetna, ni tako hudo. jaz sem se po CR tolk tresla in sem vprašala anastezistko, če je to normalno pa je rekla da je. V tistih infuzijah, ki jih dobiš je ena snov, ki deluje kot adrenalin. Potem so mi na intenzivni dali apaurin. Je pasal user posted image .

blue če popek še ni zaceljen potem res nimaš kaj. Mojega so kopali, ko mu je popek dva dni prej odpadel. Se mu pa še zmeraj rosi - je krvav.

k.tja tvoje slikce še moram pohvalit sem pozabila. elyy tudi ti si lušna (pa tako resna user posted image ).

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  56 57 [58] 59 60   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....




Tiste ki imate fantka..
Erin

Kdaj mu je šla kožica od lulija čisto dol?

do 1. leta (44%)

do 2. leta (13%)

do 3. leta (7%)

kasneje (21%)

operativno (14%)


Število vseh glasov: 244

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!