|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:19:08   
KatMat
moj me drazi tako da ko ne gledam ene dvakrat sam sebe naseska...tocno ve da u piko poznam zvokuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1401
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:19:49   
pokica_
Alo-alo!

Ma jezna sn in tečka sn! user posted image  Bila zjutraj na Ctg-ju,....ama niššššššta ne dogaja...čist nekaj brezveze popadki,....pol pr G. Sem računala, da mi bo v petek sprožila, pa besede o tem...bomo čakali menda! user posted image  Sn tok jezna. V petek spet ta brezvezen CTG in spet čakanje....ahhhh. Sem res žalostna. Skos neki problemi med nos., pol skoraj prezgodnji porod, zdaj bomo pa še na koncu šli čez rok. Itak da! user posted image  

Kaj novih zmajčkov mogoče? Upam, da se je vsaj kera rešla vsega tega bušija. Jst se še nisem...bom danes pucala stanovanje kot zmešana kura, mogoče bo kj pomagalo! Sanja svinja kukuruz!

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1402
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:20:09   
KatMat
pol ga pa lovim po bajti...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1403
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:20:15   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

moj me drazi tako da ko ne gledam ene dvakrat sam sebe naseska...tocno ve da u piko poznam zvokuser posted image user posted image user posted image


user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1404
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:21:20   
Blueeyes
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

pol ga pa lovim po bajti...user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1405
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:21:52   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Alo-alo!

Ma jezna sn in tečka sn! user posted image  Bila zjutraj na Ctg-ju,....ama niššššššta ne dogaja...čist nekaj brezveze popadki,....pol pr G. Sem računala, da mi bo v petek sprožila, pa besede o tem...bomo čakali menda! user posted image  Sn tok jezna. V petek spet ta brezvezen CTG in spet čakanje....ahhhh. Sem res žalostna. Skos neki problemi med nos., pol skoraj prezgodnji porod, zdaj bomo pa še na koncu šli čez rok. Itak da! user posted image  

Kaj novih zmajčkov mogoče? Upam, da se je vsaj kera rešla vsega tega bušija. Jst se še nisem...bom danes pucala stanovanje kot zmešana kura, mogoče bo kj pomagalo! Sanja svinja kukuruz!


ja poki...jest mam tud v petek ctg pa upam da mi bo kej povedala lepega...bom se zate drzala pestke...drgac mam pa isti plan kt ti dons...pucam dokler me ne zvije!

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1406
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:23:18   
KatMat
ce na svoj rok se zmeri nc ne pokaze...npr..pr men pa pr pokici...pol mave preglede sam se v p a ne?? pa to na dva dni a ne??

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1407
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:24:57   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: pokica_

Alo-alo!

Ma jezna sn in tečka sn! user posted image  Bila zjutraj na Ctg-ju,....ama niššššššta ne dogaja...čist nekaj brezveze popadki,....pol pr G. Sem računala, da mi bo v petek sprožila, pa besede o tem...bomo čakali menda! user posted image  Sn tok jezna. V petek spet ta brezvezen CTG in spet čakanje....ahhhh. Sem res žalostna. Skos neki problemi med nos., pol skoraj prezgodnji porod, zdaj bomo pa še na koncu šli čez rok. Itak da! user posted image  

Kaj novih zmajčkov mogoče? Upam, da se je vsaj kera rešla vsega tega bušija. Jst se še nisem...bom danes pucala stanovanje kot zmešana kura, mogoče bo kj pomagalo! Sanja svinja kukuruz!


user posted image user posted image We are in this together!
Vem, kako se počutiš, k sm bla jst tud v pondelk taka. Tok sm bla razočaranauser posted image Zdej sm se mal skulirala, ampak čist mal.Vsak jutr, k moj vpraša, kako sm, rečem z najbl žalostnim glasom- ma dobr, dobr sm spala, nč popadkov.. Kokr da je to neki najbl groznga,da se dobr počutm.
Sej bo, tud me bomo pršle do cartanja. Še malo...

(odgovor članu pokica_)
Neposredna povezava do sporočila: 1408
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:25:37   
Dudica1
Ooo POKI pomiri se saj bo...zdaj pa res ni več dosti za počakat...sej vem da ti gre že vse na živce...pridi k meni ti bom skuhala en čajček za relaksacijo...user posted image

CTG-ji so pa tko...ti lahko imaš popadke pa jih ctg sploh ne zazna,to so meni rekli v P...tako da jih ti že lahko imaš pa to pač ne zaznava...user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1409
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:25:59   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ce na svoj rok se zmeri nc ne pokaze...npr..pr men pa pr pokici...pol mave preglede sam se v p a ne?? pa to na dva dni a ne??


Menda da naj bi blo tko, da te tvoj G vodi do 1 teden čez rok, pol pa hodiš v P. Sam ne vem pa kako je dejansko s tem v praksi.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1410
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:27:06   
Tanja_
blue kam si pa ti odšla?

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1411
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:28:54   
KatMat

IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ce na svoj rok se zmeri nc ne pokaze...npr..pr men pa pr pokici...pol mave preglede sam se v p a ne?? pa to na dva dni a ne??


Menda da naj bi blo tko, da te tvoj G vodi do 1 teden čez rok, pol pa hodiš v P. Sam ne vem pa kako je dejansko s tem v praksi.
aha...se pravi da se zmer ne morm v cerknico do poroda...se mi pa res ne da vozit vsak drug dan v lj

(odgovor članu Tanja_)
Neposredna povezava do sporočila: 1412
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:31:18   
Tanja_
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Tanja_

IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

ce na svoj rok se zmeri nc ne pokaze...npr..pr men pa pr pokici...pol mave preglede sam se v p a ne?? pa to na dva dni a ne??


Menda da naj bi blo tko, da te tvoj G vodi do 1 teden čez rok, pol pa hodiš v P. Sam ne vem pa kako je dejansko s tem v praksi.
aha...se pravi da se zmer ne morm v cerknico do poroda...se mi pa res ne da vozit vsak drug dan v lj


Sej ti bo tvoja G povedala. Tko kokr sm napisala naj bi se delalo, kako pa delajo, je pa najbrž odvisno odvsakega G posebej.

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1413
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:31:22   
KatMat
user posted image


naj mi ze kdo poda to dete!!!

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1414
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:35:00   
Anonimen
no upam da bo z mano kaj bolje ker bi jz rada mela splošni CRuser posted image se mi je pa zdejle nos utpru k sem se s 31 kaplcami namazalauser posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 1415
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:36:58   
buterffly
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat


IZVIRNO SPOROČILO: Cveka30

IZVIRNO SPOROČILO: buterffly

Dobro jutro drage moje. Tele slikice so pa slastne za tako jutro. user posted image

Krempelček - tudi jaz sem imela podoben izcedek in sem dobila Canasten vaginaletke in je pomagalo. Tako da se raje pozanimaj...

Drgača pa sem še 2v1. Ampak 18.30 imam pregled in ne grem domov. Grem kar naravnost v P. user posted image user posted image



a kr tako, no sej zdej bomo kr povrsti hodile v Puser posted image user posted image user posted image

midve s tanjo mave ze nacrt....lahko ga kopirate...sam ne v postojni...drugac bodo pogruntal da simuliramo...user posted image user posted image



Se ni za bat. Midve s krempelčkom greva v NM. user posted image Mogoče se pa res posluživa vajinega načrta.... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1416
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:37:03   
Anonimen
kakšne pomočnike je dala modrookica so kr za pogledatuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Anonimen)
  Neposredna povezava do sporočila: 1417
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:39:01   
KatMat
a ne cveki....ti kr dan polepsajo mal...clovek kr z drugacnimi uckami gleda ta svet

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1418
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:40:36   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

a ne cveki....ti kr dan polepsajo mal...clovek kr z drugacnimi uckami gleda ta svet


ja maš provuser posted image user posted image user posted image



(odgovor članu KatMat)
  Neposredna povezava do sporočila: 1419
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:43:10   
KatMat
joj kaj bi mi brez modrookice...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 1420
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:45:46   
elyy
jutro babnice!!!!

no jst sm še 2 v 1 nč posebnega....nč se vam nisem javljala,ker sem imela sestrično na obisku tko,da sva skos lutale in ni bilo časa!!
jst sm tud ful razočarana,ker sem mela v ponedeljek ctg(sploh nč nekaže,pačeprav je do roka poroda samo še 9 dni)......mi je sestra povedala,da so vse neki po roku.............o kva sm bla jezna k hudič,k sm se mogla vrnt domov!! 
pol mam pregled 25.5(in bo pogledala,če sem kej odprta....drgač se pa k njej zglasim na datum poroda).
pri nas tud po roku hodimo v zdravstveni dom na preglede nč v porodnišnico(drgač mi je rekla;da če nebo na datum poroda me bo v roku 4 dni poslala v P.),ker se mi že zdej meša od vsega!
no pred dvemi tedni me je skos neki stiskal,špikal,bolel....zdej pa nč,edin to da mi noge res preveč zatekajo,so k kumareuser posted image **


vsem novim mamicam iskrene čestitkeuser posted image
christiana: zate pa držim ful pestke,da bo s Klaro Glorijo,res vse vredu in,da si bo čimprej opomogla!
sej se bo postavla na noge,boš vidlauser posted image ....sploh pa zato,ker ima tako lepo ime**

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1421
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:46:23   
KatMat
user posted image


mogoce nam pa slagarca kej pove!!!jest nimam nic talenta...blue ni rodila na cetrtek

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1422
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:50:01   
KatMat
kje pa ste vse??

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1423
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:56:51   
Dudica1
IZVIRNO SPOROČILO: KatMat

kje pa ste vse??


ku kuc

(odgovor članu KatMat)
Neposredna povezava do sporočila: 1424
   RE: Majčice 2009 - 6.del
20.5.2009 10:58:05   
pokica_
meni povezava nagaja spetuser posted image

_____________________________

Pa smo dočakali najino največjo srečo...sinka Aneja

(odgovor članu Dudica1)
Neposredna povezava do sporočila: 1425
Stran:   <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  55 56 [57] 58 59   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Nosečnost: Tabela rasti ploda po tednih
Kako velik je plod v posameznem tednu nosečnosti? Preveri, kako izgleda nosečnost po tednih!




otroška kozmetika


Kaj vam je najbolj pomembno pri nakupu otroške kozmetike/plenic?

nizka cena (12%)

ime (10%)

kakovost izdelka (45%)

čim bolj naravno (33%)


Število vseh glasov: 178

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!