|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 18:40:35   
felix7
user posted image  jaz še nimam (moram hitro na les potrkat) in tudi upam, da je še nekaj časa ne bo.

Cita - drži se, upam, da bo vse dobro z Lio user posted image user posted image user posted image

Lija, Tjaša in Tiana - kako simpatične punčke, bom slikice našemu Juretu pokazala user posted image

Leo*tia - tudi zate user posted image user posted image user posted image , da se čim prej pozdravite!

zaprtje - Jure je do zdaj kakal pri vsakem obroku, torej praktično na 3 ure. Zadnje dni pa kaka malo manjkrat, npr. danes ob 6h zjutraj in potem šele ob 16h. Je pa konkretno napolnil pleničko user posted image user posted image

pondelak - user posted image user posted image user posted image  bravo za hiško, v kolikem času pa se imate namen vseliti?

_____________________________

Postati mama, in to še na materinski dan, je čudovito.

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 2851
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 19:03:22   
Steffi
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Klara od MaleČebelice VSE NAJBOLJŠE za 2 meseca! user posted image user posted image user posted image
ja, tudi od mene vse najboljše!!!



Pa od mene! user posted image user posted image user posted image



Čestitke user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2852
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 19:03:51   
pondelak
felix-danes je komaj izkop bil naret,tak da nimam pojma.še bomo vidli kak bomo lahko delali,kak bo denar...user posted image

_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 2853
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 19:27:57   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: felix7

IZVIRNO SPOROČILO: jjasna85

Ooooo dečveeeeuser posted image

evo mene... vse ok, vse štima... samo cajta niuser posted image
pa sej veste kako je to..hihi

upam, da ste vse ok in vaši škratki tudi...



ooooooo, Jasna, lepo da prideš kaj naokrog user posted image user posted image user posted image


o jasna85.. js sm se pa že spraševala kok to da te nč ni brat
ja naši mali user posted image veliko časa vzamejo, te razumem... a le oglasi se še kaj user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 2854
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 19:29:19   
NoBady
cita user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image daj javi se, me že malo skrbi ko se še nisi nič oglasla...




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2855
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 19:30:51   
NoBady
zaprtje .. nimamo s tem težav... kaka enkrat na dan...ne dojim več, pa tudi ko sem, je kakal vsaj enkrat na dan.. če ne dvakrat... prebavo ma res dobro... se vidi tut po tem ko skos prdi, je še ateka premagal v glasnostiuser posted image

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2856
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 19:31:41   
NoBady
pondelak user posted image user posted image user posted image za hiško... vsaj začelo se je, se je neki premaknilo in verjamem da si zelo veselauser posted image  

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2857
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 19:32:32   
NoBady
tasa_m -- res lep nasmešek ni kajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 2858
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 19:34:42   
NoBady
trinity22 -- lepa mala missuser posted image men s najblj šikani ko kravce pasejouser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu felix7)
Neposredna povezava do sporočila: 2859
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 19:36:39   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

vprašanje-po kolkem času po porodu ste dobile prvo user posted image ??mene danes nekaj špika po jajčnikih user posted image


js je še nimam user posted image (trkam po lesu) user posted image pa ne dojim več, ampak mislim da jo bom kr kmalu dobilauser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2860
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 19:37:36   
NoBady
leo*tia ... čimprej se pozdraviteuser posted image

_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2861
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 19:42:53   
NoBady
waw, takih samogovorov pa še nisem mela...verjetno jmislite da se mi je mal zmešalo.... user posted image user posted image user posted image user posted image ne sam 4. zvezdico bi rada mela... sam bom rajš nehala... ker je kr mal skerry že tole....user posted image bom jutr dobila user posted image zdej morm it tamalga skopat pol pa spat dat...

papauser posted image


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2862
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 21:08:24   
tasa_m
NoBady..a še nimaš 4 zvezdice?? Pol pa še ne smeš rodit it..user posted image user posted image , ko pa jo dobiš pa imaš prosti pot.

Kako ste drugače? Jaz utrujena kot 100 user posted image , pa še tale M. me čisto uničuje. Zdaj je sicer že ok,..v nedeljo pa sob. pa mi je tako delalo da sem ravno pogrešala user posted image in da je nisem imela nikjer v bližini !!

Grem pa se zdaj umivat in pripravit vse za jutrišnji dan na bazen. Mi bomo šli, čeprav nismo stari še 6 mesecev. Sem klicala in vpr. kakšno je stanje med tednom in v notranjih bazenih. Pa je rekel, da med tednom ni gužve sploh pa ne v notranjih bazenih. Tak da.. verjetno pa tile starejši občani tudi niso v otroških bazenih da bi kaj prenašali..ali pač?? user posted image user posted image Mogoče pa se sploh nebova namakali..kaj pa vem, važno mi je tole da greva iz tega Mb. malo ven ker mi je že taaak tečno, ko sem že vse poti skozi dala user posted image user posted image

Nič punce moje,..grem. Mogoče se še kaj oglasim preden bom ugasnila računalnik user posted image .
Se tipkamo jutri zvečer ali pa v čet. Bom kako slikico pokazala .

lepo bodite, čao-bao.

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 2863
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 21:18:22   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

vprašanje-po kolkem času po porodu ste dobile prvo user posted image ??mene danes nekaj špika po jajčnikih user posted image


Mene špika že kake tri tedne, pa ni ne duha ne sluha... G je tudi rekla, da še nič ne kaže, da bo kmalu tukaj.


user posted image Jaz sem jo dobila v petek, torej cca 2,5 meseca po porodu...Danes pa mi je G že vstavila mireno! user posted image

Tasa- Ful dobra fotka! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2864
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 21:28:20   
cita
Drage moje ,

na hitro se javim me glava boli za znoret sem jokala ko dež sploh vam ne znam povedat kako mi je bilo hudo in kako mi je še pokličem za izvide mi reče pokličte čez eno uro jaz kličem mi reče da je voda ok ampak da ima povečane levkocite in če me res skrbi naj se pridem še enkrat pokazat k njej jaz jokala doma moj je moral v službo in sem se odločila da grem še enkrat mi zdravnica vse lepo raložila jo ponovno pregleda in reče da ima na levi strani nisem jo točno zastopla žrelnice al ne vem česa pač v ustah neke balončke kaj to pomeni lahko da bo viroza lahko da bo kakšno virusno vnetje in jo pol lepo prosim da če ji lahko dam sirup za vročino kljub temu da je nima toliko kolikor mi je moja zdravnica dovolila sirup je rekla ja lahko ji date sedaj zvečer ponoč jo je potrebno kontrolirat mal zbujat ne sme spat celo nočko in če bi ponoč jamrala zavračala hrano morava takoj na pediatrijo drugače pa jutri zjutraj ponovno dat kri joj joj boga moja piška kk se mi smili ko vedno tako joka ko ji jemljejo kri...nekako takole imamo sedaj grem pa nazaj jo skoz sam gledam božam joj ne znam opisat kako mi je hudouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prosim še za pike poke in HVALA že za vse pike poke

RADA VAS IMAM


_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2865
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 21:36:36   
KOKICA32
Cita, drži se! user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 2866
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 21:36:50   
*MaJaLe*
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Drage moje ,

na hitro se javim me glava boli za znoret sem jokala ko dež sploh vam ne znam povedat kako mi je bilo hudo in kako mi je še pokličem za izvide mi reče pokličte čez eno uro jaz kličem mi reče da je voda ok ampak da ima povečane levkocite in če me res skrbi naj se pridem še enkrat pokazat k njej jaz jokala doma moj je moral v službo in sem se odločila da grem še enkrat mi zdravnica vse lepo raložila jo ponovno pregleda in reče da ima na levi strani nisem jo točno zastopla žrelnice al ne vem česa pač v ustah neke balončke kaj to pomeni lahko da bo viroza lahko da bo kakšno virusno vnetje in jo pol lepo prosim da če ji lahko dam sirup za vročino kljub temu da je nima toliko kolikor mi je moja zdravnica dovolila sirup je rekla ja lahko ji date sedaj zvečer ponoč jo je potrebno kontrolirat mal zbujat ne sme spat celo nočko in če bi ponoč jamrala zavračala hrano morava takoj na pediatrijo drugače pa jutri zjutraj ponovno dat kri joj joj boga moja piška kk se mi smili ko vedno tako joka ko ji jemljejo kri...nekako takole imamo sedaj grem pa nazaj jo skoz sam gledam božam joj ne znam opisat kako mi je hudouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prosim še za pike poke in HVALA že za vse pike poke

RADA VAS IMAM



cita vse bo še dobro!! tvoja mala piška (kot ji ti rečešuser posted image ) je močnejša kot si misliš...pa ti tudi!user posted image user posted image
smo vse s tabo!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 2867
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 21:44:18   
Anonimen
kaj je sezona viroz*?mala ima samo prehlad smo bili pri p...saj že cel dan aja,in noče glih jesti,no imela je že 5obtrokov sedaj ji spet ponudim.upam da čimprej mine...citauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *MaJaLe*)
  Neposredna povezava do sporočila: 2868
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 21:52:03   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Drage moje ,

na hitro se javim me glava boli za znoret sem jokala ko dež sploh vam ne znam povedat kako mi je bilo hudo in kako mi je še pokličem za izvide mi reče pokličte čez eno uro jaz kličem mi reče da je voda ok ampak da ima povečane levkocite in če me res skrbi naj se pridem še enkrat pokazat k njej jaz jokala doma moj je moral v službo in sem se odločila da grem še enkrat mi zdravnica vse lepo raložila jo ponovno pregleda in reče da ima na levi strani nisem jo točno zastopla žrelnice al ne vem česa pač v ustah neke balončke kaj to pomeni lahko da bo viroza lahko da bo kakšno virusno vnetje in jo pol lepo prosim da če ji lahko dam sirup za vročino kljub temu da je nima toliko kolikor mi je moja zdravnica dovolila sirup je rekla ja lahko ji date sedaj zvečer ponoč jo je potrebno kontrolirat mal zbujat ne sme spat celo nočko in če bi ponoč jamrala zavračala hrano morava takoj na pediatrijo drugače pa jutri zjutraj ponovno dat kri joj joj boga moja piška kk se mi smili ko vedno tako joka ko ji jemljejo kri...nekako takole imamo sedaj grem pa nazaj jo skoz sam gledam božam joj ne znam opisat kako mi je hudouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prosim še za pike poke in HVALA že za vse pike poke

RADA VAS IMAM

cita, držita se nam z Lio!! user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

leo*tia.. tudi vidve se držita oz. kr vsi trije

< Sporočilo je popravil tasa_m -- 19.5.2009 21:53:10 >

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 2869
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 22:25:58   
Steffi
Tjaša, Tiana in Lija srčkane pupike. Verjetno snubci že trkajo na vrata. Kdo le jih bo odganjal?user posted image

Leo*Lia želim vam, da se čimprej rešite te viroze.user posted image user posted image user posted image

Cita user posted image user posted image user posted image  vse bo OK in da se tvoja pupika čimprej pozdravi. user posted image user posted image user posted image

kilogrami meni so ostali še 3 kg in glede na to da se dojiva mislim, da skopneli po hitrem postopku user posted image user posted image user posted image . Problem so bolj maščobne blazinice okoli trebuha, sicer se proti njim borim s trebušnjaki, ampak mi ne uspeva najbolje. Včasih mi pikec ne da prosti 20 min, včasih se pa mamici ne da in se rajši vsede za računalnik. Felix7 zadnjič si omenila, da si potegnila Pilates z eMula. Jaz sem iskala, ampak nisem najdla tega kar ti omenjaš user posted image ? A je v obliki videa ali je zgolj tekst?
 
kakanje midva se dojiva, občasno tudi malo dodajamo, ampak s kakanjem nimamo težav. Moj pikec pa je ratal pravi gospodič. Po novem ponoči ne kakamo več, ampak počaka jutro, potem pa kaka, da nam ne speva niti pleničk menjavat.user posted image user posted image user posted image

user posted image  še nisem dobila in je niti ne pogrešam user posted image . Sem se kar navadila oz. razvadila na živlenje brez M že kar celo leto.







_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2870
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 22:28:51   
Steffi
Primorke kako ste se imele včeraj? Jaz sem morala kar hitro zapustiti prizorišče. Naša sirenca ne dovoli daljšega posedanjauser posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 2871
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 22:43:17   
Steffi
Tako pri nas zgledajo pregovarjanja glede spanja.user posted image user posted image user posted image

Taj zdaj pa greš spat.

user posted image

Ne pa ne grem!!!!

user posted image

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 2872
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 23:14:11   
jadrnica
CITA user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
upam, da se prevsem ti bolj epočutiš in da si že kaj pomirjena, res držim pestke zate, da bo vse dobro na koncu


NAJAA - za seznam -  v petek na pregledu je blo vse Ok, teža je po novem 5,115, dolžina pa 57 cm, tako da smo se zredili cca za kilo in zrasli za 4 cm. Kolki so tudi ok, ker smo imeli v ponedeljek UZ. naslednji pregled imamo 15.06, ko že imamo cepljenja.

tolk na hitr, jaz nekak nimam časa bit tle gor, ker skoz neki laufam okol, pa likanje pa kuhna, pa vožičkanje pa obiski.....ma se ne zmanka....prevsem se mi pa zdi, da skoz dojim in previjam....spanje je itak bolj tko tko pr nas. vas pa tud tko tko berem.
prevsem moram prebrat kaj ste pol načvekal od pestulj in štrokelj, ker jaz mislim nekaj od tega nabavit....sam cene so pa za dol past na mojskratek...bom šla najpret tole nekam probat...pa bom pol nabavla....al pa kar sama naredila, sam kroge moram nekje kupit, pa bom

kakanje - vsakič ko previjamo, sedaj po novem neki ponoč ne kaka več tolk, amppak pol zjutraj not prinese vse za nazaj.se pa zlo pozna kajjaz jem....al je več banan al pa sliv iz kompota, razlika je očitnauser posted image user posted image
prva user posted image   - jaz polno dojim, tako da ni ne duha ne sluha od nje....je ne pogrešam.......je kar fajn brez user posted image user posted image

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 2873
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 7:15:50   
Najaa
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image    
 
user posted image user posted image
 
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
 
Nekateri so cveteli že pred marcem -
PREHITEVANČKI
 
                ob rojstvu             1.P                     2.P                 3.P
 
7.1.2009                            2.4.09               7.5.09            2.7.09        
PERSIDA    
Anže       1840g; 43,5cm  3620g; 52cm      5170g; 57cm 
Tomaž    1550g; 41cm      3560g; 52cm     5300g; 57cm

30.1.2009                          26.2.09              23.3.09
TEJČI H                                   
 Lovro    2000g; 44cm     2410g; 47cm       3390g; 50cm 

6.2.2009                             9.3.09                 8.4.09          20.5.09
CITA           
 Lia        2900g; 47cm     3540g; 51 cm      4580g; 53cm
 
7.2.2009                             25.3.09                23.4.09        29.5.09       
NAJAA       
Nika      1940g; 46cm        3340g; 52cm        4200g; 56cm
 
12.2.2009                           24.3.09                12.5.09        15.6.09    
YANIA      
Timon    2260g; 46cm       3710g; 51cm         5400g; 58cm
    
DUSHKA                               12.3.09                16.4.09
Taja       2600g; 47cm      3100g; 51,5cm     4200g; 56cm
 
20.2.2009                                                         20.4.09        25.5.09    
TASA_M   
Lija        2330g; 46cm      3070g; 48 cm        3800g; 50,5cm

21.2.2009                            24.3.09                21.4.09         26.5.09    
JJASNA85 
Leon      3510g; 54cm      4000g; 56 cm        5700g; 58cm
 
22.2.2009   
JANJAP  
Raphaël 3110g; 50cm
 
26.2.2009                             25.3.09                 23.4.09                              
GRAHEC 
Lucija    3840g; 53cm      4740g; 57 cm         5510g; 61cm
 
28.2.2009                             31.3.09                  5.5.09         11.6.09    
KOKICA3
Valentin 2990g; 48,5cm    3750g; 50,5 cm      4950g; 57cm
 
 
IN PRIŠEL JE MAREC:
 
2.3.2009                               16.4.09                  4.5.09          3.6.09     
=JASNA=  
 Katja    3325g; 50cm       5270g; 56cm          5600g; 59cm
 
3.3.2009                                                              6.5.09           3.6.09      
ADA2             
Miha      4000g; 53cm       4750g; 57cm           5900g; 62cm
 
4.3.2009      
JULAM      
Karolina3300g; 53cm       
          
MAREC 2009 
Peter   2435g; 47cm
 
5.3.2009                                6.4.09                    6.5.09     
INFINITY1
Lovro   3190g; 49cm         4200g; 55cm
 
6.3.2009                                2.4.09                    7.5.09            4.6.09      
SPPS          
Marcel  3830g; 52cm         5200g; 55,5cm       6130g; 59,5cm
 
DALI*                                      9.4.09                    8.5.09            8.6.09
Etien    3260g; 49cm         4350g; 53,5cm       5250g; 57cm
    
MEDIUHEC                               8.4.09                   6.5.09            10.6.09
Matevž  3000g; 50cm                                       5240g; 56cm
 
9.3.2009                                  8.4.09                  6.5.09      
 NOBADY     
 Taj       4000g;53cm           4600g; 56cm         5000g; 61,5cm
 
10.3.2009                               10.4.09                11.5.09    
LONI77                                    
Viktorija 3500g; 53cm       4300g; 55cm
 
11.3.2009
MIŠKA2006
Nina       2500g; 48cm
 
ŠKRATKA   
Lovro     3940g; 53cm
 
12.3.2009    
SAHARY    
Neža      3660g; 51cm
  
JADRNICA                               15.4.09                  15.5.09       15.6.09
Katarina 3090g; 50cm       4100g; 53cm             5115g; 57cm
 
13.3.2009                               14.4.09                  15.5.09       18.6.09    
TRINITY22
Tiana     3180g; 50cm        4160g; 54cm             5070g; 56cm
 
KAJAKA                                    16.4.09                  13.5.09       16.6.09
Jaka     3530g; 51cm         4340g; 54cm             5090g; 57cm
 
LEO*TIA                                 15.4.09                   13.5.09        16.6.09
Tia       2710g; 47,5cm      3600g; 50cm              4100g; 53cm
 
JANAJA     
Leon     3450g; 52cm
 
15.3.2009                              16.4.09                    17.6.09     
HELIMAŠA                          3830g; 53cm
Zoja      3220g;50cm
 
STEFFI                                    17.4.09                   18.5.09
Taj Gabriel 3830g; 56cm    4550g; 60cm             5450g; 67cm
 
16.3.2009                              20.4.09                   6.5.09        19.5.09   
ČEBEICA MAJA
Maks    3770g; 54cm          5100g; 57cm             5600g
 
MAMA_MILCHY                      20.4.09                   18.5.09      29.6.09       
Lea     3270g; 54cm          4250g; 57cm               4850g; 61cm
 
18.3.2009  
MIHAELA01
Eva     3270g;54cm
 
LOLITA 23                             23.4.09                   21.5.09
Tjaša  3400g;51cm            4900g; 54 ali 56cm
 
19.3.2009                             22.4.09                   26.5.09  
MALAČEBELICA
Klara  3660g;52cm              4800g; 57cm
 
20.3.2009                             21.4.09                    26.5.09     
POCKA 
Blaž   4170g;57cm            5 150g; 58cm
 
NOVO  
Zoja   3100g; 50cm
   
TREZIKA                                                                   7.5.09
Maruša 3460g; 51cm        3520g; 53cm
 
 BUKSI                                   22.4.09  
 Katja  3250g; 50cm         4350g; 52,9cm
 
21.3.2009     
SUNCICICA    
Stella  2700g; 48cm
Pia      2490g; 47cm
 
PIRURI                                 22.4.09                     22.5.09      
Neo    3130g; 51cm         4200g; 54cm
 
LILI82
Saša   3530g; 51,5cm
    
23.3.2009  
_ANDREJA_
Janez Gal   4690g; 57cm
   
PAKSI79
Tara    3830g; 55cm
 
DANA                                    22.4.09                    23.6.09
Nejc   4140g; 53cm          5105g; 55cm
 
PONDELAK                                                            27.5.09
Tjaša   3070g;50cm         4270g; 55,5cm
 
IRENA83
Manca  3050g; 50cm
 
SEY
Vitan Lev 3240g; 51cm
 
POKA1                                  20.4.09                   25.5.09
Ula       3940g; 53cm        5000g; 60cm
 
25.3.2009                            24.4.09                   22.5.09
FELIX7 
Jure    3730 g; 54cm        4400g; 58cm          
             
LEJCA                                    24.4.09                  25.5.09
Matteo 3960g; 51cm        4500g; 54cm
 
27.3.2009                            28.4.09                  25.5.09    
PUPA7   
Leonard  4000g; 54cm     5500g; 58,5cm
 
LORENCIA
Žak        3370g; 51,5cm
 
SANNA                                                                
              4500g; 54cm       6130g; 60cm
 
29.3.2009
PIAMARIA (30)
              3500g; 53cm
 
31.3.2009
SRCCEK (28)
Maj       4310g; 55 cm
 
NINA00 (35)                      30.4.09                 1.7.09     
Brin        3540g; 51cm      4120g; 56,5cm
 
 
MALI ZAMUDNIKI:
 
6.4.2009
TULIPAN12 (35) 
Lia        3780g; 51,5cm
 
                   user posted image            user posted image
 
 
IN ŠE SLIKCE NAŠIH OTROČKOV:

   user posted image ANŽE in TOMAŽ - Persida 
"...da naju lažje ločijo naju mami obleče v različne barve oblačil,..ampak še vedno vse v stilu..."

user posted image   LOVRO - Tejka
"nekaj razmislim in pol grem, ..ja..."
 

  user posted image LIA - cita


user posted image    TIMON - Yania 
"Takole se pa crkljam, ko imam krčke..."


      user posted image   LIJA - Tasa_M
".. predpriprava na pasenje kravic"
 
  user posted image   LEON - Jjasna85 
" Takole me mami zrihta ko grem na zmenek s primorkami "

user posted image
 TAJA - Dushka
"Evo mami, smo še malo zadremam....user posted image .."


user posted image  LUCIJA - Grahec


  user posted image NIKA - Najaa
...OMAGALA...


  user posted image    KATJA - =jasna=

  user posted image  VALENTIN - Kokica32
"Tako lepo pasem kravce."
 


user posted image  KAROLINA - Julam
"Ejla...sej bi spregledala, pa je naporen dan za mano..."


user posted image     MIHA - Ada2
"Kaj?...Ja, to je naravna barva..."

  user posted image    MARCEL - spps
"Tale moja lepota mi bo kmalu stopila v glavo..."

user posted image   MATEVŽ - Mediuhec
"Očka-modelar mi je nadel kataloško številko."

   user posted image LOVRO - Infinity1
"Točno se ve, čigav sem, frizuro imam isto kot očka."

 
 
user posted image   TIANA - Trinity22
"Nič večja nisem od štruce kruha, sem pa sladka kot bonbonček."

  user posted image ETIEN - Dali*
"Preden sem se rodil, sem mamici povzročal skrbi, zdaj pa sem ji le še v veselje."

 

 user posted image   MAKS - Cebeica Maja
"No slikaj že."

 
   user posted image LEA - Mama_Milchy
"Sem izrezana mamica in pomanjšan bratec Žiga."


user posted image   NEŽA - Sahary
"Jaz sem mala mucka, mucka mamina..."


  user posted image TAJ - NoBady


user posted image
 ZOJA - helimaša
"Ne me motit med mojim lepotnim spancem!

 
user posted image  TJAŠA - Lolita23
"Pomembne osebe vedno zamujajo, torej...?!"


 user posted image TAJ GABRIJEL - Steffi
"Se vam zdim majhen? Ne bo dolgo trajalo, ko bom prerasel tole lupinico..."

 
user posted image   TARA - Paksi79
"Mami pravi, da se je splačalo čakat... Kaj je mislila s tem?"


   user posted image KLARA - MalaČebelica
"Mami pravi, da sem mali telebajsek. Zakaj pa? A zarad čopka?"

 
  user posted image BLAŽ - pocka
"Cel dan smo imeli obiske in na koncu sem omagal tako lepo oblečen..."

 
   user posted image JURE - Felix7
" Tako mali ampak znam pa se že nasmejat v fotoobjektiv.." user posted image    
 
   user posted image NEO - Piruri
"Pripravljen na boksarski dvoboj."
  user posted image MARUŠA - Trezika
"..ati mi je za pisanko prinesel velikegaaa zajca. Ali to pomeni, da sem za nekaj let naprej dobila že darilo, glede na to kako je zajec velik?? "

 
      user posted image TIA - leo*tia 
 
user posted image LEONARD - Pupa7
"mamici sem povzročal kar nekaj skrbi, ko sem bil še v trebuščku,..ampak zdaj je vse pozabljeno, ko me pogleda"
 
 
user posted image   KATJA - buksi
"..najraje pančam v svoji posteljici, ki sta jo mami in ati tako lepo pripravila zame.."
 
 user posted image  SAŠA - lili82 
"..predviden sem bil Aprila ampak sem veselje prinesel h hiši že Marca "

user posted image   VITAN LEV - Sey
"..dudo si šparam za hude čase.."
  
 user posted image  MATTEO - lejca

"..takole pa jaz pasem kravce..."
 
user posted image  ŽAK - Lorencia
"..malo sem zamudil, zato pa je zdaj toliko bolj lušno.."
 
user posted image   PIA & STELLA - Suncicica
"..nisva se jim pustile in sva starša osrečila malo pred napovedanim PDP-jem, čeprav je mami bila že zelo utrujena
 
user posted image  ZOJA - Novo
 
user posted image   TJAŠA - pondelak

user posted image  JAKA - kajaka

< Sporočilo je popravil Najaa -- 20.5.2009 7:24:09 >

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2874
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
20.5.2009 7:24:20   
Najaa
IZVIRNO SPOROČILO: cita

Drage moje ,

na hitro se javim me glava boli za znoret sem jokala ko dež sploh vam ne znam povedat kako mi je bilo hudo in kako mi je še pokličem za izvide mi reče pokličte čez eno uro jaz kličem mi reče da je voda ok ampak da ima povečane levkocite in če me res skrbi naj se pridem še enkrat pokazat k njej jaz jokala doma moj je moral v službo in sem se odločila da grem še enkrat mi zdravnica vse lepo raložila jo ponovno pregleda in reče da ima na levi strani nisem jo točno zastopla žrelnice al ne vem česa pač v ustah neke balončke kaj to pomeni lahko da bo viroza lahko da bo kakšno virusno vnetje in jo pol lepo prosim da če ji lahko dam sirup za vročino kljub temu da je nima toliko kolikor mi je moja zdravnica dovolila sirup je rekla ja lahko ji date sedaj zvečer ponoč jo je potrebno kontrolirat mal zbujat ne sme spat celo nočko in če bi ponoč jamrala zavračala hrano morava takoj na pediatrijo drugače pa jutri zjutraj ponovno dat kri joj joj boga moja piška kk se mi smili ko vedno tako joka ko ji jemljejo kri...nekako takole imamo sedaj grem pa nazaj jo skoz sam gledam božam joj ne znam opisat kako mi je hudouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Prosim še za pike poke in HVALA že za vse pike poke

RADA VAS IMAM



user posted image  Vse bo v redu z Lio.

In leo*tia, tudi za tvojo pikico ena user posted image  za zdravje.

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 2875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  113 114 [115] 116 117   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?