|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 22:14:17   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Pa kaj se ne ti Fredovi obroči nekaj ločijo po barvah. Ta rdeč je menda za začetek od 3 mesecev dalje. user posted image

Kaj Tasa in Lolita vajina otročka že tudi čisto sama držita glavico? No, ne ves čas. Ker moj tudi (npr. pri podiranju kupčka, spoloh nima glavice naslonjene na mojo ramo, temveč jo lepo v zrak drži in okrog gleda), pa se bojim, da je še prehitro???!!!! user posted image user posted image user posted image

ja, 3 različni so tile obroči. Rdeči je za začetek..

Lija je enaka kot Valentin. Ni šans da bi ona imela glavico naslonjeno pr men na ramah. Sicer pa je P. na 1. posvetovalnici pri 1. mesecu mi rekla da je full močna v vratnih mišicah(sploh pa zato ker sma skoraj mesec prehitro se rodile), tak da verjetnoo že ni nič narobe, saj mi je tudi predlagala da jo pri mescu dni dam kravice past.  user posted image user posted image ne vem no, bom pa jo v pon. vprašala, ko imamo cepljenje in posvetovalnico.

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2801
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 22:29:15   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Pa kaj se ne ti Fredovi obroči nekaj ločijo po barvah. Ta rdeč je menda za začetek od 3 mesecev dalje. user posted image

Kaj Tasa in Lolita vajina otročka že tudi čisto sama držita glavico? No, ne ves čas. Ker moj tudi (npr. pri podiranju kupčka, spoloh nima glavice naslonjene na mojo ramo, temveč jo lepo v zrak drži in okrog gleda), pa se bojim, da je še prehitro???!!!! user posted image user posted image user posted image

ja, 3 različni so tile obroči. Rdeči je za začetek..

Lija je enaka kot Valentin. Ni šans da bi ona imela glavico naslonjeno pr men na ramah. Sicer pa je P. na 1. posvetovalnici pri 1. mesecu mi rekla da je full močna v vratnih mišicah(sploh pa zato ker sma skoraj mesec prehitro se rodile), tak da verjetnoo že ni nič narobe, saj mi je tudi predlagala da jo pri mescu dni dam kravice past.  user posted image user posted image ne vem no, bom pa jo v pon. vprašala, ko imamo cepljenje in posvetovalnico.



No, vidiš in zato morava med drugim midva tudi v RA! user posted image Moj je že v P držal glavico pokonci (no, ne tak dolgo kot sedaj, jo je pa!) user posted image

< Sporočilo je popravil KOKICA32 -- 18.5.2009 22:30:12 >

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2802
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 22:31:58   
yania
ojla....hvala za user posted image .....je kar prazna hiša ko ni naše navihanke.....no bo že. Sem klicala prej, kako je z njo, ko so rekli, da po 21.uri lahko pokličemo, in je rekla, da tudi en ni jokal...da so bili zeloooo veseli ko so dobili razglednice in jih dali pod povšter.......
Me pa malo skrbi kaj je to- povišanje trombocitov?....me je klicala zvečer od naje zdravnica, no sestra na mobi, da nismo v aprilu ko je imela sistematski poklicali za izvide (čeprav tega ni nihče rekel možu, ko jo je on peljal user posted image user posted image ) in da mora ponovno dati kri....naj bi imela 99, mora pa biti nekaj čez sto..zdaj pa ne vem, kaj  to pomeni, sestra pa ni hotela nič komentirati....sem opazila da ima na obrazu take izpuščajčke, ene 5, kot mozoljček rdeče, če pogledaš od blizu pa izgleda kot bi bile male žilice popokane...upam da ni to kaj v zvezi s tem....če je premalo trombocitov, se kri ne strjuje, a ni nekako tako?---no v četrtek takoj greva, da vidimo kaj je s tem izvidom....


sama sem pa tudi smotana, danes sem zjutraj pozabila vzeti tableto za alergijo, in sem čist adijo...ma ne spomnim se , al sem al nisem vzela....po mojem nisem, ker me fuuuul matra...nos, srbi grlo, oči....ma katastrofa...tako da sem ga zdej kar vzela...upam da ne bom mrzla zjutraj user posted image ...hecam se...bom pa zdej en čas zvečer jemala, in podaljševala kako urco , dve, da pridem spet na jutro.....

naš je danes jedel:
1. 5.30 (po 8 urah spanja, v pamperski,,,ja in nič ne previjamo vmes, samo če čutim res da je polnaaaaa...)
2. 10.30
3.15.30
4. 18.30 - že ful lačen....čez pol urce mu dam še 30, ker je neki sitnaril...je bilo 160 premalo...
in potem še
5.21.20 (spil 160)....

podnevi je bil tako zaspan, da je bila groza....ni in ni se zbudil....pa smo bile s taščo zunaj, v BTC...pa nisva dočakali da bi odprl učke, tako da sva ga zbudile..in potem se je pokakal 100 na uro....20 minut je trajalo, da smo ga sčistili in da je dokončal, kar je začeluser posted image ...včeraj mi nič ni, in potem je to to...

UZ kolkov je bil uredu....imava čez en mesec še kontrolo, ker še ni dokončno zaceljeno nekaj..nekaj mi je razlagala.....imava itak kontrolo takrat....

_____________________________

TIMon je bil tako neučakan kot mamica, zato je malo pohitel....in zapel: ne čakaj na marec, na praznik ženaaaa

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2803
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 22:52:39   
Steffi
Oj,

Mi smo danes imeli posvetovalnico pri dveh mesecih in podatki so teža 5450 g in višina 67 cm. Naš pikec raste, kot gobe po dežju. Drugače vse v redu razen, da mi je rekla, da nej ga poskušam več dojit oz. bolj pogosto in tako ne bo treba dodatka zvečer. Skrbelo me je njegovo obračanje oz. tiščanje glavice nazaj in ga je pregledala ter rekla, da je vse ok z njegovim mišičnim tonusom. 
 
... pikec lačen gremo ...
 
lahko noč

_____________________________

Čudež življenja lahko doumemo le tedaj, ko pustimo, da se dogodi to, česar ne pričakujemo.

Paulo Coelho

(odgovor članu yania)
Neposredna povezava do sporočila: 2804
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
18.5.2009 23:07:56   
mama_milchy
oj,

mi smo tudi imeli danes posvetovalnico; tehtamo 4850gr in dolgi smo 61cm; naslednja posvetovalnica 29.6.; teža nam je šla gor le za 600gr kar je super glede na to da je vmes shujšala za 350 gr zaradi bruhanja in viroz.......

no, danes pa je čvek in kavica primorskih marčevk uspelauser posted image user posted image user posted image  tak da primorke, bo treba ponovit; smo ble jaz, Najaa, Steffi, Piruri, MaJaLe in seveda princeska Mia in spiderman Žiga user posted image  smo se lepo načvekale, pojedle sladice, sladoled in spile kavice; pa še ob morju na svežem zraku; ja mene je pa malo sonce primlo user posted image

voziček: Lea je pridna v vozičku, no ko je treba jest pa zažene vik in krik; drugače pa tud ko je budna gleda v svoje igračke; v športni del pa jo bom dala pri 4.mesecih

plenica, previjanje; jaz je ponoči ne previjam in ji plenica zdrži od 20:30 (21:00) pa vse do 6:30 (7:00) in ni še premočilo skozi; no danes zjutraj nama je šlo skozi ampak ker sem plenico mal slabše zalepla; ima pa pamperske tiste iz Muellerja

(odgovor članu Steffi)
Neposredna povezava do sporočila: 2805
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 6:43:18   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

vprašanje-na kolko časa vaši user posted image kakajo?tjaša je prej vsaqk dan,zdaj pa samo vsake 4 dni...ampak pediater pravi da je to vredu...

naš dobi en obrok zvečer po flaški,ostalo se pa dojima,pa mi tud kaka na 3-4 dni.

če se sam dojita,je še lahko večji razmik med kakanjem.

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2806
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 6:44:57   
spps
Dobro jutro!

Kako je kaj z vašimi črvički? :) Jaz zdaj ne morem verjet,da gre tako hitro čas...Komaj sledim,kateri dan je user posted image user posted image
Drugače spimo boljše-upam,da tako tudi ostane :)

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2807
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 8:06:26   
pondelak
dobro jutro!!
spps-maš prav!se mi zdi da sem včeraj rodila,pa bo že 2 meseca starauser posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu spps)
Neposredna povezava do sporočila: 2808
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 8:38:37   
KOKICA32
Dobro jutro!

Tudi mi smo lepo spali...sedaj se nekaj jezi tam na kavču, ker ne more doseči nad sabo viseče igračke a bo že...user posted image

Tudi meni se zdi, da sem pred enim tednom rodila, bo pa moj sonček drug teden star že 3 mesece!!! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2809
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 8:40:59   
Najaa
Klara od MaleČebelice VSE NAJBOLJŠE za 2 meseca! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2810
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 8:42:42   
tasa_m
DOBRO JUTRO vsem, zunaj je sonček user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
No, vidiš in zato morava med drugim midva tudi v RA! user posted image Moj je že v P držal glavico pokonci (no, ne tak dolgo kot sedaj, jo je pa!) user posted image
aja?? Glej nič mi ni jasno..res ne user posted image user posted image Imam v ponedeljek itak P. pa bomo vidli kaj bo takrat rekla, mogoče pa boma tudi midve morali v RA..

Steffi in mama_milchy .. super za pregled in da rastete in se redite tako kot treba!! user posted image user posted image

spps.. res gre zdaj full čas. Meni se je full vleklo ko sem bila user posted image , zdaj pa ko pomislim, da bomo jutri stari že 3 mesece.. aaaa le kam hiti čas. Sicer pa so mi dnevi vsi enaki..ponavadi moram prav študirat kateri dan je, ker itak nimam pojma ali je ponedeljek, sreda ali sobota. Vse enako..user posted image user posted image edino ko je nedelja vem da je nedelja, ker ne rabim kuhat in gremo tšči na kosilo user posted image


(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2811
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 8:42:58   
Najaa
Dobro jutro.

Naspali smo se, Nika še mal drema. Tija je v vrtcu, midve pa počasi greva v šoping in na fizioterapijo.
Danes zjutraj je bila pokakana in to konkretno. user posted image  Sem najprej misla, da bova še eno odspali, ampak no go. Plenico je bilo treba zamenjat.

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2812
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 8:43:12   
tasa_m
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Klara od MaleČebelice VSE NAJBOLJŠE za 2 meseca! user posted image user posted image user posted image
ja, tudi od mene vse najboljše!!!

(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2813
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 8:56:42   
mama_milchy
Dobro jutro,

mi smo tudi naspani; zdaj smo že previti in siti ter čebljamo v vozičku; mami pa je hitro obesila perilo in dala prat še Leine cunjice.....

Najaa, dobro opravite v RA!

Kakanje: mi kakcamo vsak dan in to takoj zjutraj ob 7-ih, pol je mir.

no gremo kavico spit pa kej v usta dat;

danes je tudi lepo vreme; ma je dan rezerviran za čiščenje hiše, da se lahko dokončno preselimo user posted image

uživajte čveke


(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2814
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 8:57:30   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Klara od MaleČebelice VSE NAJBOLJŠE za 2 meseca! user posted image user posted image user posted image
ja, tudi od mene vse najboljše!!!



Pa od mene! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2815
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 8:59:07   
KOKICA32
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

DOBRO JUTRO vsem, zunaj je sonček user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
No, vidiš in zato morava med drugim midva tudi v RA! user posted image Moj je že v P držal glavico pokonci (no, ne tak dolgo kot sedaj, jo je pa!) user posted image
aja?? Glej nič mi ni jasno..res ne user posted image user posted image Imam v ponedeljek itak P. pa bomo vidli kaj bo takrat rekla, mogoče pa boma tudi midve morali v RA..




Ne, ne,verjetno je pri tvoji Liji vse okej, glede na to, da P že ni prej kaj opazila. Meni je že v 2. posvetovalnici rekla, da bo treba iti v RA!

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2816
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 9:13:34   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32
Pa kaj se ne ti Fredovi obroči nekaj ločijo po barvah. Ta rdeč je menda za začetek od 3 mesecev dalje. user posted image

Kaj Tasa in Lolita vajina otročka že tudi čisto sama držita glavico? No, ne ves čas. Ker moj tudi (npr. pri podiranju kupčka, spoloh nima glavice naslonjene na mojo ramo, temveč jo lepo v zrak drži in okrog gleda), pa se bojim, da je še prehitro???!!!! user posted image user posted image user posted image

ja, 3 različni so tile obroči. Rdeči je za začetek..

Lija je enaka kot Valentin. Ni šans da bi ona imela glavico naslonjeno pr men na ramah. Sicer pa je P. na 1. posvetovalnici pri 1. mesecu mi rekla da je full močna v vratnih mišicah(sploh pa zato ker sma skoraj mesec prehitro se rodile), tak da verjetnoo že ni nič narobe, saj mi je tudi predlagala da jo pri mescu dni dam kravice past.  user posted image user posted image ne vem no, bom pa jo v pon. vprašala, ko imamo cepljenje in posvetovalnico.



Pri nas je isto naša je tudi že v P držala gor glava sam kakih par min, pa so vsi rekel, da ima pač močne vratne mišice, potem jo je tudi patronažna dala kravice past, pa jih je pasla kar dolgo in v 1. posvetovalnici je tudi, pa mi ni nič rekla, da bi kaj bilo narobe, zdej se pa sam obrača na bušija in jih pase.user posted image

user posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 19.5.2009 9:14:33 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu tasa_m)
Neposredna povezava do sporočila: 2817
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 9:18:52   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: mediuhec

aja, še nekaj vas moram vprašat: naš mali lump se mi pogosto dere v vozičku!!! potem gre mamica težje kam po opravkih... a ma kdo podoben problem, hočem rečt rešitev problema???? utihne seveda takoj, ko ga dam v roke, samo mi bodo počas odpadle! spi pa tudi max. pol ure v vozičku. (a smo ga razvadili, ko smo ga nosili po rokah zaradi krčev?)

ne morem ga pustit, da se joka. ali pač?

kdaj lahko lumpe damo v športni voziček? (morda mu bo takrat bolj zanimivo bit v vozku?)




moja se tudi dere zadnjih par dni. jo kar precej šraufa in jo več niti voziček ne pomiri. ma zdi se mi da jo šraufa, pol pa je še nekaj časa slabe volje po tem. in rabi nekaj časa da se potolaži. če sem sama na sprehodu že včasih obupujem.  če fejst joka jo vzamem ven.vmes jo probam dojit, ker se vsaj malo potolaži... ampak mi itak ne preostane drugega kot da grem pol proti domu z njo v vozičku, ker je ne morem v eni roki nosit in z drugo voziček in pol se ponavadi neha dret po kakih desetih minutah in zaspi. ampak to ni tako drenje da bi se drla deset minut na polno - zadere se pa je tiho pa pol spet. pol pa ponavadi omaga pa zaspi...

jaz jo sicer imam kar v športnem, ker se spustu čisto dol. ampak dvignit je pa še ne upam - je precej naklon....


_____________________________




(odgovor članu mediuhec)
Neposredna povezava do sporočila: 2818
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 9:47:58   
MalaČebelica
IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Klara od MaleČebelice VSE NAJBOLJŠE za 2 meseca! user posted image user posted image user posted image


o hvala. user posted image

je dobila rdeče copatke za darilo user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________




(odgovor članu Najaa)
Neposredna povezava do sporočila: 2819
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 9:50:44   
MalaČebelica
hvala vsem za čestitke.



_____________________________




(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2820
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 10:51:24   
jjasna85
Ooooo dečveeeeuser posted image

evo mene... vse ok, vse štima... samo cajta niuser posted image
pa sej veste kako je to..hihi

upam, da ste vse ok in vaši škratki tudi...


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu MalaČebelica)
Neposredna povezava do sporočila: 2821
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 11:11:05   
pondelak
IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Klara od MaleČebelice VSE NAJBOLJŠE za 2 meseca! user posted image user posted image user posted image
ja, tudi od mene vse najboljše!!!



Pa od mene! user posted image user posted image user posted image

in še od mene user posted image    user posted image user posted image user posted image


_____________________________

najlepše na svetu je biti mama...Tjaši...

(odgovor članu KOKICA32)
Neposredna povezava do sporočila: 2822
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 11:25:06   
jjasna85
IZVIRNO SPOROČILO: pondelak

IZVIRNO SPOROČILO: KOKICA32

IZVIRNO SPOROČILO: tasa_m

IZVIRNO SPOROČILO: Najaa

Klara od MaleČebelice VSE NAJBOLJŠE za 2 meseca! user posted image user posted image user posted image
ja, tudi od mene vse najboljše!!!



Pa od mene! user posted image user posted image user posted image

in še od mene user posted image    user posted image user posted image user posted image

pa od mene tudiuser posted image
in upam, da se krči čim prej končajo...


_____________________________

21.2.2009 je svet polepšalo še eno bitjece - moj mali Leon

(odgovor članu pondelak)
Neposredna povezava do sporočila: 2823
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 12:53:05   
Anonimen
user posted image lp..kako ste kaj?mi smo staknili virozo-jaz,mali in seveda tia...a smo bogiuser posted image

(odgovor članu jjasna85)
  Neposredna povezava do sporočila: 2824
   RE: Marčevski zvončki in trobentice 2009
19.5.2009 12:55:13   
trezika
Dan!
Nama so pa končno klimo priklopili user posted image user posted image user posted image bomo lažje dihali v tej vročini user posted image

Kar se kakanja tiče... Ko sva prešle iz dojenja na Novalac 1 jo je ta zaprl za pet dni... potem pa sva nabavla še Novalac proti zaprtju in zdaj je izmenično vsak obrok enega in je pokakana vsako jutro... in to ponavadi kr orngi user posted image

Pa vsak dan trkam po lesu da bi še dalje tako pridno spali... večinoma zaspi nekje od osmih do pol devetih in se zbudi nekje od petih do šestih, malo nekaj poje pa spi še kakšno uro ali dve... je pa bolj jutranji tip ker spi maksimalno do sedmih in gotovo user posted image user posted image

Previjava se pa midve ponoči tut ne... do zdaj še ni nič premočilo user posted image

(odgovor članu jjasna85)
Neposredna povezava do sporočila: 2825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  111 112 [113] 114 115   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?