|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.4.2009 20:03:19   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

...
Dans jo bom probala met budno in aktivno, pa da bi zvečer zaspala - v svoji postli. Ker pr men spi ko angelček, ker sm zraven, sam js bi rada, da je še kdaj sama v postli.


Katja, je uspelo?? tale tvoj dragi je pa od sile, noooo. me ful razjezi, ko berem, kake ti špila ponoč... user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.4.2009 20:09:35   
mbd0411
še neki -- mbd ... js sm že parkrat probala najdit internetno povezavo da bi si tega picassota dol potegnla pa ne najdem, če boš mela kej viška cajta bi mi prlimala linkuser posted image lepo prosim... če si si ti ga tut dol potegnla... user posted image



[/quote]

Evo direkt povezava:
http://picasa.google.com/thanks.html


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.4.2009 22:22:52   
katja_p
Hej!

Naša je zaspala, budna v postelji, ker na zizi ni. Se je med dojenjem še fajn pokakala, tk da sma še previjale. Upam, da je res trndo zaspala in bo mir vsa 4 ure.

Dans smo pa lepo splanirali dan. Je spala dopoldan 1,5 ure, pop pa najprej 1 uro, pa pol 2 uri in do 18.30 do zdle je bla budna. Sm mojga zaposlila, da se ukvarja z njo. Upam, da jo je namatral, bomo vidli.

mbd: kje v picasi si pa ti nardila tisto sliko, ko sta tvoja dva na sliki v "kao" izližbi? Al na nekem plakatu?

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.4.2009 22:25:27   
katja_p
Js vas že kr zdle povabim (vas v pon sam še opomnim):

v torek se okol 12 (predvidevam, to še ne vem) dobimo v mestu, pr občini, vas povabim na drink! Pa otročke imejte zraven!!! Da ne bo slučajn ktera ga doma pustila user posted image

Dali, imam kapljice! A boš ti tud lahk prišla? No dej ...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.4.2009 22:33:08   
martka
aja, mal sem klikala po tisti next strani...
kaj če bi se me, skup zbrale in naročile?

lahko noč?

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Celjske in okoliške mamice
3.4.2009 22:54:28   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: martka

aja, mal sem klikala po tisti next strani...
kaj če bi se me, skup zbrale in naročile?



Sem za user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 6:40:23   
mbd0411
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

H
mbd: kje v picasi si pa ti nardila tisto sliko, ko sta tvoja dva na sliki v "kao" izližbi? Al na nekem plakatu?


Katja,to pa nisem v Pisacu,ampak PhotoFunia z različnimi efekti.
http://www.photofunia.com/



_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 6:52:07   
mbd0411

Eden izmed efektov,jih je pa veliko


user posted image

in še ena..

user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 8:29:27   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

IZVIRNO SPOROČILO: martka

aja, mal sem klikala po tisti next strani...
kaj če bi se me, skup zbrale in naročile?



Sem za user posted image


js tud user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 8:34:57   
Bethany
No, pa še dobro jutro! sonček se kaže, na zahodu pa neki čudno temni oblaki... user posted image user posted image

Danes je pa Elina podrla rekord v spanju: od devetih (zaspala sama v posteljici, brez joka ali jamranja, v 10 min user posted image user posted image ) pa do pol sedmih!!! user posted image user posted image sem šla ob petih gledat, kaj je z njo, da se še ni zbudila, mene pa tak prsi tiščale, da sem lahko samo na hrbtu spala... in lepo je spala... pa sem jo kr pustila, sama pa tak rahlo dremala, dokler nisem čula neke premike v posteljici, da sem šla pogledat in je že veselo gledala v svet... zunaj pa že svetlo... user posted image user posted image

Zdajle pa živ žav gleda. user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 8:35:25   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

IZVIRNO SPOROČILO: martka

aja, mal sem klikala po tisti next strani...
kaj če bi se me, skup zbrale in naročile?



Sem za user posted image


js tud user posted image


ja pol pa fajn!!

saj imamo v celju tudi veliko trgovin z otroškimi cotkami (HM, CA, ZARA, OKAIDI, BC, PIKAPOLONICA, INDEX, OVIESE, SOLIVER...), sam te, NEXT so lepe, brez da se tam gneteš po teh centrih...

kako bomo pa to izvedle?
ha?

lepo soboto!!!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 8:39:15   
Bethany
Včeraj pa je minilo eno leto, ko sem imela prvi pregled v nosečnosti (pri osmih tednih) in sem prvič vidla malo par milimeter-sko pikico, ki je danes stara že štiri mesece in velika 65 cm user posted image user posted image In isti dan zvečer sma tudi prvič povedala staršem (z malimi copatki in čestitko), včeraj pa se je dedi tega spomnil in prinesel Elini za darilo tako zanimivo igračo za v bano, ko lahk sedi, pa se špila z dodatki, ki gor visijo... ne znam razložit, bom slikco pripopala, sam da jo najdem...


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 10:10:00   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p


dali: v petek dobim kapljice zate. Se nasledn tedn kaj vidmo?

Itaq da se mormo, ker js častim drink v mestu! Sam lepo vreme mora bit, da lahk z Bethany sploh pridema do mesta user posted image


Ecco malo mene spet...

Pakiram še skoraj zadnje stvari za v stanovanje. Danes že spimo v CE...
Bomo na vezi preko sms, ker čakamo električarja, da nam neko žičko poveže, da bo internet zalaufal, čeprav že imam Siol 1 mesc priklopljen. Joj, ti delavci...Mah, potem se pa javim spet tu, do takrat pa sms.

Baje bo drug teden lepo vreme, tko da lahko skočimo malo do mesta, seveda... Se bomo zmenile. Komaj čakam, da se malo socializiram, heh user posted image .

Full hvala za kapljice.


(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 10:16:48   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Js vas že kr zdle povabim (vas v pon sam še opomnim):

v torek se okol 12 (predvidevam, to še ne vem) dobimo v mestu, pr občini, vas povabim na drink! Pa otročke imejte zraven!!! Da ne bo slučajn ktera ga doma pustila user posted image

Dali, imam kapljice! A boš ti tud lahk prišla? No dej ...


Aha, zdejle sem prebrala še ta post.

Pridem, če ne bo kaj prišlo vmes. Kot sem že napisala si tipkamo, ker sem brez neta doma.

pa pa

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 10:27:14   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Js vas že kr zdle povabim (vas v pon sam še opomnim):

v torek se okol 12 (predvidevam, to še ne vem) dobimo v mestu, pr občini, vas povabim na drink! Pa otročke imejte zraven!!! Da ne bo slučajn ktera ga doma pustila user posted image

Dali, imam kapljice! A boš ti tud lahk prišla? No dej ...


Aha, zdejle sem prebrala še ta post.

Pridem, če ne bo kaj prišlo vmes. Kot sem že napisala si tipkamo, ker sem brez neta doma.

pa pa


aja, seveda velja!! drug teden nas čaka veliko sprehodov, da nadoknadimo slabo vreme te dni user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 11:00:00   
katja_p
OJ!

Naša je zdle mal zaspančkala, tk da je kako uro tišina.

Bethany: madonca, ko bi naša spala tk ko Elina ... al pa Gaja ... Mi smo pa kr budni. Zaspali smo ob 10, se prviš zbudili ob 1.30, pol ob 4.30 inkončno ob 8.30. Pa je zdle omagala.
Ma, sej če se tk zbudi pono, pa da sam lepo je, brez dodatnega dretja in zbujanja, pol ni panike. Jezi me to, ko se včasih prebudi, pol pa ne nazaj zaspat.

mbd: jaaaaaaaaaaa, to sm misla! Sm si že shranla link.
joj, da bi mela mal več cajta, bi ful naštudirala tale Picaso pa Photo Shop in Photo Mix. Sam tolk ga pa nimam.

martka: najbolš, da vse mal pregledamo cotke, si vsaka zbere in pol se mormo zment, ktera bo naročila, pa pošljemo.

Drink: upam, da vas pride čim več, ker vas čim več rabim - morm nardit eno fotko z "mestnim utripom", pa sm se odločla za baby-boom oz. vozičkarce kofetkajo!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 11:30:17   
katja_p
user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 12:22:42   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

user posted image


Jeeej, kak kjut! hehe....user posted image user posted image user posted image Tjaša - mala zvezda!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 14:11:51   
katja_p
Dans se pa vidi, da je lepo vreme user posted image  ni nobene nikjer. No, naša je zdle zaspala, ker prej je spala sam 15 min, ko sm se hvalila, da bo eno uro tišina user posted image

Js morm pa naši kupit trak za lase, ker v kapci ji je prevroče, neki pa more met, ker piha. Bom mogoč šla v Pingota pogledat, sam ne vem, če je dans odprt.

Grem delat regrat, njam njam user posted image

papa

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 15:12:28   
martka
gaja ima trak-rutico ali pa tisto garn kapico. saj si jo videla-belo. imajo še rdečo.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 16:22:31   
_kathy_
Ekola še jst!
Najprej opravičilo Martki, ravno sva jedla, ko si klicala, pol te pa nisem mogla poklicat, saj smo dobili obisk.

Potem ... Dali .... zapomni si, kaj boš danes sanjala, ker baje se ti to uresniči!user posted image
Mi smo danes spali od 21 h do 7 h. user posted image user posted image

Vidim, da je naša Katja ovnica ... ja to je najboljše znamenje! Heheheuser posted image user posted image user posted image Tečnoba, trma itd ...user posted image Se ti kr pridružujem.user posted image

Še nekaj ... kako vem, kdaj je otroku duda premajhna? Aja, a mislite, da ima naš že tudi lahko trak za lase (2 meseca in pol star)? Ker mu je tko vroče. Je malo oblečen pa se vseeno poti ko veliki.



_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 16:47:30   
Bethany
Naša ima trak za lase oz. ušeska iz Pingota, takega lila, odebeljen tam, ko pride čez ušeska, da ne gledajo ven.

Jap, danes je pa čudovit dan, pa pester tudi. Naša je tak dobr razpoložena, že cel dan, da je prav veselo. user posted image Dopoldne sma ble na sprehodu, ati je skor pol dneva menjaval gume na avtu, pa ga pral.

Zdele pa glih gruntam, kam bi še šli na sprehod, ko se že glih z avtom pakamo, da grem zvečer še v hofer po par stvari...

No, uživajte še naprej... papa!!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 20:47:29   
NoBady
mbd hvala za link super si! user posted image

js sm pa dans dala nastavke za dojenje pa dudo od flaške prekuhat in sm pozabla pa je vrel mnde tut pol ure, tk da so zdej čist beli.user posted image .. ka je to kej narobe? morm noovo kupit al lahk dam tut če je mal bolj bel zdej, sej to je vodni kamen, ane? user posted image

dans ponoč smoo pa mi meli pestro...ni nič spal, skos je neki tečkal, pa zizo iskal in sm mu potem ob 5 zjutri dala dodatek in je potem spal do pol12... nisem mogla verjet...  sej js sm pa z njim spala, tko da sm notr dobila...

jaoo evoo spet lakota, že šibam...user posted image

nočko


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 21:03:31   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Jap, danes je pa čudovit dan, pa pester tudi. Naša je tak dobr razpoložena, že cel dan, da je prav veselo. user posted image Dopoldne sma ble na sprehodu, ati je skor pol dneva menjaval gume na avtu, pa ga pral.


Naš tud user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 21:08:51   
mbd0411
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

mbd hvala za link super si! user posted image

js sm pa dans dala nastavke za dojenje pa dudo od flaške prekuhat in sm pozabla pa je vrel mnde tut pol ure, tk da so zdej čist beli.user posted image .. ka je to kej narobe? morm noovo kupit al lahk dam tut če je mal bolj bel zdej, sej to je vodni kamen, ane? user posted image



Samo,da si našla.Res se da marsikaj naredit,samo čas je treba imet.
Če si dolgo prekuhavala ni panike.Verjetno se da obrisat ali oprat,ni pa treba novo kupit.


IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Potem ... Dali .... zapomni si, kaj boš danes sanjala, ker baje se ti to uresniči!



Ja,res si zapomni Dali,čeprav meni se je sanjalo,da mi je plinsko bombo razneslo.Hb,da se ni uresničilo.user posted image user posted image

Tole citiraje pa ne vem če mi glih rata zdajle..no da vidim


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Tiste, ki ste prvič rodile po roku


Tiste, ki ste prvič rodile po roku, kdaj ste rodile drugič?

Tudi po roku. (69%)

Pred rokom. (31%)


Število vseh glasov: 95

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!