|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 21:09:55   
mbd0411
Oja,pa mi je ratalo.Jah celo življeje se učimouser posted image user posted image user posted image user posted image

Lep vikend


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 726
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 22:06:21   
Bethany
še en kratek pozdravček od mene, pred spanjem... komi čakam, da se uležem. user posted image

Danes je bil pa super dan, tako glede vremena, kot razpoloženja vseh nas. Elina je bila ful pridna in dobro razpoložena, pa tudi zdajle je zaspala brez težav. user posted image user posted image

Popoldan sem jo celo nekaj časa v slingu nosla po dvorišču in vrtu, sma si mal ogledale parcelo, da vidi kje sploh živi, hehe, in od vsega jo je še najbolj zanimala trava. user posted image Zelena barva ji ful paše... že ve, kaj je fajn za učke odpočit, hehe. user posted image user posted image

Aja, od tiste igračke pa nisem našla nobene fotke na netu, bom jo slikala pa prilimala sem gor.

Tako, zdaj grem pa spat... jutri se obeta še en krasen dan!!

user posted image user posted image Lahko noč, fajn se naspite!! user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 727
   RE: Celjske in okoliške mamice
4.4.2009 22:06:29   
NoBady
sm firbecuser posted image ampak me res zanima s čim ima to veze kaj bo Dali sanjala da se ji bo uresničilo... kdaj se ti kao uresniči tist kar sanjašuser posted image

sm pozabla a sm vam zaželela lahko nč al ne... no bolš dvakrat kot sploh neuser posted image
LAHKO NOČ in pa čim DALJŠOuser posted image papa


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 728
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.4.2009 8:10:36   
_kathy_
Jutro! Midva sva že budna. Smo spali od 20:30 h pa do sedmih. Sem se sama zbudila, šla Gala pogledat, pa se je nekaj pogovarjal z igračkami nad posteljco. Jst sem si šla eno flaško spumpat, potem pa hitro papat. Sedaj pa v dnevni veselo brca (beri:mami dala dol pleničke!:)) Sedaj je bil 2 dneva skoraj cel dan brez tetra plenič, tako da sedaj moramo biti bolj pridni. Sam, če se mi pa tako smili, ko je tko lepo vreme on pa tko zavit pa še ful je dobre volje, ko lahko brca.user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 729
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.4.2009 8:12:15   
mbd0411
Ko se preseliš v novo okolje,stanovanje....Takrat se ti ponavaddi prvo noč kaj sanja in se to potem uresniči-samo prvo noč.
Še dober,da se moje nisouser posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 730
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.4.2009 8:16:34   
mbd0411
Kathy,kar goljufaj s pleničkami,saj kolki so ok.Mi smo proti koncu tudi.Poskusi vsaj,da jih ima do takrat ko greš ven in potem naprej ko prideš domov,ali pa ponoči...Itak bo kmalu mimo tri mesece.Pa kolki so 1a.user posted image
Obeta se spet lep sončen in topel dan.
Sem včeraj takoj posparvila vse bunde.user posted image Pa oprala in posušila poletna oblačila.
Lepo Cvetno nedeljo vsem


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 731
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.4.2009 8:17:21   
Bethany
Dobro jutro tudi od nas!

Mi smo pa danes budni od pol sedmih, spala pa je od desetih do pol petih, pa potem še od šestih do pol sedmih, zdajle pa sedi v stolčku Bumbotu, mal gleda živ žav, pa neki mizi v dnevni razlaga. user posted image user posted image

Kathy, kaj ti Gal prespi noč v enem šusu?? Ful priden! Teb pa ja potem prsi skor raznese, ane? user posted image user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 732
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.4.2009 8:54:06   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Kathy,kar goljufaj s pleničkami,saj kolki so ok.Mi smo proti koncu tudi.Poskusi vsaj,da jih ima do takrat ko greš ven in potem naprej ko prideš domov,ali pa ponoči...Itak bo kmalu mimo tri mesece.Pa kolki so 1a.user posted image
Obeta se spet lep sončen in topel dan.
Sem včeraj takoj posparvila vse bunde.user posted image Pa oprala in posušila poletna oblačila.
Lepo Cvetno nedeljo vsem



Sej ko gremo ven jih ima in ponoči tudi ... podnevi je pa tako vesel, že ko mu dam hlačke dol se začne smejati, ker ve kaj ga čaka.
Jst sem tudi pred tremi dnevi pospravljala št. 56, ker smo že prerasli. Sedaj še samo dobro zapakiram in pospravim v klet. Zraven pa še moja nosečniška oblačila, da bo počakalo nekaj let, potem bomo pa ven potegnili, seveda, če se do takrat prevč ne zredim.user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 733
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.4.2009 8:58:01   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Dobro jutro tudi od nas!

Mi smo pa danes budni od pol sedmih, spala pa je od desetih do pol petih, pa potem še od šestih do pol sedmih, zdajle pa sedi v stolčku Bumbotu, mal gleda živ žav, pa neki mizi v dnevni razlaga. user posted image user posted image

Kathy, kaj ti Gal prespi noč v enem šusu?? Ful priden! Teb pa ja potem prsi skor raznese, ane? user posted image user posted image


Ja zaspi ... in to je to. Ko ga dam v posteljico se še malo buni, če pa se kopamo tisti večer, pa tkoj zaspi. Sedaj pa že spet drema.
Glede mojih prsi ... ja preden greva jest si grem iztisnit toliko, da lahko Gal je. To je pa tam nekje 150 ml. Seveda pa ponoči nimam modrčka, ampak pod majico kar eno brisačo večkrat prepognjeno. Seveda pa je zjutraj še vseeno vse mokro. Ampak, kaj čmo.


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 734
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.4.2009 9:23:47   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Kathy,kar goljufaj s pleničkami,saj kolki so ok.Mi smo proti koncu tudi.Poskusi vsaj,da jih ima do takrat ko greš ven in potem naprej ko prideš domov,ali pa ponoči...Itak bo kmalu mimo tri mesece.Pa kolki so 1a.user posted image
Obeta se spet lep sončen in topel dan.
Sem včeraj takoj posparvila vse bunde.user posted image Pa oprala in posušila poletna oblačila.
Lepo Cvetno nedeljo vsem



Kolki; Kathy, brez slabe vesti ga lahko puščaš brez par urc na dan, zadnji mesec ni več take panike, sploh če ni imel niti pretirano slabe ocene v porodnišnici na pregledu...

Poletna garderoba: uf, mbd, si pa hitra. user posted image user posted image Men bunda še vedno visi na hodniku, hehe. Jo bom pospravla, ja. Kar se pa ostalih cot tiče... ej, vsako leto jih ful z veseljem dol potegnem in pregledam, operem in pripravim. Letos se pa tega nekak ne veselim preveč... user posted image Razlog: ker vem, da bom mogla kr neki kosov dat nastran, dokler ne pridem pod 60 kil, prej jih niti ne bom na rit vlekla, bom sam slabe volje ... user posted image

Ok, lepo nedeljo želim... mi gremo danes k našim na vikend v Dramlje, na kosilo, bo fajn, ko bomo cel dan zunaj na luftu. user posted image user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 735
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.4.2009 9:26:17   
Bethany
Kathy, kaj pa prsne blazinice? si probala? Sam pol rabiš modrček nosit... Baje so Chicotove ene boljših, ne prepuščajo kr tako. Nimam sicer izkušenj z njimi, ampak tiste, ki so jih uporabljale, so ble zadovoljne.user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 736
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.4.2009 16:01:25   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Kathy, kaj pa prsne blazinice? si probala? Sam pol rabiš modrček nosit... Baje so Chicotove ene boljših, ne prepuščajo kr tako. Nimam sicer izkušenj z njimi, ampak tiste, ki so jih uporabljale, so ble zadovoljne.user posted image


no, meni pa chicco sploh ne odgovarjajo, so take trde in šumeče. res da so tanke in nepremočljive... samo so mi od dm bolj prijazne, jih pač večx menjam.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 737
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.4.2009 16:02:29   
martka
kathy

če se srečava na sprehodu, jih bom zdaj nosila nekaj zraven, pa ti jih dam in boš sama videla. chicco.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 738
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.4.2009 20:48:09   
_kathy_
Imam tudi jst te blazinice od dm-a. So fajne, ker se lahko tudi prilepijo. Sej popoldan imam te blazinice, ponoči pa ne gre, ker potem bi si vsako uro morala menjevati.

Glede kolkov ... naš je dobil oceno 1A, kar pomeni (sem pobrskala po netu) dobro razvit kolk, a jst mislim, da smo dobili široko povijanje iz preventive, ker sem opozorila na familijarno bolezen (prirojen izpah kolkov).

Jutri pa imava sodišče, glede preživnine. Me je kr strah. Tiste, ki ste že to imele, katere sodnike ste dobile?


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 739
   RE: Celjske in okoliške mamice
5.4.2009 22:12:11   
martka
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Imam tudi jst te blazinice od dm-a. So fajne, ker se lahko tudi prilepijo. Sej popoldan imam te blazinice, ponoči pa ne gre, ker potem bi si vsako uro morala menjevati.

Glede kolkov ... naš je dobil oceno 1A, kar pomeni (sem pobrskala po netu) dobro razvit kolk, a jst mislim, da smo dobili široko povijanje iz preventive, ker sem opozorila na familijarno bolezen (prirojen izpah kolkov).
ČIMMANJ GA POVIJAJ ŠIROKO, SPLOH ZDAJ, KO IMA ŽE ČEZ 2M. OD KOLEGA DEKLICA IMA ZARADI TEGA PERMALA RAZGIBANE KOLKE IN BO SHODILA ŠELE OKOLI  LETA IN POL, SO REKLI ZDRAVNIKI.
Jutri pa imava sodišče, glede preživnine. Me je kr strah. Tiste, ki ste že to imele, katere sodnike ste dobile?NISVA ŠLA, SEM SE ODPOVEDALA DODATKU, KO BOVA PA NE ISTEM NASLOVU PRIJAVLJENA... POL PA.



_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 740
   RE: Celjske in okoliške mamice
6.4.2009 0:03:33   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: martka

IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Imam tudi jst te blazinice od dm-a. So fajne, ker se lahko tudi prilepijo. Sej popoldan imam te blazinice, ponoči pa ne gre, ker potem bi si vsako uro morala menjevati.

Glede kolkov ... naš je dobil oceno 1A, kar pomeni (sem pobrskala po netu) dobro razvit kolk, a jst mislim, da smo dobili široko povijanje iz preventive, ker sem opozorila na familijarno bolezen (prirojen izpah kolkov).
ČIMMANJ GA POVIJAJ ŠIROKO, SPLOH ZDAJ, KO IMA ŽE ČEZ 2M. OD KOLEGA DEKLICA IMA ZARADI TEGA PERMALA RAZGIBANE KOLKE IN BO SHODILA ŠELE OKOLI  LETA IN POL, SO REKLI ZDRAVNIKI.
Jutri pa imava sodišče, glede preživnine. Me je kr strah. Tiste, ki ste že to imele, katere sodnike ste dobile?NISVA ŠLA, SEM SE ODPOVEDALA DODATKU, KO BOVA PA NE ISTEM NASLOVU PRIJAVLJENA... POL PA.




Tale novica ... je pa ful vredu za Gala, kak bi bil vesel, če bi to razumel. Ok, jutri bomo brez.user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 741
   RE: Celjske in okoliške mamice
6.4.2009 6:56:50   
martka
ja, samo čez noč in na sprehodu. tako so zdaj kolegu, pri dekličinih 9mesecih rekli, da bi moral delat. mala se sploh še ne obrača. vse ostalo je ok. samo kolčno obroč je len in se mora sedaj z vajami naučit gibanja, ki bi se ga drugače spontano, pri drugem in tretjem mesecu.
no, pol pa zaupaj zdravnikom če še sami ne vejo, kaj bi radi. tudi mala je imela 1a in b kolke, pa so rekli preventivno... bla bla... in jih potem pri 7 mesecih kregali, zakaj niso povijali širokom samo ponoči. ja kako?!? a zdaj moramo bit pa starši, še od zdravnikov pametnejši??

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 742
   RE: Celjske in okoliške mamice
6.4.2009 6:58:06   
katja_p
Jutro od mene!

Sm mal zgodnja, ne? Ob 6 sva s Tjašo jedle, zdaj se pa ona neki pogovarja v postlci s svojimi čebelcami in ji ni glih nazaj za zaspat.

Zuni je sonček in js si nadejam sprehoda v mesto. Bethany, bova šle?

Kathy, super, da ti Gal tk spi, naša še vedn ne ... user posted image  Pa sej, če se lepo zbudi ob 1.30 ali 2 in ob 5.30 al pa 6, ni panike, ker se imam čas naspat - sm se navadla. user posted image

Mi smo bli včeri v NM na izletu!!! Ful fajn user posted image  Sm že čist pozabla, kk je hodit na izlete, zdaj ko imamo user posted image . Tjaša je bla ful pridna user posted image

Zdle sm čez vikend imela športni del vozeka že namontiran, da sm sprobala. Pa je kr OK. Sicer mislih, da bom še dala mal košaro gor za slab mesec. Morm ma kupit marelco, ker ji sonček sije, če je v športnem delu.

Bočni senčniki za stranska okna v avtu: kje to kupiš??? Js sm včeri na bencinski, pa sm jih tud stran lahk vrgla, ker so bli zanič. Bi imela pa tiste, ko so čist črni in kot zavesca.

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 743
   RE: Celjske in okoliške mamice
6.4.2009 8:13:25   
mbd0411
Kathy,zakaj si se odpovedala dodatku???
Saj ni treba na sodišče,če nočeš.Pač prineseš dohodke od obeh na csd in imaš otroški dodatek.
Nekateri tako,drugi drugače.Otroških pa ne puščat,saj to je otrokov denar.
No,moje mnenje,saj vem,da je zoprno po sodišču hodit.Pa se preživi.Jaz 2xuser posted image ,a me ne vidijo več.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 744
   RE: Celjske in okoliške mamice
6.4.2009 8:19:59   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Kathy,zakaj si se odpovedala dodatku???
Saj ni treba na sodišče,če nočeš.Pač prineseš dohodke od obeh na csd in imaš otroški dodatek.
Nekateri tako,drugi drugače.Otroških pa ne puščat,saj to je otrokov denar.
No,moje mnenje,saj vem,da je zoprno po sodišču hodit.Pa se preživi.Jaz 2xuser posted image ,a me ne vidijo več.user posted image user posted image user posted image



Nej, jst se nism odpovedala dodatku! Zato pa imam sodišče danes. Martka je napisala, da se je.
Drugače pa kolikor vem, na socialni več tega ne urejaš od leta 2005, saj ima sodišče boljšo evidenco o zneskih, ker so si ljudje dajali nizke preživnine, sedaj pa, če se sodišču ne dopade, ti dvigne preživnino na 1/3 očetove plače. Seveda moraš pa tudi sem nesit goro papirjev, potem pa še tako it na zagovor. Kr nekiuser posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 745
   RE: Celjske in okoliške mamice
6.4.2009 8:22:19   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p


Bočni senčniki za stranska okna v avtu: kje to kupiš??? Js sm včeri na bencinski, pa sm jih tud stran lahk vrgla, ker so bli zanič. Bi imela pa tiste, ko so čist črni in kot zavesca.


Mogoče v kakšni avtotrgovini? Mi jih mamo v avtu že original namontirane in je res ful fajn.


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 746
   RE: Celjske in okoliške mamice
6.4.2009 8:23:02   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

Kathy,zakaj si se odpovedala dodatku???
Saj ni treba na sodišče,če nočeš.Pač prineseš dohodke od obeh na csd in imaš otroški dodatek.
Nekateri tako,drugi drugače.Otroških pa ne puščat,saj to je otrokov denar.
No,moje mnenje,saj vem,da je zoprno po sodišču hodit.Pa se preživi.Jaz 2xuser posted image ,a me ne vidijo več.user posted image user posted image user posted image



Čez koliko časa si pa dobila sklep?


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 747
   RE: Celjske in okoliške mamice
6.4.2009 8:49:50   
mbd0411
Sklep dobiš v roke takoj

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 748
   RE: Celjske in okoliške mamice
6.4.2009 8:51:24   
mbd0411
Aja,nisem bila pozorna katera se je odpovedala.Se opravičujemuser posted image ,površno preberem včasih.
Lepo se zmenita,pa nič bat,bo v 10 min. mimo.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 749
   RE: Celjske in okoliške mamice
6.4.2009 9:08:57   
Bethany
Dobro jutro! Še ena fajna noč je za nami, z enim bujenjem ob pol štirih, potem pa do sedmih mir. user posted image user posted image Mmmmm. obeta se še en krasen dan!! user posted image user posted image

Katja, seveda, sprehod pade, smer mesto - ok! user posted image Js bi šla okoli enajstih od doma, najkasneje.

Senčniki v avtu: ja, to bo pa zdej potrebno nabavit. V novem avtu sma se že zmenla, da bojo zatemnjene šipe. Drugače pa pojma nimam, kje bi to imeli... kaj pa otroške trgovine med opremo?? Moram vprašat eno kolegico, ima takega ki se zrola, kje ga je našla.

Mi smo tudi v petek sprobali športni sedež, sicer kr doma v dnevni... pa ji je bil ful zanimiv, sam je še mal premajhna za not. Ji tisti pasovi, ki jo držijo not, ful visok stojijo, namesto na ramah, jih ima skor pri glavici. Bomo še počakali en mesec. No, košara je pa že kr majhna, jo moram visok gor položit, sicer ima čist zvite nogice spodaj... Pa precej topla je že, jo moram ful manj oblačit...

Tole toplo vreme je sicer kul, sam sem pa malo zmedena glede oblačenja Eline. Vedno je ful topla, se mi zdi, da ne smem pretiravat z oblačenjem. Pa včeraj, ko smo bli skor cel dan zunaj, jo je ful sonček motil, je kr mežikala, pa obračala glavico stran, pa veter ji je tud nagajal... bi skor rabila sončna očala, ali pa vsaj kapico s šiltom... Danes ji bom dala trakec čez ušesa, kapica se mi zdi že ful topla, sploh ko ima jaknica še kapuco.

Kolki: joooj, tole pa ni dobra novica!!! Da ima zdaj punčka probleme s pravilnim razvojem nogic? Ja, bemti, no... še zdravnikom ne morš verjet, noooo! user posted image user posted image Naša se na srečo že ful lepo obrača, tak da mislim, da ne bo problemov... sam kak bi bla jezna, e bi se znašla v taki situaciji, kot starši one punčke... Grrr! user posted image user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  28 29 [30] 31 32   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.





slutnja

kdaj ste dojencke zaceli dajati "kravce past"

1m (40%)

2m (21%)

3m (15%)

4m (8%)

kasneje (5%)

nikoli (10%)


Število vseh glasov: 382

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!