|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:21:58   
nia5
Tudi
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

MANCA (Sončnica Sandra ***)
VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 11 MESECEV!
user posted image




Tudi od naju user posted image user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4701
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:22:00   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Sem se pa sedaj spomnila, da sem moji današnji prošnji pozabila dodat priloge. A bo čudno, če jih danes pošljem po pošti, z enim lepim spremnim pismom.


Oprosti ampak user posted image user posted image user posted image user posted image
Pošlji, saj tako ali tako nimaš kaj izgubit.


Spremno besedilo in življenjepis sem dala, kopijo diplome sem pozabla. Pa to ni smešno, to je za user posted image user posted image user posted image .


Ti kar pošlji.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4702
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:22:56   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Na Pobrežju v vrtcu bo pa težka. Moj je bil takoj zjutraj tam, pa je rekel, da jih je bilo že 30 (koliko jih je bilo pred njim pa nimam pojma). user posted image
bodo verjetno točkovanje uvedli, ker je letos prvič tak naval.


Midva sma 4 na seznamu za Kamnico. Mi je povedala, kaj vse moram naslednjič prinest, ker nisem dobro prebrala, da bi mogla kar zraven oddat vlogo za znižano plačilo vrtca, pa dohodnino za 2007, pa ker bom brezposelna, moram še neko potrdilo iz borze zraven prinest,...


Če si brezposelna imaš verjetno zastonj vrtec, če je tvoj v Lj prijavljen.


Če si brezposelen imajo otroci, ki imajo oba zaposlena starša prednost.


Jim nekaj potrgamuser posted image user posted image .


Res jaz ga skoraj ne bi dobila pri Andražuuser posted image Je bila sreča, da so 3 dpovedali.


Pred 2-3 leti je bilo po TV za Lenarški vrtec, ko je župan izdal sklep, da imajo otroci zaposlenih staršev prednost. Skoraj so ga pojedli.

Glej, če bi jaz bila požrešna, bi dala vlogo kot samohranilka, ker moj tako ni pri nama prijavljen.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4703
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:23:00   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


Sicer mislim, da bi moral imeti vrtec vsak otrok ki to želi, tako kot mesto v šoli, neglede na to kaj so starši in koliko zaslužijo, predvsem pa zastonj oz. da se plača samo prehrana. Če je šola brez šolnine, bi tudi vrtec moral bit.


Pod tole se pa moram podpisati!!!!!


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4704
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:23:05   
barbaw
Me pa Maja prav preseneča, da ni sitna, ker ji obe spodnji 2. rineta ven. Dlesen je na obeh straneh približno enako razprta. Očitno so zg. problem, spodnji pa HB ne.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4705
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:23:34   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Na Pobrežju v vrtcu bo pa težka. Moj je bil takoj zjutraj tam, pa je rekel, da jih je bilo že 30 (koliko jih je bilo pred njim pa nimam pojma). user posted image
bodo verjetno točkovanje uvedli, ker je letos prvič tak naval.

Midva sma 4 na seznamu za Kamnico. Mi je povedala, kaj vse moram naslednjič prinest, ker nisem dobro prebrala, da bi mogla kar zraven oddat vlogo za znižano plačilo vrtca, pa dohodnino za 2007, pa ker bom brezposelna, moram še neko potrdilo iz borze zraven prinest,...

Če si brezposelna imaš verjetno zastonj vrtec, če je tvoj v Lj prijavljen.

Moj ni prijavljen v Lj. Pa plačala bom kot mutava vrtca, ker če dam A. dohodek not, jaz ne rabim nič zaslužit, pa sem v 5-6 razredu.

pol ma pa veliko plačo! pol so pa še tvoji dohodki... kolegica dela na geodetski, njen fant pa v eni firmi in si ji je z nadurami tako dvignil dohodke, da plačujeta okrog 210eur za jasli! še jst mam HB cenej, pa je privat!

Veliko plačouser posted image , ima doktorat, pa je za njegovo izobrazbo to mala plača.

Ti si pa imela veliko veliko srečo, da si našla varstvo, ki ga zelo malo plačašuser posted image user posted image , če najdem jaz tako ugodno varstvo, ga dam takoj privat. Pri nas je 250 € privat varstvo, v LJ od 400 € naprej.

ok, glede na izobrazbo je to druga pesem!

sj pol map pa pribl. enako ceno za privat varstvo v mb ali pa vrtec. jst vem, da če bi evo vpisala v vrtec, bi tud bla nekje 5. plačilni razred. za tak denar jo dam pa raje privat.

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4706
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:24:02   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Po dolgem času se malo oglašam. Toliko, da veste, da smo še živi user posted image .

Dobrih 14 dni je že odkar smo se vrnili z Egipta. Seveda je bilo super in pogrešamo toploto in brezskrbnost. Rada bi izkoristila priložnost, da bi se še po tej poti zahvalila naši majčici **** in njeni družini za izkazano gostoljubje. Posebna zahvala velja njeni mami za čudovito postrežbo in slastno slovensko hrano. Pozdravčke pošiljamo vsem trem njenim sončkom, posebej še Omarju, ki je že pravi korenjak in fuuuul večji od našega pikca, pa tudi Samii, ki nas je očarala z znanjem treh jezikov user posted image .

Pri nas je vse po starem. Še vedno imamo težave s hrano. Trenutno smo spet prehlajeni in po prebolelih noricah ne pridemo na zeleno vejo. Doma imamo spet Bolnico Franjo, ker user posted image okreva po operaciji, poleg tega še smrka, pa tudi user posted image je tik na meji. Samo jaz še ne mislim pozebsti, ker enostavno nimam časa, zato pa zopet obiskujem tokrat že tretjo varianto terapije za mojo peto in ne boste verjele: baje imam alergijo na tokuser posted image . Ja, prav ste slišale tudi to obstaja, sicer sem pa jaz magnet za nenavadne bedarije. Sicer se pa ne sekiram več. Enkrat bo mojo peto že minilo, da bi jo motil en brezvezni trn, a ne?

No, ne bom več dolgovezila, zato pozdravljam vse majčice in majčke, ter seveda njihove mamice. Večkrat se spomnim na vas, vendar mi enostavno zmanjkuje časa za net, ker imam polno malho obveznosti in skrbi s katerimi vas ne bom morila.



Lepo, da si se oglasila.

Upam, da se doma čimprej pozdraviteuser posted image user posted image user posted image user posted image



Se podpišem



O tole sem pa spregledala. Katina lepo, da si se oglasila in pestke, da boste čimprej zdravi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4707
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:25:02   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Na Pobrežju v vrtcu bo pa težka. Moj je bil takoj zjutraj tam, pa je rekel, da jih je bilo že 30 (koliko jih je bilo pred njim pa nimam pojma). user posted image
bodo verjetno točkovanje uvedli, ker je letos prvič tak naval.

Midva sma 4 na seznamu za Kamnico. Mi je povedala, kaj vse moram naslednjič prinest, ker nisem dobro prebrala, da bi mogla kar zraven oddat vlogo za znižano plačilo vrtca, pa dohodnino za 2007, pa ker bom brezposelna, moram še neko potrdilo iz borze zraven prinest,...

Če si brezposelna imaš verjetno zastonj vrtec, če je tvoj v Lj prijavljen.

Moj ni prijavljen v Lj. Pa plačala bom kot mutava vrtca, ker če dam A. dohodek not, jaz ne rabim nič zaslužit, pa sem v 5-6 razredu.

pol ma pa veliko plačo! pol so pa še tvoji dohodki... kolegica dela na geodetski, njen fant pa v eni firmi in si ji je z nadurami tako dvignil dohodke, da plačujeta okrog 210eur za jasli! še jst mam HB cenej, pa je privat!

Veliko plačouser posted image , ima doktorat, pa je za njegovo izobrazbo to mala plača.

Ti si pa imela veliko veliko srečo, da si našla varstvo, ki ga zelo malo plačašuser posted image user posted image , če najdem jaz tako ugodno varstvo, ga dam takoj privat. Pri nas je 250 € privat varstvo, v LJ od 400 € naprej.

ok, glede na izobrazbo je to druga pesem!

sj pol map pa pribl. enako ceno za privat varstvo v mb ali pa vrtec. jst vem, da če bi evo vpisala v vrtec, bi tud bla nekje 5. plačilni razred. za tak denar jo dam pa raje privat.


Ti moraš skakat od veselja, ker imaš super varstvo.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4708
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:25:40   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Me pa Maja prav preseneča, da ni sitna, ker ji obe spodnji 2. rineta ven. Dlesen je na obeh straneh približno enako razprta. Očitno so zg. problem, spodnji pa HB ne.


Lepo, da ti zobki ne delajo preglavic.user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4709
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:25:46   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Me pa Maja prav preseneča, da ni sitna, ker ji obe spodnji 2. rineta ven. Dlesen je na obeh straneh približno enako razprta. Očitno so zg. problem, spodnji pa HB ne.


Pri nas ni sitna, samo jest noče ne pri zgornjih, ne pri spodnjihuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4710
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:26:57   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*
Sicer mislim, da bi moral imeti vrtec vsak otrok ki to želi, tako kot mesto v šoli, neglede na to kaj so starši in koliko zaslužijo, predvsem pa zastonj oz. da se plača samo prehrana. Če je šola brez šolnine, bi tudi vrtec moral bit.

Se strinjam!!!!

tudi jaz!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4711
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:27:31   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Me pa Maja prav preseneča, da ni sitna, ker ji obe spodnji 2. rineta ven. Dlesen je na obeh straneh približno enako razprta. Očitno so zg. problem, spodnji pa HB ne.

pa saj so vas zgornji dost namatrali! vsaj pri spodnjih imate lahko manj težav!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4712
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:28:23   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

Tajda je šla tudi spat ob 8h in spala do 6.30h popila čokolino in še zdaj spančka    
user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image  Zgleda, da so punce rojene na 23.5. prave zaspankeuser posted image  Naša tud še spi in to brez vmesnih zbujanj že 11huser posted image user posted image user posted image



Kako vam je fajn, ko vam tako v kosu spijo, kje je ta dan za nas user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4713
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:29:10   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Me pa Maja prav preseneča, da ni sitna, ker ji obe spodnji 2. rineta ven. Dlesen je na obeh straneh približno enako razprta. Očitno so zg. problem, spodnji pa HB ne.


Upam, da tako ostane.

A spi sedaj vredu ponoči???

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4714
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:29:20   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw
Na Pobrežju v vrtcu bo pa težka. Moj je bil takoj zjutraj tam, pa je rekel, da jih je bilo že 30 (koliko jih je bilo pred njim pa nimam pojma). user posted image
bodo verjetno točkovanje uvedli, ker je letos prvič tak naval.

Midva sma 4 na seznamu za Kamnico. Mi je povedala, kaj vse moram naslednjič prinest, ker nisem dobro prebrala, da bi mogla kar zraven oddat vlogo za znižano plačilo vrtca, pa dohodnino za 2007, pa ker bom brezposelna, moram še neko potrdilo iz borze zraven prinest,...

Če si brezposelna imaš verjetno zastonj vrtec, če je tvoj v Lj prijavljen.

Moj ni prijavljen v Lj. Pa plačala bom kot mutava vrtca, ker če dam A. dohodek not, jaz ne rabim nič zaslužit, pa sem v 5-6 razredu.

pol ma pa veliko plačo! pol so pa še tvoji dohodki... kolegica dela na geodetski, njen fant pa v eni firmi in si ji je z nadurami tako dvignil dohodke, da plačujeta okrog 210eur za jasli! še jst mam HB cenej, pa je privat!

Veliko plačouser posted image , ima doktorat, pa je za njegovo izobrazbo to mala plača.

Ti si pa imela veliko veliko srečo, da si našla varstvo, ki ga zelo malo plačašuser posted image user posted image , če najdem jaz tako ugodno varstvo, ga dam takoj privat. Pri nas je 250 € privat varstvo, v LJ od 400 € naprej.

ok, glede na izobrazbo je to druga pesem!

sj pol map pa pribl. enako ceno za privat varstvo v mb ali pa vrtec. jst vem, da če bi evo vpisala v vrtec, bi tud bla nekje 5. plačilni razred. za tak denar jo dam pa raje privat.


Veš, da redko kateri delodajalec upošteva količnik, ki ti pripada po izobrazbi. Ponavadi ga samo v državni službi, pa še tam te raje ne vzamejo z dr., ker se večina počuti ogrožene,pa še velik jih stane tak človek.
Edina šansa je, da se zmeniš za individualno pogodbo, kar pa moraš ponavadi bit kar stručkouser posted image
 
S katerega področja pa ima doktorat?

Jaz sem ravno iz teh razlogov opustila misel na doktorat, ki sem ga hotal delat. Za žensko je še toliko slabše.

< Sporočilo je popravil Estrella* -- 1.4.2009 11:30:44 >

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4715
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:29:37   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Po dolgem času se malo oglašam. Toliko, da veste, da smo še živi user posted image .

Dobrih 14 dni je že odkar smo se vrnili z Egipta. Seveda je bilo super in pogrešamo toploto in brezskrbnost. Rada bi izkoristila priložnost, da bi se še po tej poti zahvalila naši majčici **** in njeni družini za izkazano gostoljubje. Posebna zahvala velja njeni mami za čudovito postrežbo in slastno slovensko hrano. Pozdravčke pošiljamo vsem trem njenim sončkom, posebej še Omarju, ki je že pravi korenjak in fuuuul večji od našega pikca, pa tudi Samii, ki nas je očarala z znanjem treh jezikov user posted image .

Pri nas je vse po starem. Še vedno imamo težave s hrano. Trenutno smo spet prehlajeni in po prebolelih noricah ne pridemo na zeleno vejo. Doma imamo spet Bolnico Franjo, ker user posted image okreva po operaciji, poleg tega še smrka, pa tudi user posted image je tik na meji. Samo jaz še ne mislim pozebsti, ker enostavno nimam časa, zato pa zopet obiskujem tokrat že tretjo varianto terapije za mojo peto in ne boste verjele: baje imam alergijo na tokuser posted image . Ja, prav ste slišale tudi to obstaja, sicer sem pa jaz magnet za nenavadne bedarije. Sicer se pa ne sekiram več. Enkrat bo mojo peto že minilo, da bi jo motil en brezvezni trn, a ne?

No, ne bom več dolgovezila, zato pozdravljam vse majčice in majčke, ter seveda njihove mamice. Večkrat se spomnim na vas, vendar mi enostavno zmanjkuje časa za net, ker imam polno malho obveznosti in skrbi s katerimi vas ne bom morila.



Lepo, da si se oglasila.

Upam, da se doma čimprej pozdraviteuser posted image user posted image user posted image user posted image



Se podpišem



O tole sem pa spregledala. Katina lepo, da si se oglasila in pestke, da boste čimprej zdravi.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



še jaz user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4716
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:29:38   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Me pa Maja prav preseneča, da ni sitna, ker ji obe spodnji 2. rineta ven. Dlesen je na obeh straneh približno enako razprta. Očitno so zg. problem, spodnji pa HB ne.


Pri nas ni sitna, samo jest noče ne pri zgornjih, ne pri spodnjihuser posted image user posted image user posted image


Pri nas pa zgleda samo pri zgornjih tuli in ne je, spodnji pa ji očitno ne delajo težav, ker ful je in ni sitna.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4717
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:29:51   
mmoojjccaa
IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*


Sicer mislim, da bi moral imeti vrtec vsak otrok ki to želi, tako kot mesto v šoli, neglede na to kaj so starši in koliko zaslužijo, predvsem pa zastonj oz. da se plača samo prehrana. Če je šola brez šolnine, bi tudi vrtec moral bit.

jaz tudi

Pod tole se pa moram podpisati!!!!!


(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 4718
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:30:36   
sesil


dan


sem med pogrešanimi? ne? ok, pol pa nič....se grem bunit.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

moj otrok še vedno ne spi, zdej se lubi matra z njim..men se bo zmešal, če ne bo začel nazaj prej hodit spat.
Ko se bo pa treba zjutri za v vrtec vstat bio pa spal..


mi smo bli na istem. od kar se je menjala ura, mi ne zaspi pred 22h. za pop....it

vam moram povedat, da sem izbrala zelo fensi šmensi očala, v petek jih dobim. leč zame pa ni, imam neki čudno okouser posted image user posted image

danes zjutraj je aneja padla s tavelike postelje. je spala zraven mene, pol je se odločila za obhod in štrbunk - mati zraven spala. sej mislim da ni hudega, ker ni veliko jokalauser posted image



(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4719
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:30:49   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Me pa Maja prav preseneča, da ni sitna, ker ji obe spodnji 2. rineta ven. Dlesen je na obeh straneh približno enako razprta. Očitno so zg. problem, spodnji pa HB ne.


Upam, da tako ostane.

A spi sedaj vredu ponoči???


Hb ja. Mogoče se 1x zbudi, da malo spije pa spi do jutra. Sem končno dočakala tole.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4720
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:30:51   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Me pa Maja prav preseneča, da ni sitna, ker ji obe spodnji 2. rineta ven. Dlesen je na obeh straneh približno enako razprta. Očitno so zg. problem, spodnji pa HB ne.

pa saj so vas zgornji dost namatrali! vsaj pri spodnjih imate lahko manj težav!


to je pa res user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4721
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:31:51   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: sesil



dan


sem med pogrešanimi? ne? ok, pol pa nič....se grem bunit.user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: jana81

moj otrok še vedno ne spi, zdej se lubi matra z njim..men se bo zmešal, če ne bo začel nazaj prej hodit spat.
Ko se bo pa treba zjutri za v vrtec vstat bio pa spal..


mi smo bli na istem. od kar se je menjala ura, mi ne zaspi pred 22h. za pop....it

vam moram povedat, da sem izbrala zelo fensi šmensi očala, v petek jih dobim. leč zame pa ni, imam neki čudno okouser posted image user posted image

danes zjutraj je aneja padla s tavelike postelje. je spala zraven mene, pol je se odločila za obhod in štrbunk - mati zraven spala. sej mislim da ni hudega, ker ni veliko jokalauser posted image





user posted image user posted image  za tebe in bušico

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 4722
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:32:44   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

Tajda je šla tudi spat ob 8h in spala do 6.30h popila čokolino in še zdaj spančka    
user posted image




user posted image user posted image user posted image user posted image  Zgleda, da so punce rojene na 23.5. prave zaspankeuser posted image  Naša tud še spi in to brez vmesnih zbujanj že 11huser posted image user posted image user posted image



Kako vam je fajn, ko vam tako v kosu spijo, kje je ta dan za nas user posted image



Verjemi mi, da bo tudi ta dan prišeluser posted image

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 4723
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:32:59   
barbaw
Hijenca nisi mi povedala, če si kaj spravila skupaj za kopalnico.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 4724
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 11:33:39   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Ali je katera že delala purani golaž? Vem,da je Jana pisala,da ga bo kuhala,pa me zanima,če se isto naredi kot goveji?V skrinji imam nekaj purana,pa je za ponucati,da ne bi kupovala
V petek namreč pride moja mami k meni,pravi,da se mora malo od atija spočitiuser posted image



Še ga nisem delala, bi pa ga isto naredila kot govejega, vendar ne bi toliko časa kuhala, ker je puranje meso takoj fertig.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 4725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  187 188 [189] 190 191   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




EURO 2024.
пеперутка16

Kdo bo prišel v polfinale?