|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 21:22:32   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: tally

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: tally

aja pa še to čez par dni bom še številko zamenjala pa bom poslala sms, je moj vzel en drug paket na tušmobilu pa je še men vzel naročnino, nisem pa imela certifikata da bi prenos naredili user posted image


le glej , da ne ponikneš v neznanouser posted image


ti bom dihala za ovratnik user posted image user posted image user posted image




o se že bojimuser posted image

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4576
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 21:23:40   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Estrella, te diete pa so hude. Tisto sadno-zelenjavno bi še človek zdržal, ostale pa user posted image


Tista sadno zelenjavna je mišljena za max.3 dni, ostalo pa samo en dan, da se prečisti telo po požrtijiuser posted image Lahko pa recino enkrat na 14 dni ali 1x na mesec narediš tako dnevno kuro, da mal razbremeniš oraganizem.


Samo res ne bi bilo slabo. Samo ta sadna mi je najbolj zadišala.

Trenutno pa imam take krče v trebuhu, kot da imam popadke. No mislim si, da so taki popadkiuser posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4577
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 21:24:00   
Katina
Po dolgem času se malo oglašam. Toliko, da veste, da smo še živi user posted image .

Dobrih 14 dni je že odkar smo se vrnili z Egipta. Seveda je bilo super in pogrešamo toploto in brezskrbnost. Rada bi izkoristila priložnost, da bi se še po tej poti zahvalila naši majčici **** in njeni družini za izkazano gostoljubje. Posebna zahvala velja njeni mami za čudovito postrežbo in slastno slovensko hrano. Pozdravčke pošiljamo vsem trem njenim sončkom, posebej še Omarju, ki je že pravi korenjak in fuuuul večji od našega pikca, pa tudi Samii, ki nas je očarala z znanjem treh jezikov user posted image .

Pri nas je vse po starem. Še vedno imamo težave s hrano. Trenutno smo spet prehlajeni in po prebolelih noricah ne pridemo na zeleno vejo. Doma imamo spet Bolnico Franjo, ker user posted image okreva po operaciji, poleg tega še smrka, pa tudi user posted image je tik na meji. Samo jaz še ne mislim pozebsti, ker enostavno nimam časa, zato pa zopet obiskujem tokrat že tretjo varianto terapije za mojo peto in ne boste verjele: baje imam alergijo na tokuser posted image . Ja, prav ste slišale tudi to obstaja, sicer sem pa jaz magnet za nenavadne bedarije. Sicer se pa ne sekiram več. Enkrat bo mojo peto že minilo, da bi jo motil en brezvezni trn, a ne?

No, ne bom več dolgovezila, zato pozdravljam vse majčice in majčke, ter seveda njihove mamice. Večkrat se spomnim na vas, vendar mi enostavno zmanjkuje časa za net, ker imam polno malho obveznosti in skrbi s katerimi vas ne bom morila.

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4578
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 21:26:24   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Po dolgem času se malo oglašam. Toliko, da veste, da smo še živi user posted image .

Dobrih 14 dni je že odkar smo se vrnili z Egipta. Seveda je bilo super in pogrešamo toploto in brezskrbnost. Rada bi izkoristila priložnost, da bi se še po tej poti zahvalila naši majčici **** in njeni družini za izkazano gostoljubje. Posebna zahvala velja njeni mami za čudovito postrežbo in slastno slovensko hrano. Pozdravčke pošiljamo vsem trem njenim sončkom, posebej še Omarju, ki je že pravi korenjak in fuuuul večji od našega pikca, pa tudi Samii, ki nas je očarala z znanjem treh jezikov user posted image .

Pri nas je vse po starem. Še vedno imamo težave s hrano. Trenutno smo spet prehlajeni in po prebolelih noricah ne pridemo na zeleno vejo. Doma imamo spet Bolnico Franjo, ker user posted image okreva po operaciji, poleg tega še smrka, pa tudi user posted image je tik na meji. Samo jaz še ne mislim pozebsti, ker enostavno nimam časa, zato pa zopet obiskujem tokrat že tretjo varianto terapije za mojo peto in ne boste verjele: baje imam alergijo na tokuser posted image . Ja, prav ste slišale tudi to obstaja, sicer sem pa jaz magnet za nenavadne bedarije. Sicer se pa ne sekiram več. Enkrat bo mojo peto že minilo, da bi jo motil en brezvezni trn, a ne?

No, ne bom več dolgovezila, zato pozdravljam vse majčice in majčke, ter seveda njihove mamice. Večkrat se spomnim na vas, vendar mi enostavno zmanjkuje časa za net, ker imam polno malho obveznosti in skrbi s katerimi vas ne bom morila.



Lepo, da si se oglasila.

Upam, da se doma čimprej pozdraviteuser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4579
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 21:27:26   
Estrella*
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Estrella, te diete pa so hude. Tisto sadno-zelenjavno bi še človek zdržal, ostale pa user posted image


Tista sadno zelenjavna je mišljena za max.3 dni, ostalo pa samo en dan, da se prečisti telo po požrtijiuser posted image Lahko pa recino enkrat na 14 dni ali 1x na mesec narediš tako dnevno kuro, da mal razbremeniš oraganizem.


Samo res ne bi bilo slabo. Samo ta sadna mi je najbolj zadišala.

Trenutno pa imam take krče v trebuhu, kot da imam popadke. No mislim si, da so taki popadkiuser posted image user posted image


A ti jih nisi imelauser posted image  No, nič nisi zamudila.
 
Ja mislim, da ni slabo, da se človek malo oddahne od požrtij in naredi kaj zase.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4580
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 21:31:23   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: Katina

Po dolgem času se malo oglašam. Toliko, da veste, da smo še živi user posted image .

Dobrih 14 dni je že odkar smo se vrnili z Egipta. Seveda je bilo super in pogrešamo toploto in brezskrbnost. Rada bi izkoristila priložnost, da bi se še po tej poti zahvalila naši majčici **** in njeni družini za izkazano gostoljubje. Posebna zahvala velja njeni mami za čudovito postrežbo in slastno slovensko hrano. Pozdravčke pošiljamo vsem trem njenim sončkom, posebej še Omarju, ki je že pravi korenjak in fuuuul večji od našega pikca, pa tudi Samii, ki nas je očarala z znanjem treh jezikov user posted image .

Pri nas je vse po starem. Še vedno imamo težave s hrano. Trenutno smo spet prehlajeni in po prebolelih noricah ne pridemo na zeleno vejo. Doma imamo spet Bolnico Franjo, ker user posted image okreva po operaciji, poleg tega še smrka, pa tudi user posted image je tik na meji. Samo jaz še ne mislim pozebsti, ker enostavno nimam časa, zato pa zopet obiskujem tokrat že tretjo varianto terapije za mojo peto in ne boste verjele: baje imam alergijo na tokuser posted image . Ja, prav ste slišale tudi to obstaja, sicer sem pa jaz magnet za nenavadne bedarije. Sicer se pa ne sekiram več. Enkrat bo mojo peto že minilo, da bi jo motil en brezvezni trn, a ne?

No, ne bom več dolgovezila, zato pozdravljam vse majčice in majčke, ter seveda njihove mamice. Večkrat se spomnim na vas, vendar mi enostavno zmanjkuje časa za net, ker imam polno malho obveznosti in skrbi s katerimi vas ne bom morila.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image za tvojo družinico in zate, da se čimprej pozdravite.


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu Katina)
Neposredna povezava do sporočila: 4581
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 21:33:20   
hijenca
IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: Estrella*

IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Estrella, te diete pa so hude. Tisto sadno-zelenjavno bi še človek zdržal, ostale pa user posted image


Tista sadno zelenjavna je mišljena za max.3 dni, ostalo pa samo en dan, da se prečisti telo po požrtijiuser posted image Lahko pa recino enkrat na 14 dni ali 1x na mesec narediš tako dnevno kuro, da mal razbremeniš oraganizem.


Samo res ne bi bilo slabo. Samo ta sadna mi je najbolj zadišala.

Trenutno pa imam take krče v trebuhu, kot da imam popadke. No mislim si, da so taki popadkiuser posted image user posted image


A ti jih nisi imelauser posted image  No, nič nisi zamudila.
 
Ja mislim, da ni slabo, da se človek malo oddahne od požrtij in naredi kaj zase.


Glede na to, kako me vsake tolko zvije, HB da nisem imela popadkov, ker bi se drla kot zverina. user posted image  

Sem očitno nekaj čudnega pojedla, ker letim vsakih par minut vija wc.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu Estrella*)
Neposredna povezava do sporočila: 4582
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 21:37:48   
tally
nič bejbe jaz se bom poslovila za nekaj časa user posted image , ve pa lepo čvekajte, hroščki bodite pridni in ponoči lepo spite,user posted image

lahko noč vsem user posted image user posted image user posted image

se tipkamo...................................................................


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 4583
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 21:44:38   
Srčekgirll
Jst tud grem. Morem Vidka dat spat. Neki protestira. NOČKOuser posted image

_____________________________

ponosna mamica treh fantov maj 2008, julij 2010 & oktober 2012

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4584
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
31.3.2009 22:32:22   
jana81
moj otrok še vedno ne spi, zdej se lubi matra z njim..men se bo zmešal, če ne bo začel nazaj prej hodit spat.
Ko se bo pa treba zjutri za v vrtec vstat bio pa spal..

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 4585
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:14:58   
suzy85
user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4586
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:20:42   
mmoojjccaa
Dobro jutro in en lep uspešen danuser posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4587
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:20:54   
suzy85
MANCA (Sončnica Sandra ***)
VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 11 MESECEV!
user posted image


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4588
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:22:00   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

Dobro jutro in en lep uspešen danuser posted image user posted image

enako!

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4589
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:23:26   
suzy85
IZVIRNO SPOROČILO: jana81
moj otrok še vedno ne spi, zdej se lubi matra z njim..men se bo zmešal, če ne bo začel nazaj prej hodit spat.
Ko se bo pa treba zjutri za v vrtec vstat bio pa spal..

je user posted image  uspelo, da ga je uspaval? eva je zaspala ob 19.30 in spala do 5ih, jedla in nazaj zaspala do 6.10 user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 4590
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:24:49   
mmoojjccaa
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

MANCA (Sončnica Sandra ***)
VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 11 MESECEV!
user posted image


z Tajdo se pridružujevauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4591
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:27:43   
hijenca
Dobro jutro!

Jaz sem že auf, Videk še spi. Moram se zrihtat, da potem ko se Videk zbudi šibama v vrtec odnest vlogo za vpis.

Včeraj me je tako net zafrkaval, da sem vse vgasnila in šla spat. Je pa danes tak žalosten dan zunaj, temno, mokro, meglenouser posted image . Grem kavico sedaj spit, potem pa akcijauser posted image


_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4592
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:28:14   
mmoojjccaa
Tajda je šla tudi spat ob 8h in spala do 6.30h popila čokolino in še zdaj spančka    
user posted image


(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4593
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:28:21   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85k

MANCA (Sončnica Sandra ***)
VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 11 MESECEV!
user posted image



Čestitke Manci tudi od naju.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4594
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:28:49   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

Dobro jutro in en lep uspešen danuser posted image user posted image


Tudi tebi.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4595
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:29:24   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

user posted image


Mi že diši pod nos.user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4596
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:30:01   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: jana81
moj otrok še vedno ne spi, zdej se lubi matra z njim..men se bo zmešal, če ne bo začel nazaj prej hodit spat.
Ko se bo pa treba zjutri za v vrtec vstat bio pa spal..

je user posted image  uspelo, da ga je uspaval? eva je zaspala ob 19.30 in spala do 5ih, jedla in nazaj zaspala do 6.10 user posted image user posted image user posted image


Pridna Evauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4597
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:30:33   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: mmoojjccaa

Tajda je šla tudi spat ob 8h in spala do 6.30h popila čokolino in še zdaj spančka    
user posted image



Še ena pridna spavalčicauser posted image user posted image

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu mmoojjccaa)
Neposredna povezava do sporočila: 4598
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:32:49   
hijenca

IZVIRNO SPOROČILO: tally

nič bejbe jaz se bom poslovila za nekaj časa user posted image , ve pa lepo čvekajte, hroščki bodite pridni in ponoči lepo spite,user posted image

lahko noč vsem user posted image user posted image user posted image

se tipkamo...................................................................



PAPA tally, pa čimprej net usposobit.

_____________________________

Sonček Vid ( 8.5.2008 ob 10.36)
Sonček Jakob (4.5.2011 ob 10.43)
Sonček Filip (4.5.2011 ob 10.44)

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 4599
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
1.4.2009 7:37:40   
suzy85
katina user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  da se pozdravite!

estrella tele diete so pa zanimive! bi se jih dalo držat, razen tiste s kislim zeljem!

punce, nekatere že ta mesec, večina pa drug mesec, začnemo pihati svečke z našimi user posted image ! še malo pa bo leto naokoli! kdaj je minilo? če bo vsko leto šlo tako hitro, bodo en, dva, tri šli v srednjo šolo in naprej! user posted image user posted image user posted image  

aja, tiste, ki uporabljate vinjeto! po radiu sem poslušala, da bo zaradi novega sistema vinjet, potrebno letno vinjeto dokupiti - dobijo se modre vinjete, doplačila pa je 30 eur! kaj vse si ne zmislijo! user posted image

< Sporočilo je popravil suzy85 -- 1.4.2009 7:41:51 >


_____________________________

Pameten človek ne naredi vseh napak sam. Možnost da tudi drugim. (W. Churchill)

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 4600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  182 183 [184] 185 186   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ti horoskopski znaki so najboljši bratje i...
Horoskopsko znamenje v katerem smo rojeni, določa marsikatero našo značajsko lastnost, tudi to, kakšno smo kot bratje oz...
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




EURO 2024.
пеперутка16

Kdo bo prišel v polfinale?