|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 13:47:04   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

user posted image koliko plačujete elektrike,tiste,ki živite v hiši?




Tam 130 EUR user posted image , ampak moraš računat dva gospodinjstva. Meni je to absolutno preveč user posted image


Mi smo imeli 140 eur pozimi,ko je bilo cek kup sušilcev,pa dva kaloriferja,dva električna radiatorja ponoči-Pri Nejcu v sobi in v spalnici.
Pri nas sta tudi dva gospodinjstva.Seda pa imamo okoli 100 eur-midva plačava 2/3,1/3 pa tašča
Imamo pa dvofazni tok,a se baje da naštimat en števec zraven za nižjo tarifo.Smo ga že naročili,tako da bosta sušilec in pralni stroj laufala bolj ponoči in konec tedna,da čimveč privarčujemo



Mi imamo pa trofazni tok user posted image , kaki števec je to oz kaj s tem spremeniš?


Če imate trofazni tok,potem imate nizko tarifo ob koncu tedna in ponoči.Mi pa te možnosti nismo imeli pri dvofaznem,tako da bodo še en števec zraven dali.Ne me spraševati,kako to deluje,meni je samo važno,da bomo manj elektrike kurili


Mi imamo tudi trofazni tok. Več je odvisno kateri paket imate. Mislim, da so trije različni. En je tak, da je tok ponoči ceneje, čez dan dražji, drug je tak da je tok cel dan enako "drag" in je cena med poceni in dragim, za tretji paket pa ne vem. user posted image  Mi imamo tega, ko je cel dan enaka cena in perem kadarkoli.
Imeli pa smo nekje 120 eurov obojni (2 normalna gospodinjstva- 2 4-članski družini, obojni imamo sušilca, vsak svojo peč za kurilno olje, .......)

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3576
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 13:47:47   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Nia se je zbudila pred eno uro, jo previjem, prinesem dol, ni 10 min, se vserje, jo previjem, ni 15 min, se spet vserje. Tako da grem spet veselo na delo user posted image user posted image


a jo zobki dajejo ali kakšna viroza?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3577
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 14:03:19   
Anonimen
Midve sva se nakofetkali in načvekali, Nejc in Gaja sta pa en bolj živ od drugegauser posted image , mal sta se mela rada, mal sta se tepla,Gaja je skoz v njega rilauser posted image . No zdej je pa omagala in upam, da bo kej več spala kot dopoldne

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 3578
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 14:03:20   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

user posted image koliko plačujete elektrike,tiste,ki živite v hiši?


od 40-45 Eur, pa full velik perem ko je pocen tok, je ravno pol pol, tko da se splača prat ponoč pa čez vikend

(odgovor članu tilči)
  Neposredna povezava do sporočila: 3579
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 14:21:27   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Midve sva se nakofetkali in načvekali, Nejc in Gaja sta pa en bolj živ od drugegauser posted image , mal sta se mela rada, mal sta se tepla,Gaja je skoz v njega rilauser posted image . No zdej je pa omagala in upam, da bo kej več spala kot dopoldne


pa pozabla si povedat da jo je Nejc objel in je padu na njo, pa bo mogoče mela buško zarad njega.user posted image
Ej a veš da ko sem Nejca pripenjala v sedež, me kliče mama, da ima fotr ob 14h servis na avtu, ura je bla pa 13.30...in da sem bila ob 14h doma, pač je mal zamudu..si res kr hitel dol.
 
v glavnem nina7 ima fuuuuuuuuuul lepo hiško, men je zelo všeč. Pa hvala za čvek, mi je prav pasal mal odklopit. Še pridem kdaj.user posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3580
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 14:37:59   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

Midve sva se nakofetkali in načvekali, Nejc in Gaja sta pa en bolj živ od drugegauser posted image , mal sta se mela rada, mal sta se tepla,Gaja je skoz v njega rilauser posted image . No zdej je pa omagala in upam, da bo kej več spala kot dopoldne


pa pozabla si povedat da jo je Nejc objel in je padu na njo, pa bo mogoče mela buško zarad njega.user posted image
Ej a veš da ko sem Nejca pripenjala v sedež, me kliče mama, da ima fotr ob 14h servis na avtu, ura je bla pa 13.30...in da sem bila ob 14h doma, pač je mal zamudu..si res kr hitel dol.
 
v glavnem nina7 ima fuuuuuuuuuul lepo hiško, men je zelo všeč. Pa hvala za čvek, mi je prav pasal mal odklopit. Še pridem kdaj.user posted image


Ah ne bo buškeuser posted image . uu si ga pa res pičila, dej drugič bolj počas, ker teli ovinki niso za divjat.
Ja ja kr prid, mi prov paše, ko kdo prideuser posted image . Aja pa hvala tud teb za čvekuser posted image

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3581
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 14:52:42   
jana81
nina kam ti pošljem slike?

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3582
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 14:56:03   
jana81
evo mal utrinkov najinih dveh divjakov

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image  
nini bosta vse posesalauser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3583
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 15:02:10   
Anonimen
Sm ti poslala mail na zs.
hehe hude slikce, se vid da se je Gaja čist zaljubilauser posted image , skoz za nemu raca pa v njega rine

(odgovor članu jana81)
  Neposredna povezava do sporočila: 3584
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 15:15:19   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

user posted image koliko plačujete elektrike,tiste,ki živite v hiši?




Tam 130 EUR user posted image , ampak moraš računat dva gospodinjstva. Meni je to absolutno preveč user posted image


Mi smo imeli 140 eur pozimi,ko je bilo cek kup sušilcev,pa dva kaloriferja,dva električna radiatorja ponoči-Pri Nejcu v sobi in v spalnici.
Pri nas sta tudi dva gospodinjstva.Seda pa imamo okoli 100 eur-midva plačava 2/3,1/3 pa tašča
Imamo pa dvofazni tok,a se baje da naštimat en števec zraven za nižjo tarifo.Smo ga že naročili,tako da bosta sušilec in pralni stroj laufala bolj ponoči in konec tedna,da čimveč privarčujemo



Mi imamo pa trofazni tok user posted image , kaki števec je to oz kaj s tem spremeniš?


Če imate trofazni tok,potem imate nizko tarifo ob koncu tedna in ponoči.Mi pa te možnosti nismo imeli pri dvofaznem,tako da bodo še en števec zraven dali.Ne me spraševati,kako to deluje,meni je samo važno,da bomo manj elektrike kurili



To je res ****jeno, koliko plačujemo, s tem da el radiatorja ne uporabljamo več, kalolifer le ko se previjama(ta tudi porabiuser posted image ) in kak stroj več operemo kot prej, jaz ne vem od kod tolikouser posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3585
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 15:17:13   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Nia se je zbudila pred eno uro, jo previjem, prinesem dol, ni 10 min, se vserje, jo previjem, ni 15 min, se spet vserje. Tako da grem spet veselo na delo user posted image user posted image


a jo zobki dajejo ali kakšna viroza?


Ne, ponavadi se že zjutraj podela, danes pa je bla malo pozna in je mogla nadoknadit. Drugače pa imamo itak 3x na dan veselicouser posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3586
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 15:18:25   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

user posted image koliko plačujete elektrike,tiste,ki živite v hiši?


od 40-45 Eur, pa full velik perem ko je pocen tok, je ravno pol pol, tko da se splača prat ponoč pa čez vikend



user posted image samo, ja pa še sušilca ne uporabljam, ker ni potrebe


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3587
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 15:23:39   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

user posted image koliko plačujete elektrike,tiste,ki živite v hiši?


od 40-45 Eur, pa full velik perem ko je pocen tok, je ravno pol pol, tko da se splača prat ponoč pa čez vikend



user posted image samo, ja pa še sušilca ne uporabljam, ker ni potrebe



Men se pa zdi dostuser posted image  No če pogledam vaše res ni velik, samo lahko bi blo vseen manj. Je pa res da če ne bi prala ko je pocen tok bi imeli okol 60 Eur

(odgovor članu nia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 3588
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 15:24:12   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Nia se je zbudila pred eno uro, jo previjem, prinesem dol, ni 10 min, se vserje, jo previjem, ni 15 min, se spet vserje. Tako da grem spet veselo na delo user posted image user posted image


a jo zobki dajejo ali kakšna viroza?


Ne, ponavadi se že zjutraj podela, danes pa je bla malo pozna in je mogla nadoknadit. Drugače pa imamo itak 3x na dan veselicouser posted image



Mi tud ene 3xuser posted image

(odgovor članu nia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 3589
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 15:24:13   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

evo mal utrinkov najinih dveh divjakov

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image  
nini bosta vse posesalauser posted image



user posted image user posted image , tudi Nia obožuje sesalec.
Četrta slikica pa mi je hudo znana, ko sta Nia in njena 2m starejša sestrična skupaj, se vlačita in "božata"user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3590
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 15:54:21   
barbaw
Jana in Nina slike so ful user posted image user posted image . Vajinih partnerjev sicer ne poznam, ampak meni se zdita oba čisto po mamicah. user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3591
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 15:57:42   
jana81
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jana in Nina slike so ful user posted image user posted image . Vajinih partnerjev sicer ne poznam, ampak meni se zdita oba čisto po mamicah. user posted image


hvala.. mogoče bosta pa drugauser posted image  po njijuuser posted image

_____________________________

...21.4.08 sva dobila najlepše darilo,ki naju bo spremljalo skozi življenje...

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3592
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 16:08:31   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Jana in Nina slike so ful user posted image user posted image . Vajinih partnerjev sicer ne poznam, ampak meni se zdita oba čisto po mamicah. user posted image


hvala.. mogoče bosta pa drugauser posted image  po njijuuser posted image


mogoče user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3593
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 16:32:03   
Anitka
Danuser posted image

A kaj čvekamo?user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3594
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 16:33:30   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

MAJ (Mya26) VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 10 MESECEV!
 
user posted image


Se pridružujem čestitkam user posted image user posted image user posted image


Tudi od najuuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3595
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 16:36:47   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: Anitka

A ste vse šle?user posted image user posted image

Jaz sem Gala nafilalauser posted image user posted image user posted image z zdravili:
- najprej sva inhalirala fiz. raztopino;
- dobil je 5 kapljic Fenistila;
- 3 kapljice Pilka (kupila v Avstriji in so baje zelo fajn za kašelj);
- v vsako očko po eno kapljico Tobrexa;
- 2 vpiha Beroduala ter
- Nisita sprej v nos.

Posledično od vsega upiranja nekaterim zdravilom ni hotel piti mlekeca in me prav zanima, če bo ponoči kaj lačen.

Upam, da bo kmalu bolje in da ponoči ne bomo rabili spet zbijati temperature (čez dan je bila spet 39,2user posted image ) ter seveda, da AB čimprej prime.

Nočko




Zdaj pa ga verjetno res več ne more nič doletet, revčeka user posted image



Upam, da res ne.user posted image

Glede tankih odejic - kaj pa če bi dve tanki dala v prevleko?


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3596
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 16:50:14   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Anitka ne vem, če si brala tole:

Jaz ko je imela mala vrocino in je kasljala sploh nisem sla k zdravniku...ker sem se enkrat tkole opekla.....je blo enkrat tako sem jo peljala k zdravniku in je pokasirala se en dodaten virus....
zdaj ko je imela vrocino je kasljala i smrkala (je moj reku pel jo k zdravniku) sem rekla ne ne bom!
vrocino je imela 38.8 sem ji dajala calpol...nos cistla...kaselj pa takole
nobenega sirupa al pa karkoli....
rozine namocis v dc vode in dodas 10 zlic sladkorja....premesas in postavis na ogenj....ko rata kot omaka odstavis in precedis takoj ker kasnej ne bo slo
ko se ohladi to postane kot med tekoce...in mu daj zjutraj zlico tega, popoldan, zvecer...uglavnem ni nic narobe tud ce veckrat....oblazi kaselj zelo!
potem sem ji dala krhel limone brez lupine da cucla....caj z limono....in po 3 dneh je vse zginlo, in kaselj in vrocina in nosek je vredu.
drugace pa je se tale varianta....beljak od jajca mal z zlico stepes ne prevec...ga namocic na krpo das na stopala od otroka in stunfke cez..ccc 1 uro naj ma to na nogah
potem je sok rdece pese (iz surove) naribas peso in das tisti sok za pit PREVERJENO -VROCINA PADE
za kaselj se tole...olje segres in namazes na bel papir....das toplo na otrokova prsa pustis 3 min gor (cez dan to ponovis 3-4x) in potem ga ovijes z toplo planico.
za nosek in kaselj je dobra tud inhalacija materine dusice.
tolk od mene

Morda bi poskusila user posted image



Nia hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3597
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 16:53:54   
Anitka
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

evo mal utrinkov najinih dveh divjakov

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image  
nini bosta vse posesalauser posted image


Iiiiiiiiiiiiiii kak fajnuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 3598
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 16:58:24   
Anitka
Jaz sem pa danes kupila Galu v BC pogajalca 5v1user posted image


user posted image

Dragemu sem pa za jutrišnjo obletnico kupila darilni bon za Termalne sanje v dvoje z aromaterpajijo in pa eno masažo Panonski travnik.


_____________________________

Upanje umre zadnje!

Moja sreča je postala popolna 25.5.2008 ob 17.45, ko se nama je pridružil samo najin sonček Gal.

http://gal2505.moj-album.com/

(odgovor članu Anitka)
Neposredna povezava do sporočila: 3599
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 17:01:58   
Anonimen
DANuser posted image

vem, da se vas danes že brala, samo se sploh ne morem spomniti a sem kej pisalauser posted image

no sej ni važenuser posted image

(odgovor članu Anitka)
  Neposredna povezava do sporočila: 3600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  142 143 [144] 145 146   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Dojenček ponoči ne spi
Je nočno hranjenje res še vedno potrebno? Do kdaj? Kako bi si lahko pomagali, da bi omejili nočne podoje?Kaj storiti, če...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?