|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 11:42:59   
mafi
sem jezna kuser posted image , zgleda da se loteva mojga računalnika kak virus tako da na vsakee kvatro lahko pogledam na rruser posted image .

za vse nenapsane in bubančkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za vse hroščke, ki so bili pridni in za une ki so dobili zobkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drugače pa je ta vremeuser posted image user posted image user posted image , ker pri nas pihauser posted image .

no danes smo imeli že en obiskuser posted image user posted image user posted image in Filip že spi 1 rundouser posted image user posted image user posted image user posted image , Mark pa je tudi čisto o.k

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 3551
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 11:46:09   
tilči
Pozdravljene!
 
Mi smo se celo dopoldne potepali,malo po trgovinah,pa na kavici.user posted image  V službi smo se zmenili in pridem delati šele 1.6.user posted image
Je pa šefinja izrazila željo,da bi jaz delala samo zjutraj,in sicer od 7.30-11.30user posted image Jaz bi sicer rabila delati popoldne,pravi,da če ne bo šlo drugače,da mi bo ustregla za kakšna 2 mesecauser posted image .Bo pa videla,kakšne želje bo imela sodelavka,ki tudi pride sedaj s porodniške.Šefinja se je ful spremenila,včasih je bila živuser posted image .Bomo videli,kakšna bo,ko bom začela delati,ker je precej hinavska
 
Potem smo šli še v Hofer,sem vzela tiste čežane za probo,katere ste zadnjič omenjale.Pa v Mercator na kavo,da je Tilen pojedel.Potem pa je imel Nejc željo iti še v eno trgovino in smo šli še v Kik v Mengeš.Potem je imel pa končno dovolj in je rekel,da gremo domovuser posted image
Spotoma sem bila še z enim zmenjena in sem mu prodala lupinicouser posted image .Še hojce se moram znebiti,pa smo zmagali
 
In kako ste?Sem kaj posebnega zamudila?

(odgovor članu Srčekgirll)
Neposredna povezava do sporočila: 3552
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 11:48:01   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

sem jezna kuser posted image , zgleda da se loteva mojga računalnika kak virus tako da na vsakee kvatro lahko pogledam na rruser posted image .



tudi RR ni kaj boljša, ker dela fullll pooooččččaaaasssiii večino časa

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 3553
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 11:48:13   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

MAJ (Mya26) VSE NAJBOLJŠE ZA DOPOLNJENIH 10 MESECEV!
 
user posted image



tudi od najuuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


tudi od nas vse naj najuser posted image user posted image

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 3554
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 11:48:27   
špelin@
tilči, katero lupinico si imela in za koliko si jo prodala? Moram našo spravit v promet.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3555
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 11:52:41   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

tilči, katero lupinico si imela in za koliko si jo prodala? Moram našo spravit v promet.

Roemer baby safe.Šla je za 20 eur.Mi smo jo kupili za 60 eur skoraj nič uporabljeno,je bila ful lepa.Mi smo jo pa uporabljali skoraj do 10. meseca

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3556
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 11:54:08   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

tilči, katero lupinico si imela in za koliko si jo prodala? Moram našo spravit v promet.

Roemer baby safe.Šla je za 20 eur.Mi smo jo kupili za 60 eur skoraj nič uporabljeno,je bila ful lepa.Mi smo jo pa uporabljali skoraj do 10. meseca


jaz sem čisto isto prodala za isto ceno user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3557
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 11:58:22   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

sem jezna kuser posted image , zgleda da se loteva mojga računalnika kak virus tako da na vsakee kvatro lahko pogledam na rruser posted image .

za vse nenapsane in bubančkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
za vse hroščke, ki so bili pridni in za une ki so dobili zobkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

drugače pa je ta vremeuser posted image user posted image user posted image , ker pri nas pihauser posted image .

no danes smo imeli že en obiskuser posted image user posted image user posted image in Filip že spi 1 rundouser posted image user posted image user posted image user posted image , Mark pa je tudi čisto o.k




Tudi jaz sem imela pred kratkim probleme z virusi user posted image

Super da je Mark ok, vreme pri nas pa ni za govorit, mrzlo ko sto user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 3558
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 11:59:44   
barbaw
Estrella kako si danes?????

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3559
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 11:59:57   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Pozdravljene!
 
Mi smo se celo dopoldne potepali,malo po trgovinah,pa na kavici.user posted image  V službi smo se zmenili in pridem delati šele 1.6.user posted image
Je pa šefinja izrazila željo,da bi jaz delala samo zjutraj,in sicer od 7.30-11.30user posted image Jaz bi sicer rabila delati popoldne,pravi,da če ne bo šlo drugače,da mi bo ustregla za kakšna 2 mesecauser posted image .Bo pa videla,kakšne želje bo imela sodelavka,ki tudi pride sedaj s porodniške.Šefinja se je ful spremenila,včasih je bila živuser posted image .Bomo videli,kakšna bo,ko bom začela delati,ker je precej hinavska
 
Potem smo šli še v Hofer,sem vzela tiste čežane za probo,katere ste zadnjič omenjale.Pa v Mercator na kavo,da je Tilen pojedel.Potem pa je imel Nejc željo iti še v eno trgovino in smo šli še v Kik v Mengeš.Potem je imel pa končno dovolj in je rekel,da gremo domovuser posted image
Spotoma sem bila še z enim zmenjena in sem mu prodala lupinicouser posted image .Še hojce se moram znebiti,pa smo zmagali
 
In kako ste?Sem kaj posebnega zamudila?



user posted image za šefico

Tebi pa gre prodaja dobro od rok user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3560
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 12:01:37   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

tilči, katero lupinico si imela in za koliko si jo prodala? Moram našo spravit v promet.

Roemer baby safe.Šla je za 20 eur.Mi smo jo kupili za 60 eur skoraj nič uporabljeno,je bila ful lepa.Mi smo jo pa uporabljali skoraj do 10. meseca


jaz sem čisto isto prodala za isto ceno user posted image

Maxi Cosijev je pa toliko... user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3561
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 12:04:20   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

tilči, katero lupinico si imela in za koliko si jo prodala? Moram našo spravit v promet.

Roemer baby safe.Šla je za 20 eur.Mi smo jo kupili za 60 eur skoraj nič uporabljeno,je bila ful lepa.Mi smo jo pa uporabljali skoraj do 10. meseca


jaz sem čisto isto prodala za isto ceno user posted image

Maxi Cosijev je pa toliko... user posted image


A si pogledala na bolho za primerjavo?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3562
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 12:05:21   
nia5
Anitka ne vem, če si brala tole:

Jaz ko je imela mala vrocino in je kasljala sploh nisem sla k zdravniku...ker sem se enkrat tkole opekla.....je blo enkrat tako sem jo peljala k zdravniku in je pokasirala se en dodaten virus....
zdaj ko je imela vrocino je kasljala i smrkala (je moj reku pel jo k zdravniku) sem rekla ne ne bom!
vrocino je imela 38.8 sem ji dajala calpol...nos cistla...kaselj pa takole
nobenega sirupa al pa karkoli....
rozine namocis v dc vode in dodas 10 zlic sladkorja....premesas in postavis na ogenj....ko rata kot omaka odstavis in precedis takoj ker kasnej ne bo slo
ko se ohladi to postane kot med tekoce...in mu daj zjutraj zlico tega, popoldan, zvecer...uglavnem ni nic narobe tud ce veckrat....oblazi kaselj zelo!
potem sem ji dala krhel limone brez lupine da cucla....caj z limono....in po 3 dneh je vse zginlo, in kaselj in vrocina in nosek je vredu.
drugace pa je se tale varianta....beljak od jajca mal z zlico stepes ne prevec...ga namocic na krpo das na stopala od otroka in stunfke cez..ccc 1 uro naj ma to na nogah
potem je sok rdece pese (iz surove) naribas peso in das tisti sok za pit PREVERJENO -VROCINA PADE
za kaselj se tole...olje segres in namazes na bel papir....das toplo na otrokova prsa pustis 3 min gor (cez dan to ponovis 3-4x) in potem ga ovijes z toplo planico.
za nosek in kaselj je dobra tud inhalacija materine dusice.
tolk od mene

Morda bi poskusila user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 3563
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 12:08:33   
barbaw
Maja je tako hecna. user posted image user posted image user posted image  Čejo držim za levo rokico ful lepo hodi, ko pa jo za desno pa je taka kot da ne zna hodit. user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3564
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 12:35:19   
Anonimen
da se javim še z obiska, ker ima nina ravn rač. tle
 
gaja pa nejc divjata po tleh , midve pa kofetkava, že drugo kavo pijeva.
 

(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 3565
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 12:40:17   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

da se javim še z obiska, ker ima nina ravn rač. tle
 
gaja pa nejc divjata po tleh , midve pa kofetkava, že drugo kavo pijeva.
 



user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3566
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 12:40:25   
tilči
user posted image koliko plačujete elektrike,tiste,ki živite v hiši?

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3567
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 12:41:03   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

da se javim še z obiska, ker ima nina ravn rač. tle
 
gaja pa nejc divjata po tleh , midve pa kofetkava, že drugo kavo pijeva.
 

dobro kofetkajtauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 3568
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 12:42:42   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Maja je tako hecna. user posted image user posted image user posted image  Čejo držim za levo rokico ful lepo hodi, ko pa jo za desno pa je taka kot da ne zna hodit. user posted image user posted image



user posted image
Nia pa tudi če jo držim za obe rokici tako šlampasto hodi, forsirat pa je nočem, saj to odsvetujejo ali? Ste jim veliko pomagale ali so sami začeli delati korake?


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 3569
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 12:44:52   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

user posted image koliko plačujete elektrike,tiste,ki živite v hiši?




Tam 130 EUR user posted image , ampak moraš računat dva gospodinjstva. Meni je to absolutno preveč user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3570
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 12:48:21   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

user posted image koliko plačujete elektrike,tiste,ki živite v hiši?




Tam 130 EUR user posted image , ampak moraš računat dva gospodinjstva. Meni je to absolutno preveč user posted image


Mi smo imeli 140 eur pozimi,ko je bilo cek kup sušilcev,pa dva kaloriferja,dva električna radiatorja ponoči-Pri Nejcu v sobi in v spalnici.
Pri nas sta tudi dva gospodinjstva.Seda pa imamo okoli 100 eur-midva plačava 2/3,1/3 pa tašča
Imamo pa dvofazni tok,a se baje da naštimat en števec zraven za nižjo tarifo.Smo ga že naročili,tako da bosta sušilec in pralni stroj laufala bolj ponoči in konec tedna,da čimveč privarčujemo

< Sporočilo je popravil tilči -- 27.3.2009 12:50:37 >

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3571
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 13:34:13   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

user posted image koliko plačujete elektrike,tiste,ki živite v hiši?




Tam 130 EUR user posted image , ampak moraš računat dva gospodinjstva. Meni je to absolutno preveč user posted image


Mi smo imeli 140 eur pozimi,ko je bilo cek kup sušilcev,pa dva kaloriferja,dva električna radiatorja ponoči-Pri Nejcu v sobi in v spalnici.
Pri nas sta tudi dva gospodinjstva.Seda pa imamo okoli 100 eur-midva plačava 2/3,1/3 pa tašča
Imamo pa dvofazni tok,a se baje da naštimat en števec zraven za nižjo tarifo.Smo ga že naročili,tako da bosta sušilec in pralni stroj laufala bolj ponoči in konec tedna,da čimveč privarčujemo



Mi imamo pa trofazni tok user posted image , kaki števec je to oz kaj s tem spremeniš?


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 3572
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 13:35:40   
nia5
Nia se je zbudila pred eno uro, jo previjem, prinesem dol, ni 10 min, se vserje, jo previjem, ni 15 min, se spet vserje. Tako da grem spet veselo na delo user posted image user posted image

_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3573
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 13:42:25   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

user posted image koliko plačujete elektrike,tiste,ki živite v hiši?




Tam 130 EUR user posted image , ampak moraš računat dva gospodinjstva. Meni je to absolutno preveč user posted image


Mi smo imeli 140 eur pozimi,ko je bilo cek kup sušilcev,pa dva kaloriferja,dva električna radiatorja ponoči-Pri Nejcu v sobi in v spalnici.
Pri nas sta tudi dva gospodinjstva.Seda pa imamo okoli 100 eur-midva plačava 2/3,1/3 pa tašča
Imamo pa dvofazni tok,a se baje da naštimat en števec zraven za nižjo tarifo.Smo ga že naročili,tako da bosta sušilec in pralni stroj laufala bolj ponoči in konec tedna,da čimveč privarčujemo



Mi imamo pa trofazni tok user posted image , kaki števec je to oz kaj s tem spremeniš?


Če imate trofazni tok,potem imate nizko tarifo ob koncu tedna in ponoči.Mi pa te možnosti nismo imeli pri dvofaznem,tako da bodo še en števec zraven dali.Ne me spraševati,kako to deluje,meni je samo važno,da bomo manj elektrike kurili

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3574
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
27.3.2009 13:43:23   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Nia se je zbudila pred eno uro, jo previjem, prinesem dol, ni 10 min, se vserje, jo previjem, ni 15 min, se spet vserje. Tako da grem spet veselo na delo user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image
Naš je pa sedaj zaspal,jaz grem pa malo v čistilno akcijo

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 3575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  141 142 [143] 144 145   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?