|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 9:38:13   
Dali*
Ejla...

Tehtnica... jah sem jo imela 4 dni in sem mislila, da bom znorela...si cel živčen zraven. Sicer pa je našega malega začelo danes črvičit ob 5.30 in sva bila pokonci do 8.45. Sedaj je zaspal in spi že 45 minut. Waw. Vmes sva 4x jedla in se 2 x previla. " x je imel polno plenico HB. Sedaj sem si začela pisati koliko polnih plenic bo imel. Včeraj me je malo zaskrbelo, ker pred kopanjem je imel gor za vzorec zelenega kakca, ob polnoči, ko sem ga spet previjala pa tudi in me je kr zaskrbelo, da včeraj res ni bogvekaj jedel. Joj... Ne da se mu bit na zizi več kot 5 minut...10 min je že super... Kr neki...
Upam, da ga bodo ti vetrovi kmalu zapustili, ker sem že kot cota. Nč ne spim, ker glih ko se uležem je spet alarm in gremo na roke, tko a me že križ boli.

Bethany...kako si kaj zadovoljna s Sleepy wrapom, sem razmišljala da bi ga imela, ker moje roke bodo kmalu upehale, če ga bo treba kr naprej ujčkat. Joj, je čist po meni in mama pravi, da je blo skoz tko...ne sam tri mesece. Uf...

mmm...paše kavica. Uf...je nisem že 1 mesc ziher. Si morem nabavit brezkofeinsko ampak je zadnjič v Müllerju niso imeli, ker je ila akcija in je fok vse pokupil (Senseo). Groza...mah, bo že. Mojemu jo skuham sama pa srebam čaj za dojenje in kavico zaznavam samo z vonjem, heh.

Aja...pa dobro jutro! Bi skoraj pozabila, ker sem že tko dolgo auf user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 501
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 9:44:45   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Lolita: "Štorklja prinesla malo tjašo, ki že zdaj vrti svoja starša okol malega malega prsta. "
 
Ja itaq user posted image  smo kr vse na istem

ma kljub temu, da je stara komaj 8 dni, se mi zdi, a ima oba čist pogruntana.user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 502
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 9:49:06   
Dali*
Ejla punce!

Točke zvestobe Spar...Ker jaz v Sparu niti ne kupujem, ker ponavadi gremo kr v Mercator me zanima, če bi bila katera pripravljena odstopit 10 točk zvestobe, ker bi si nabavila kopalniški set. Res ga sloh še nisem videla, ampak izgleda mi kul pa prav mi bo prišel, ker nimam časa hodit gladat in izbirat po trgovinah. Thnx

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 503
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 10:30:39   
Bethany
Hojla,

Dali, točke iz Špara, js mam trenutno tri, lahko dobiš, če jih dobim še kaj več, bom prišparala.

Sleepy wrap: hm, ko je bila manjša, se je kr obnesel, je bla rada not, večinoma je itak zaspala. Zdaj pa ga niti ne prakticiram več. Js mam sicer sposojenega, sem ga že mislala vrnat, če hočeš vprašam, če si ga lahk sposodiš za par dni, da vidiš, če ti kej koristi. Ni nujno, da bo Etien hotel biti noter.

Zdej pa grem mal ven, da bo lahk Elina mal zaspala... doma namreč ni fajn čez dan spat... user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 504
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 10:43:13   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Ejla punce!

Točke zvestobe Spar...Ker jaz v Sparu niti ne kupujem, ker ponavadi gremo kr v Mercator me zanima, če bi bila katera pripravljena odstopit 10 točk zvestobe, ker bi si nabavila kopalniški set. Res ga sloh še nisem videla, ampak izgleda mi kul pa prav mi bo prišel, ker nimam časa hodit gladat in izbirat po trgovinah. Thnx


Trenutno jih sicer nimam, bom pa ti dala, ker itaq v Sparu kupujem fasngo.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 505
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 10:53:45   
ulsi25
Mamice....mene pa nekaj zanima....kaksne vozicke imate in kako ste zadovolje z njimi. Namrec oklevam med chicco s3 in quinny speedy. Ali ima katera ze izkusnje s katerim od teh dveh?

Skoraj bom diplomirala iz tega in kakrsna koli info bi prav prisla

Lep dan vsem celjankam in cez tri mesece se vam tudi jaz pridruzim....

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 506
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 11:19:44   
katja_p
Ulsi25: js imam Jane Nomad in sm zadovolja z njim. Predvidevam pa, da bo vsaka ti rekla, da je zadovoljna s svojim vozičkom. Nimam pojma, kako sta ta dva, ki ju omenjaš, ti bo ktera druga povedala.

Odvisno za kak teren rabiš voziček, kolksi pripravljena za njega dat in če ti sploh gre v avto. Pol pa vidiš, kje si user posted image

(odgovor članu ulsi25)
Neposredna povezava do sporočila: 507
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 11:21:22   
katja_p
Js imam dans namen it v LJ, sam Tjaša še kr spi ... že 2 uri. Bom zdle vse spakirala, da pol sam njo občeem in grema.

Kaj jo je kaj dans zmatralo, da tk spi, dgač ne spi dopoldne ... mogoč je pa ponoč mela pestro, sam js ne vem user posted image  al pa še vedno premleva včerajšnji City center user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 508
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 13:02:32   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Js imam dans namen it v LJ, sam Tjaša še kr spi ... že 2 uri. Bom zdle vse spakirala, da pol sam njo občeem in grema.

Kaj jo je kaj dans zmatralo, da tk spi, dgač ne spi dopoldne ... mogoč je pa ponoč mela pestro, sam js ne vem user posted image  al pa še vedno premleva včerajšnji City center user posted image


user posted image user posted image user posted image Ja, to bo to: citi center jo je tak prevzel, da ga kar ne more do konca premlet, hehe. user posted image user posted image

No, upam, da sta se uspeli spravit v Lj, ko se je tak luštno vreme naredilo. Js sem pa naredila en krogec sprehoda po Ostrožnem, Lavi in Lopati, zdaj pa lovim sončne žarke zunaj na vrtu, medtem ko Elina še spi v vozičku.

Torej si se ponoči pustila spat? Te ni Tjaša budila? user posted image user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 509
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 13:13:38   
Bethany
Voziček: noup, tudi jaz nimam izkušenj ne z enim ne z drugim. Sicer imam Quinija, sam drug model - Buzz 3, pa men je kul. Če pa bi rabila za bolj "off road" teren, bi verjetno zbrala speedija, če bi seveda šel v prtljažnik avta.

Ulsi25, ta dva, ki ju ti omenjaš, zgledata zelo podobno, verjetno podobno služita svojemu namenu... tak da bi se js verjetn odločila glede na ceno, velikost zloženega ter možnost kombinacije z drugimi "sestavnimi" deli (lupinica, košara...) Če se odločiš za Quinny-a, bom jaz v kratkem - čez kak mesec, ko jo prerastemo, prodajala globoko košaro Dreami, staro eno leto (nova stane okoli 180 eur, js jo bom dala naprej za 80), če ti bi prišla prav, mi javi na zs.


(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 510
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 17:33:16   
Dali*
Katja in Bethany potem pa kar pridno zbirajta točke zame, heh... 10 jih bo dost. Super sta.

Mi2 pa nisva bila nič na sprehodu. Neki mamo vnete očke. Sicer pa je dopoldan spal 2 uri in od 11. ure smo pa na rokah. Mamo pravo burjo, ne samo vetrove. Vmes uspemo kaj na hitro za 5 minut pozizati pa dalje...prdci, kakci, zvijanje, jok in stok....joj joj joj...

Ne vem kako bo v prihodnje s sprehodi, ker ko si dejansko privezan na otroka. Čist nč ne naredim. Še zdej mi ga tko zvija na rokah da je grozno.

Bethany...če boš vprašala za Sleepija pa super, bom zgleda mogla res v tej smeri razmišljat, ker tko ne bo šlo.




(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 511
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 17:37:58   
Dali*
Voziček...jah odvisno kako in kje se boš sprehajala. Mi imamo Hartana...www.comfortbaby.com. Full sem zadovoljna z njim, ker gre dejansko vsepovsod. Tle na hribu je sam makedam, pa ga sploh ne občuti. Prava Patria je, heh. user posted image


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 512
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 18:26:07   
martka
voziček, jaz imam high trek. fullll zadovoljna!!! http://b2c.baby-center.si/article.asp?ArticleID=178536
imam še windoo košaro in creatis fix lupinico, previjalno torbo ter dežnikec, ki pa ga še nimam montiranega, a bo počasi treba...

< Sporočilo je popravil martka -- 26.3.2009 18:30:10 >


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 513
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 18:37:51   
martka
http://www.bolha.com/oglas382790947/vozicki-vozicki-otroski-vozicek-babyboom-kombiniran-kosara-sportni-sedez

kolegica ima tole in je tudi zelo zadovoljna. doma je na vasi in gre fino po makedamu in seveda tudi po asfaltu.



_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 514
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 19:36:03   
katja_p
Dali, v očke mu nakapaj svoje mleko, pomaga.

LJ: nam je uspelo in smo bli zlo pridni cel dan user posted image

Ju3 pa na vzhod, štajerska prestolnica naju čaka user posted image

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 515
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 20:56:48   
Bethany
Js pa sem danes dobila v probo kengurujčka in sling, v kengurujčku je bila pet minut, vidno zadovoljna, slinga pa še nisem uspela nagruntat, kak se zaveže in not da dojenčka. Je Elina glih neki tečkala, takrat pa ne uspem nič nardit. Bom jutri. user posted image user posted image

Hej, Dali, bom vprašala za sleepy wrap, očitno bi ti prišel prav, baje blagodejno vpliva na krče. Isto sem brala za sling, imajo uporabnice tudi pozitivne izkušnje z njim. Upam, da bo malega kmalu nehalo matrati, verjamem, da je kr hudo ga gledati kak se zvija, pa ne moreš nič pomagati... user posted image

Katja, fajn da je izlet v Lj uspel.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 516
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 21:00:35   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Ejla punce!

Točke zvestobe Spar...Ker jaz v Sparu niti ne kupujem, ker ponavadi gremo kr v Mercator me zanima, če bi bila katera pripravljena odstopit 10 točk zvestobe, ker bi si nabavila kopalniški set. Res ga sloh še nisem videla, ampak izgleda mi kul pa prav mi bo prišel, ker nimam časa hodit gladat in izbirat po trgovinah. Thnx


jaz imam že dve, pa še še počakaš kak mesec, jih bom imela več kot preveč, tak da sporoči.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 517
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 21:03:53   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Js pa sem danes dobila v probo kengurujčka in sling, v kengurujčku je bila pet minut, vidno zadovoljna, slinga pa še nisem uspela nagruntat, kak se zaveže in not da dojenčka. Je Elina glih neki tečkala, takrat pa ne uspem nič nardit. Bom jutri. user posted image user posted image

Hej, Dali, bom vprašala za sleepy wrap, očitno bi ti prišel prav, baje blagodejno vpliva na krče. Isto sem brala za sling, imajo uporabnice tudi pozitivne izkušnje z njim. Upam, da bo malega kmalu nehalo matrati, verjamem, da je kr hudo ga gledati kak se zvija, pa ne moreš nič pomagati... user posted image

Katja, fajn da je izlet v Lj uspel.


Bethany, ko boš pogruntala sling, jo boš z eno roko not dala, na začetku pa zgleda kr grozno.user posted image

Kar se pa vozička tiče, si bom pa namislala mutsy 4 rider, (3 kolesniki mi niso glih waw), pa eden od pogojev je, da se da sedež obračati v obe smeri.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 518
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 21:12:18   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: barika


Bethany, ko boš pogruntala sling, jo boš z eno roko not dala, na začetku pa zgleda kr grozno.user posted image

...



a res? no, fajn! user posted image user posted image upam, da se bo Elina strinjala bit v njem, pol ga kr kupim. user posted image user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 519
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 21:24:40   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Dali, v očke mu nakapaj svoje mleko, pomaga.



To tudi delam...in res pomaga. Mamino mleko je zakon!user posted image

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 520
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 21:26:53   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: barika


Bethany, ko boš pogruntala sling, jo boš z eno roko not dala, na začetku pa zgleda kr grozno.user posted image

...



a res? no, fajn! user posted image user posted image upam, da se bo Elina strinjala bit v njem, pol ga kr kupim. user posted image user posted image


kaj sleepy ti ni kul? a se ga da lažje "namontirat" kot sling?

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 521
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 21:28:19   
Dali*
Katja...ti si pa kr terenska. Pridne punce. Če boš hodla kaj mimo SG, te bom prosila za ene kapljice.


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 522
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 21:29:26   
Dali*
Ker ste same super bejbe, vidim, da bomo najerbale teh 10 točk zame kr kmalu. Super ste. Ko pridem v CE, pa pade kufe...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 523
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 21:38:16   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Katja...ti si pa kr terenska. Pridne punce. Če boš hodla kaj mimo SG, te bom prosila za ene kapljice.




TI bom sporočila. BOm tud sama najbrž še vzela ene, četud jih ne bom porabla. Zdaj ji že zlooooo reeedko dam. Pa še to ne celo dozo.

Če bo pa mami prišla kaj na okol, bom pa njej naročila in ti dostavim.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 524
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 21:43:20   
katja_p
Nam bo enkrat prišlo prav:

http://tv.bomi.si/

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 525
Stran:   <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  19 20 [21] 22 23   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Zakaj so mame neprestano jezne?
Občutiš, da se ti jeza širi od stopal navzgor. Nekdo je pustil čevlje sredi hodnika in si se skoraj spotaknila, ko si no...




Kdaj imeti drugega otroka?
jagodka7

Idealna razlika med sorojenci

1 leto (16%)

2 leti (31%)

3 leta (35%)

4 leta (8%)

5 let (5%)

6 ali več (6%)


Število vseh glasov: 324

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!