|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 14:53:33   
brkn83
zdravo.

kako ste kaj? midva sva super, prej sva bila na sprehodu, zdej pa kuhava kosilo in čakava da ati pride domov. Potem bomo pa še skupaj šli na en sprehod.

drugače pa vsem čestitam za materinski dan in upam, da ga boste lepo preživele.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 476
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 18:16:07   
katja_p
Ni blo treba kaj velik igranja prej, je je komi gledla. Sm na hitro ji dla zizo in položla v postlo - sicer je mal jokala, sem 1x popravla dudo, dala uspavanke in smo že pančkali ... 2 uri pa še mal. user posted image  
Sm lepo lahk izpeljala inštrukcije, zdaj jo pa ati previja, js ji dam papico in se bosta igrala -da lahk šibnem v trgovino.

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 477
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 19:29:21   
mbd0411
MAMICA JE TISTA,KI TRPI,
DA OTROK SE RODI.
MAMICA JE TISTA,KI TREPEČE
IN SKRBI,DA OTROKU NE MANJKA SREČE,
DA SE MU KAJ NE ZGODI.
MAME SMO SITNE,A VEDNO Z RAZLOGOM!
LEP PRAZNIK ŽELIM.

_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 478
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 20:38:40   
Dali*
Danes vlada praznično vzdušje...ni glih nekega čveka...

Mene recimo mal skrbi, če Etien dovolj poje. Full je bogi, ker ga matrajo vetrovi in je večji del na rokah, ker drugače ne gre (čist po men, pravi mami). Potem je pa od joka in napenjanja toliko utrujen, da si vzame za jest 5 minut časa ali pa še to ne. Sploh nimam občutka ali imam dosti mleka ali ne. Glede na to, da dojim na nastavek in ko preneha sesati vedno ostane mleko v nastavku, upam, da ga je dovolj. Ampak če pa tako malo je, jaz pa tudi opažam, da so moje zize čist mehke. user posted image
Sem razmišljala, da bi mogoče kupila eno mleko in mu poskušala dati še kak obrok le tega. Polulan in pokakan je vedno ko ga previjam, baje da je to pokazatelj, da je OK, da mu nič ne manjka, pa vendar...mnenje...user posted image user posted image user posted image

Me je začelo malce skrbeti...pa vendar ostajam optimist. No, zaenkrat vsaj ponoči nima vetrov in se zbujava na 2-3 ure.

Aja, kako in kdaj dozirate kapljice? Pred podojem, po podoju, ko jih grabijo krčki...??? Imam koroške, ampak nimam filinga, da bi kej pomagale.


(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 479
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 20:44:08   
katja_p
Dali:

js sm dajala kapljice, ko sm opazla, da jo je zvijalo, al pa, ko je bla ful tečka zvečer po podoju.
 
Dojenje: js sm prepričana, da poje dost, če pa misliš, da ne, si pa sposodi tehtnico, 10€ na mesec, ti bo Bethany dala kontakt, js ne vem, na kteri spletni strani je že to.
Če pa hočeš, mu pa kupi eno vrečkico AM v DM - tistga je za en obrok (oz. 180 ml, to jr preveč za Etiena). Naj bi pojedel cca. 100-120 ml.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 480
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 20:53:40   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Dali:

js sm dajala kapljice, ko sm opazla, da jo je zvijalo, al pa, ko je bla ful tečka zvečer po podoju.
 
Dojenje: js sm prepričana, da poje dost, če pa misliš, da ne, si pa sposodi tehtnico, 10€ na mesec, ti bo Bethany dala kontakt, js ne vem, na kteri spletni strani je že to.
Če pa hočeš, mu pa kupi eno vrečkico AM v DM - tistga je za en obrok (oz. 180 ml, to jr preveč za Etiena). Naj bi pojedel cca. 100-120 ml.


Jaz mu jih tudi dajem, ko ga zvija. Mah...

Tehtnico sem imela 4 dni 1 teden nazaj in je bilo noro...tehtanje - dojenje - tehtanje... No...in ni se veliko zredil, v bolnici se je v treh dneh toliko kot potem v 1 tednu doma. To je bilo pred 1 tednom. No...in nikoli ni pojedel več kot 30 v 15 minutah in potem še v naslednjih 15 minutah 30 ml, recimo. In patronažna mi sploh ni povedala koliko naj bi pojedel na obrok, tko da sploh ne vem koliko naj bi pojedel v enem kosu. Ti praviš da cca 100 - 120 ml. Hvala za podatek, ker nisem nikjer zasledila. Ampak fora je, da zgleda povsem zadovoljen ko se kao naje. V bolnici, ko sem ga vozila na tehtanje je blo kul, če je pojedel 30 ml, tko da mi res ni jasno koliko je tista cifra, ki naj bi bila zadovoljiva.

Sej drug teden ko bom v CE, bom poklicala patronažno naj prinese tehtnico, da ga spet malo stehtamo. Joj, zdej ko o tem pišem me še bolj skrbi.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 481
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 20:58:36   
Dali*
Na baby nega izposojajo te tehtnice. Še malo počakam, pa se bom kasneje mogoče res odločila. Bom še patronažno pognjavila.

Glede teže se šteje teža ob odpustu iz bolnišnice in do 1. posvetovalnice se mora zrediti vsaj 500g? Al kako gre???


(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 482
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 21:50:27   
katja_p
Tole s tistimi 100-120ml je pol, ko je že večji, pr ene 2 mesecih. Zdaj , pr 2 tednih pa je na podoj najbrž dost okol 50-60ml. Ma, v bistvu ne vem ... js sm jo tehtala sam zdaj, pr 3 mesecih, ko naj bi spila okol 150ml.

Pri pediatrinji pa rečejo, da se mora na mesec zrediti med 500 in 600g oz. cca. 100g na teden je čist OK. Sam morš vedet, da pr vsakem podoju poje različno, vsak dan poje različno, kak dan bo vse ven skakal in polulal, kak dan se bo fajn poredil, kak dan sploh ne ... Ma, ne sposojaj si tehtnice, ker se ti bo zmešalo! Preverjeno - ti lahk potrdita tud martka in Bethany.

Ti mu lepo daj za papcat, sej kot vidiš sam neha jest, ko ima dost. Ko je pa spet lačen se pa tud oglasi - al je to čez pol ure, al pa čez 3 ure. Njega poslušaj in se mu prilagodi! Najbolj ziher, ker vsak dojenček je mal drugač in ti brezveze me pametujemo. Lahk ti sam povemo, kk je blo pr naših, ni pa sploh nujno, da bo Etien enak.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 483
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 21:52:43   
katja_p
Edini podatek, ki ga vem za Tjašo je, da je v bolnici, en tretji dan, ko sm jo pr nočnem podoju tehtala, pojedla 50ml. Pa je sestra rekla, da super. To je pa tud vse, kar vem za tist cajt.

Se je pa Tjaša v prvem mesecu zredila za 520g.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 484
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 21:59:01   
Bethany
Hoj,

Dali, ne se tulk obremenjevat s težo in koliko poje. Škoda časa in živcev user posted image Sej ko je lačen, se itak oglasi, ane? Če ne poje naenkrat veliko, bo pa čez pol ure ali uro spet... Zdej je še prekmalu, da bi bila že tak usklajena, na ure pa to... Jaz sem imela prvi mesec Elino res kr naprej na zizi, malo je jedla, malo dremala, malo se cartala... In ja, sestre na prvi posvetovalnici so me tud čist zasekirale, da se je zredila za spodnjo mejo tiste njihove tabele. user posted image user posted image Vaganje te pa itak še bolj zmede. Js sem mela en mesec sposojeno, pa sem ugotovila samo to, da jih teža ful niha. In se sploh ne mislim več obremenjevat, če se dost redi, če izgleda zdrava, zadovoljna, živahna, sem tudi jaz zadovoljna... Itak se pa fantki ponavadi bolj poredijo, tak da sem prepričana, da bo Etien čist vredu kilaže do prve posvetovalnice.

Ja, gledajo pa porast teže od tiste pri odpustu iz P., čeprav je mene pol sestra spraševala, kdaj je dosegla porodno... Kak nej to vem, če je nisem nič vagala doma?? Eh, brezveze...

Nastavki ti torej pridejo prav? Fajn. user posted image Mleka tud imaš pomoje čist dovolj, mehke zize itak niso znak, koliko so polne, ker mleko skoz sproti nastaja.

Upam, da se krčki kmalu poležejo. user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 485
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 22:06:07   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Tole s tistimi 100-120ml je pol, ko je že večji, pr ene 2 mesecih. Zdaj , pr 2 tednih pa je na podoj najbrž dost okol 50-60ml. Ma, v bistvu ne vem ... js sm jo tehtala sam zdaj, pr 3 mesecih, ko naj bi spila okol 150ml.

...


Jap, pomoje je tud okol 50 ml prvi mesec dovolj na en podoj. Js sem se kr mal orientirala po podatkih na Aptamilu, koliko bi naj pripravil obroka glede na starost dojenčka in do 4 tedne je en obrok 60 ml, sedaj pri 4 mesecih pa že menda okoli 180 ml, ali celo več? Ne vem točno, ker ji vedno pripravim kr 90 ali 60 ml, po občutku pač. Toliko da se malo dofila po dojenju, čeprav se mi vedno bolj zdi, da bi bilo pri meni čist dovolj, ampak nej bo...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 486
   RE: Celjske in okoliške mamice
25.3.2009 22:09:31   
Bethany
Madonca, Katja, kak sma usklajene z nasveti... hehehe. user posted image user posted image

Dali, sej bo! user posted image user posted image Boš vidla, naenkrat bo mali Etien star tri - štiri mesece, pa se ti bojo zdeli ti problemi, ki te sedaj mučijo že daleč nazaj... vsaj meni se tako zdi pri Elini.

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 487
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 7:44:21   
urška13

IZVIRNO SPOROČILO: mbd0411

MAMICA JE TISTA,KI TRPI,
DA OTROK SE RODI.
MAMICA JE TISTA,KI TREPEČE
IN SKRBI,DA OTROKU NE MANJKA SREČE,
DA SE MU KAJ NE ZGODI.
MAME SMO SITNE,A VEDNO Z RAZLOGOM!
LEP PRAZNIK ŽELIM.




ha, ha s temle si me pa prav nasmejala za dobro jutrouser posted image
upam, da ste imele lep prvi materinski danuser posted image
meni se je kar fajn zdel

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 488
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 7:56:43   
urška13

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Dali:

js sm dajala kapljice, ko sm opazla, da jo je zvijalo, al pa, ko je bla ful tečka zvečer po podoju.
 
Dojenje: js sm prepričana, da poje dost, če pa misliš, da ne, si pa sposodi tehtnico, 10€ na mesec, ti bo Bethany dala kontakt, js ne vem, na kteri spletni strani je že to.
Če pa hočeš, mu pa kupi eno vrečkico AM v DM - tistga je za en obrok (oz. 180 ml, to jr preveč za Etiena). Naj bi pojedel cca. 100-120 ml.


Jaz mu jih tudi dajem, ko ga zvija. Mah...

Tehtnico sem imela 4 dni 1 teden nazaj in je bilo noro...tehtanje - dojenje - tehtanje... No...in ni se veliko zredil, v bolnici se je v treh dneh toliko kot potem v 1 tednu doma. To je bilo pred 1 tednom. No...in nikoli ni pojedel več kot 30 v 15 minutah in potem še v naslednjih 15 minutah 30 ml, recimo. In patronažna mi sploh ni povedala koliko naj bi pojedel na obrok, tko da sploh ne vem koliko naj bi pojedel v enem kosu. Ti praviš da cca 100 - 120 ml. Hvala za podatek, ker nisem nikjer zasledila. Ampak fora je, da zgleda povsem zadovoljen ko se kao naje. V bolnici, ko sem ga vozila na tehtanje je blo kul, če je pojedel 30 ml, tko da mi res ni jasno koliko je tista cifra, ki naj bi bila zadovoljiva.

Sej drug teden ko bom v CE, bom poklicala patronažno naj prinese tehtnico, da ga spet malo stehtamo. Joj, zdej ko o tem pišem me še bolj skrbi.



Dali ej mene so tudi te otroške sestre zasekirale v bolnici s to težo podoja tik pred odhodom domov (drugače so bili pa vsi res super v celjski porodnišnici-svaka čast). meni se še v bolnici ni tako hitro toliko mleka naredilo, tako da so potem začele dajat dodatek. mi je bilo rečeno naj bi vsega skupaj spil okoli 40-50. naš je imel dovolj pri 30 ml. takrat, sedaj po moje več poje. no, in potem sem mojega poslala nakupit flaške in dodatek, da smo imeli vse doma, ko sva prišla. no, sva mu samo enkrat dala, od takrat dalje ga še samo dojim, saj ima seveda veliko raje moje mleko, pa še kaka veliko, tako da mislim, da je ok. se poskušam ne obremenjevati s tem, ampak ravnati po občutku. po podoju on ves zadovoljen zaspi, tako da mislim, da je v redu. meni se zdi veliko, da ti poje 30 v 15 minutah. potem verjetno večkrat je. patronažna bi ti že tako rekla, če bi se je zdelo, da ne napreduje dovolj. meni ga je stehtala drugič, ko je prišla, saj sem jo prosila in se je v 4 dneh zredil za 140g.
ej, kam boš pa ti poklicala patronažno? meni ni dala nobene telefonske. ti jo kar pokliči, naj ga stehta, boš bolj mirna. boš vidla, da je vse ok.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 489
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 8:01:53   
urška13

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Danes vlada praznično vzdušje...ni glih nekega čveka...

Mene recimo mal skrbi, če Etien dovolj poje. Full je bogi, ker ga matrajo vetrovi in je večji del na rokah, ker drugače ne gre (čist po men, pravi mami). Potem je pa od joka in napenjanja toliko utrujen, da si vzame za jest 5 minut časa ali pa še to ne. Sploh nimam občutka ali imam dosti mleka ali ne. Glede na to, da dojim na nastavek in ko preneha sesati vedno ostane mleko v nastavku, upam, da ga je dovolj. Ampak če pa tako malo je, jaz pa tudi opažam, da so moje zize čist mehke. user posted image
Sem razmišljala, da bi mogoče kupila eno mleko in mu poskušala dati še kak obrok le tega. Polulan in pokakan je vedno ko ga previjam, baje da je to pokazatelj, da je OK, da mu nič ne manjka, pa vendar...mnenje...user posted image user posted image user posted image

Me je začelo malce skrbeti...pa vendar ostajam optimist. No, zaenkrat vsaj ponoči nima vetrov in se zbujava na 2-3 ure.

Aja, kako in kdaj dozirate kapljice? Pred podojem, po podoju, ko jih grabijo krčki...??? Imam koroške, ampak nimam filinga, da bi kej pomagale.





kapljice mu dava večinoma ponoči, takrat ko najbolj stoka. zvečer po podoju pa ponavadi ne, saj ves zadovoljen zaspi in ga potem samo zbudiva in smo spet na začetku.

a so te koroške kapljice kaj bolj učinkovite? mi imamo gas bimbo kapljice in se mi ne zdijo najboljše. če bo slučajno katera nabavljala koroške, bi se priporočila. nama trenutno žal ne znese so SG

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 490
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 8:05:48   
urška13
aja, pa dobro jutro vsemuser posted image
častim kavico
ha ha ne znam prilepit...ma, važn je namen, a neuser posted image

(odgovor članu urška13)
Neposredna povezava do sporočila: 491
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 8:09:27   
urška13
ne morem verjet, kako sem se razpisalauser posted image
no, saj zdaj boste pa imele cel dan mir pred mano, ker bom brez računalnika.
greva z atijem malega previt in umit.
lep dan vsemuser posted image

(odgovor članu urška13)
Neposredna povezava do sporočila: 492
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 8:14:10   
mbd0411
Urška,saj menda še pošiljajo te kapljice po pošti?Meni so jih.Ti kar pokliči.
Nam so pomaagale.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu urška13)
Neposredna povezava do sporočila: 493
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 8:30:55   
Bethany
Dobro jutro še od mene... ma, ste se pa že načvekale danes. user posted image user posted image

Bom js dala eno kavico gor, na tvoj račun - Urška13, hehe:

user posted image

(odgovor članu mbd0411)
Neposredna povezava do sporočila: 494
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 8:50:04   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

Čao!
Čestitke vsem za MATERINSKI DAN!
Js ga mam prvič...user posted image

Bolj redko se javljam... to pa zato ker me skos glava boli in mi sploh ne paše bit pred računalnikom, pa včeri mi je Taj na 2 ure jedu, prej je pa že tut 4 ure zdržu in sm si šla stisnt mlek, da bi vidla kolk ga sploh mam in je čist mal prtekl ven... sm se tk user posted image user posted image user posted image ...zdej sm brezalkohlno pivo pila pa čaj za dojenje sm si kupla...upam da nazaj mlekec pride...user posted image

sm pa prebrala eno stran nazaj in user posted image user posted image loliti za porodno zgodbo... se mi zdi da si ful pozitivna in optimistična oseba user posted image user posted image user posted image





Sej  bo jaz moram skoz malo dojit na 2-3h, lakotnik tak da dol padeš.user posted image user posted image user posted image Nama pa ponoči zgago dela, in je spet celo no prespala pri nama, polega tega pa noče kupčke podirat in zato zraven bruha, jaz se pa včasih prav nesposobno počutim, katastrofauser posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 495
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 8:53:15   
Lolita23
Živjo!!!

Evo jaz se še malo javljam, sicer ne morem še kar sedet, ker se mi je stvar vnela za zraven, tak da si dajem kamilične obkladke po nasvetu patronažne.

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ZA VČERAJŠNJI MATERINSKI DAN


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 496
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 9:28:13   
katja_p
Lolita: uf ... tole z vnetjem ti pa ne zavidam user posted image  naj se ti čim prej pozdravi! Tjaša kr naj spi pr vama, najina je prvi mesec tud bla večino časa pr men, ker ni hotla sama spat. Tolez bruhcanjem se pa kasnej umiri, tk da ni panike.

Koroške kapljice: ja, tud po pošti jih pošljejo. Kr poklič! Če pa pomagajo ... js mislim, da nam so. Drugih nisem sprobala.

Vreme: babnce, a ve veste, da je dans že snežilo????? Js sm bla dans mal bolj zgodna n sm vidla sneg.
Zdaj je pa tak lep sonček user posted image

Tamala se je pa že ob 7.30 zbudila, bla pokonc eno urco (tolk da je vidla babi, ki je bla navsezgodi tu), pol je pa med hranjenjem ugotovila, da ima še mal primanjkljaja in zdle spi user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 497
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 9:31:09   
katja_p
Lolita: "Štorklja prinesla malo tjašo, ki že zdaj vrti svoja starša okol malega malega prsta. "
 
Ja itaq user posted image  smo kr vse na istem

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 498
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 9:31:47   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Madonca, Katja, kak sma usklajene z nasveti... hehehe. user posted image user posted image



... pa pametne tud user posted image  

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 499
   RE: Celjske in okoliške mamice
26.3.2009 9:33:14   
katja_p
brkn: a si ti iz Ostrožnega? Js imam to nekje v malih možganih ... ker pol bi lahk kdaj z mano in Bethany šla na sprehod - če smo kolkr tolk usklajene z ritmi malčkov. Če hočeš seveda ...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 500
Stran:   <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  18 19 [20] 21 22   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Norice oz. vodene koze
Michonne RR

Koliko so bili stari vaši malčki, ko so preboleli norice oz. vodene koze?

0-1 leto (19%)

1-3 leta (19%)

3-5 let (14%)

5-10 let (7%)

10 in več (2%)

Jih še niso (38%)


Število vseh glasov: 42

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!