|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 16:07:18   
nia5
NEKAJ POSEBNEGA

Moj prijatelj je odprl predal, ki je pripadal njegovi ženi. Iz njega je vzel omot in rekel: Tole ni kar tako, tole je nekaj posebnega.


Odvil je paket in odvrgel papir, nato pa se globoko zagledal v izbrano svilo in čipke. Ona je tole kupila takrat, ko sva bila prvič v New Yorku pred približno osmimi ali devetimi leti. Nikoli ga ni uporabila. Hranila je to za neko posebno priložnost.
Jaz mislim, da je sedajle prava priložnost za to.
Stopil je k postelji in položil perilo poleg druge garderobe, ki jo bo imela na pogrebu. Njegova žena je umrla.

Obrne se k meni in mi reče: Nikoli ne hrani ničesar za neke posebne priložnosti, vsak dan v tvojem življenju je poseben!

…še vedno premišljujem o teh njegovih besedah.. Spremenile so moje življenje.

Berem več, čistim manj. Sedim na terasi in uživam v razgledu, niti plevel v vrtu me ne moti. Več časa preživim z družino in manj v službi. Dojel sem, da je življenje v bistvu celota, izpolnjena z užitki, ne pa preživetju. Ničesar več ne hranim. Vsak dan uporabljam svoje kristalne kozarce. Odvržem svoj novi suknjič, ko grem v trgovino in si zaželim novega. Ne hranim svojega najboljšega parfuma za posebne prilike, uporabim ga kadarkoli si ga zaželim. Fraze nekega dne in enkrat te dni so skoraj izginile iz mojega besednjaka. Če je nekaj vredno videti, poslušati ali narediti, tedaj jaz to pogledam, poslušam in naredim TAKOJ, sedaj. Nisem prepričan kaj bi žena mojega prijatelja storila, če bi vedela, da je jutri ne bo tukaj, v kar mi vsi verjamemo. Mislim, da bi se več pogovarjala s svojo družino, s svojimi najbližjimi prijatelji. Morda bi poklicala svoje stare prijatelje in prosila za opravičilo za neke stare nesporazume in se z njimi pomirila. Verjamem da bi šla jest v kitajsko restavracijo, to je bila njena priljubljena hrana. Pravzaprav so te drobne neizpolnjene stvari tisto, kar mi da misliti, če bi vedel, da so mi ure štete.

Moti me, ker sem se nehal srečevati s svojimi dobrimi prijatelji, s katerimi sem se nekoč želel pogovarjati. Moti me, ker ne napišem pisma, katerega sem mislil poslati enkrat v teh dneh. Moti in žalosti me, ker nisem rekel svojim staršem, bratom in otrokom bolj pogosto, kako rad jih imam. Sedaj poskušam ne zamuditi, hranim ob strani le tisto, kar lahko obogati naše življenje s smehom in radostjo. In vsak dan si rečem, da je danes poseben dan.....vsak dan, vsaka ura, vsaka minuta je posebna.







_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 926
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 16:20:54   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

user posted image user posted image user posted image sam hudič na desniuser posted image user posted image user posted image .




user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu mafi)
  Neposredna povezava do sporočila: 927
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 16:21:00   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nina7




Drugače pa sm jest dons naredila že tiramisu, francosko, pa še eno solato, pa tunin namaz, pa skuhala, zdej grem pa mal ležat pa pridm pol kej nazaj, če bo kej dogajal


Ne se preveč naprezat. Si bila ful pridna danes. Nisi nam povedala kako se drugače počutiš????   user posted image user posted image user posted image


Sej bom zdej mal počivalauser posted image . Počutim se pa vredu, nimam še nobenih znakov, no sej jih tud v prve se mi zdi nism mela.

Dejte mi povedat a mislite da se grem lahko kej kopat ko bomo v Moravskih al raje ne?




si bila pa res pridnauser posted image user posted image user posted image , pa pazi mal nase in se ne naprezajuser posted image , kar počivajuser posted image user posted image user posted image
glede kopanja pa se mi zdi da so moji kolegici odsvetovali kopanje v bazenu zaradi klora, pomoje je
najbolje da pokličeš G in ti bo ona najbolje svetovalauser posted image



sej vem da se ne smeš, sam jest bvi šla še vseen vsaj 1x z Gajo v vodouser posted image . Sm slišala, da baje daš tampon notr pa naj ne bi blo panike. A katera kej ve o tem?

(odgovor članu mafi)
  Neposredna povezava do sporočila: 928
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 16:56:08   
špelin@
Samo toliko, da vam povem, da mi je en kreten fajn polepšal RD: na parkingu mi je razbil avto user posted image user posted image user posted image  Imam pa srečo, ker sta dve sosedi vse videli in tudi pričali, ko so ju policisti vprašali user posted image  Točno vemo, kateri prasec je to bil, me prav zanima, kaj bo rekel, ko mu bodo policaji potrkali na vrata user posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 929
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 16:56:36   
sesil
nina obstajajo posebni tamponi za v vodo. mah, ne vem kaj ti reči. ene so se kopale, druge ne. 

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 930
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 16:57:47   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Samo toliko, da vam povem, da mi je en kreten fajn polepšal RD: na parkingu mi je razbil avto user posted image user posted image user posted image  Imam pa srečo, ker sta dve sosedi vse videli in tudi pričali, ko so ju policisti vprašali user posted image  Točno vemo, kateri prasec je to bil, me prav zanima, kaj bo rekel, ko mu bodo policaji potrkali na vrata user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ti res nimaš sreče user posted image . Še dobro, da je vso zadevo nekdo videl. A je kreten kar pobegnil iz prizoriščauser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 931
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 16:59:14   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Samo toliko, da vam povem, da mi je en kreten fajn polepšal RD: na parkingu mi je razbil avto user posted image user posted image user posted image  Imam pa srečo, ker sta dve sosedi vse videli in tudi pričali, ko so ju policisti vprašali user posted image  Točno vemo, kateri prasec je to bil, me prav zanima, kaj bo rekel, ko mu bodo policaji potrkali na vrata user posted image


ojoj, kolk bi jest znorelauser posted image user posted image . No dobr da maš priče, bo bedak plaču škodo

(odgovor članu špelin@)
  Neposredna povezava do sporočila: 932
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 16:59:15   
sesil
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Samo toliko, da vam povem, da mi je en kreten fajn polepšal RD: na parkingu mi je razbil avto user posted image user posted image user posted image  Imam pa srečo, ker sta dve sosedi vse videli in tudi pričali, ko so ju policisti vprašali user posted image  Točno vemo, kateri prasec je to bil, me prav zanima, kaj bo rekel, ko mu bodo policaji potrkali na vrata user posted image


špelin@, ti pa res nimaš sreče s tem avtom. al so kreteni na cesti al je toča...no, vsaj priče so, pa upam da bo uni osebek fejst plačal. stavim da se je hotel potuhnit  v stilu - jaz nič kriv.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 933
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 16:59:32   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Samo toliko, da vam povem, da mi je en kreten fajn polepšal RD: na parkingu mi je razbil avto user posted image user posted image user posted image  Imam pa srečo, ker sta dve sosedi vse videli in tudi pričali, ko so ju policisti vprašali user posted image  Točno vemo, kateri prasec je to bil, me prav zanima, kaj bo rekel, ko mu bodo policaji potrkali na vrata user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ti res nimaš sreče user posted image . Še dobro, da je vso zadevo nekdo videl. A je kreten kar pobegnil iz prizoriščauser posted image


Še gledal je, kaj je razbil, potem pa hop v avto in stran user posted image

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 934
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 16:59:42   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nina7




Drugače pa sm jest dons naredila že tiramisu, francosko, pa še eno solato, pa tunin namaz, pa skuhala, zdej grem pa mal ležat pa pridm pol kej nazaj, če bo kej dogajal


Ne se preveč naprezat. Si bila ful pridna danes. Nisi nam povedala kako se drugače počutiš????   user posted image user posted image user posted image


Sej bom zdej mal počivalauser posted image . Počutim se pa vredu, nimam še nobenih znakov, no sej jih tud v prve se mi zdi nism mela.

Dejte mi povedat a mislite da se grem lahko kej kopat ko bomo v Moravskih al raje ne?




si bila pa res pridnauser posted image user posted image user posted image , pa pazi mal nase in se ne naprezajuser posted image , kar počivajuser posted image user posted image user posted image
glede kopanja pa se mi zdi da so moji kolegici odsvetovali kopanje v bazenu zaradi klora, pomoje je
najbolje da pokličeš G in ti bo ona najbolje svetovalauser posted image



sej vem da se ne smeš, sam jest bvi šla še vseen vsaj 1x z Gajo v vodouser posted image . Sm slišala, da baje daš tampon notr pa naj ne bi blo panike. A katera kej ve o tem?


http://med.over.net/forum5/read.php?19,4744871,4745485#msg-4745485


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 935
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:01:11   
špelin@
IZVIRNO SPOROČILO: sesil

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Samo toliko, da vam povem, da mi je en kreten fajn polepšal RD: na parkingu mi je razbil avto user posted image user posted image user posted image  Imam pa srečo, ker sta dve sosedi vse videli in tudi pričali, ko so ju policisti vprašali user posted image  Točno vemo, kateri prasec je to bil, me prav zanima, kaj bo rekel, ko mu bodo policaji potrkali na vrata user posted image


špelin@, ti pa res nimaš sreče s tem avtom. al so kreteni na cesti al je toča...no, vsaj priče so, pa upam da bo uni osebek fejst plačal. stavim da se je hotel potuhnit  v stilu - jaz nič kriv.


To ni tisti avto, ki je nastradal od toče. Je pa tisti, ki je kasiral rise na strehi user posted image

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 936
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:01:11   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Samo toliko, da vam povem, da mi je en kreten fajn polepšal RD: na parkingu mi je razbil avto user posted image user posted image user posted image  Imam pa srečo, ker sta dve sosedi vse videli in tudi pričali, ko so ju policisti vprašali user posted image  Točno vemo, kateri prasec je to bil, me prav zanima, kaj bo rekel, ko mu bodo policaji potrkali na vrata user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ti res nimaš sreče user posted image . Še dobro, da je vso zadevo nekdo videl. A je kreten kar pobegnil iz prizoriščauser posted image


Še gledal je, kaj je razbil, potem pa hop v avto in stran user posted image


eni so pa res za obesiti...a nimajo nobene vestiuser posted image


_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 937
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:01:37   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: Skye


http://med.over.net/forum5/read.php?19,4744871,4745485#msg-4745485



super, hvalauser posted image

(odgovor članu Skye)
  Neposredna povezava do sporočila: 938
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:01:46   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Samo toliko, da vam povem, da mi je en kreten fajn polepšal RD: na parkingu mi je razbil avto user posted image user posted image user posted image  Imam pa srečo, ker sta dve sosedi vse videli in tudi pričali, ko so ju policisti vprašali user posted image  Točno vemo, kateri prasec je to bil, me prav zanima, kaj bo rekel, ko mu bodo policaji potrkali na vrata user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Pa ti res nimaš sreče user posted image . Še dobro, da je vso zadevo nekdo videl. A je kreten kar pobegnil iz prizoriščauser posted image


Še gledal je, kaj je razbil, potem pa hop v avto in stran user posted image


ta je pa res en zarukanecuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 939
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:03:15   
tally
oj oj

Nina in Špelin@ vse naj naj za RD



user posted image





nina obstajajo tamponi z v vodo, najboljše je pa da G pokličeš pa vprašaš. eni pač odsvetujejo eni pa ne. jaz sem hodila v Snovik pa ni bilo HB nič narobe, sem se pa takoj stuširala in oblekla suhe kopalke.


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 940
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:04:16   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Samo toliko, da vam povem, da mi je en kreten fajn polepšal RD: na parkingu mi je razbil avto user posted image user posted image user posted image  Imam pa srečo, ker sta dve sosedi vse videli in tudi pričali, ko so ju policisti vprašali user posted image  Točno vemo, kateri prasec je to bil, me prav zanima, kaj bo rekel, ko mu bodo policaji potrkali na vrata user posted image


o šit, še dobro da ga je kdo videl, eni pa res nimajo vestiuser posted image


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 941
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:07:56   
tally
IZVIRNO SPOROČILO: suzy85

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

skye, komaj sedaj mi je uspelo prebrati članek. fenomenalen je, tolko sem se narežala....

jst sm ga snoči brala. so mi solze tekle od smeha! super članek! user posted image user posted image user posted image


jaz sem ga tudi sinoči brala in je res fenomenalenuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

13.5 2008 sva dobila najino miško Emilijo.
26.02.2010 pa še pikeca Aleksa.

(odgovor članu suzy85)
Neposredna povezava do sporočila: 942
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:13:04   
Naty*
Tolk mi je še uspelo, zdej pa tamal tečnari user posted image . Sva se pa prejle oba naspala, da sva spravla noter nespanje zarad zobka user posted image . Vsaj mal mi je pa ratalo pogledat, kaj se kej dogaja hroščkom in mamicam.

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

Naty, sem vesela zate, da "tisto" ni nič nevernega.



IZVIRNO SPOROČILO: nia5



Saj bo enkrat ta alergija izzvenela

za zobek



IZVIRNO SPOROČILO: Skye

za tvoje zdravje in za Žana...da bi mu alergija čim prej izzvenela, da bo lahko začel papcati tudi kaj dobrega in ne samo te Allernove (naši dve sta jo dobivale na začetku,,,sam sta jo hitro začele zavračati...saj ni čudno, ko pa je res ogabnega okusa)
Res je ogabna, ampak se je moj revček že čist navadil, ko jo že od osmega mesca pije.



Hvala user posted image !

IZVIRNO SPOROČILO: sesil

eno čudno 

a je kakšen rok, do kdaj je treba poklicat v službo in se pozanimat kdaj pridemo delat oz. kako bo z dopustom?



To je čist odvisno od nadrejenega. Pri nas velja tihi dogovor, da se pridemo zmenit kaka dva mesca prej.

špelin@ user posted image user posted image user posted image user posted image da sta se Gregi in velika pika pozdravila, pa upam, da bo tvoj vsaj lahko kmalu doma, da se tud on pozdravi pa mala pika. Pa super za nespremenjeno stanje pri tebi, upam, da se bo pri nevrologu samo potrdilo user posted image user posted image user posted image !!


kasso ja ni videt konca alergijiuser posted image , ampak zdej sm se nekak sprijaznila in upam, da bo vsaj do tretga leta prebolel...



_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu sesil)
Neposredna povezava do sporočila: 943
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:13:14   
Naty*
IZVIRNO SPOROČILO: Soncnica Sandra ***

IZVIRNO SPOROČILO: Naty*

Ojla bejbeuser posted image !
Čao bejba user posted image
user posted image user posted image

Kako ste kaj? Js sm ratala prav smotana s temle RR... rada bi vedla, kaj se dogaja pa bi vzel preveč časa, če vse preberem, kr neki o seb govort se mi pa tud ne da... a štekate user posted image ?
Zdej itak prihajajo lepši in bolj toli dnevi, tako bo vedno manj časa za RR, pa službe, ....
Se mi zdi, da že mal to na mene vpliva, ker mam kr občutek, da mi zmanjkuje časa user posted image

No skratka, bom prečekirala, kako so kej hroščki in hroščice. Zadnč, ko smo mel čvek pri Žanu, je blo res ful fajn in vsi so tolk zrasl user posted image !
Jz sem pa ravno včerej gledala ene slike od Edine (čvek v Mantovi) in sem se spomnila na Žana, da je bil že takrat ful večji kot ostali user posted image . SE mi pa zdi, da se ni ful spremenil v obraz, da je bil že od nekdaj tak mali sonček user posted image
Ja sam mal svetlejše laske ma, to je pa vse user posted image . Sej je tud Manca bl ko ne ista ane?

Drgač pri nas nč kej novega, tist, kar sem rekla, glede mojga zdravja, se je na pregledu izkazalo za nenevarno user posted image .
user posted image user posted image user posted image user posted image  samo da je vse vredu. Ful sem vesela zate!!!
Hvala, sm se kr potolažila ja user posted image .
 
Žan je še vedno alergičen, tko da sm spet na Allernovi, ampak kaj čmo user posted image .
Ojoj, no potem vsaj veste kje ste. POtem še vedno ful mal stvari jeste. Kaj boš pa z vrtcem naredila?
Ma ja, sej se mi je zdel prelepo, da bi blo že res konec. Zdej ko bo tale zobek ven pogledu, bom uvajala nove stvari, drgač zdej že je tud meso pa pšenica mislim, da gre skoz, sam ni pa 100%. V vrtcu pa baje daš seznam kaj lahko je pa mu kuhajo po seznamu. Vsaj tko sem bla seznanjena user posted image .

Ven mu je KONČNO pogledal šesti zobek, ampak je zdej glih najhujše, ker je zuni sam konica in bo trajalo še par dni, da bo cel user posted image .
Naty: relem lahko samo user posted image user posted image user posted image , pri nas je ista zgodba. Ven je špica 6.zobka (zgornja dvojkica), ampak kot si rekla, najbolj pestri dnevi šele prihajajo user posted image
Tedva mulčka sta pa res čist po istem kopitu narjena user posted image user posted image user posted image user posted image !!! Pri nas je zdele groozaaaa!!!Res je ful bogi, ven je pa zobek rinil več kot en mesec user posted image . Zadnje štiri dni je mel tako drisko, da je mel ritko do krvi vneto, zdej gre HB na bolš. A ma Manca tud kej driske, ko zobek predira?

Kaj še... aja delat grem 18. maja, ker bom koristila še cel mesec dopusta, ampak se tolk hitr približuje user posted image ...
Tolk na hitr, grem še mal brat zdej user posted image .




_____________________________

Točno na rok, 11. 5. 2008, smo postali družinica. Rodil se je sonček z imenom Žan.

(odgovor članu Soncnica Sandra ***)
Neposredna povezava do sporočila: 944
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:18:26   
barbaw
nia5 tisto kar si napisala o tem, da ne znamo uživat današnjega dne in ...... je čista resnica user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tally)
Neposredna povezava do sporočila: 945
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:18:29   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: nia5


Razumem kaj hočeš povedat, le upam da se ne bo kaj zgodilo, ko človek za trenutek ni pozoren. Smo že imeli debate o tem, malega en čas celo ni bilo sem....mislim da bomo se spet mogli dol vsest, pa četudi se skregamo.
Upam, da pri Maji ne boš imela takih problemov in hvalauser posted image



Dokler ne bodo uvideli, da ni tako majhen, da ne bi razumel bodo težave z njim. Najbolje je, da ga ne puščaš samega z Nio, ker nikoli ne veš kaj takšen otrok razmišlja.
Jaz sem po eni strani HB "preveč" pričakovala od Jake, ker je brihten in je pač malo hitrejši v razvoju.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 946
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:18:33   
barbaw
napaka user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil barbaw -- 20.3.2009 17:19:17 >


_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 947
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:18:38   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Barbaw sem mamo nafehtala, da je klicala v Avstrijsko lekarno.
Ceclor imajo, vendar moraš imeti recept in sicer kot sok ali kot kapsule, oboje pa je za doplačat nekje 11-12 EUR.



Hvala ti. Bom drugič fehtala zdravnico za recepet.
user posted image user posted image user posted image  Zlata si!!!!!

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 948
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:18:47   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nina7




Drugače pa sm jest dons naredila že tiramisu, francosko, pa še eno solato, pa tunin namaz, pa skuhala, zdej grem pa mal ležat pa pridm pol kej nazaj, če bo kej dogajal


Ne se preveč naprezat. Si bila ful pridna danes. Nisi nam povedala kako se drugače počutiš????   user posted image user posted image user posted image


Sej bom zdej mal počivalauser posted image . Počutim se pa vredu, nimam še nobenih znakov, no sej jih tud v prve se mi zdi nism mela.

Dejte mi povedat a mislite da se grem lahko kej kopat ko bomo v Moravskih al raje ne?




Če si dovzetna za vnetja se raje ne kopaj.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 949
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 17:18:51   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: mafi

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

joj jaz pa mislim, da bo moj user posted image dosti bolj popustljiv, kot jaz....ga že kar vidim, ko bosta znale govoriti in bosta prišle z finto npr. "očiiii, midve bi pa sladoled", pa da bo padel še kakšen nedolžen pogled.....po mojem bo se kar stopil, in jima seveda ustregeluser posted image Bosta ga verjetno kar hitro ovile okoli prsta...bom morala zelo paziti, da ne preveč user posted image



MOški in ženske. user posted image user posted image user posted image user posted image  Tudi moj je čisto drugačen do Maje kot Jake, ker je punčka. Bolj nežen je in ...... Pa tudi okoliščine so drugačne, ker se zdaj ne bomo rabili selit in se seirat kako bomo porihtali hišo in .....


ja saj pravijo, da so punčke bolj vdarjene na očete, fantki pa na mame a neuser posted image




men se pa zdi da sta pri nas oba bolj usekana na user posted image , zgleda da sem preveč zlobna mamauser posted image user posted image in sta skapirala da več dosežeta pri atiju



Nisi zlobna. Otroci so eni sebični osebki, ki se obrnejo k tistemu, ki se ga da bolj ožet. user posted image  So zelo prebrisani.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 950
Stran:   <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  36 37 [38] 39 40   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 otroških imen, primernih za dečka in za...
V tujini je trend imen, ki jih lahko nosita oba spola, izjemno priljubljen. Tudi pri nas imamo nekaj imen, ki jih lahko ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?