|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:48:19   
Skye
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

joj jaz pa mislim, da bo moj user posted image dosti bolj popustljiv, kot jaz....ga že kar vidim, ko bosta znale govoriti in bosta prišle z finto npr. "očiiii, midve bi pa sladoled", pa da bo padel še kakšen nedolžen pogled.....po mojem bo se kar stopil, in jima seveda ustregeluser posted image Bosta ga verjetno kar hitro ovile okoli prsta...bom morala zelo paziti, da ne preveč user posted image



MOški in ženske. user posted image user posted image user posted image user posted image  Tudi moj je čisto drugačen do Maje kot Jake, ker je punčka. Bolj nežen je in ...... Pa tudi okoliščine so drugačne, ker se zdaj ne bomo rabili selit in se seirat kako bomo porihtali hišo in .....


ja saj pravijo, da so punčke bolj vdarjene na očete, fantki pa na mame a neuser posted image



_____________________________

Vse, kar lahko storiš,
ali o čemer sanjaš,
da lahko narediš,
poskusi narediti.
V drznosti je genialnost,
je moč in čarovnija.
Začni zdaj! (Goethe)

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 901
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:52:16   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dober dan!user posted image
 
Smo bili celo dopoldne brez elektrike.Še dobro,da sva šla s Tilnom od doma,da naju ni zeblouser posted image .Nejc se je pa pri tašči greluser posted image .
Sedaj je P  ugotovila,da ima Tilen zelo suho kožo in nama je dala mazilo z olivnim oljem,pa še z A dermo ga moram 5x na dan mazati.Tako se že cel dan packava in maževauser posted image .tako da mogoče sploh ni alergija ampak samo suha koža.To bomo pa videli čez 14 dni.Morava pa prenehati s fenistilom,drugače bodo testi negativni.
 
Nejc spi,Tilen bo pa tudi počasi šel,jaz pa malo pospraviti,sedaj ko imamo spet elektriko.Sem pa mislila kavč peglatuser posted image



Da bi le bila le suha koža in ne alergija.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 902
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:56:09   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Joj meni se pa meša. Videk grozno naporen, nič drugega ne dela kot jok in jok, jok na rokah, jok v postli, jok v hojici, jok jok,...

Sem za 15 minut letela v trgovino, Videk je bil pri dediju, ga je moral nosit, pa skakat, ker je samo jokal.

Se kar bojim noči. HB, pride ati danes domov.


A si mu dala kaj proti bolečinam, ga namazala po dlesni?
user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 903
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:57:11   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dober dan!user posted image
 
Smo bili celo dopoldne brez elektrike.Še dobro,da sva šla s Tilnom od doma,da naju ni zeblouser posted image .Nejc se je pa pri tašči greluser posted image .
Sedaj je P  ugotovila,da ima Tilen zelo suho kožo in nama je dala mazilo z olivnim oljem,pa še z A dermo ga moram 5x na dan mazati.Tako se že cel dan packava in maževauser posted image .tako da mogoče sploh ni alergija ampak samo suha koža.To bomo pa videli čez 14 dni.Morava pa prenehati s fenistilom,drugače bodo testi negativni.
 
Nejc spi,Tilen bo pa tudi počasi šel,jaz pa malo pospraviti,sedaj ko imamo spet elektriko.Sem pa mislila kavč peglatuser posted image


Hotela sem še napisat, da upam, da ima tale vaša P več sreče pri ugibanju kot naša. user posted image  Tole me vedno bolj jezi, da ugibajo nekaj na slepo. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 904
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:59:13   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: nia5

Špelin@ eno vprašanje. Tvoja mala pika je stara 3 leta, če se ne motim ne? Kako se vede do Gregija? Je kaj ljubosumna, groba do njega? To te sprašujem zato, ker je Niin bratranec grob do nje in to namerno. Vem da je le tri leta star, vendar ko mu lepo 2x povem da naj tega ne naredi, on gre in to naredi in če me ne bi bilo zraven, bi se Nia lahko resno včasih poškodovala. Res je malce drugače, saj sta onidva bratranec in sestrična, vendar ne vem če je tako obnašanje "normalno". Ful mi je hudo, ker ga zelo rada vidi (je velikokrat pri nas), on pa tako do nje. Morda veliko k temu pripomore, da ne hodi v vrtec in nima občutka delit, uboga klinc kaj......?

se lahko vmešamuser posted image
Jaz mislim, da bi se mogli starši z njim pogovorit.
Moram trkat, a mi nimamo teh problemov. Petja bo konec meseca stara 3 leta in ni kakih ljubosumnih izpadov, sploh pa da bi Varjo poškodovala namerno, se ne spomnim, da bi bil kak primer.Prej do starejšega bratca.
Vrtec pa mislim, da ne igra nobene vloge pri tem primeru...no, vsaj pri nas ni, ker Petja še ni hodila, ko je dobila sestrico...



Jaz se strinjam tule. Vrtec naredi samo to, da se otrok nauči delit. Če je doma in ima družbo bi tudi znal delit. Kar pa se tiče ljubosumja in ....... bi mogli pa to njegovi starši uredit. Otroku je treba na nek način razložit, da ga Nia ne ogroža in se mu posvečat, ...... 3-letnik se dobro zaveda kaj je prav in kaj ne.
Mi smo Jako zelo dobro pripravili na prihod sestrice in nimamo nobenih problemov. Razumem, da so težave z manjšimi otroci, ki še ne razumejo vsega, pri teh letih pa ne bi smelo bit težav.
A je mogoče hiperaktivec, zahteva ogromno pozornosti?



Jaz ga ne morem/smem vzgajat, ker je zelo naporen otrok, in imata starša svoje prijeme, jaz sem se enkrat vmešala in je bil joj. Valda ga skregam ko se to zgodi, vendar ne pomaga, njiju pa ni zraven da bi ukrepala. Mama pravi da je premali, oče vsaj prizna da je naporen in da se zaveda kaj počne. Zato pa so nastala trenja med nami. Čist sem že blesava, ker ne vem, če se resnično ne da 3-letniku dopovedat, da je Nia še mala in ne more, ne zna, noče nič hudega (in to 100x na dan). Večji bratranec (9let) je pa cuker do nje, ga obožuje Nia in on njo.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 905
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 13:59:35   
tilči
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dober dan!user posted image
 
Smo bili celo dopoldne brez elektrike.Še dobro,da sva šla s Tilnom od doma,da naju ni zeblouser posted image .Nejc se je pa pri tašči greluser posted image .
Sedaj je P  ugotovila,da ima Tilen zelo suho kožo in nama je dala mazilo z olivnim oljem,pa še z A dermo ga moram 5x na dan mazati.Tako se že cel dan packava in maževauser posted image .tako da mogoče sploh ni alergija ampak samo suha koža.To bomo pa videli čez 14 dni.Morava pa prenehati s fenistilom,drugače bodo testi negativni.
 
Nejc spi,Tilen bo pa tudi počasi šel,jaz pa malo pospraviti,sedaj ko imamo spet elektriko.Sem pa mislila kavč peglatuser posted image


Hotela sem še napisat, da upam, da ima tale vaša P več sreče pri ugibanju kot naša. user posted image  Tole me vedno bolj jezi, da ugibajo nekaj na slepo. user posted image user posted image user posted image

Upam,da res.jaz sem ji sama rekla,da ga mažem z A dermo in potem je pogledala in videla,da ima res suho kožo.
Pri vas pa res nimate sreče z AB.Upam,da se čimprej pozdraviteuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 906
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 14:01:23   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: jana81

še mal sem pokukam
 
Nejčku rihtava sobo, pa me ni.
 
Nejc je šele pred 20 minutami zaspal, bedel je pa od 6.30 huser posted image



Dober je, Nio bi pobralo verjetno user posted image




_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu jana81)
Neposredna povezava do sporočila: 907
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 14:02:35   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Dober dan...evo mene od revmatologa...
kako ste , vredu? Jaz sem utrujena ko pes. pa zmozgana. Evo zdaj pa je ravno mami s tajo skoz vrata stopla.nič pridem nazaj


user posted image user posted image user posted image
in kako je bilo?


sem prestala. VTIS- po dolgem času ne morem popluvat zdravstva user posted image  napišem kasneje, taja se zaenkrat igra tu zranen mene,ampak ji moram it za jest nekaj zdaj nardit.- nabrzino.



Napredek user posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 908
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 14:12:00   
Anonimen
Najprej hvala vsem za čestitke in lepe želje user posted image user posted image user posted image .

Špelin@ tebi pa tudi iskrene čestitke , želim ti zdravja predvsem pa en dan počitka
user posted image


Drugače pa sm jest dons naredila že tiramisu, francosko, pa še eno solato, pa tunin namaz, pa skuhala, zdej grem pa mal ležat pa pridm pol kej nazaj, če bo kej dogajal

(odgovor članu nia5)
  Neposredna povezava do sporočila: 909
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 14:12:21   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: nia5



Jaz ga ne morem/smem vzgajat, ker je zelo naporen otrok, in imata starša svoje prijeme, jaz sem se enkrat vmešala in je bil joj. Valda ga skregam ko se to zgodi, vendar ne pomaga, njiju pa ni zraven da bi ukrepala. Mama pravi da je premali, oče vsaj prizna da je naporen in da se zaveda kaj počne. Zato pa so nastala trenja med nami. Čist sem že blesava, ker ne vem, če se resnično ne da 3-letniku dopovedat, da je Nia še mala in ne more, ne zna, noče nič hudega (in to 100x na dan). Večji bratranec (9let) je pa cuker do nje, ga obožuje Nia in on njo.



Vzgoja otrok je zelo občutljiva tema, sploh ko nekaterim strašem ne uspeva najbolje. Ampak mogli bi vedet, da so to le obdobja. Če ti čuvaš otroka se lahko toliko vmešaš, da ga skregaš brez slabe vesti.
To, da mama pravi, da je premajhen je samo njeno zapiranje oči pred resnico. Je pač mama in si ne bo dala priznat. Če je naporen še ne pomeni, da se mu ne da dopovedat, ampak ga je težje držat o okviru nekih pravil.
Moj otrok je tudi zelo naporen in ne vprašaj koliko živcev sem izgubila. Z njim ni problema, če ima pozornost in dovolj gibanja. Za to pa se ful trudim, da dobi oboje. je pa težko, ker imam še Majo, ki pa že tako ali tako dobi manj moje pozornosti, če potegnem črto do sedaj. user posted image  Se ukvarjam veliko z njo, samo še zdaleč ne toliko kot z njim, ker ni "potrebe".
V glavnem moje mnenje je, da ga zaposliš in seveda skregaš, ker je dovolj velik, da razume kaj je naredil narobe. Je res, da čez 10 min ne bo več vedel, kaj je bilo narobe, samo v istem treutku pa se še presneto dobro zaveda. zato imajo tudi težave z njim, ker govorijo, da je premajhen. Tudi moja teta je naredila to napako in jo je drago plačevala.

Ma o tem bi lahko pisala celo večnost, ker sem tudi sama mama zahtevnega otroka. Upam, da boš kaj razumela kar sem napisala zgoraj, ker mi prihaja toliko spominov naprej in .... da sem napisala eno samo skrapucalo.

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 910
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 14:14:11   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dober dan!user posted image
 
Smo bili celo dopoldne brez elektrike.Še dobro,da sva šla s Tilnom od doma,da naju ni zeblouser posted image .Nejc se je pa pri tašči greluser posted image .
Sedaj je P  ugotovila,da ima Tilen zelo suho kožo in nama je dala mazilo z olivnim oljem,pa še z A dermo ga moram 5x na dan mazati.Tako se že cel dan packava in maževauser posted image .tako da mogoče sploh ni alergija ampak samo suha koža.To bomo pa videli čez 14 dni.Morava pa prenehati s fenistilom,drugače bodo testi negativni.
 
Nejc spi,Tilen bo pa tudi počasi šel,jaz pa malo pospraviti,sedaj ko imamo spet elektriko.Sem pa mislila kavč peglatuser posted image


Hotela sem še napisat, da upam, da ima tale vaša P več sreče pri ugibanju kot naša. user posted image  Tole me vedno bolj jezi, da ugibajo nekaj na slepo. user posted image user posted image user posted image

Upam,da res.jaz sem ji sama rekla,da ga mažem z A dermo in potem je pogledala in videla,da ima res suho kožo.
Pri vas pa res nimate sreče z AB.Upam,da se čimprej pozdraviteuser posted image user posted image user posted image


Tisti edini, ki nam je pomagal ni pri nas na voljo. user posted image  Zaradi tega bi se lahko kar zjokala.

A katera ve, če imajo ta ceclor še v Avstriji?

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu tilči)
Neposredna povezava do sporočila: 911
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 14:14:13   
barbaw
IZVIRNO SPOROČILO: nina7




Drugače pa sm jest dons naredila že tiramisu, francosko, pa še eno solato, pa tunin namaz, pa skuhala, zdej grem pa mal ležat pa pridm pol kej nazaj, če bo kej dogajal


Ne se preveč naprezat. Si bila ful pridna danes. Nisi nam povedala kako se drugače počutiš????   user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nobody is perfect and I'm nobody!

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 912
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 14:17:49   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nia5



Jaz ga ne morem/smem vzgajat, ker je zelo naporen otrok, in imata starša svoje prijeme, jaz sem se enkrat vmešala in je bil joj. Valda ga skregam ko se to zgodi, vendar ne pomaga, njiju pa ni zraven da bi ukrepala. Mama pravi da je premali, oče vsaj prizna da je naporen in da se zaveda kaj počne. Zato pa so nastala trenja med nami. Čist sem že blesava, ker ne vem, če se resnično ne da 3-letniku dopovedat, da je Nia še mala in ne more, ne zna, noče nič hudega (in to 100x na dan). Večji bratranec (9let) je pa cuker do nje, ga obožuje Nia in on njo.



Vzgoja otrok je zelo občutljiva tema, sploh ko nekaterim strašem ne uspeva najbolje. Ampak mogli bi vedet, da so to le obdobja. Če ti čuvaš otroka se lahko toliko vmešaš, da ga skregaš brez slabe vesti.
To, da mama pravi, da je premajhen je samo njeno zapiranje oči pred resnico. Je pač mama in si ne bo dala priznat. Če je naporen še ne pomeni, da se mu ne da dopovedat, ampak ga je težje držat o okviru nekih pravil.
Moj otrok je tudi zelo naporen in ne vprašaj koliko živcev sem izgubila. Z njim ni problema, če ima pozornost in dovolj gibanja. Za to pa se ful trudim, da dobi oboje. je pa težko, ker imam še Majo, ki pa že tako ali tako dobi manj moje pozornosti, če potegnem črto do sedaj. user posted image  Se ukvarjam veliko z njo, samo še zdaleč ne toliko kot z njim, ker ni "potrebe".
V glavnem moje mnenje je, da ga zaposliš in seveda skregaš, ker je dovolj velik, da razume kaj je naredil narobe. Je res, da čez 10 min ne bo več vedel, kaj je bilo narobe, samo v istem treutku pa se še presneto dobro zaveda. zato imajo tudi težave z njim, ker govorijo, da je premajhen. Tudi moja teta je naredila to napako in jo je drago plačevala.

Ma o tem bi lahko pisala celo večnost, ker sem tudi sama mama zahtevnega otroka. Upam, da boš kaj razumela kar sem napisala zgoraj, ker mi prihaja toliko spominov naprej in .... da sem napisala eno samo skrapucalo.



Razumem kaj hočeš povedat, le upam da se ne bo kaj zgodilo, ko človek za trenutek ni pozoren. Smo že imeli debate o tem, malega en čas celo ni bilo sem....mislim da bomo se spet mogli dol vsest, pa četudi se skregamo.
Upam, da pri Maji ne boš imela takih problemov in hvalauser posted image


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 913
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 14:19:57   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dober dan!user posted image
 
Smo bili celo dopoldne brez elektrike.Še dobro,da sva šla s Tilnom od doma,da naju ni zeblouser posted image .Nejc se je pa pri tašči greluser posted image .
Sedaj je P  ugotovila,da ima Tilen zelo suho kožo in nama je dala mazilo z olivnim oljem,pa še z A dermo ga moram 5x na dan mazati.Tako se že cel dan packava in maževauser posted image .tako da mogoče sploh ni alergija ampak samo suha koža.To bomo pa videli čez 14 dni.Morava pa prenehati s fenistilom,drugače bodo testi negativni.
 
Nejc spi,Tilen bo pa tudi počasi šel,jaz pa malo pospraviti,sedaj ko imamo spet elektriko.Sem pa mislila kavč peglatuser posted image


Hotela sem še napisat, da upam, da ima tale vaša P več sreče pri ugibanju kot naša. user posted image  Tole me vedno bolj jezi, da ugibajo nekaj na slepo. user posted image user posted image user posted image

Upam,da res.jaz sem ji sama rekla,da ga mažem z A dermo in potem je pogledala in videla,da ima res suho kožo.
Pri vas pa res nimate sreče z AB.Upam,da se čimprej pozdraviteuser posted image user posted image user posted image


Tisti edini, ki nam je pomagal ni pri nas na voljo. user posted image  Zaradi tega bi se lahko kar zjokala.

A katera ve, če imajo ta ceclor še v Avstriji?



Se lahko pozanimam, če hočeš. A se dobi brez recepta?


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 914
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 14:22:46   
Anonimen
IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nina7




Drugače pa sm jest dons naredila že tiramisu, francosko, pa še eno solato, pa tunin namaz, pa skuhala, zdej grem pa mal ležat pa pridm pol kej nazaj, če bo kej dogajal


Ne se preveč naprezat. Si bila ful pridna danes. Nisi nam povedala kako se drugače počutiš????   user posted image user posted image user posted image


Sej bom zdej mal počivalauser posted image . Počutim se pa vredu, nimam še nobenih znakov, no sej jih tud v prve se mi zdi nism mela.

Dejte mi povedat a mislite da se grem lahko kej kopat ko bomo v Moravskih al raje ne?


(odgovor članu barbaw)
  Neposredna povezava do sporočila: 915
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 14:29:49   
nia5
IZVIRNO SPOROČILO: nia5

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: tilči

Dober dan!user posted image
 
Smo bili celo dopoldne brez elektrike.Še dobro,da sva šla s Tilnom od doma,da naju ni zeblouser posted image .Nejc se je pa pri tašči greluser posted image .
Sedaj je P  ugotovila,da ima Tilen zelo suho kožo in nama je dala mazilo z olivnim oljem,pa še z A dermo ga moram 5x na dan mazati.Tako se že cel dan packava in maževauser posted image .tako da mogoče sploh ni alergija ampak samo suha koža.To bomo pa videli čez 14 dni.Morava pa prenehati s fenistilom,drugače bodo testi negativni.
 
Nejc spi,Tilen bo pa tudi počasi šel,jaz pa malo pospraviti,sedaj ko imamo spet elektriko.Sem pa mislila kavč peglatuser posted image


Hotela sem še napisat, da upam, da ima tale vaša P več sreče pri ugibanju kot naša. user posted image  Tole me vedno bolj jezi, da ugibajo nekaj na slepo. user posted image user posted image user posted image

Upam,da res.jaz sem ji sama rekla,da ga mažem z A dermo in potem je pogledala in videla,da ima res suho kožo.
Pri vas pa res nimate sreče z AB.Upam,da se čimprej pozdraviteuser posted image user posted image user posted image


Tisti edini, ki nam je pomagal ni pri nas na voljo. user posted image  Zaradi tega bi se lahko kar zjokala.

A katera ve, če imajo ta ceclor še v Avstriji?



Se lahko pozanimam, če hočeš. A se dobi brez recepta?




Barbaw sem mamo nafehtala, da je klicala v Avstrijsko lekarno.
Ceclor imajo, vendar moraš imeti recept in sicer kot sok ali kot kapsule, oboje pa je za doplačat nekje 11-12 EUR.


_____________________________

21.05.2008 nama je življenje za vedno polepšala najina pikica Nia.

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 916
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 15:10:32   
Čmrlika
Mi ne znese pokomentirat in napisat kako je blo pri dr... Taja noče zaspat...jaz pa zdaj počakam lubija potem pa grem z mojo mami v sauno in odklop user posted image  user posted image  user posted image  
 
Ati in princeska are on their own.user posted image   Se lubi strinja in me celo žene naj grem,...user posted image user posted image user posted image
 
Upam, da ni našel Taji kake rezervne mame da se me hoče tak na hitro otrest. user posted image  Klepetamo zvečer.

_____________________________

Sreča je iskanje, je ti in tvoja pot.
Najina sreča je prišla 19. aprila 2008....naslednji paket sreče je z nami od 21.februarja 2010...Naša pot je zaključena in da...iskanje se je splačalo...srečna sem !

(odgovor članu nia5)
Neposredna povezava do sporočila: 917
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 15:14:53   
mafi
špelin@ in nina7: vse naj naj za RDuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Aneja in Anže: vse naj naj za obmesečnimouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

za vse bolančkeuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
in vse ki niste spaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pri nas pa full pihauser posted image user posted image
no Filip spi 2rundo je je ves pikast, ko ga pogledam me začne kar vse srbet.
sem klicala P in je po vsej verjetnosti 6 bolezenuser posted image , no vsaj vročine je več teh pikic se bo
pa tudi kmalu rešil

(odgovor članu barbaw)
Neposredna povezava do sporočila: 918
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 15:16:02   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Čmrlika

Mi ne znese pokomentirat in napisat kako je blo pri dr... Taja noče zaspat...jaz pa zdaj počakam lubija potem pa grem z mojo mami v sauno in odklop user posted image  user posted image  user posted image  
 
Ati in princeska are on their own.user posted image   Se lubi strinja in me celo žene naj grem,...user posted image user posted image user posted image
 
Upam, da ni našel Taji kake rezervne mame da se me hoče tak na hitro otrest. user posted image  Klepetamo zvečer.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

uživajuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Čmrlika)
Neposredna povezava do sporočila: 919
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 15:19:32   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: nina7

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: nina7




Drugače pa sm jest dons naredila že tiramisu, francosko, pa še eno solato, pa tunin namaz, pa skuhala, zdej grem pa mal ležat pa pridm pol kej nazaj, če bo kej dogajal


Ne se preveč naprezat. Si bila ful pridna danes. Nisi nam povedala kako se drugače počutiš????   user posted image user posted image user posted image


Sej bom zdej mal počivalauser posted image . Počutim se pa vredu, nimam še nobenih znakov, no sej jih tud v prve se mi zdi nism mela.

Dejte mi povedat a mislite da se grem lahko kej kopat ko bomo v Moravskih al raje ne?




si bila pa res pridnauser posted image user posted image user posted image , pa pazi mal nase in se ne naprezajuser posted image , kar počivajuser posted image user posted image user posted image
glede kopanja pa se mi zdi da so moji kolegici odsvetovali kopanje v bazenu zaradi klora, pomoje je
najbolje da pokličeš G in ti bo ona najbolje svetovalauser posted image

(odgovor članu Anonimen)
Neposredna povezava do sporočila: 920
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 15:22:35   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: Skye

IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

IZVIRNO SPOROČILO: Skye

joj jaz pa mislim, da bo moj user posted image dosti bolj popustljiv, kot jaz....ga že kar vidim, ko bosta znale govoriti in bosta prišle z finto npr. "očiiii, midve bi pa sladoled", pa da bo padel še kakšen nedolžen pogled.....po mojem bo se kar stopil, in jima seveda ustregeluser posted image Bosta ga verjetno kar hitro ovile okoli prsta...bom morala zelo paziti, da ne preveč user posted image



MOški in ženske. user posted image user posted image user posted image user posted image  Tudi moj je čisto drugačen do Maje kot Jake, ker je punčka. Bolj nežen je in ...... Pa tudi okoliščine so drugačne, ker se zdaj ne bomo rabili selit in se seirat kako bomo porihtali hišo in .....


ja saj pravijo, da so punčke bolj vdarjene na očete, fantki pa na mame a neuser posted image




men se pa zdi da sta pri nas oba bolj usekana na user posted image , zgleda da sem preveč zlobna mamauser posted image user posted image in sta skapirala da več dosežeta pri atiju

(odgovor članu Skye)
Neposredna povezava do sporočila: 921
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 15:24:16   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: hijenca

Joj meni se pa meša. Videk grozno naporen, nič drugega ne dela kot jok in jok, jok na rokah, jok v postli, jok v hojici, jok jok,...

Sem za 15 minut letela v trgovino, Videk je bil pri dediju, ga je moral nosit, pa skakat, ker je samo jokal.

Se kar bojim noči. HB, pride ati danes domov.


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu hijenca)
Neposredna povezava do sporočila: 922
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 15:24:47   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: špelin@

Joj, punce, ravnokar sem imela pod oknom obisk: vrtčevska skupina od male pike je šla na sprehod in nas je prišla malo pozdravit in pomahat user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu špelin@)
Neposredna povezava do sporočila: 923
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 15:29:07   
mafi
IZVIRNO SPOROČILO: kasso

IZVIRNO SPOROČILO: Skye


IZVIRNO SPOROČILO: barbaw

Tole našo P bi jaz včasih po buči. user posted image user posted image user posted image user posted image   Majina ušesa še niso ok. user posted image  AB še naprej. Pa 2 tedna ga že jemlje. user posted image user posted image

Pred kakima dvema mesecema sem vprašala P zaradi Majinega tretjega mandlja pa je rekla, da je ok, danes mi pa je rekla, da je povečan. user posted image user posted image


user posted image

pa si že probala kakšen domači recept za ušeska.....npr. sok od uheljčka, ali kako se mu že rečeuser posted image

rastlina natresk
sok stisneš npr. z stiskalcem za česen in daš v ušesek...to je domače zdravilo za vnetja ušes




sem dajala Marku in je pomagalauser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kasso)
Neposredna povezava do sporočila: 924
   RE: Majski hroščki 2008-17.del :-)
20.3.2009 15:30:08   
mafi
user posted image user posted image user posted image sam hudič na desniuser posted image user posted image user posted image .


(odgovor članu mafi)
Neposredna povezava do sporočila: 925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  35 36 [37] 38 39   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





10 otroških imen, primernih za dečka in za...
V tujini je trend imen, ki jih lahko nosita oba spola, izjemno priljubljen. Tudi pri nas imamo nekaj imen, ki jih lahko ...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Nogomet.
пеперутка16

Za koga navijate na EURO 2024?