|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 8:56:32   
Lolita23
Živjo!!!

Kako ste??Upam, da vaši malčki nimajo krčkev!!!

Drugače pa kje je kaj Dali??


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 701
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 9:01:18   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Kako ste??Upam, da vaši malčki nimajo krčkev!!!

Drugače pa kje je kaj Dali??

potepa se ali pa je že šla v RIMuser posted image

daliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lolita:in ti še malo ,malo,malo-te že kaj panika grabi(mene vsi to sprašujejouser posted image )


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 702
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 9:33:25   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Kako ste??Upam, da vaši malčki nimajo krčkev!!!

Drugače pa kje je kaj Dali??

potepa se ali pa je že šla v RIMuser posted image

daliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lolita:in ti še malo ,malo,malo-te že kaj panika grabi(mene vsi to sprašujejouser posted image )



Nič me ni strah, prav smešen se vsem zdi, da se ne bojim, sam res ne, bolj se bojim če bom znala z našo pupo delat, potem ko jo v roke dobimuser posted image user posted image user posted image

Drugače pa zadnji mesec še kar hitro mine boš vidla, sam zadnja 2 tedna se vlečeta.user posted image

< Sporočilo je popravil Lolita23 -- 27.2.2009 9:45:48 >


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 703
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 10:05:50   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

...
Bethany hvala za sončka - sem ga sprintala za na okno v kabinetu v šoli! user posted image Me je namreč ravno včeraj sodelavka opimnila, da imamo še kr snežinko gor, in da naj si raja kak sonček gor pripopamo, da bo prej pomlad nastopla. user posted image

....
E punce, zdej pa grem. Uživajte




hehe,superca!! mal pa zgleda pomaga, glede na trenutno vreme. user posted image user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 704
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 10:28:49   
tinca84
Živijo babnce! Jaz sem se tudi včeraj spraševala, kje je dali, lahko da ima veliko dela s predpripravami ali pa je res že šla v Rimuser posted image

Naty-Taja tvoj sošolec je bil jauser posted image

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 705
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 10:31:14   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Kako ste??Upam, da vaši malčki nimajo krčkev!!!

Drugače pa kje je kaj Dali??

potepa se ali pa je že šla v RIMuser posted image

daliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lolita:in ti še malo ,malo,malo-te že kaj panika grabi(mene vsi to sprašujejouser posted image )



Nič me ni strah, prav smešen se vsem zdi, da se ne bojim, sam res ne, bolj se bojim če bom znala z našo pupo delat, potem ko jo v roke dobimuser posted image user posted image user posted image

Drugače pa zadnji mesec še kar hitro mine boš vidla, sam zadnja 2 tedna se vlečeta.user posted image
ja tko je pri meni.Jaz se tudi še nič ne bojim ,po moje bom potem zadnji teden k bom komaj čakala da grem.No delo z bebijem pri meni ne bo problem k sem že pri prejšnjem partnerju imela brateca nejgovga od 0-7let,pa še pr znancih čuvajo otroke in sem navajena.


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 706
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 10:33:42   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Kako ste??Upam, da vaši malčki nimajo krčkev!!!

Drugače pa kje je kaj Dali??

potepa se ali pa je že šla v RIMuser posted image

daliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lolita:in ti še malo ,malo,malo-te že kaj panika grabi(mene vsi to sprašujejouser posted image )



Nič me ni strah, prav smešen se vsem zdi, da se ne bojim, sam res ne, bolj se bojim če bom znala z našo pupo delat, potem ko jo v roke dobimuser posted image user posted image user posted image

Drugače pa zadnji mesec še kar hitro mine boš vidla, sam zadnja 2 tedna se vlečeta.user posted image
ja tko je pri meni.Jaz se tudi še nič ne bojim ,po moje bom potem zadnji teden k bom komaj čakala da grem.No delo z bebijem pri meni ne bo problem k sem že pri prejšnjem partnerju imela brateca nejgovga od 0-7let,pa še pr znancih čuvajo otroke in sem navajena.



sej jaz imam tudi izkušnje z otroci, tako poklicno, kot družinsko, sam ta je pa moja .user posted image Pa sej, ko zagledaš baje veš kako pa kajuser posted image


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 707
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 10:40:22   
Dali*
Punce...Dali še ni šla v Rim...

Včeraj smo imeli CTG in UZ in seveda naš malček še vedno vztraja v sedečem položaju. Tko je bil fajni...z rokico se je držal za obrazek in bil prav v pozi razmišljanja in udobja. Tko da sem dobila napotnico za poizkus zunanjega obrata. Ob 11. uri moram zopet poklicati v P, da se dogovorim za točen dan in uro. V ponedeljek ali torek... Sicer je pa naš mali že cca. 3000 g in ker je v med. vstavi ga ne more točno stehtat, ampak kadar je tko, je baje teža prej večja kot manjša. Joj...če bomo čakali do konca, če nam ga uspe obrniti bo ja 4000 g. Ma taka okrogla lička, heh... Sicer je pa že čisto dozorel, posteljica se že stara...

No, bomo videli kaj bo porekel še dr. Koren. Plodovnica je že motna, ampak naj bi je bilo še dovoj za ZO...Priznam, mal me je strah...pa ne tok bolečine, ampak, da se zgodi kaj nepredvidenega... Vam sporočim kdaj bo...da boste držale pestke, heh....

Sicer pa z mojim full delava v stanovanju, zato sem bolj malo na netu... Včeraj sem tok pucala, da sem zvečer sam padla v postlo... Zdej pa grem naprej pakirat...za malega imam že vse v omari...samo košek in to morem pripravit...počasi pa bo...zato pa naj počaka še vsaj 14 dni, da bo vsaj zasilno vse pripravljeno.

< Sporočilo je popravil Dali* -- 27.2.2009 10:41:39 >

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 708
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 10:44:29   
Lolita23
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Punce...Dali še ni šla v Rim...

Včeraj smo imeli CTG in UZ in seveda naš malček še vedno vztraja v sedečem položaju. Tko je bil fajni...z rokico se je držal za obrazek in bil prav v pozi razmišljanja in udobja. Tko da sem dobila napotnico za poizkus zunanjega obrata. Ob 11. uri moram zopet poklicati v P, da se dogovorim za točen dan in uro. V ponedeljek ali torek... Sicer je pa naš mali že cca. 3000 g in ker je v med. vstavi ga ne more točno stehtat, ampak kadar je tko, je baje teža prej večja kot manjša. Joj...če bomo čakali do konca, če nam ga uspe obrniti bo ja 4000 g. Ma taka okrogla lička, heh... Sicer je pa že čisto dozorel, posteljica se že stara...

No, bomo videli kaj bo porekel še dr. Koren. Plodovnica je že motna, ampak naj bi je bilo še dovoj za ZO...Priznam, mal me je strah...pa ne tok bolečine, ampak, da se zgodi kaj nepredvidenega... Vam sporočim kdaj bo...da boste držale pestke, heh....

Sicer pa z mojim full delava v stanovanju, zato sem bolj malo na netu... Včeraj sem tok pucala, da sem zvečer sam padla v postlo... Zdej pa grem naprej pakirat...za malega imam že vse v omari...samo košek in to morem pripravit...počasi pa bo...zato pa naj počaka še vsaj 14 dni, da bo vsaj zasilno vse pripravljeno.


čestitkeuser posted image user posted image user posted image za take malega lumpa.Spodaj je pa link zunanjega obrat, če te zanima

http://bibaleze.si/clanek/nosecnost/video-zunanji-obrat.html


_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 709
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 10:56:57   
Dali*
Lolita hvala za link...sem si ga sicer že pogledala, ampak sigurno pa izgleda lepeše kot video carskega reza, heh.

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 710
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 12:09:37   
Dali*
Takole...v P grem 3.3.2009 ob 14. uri.
Držte pesti, da nam uspe in da se ne zgodi, kaj nepredvidenga. Joj, pa tešča morem bit...me bo ja skup vrgl predno pridem na vrsto!!!

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 711
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 12:36:25   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

IZVIRNO SPOROČILO: Lolita23

Živjo!!!

Kako ste??Upam, da vaši malčki nimajo krčkev!!!

Drugače pa kje je kaj Dali??

potepa se ali pa je že šla v RIMuser posted image

daliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

lolita:in ti še malo ,malo,malo-te že kaj panika grabi(mene vsi to sprašujejouser posted image )



Nič me ni strah, prav smešen se vsem zdi, da se ne bojim, sam res ne, bolj se bojim če bom znala z našo pupo delat, potem ko jo v roke dobimuser posted image user posted image user posted image

Drugače pa zadnji mesec še kar hitro mine boš vidla, sam zadnja 2 tedna se vlečeta.user posted image
ja tko je pri meni.Jaz se tudi še nič ne bojim ,po moje bom potem zadnji teden k bom komaj čakala da grem.No delo z bebijem pri meni ne bo problem k sem že pri prejšnjem partnerju imela brateca nejgovga od 0-7let,pa še pr znancih čuvajo otroke in sem navajena.



sej jaz imam tudi izkušnje z otroci, tako poklicno, kot družinsko, sam ta je pa moja .user posted image Pa sej, ko zagledaš baje veš kako pa kajuser posted image

ja baje je res tko.tvoj je le tvojuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 712
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 12:37:03   
sonček85
dali:ta bo pa pravi navihancuser posted image user posted image user posted image navijamo in potiskamo 3.3user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 713
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 12:41:56   
brkn83
pozdravljene,

pri nas je bila pa prej patronaža in smo se kopali, tk da danes ne bomo nič ven šli, da se ne bi slučajno kaj prehladili. Čeprav je ful lepo zunaj in me kr ve vleče upam, da bo jutri tudi tako da bova lahko šla ven.

drugače pa so nas ponoči mučli krči in od 3-6 nismo nič spali.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 714
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 12:51:48   
Bethany
Ok, Dali! Seveda bomo držali pesti, da obrat uspe in da bo šlo vse kot po maslu. Sem pogledala video, in sploh ne zgleda hudo tale obrat, mogoče malo neprijetno, ampak bi se js tudi verjetno odločila to probat, če bi bila v takšnem položaju.

Drugače pa hitro vse poštimat, mogoče otvoriš marčevske dojenčke. user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 715
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 12:59:13   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Ok, Dali! Seveda bomo držali pesti, da obrat uspe in da bo šlo vse kot po maslu. Sem pogledala video, in sploh ne zgleda hudo tale obrat, mogoče malo neprijetno, ampak bi se js tudi verjetno odločila to probat, če bi bila v takšnem položaju.

Drugače pa hitro vse poštimat, mogoče otvoriš marčevske dojenčke. user posted image user posted image


Ma ne bi glih otvorila marčevskih dojenčkov. Sam zdej si morem pa res pripravit torbo za v P in jo dat kar v avto, nikoli ne veš... Čeprav 3.3.2009 je lep datumuser posted image user posted image user posted image .

Ma naj še malo počaka naš malček...


Mamice danes je pa super dan za sprehod...upam da ste se naužile sončka, ali pa se ga še boste... Uživajte v vozičkanju...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 716
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 13:00:32   
Dali*
aja...a za oblačilca, pleničke in za nego otročka poskrbijo v P, ko rodiš ali rabiš imeti kaj že pripravljeno s seboj? No, rokavičke sem si pripravila, ker ne vem, če jih v P imajo...

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 717
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 13:15:58   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

aja...a za oblačilca, pleničke in za nego otročka poskrbijo v P, ko rodiš ali rabiš imeti kaj že pripravljeno s seboj? No, rokavičke sem si pripravila, ker ne vem, če jih v P imajo...


Dali, nič ne rabiš, vse dobiš tam, rokavičk sicer nimajo, če se preveč kraspa, dajo kr nogavičke na rokice. ti si samo vzemi stvari za sebe.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 718
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 13:18:54   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

Ma ne bi glih otvorila marčevskih dojenčkov. Sam zdej si morem pa res pripravit torbo za v P in jo dat kar v avto, nikoli ne veš... Čeprav 3.3.2009 je lep datumuser posted image user posted image user posted image .

Ma naj še malo počaka naš malček...


Mamice danes je pa super dan za sprehod...upam da ste se naužile sončka, ali pa se ga še boste... Uživajte v vozičkanju...


Lep datum je, ja - 3.3.09 ob treh popoldan, hehe. no, pol pa še naj malo počaka, sam preveč mu ne to govorit, da ne bo resno vzel. mene je tudi skrbelo, da bo prehitra, tam okoli 1.11. nisem hotla rodit, no pa smo skoraj en mesec kasneje. me je ornk resno vzela, da še mora počakat, hehe. user posted image user posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 719
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 13:23:45   
Bethany
Sprehod je bil pa danes super. fuul fuul toplo!! zvončki že ven gledajo na nekaterih vrtovih. user posted image user posted image bomo šli popoldn mogoč še enkrat, ker naša čez dan spi samo še na sprehodu, v vozičku ali doma v naročju. Posteljico je pa za dnevno uporabo čist skenslala. se dere ko jesihar, če jo dam not, ko se ji začne dremat. no ja, bomo pa sprehode prakticirali. meni ne bojo ćisto nič škodili, kvečemu mojim odvečnim kilam, temu se pa ne branim, hehe... user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 720
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 14:35:31   
barika
IZVIRNO SPOROČILO: Dali*

aja...a za oblačilca, pleničke in za nego otročka poskrbijo v P, ko rodiš ali rabiš imeti kaj že pripravljeno s seboj? No, rokavičke sem si pripravila, ker ne vem, če jih v P imajo...


nič ne rabiš, še vložkov ne (mogoče blazinice za dojenje).
Za otroka je b ilo pa meni žal, da ni imel svojih rokavič, ker so mu dali termos nogavice na roke in mu je bilo fuul vroče, tak da je na koncu imel roza rokavičkeuser posted image

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 721
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 16:10:09   
katja_p
Na hitrco še js!

Sprehod je bil res super, zdle je pa spet že mal čudno zunaj.

Dali user posted image user posted image user posted image  za v torek!

Naša pa zdle spi, je zaspala ob pol treh - sicer v joku, ker je prej nismo dost hitr položli v postlo, ko je začela si očke met. Ampak je šlo, na zizo pa smo spali user posted image  JO je že zdelalo, ker je bla 2,5 ure pokonc in očitno ne zmore več.

Služba: če slučajno kateri pride na uho, da bodo v šolskem letu 2009/10 na kaki šoli (OŠ ali SŠ) rabli nemcista ali geografa, naj mi sporoči, da se prijavim!!! Ker drgač morm glih na zavod it.

Zdrava prehrana: midve z Bethany sma dans lepo razpravljale, kako bova z marcem začele zdravo živet, nč čokolad ipd. ... In men mama prejle prnese krofe user posted image  še sreča, da je marec šele v nedeljo! user posted image

(odgovor članu barika)
Neposredna povezava do sporočila: 722
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 16:26:52   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Na hitrco še js!

Sprehod je bil res super, zdle je pa spet že mal čudno zunaj.

Dali user posted image user posted image user posted image  za v torek!

Naša pa zdle spi, je zaspala ob pol treh - sicer v joku, ker je prej nismo dost hitr položli v postlo, ko je začela si očke met. Ampak je šlo, na zizo pa smo spali user posted image  JO je že zdelalo, ker je bla 2,5 ure pokonc in očitno ne zmore več.

Služba: če slučajno kateri pride na uho, da bodo v šolskem letu 2009/10 na kaki šoli (OŠ ali SŠ) rabli nemcista ali geografa, naj mi sporoči, da se prijavim!!! Ker drgač morm glih na zavod it.

Zdrava prehrana: midve z Bethany sma dans lepo razpravljale, kako bova z marcem začele zdravo živet, nč čokolad ipd. ... In men mama prejle prnese krofe user posted image  še sreča, da je marec šele v nedeljo! user posted image


Hvala za objemčke...

Glede zdrave prehrane pa se vama bom jaz tudi pridružila. Torej s 1. marcem. OK... Vsak dan se bomo čekirale kako in kaj jemo. S tem, da vidve se vsaj lahko sprehajata, js pa še kr racam. No, če mu ga uspe obrniti upam, da mi ne bo več nagajal ta živec... Pol se bom še jaz lahko šetkala... Zaenkrat samo pucam user posted image user posted image user posted image . Jutri spet akcija....zvečer pa gledališče...

Sicer sva gledala že lani, Duohtar pod mus, ampak nama je blo tko všeč, da grev še enkrat, da se še ornk narežim, predno rodim..pa še duohtarja mam kr na odru, če mi slučajno voda odteče, heheuser posted image user posted image user posted image .

Kaka fora bi bla...jst iz publike Duohtar...duohtar...voda mi je odtekla heheheuser posted image user posted image user posted image .

Aja, mogoče ne poznate vse to je fulllll dobra komedija Iztoka Mlakarja, ki je lani prejela 1. nagrado na dnevih komedije v Celju. Sploh pa sva mi2 fena Mlakarja...je namreč iz mojih rodnih krajev...poltem pa mojemu določene primorske izraze prevajam. Moj zna pa vse njegove pesmi na pamet user posted image .

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 723
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 16:28:42   
Dali*
IZVIRNO SPOROČILO: katja_p

Služba: če slučajno kateri pride na uho, da bodo v šolskem letu 2009/10 na kaki šoli (OŠ ali SŠ) rabli nemcista ali geografa, naj mi sporoči, da se prijavim!!! Ker drgač morm glih na zavod it.



Katja...vprašaj še malo na Ljudski univerzi, pa na Abituri, VKŠ Celje... zmeraj kaj rabijo...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 724
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 16:38:06   
martka
mojo gajo pa po krofih fuuuulll zvija!

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu Dali*)
Neposredna povezava do sporočila: 725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  27 28 [29] 30 31   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Samozadovoljevanje
binyy

Ali se samozadovoljujete?

da, z roko (65%)

da, z umetnim penisom (9%)

ne (24%)

ne znam (2%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!