|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 10:42:16   
Bethany
Hej, mamice z novorojenčki (tudi bodoče):
A mogoče kateri pride prav popust za Pamperske št. 1, v drogeriji DM? Imam tri kupončke za popust 3 eure na paket. Mi smo jih že zdavnaj prerastli. user posted image user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 676
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 10:51:17   
katja_p
Ej, tole sonce se spet nekam skriva ... user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 677
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 10:52:09   
katja_p
Js grem sebe spravit pa tamalo in greva počas kr ven prot teb, Bethany, ker se je naši zaćelo zdle spat in si učke mane pa bo pol sam jok, če jo bom zbudila ...

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 678
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 11:37:18   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Hej, mamice z novorojenčki (tudi bodoče):
A mogoče kateri pride prav popust za Pamperske št. 1, v drogeriji DM? Imam tri kupončke za popust 3 eure na paket. Mi smo jih že zdavnaj prerastli. user posted image user posted image
jaz bi lahko sam še ne ,ker še nismo rodili ,tiste ki imajo prej rok,dali,......


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 679
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 11:37:21   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tinca84

Dobro jutro!

Men je ginekolog rekel, da naj ne jem zdaj v nosečnosti banan, ker me bo še bolj zaprl. Mogoče je pri dojenčkih drugačeuser posted image
jaz sem jih jedla na začetku ,pa sem videla da mi ne pašejo in sem jih nehala jest,sedaj pa spet navalim nanje in jih jem skoz pa hodim normalno vsak dan na potrebouser posted image
res odvisno od človeka al kakouser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 680
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 12:50:45   
tinca84
Ej sonček85 sem bla zdle pri zdravniku in sem srečala Mojco P., skoraj tvojo sosedo, veš katero a ne? Mislim da se že 5 let nisva videliuser posted image . Se bo letos poročila septembra.

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 681
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 13:09:25   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tinca84

Ej sonček85 sem bla zdle pri zdravniku in sem srečala Mojco P., skoraj tvojo sosedo, veš katero a ne? Mislim da se že 5 let nisva videliuser posted image . Se bo letos poročila septembra.
a res al kaj ,ja za njo si pa res nebi mislauser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 682
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 13:14:32   
tinca84
Pa veš s kom, z Boštjanom G.

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 683
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 13:31:11   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: tinca84

Pa veš s kom, z Boštjanom G.
sn ti napisala ZS


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 684
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 16:42:10   
_kathy_
Bethany, za od koliko do koliko kg pa je št. 1? Mi smo zdaj kupili ene v Babycentru.Bomo vidli, kakšne bodo.

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 685
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 18:18:11   
NoBady
kathy - od 2-5kg so te pamperske št 1...

jaz jih imam en paket, več pa mislim da ne bom rabila, ker po besedah G. ma mali user posted image že zdaj 3500g, sepravi da lahko pri porodu pričakujem 4kg user posted image ...


_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 686
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 19:02:04   
_kathy_
Mamice, katere sestavine potrebujem za čaj za mamice (janež, ...?)?

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 687
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 20:11:10   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

kathy - od 2-5kg so te pamperske št 1...

jaz jih imam en paket, več pa mislim da ne bom rabila, ker po besedah G. ma mali user posted image že zdaj 3500g, sepravi da lahko pri porodu pričakujem 4kg user posted image ...



Ja, Kathy, verjetno je tvoj Gal že na dvojkici, ane? Te Newborn, št. 1 so res samo za prvi mesec, pa za bolj drobne dojenčke. Tiste, ki se že rodijo s 4 kg, lahk kr dvojko pleničke začnejo uporabljati. user posted image user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 688
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 20:12:37   
Bethany
Kje ste pa danes vse čveke: nosečke in mamice??? Je lepo vreme vse ven pognalo?? Res je blo luštno zunaj, pa ful toplo, že kar po pomladi je dišalo. user posted image

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 689
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 20:49:25   
katja_p
Tamala se dere že več kot eni uro ... sm jo dala kr v postlco, ker je od tega joka že čist zmatrana, sam še krni nehala jokat. Pojma nimam od česa. Res je, da je mal zaprta, je prejle uspela malo prdnit po kapljicah. Pa bolj slabo je, ji sploh ni za jest in kr ven špuka. Je ne bom nč silila, ker itak ni uspeha user posted image user posted image user posted image

grem dudo popravit ...

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 690
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 20:53:48   
brkn83
pozdravljene.

kako ste kaj?no js kr uredu, sicer danes kr mal utrujena, saj sem po dolgem času zopet kar nekaj prehodila.Sva si danes z Nikom privoščila malo daljši sprehod, pa vidim, da to še ni zame. bo treba še najprej mal počivati potem pa si počasi mal kondicije pridobiti.

danes je bilo že prav prijetno toplo- no jutri bo še lepše, ampak jutri se midva ne bova nič sprehajala, ker pride patronaža in se bova prvič kopala. upam, da bo užival.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 691
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 20:59:02   
_kathy_
Katja_p, tudi naš se danes od 14 h joče, ful ga zvija. Zraven pa takoooo prdi, se mi je pa pokakaluser posted image , da sem mogla kr ornk u roke špuknt, da sm ga spucalauser posted image user posted image . Zvija ga ful, pa jst pazim kaj jem user posted image ...ne vem, če ni od AD3 kapljic.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 692
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 21:03:58   
katja_p
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Katja_p, tudi naš se danes od 14 h joče, ful ga zvija. Zraven pa takoooo prdi, se mi je pa pokakaluser posted image , da sem mogla kr ornk u roke špuknt, da sm ga spucalauser posted image user posted image . Zvija ga ful, pa jst pazim kaj jem user posted image ...ne vem, če ni od AD3 kapljic.user posted image user posted image user posted image


Pa si mu ti dala kako stvar, da ga je odprlo? Kak čaj al pa kapljice?
Js ji AD3 dajem vsak dan, sam se ne joče vedno ... ampak zadnja dva dni je pa totalno tečna. Sam pr moji je še fora, da sploh noče jest in bi sam spala.

Js ne vem, če je OK, da tolk spi ... 1 ali 2 uri budna, pol je pa zmanjka za 2 uri ...

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 693
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 21:14:05   
barika
Punce, probajte jim dat kapljice Bio gaia (lekarna) krče zmanjša za dobrih 50%. Pa tudi za odrasle je dobro .. probiotične kulture.

(odgovor članu katja_p)
Neposredna povezava do sporočila: 694
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 21:26:10   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: _kathy_

Mamice, katere sestavine potrebujem za čaj za mamice (janež, ...?)?


Jst dam janež, kumino, lovorjev list - še manj kot četrt in pustim mal povret, pol pa dam še kamilice, spijem ga pa ziher kak liter na dan

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 695
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 21:34:45   
NoBady
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Kje ste pa danes vse čveke: nosečke in mamice??? Je lepo vreme vse ven pognalo?? Res je blo luštno zunaj, pa ful toplo, že kar po pomladi je dišalo. user posted image


dans je bilo res lepo vreme... da diši po pomladi pa raje ne bom rekla (sem to do zdaj dvakrat povedala in vedno je še tisti dan začel sneg padatuser posted image )




_____________________________

Nobady is perfect, l'm NoBady ;)

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 696
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 21:51:56   
Bethany

IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Kje ste pa danes vse čveke: nosečke in mamice??? Je lepo vreme vse ven pognalo?? Res je blo luštno zunaj, pa ful toplo, že kar po pomladi je dišalo. user posted image


dans je bilo res lepo vreme... da diši po pomladi pa raje ne bom rekla (sem to do zdaj dvakrat povedala in vedno je še tisti dan začel sneg padatuser posted image )





he he he... pol pa kr tiho, da snegec ne čuje!! user posted image user posted image

(odgovor članu NoBady)
Neposredna povezava do sporočila: 697
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 6:48:47   
spps
IZVIRNO SPOROČILO: Bethany


IZVIRNO SPOROČILO: NoBady

IZVIRNO SPOROČILO: Bethany

Kje ste pa danes vse čveke: nosečke in mamice??? Je lepo vreme vse ven pognalo?? Res je blo luštno zunaj, pa ful toplo, že kar po pomladi je dišalo. user posted image


dans je bilo res lepo vreme... da diši po pomladi pa raje ne bom rekla (sem to do zdaj dvakrat povedala in vedno je še tisti dan začel sneg padatuser posted image )





he he he... pol pa kr tiho, da snegec ne čuje!! user posted image user posted image
se podpišem,ker mi kar pritisk naraste,ko začne kaj dol padatuser posted image user posted image

_____________________________

kdor čaka ,dočaka?

(odgovor članu Bethany)
Neposredna povezava do sporočila: 698
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 7:01:36   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

podobno imajo na Ponikvi pri Šentjurjuuser posted image



A res de? To pa nisem vedla. Sam ni privat, a ne?

Za ritke odštofat, tiste, ki vam nočjo kamilčk spit - z naoljeno vatirano palčko al pa termometrom malo požokajte v ritko (joj se grozno sliši, pa pomaga pa)
Banana pa baje zelo zrela odpira, bolj nezrela pa zapira. (upam, da sem si prav zapomnilla)

Bethany hvala za sončka - sem ga sprintala za na okno v kabinetu v šoli! user posted image Me je namreč ravno včeraj sodelavka opimnila, da imamo še kr snežinko gor, in da naj si raja kak sonček gor pripopamo, da bo prej pomlad nastopla. user posted image

Tinca in Sonček, a jaz tole prav mislim.  A jaz tudi poznam tadva? Je slučajno Boštjan moj bivši sošolec? To bi pa bilo presenečenje.

E punce, zdej pa grem. Uživajte




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 699
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
27.2.2009 7:57:52   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

podobno imajo na Ponikvi pri Šentjurjuuser posted image



A res de? To pa nisem vedla. Sam ni privat, a ne?
v sklopu šole jih imajo.Jaz sem bila lani 1x tam k smo šle z babico od mojga na sprehod in so noro dobro zrihtal.user posted image user posted image

Ja meni se zdi da je bil Boštjan res tvoj sošolec.Nisem pa ziher.Ja v Dramljah je vse tko malo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  26 27 [28] 29 30   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





7 znakov, da se maternični vrat aktivno od...
Ko otrokova glavica potuje po porodnem kanalu navzdol, se na zadnjici pojavi rdečo-vijolična ali rjavkasta črta. Bolj ko...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




Samozadovoljevanje
binyy

Ali se samozadovoljujete?

da, z roko (65%)

da, z umetnim penisom (9%)

ne (24%)

ne znam (2%)


Število vseh glasov: 238

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!