|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 17:26:50   
Naty*Taja
IZVIRNO SPOROČILO: bybyka_1987

pa neki me se zanima a ni tkrat plod prestar za MF? kr ko sem klicala za 3D/4D uz je rekla da se MF izvaja od 20-21t nosecnosti



Ne Bybika, ni prestar zato. Do 24. tedna se dela MF. Jaz sem bila danes 23,2t in imela morfologijo. Vse ok. Mali je težak že 574g. Sem pa dala posnnet, tak da je bilo poročilo o vsem zelo izčrpno. Od možgančkov, obrazeka, srčka, žil, notranjih organov, okončin in seveda tistga lulčka tam vmes user posted image , Pa skoz nam je jeziček kazal! Prav not in ven ga je molil, pa brcal ko žabica, da je komaj nogico zmerla. Tolepa bo en razgrajač!  Rok bo kr držal tist 27.6., čeprav je mali tako velik, da pride v poštev tudi rok po ns 23. 6.! jaz pravim, da je rok 27. rodila bom pa itak prej, kot pri prvihdveh torej 23. user posted image

Martka čestitke za avteka.




_____________________________

MONTIGNAC

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 651
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 18:01:38   
tinca84
Naty-Taja user posted image za MF. Zadnjič ti nisem nič odpisala, se poznava midve ja. Sicer ti bolj mojo sestro, jaz pa tvojo, ampak sva se že velikrat srečali pr men v trgovini. Sestrco pozdravi!

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 652
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 18:12:41   
martka
gaja že 4dan ni kakala, pa se ob napenjanju tako dere, da je ob sapo!
baje pomagajo sladke kamilice.
res?

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu tinca84)
Neposredna povezava do sporočila: 653
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 18:20:24   
mbd0411
Mertka,super za avtouser posted image user posted image user posted image Srečno vožnjo!!!user posted image

Glede kakanja sem pa jaz tudi v nemočnem stanju.Ali vsak dan ali pa potem 2-3 dni ne,nato tako trdo,da se ubožec tako napenja.Sem poskusila s sladkim čajem,pa je še kar šlo,naslednjič pa sem stisnila pomarančo,jo fajn posladkala in dala ake 3-4 žličke.Čez dobro uro je šlo ven  vse za nazaj in kar oddahnil se je.Je pa Nik zdaj že 4 mesece in en teden star.Na žlico pa noče nič jest,le to pomarrančo je veselo popil iz žličke.


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 654
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 19:21:41   
sonček85
IZVIRNO SPOROČILO: martka

http://www.vrtec.si/

škoda da kaj takega ni v celju
podobno imajo na Ponikvi pri Šentjurjuuser posted image


_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 655
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 19:40:20   
brkn83
pozdravljene.

danes pa je bil dopoldan prav lep sonček, tk da sva si privoščila en mal daljši sprehod. Drugače pa je danes star že 3 tedne......joj kak hitro gre čas. Pa danes sva bila tudi prvi dan sama, je ati šel v službo, ampak sva se kr dobro rihtala. Mislim, da ne bo prevelikih težav. zdej ga sicer zopet nekaj napenja, tk da sva že vzela kapljice in upam, da bodo kaj pomagale.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 656
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 20:37:09   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: martka

no, mi smo  danes že veliko naredili. podpisali papirje za nov avto! v petek ga že vozim!!! komaj čakam!!! (kot mali otrok na božička)user posted image

zunaj so zvončki in trobentice!!!!

juhu! ju3 bo 11 stopinj. ko bi le šlo še samo tako naprej!


se dobimo za savinjo? ob 12.20 grem čakat luka pred šolo (šlander), do bazena grem pa savinjo!
bo gaja vsaj malo spala v vozičku-upam!

lep dan še naprej!






z veseljem bi se ti pridružila sam ta večja mi ta termin pančka, tak da mi gremo ven tam po drugi uri, pa dopoldan okrog desetih pa do dvanajstih...

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 657
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 20:38:26   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: martka

gaja že 4dan ni kakala, pa se ob napenjanju tako dere, da je ob sapo!
baje pomagajo sladke kamilice.
res?


ja zelo sladkane kamilice res pomagajo, skuhaj si 2dl kamilic in daj približno tri zvrhane male žličke sladkorja, našo je po urci odpšrlo, pa ni prej kakala osem dni.... probaj

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 658
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 20:39:52   
m a j c i k a
Drugače pa danes praznujemo 3.mesec!!!user posted image user posted image user posted image
Neverjetno kam čas beži, srček najin mali, vse najlepše....user posted image

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 659
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 20:52:58   
Lolita23
čestitke majcikini in brknovem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 660
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 20:57:41   
m a j c i k a
IZVIRNO SPOROČILO: martka

svetujte mi, kupujem igralni center. (lukovo kmetijo sem posodila in ne nazaj dobila- se pa ne spomnim komu. in tudi grdo mi je da sam nisi toliko, da bi vrnil).

torej, odločam se med dvema, eden ima glasbo ion mini ograjico, če tako narediš, drugi pa višje igralne loke..

user posted image   ta ima glasbo in zunanji rob se v ograjo dvigne
user posted image ...


hvala



mi smo včeraj kupli drugega brez ograjice, je v baby centru znižan iz 70 na 50 evrov, naša biba je noter ful zadovoljna, pa loke lahk prestavljaš, prepletaš, ogledalce ma tri različne sicer kratke melodije... dobra stvar no

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 661
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 21:10:22   
martka
no mi imamo pa prvi igralni center z ograjo. je stal 60. ima mozarta in živalske glasove. pa veliko ogledalo in zadevo po kateri z nogicami ali rokicami udarjaš, pa se vedno ena druga žival oglasi. in tudi igrače ki so gor so zelo kjut.


kamilice sem malo manj sladkala, kot si ti napisala je popila 50 in potem kakala. a ni bilo za vse nazaj, kot za lepo sproti, za en dan.
zdaj že pol ure spi. bomo videli kam to pelje.

moj termin za zunaj pa je med 11h in 13h.

hvala za nasvet.

aja, pomaranče pa jaz ne upam dat.

_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu m a j c i k a)
Neposredna povezava do sporočila: 662
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 21:11:14   
martka
čestitke za obmesečnice


_____________________________

Zazri se v otrokove oči, ničesar globljega ne boš našel.

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 663
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 22:14:00   
katja_p
ČAw!

Vreme: Tile dnevi, ki sledijo znajo bit res super! MOgoč prideva midve z Bethany kaj na okol. BOva videli, kdaj se bova spravili ven.

Dretje: Joj, naša se je pa dans tke drla popoldne in zvečer ... pa bolj slabo jedla ... in zdle bolj od utrujenosti zaspala na zizi. Pojma nimam, kaj bi jo zdelalo. Dopoldneje bla pa še OK. Krof?
Kaka pa naša vsaj 2x na dan.

Šoping: Js sm dans kupla dve novi dudi (3-6m) pa dva bodija s kratkimi rokavi, da jih ima pod majčko, ker drgač ji je prevroče. In ene čeveljčke za h kavbojkam :) So se mi tk dopadli :)))

Igralni center: js čakam na poštarja, da mi ga prinese.

Zdaj grem pa še pod tuš in spat, ker moja dva že oba pančkata.

Nočko!

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 664
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 22:22:48   
_kathy_
IZVIRNO SPOROČILO: martka

gaja že 4dan ni kakala, pa se ob napenjanju tako dere, da je ob sapo!
baje pomagajo sladke kamilice.
res?


Naš ima s tem groooozne težave. Je po tri dni zaprt, potem se en dan pokaka za vse nazaj, pa je spet tri dni zaprt in je ful hudo. Tko joče, se napenja ...user posted image user posted image user posted image Jst pijem bolj močne in zlo sladkane kamilice. Smo pa poskusili, da smo Galu dali bolj blage in sladkane kamilice po žlički, a je vse ven pošpukal. Potem sem mu jih pa zadnjič dala po flaški in mi je najprej ven špunku (seveda, ni mleko!), potem pa pridno spil. In zjutraj je bilo tooooliko, da sva oba z atijem umivala ritko.user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 665
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 22:29:20   
_kathy_
Čestitke Leji in Niku za mali rojstni dan!user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 666
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
25.2.2009 22:30:47   
_kathy_
Hm ...te dni, ko sem se jst nažirala s krofi ...se mi zdi, da je Gal imel še močnejše krče ...bi lahko bili vzrok krofi??user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Končno si se nama pridružil!

(odgovor članu _kathy_)
Neposredna povezava do sporočila: 667
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 9:02:12   
bybyka_1987
IZVIRNO SPOROČILO: Naty-Taja

IZVIRNO SPOROČILO: bybyka_1987

pa neki me se zanima a ni tkrat plod prestar za MF? kr ko sem klicala za 3D/4D uz je rekla da se MF izvaja od 20-21t nosecnosti



Ne Bybika, ni prestar zato. Do 24. tedna se dela MF. Jaz sem bila danes 23,2t in imela morfologijo. Vse ok. Mali je težak že 574g. Sem pa dala posnnet, tak da je bilo poročilo o vsem zelo izčrpno. Od možgančkov, obrazeka, srčka, žil, notranjih organov, okončin in seveda tistga lulčka tam vmes user posted image , Pa skoz nam je jeziček kazal! Prav not in ven ga je molil, pa brcal ko žabica, da je komaj nogico zmerla. Tolepa bo en razgrajač!  Rok bo kr držal tist 27.6., čeprav je mali tako velik, da pride v poštev tudi rok po ns 23. 6.! jaz pravim, da je rok 27. rodila bom pa itak prej, kot pri prvihdveh torej 23. user posted image



hehe sem vesela zate res super da je tak zivahen tale malcek user posted image user posted image sej jaz mam pa rok 15.7. rodila bom pa mende tak 20.7.  tak filing mam da se bo zavlekl tk k pri prvi user posted image

(odgovor članu Naty*Taja)
Neposredna povezava do sporočila: 668
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 9:03:46   
bybyka_1987
gaja že 4dan ni kakala, pa se ob napenjanju tako dere, da je ob sapo!
baje pomagajo sladke kamilice.
res?
[/quote]

si poskusla z banano? mojo je stalno pregnala naprej  sam k zdej ne wem kolk je tvoja stara

(odgovor članu martka)
Neposredna povezava do sporočila: 669
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 9:27:18   
sonček85
banana.a ne zapira banana,kolikor jaz vem.al je to pr dojenčkih drgačuser posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 670
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 9:37:19   
Lolita23
Eno lepo sončno dobro jutro!!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

18.3.2009

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 671
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 9:58:37   
mbd0411
Tudi jaz vem,da banana zapirauser posted image Sladkan čaj pa odpira.
No,da ne bom pametna,lahko da je postana banana za odpiranje,postana jabolka naribana pa za zapiranje.Al kakouser posted image


_____________________________

Prvi sonček se je rodil 4.novembra 2001 (4080g 51 cm)
Drugega pa smo težko dočakali 20.oktobra 2008 (3420g 51cm)

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 672
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 10:09:45   
bybyka_1987
IZVIRNO SPOROČILO: sonček85

banana.a ne zapira banana,kolikor jaz vem.al je to pr dojenčkih drgačuser posted image


ja meni so tudi govoril da zapira ampak mojo pikico vedno je urng kakala po njej pa se zdej  lahko pa da je odvisno tudi od samga cloveka

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 673
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 10:34:12   
Bethany
hojla! eno sončno dobro jutro še od naju:

user posted image

takale jutra me že malo na pomlad spominjajo, komaj čakam!!! user posted image user posted image

(odgovor članu Lolita23)
Neposredna povezava do sporočila: 674
   RE: Celjanke z okolico - 2.del
26.2.2009 10:35:42   
tinca84
Dobro jutro!

Men je ginekolog rekel, da naj ne jem zdaj v nosečnosti banan, ker me bo še bolj zaprl. Mogoče je pri dojenčkih drugačeuser posted image

_____________________________

Čudežna beseda MAMA razložiti se ne da,
zna jo le zašepetati glas otroškega srca!

(odgovor članu bybyka_1987)
Neposredna povezava do sporočila: 675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  25 26 [27] 28 29   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





V petek, ob 16. uri, sem doživela spontani...
"Imeli ste popolni splav. Nobenih znakov nosečnosti ni,« je dejal zdravnik. Prosila sem ga, naj mi to ponovi petkrat, k...
Poslovila sva se od 4. in 5. sina
Z ženo sva pozdravila in se poslovila od najinega 4. in 5. sina. Anders in Brodie sta se rodila združena, delila sta si ...




nana
kora33

Ali vam je všeč ime Nana za deklico?

da (32%)

ne (43%)

je čudno (20%)

prvič slišim (6%)


Število vseh glasov: 503

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!