|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 18:00:33   
*d*o*r*i*s*
IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

doris......super za koline-mi smo glih danes imeli krvaviceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še tudi delaš šolo?pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image



Hvala,še študiram ja...v celju..user posted image moja bebica bo namesto pravljic poslušala,moje glasno učenjeuser posted image user posted image user posted image

KRVAVICE_pa so klobase za pečenje narejene iz riža eni uporabljajo ješpenj in sveže krvi...

(odgovor članu Čebel@)
Neposredna povezava do sporočila: 4126
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 18:01:24   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: *d*o*r*i*s*

IZVIRNO SPOROČILO: majchy23

doris......super za koline-mi smo glih danes imeli krvaviceuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image še tudi delaš šolo?pridnauser posted image user posted image user posted image user posted image



Hvala,še študiram ja...v celju..user posted image moja bebica bo namesto pravljic poslušala,moje glasno učenjeuser posted image user posted image user posted image

KRVAVICE_pa so klobase za pečenje narejene iz riža eni uporabljajo ješpenj in sveže krvi...


in kaj študiraš v celju?

(odgovor članu *d*o*r*i*s*)
Neposredna povezava do sporočila: 4127
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 18:02:29   
*d*o*r*i*s*
Logistikouser posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4128
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 18:07:58   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: *d*o*r*i*s*

Logistikouser posted image

še imaš veliko? In kaki so pol obeti za službo? Jst sem študirala promet pa ni neke pametne zaposlitve....

(odgovor članu *d*o*r*i*s*)
Neposredna povezava do sporočila: 4129
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 18:16:23   
brkn83
hvala vsem za lepe želje. Sem zdej mal poskusila počivat pa ne morem zaspati - bom še mal tv pogledala in počakam, da moj pride nazaj domov, potem pa bova kr oba šla lepo spat - danes pač mal prej.

sem zdej sam mal pogledala kaj vse je postoril ko me ni bilo doma. Pa je bil res priden - pridno je pral, celo zavese v kuhinji in dnevni. jutri pa bova že spala v novi spalnici. Ga moram pohvaliti je bil res priden, ko je bil sam. Sedaj pa meni ni ostalo veliko dela. Jutri bova edino skupaj sestavila otroško posteljo, tako da bo pripravljena.

Morem vas še mal za nazaj prebrati, da vidim kaj se je kaj dogajalo sedaj ko me ni bilo. Sem zasledila, da je cati rodila - čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4130
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 18:18:17   
Katjusa
IZVIRNO SPOROČILO: brkn83

hvala vsem za lepe želje. Sem zdej mal poskusila počivat pa ne morem zaspati - bom še mal tv pogledala in počakam, da moj pride nazaj domov, potem pa bova kr oba šla lepo spat - danes pač mal prej.

sem zdej sam mal pogledala kaj vse je postoril ko me ni bilo doma. Pa je bil res priden - pridno je pral, celo zavese v kuhinji in dnevni. jutri pa bova že spala v novi spalnici. Ga moram pohvaliti je bil res priden, ko je bil sam. Sedaj pa meni ni ostalo veliko dela. Jutri bova edino skupaj sestavila otroško posteljo, tako da bo pripravljena.

Morem vas še mal za nazaj prebrati, da vidim kaj se je kaj dogajalo sedaj ko me ni bilo. Sem zasledila, da je cati rodila - čestitam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

se vidi da ga ti drugače samo oviraš in ne more tak priden bituser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4131
   [Brisano sporočilo]
26.1.2009 18:27:51   
Brisani uporabnik
[Vsebina sporočila je bila izbrisana]

(odgovor članu Katjusa)
  Neposredna povezava do sporočila: 4132
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 18:42:48   
*d*o*r*i*s*
Če bo šlo vse po planu drugo leto začnem pisati diplomo,za službo je kr ugodno...sam zaj se mora recesija mal polečti,drgač pa tujina,večja mesta,delo je podobno kot v interevropi...user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4133
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 18:53:30   
timy
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: timy

Shuka kje se dobi to mešanico iz senega drobirja, ker sva že z eno kolegico spraševale po lekarnah, raznih zeliščnih trgovinah, pa so naju prodajalke samo debelo gledaleuser posted image
V bistvu je ena šumeča tableta iz senenega drobirja z eteričnimi olji namenjena kopeli, dobila sem jo v City parku v Bazilici, ampak je od Kneipa, tko da mogoče kak DM  al pa Muller nisem pa preverila, če imajo res. Al pa kje pri kakem kmetu, to je še večji projekt kt kaka zeliščna lekarna. Baje ga ma Ašič tud, sam kje se to dobi....pa res ne bi vedla. Mogoče na kaki tržnici kjer te branjevke prodajajo zelišča.



Hvala, ker nisem imela pojma, kje naj iščemuser posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4134
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 18:56:03   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: *d*o*r*i*s*

Če bo šlo vse po planu drugo leto začnem pisati diplomo,za službo je kr ugodno...sam zaj se mora recesija mal polečti,drgač pa tujina,večja mesta,delo je podobno kot v interevropi...user posted image


Joj, Doris, tole pa moram komentirat...
Da ne boš misnla da je v Intereuropi delo luštno... Moj fotr je tam špediter in je, no ja, beda... Sam tiste fakture pa deklaracije pa euli... Jst čez vsake počitnce tm delam pa res ni ne vem kak delo...
Upam da boš ti kej boljš šiht dobila kokr je tale IE...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu *d*o*r*i*s*)
Neposredna povezava do sporočila: 4135
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 18:59:50   
timy
Pozdravljene,

danes sem imela CTG, ki ponovno ni zaznal nobenih popadkov, drugače pa je vse tako kot je treba.  Sem pa tudi jaz ležala že drugič na trebuhu, samo bi lahko tudi na boku, vsaj tako mi je rekla.

Naslednji CTG imam 2. 2.

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4136
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:13:50   
brkn83
Malo sem vas prebrala za nazaj, sicer sem imela nekaj več kot 30 strani. Ampak sem se potrudila.
 
Najprej vsem skupaj hvala, ker ste lepo držale pestke zame in za našo bebico. Tako se mi je uspelo vrniti 2v1 iz porodnišnice, namreč še ni naš čas, da bi rodili.
 
Kolumbo – vidim, da že imaš vse prištimano zase in za otroka.
 
Katjuša – bravo za nakup novega avtomobila. Upam, da boste zadovoljni z njim in da boste se lepo vozili.user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Ajvy – ti tak vse lepo pokomentiraš, tk da sem mal bolj hitro dobila informacije kaj vse se je dogajalo medtem ko me ni bilo- kr tko naprej.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
 
Petrap- super si se odločila. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Sej je res najbolje uživati sedaj, ko še lahko, potem nekaj časa ne bo šlo.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 4137
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:25:52   
Ajvy
oj...danes je bil en težek dan...al se mi je vrtelo al pa spalo...tak da sem vvečini počivala....zdejle sva pa na hitro skočila v trgovino po plenice.....in lekarno smo obdelali na poti do vrtca....tak da zdje pa res imamo že većino doma...no, še dojencl nam manjka 

_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu *d*o*r*i*s*)
Neposredna povezava do sporočila: 4138
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:27:02   
*d*o*r*i*s*
IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: *d*o*r*i*s*

Če bo šlo vse po planu drugo leto začnem pisati diplomo,za službo je kr ugodno...sam zaj se mora recesija mal polečti,drgač pa tujina,večja mesta,delo je podobno kot v interevropi...user posted image


Joj, Doris, tole pa moram komentirat...
Da ne boš misnla da je v Intereuropi delo luštno... Moj fotr je tam špediter in je, no ja, beda... Sam tiste fakture pa deklaracije pa euli... Jst čez vsake počitnce tm delam pa res ni ne vem kak delo...
Upam da boš ti kej boljš šiht dobila kokr je tale IE...


verjetno ni nikjer luštno,vem kako delo me čaka,sam pripravljena na izive...nism ena izmed tistik ko mislijo da ko diplomiraš dobiš 2000eur plače pa ne rabiš mignituser posted image user posted image

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4139
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:33:41   
petrušk
No evo punce....
še ena se je opogumila tik pred zdajci. user posted image Upam, da ne zamerte....berem vas že od vsega začetka, sam se kar nism mogla odločit in kaj napisat. Zj me pa moj priganja da je že res skrajni čas da vam kej napišem, glede na to, da sem obsedena s tem forumom hehe

No pa nekaj info:
PDP 05.02. 2009
1 nosečnost, 1 otrok - bo pa baje punčka, če ji ne bo zadnji teden lulček zrastel.
Rodila bom pa v postojni

Res ste super punce in vas ful rada berem....sam čez vikend sm čist neaktivna in mam pol v ponedeljek cel "šiht", da vas za nazaj preberem.

Lep pozdravček in veselo čvekanje še naprejuser posted image

(odgovor članu *d*o*r*i*s*)
Neposredna povezava do sporočila: 4140
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:36:47   
zorica


Alo pupe, da se javim iz današnjega pregleda.V glavnem je vse super, mali je težek že 3250g (pa še 3t imam do PDP ).Dobila kartonček za zapisovanje gibov ter napotnico za porodnišnico.
Naslednji pregled pa imam jutri teden 3.2

Me pa res zanima kdaj me bo dal na CTG,...



(odgovor članu *d*o*r*i*s*)
Neposredna povezava do sporočila: 4141
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:37:17   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: *d*o*r*i*s*

IZVIRNO SPOROČILO: birdy

IZVIRNO SPOROČILO: *d*o*r*i*s*

Če bo šlo vse po planu drugo leto začnem pisati diplomo,za službo je kr ugodno...sam zaj se mora recesija mal polečti,drgač pa tujina,večja mesta,delo je podobno kot v interevropi...user posted image


Joj, Doris, tole pa moram komentirat...
Da ne boš misnla da je v Intereuropi delo luštno... Moj fotr je tam špediter in je, no ja, beda... Sam tiste fakture pa deklaracije pa euli... Jst čez vsake počitnce tm delam pa res ni ne vem kak delo...
Upam da boš ti kej boljš šiht dobila kokr je tale IE...


verjetno ni nikjer luštno,vem kako delo me čaka,sam pripravljena na izive...nism ena izmed tistik ko mislijo da ko diplomiraš dobiš 2000eur plače pa ne rabiš mignituser posted image user posted image



Sej vem da nisi taka, oziroma vsaj upamuser posted image
Tko hočm rečt, da je kr dolgočasno delo, no razen če si med vodilnimi je pomoje kr fajn... Maš dost dela po terenu pa tko... Sam na IE še vodilni ne delajo kej dost, mislm, so izjeme, maš pa kake da se sam križaš...
Ti pa res priporočam, če se da, ne na kako IE... Sej najdejo se fajn ljudje tam (kot povsod), najdejo se pa tud taki žleht al pa taki k se jim nč ne da delat...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu *d*o*r*i*s*)
Neposredna povezava do sporočila: 4142
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:37:58   
tanci29
petrušk-dobrodošla, seveda te sprejmemo kaj pa govoriš...no čeprav bi se lahko že prej opogumila in nam kaj napisala nikolim ni prepozno...zdaj pa kar malo počvekaj z nami...user posted image user posted image user posted image

no jest sem pa prišla dam od tetice k nam je zrihtala hlače u nulo...user posted image user posted image user posted image zanjo

(odgovor članu petrušk)
Neposredna povezava do sporočila: 4143
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:38:20   
piskot
cer.

se pridruzujem ursi in sunny ... polhn kufr mam tega kasljanja. mam skoz filing da bo kej ven padlo. no danes je pa se tamali oblezal. je cist fertig. se risanke ne more gledat.

baloncyh nasemu je ful pasalo, ce smo ga dali medtem ko je imel krce na pralni stroj, ko je pral (smo imeli glih tam previjalno). ga je zgleda tko fajn prerukalo. sicer smo pa sprobali eno morje kapljic proti krcem pa ni nic pomagalo. masaza hrbta in trebuscka, medtem ko je lezal na boku je bila tudi fajn. pa seveda kopanje. te pa potolazim, da bo teh krcev vedno manj, pa da bodo na koncu izginili.

ostalo sem pa pozabila kaj sem hotela komentirat.

grem sneg cakat user posted image


_____________________________

Martin se je odlocil za petek trinajstega, Ana pa za Valentinovo.

(odgovor članu *d*o*r*i*s*)
Neposredna povezava do sporočila: 4144
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:40:45   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk

No evo punce....
še ena se je opogumila tik pred zdajci. user posted image Upam, da ne zamerte....berem vas že od vsega začetka, sam se kar nism mogla odločit in kaj napisat. Zj me pa moj priganja da je že res skrajni čas da vam kej napišem, glede na to, da sem obsedena s tem forumom hehe

No pa nekaj info:
PDP 05.02. 2009
1 nosečnost, 1 otrok - bo pa baje punčka, če ji ne bo zadnji teden lulček zrastel.
Rodila bom pa v postojni

Res ste super punce in vas ful rada berem....sam čez vikend sm čist neaktivna in mam pol v ponedeljek cel "šiht", da vas za nazaj preberem.

Lep pozdravček in veselo čvekanje še naprejuser posted image


Hoj, pozdravljenauser posted image
Bravo tvojmu, zdej te še spodbuja, pol bo pa reku da že spoki iz RRa da gresta lohk spatuser posted image user posted image  Ne, ne, sej ne mislm reasnouser posted image
Te bojo dal na seznamček sam da taprave punce pridejouser posted image
Kok si pa stara pa kako se kej počutš, te že kej matra zdej k si že čist na konc?

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu petrušk)
Neposredna povezava do sporočila: 4145
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:40:58   
tanci29
zorica-user posted image user posted image user posted image za pregled....pomoje boš naslednjič šla na ctg-ampak čudno da nisi šla že danes...ma ja sej vidipš tukaj vsak g dela po svoje, važno da je z user posted image  vse ok

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4146
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:42:32   
Ajvy
Da vidim, kaj ste se kaj pomenile  :-)

Sunny....oprost...sem misnla da ti zna dohtarca kej pomagat...pozabljam ,da imaš že celo življenje s tem težave in da veš, da je minljivo.....držim pestke, da te kepa čimprej zapusti user posted image user posted image user posted image

petrap...mi je kar všeč tvoj sklep......user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Mihailo...jst ne morem več veliko jest...je zgleda dojencl tako postavljen ,da mi želodec manjša user posted image user posted image

Birdy...super da si bolje user posted image user posted image user posted image user posted image

Tanci..me veseli ,da si poslušala moj nasvet user posted image user posted image user posted image user posted image jst sem ga tudi user posted image user posted image user posted image

Cita..ti pa si imela čisti likarski maraton user posted image ...ja, revca,...dej no počivaj user posted image user posted image user posted image user posted image

Brkn....welcome back user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Shuka....super za počivanje....user posted image user posted image user posted image
Glede seznama....sem samo Cati popravla, datume pregledov nisem vpisovala.....žal....
Jst sem se tudi stopila ob njenem stavku...pravzaprav se mi je orosilo oko user posted image user posted image smešno, kako so nam taki majhni dosežki pomembni....škoda ker kasneje na njih pozabimo....

Me veseli, da nisem edina, ki ima bojišče doma....no, sej v načelu je še kar zrihtan....ni pa v nulo..in se mi tudi zdi, da nikoli ne bo,...ker to nekak ni zame....se pol preveč sekiram....

Super je seznam rodili smo user posted image user posted image user posted image user posted image si ga fino popestrila....

Katjuša...lepo da si se javla....da nam nisi že kam ušla....
Le glej da se ne boš preveč naprezala....

Ja, to je bil prvi zaresni stavek....drgač so bili prej...duda, kje si??..pa taki kratki...ta je bil pa res orenk...pa še v takšni situaciji....hvala za čestitke ....

Balonchy....posebej vloga je za dodatek...kje ga pa najdeš..po moje na njihovi strani....upam ,da ti bo katerakoli druga bolj v pomoč user posted image




_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4147
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:44:02   
petrušk
Tanci29 hvala za prijazno dobrodošlico....ja sj vem, da bi lahko že prej kej napisala user posted image
ni kej...sam vaše nasvete sm pa vse uporabla...
tale včerajšnji krajec me je noro matral ponoči in tudi še danes čez dan, ampak zj je pa že mal boljš, tko da upam, da bomo še nekej časa zdržal, čeprav nebi blo nč narobe če bi šli že rodit. Komi čakam našo malo pikicouser posted image

lp pa seveda čestitke vsem, k so že dale čez dan D


(odgovor članu piskot)
Neposredna povezava do sporočila: 4148
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:48:34   
petrušk
birdyhmmm....stara sm 27 let....že od sedmega meseca dalje mi otrdeva trebuh, tko da sm bla veleodvisnik od magnesola....zj sm ga pa seveda zamenjala za čaj malinovih listov....
pride dan k me fejst matra in pa dan, k se počutm k da nebi blo nič!!

Dejte mi povedat če bo kera rodila z Ultivo in če ste kej konkretno slabega al dobrega slišale o njej ??
Jat za EA osebno nism glih najbolj sm bolj "strahopetna" kar se inekcij v hrbet tičeuser posted image

lp

(odgovor članu petrušk)
Neposredna povezava do sporočila: 4149
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:50:56   
baki
ve ste pa res prave cvekekr 2 strani ste natipkale v 3 urah svaka vam čast.sem zapazla da mamo eno novo.dobrodoslazdaj pa le pisi in z nami mal čvekaj ni vec veliko casauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4150
Stran:   <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  164 165 [166] 167 168   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?