|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:53:18   
baki
sploh ne morem verjet da je v nedeljo 1 feb.no pa smo res tam z eno nogo v porodni.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4151
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:55:13   
Ajvy
2.del...

Birdy..super za tako lepo opravljen izpit.....

Majchy..ja, najkasneje do treh mesecev po rojstvu moraš oddat, če želiš dodatke prejemat od otrokovega rojstva..drgače ga prejemaš od meseca oddaje in nič za nazaj....

Doris..uf..to pa je bil naporen vikend..naj ti lepo rata seminarska.....

Brkn....super za orto pridnega možeka user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image le tako naprej....
Kaj pa so tebi rekli v P....kaj je s teboj ...vse ok??

Me veseli ,da sem ti pomagala hitreje predelati bralno čtivo user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Kolumbo..super za darove user posted image user posted image user posted image user posted image
Pa res premalo počivaš...no, sej počivanje itak ni v tvojem stilu user posted image

Timy...super za lepo opravljen pregled.....seveda lahko vedno ležiš na boku....

petrušk...bolje pozno kot nikoli user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Dobrodošla v svetu februarskih trebuškarc user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Zorica
..pa kje si ti punca??Zakaj se nič ne javljaš.....
Čestitke za uspešno opravljen pregled.....uf..to pa je gramaža user posted image user posted image user posted image

Tanci..super za zrihtane hlače....

piškot....user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image da se čimpre pozdraviš....










_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4152
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:56:20   
Ajvy
IZVIRNO SPOROČILO: baki

sploh ne morem verjet da je v nedeljo 1 feb.no pa smo res tam z eno nogo v porodni.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ne govor....


_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4153
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:57:47   
baki
se enkrat dobrodosla petrusk(sem prej v sekundi pozabla kk ti je ime)ti tk ne fali vec vejk glavno da je ena vec na seznamu.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4154
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 19:57:56   
Ajvy



ŠE 5 DNI DO NAŠEGA MESECA......



 user posted image                                                                        user posted image   
user posted image user posted image dejmo navijat za punce v P user posted image user posted image




26.01.2009,
...Izidora....CR...držimo pesti.....
user posted image user posted image user posted image





Witto....držimo pesti....    user posted image       user posted image user posted image
dihamo s teboj.....čep, popadki......-DOMA ČAKA NA AKCIJO




V domači oskrbi prehitevajo:

Majchy...popadki in špikanje user posted image

Petrap----špikanje, zvijanje user posted image

Urša--- špikanje
user posted image

Mihailo...nočno špikanje.....user posted image

Cita...sumljivo špikanje v križuuser posted image

Glen.....špikanje in otrdevanje trebuha
user posted image



POMEMBNI DATUMI:
28.01.2009...Raisa.....CR ...držimo pesti....user posted image user posted image




     user posted image        user posted image

user posted image     user posted image   user posted image    user posted image user posted image




nadaljne prijave za na listo zbiramo vsak delavnik in
nedelavnik ob vsaki uri....

 
drgač pa punce...bliža se naš čas... 
 
 
še je čas ,
da izvem
al moram noge skup držat
al naj raje grem.....


MAMIN  ODDELEK.: navijamo da bodo čimprej doma :


Deja in njen fantek Žiga

user posted image user posted image
user posted image user posted image


PUNCE MISLIMO NA VAS   user posted image
in dihamo in stiskamo pesti......



kolk dogaja....sploh ne morem sledit....še malo pa bomo na ciljni črti.....

Hej ho
hej ho
počasi rodit mi gremo.....
smo tečkane in velike.....
he ho ...
hej ho....






_____________________________

Beauty Comes With Dark Thoughts

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4155
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:06:31   
baki
ajvy...ne morem verjet da je za nami 9 mesecev dolge poti.sam ko ppa pogledam trbuh bi pa rabla samokolnico da bi ga not dala saj si se stopal ne vidim vecuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4156
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:10:35   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk

birdyhmmm....stara sm 27 let....že od sedmega meseca dalje mi otrdeva trebuh, tko da sm bla veleodvisnik od magnesola....zj sm ga pa seveda zamenjala za čaj malinovih listov....
pride dan k me fejst matra in pa dan, k se počutm k da nebi blo nič!!

Dejte mi povedat če bo kera rodila z Ultivo in če ste kej konkretno slabega al dobrega slišale o njej ??
Jat za EA osebno nism glih najbolj sm bolj "strahopetna" kar se inekcij v hrbet tičeuser posted image

lp


Ja, jst bom z ultivo rodila če bom taprav čas v porodnišnici... K pri ljubljanski porodnišnici je tko tko če dobiš takele stvari. Kake ekstremno dobre al pa slabe stvari pa nisem kej brala...
Sem pa tud jst zajc kar se tiče zabaDANJA igle v hrbtenico... Najbolj riskanten del in se zato ne upam...

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu petrušk)
Neposredna povezava do sporočila: 4157
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:14:39   
brkn83
ajvy -  jaz mano je vse uredu, pa z user posted image  tud. sem zdej imela vsak dan 3x CTG, pa je bil skoz ful živahen. v petek, ko so me sprejeli v P, sem bila odprta 1,5 cm, pa rahlo me je špikalo v spodnjem delu trebuha, aja pa še rahla krvavitev, ki se je do večera umirila. Potem pa ni bilo nič več. Ampak ker je bil bikend me niso prej spustili domov kot danes, ko so mi dopoldan naredili še ultrazvok in je ginekologinja rekla, da je vse uredu in da še očitno ni čas, da bi šli v porodno. Zdej čez en teden pa imam kontrolo pri svoji ginekolginji.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4158
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:20:23   
Shuka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
 
PDP   Ime(starost) (št.user posted image , št.user posted imageSpol-ime  Pregledi  Porod.
____________________________________________________
user posted image 1.2. matineja (28)   (1,0)    user posted image    ?
user posted image 1.2. Balonchy (27)  (2,0) user posted image Matic  RODILA 31.12. user posted image
user posted image 1.2. Urša08 (28)    (2,1)  user posted image   ?  KR 
user posted image 1.2. rebeka84        (1,0)  user posted image - Uroš   02.02.pregled/CTG LJ
user posted image 2.2. smokvica72    (3,0)   user posted image      ?  LJ               
user posted image 2.2. TEDIGO (30)   (2,0)   user posted image - Eva (Tevž) ?    
user posted image 3.2. mamutka        (3,2)   user posted image     ?
user posted image 3.2. bara10           (2,0)   user posted image     ?
user posted image 3.2. LaraS             (x,x)    user posted image     ?
user posted image 5.2. petrušk(27)    (1,0)   user posted image         ?  PO
user posted image 5.2. Ajvy                (2,1)   user posted image     27.1.  LJ
user posted image 5.2. nina 166         (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. Nusa30 (30)   (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. petrap (24)     (1,0)   user posted image    28.1.  PO
user posted image 5.2. claud (22)       (1,0)   user posted image - Larissa  30.1. CTG LJ
user posted image 6.2. kk85               (2,1)   user posted image    ?
user posted image 6.2. RAISA (35)      (2,1)   user posted image         LJ
user posted image 7.2. witto (29)       (1,0)   user posted image        ?   IZ 
user posted image 7.2. carmar            (2,1)    user posted image    ?
user posted image 7.2. suzyto             (2,1)   user posted image - Lora  ?
user posted image 8.2. reckova (24)   (1,0)   user posted image     28.1. CTG MB 
user posted image 8.2. timy (29)         (1,0)   user posted image - Eva 02.02. CTG CE
user posted image 8.2. Nea                 (4,2)    user posted image    ?
user posted image 8.2. diamantina (23) (1,0)  user posted image - Ambrož 29.1./4.2.CTG MB
user posted image 8.2. Pupka (24)       (2,1)    user posted image    ?  PT    
user posted image 8.2. Linki (30)          (2,1)    user posted image    ?  LJ
user posted image  10.2. cati (28)          (3,0)   user posted image - Tia    RODILA 23.01. user posted image
user posted image 10.2. kolumbo          (2,1)   user posted image    ? KR
user posted image 10.2. Shuka              (3,0)   user posted image   04.02. CTG KR
user posted image 10.2. Katjusa (28)    (2,1)  user posted image      27.1. CE
user posted image 10.2. orto2 (28)       (1,0)   user posted image   30.1. CTG  LJ
user posted image 10.2. barbyka (32)  (3,1)  user posted image         ?   LJ
user posted image 13.2. izidora            (5,2)  user posted image  -Erik   26.1.CR
user posted image 14.2. Kranjcanka     (x,x)   user posted image      ?
user posted image 14.2. d*o*r*i*s (23)(x,x)    user posted image    27.1.  CE
user posted image 14.2. Maša29      (1,0) user posted image Maša  RODILA 6.1.09 user posted image
user posted image 14.2. Kaška (33)     (1,0)   user posted image     ?   CE
user posted image 15.2. micamuca       (1,0)   user posted image     ?
user posted image 15.2. SALT (23)       (2,0)   user posted image     ? CE 
user posted image 16.2. birdy               (2,1)   user posted image   03.02.
user posted image 16.2. kayica24 (24) (1,0)  user posted image   - Marinela  04.02.  PT
user posted image 16.2. vesnozaver (27) (1,0)  user posted image - Aljaž   ?    MB
user posted image 16.2. mala* (23)     (1,0)  user posted image       ?    KR
user posted image 16.2. MIHAILO(22) (1,0) user posted image -Mihailo 30.1.pregled/2.2.CTG TRB
user posted image 17.2. julija 30 (30) (1,0)  user posted image    ?   PT
user posted image 17.2. tanci29 (31)   (2,1)  user posted image   27.1.
user posted image 18.2. naia (25)        (1,0)  user posted image          ?    LJ
user posted image 18.2. Želva              (2,1)   user posted image       ?
user posted image 18.2. *Nelly* (27)    (1,0)  user posted image     ?
user posted image 19 .2. piskot (33)     (2,1)   user posted image     29.1.  KR
user posted image 19.2. zorica (30)      (1,0)  user posted image      03.02.  MB
user posted image 20.2. maja83 (24)   (2,1)  user posted image        ?   SG
user posted image 20.2. mrka               (x,x)  user posted image    ?
user posted image 20.2. macka27 (25) (1,0)  user posted image    ?  KR/LJ
user posted image 20.2. brkn83 (25)     (1,0) user posted image   03.02. CE
user posted image 21.2. Cvetka13        (2,1)  user posted image    ?
user posted image 21.2. Maksi1            (1,0)  user posted image   03.02.
user posted image 21.2. Alter_ego        (2,1)  user posted image       ?
user posted image 22.2. Pikica5 (21)(2,0) user posted image user posted image - Tai,Mai  RODILA 28.12.user posted image  
user posted image 22.2. glen (28)        (5,1)  user posted image - Val  4.2.CTG,pregled IZ
user posted image 22.2. bad girl (24)   (4,1)  user posted image   29.1.
user posted image 22.2. Deja (25)        (1,0)  user posted image   - Žiga   RODILA 22.01. user posted image
user posted image 22.2. baki (32)         (3,1) user posted image - Nik    28.1. SG
user posted image 23.2. antonia (32)   (3,0)  user posted image       ?   PO
user posted image 23.2. majchy23 (23)(1,0)  user posted image - Hana 29.1. CTG  LJ
user posted image 23.2. Anonimen      (x,x)  user posted image   ?
user posted image 23.2 Zwer (28)       (1,0)  user posted image   ?  LJ/PO
user posted image 23.2. bibi5               (2,1)  user posted image       ?
user posted image 24.2. sunny24 (27)  (2,0)  user posted image     2.2.CTG  PO
user posted image 24.2. Luca (29)        (1,0)   user posted image   ?   LJ
user posted image 25.2. delfinkica         (x,x)   user posted image   ?
user posted image 25.2. boma2 (31)     (2,1)   user posted image   05.02.RD, 06.02. CTG  LJ
user posted image 25.2. lilcha (28)        (1,0)   user posted image - Maša 27.1.  LJ
user posted image 26.2. akvalina (27)   (3,1)  user posted image - Lea 2.2. LJ
user posted image 26.2. BarbaraGS (28)(1,0)  user posted image - Elizabeta  6.2.  LJ
user posted image 26.2. Miša99 (34)     (3,2)   user posted image        ?   LJ
user posted image 26.2. milči(26)          (2,1)   user posted image    ?  BR
user posted image 28.2. dita7                (x,x)   user posted image    ?
user posted image 5.3. sazi (32)             (2,1)  user posted image    ? LJ
 
 
 
 
   VSEH TREBUŠČKARC = 73  
 
user posted image   = 21
user posted image   = 14
 user posted image    = 38
 
 
 
 
 
   Z nami so pot začele:   
kalaxy, nicnic, anonimna, loveforever - junija pričakuje user posted image   user posted image user posted image , fortun, mariana, Rubin, Fargesia, Katyy26, lea88
 

VSEM ŽELIM USPEŠNE PREGLEDE IN ČAKAMO NA POROČILO!!!
Ajvy, Katjusa, d*o*r*i*s*, tanci29, lilcha - vse dobro na pregledih, UZ-jih, CTG-jih user posted image user posted image user posted image

IZIDORA - Verjetno že carta
user posted image



Dekleta, ko sporočate naslednje preglede prosim če jih napišete v drugi BARVI kot je teks lahko ODEBELITE in PODČRTATE, da bojo bolj vidni. Ker se tle čveka na kilometre nam urejevalkam lahko kej uide, pol pa da naute pozable it na pregled, me pa da naumo pozable navijat.



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
SALT in kolumbo, kako je bilo na pregledih danes?user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4159
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:20:33   
Shuka
user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         user posted image user posted image
 
 
28.12.2008
1. Pikica5......user posted image  Taj..... 2005g, 43,5cm  
                      user posted image  Maj..... 2045g, 44 cm            user posted image
 PDP (22.02.)        


31.12.2008
2. Balonchy.....user posted image  Matic...3180g, 50 cm           user posted image
    PDP (01.02.)


06.01.2009

3. Maša29......user posted image   Maša....2480g, 47cm          user posted image
PDP (14.02.)


22.01.2009
4. Deja..........user posted image      Žiga.....2800g, 49cm        user posted image
PDP (22.02.)
5. Cati ...........user posted image      Tia.......2720g, 49cm        user posted image
PDP (10.02.)


< Sporočilo je popravil Shuka -- 26.1.2009 20:30:41 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4160
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:20:49   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: kolumbo

Dober večer....mi smo mel taaaaaak lep sonček, da smo bli 2 uri zunaj...sprehajal smo se ob eni železnici URŠA in SHUKA, tm bi se loh kdaj dobil pol z vozičkiuser posted image .....pol smo šli še proti Jezerkem k atijevi 90 let stari mami....takoj smo fasal:

2 kure za župouser posted image
1 kilo u nulo picajzlasto narezane in oprane solatke user posted image

1 kilo suhega mesa.....so mel tut koline zančuser posted image

Zdele kuahm krompir, da si prvošm tisto solatko, k morm rečt, d mi jo noben do zdej ni še tko fensy narezaluser posted image user posted image user posted image ....foter se seveda baše z meskomuser posted image user posted image user posted image


MOji doma so me po telefonu spet neki razpičl.........sej bo boljš


Fajn se mejte, še zmeri sm kr utrujena in bom šla po hitrem postopku spat, ker morm jutr spet u Ljubljano


Kolumbo -  kje ste se to sprehajal a ob glavni cesti proti ljubljani k je una lepa sprehajalna pot, al ke prot gorenjski, kje majo kure, to ti je bla odlična ideja, da ste se na kosilo povabili. Se bomo zmenil k bomo vozičkale, lohk bi se res dobile.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna povezava do sporočila: 4161
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:20:55   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk

No evo punce....
še ena se je opogumila tik pred zdajci. user posted image Upam, da ne zamerte....berem vas že od vsega začetka, sam se kar nism mogla odločit in kaj napisat. Zj me pa moj priganja da je že res skrajni čas da vam kej napišem, glede na to, da sem obsedena s tem forumom hehe

No pa nekaj info:
PDP 05.02. 2009
1 nosečnost, 1 otrok - bo pa baje punčka, če ji ne bo zadnji teden lulček zrastel.
Rodila bom pa v postojni

Res ste super punce in vas ful rada berem....sam čez vikend sm čist neaktivna in mam pol v ponedeljek cel "šiht", da vas za nazaj preberem.

Lep pozdravček in veselo čvekanje še naprejuser posted image
Pozdravljena in dobrodošla med nami ne glede na to kdaj si prišla. Sem te dala na seznam, da se bo vedelo, da si naša.user posted image user posted image user posted image
Lahko še napišeš kdaj imaš kak pregled, da bomo navijali, čeprav zdaj bo verjetno kar porod naslednji pregleduser posted image

Aja še glede Ultive sem hotela mal pokomentirat, mene igle ne motijo nekako sem bolj za EA, če bo potrebno, nekako so rekli glede na to da gre Ultiva v kri prehaja tudi na otroka, dočim EA ne, ker gre v hrbtenjačo, ampak če to ne bi bilo preverjeno tega ne bi dali v opcijo, tko da jest mislim da je OK.

< Sporočilo je popravil Shuka -- 26.1.2009 20:23:26 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu petrušk)
Neposredna povezava do sporočila: 4162
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:22:25   
Čebel@
petruška......dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
ajvy......no super da vem da sem prav razumela uno s kadrovskeuser posted image user posted image user posted image

jaz pa odhajam pod tuš in malo se crklat z možkom.....komodo so mi dostavili v spalnico,jutri bom pa mini cunjice zložila.........se tipkamo jutri......pridno čvekejte in naj se vam ne mudi preveč v p.....nočko

user posted image

(odgovor članu brkn83)
Neposredna povezava do sporočila: 4163
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:24:19   
petrušk
ja sj...jst si tud ne upam reskirat z EA....si mislim, da če so vse rodile bom pa tud jst zdržala mal bolečin....hehe...sj veš optimistično razmišljanje pa to :))

Moja kolegica je rodila z Ultivo pa pravi, da rabiš obvezno nekoga zraven, da gleda na monitor kdaj si lahko spet doziraš (maksimum je vsaki 2 minuti) in pa da gleda popadke, da ti pove kdaj pritisneš, da ti prime pravi cajt.
Na koncu k so pa popadki na 1 minuto morš pa pač vsak 2 popadek predihatuser posted image

Bomo že, ane....jst mam kr voljo....hehe

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4164
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:29:04   
petrušk
shuka - hvala k si me dala na seznam in ste me tko lepo sprejele medse....
pregled sm mela glih dons....plodovnice dost, posteljica super, težki smo cca 3100...še kar migamo, tko da mam zj naslednji pregled 3.2. CTG v postojni in pregled....kar je glih med 2 rokoma...enega mam 2.2. in drugega 5.2.

lep pozdravček

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4165
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:30:15   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk

ja sj...jst si tud ne upam reskirat z EA....si mislim, da če so vse rodile bom pa tud jst zdržala mal bolečin....hehe...sj veš optimistično razmišljanje pa to :))

Moja kolegica je rodila z Ultivo pa pravi, da rabiš obvezno nekoga zraven, da gleda na monitor kdaj si lahko spet doziraš (maksimum je vsaki 2 minuti) in pa da gleda popadke, da ti pove kdaj pritisneš, da ti prime pravi cajt.
Na koncu k so pa popadki na 1 minuto morš pa pač vsak 2 popadek predihatuser posted image

Bomo že, ane....jst mam kr voljo....hehe


Zdej pa ne vem... Ampak ultiva se ne more na manj kot na 2 minuti sproščat. Hočm rečt da ma blokade in da najprej na dve minuti spet "prime". Tko da ne vem kako je s tem da rab en gledat na uro... Razen če je mogla ročno delat, ampak kokr sem brala je pol načeloma anestezist zraven in on dozira.
Drgač pa men prvič ctg med porodom ni glih prov kazu... So mi ga čudn naštimal tko da bom jst kr po občutku to rihtalauser posted image
Ma, sej maš prov, bo že, bolje išta nego ništauser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu petrušk)
Neposredna povezava do sporočila: 4166
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:32:28   
baki
evo mene sem ze stuširana mal se pa mojga zbudim k je zalegnu na kavču da gre v službopol pa jst na kavc da se nebi slučajno ohladil.punce a vete da mam idejo za jutrisno kosilo......fižolova juha z mal makarončki in klobasico.......mljask.sam lahk sam malo kr ce ne me bo šravfalo tk ko zadnjič po segedinu.zdaj se lahko ceprav malo pol si tk nem upala da user posted image nebo zvijalouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4167
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:33:06   
rebeka84
OK, upam da mi bo zdaj uspelo kaj napisat, ker mi je namreč malo prej vse ven vrglo!!! user posted image Že več kot uro se spravljam nekaj napisat, pol dobim obiske, pol končno napišem in pol se mi vse zbriše.

Najprej vsem user posted image user posted image user posted image za preglede!!!
Zorica tvoj mali je pa pravi korenjak!
Petrušk dobrodošla med februarčicami! user posted image

Jaz sem večino dneva preležala oz. prespala in je bilo prav fajn! Moj user posted image je danes na mojem trebuhu pod popkom našel 2 male ampak zelo grozne strije, jaz pa sem mislila, da jih ne bom dobila. Sem kr žalostna. user posted image

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4168
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:35:46   
petrušk
ojla...

ja ja je res, da je nastavljeno na 2 minute...ampak njen mož je na monitorju vidu kdaj te 2 minute mine in je pol lahko takoj pritisnla...da ni nč zamudila...hehe....si je pa sama dozirala ja...je mela tisto črpalko v roki in je pritiskala pred vsakim popadkom. tukaj ti pa prav pride partner da na ctg ju bere kdaj se začenja popadek, ker baje če zamudiš začetek in ne pritisneš pravi čas, da pol ne prime...in morš pač predihatuser posted image
je pa to seveda ena in edina zgodba vezana na ultivo k sm jo do sedaj slišala, tko da bomo lohk pol bl pametne, k bomo sprobale, ane

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4169
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:41:21   
birdy
IZVIRNO SPOROČILO: petrušk

ojla...

ja ja je res, da je nastavljeno na 2 minute...ampak njen mož je na monitorju vidu kdaj te 2 minute mine in je pol lahko takoj pritisnla...da ni nč zamudila...hehe....si je pa sama dozirala ja...je mela tisto črpalko v roki in je pritiskala pred vsakim popadkom. tukaj ti pa prav pride partner da na ctg ju bere kdaj se začenja popadek, ker baje če zamudiš začetek in ne pritisneš pravi čas, da pol ne prime...in morš pač predihatuser posted image
je pa to seveda ena in edina zgodba vezana na ultivo k sm jo do sedaj slišala, tko da bomo lohk pol bl pametne, k bomo sprobale, ane


Sam da ni zamudilauser posted image
Jst bi mogla mal bivšo sosedo vprašat, je rodila dva mesca nazaj z ultivo... Sej tko osebno nobenga ne poznam k bi z ultivo rodil. Kar govorim govorim sam iz prebranega na forumu, maš na podforumu nosečnost in porod pod opozarjamo prov temo o porodu z ultivo, pa si lohk šee tam kej prebereš če hočešuser posted image

_____________________________

Moji otroci - moja sreča
Neli- 4.8.2007
Kristi- 8.2.2009
Lev- 3.12.2010


(odgovor članu petrušk)
Neposredna povezava do sporočila: 4170
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:42:22   
petrušk
ooocool super, hvala

bom prebrala

(odgovor članu birdy)
Neposredna povezava do sporočila: 4171
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:51:41   
diamantina
Čer!

Me ves dan ni bilo med vami, pa ste tolk napisale, da sem komaj prebrala user posted image

Kam vse hitite? Mene še nič ne špika, trebuh še v isti višini kot sicer, ok, mogoče malo nižje, pa ne kaj veliko, izcedka nobenga, včasih malo bolečin v križu, v trebuhu skrapka, nič konkretnega user posted image . Zapomnite si: jaz bom zamudnik!!!!  

Drgač pa mi gre danes na zaspano, samo spala in počivala bi. Komaj sem v red spravila dva PS perila, kaj več mi ni uspelo, kuhala je tašča in sem pojedla, brez da bi sploh dobro želela okusit, kaj sploh jem ... sam da nekaj je.

Zdaj sem si naredila 3dl mrzlega kakava, moj še dela, in ne vem, če ne bom odcapljala ajat. user posted image  

(odgovor članu petrušk)
Neposredna povezava do sporočila: 4172
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:55:48   
claud
petrušk-dobrodošlauser posted image user posted image user posted image user posted image ooo nas je pa največ takih k mamo rok 5.2.user posted image user posted image user posted image


Dons je tak fajn dan....tole je za na koledar zapisat: Dons se pa moj user posted image ni mogu več zadržat, tko da smo mel dons že akcijo user posted image !!!!!!!!!!!!
Je reku: sj zdj je pa čist vseen če greš rodit ane? Pa sm rekla itak!...No pol je bla pa hitr akcijauser posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu petrušk)
Neposredna povezava do sporočila: 4173
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:55:50   
sunny24
Čer! Kako smo?
Jst sem prej šla malo spat, pol smo pa z mojim večerjo jedla, zdej pa malo net, tv,...Se dolgočasim!

petrušk, dobrodošla med največjimi čvekami na RR! user posted image  

rebeka, ne se sekirat zaradi tistih 2 strij...Bojne rane morjo bit! Jst jih mam na joških take lepe, na vsaki joški po 4 v vrsti...user posted image user posted image user posted image

birdy, čestitam za izpit, da je šel fajn skozi! (sej ne vem, al sm ti že čestitala prej al ne...sem malčk zgublena user posted image user posted image user posted image ) user posted image user posted image user posted image

ajvy, user posted image !!!! user posted image

(odgovor članu petrušk)
Neposredna povezava do sporočila: 4174
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 20:56:50   
brkn83
js vas bom pa danes kr lepo zapustila. Moj je že doma in greva zdej lepo pod tuš, potem pa se mal pocartat in spat. Komaj čakam, da se lepo uležem v svojo postlo, ker one so res ful neudobne.

Lahko noč vsem skupaj želim, pa lepo se naspite in čim manj obiskov wc-ja vam želim.

_____________________________

2.6.2007 - sva si rekla usodni DA
4.2.2009- smo dočakali našega novega družinskega člana- Nika

(odgovor članu diamantina)
Neposredna povezava do sporočila: 4175
Stran:   <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  165 166 [167] 168 169   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Domači test nosečnosti s pomočjo sladkorja
Če mislite, da ste noseči in bi radi v tem trenutku izvedeli, če je to res, pa doma nimate originalnega testa za nosečno...
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?