|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:26:21   
cita
IZVIRNO SPOROČILO: sunny24

Pol te je pa pošteno razpi...! Sej mene bi tudi! user posted image  Sam sej nisi normalna, da si do 2 likala...faca! user posted image user posted image user posted image

Ma full ne vem, kaj bi jedla...Še najrajši bi neki, kar bi en drugi naredu...Da mi ne bi blo treba s kavča ustat...user posted image user posted image user posted image  Ma kak toust bi al pa torteline...Ne vem, grem zdej pogledat v hladilnik...user posted image


juhuuu faca danes bom pa tud pol zvečer imam voljo in moram ko jo imam malo kdajuser posted image user posted image user posted image ...se strinjam bi jaz tudi kaj če bi mi kdo skuhal sem pa sama moj je šel delat tako da bom mogla kar svojo rit dvignat in nekaj nardit ampak ne bom komplicirala ker se mi ne ljubiuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sanje nikoli ne zasovraži pa četudi se ne uresničijo...

Laura 26.07.1999
Lia 06.02.2009

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:34:08   
Shuka
Brkn - naspančkaj se in spočij pred finišemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:34:13   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

sem se ze najedla...aha potem nisem edina,ki ima vecji apetit ta zadnji mesecuser posted image ...saj nama je se tako malo ostalo,da je to tak nepomembno...nismo na zacetku ampak na koncu user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ,ko se na to spomnim kar ne morem verjeti,da bo ze kmalu februaruser posted image ..bo ajvy pol napisala na seznamcek kok nam se manjka do februarjauser posted image ...Shuka kje se pa ti skrivas,da ti povem kake prste sem spet ponoci mela kot kamen trde pa en je bil raven,en pokrcen jaz jih pa nisem mogla nic premaknet,kot ne bi bili moji...potem se mi je pa sanjalo ,da sem eno roko mela cisto zaoteceno,al je pa res blo ne vem user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Mihailo - sočustvujem s teboj, očitno sva midve srečke nesrečke s temi prsti, kr dve invalidki, ampak me tolaži to, da bo po porodu(vsaj srčno upam) kmalu mimo, sam še rodit moravauser posted image user posted image user posted image
Jest mam take prste tud če grem mal zadremat, tko da redkokdaj to počnem čez dan, no dons sem pa mam še zdej trde, 1h kasneje so še vedno trdi, komi tipkam, ampak sej bo.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:34:21   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: witto

Punce, a mogoče še katera pije čaj iz malinovih listov? Jast ga pijem od prejšnjega ponedeljka, ker ko sem imela pred enim tednom v soboto ctg, mi je dežurni ginekolog rekel, da sem zaprta kot konzervauser posted image , in da naj malo tu pa tam tudi sexamuser posted image . Še tako sem kot nasedli kit, pa še sexam naj????? No, ampak smo se potrudili, pa tudi to narediliuser posted image , potem sem se pa spomnila na ta čaj. Zanimivo je pa to, da odkar ga pijem se mi je začelo kar dogajat. Sedaj pa nevem, ali je to posledično, od čaja, sexa ali sredinih svečk? Lahko vse skupaj?
Jest ga že 3 tedne pijem pa je isto, zaprta čist, zdej od tega 38 tedna si bom pa 1x tedensko še kopel iz senenega drobirja naredila, kot babca priporoča, vse to je za mehčanje MV, sam masaža presredka mi pa kr ne gre, ne mormuser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:34:29   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Shuka...sem samo Cati popravila.....brez zamere...mau sem ti pomagala...user posted image

Punce...jst grem nazaj počivat.....nič se mi ne da..in naj tako tudi ostane user posted image user posted image user posted image

ma super si to naredila user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:34:40   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: witto

sej vem, ja. Ni se za hecat. Zadnjič mi je frizerka pravila, da je ena njena znanka, dobila popadke, pa dokler je prišla v porodnišnico, ji je glavice že malo ven pokukala, pa ji babica ni verjela, ko se je pa vlegla na mizo, da jo babica pogleda, je lahko samo enkrat potisnila in mala je bila odzunaj.Expres. Še babica ni mogla verjet. Bom šla pa malo počivat, če ne za drugo, pa ker me boliuser posted image
Jest bi tud tak poroduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu witto)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:34:48   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: tanci29

shuka-kako pa to da si samo enkrat slišala srčka...kaj ti ga ne posluša na vsakem pregledu...kam pa ti to hodišuser posted image
Nikol na nobenem pregledu mi ga ni dal za poslušat, UZ nikoli ga ni poslušal, ker te pregledi so pri nas posveti, 3 besede pa adijo, na UZ-jih se je pa zgovarjal da je druga frekvenca pa bla, bla, pomoje ni znam naštimat, no na UZ sem ga vsaj videla, srčka sva pa res sam 1x poslušala.user posted image

< Sporočilo je popravil Shuka -- 26.1.2009 15:35:13 >


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu tanci29)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:35:13   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Shuka...sem že misnla, ad si nam kam pobegnila...ko te ni nič bilo ??Mislim, bila si..samo ne tukaj...user posted image user posted image user posted image
Čez vikende sem res bolj malo tu, ker je moj doma pa imava vedno kake opravke, čez teden mam pa računalnik fraj se pa švercam k se mi ne da nič delat.

Dons pa ne morem verjet ob 12:30 sem šla mal dremat in sem z malo prekinitvijo k me je tašča klicala dremala do 14:30, jeeeeej jest, podnevi mi pa še ni ratal spat, čeprov so pa roke zdej še bl u k**** tko kot zjutraj, ampak mal sem pa dremalauser posted image user posted image user posted image


IZVIRNO SPOROČILO: Ajvy

Shuka....stavek...ko mi je vzela copate....in rekla...mami bo zebo v noge (mami bo zeblo v noge)..
Vav...ti pa si pokomentirala....vav
Super za nakup košare ne bit preveč pridna...mam pol slabo vest

Joj kr topim se ob teh Tarjinih besedahuser posted image

Jest drgač ne znam bit pridna, tko da nič bat, mam kuhno kt u Bejrutu, čak zdej je tko kr u Gazi, da o postelji ne govorim k so cunje iz sušilca nametaneuser posted image user posted image user posted image



_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Ajvy)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:36:38   
Shuka
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image
 
PDP   Ime(starost) (št.user posted image , št.user posted imageSpol-ime  Pregledi  Porod.
____________________________________________________
user posted image 1.2. matineja (28)   (1,0)    user posted image    ?
user posted image 1.2. Balonchy (27)  (2,0) user posted image Matic  RODILA 31.12. user posted image
user posted image 1.2. Urša08 (28)    (2,1)  user posted image   ?  KR 
user posted image 1.2. rebeka84        (1,0)  user posted image - Uroš   02.02.pregled/CTG LJ
user posted image 2.2. smokvica72    (3,0)   user posted image      ?  LJ               
user posted image 2.2. TEDIGO (30)   (2,0)   user posted image - Eva (Tevž) ?    
user posted image 3.2. mamutka        (3,2)   user posted image     ?
user posted image 3.2. bara10           (2,0)   user posted image     ?
user posted image 3.2. LaraS             (x,x)    user posted image     ?
user posted image
5.2. Ajvy                (2,1)   user posted image     27.1.  LJ
user posted image 5.2. nina 166         (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. Nusa30 (30)   (2,1)   user posted image     ?
user posted image 5.2. petrap (24)     (1,0)   user posted image    28.1.  PO
user posted image 5.2. claud (22)       (1,0)   user posted image - Larissa  30.1. CTG LJ
user posted image 6.2. kk85               (2,1)   user posted image    ?
user posted image 6.2. RAISA (35)      (2,1)   user posted image         LJ
user posted image 7.2. witto (29)       (1,0)   user posted image        ?   IZ 
user posted image 7.2. carmar            (2,1)    user posted image    ?
user posted image 7.2. suzyto             (2,1)   user posted image - Lora  ?
user posted image 8.2. reckova (24)   (1,0)   user posted image     28.1. CTG MB 
user posted image 8.2. timy (29)         (1,0)   user posted image - Eva  26.1. CTG CE
user posted image 8.2. Nea                 (4,2)    user posted image    ?
user posted image 8.2. diamantina (23) (1,0)  user posted image - Ambrož 29.1./4.2.CTG MB
user posted image 8.2. Pupka (24)       (2,1)    user posted image    ?  PT    
user posted image 8.2. Linki (30)          (2,1)    user posted image    ?  LJ
user posted image  10.2. cati (28)          (3,0)   user posted image - Tia    RODILA 23.01. user posted image
user posted image 10.2. kolumbo          (2,1)   user posted image   26.1.
user posted image 10.2. Shuka              (3,0)   user posted image   04.02. CTG KR
user posted image 10.2. Katjusa (28)    (2,1)  user posted image      27.1. CE
user posted image 10.2. orto2 (28)       (1,0)   user posted image   30.1. CTG  LJ
user posted image 10.2. barbyka (32)  (3,1)  user posted image         ?   LJ
user posted image 13.2. izidora            (5,2)  user posted image  -Erik   26.1.CR
user posted image 14.2. Kranjcanka     (x,x)   user posted image      ?
user posted image 14.2. d*o*r*i*s (23)(x,x)    user posted image    27.1.  CE
user posted image 14.2. Maša29      (1,0) user posted image Maša  RODILA 6.1.09 user posted image
user posted image 14.2. Kaška (33)     (1,0)   user posted image     ?   CE
user posted image 15.2. micamuca       (1,0)   user posted image     ?
user posted image 15.2. SALT (23)       (2,0)   user posted image     26.1. CE 
user posted image 16.2. birdy               (2,1)   user posted image   03.02.
user posted image 16.2. kayica24 (24) (1,0)  user posted image   - Marinela  04.02.  PT
user posted image 16.2. vesnozaver (27) (1,0)  user posted image - Aljaž   ?    MB
user posted image 16.2. mala* (23)     (1,0)  user posted image       ?    KR
user posted image 16.2. MIHAILO(22) (1,0) user posted image -Mihailo 30.1.pregled/2.2.CTG TRB
user posted image 17.2. julija 30 (30) (1,0)  user posted image    ?   PT
user posted image 17.2. tanci29 (31)   (2,1)  user posted image   27.1.
user posted image 18.2. naia (25)        (1,0)  user posted image          ?    LJ
user posted image 18.2. Želva              (2,1)   user posted image       ?
user posted image 18.2. *Nelly* (27)    (1,0)  user posted image     ?
user posted image 19 .2. piskot (33)     (2,1)   user posted image     29.1.  KR
user posted image 19.2. zorica (30)      (1,0)  user posted image       26.1.  MB
user posted image 20.2. maja83 (24)   (2,1)  user posted image        ?   SG
user posted image 20.2. mrka               (x,x)  user posted image    ?
user posted image 20.2. macka27 (25) (1,0)  user posted image    ?  KR/LJ
user posted image 20.2. brkn83 (25)     (1,0) user posted image   03.02. CE
user posted image 21.2. Cvetka13        (2,1)  user posted image    ?
user posted image 21.2. Maksi1            (1,0)  user posted image   03.02.
user posted image 21.2. Alter_ego        (2,1)  user posted image       ?
user posted image 22.2. Pikica5 (21)(2,0) user posted image user posted image - Tai,Mai  RODILA 28.12.user posted image  
user posted image 22.2. glen (28)        (5,1)  user posted image - Val  4.2.CTG,pregled IZ
user posted image 22.2. bad girl (24)   (4,1)  user posted image   29.1.
user posted image 22.2. Deja (25)        (1,0)  user posted image   - Žiga   RODILA 22.01. user posted image
user posted image 22.2. baki (32)         (3,1) user posted image - Nik    28.1. SG
user posted image 23.2. antonia (32)   (3,0)  user posted image       ?   PO
user posted image 23.2. majchy23 (23)(1,0)  user posted image - Hana 29.1. CTG  LJ
user posted image 23.2. Anonimen      (x,x)  user posted image   ?
user posted image 23.2 Zwer (28)       (1,0)  user posted image   ?  LJ/PO
user posted image 23.2. bibi5               (2,1)  user posted image       ?
user posted image 24.2. sunny24 (27)  (2,0)  user posted image     2.2.CTG  PO
user posted image 24.2. Luca (29)        (1,0)   user posted image   ?   LJ
user posted image 25.2. delfinkica         (x,x)   user posted image   ?
user posted image 25.2. boma2 (31)     (2,1)   user posted image   05.02.RD, 06.02. CTG  LJ
user posted image 25.2. lilcha (28)        (1,0)   user posted image - Maša 27.1.  LJ
user posted image 26.2. akvalina (27)   (3,1)  user posted image - Lea 2.2. LJ
user posted image 26.2. BarbaraGS (28)(1,0)  user posted image - Elizabeta  6.2.  LJ
user posted image 26.2. Miša99 (34)     (3,2)   user posted image        ?   LJ
user posted image 26.2. milči(26)          (2,1)   user posted image    ?  BR
user posted image 28.2. dita7                (x,x)   user posted image    ?
user posted image 5.3. sazi (32)             (2,1)  user posted image    ? LJ
 
 
 
 
   VSEH TREBUŠČKARC = 73  
 
user posted image   = 21
user posted image   = 14
 user posted image    = 38
 
 
 
 
 
   Z nami so pot začele:   
kalaxy, nicnic, anonimna, loveforever - junija pričakuje user posted image   user posted image user posted image , fortun, mariana, Rubin, Fargesia, Katyy26, lea88
 

VSEM ŽELIM USPEŠNE PREGLEDE IN ČAKAMO NA POROČILO!!!
Rebeka, timy, kolumbo, SALT, zorica - vse dobro na pregledih, UZ-jih, CTG-jih user posted image user posted image user posted image

IZIDORA - V ponedeljek pa cartaš
user posted image



Dekleta, ko sporočate naslednje preglede prosim če jih napišete v drugi BARVI kot je teks lahko ODEBELITE in PODČRTATE, da bojo bolj vidni. Ker se tle čveka na kilometre nam urejevalkam lahko kej uide, pol pa da naute pozable it na pregled, me pa da naumo pozable navijat.



ZANIMIVE SPLETNE STRANI:
Punce če vas zanima kako naše pikice sedaj izgledajo, si oglejte tukaj:
PRVO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
DRUGO TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE
TRETJE TRIMESEČJE:
LINK           SLOVENSKO            MERE


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:36:40   
Shuka

user posted image

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image         user posted image user posted image
 
 
28.12.2008
1. Pikica5......user posted image  Taj..... 2005g, 43,5cm  
                      user posted image  Maj..... 2045g, 44 cm            user posted image


31.12.2008
2. Balonchy.....user posted image  Matic...3180g, 50 cm           user posted image
    PDP (01.02.)


06.01.2009

3. Maša29......user posted image   Maša....2480g, 47cm          user posted image
PDP (14.02.)


22.01.2009
4. Deja..........user posted image      Žiga.....2800g, 49cm        user posted image
PDP (22.02.)

5. Cati ...........user posted image      Tia.......2720g, 49cm        user posted image
PDP (10.02.)




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:36:44   
Shuka
Seznam za v/iz porodnišnice

 v porodnišnico - mame

- potrjeno zdravstveno izkaznico,
- materinsko knjižico,
- napotnico od ginekologa,
- fotokopijo poročnega lista,

- potrdilo za očete iz MŠ in potrdilo o plačilu prisotnosti pri porodu
- toaletne potrebščine (pasto in ščetko za zobe, glavnik, kremo za roke in obraz, gel za tuširanje, ščipalko za lase....)
- copate (z gumo spodaj, da ti ne zdrsne v koplanici)
- bombažne nogavice (včasih zna zebst v noge),
- brisačo (za rezervo; v izoli so ti jih zjutraj prinesli 3kom),
- vložke VIR 80 (pri nas jih sicer dobiš v porodnišnici ampak za razervo)
- spodnje perilo (lih da imaš sicer dobiš v P spodnjice za enkratno uporabo)
- modrček za dojenje (za odhod domov)
- lanolin mazilo za prsa,
- piškote (če rodiš zvečer, ponoči se zna zgodit da si lačna)
- vodo, sokec
- telefon in polnilec

- oblačila za odhod iz bolnišnice (tista v katerih si prišla oziroma ti partner prinese druga)   
                                                                                                            - čevlje,nogavice

                               
 
 Seznam za dojenčka
(ko gre iz porodnišnice)
 
- 4-5tetra pleni,
- 1povijalno plenico,
- nogavičke + copatke
- kapico za na glavo (bombažno, volneno)
- 2xbenkico (oz. 2x body na preklop)
- 1x majčko
- bombažni kompletek (majčka + hlače = trenirkica)
- bundica,
- dekica,
- lupinica,
- duda (mi smo jo pri Žigcu potrebovali, ker je kričal kot sraka ko smo odhajali domov)

Baby kozmetika in potrebščine



*****pripomočki za nego otroka*****

1 banjica
2 skledici za umivanje
1 steklenička mandljevega olja
1 steklenička 70% alkohola
10-15 kom 5x5cm sterilne gazice
1 otroško trdo milo
1 škarjice za striženje nohtov
1 glavnik + 1 mehka ščetka za laske
1 zavitek palčk za ušesa
1 hladilno mazilo
1 praško pasto
fiziološko raztopino
1zavitek vate
1 telesni termometer

***** pribor*****

1 steklenička
1 duda
2 mali silikonski žlički
1 steklen strgalnik
1 čaj za krčke

***** postelja in posteljnina *****

1 otroško posteljico
1 obroba za posteljico
3 kompletki rjuhic (jogi)
2 odejici

**** ostali pripomočki *****

1 otroški voziček
1 lupinico
1 ležalnik
1 banjico ali čerbriček za kopanje
1 stajico - kasneje
1 ščetko za čiščenje stekleničk
1 flaško sterilne vode za flaške in dude

***** perilo *****

30 tetra plenic
10 povijalnih plenic
5 hlačk ali pajackov
5 kapic triko
1 bombažna debelejša kapica
5 parov nogavičk
3 pare copatk
paket ali sva plenic za enkratno uporabo
2 kvadratni brisači
bombažne krpice za umivanje
2-3 pajacka z dolgimi rokavi
hlače do pasu
majčke na preklop - benkica
bodiji na preklop - body benkica
bundico (za iz porodnišnice)
slinček

***** za mamo *****

2-3 modrček za dojenje
blazinice za prsi
lanolin mazilo
nastavek za dojenje
vložki
čaj za dojenje


Evo sem si od Sunny sposodila, če slučajno katera še kaj potrebuje pa da ne išče.user posted image



_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:39:04   
Katjusa
Punce zdravo....

jst še ne rojevam, brala vas nisem nikakor ne uspem imamo tekanje okol papirjev za avto (upam da bomo za vikend že novi) tak da sploh imam časa mislt na poroduser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image sem se odločla da pred 6.2 sploh ne smem rodit tak da ne mislim več na to in čakam na februar.....
še dober da se mi tok stvari dogaja ker drgač bi res sam še na to misla.....

spim katastrofalno in ful me bolijo kolki in vse te kosti tam spodaj očitno se je začelo mal bolj resno pripravljanje telesa na veliki dogodekuser posted image user posted image user posted image user posted image mogoče se mi pa spet obeta lahek porod.... sem sanjala da sem rodila popolnoma enako kot prvičuser posted image user posted image user posted image user posted image tud za šivanje sme se odločla če bo treba tisto minutko bom zobe stisnla pol pa tak ni več tak hudo vsaj v 1 ni blo in se s tem tolažim.....


zdej morem it pa kuhinjo pospravit pa perilo perem sušim se je spet navralo vsega jst ne vem kak bo to ko bomo 4-je že zdej s emi zdi da sam to delam......

ju3 imam spet CTG in komaj čakam k naš mali je res ful miren in zadnič je bil celih 20 min na ctg pravi razgrajač sem tok uživala.....

punce lep pozdrav in izkoristite tole popoldansko sonce če le lahko....

(odgovor članu cita)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:40:38   
petrap
evo jaz sem pa zdaj pogledala en film...je bil tak zanimiv...komedija...

no zdaj bom dala kuhat, pa v stroj bom zložila posodo, pa prat morm dat en stroj...likala bom pa ko se bo še ta stroj perila posušil...tko da najbrž jutri...morm pa tud jaz vsaj mal po dnevni posesat...

no pa tv bom gledala valda...bi šla pa kar mal spat, sam nočem, ker pol ne bom ponoči spet nč spala...bom zdržala do zvečer, pa bom pol šla prej...user posted image


_____________________________

LIJA - 28.01.2009 (3860g, 53cm)

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:41:29   
timy
Shuka kje se dobi to mešanico iz senega drobirja, ker sva že z eno kolegico spraševale po lekarnah, raznih zeliščnih trgovinah, pa so naju prodajalke samo debelo gledaleuser posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:42:27   
RAISA
nič hudga,veš kaj šele bo pr men,pravjo da ti vsakič ko dobiš narkozo,mal možganskih celic odmre,jaz si že zdaj ne zapomnim nič-še eno sem pa že adijouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sunny24)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:45:56   
Katjusa
na hitro sem prečekirala zadnje dogovore od shukeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ayvj a je to prvi stavek?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj noro čestitam zdej se bo pa začelo brez prekinitve user posted image user posted image user posted image joj se boste nasmejali

brkn domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image očitno še 2v1user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

shuka nič se ne sekiraj zaradi amsiranja sej mi tud ne masiramo tud v 1. nismo bojda tak al tak ni neki ekstra učinka vsaj kolkr sem jst to brala po netu že v 1. ene majo bolj raztegljivo ene manj in če si polek še kolkr se da sproščen je še mal lažje.....
pa user posted image user posted image user posted image za spanje jst si vsak dan prvoščim kako urco dokler me kak telefon ne zbudi.....user posted image

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:49:09   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: timy

Shuka kje se dobi to mešanico iz senega drobirja, ker sva že z eno kolegico spraševale po lekarnah, raznih zeliščnih trgovinah, pa so naju prodajalke samo debelo gledaleuser posted image
V bistvu je ena šumeča tableta iz senenega drobirja z eteričnimi olji namenjena kopeli, dobila sem jo v City parku v Bazilici, ampak je od Kneipa, tko da mogoče kak DM  al pa Muller nisem pa preverila, če imajo res. Al pa kje pri kakem kmetu, to je še večji projekt kt kaka zeliščna lekarna. Baje ga ma Ašič tud, sam kje se to dobi....pa res ne bi vedla. Mogoče na kaki tržnici kjer te branjevke prodajajo zelišča.




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu timy)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 15:51:09   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Katjusa

na hitro sem prečekirala zadnje dogovore od shukeuser posted image user posted image user posted image user posted image

Ayvj a je to prvi stavek?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image joj noro čestitam zdej se bo pa začelo brez prekinitve user posted image user posted image user posted image joj se boste nasmejali

brkn domauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image očitno še 2v1user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

shuka nič se ne sekiraj zaradi amsiranja sej mi tud ne masiramo tud v 1. nismo bojda tak al tak ni neki ekstra učinka vsaj kolkr sem jst to brala po netu že v 1. ene majo bolj raztegljivo ene manj in če si polek še kolkr se da sproščen je še mal lažje.....
pa user posted image user posted image user posted image za spanje jst si vsak dan prvoščim kako urco dokler me kak telefon ne zbudi.....user posted image

Maš prav Katjuša, tud če bi masirala ni rečeno, da me ne bi rezal, bom pustila tak kak je da se ne matram pa kar bo, bo.user posted image user posted image user posted image

A ne kolk so ti telefoni nadležni user posted image user posted image

zdej pa že mal zamujam s kuhanjemuser posted image Čist me potegnete v debateuser posted image



_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Katjusa)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 16:00:45   
baki
ve ste pa taprave tipkateda se vam iz prstov kadi.malo sem preletela sam si nisem nic zapomnala skleroza ne daje.malo sem po kosilu zadremala katja je nalogo pisala,moj pa tud mal za rač. mal v postli k ma nocno po se pa prstavla sm pa tja ko megla.jst pa tud nisem kaj bolšauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 16:03:17   
MIHAILO
Shuka a pomaga nasploh kopel za to al more bit samo ta ki ti pravis?Ja mal bomo se zdrzale te prsteke jaz se vedno na tebe spomnim,ko me zbudijo mravljincasti prsti in si recem ,saj nisi edina user posted image user posted image user posted image ...Ktjusa fajn ,da imas zapolnjene dneve potem res nimas casa razmisljati o tem kdaj gres rodituser posted image ...Brkn lepo da si doma...kako se zdaj pocutis?Kaj so ti rekli v bolnici?

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 16:13:34   
baki
mihailo a ti si mela ze ctg.kk mores tam lezat a tk ko te nastimajo al kk ti pase.kr ce me bojo uni nastimali bom mela skoz trd trebuhuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 16:16:34   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: MIHAILO

Shuka a pomaga nasploh kopel za to al more bit samo ta ki ti pravis?Ja mal bomo se zdrzale te prsteke jaz se vedno na tebe spomnim,ko me zbudijo mravljincasti prsti in si recem ,saj nisi edina user posted image user posted image user posted image ...Ktjusa fajn ,da imas zapolnjene dneve potem res nimas casa razmisljati o tem kdaj gres rodituser posted image ...Brkn lepo da si doma...kako se zdaj pocutis?Kaj so ti rekli v bolnici?
Baje kopel paše k maš popadke, glede te kopeli o kateri pa jaz govorim je pa samo kopel iz senenega drobirja, ki mehča medenično dno in s tem prvorodkam olajša porod, kolk je od tega res ne vem, sem prvorodka in se mi sanja ne koliko to pomaga, če pogledaš malo po netu se kar priporoča, ti bom povedala ko rodim prav user posted image user posted image user posted image , meni ga je priporočila babca in ji zaupam, tko da jest bom to do 40 tedna če še ne rodim storila 1x na teden po 40 tednu pa vsak dan. pol bo pa že čas da rodim, ne? user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu MIHAILO)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 16:16:43   
claud
baki -ko maš ctg si vedno na boku.... men dajo celo na izbiro kako hočem bit obrnjena...

(odgovor članu baki)
Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 16:36:41   
MIHAILO
Baki jaz sem na ctgju bila 2x na hrbtu zdaj 2x pa na boku

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: februarčice 2009-5.del
26.1.2009 16:41:19   
Balonchy
Ojla beybe...

Mam eno vprašanje...
A na CSD je treba dati posebno vlogo (po rojstvu) za otroški dodatek al kako se že temu reče??? Men ni čist nič jasno kaj bi morala posredovat na CSD oz. katero vlogo (in zakaj) izpolnit?!
Zdej me je ena prijateljica peglala o tem, če sem že dala... Jaz pa, ko ena mona gledam debelo - kaaaajjj? user posted image
No, dejte me mal razsvetlit pa mi kak link napopajte, če najdete kje to vlogo!!! user posted image

(odgovor članu claud)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Poglejte, kako se med porodom premaknejo k...
Ta neverjetna fotografija porodnice dokazuje, kako neverjetno je človeško telo. Poglejte, kako je videti anatomija porod...




Najbolj naporno obdobje.
пеперутка16

Kdaj vam je bilo najbolj naporno biti z vašim/vašo malčkom/malčico?