|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 11:08:13   
bambi14
aja, pa dober dan in hvala za kofe


IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Me2 ble zuni celih 15min, potem se je ulilo. Sovražim ta letni čas, spremebo ure, sveče ki jih tud pr mesarju prodajajo, fuj, potem se sveče umaknejo pa začnejo z božički itd. težituser posted image



sem bla v soboto v bauhausu in že pripravlajo za novo leto ter božič stvari- PA SAJ SO ZMEŠANI,.hhhhalllllllloooooo.....saj je škoda pospravlat, naj imajo raje v prodaji celoleto ne.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3851
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 11:15:45   
anaya
bambi14: ja jaz sem tut vdla.... božičke pa snežake pa vse že prodajajouser posted image . Pol pa ves čar zgubi do božiča., čeprav je meni ta veseli december zelo pri srcu, ampak ga zdaj razvlečejo že na pol leta......user posted image user posted image user posted image . In pol preden pride 24.12. že mine tisto pravo veselje.... Neli se pa moje mame vedno vstraši o je na previjalni, ker se nekaj zamisli pa zagleda pol pa mama pride pa se zadere, se kr cela streseuser posted image .

Neža: sem pozabla pohvalit tvoje ime..... ne vem kaj nisi prej povedala tega mi pa smo se tako težko odločli za ime....

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3852
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 11:27:20   
naty13
Erin norooooooooooooooooo. Kolk mata dobre ideje s tvojim. user posted image

Krysia Rok je pravi lepotec. Anita kaj boš Roka kazala Zoji, če ima pa Zoja Jošta. A že tkole mlada jih bo mela več, al kaj. user posted image user posted image user posted image user posted image

Anaya prepusti se friziranju. user posted image


Jošt spančka zunaj na balkončku. Je padal dežek, ko sva šla ven. Sem ga mal po balkončku z vozičkom sem in tja popeljala in spi. user posted image  Jaz pa imam zlikanoooooooooo. user posted image  Mesek se mi tensta, bo danes rižota. Za popoldne pa upam na kaj sončka, da bomo lahko zunaj. Tema je pa že tako ali tako ob 17h. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3853
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 11:42:53   
betty
Nas Rok - pri dveh mesecih in enem tednu ze brbljam: A GU, GUU in GEE. Brcam z nogami ,da se moja roputuljica veselo oglasa. Ko pa sem utrujem, pa malo zadremam....
FOTKA:user posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 3854
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 12:09:31   
betty
Erin - huda fotka! Mi bomo tudi poskusili kaj takega. racunam da bova naredila koledar za drugo leto z njegovimi fotkami in podarila babicama in dedkoma.

bambi 14 - poznam izzliv mleka po pizami. ko pa dojim eno stran, mi iz druge tece...

Gajka - tud moj Rok spi po celo noc. zvecer malo zaspi na kavcu, dejanko pa gre spat okoli 22 ure pa do 5 ali 6 ure zjutraj. se mi pa dogaja, da moram jst okoli tretje ure vstati in si mleko spumpati ,ker me bolijo joske, pa se ven mi tece. ampak zkutraj, ko se pa mali zbudi, mu pa nobena pamperska ne nuca ali pa milerjeva plenicka. se pizamo ima polulano in ga moram celega preobleci. Tko da sedaj tud jst ne vem kaj bi bilo bolje, ga ob 3 uri zbudit, ojaskat joske in previt ali pa nej spi do jutra?! po moje bo to bolje. da ponoci poje kolikor pac hoce in ga previjem.

krysia - lepe fotke rokeca!

bella 02 - zasledila sem nekaj v zvezi z pedikerko. mi katero priporocas? imam vrascen, gnojen noht se od konca julija. cca 3 mesece. sedaj se mi gnoji, boli. auuu!!

Tamy 30 - socustvujem z vrascenim nohtom. sama imam oba placa na nogi. ne morem se odlociti ali naj grem k zdravniku ali ne. pedikerja nobenega ne poznam. moram pogledati na net. ves za kaksno dobro pedikerko v ljubljani in okolici?

A greste jutri kej v baby center? akcija -za  nakup cunj nad 50 evrov ti podarijo bonus desetih evrov. kupon je v reklami.

Oh kako zunaj dezuje... nic ne bo s sprehodom.

ocka dela na mobitelu, zato jaz ponosno delam reklamo :)user posted image

user posted image

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 3855
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 12:22:44   
ozziebo
Erin, kako je mali doooooooooooooooooober!!

Betty in Krysia, vajina dva sta tudi cukra!!

Pa kaj je zdaj s tem vremenom?? Sva bili že dvakrat pripravljeni za ven, pa se je ulilouser posted image !

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3856
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 12:26:09   
matejchi

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan
Pojdi v Mullerja in si kupi: meliso, kumino, komarčk, janež, kamilco vse to zmešaj in pij da ti teče izpodvsod , to jaz delam cel cajt, kr un čaj za dojenje je ful drag, sedaj samo sestavine kupm in mešam.


Anita kakšno je pa razmerje teh sestavin? In koliko pride posamezno pakiranje in kako izgleda da ne bom preveč iskala...

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3857
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 12:28:46   
Neža7
Lep pozdrav mamice user posted image

Prvo imam vprašanje...... Kakšni so vaši user posted image  danes? Moja je ful ne mirna user posted image  
 
Spali smo od 18:30 do 4:00. Med 4:20 do 7:30 ful ne mirna (ni jokala) Zelo je slabo spala.

Ko smo šli na sprehod sem jo ta zadnjo 1/4 poti domov nosila, ker se je v vožičku začela user posted image  
Mi je zaspala in jaz sem z likala. Spet se je začela user posted image  da ki sedaj v rokah spi in včasih malo zajoka, Vem, da user posted image  kadar slabo spi.



_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu betty)
Neposredna povezava do sporočila: 3858
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 12:31:29   
Neža7
matejchi.... imaš ZS

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3859
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 12:33:08   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Neža: sem pozabla pohvalit tvoje ime..... ne vem kaj nisi prej povedala tega mi pa smo se tako težko odločli za ime....


user posted image  HVALA za kompliment user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3860
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 12:44:45   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: naty13


Anita kaj boš Roka kazala Zoji, če ima pa Zoja Jošta. A že tkole mlada jih bo mela več, al kaj. user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3861
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 12:47:09   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi


IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan
Pojdi v Mullerja in si kupi: meliso, kumino, komarčk, janež, kamilco vse to zmešaj in pij da ti teče izpodvsod , to jaz delam cel cajt, kr un čaj za dojenje je ful drag, sedaj samo sestavine kupm in mešam.


Anita kakšno je pa razmerje teh sestavin? In koliko pride posamezno pakiranje in kako izgleda da ne bom preveč iskala...

tam pr čajih majo, zelene vrečke po 30g, cena user posted image mum račun poiskat pa ti sporočim, v glavnem se bolj izplača kot pa un čaj za dojenje iz lekarn

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3862
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 12:49:59   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi


IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan
Pojdi v Mullerja in si kupi: meliso, kumino, komarčk, janež, kamilco vse to zmešaj in pij da ti teče izpodvsod , to jaz delam cel cajt, kr un čaj za dojenje je ful drag, sedaj samo sestavine kupm in mešam.


Anita kakšno je pa razmerje teh sestavin? In koliko pride posamezno pakiranje in kako izgleda da ne bom preveč iskala...

tam pr čajih majo, zelene vrečke po 30g, cena user posted image mum račun poiskat pa ti sporočim, v glavnem se bolj izplača kot pa un čaj za dojenje iz lekarn



jaz kupim filter vrečke za čaj v mileru in potem dam po ščepcih(približno):

2l čaja:
2 ščepca komarčka
1 š. kumine
1 š. janeža
pa  cca.enih 10 kamilc



(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3863
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 12:57:40   
miškolinček
 Ojla,danes je pa en tak dan

Vidim da se že 2 dni greste ženitne ponudbeuser posted image user posted image , no jaz pa svojih dveh ne dam sem se preveč namatrala zanju, pa tako ali tako bosta še prehitro sama ušla.
Pa kr sama si naj najdeta babnce,da ne bosta pol ta mlade govorle kok mata smotano taščouser posted image user posted image user posted image user posted image (tle pa jaz ne bom drezala,ker pol bom glih taka kot nekatere tašče naših rr-jevkuser posted image .

Aradej,še kr sem prehlajena,sem mislila zdaj med počitnicami dol pridet pa mi je splavalo po vodi,bomo preživeli,me Erazem skoz nagreba da naj kr iz vrtca direkt k babici peljem,da on bi šel kr k babici.

< Sporočilo je popravil miškolinček -- 28.10.2008 13:03:55 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3864
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 13:02:02   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: naty13


Anita kaj boš Roka kazala Zoji, če ima pa Zoja Jošta. A že tkole mlada jih bo mela več, al kaj. user posted image user posted image user posted image user posted image




user posted image user posted image



Ja Naty saj ima Anita prav,kr več naj ji jih pokaže bo imela več izbire. Itak ne more kr takoj ta prvega zagrabit, če bo pametna bo mal izbiralauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image .

Pa mlada jih mora več imet,kdaj jih pa bo ko bo v naših letih,pol bo tle gor visela (mal heca)user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


< Sporočilo je popravil miškolinček -- 28.10.2008 13:03:27 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3865
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 13:05:29   
anita goitan
Ja ena sprašuje če so dns mali sitni, Zoja ni sitna je pa res da ne vem kaj vse bi počela da jo mal zamotim da lahko v miru skuham itd.
Sem končno zlikala tako kot natyuser posted image oz kandidatka za taščo moje hčerkeuser posted image

Bi pa šla mal spatuser posted image , pa mi Zoja ne pusti, beri: pametna pupa, naj mati raj kaj dela ne pa sam gor na rr user posted image




(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3866
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 13:06:34   
Carol11
Pozdravljene punce,

morda je res cas, da se vam koncno pridruzim in ne samo berem user posted image . Moram povedat, da vas spremljam ze od nosecnosti in da mi je marsikater nasvet prisel prav. Tudi pri nas imamo enega malega cukrcka rojenega avgusta 2008 in bi prosila, da tudi naju vkljucite na vas seznam.
Matejchi spodaj so podatki:
Hana, rojena 11.8.2008, PDP: 17.8.2008
rojstvo ob 10:05, teza: 3220 g in 50 cm
1.mesec: 4400 g, 54 cm
2.mesec:5480 g, 59 cm
Moje ime Karla, 8.3.1978

Pa se na kratko o nasem pocutju: medve se samo dojiva, AD3 kapljice ji dajem v polni dozi ze tri tedne in nimamo nobenih problemov. V 4 tednu so se Hani popoldne zaceli pojavljati krcki oz napenjanje pa nama je P svetovala kapljice Bio Gaja in je pomagalo, slaba volja in jok zaradi napenjanja sta izginilauser posted image .
Ne vem kaj naj vam se povem o naju, ker vsega kar ste si ve povedale skozi user posted image in user posted image ne morem nadoknadit user posted image .
No pa z danasnjim dnem zacnem/va cvekati z vami, seveda ce vam je pravuser posted image .

Dopoldne sva bili ze v nizkem startu za sprehod a naju je prehitel dezuser posted image ...je pa ena dobra stran tega dezevnega dne, se vec meniva, igrava, telovadiva, paseva kravice in cvekava z vami, ce bi vozickali pa bi Hana samo spala.
Zdaj pa izkoristim Hanin dremez in skocim nekaj pojest.


IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Jutro

Jaša 19.00 - 1.30 - 6.30
Eva 19.30 - 6.30

Zakaj nas je toliko punc zapustilo? Kje ste? Suzili, m@j@, dar10, muklla, zvezdica, iva77, arait, cicmic, meeryana, Žanneža, Višnja,... pa še dosti vas je, ki se vas sploh ne spomnim več.

In kdo so: a74, Carol11 in še nekaj punc, ki nas vsak dan spremljajo?

Danes sem drugače slabe volje. Nekaj praznujem danes, pa se moj sploh ni spomnil, čeprav sem mu nekaj dni nazaj povedala, za dobro jutro me je raje nahrulil.


(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3867
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 13:07:27   
sayuri
Dan. Jst sem spet s podočnjaki do tal. Moja dva ponoči več jesta, kot čez dan user posted image . To je že za znoret. Zaraje jedla od sedmih do sedmih 6x, Lovro pa 4x user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dopoldne smo bili eno urco zunaj - je bil prav lep sonček. Zdaj se bo pa vsak čas dež usul.

Priznam, da samo preletim zadnje čase vse skupaj. Mož je še vedno kar bogi. Seaj sumijo, da bo prešlo vse na miningitis user posted image . Jao...... Ah, bo že....

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3868
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 13:09:15   
sayuri
Carol11, dobrodošla med nami. user posted image user posted image user posted image   Sem te tudi jaz že opazila zgoraj user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3869
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 13:09:47   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Prvo imam vprašanje...... Kakšni so vaši user posted image  danes? Moja je ful ne mirna user posted image  



tudi moj je nemiren,..........mal zaradi prehlada in polnega nosu,ker ne spi ponoči tako kot bi mogel,
največ pa zaradi vremena,ker mi čez dan spi samo v vozičku,........pri nas tko lije da ne moreš res nikamor,prej sva šla sam s kengurujčkom v trgovino,pa mi je zaspal za 5minut tam noter pol sem ga pa hotela preložit se je pa zbudu.
Verjetno bi še kr spal sam jaz ga ne morem notri nosit 1 uro,mi bi hrbet razgnalo od teže.

Sem bla kr šokirana ko sem ga ter dala koliko je težji za nest, se trije tedni odkar sem ga nazadnje nesla očitno ornk poznajo. Komaj čakam posvetovalnico 4.11. da vidim koliko smo težki.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3870
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 13:10:42   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Dan. Jst sem spet s podočnjaki do tal. Moja dva ponoči več jesta, kot čez dan user posted image . To je že za znoret. Zaraje jedla od sedmih do sedmih 6x, Lovro pa 4x user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dopoldne smo bili eno urco zunaj - je bil prav lep sonček. Zdaj se bo pa vsak čas dež usul.

Priznam, da samo preletim zadnje čase vse skupaj. Mož je še vedno kar bogi. Seaj sumijo, da bo prešlo vse na miningitis user posted image . Jao...... Ah, bo že....


jao boga user posted image user posted image , verjetno tudi ta mala2 čutita napetost oz dogajanje in se hočeta mal pocerkljat, sicer so pa taki turobni dnevi, Zoja bi bla tud skoz na joški, al pa se men zdi in jo kar pristavimuser posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3871
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 13:12:25   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

Prvo imam vprašanje...... Kakšni so vaši user posted image  danes? Moja je ful ne mirna user posted image  




Sem bla kr šokirana ko sem ga ter dala koliko je težji za nest, se trije tedni odkar sem ga nazadnje nesla očitno ornk poznajo. Komaj čakam posvetovalnico 4.11. da vidim koliko smo težki.



uf enako, Zoja je takoo težka in dolga tudi, tudi mene zanimajo mere oz teža, 18.11. imave posvetovalnico

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 3872
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 13:13:12   
matejchi
  user posted image
user posted image
karmar - KARMEN (1.2.1979)

user posted image
Carol11 - KARLA (8.3.1978)
Anita Goitan - NATAŠA (16.3.1978)
sayuri - KRISTINA (24.3.1976)

user posted image
ozziebo - KATARINA (8.4.1975)

bella02 - HELENA (9.4.1979)
bambi14 - MAJA (14.4.1980)

user posted image
cebrca - MARIJA (25.5.1977)

user posted image
aradej - ANICA (22.6.1982)
gajka - REGINA (28.6.1979)
erin - TEJA (30.6.1981)

user posted image
anaya - ANJA (22.7.1980)

user posted image
Vilika - VIKA (24.8.1980)

user posted image
Naty13 - MAJA (4.9.1984)
Zoja Miša - MAŠA (21.9.1976)
Neža7 - ALIDA (23.9.1980)


user posted image
miškolinček - ANITA (3.10.1978)
tinka14 - TINA (4.10.1980)
Krysia - KRISTINA (8.10.1
976)

user posted image
tejkaz - TADEJA (11.11.1983)
matejchi - MATEJA (24.11.1978)

user posted image
Tamy30 - TAMARA (20.12.1977)
majči22 - MAJA (26.12.1984)


< Sporočilo je popravil matejchi -- 28.10.2008 13:28:47 >

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3873
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 13:13:57   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Dan. Jst sem spet s podočnjaki do tal. Moja dva ponoči več jesta, kot čez dan user posted image . To je že za znoret. Zaraje jedla od sedmih do sedmih 6x, Lovro pa 4x user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Dopoldne smo bili eno urco zunaj - je bil prav lep sonček. Zdaj se bo pa vsak čas dež usul.

Priznam, da samo preletim zadnje čase vse skupaj. Mož je še vedno kar bogi. Seaj sumijo, da bo prešlo vse na miningitis user posted image . Jao...... Ah, bo že....


o boga,drgač pa moj tudi ponoči je na 3 ure,pa sploh ni dojen in ima dosti da bi lahko mal potegnil pa noče,on je vedno lačen. Sam ti maš pa dvauser posted image . MAh,..saj ne vem kaj naj ti rečem,mogoče to da bo boljše ko zrasteta potem se boste imeli pa še boljše kot zdajuser posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3874
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 13:15:58   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Carol11

Pozdravljene punce,

morda je res cas, da se vam koncno pridruzim in ne samo berem user posted image . Moram povedat, da vas spremljam ze od nosecnosti in da mi je marsikater nasvet prisel prav. Tudi pri nas imamo enega malega cukrcka rojenega avgusta 2008 in bi prosila, da tudi naju vkljucite na vas seznam.
Matejchi spodaj so podatki:
Hana, rojena 11.8.2008, PDP: 17.8.2008
rojstvo ob 10:05, teza: 3220 g in 50 cm
1.mesec: 4400 g, 54 cm
2.mesec:5480 g, 59 cm
Moje ime Karla, 8.3.1978

Pa se na kratko o nasem pocutju: medve se samo dojiva, AD3 kapljice ji dajem v polni dozi ze tri tedne in nimamo nobenih problemov. V 4 tednu so se Hani popoldne zaceli pojavljati krcki oz napenjanje pa nama je P svetovala kapljice Bio Gaja in je pomagalo, slaba volja in jok zaradi napenjanja sta izginilauser posted image .
Ne vem kaj naj vam se povem o naju, ker vsega kar ste si ve povedale skozi user posted image in user posted image ne morem nadoknadit user posted image .
No pa z danasnjim dnem zacnem/va cvekati z vami, seveda ce vam je pravuser posted image .

Dopoldne sva bili ze v nizkem startu za sprehod a naju je prehitel dezuser posted image ...je pa ena dobra stran tega dezevnega dne, se vec meniva, igrava, telovadiva, paseva kravice in cvekava z vami, ce bi vozickali pa bi Hana samo spala.
Zdaj pa izkoristim Hanin dremez in skocim nekaj pojest.


Seveda si dobroošla,mogoče se bo pa še katera zgledovala po tebi in ne bodo samo radovednost pasle. Saj nič ne grizemouser posted image

< Sporočilo je popravil miškolinček -- 28.10.2008 13:16:18 >

(odgovor članu Carol11)
Neposredna povezava do sporočila: 3875
Stran:   <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  153 154 [155] 156 157   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kakšna je prava postelja za dojenčka in ot...
Ko se odpravite v trgovino z otroško opremo, osupli obstanete: koliko različnih posteljic in zibelk! Le katera bi bila n...
Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...




Za uporabnice Mirene
terida

Koliko časa vam je po vstavitvi mazala Mirena?

Nič. (59%)

Manj kot en mesec. (13%)

Več kot en mesec in manj kot tri mesece. (7%)

Več kot tri mesece. (22%)


Število vseh glasov: 46

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!