|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 8:32:51   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: ozziebo

Tejkaz, user posted image  da boš boljše volje.


Hvala

God imam drugače danes. Spomnila se je pa moja mami in nihče drug. Saj mi je vseeno če se ne bi nihče drug spomnil, pa tudi če se G ne bi spomnil, ampak ni me treba zjutraj nadreti samo zato ker ponoči nisem Jaševega bruheca zadosti počistila in bi zjutraj on kmalu padel.



ojej, moj se še za r.d. komaj spomni, kaj šele god, naj te potolažim. Ma dedci so deci vsi po enem kopitu narejeni, sem misnla da vaši k ste mlajši so mal bolj uvidevni pa vidim da ej vse en kuser posted image c



Mah, res je kot je Naty napisala, pred poroko se je spomnil na vse, zdaj je pa vse nekot samoumevno.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3826
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 8:33:03   
naty13
Pri nas tudi sončekkkkkkk. user posted image  Jošt zaspančkal v ležalniku, Nejc riše. Naslednjo rundo po hranjenju pa ven šibamo. user posted image  Če se sonček ne premisli vmes. user posted image  Zdaj me pa kliče tavelika dolžnost za risanje. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3827
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 8:34:30   
cebrca
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Ma kje ste vseuser posted image , kuham pa občasno pridem mal na net, pa nikjer nobene
Punce a že razmišljata  o naslednjem otročku?


Že že, pa bo treba mal počakat zaradi CR pa na prvo ovulacijo tud! Vidm da tud druge pridno razmišljate!

bambi user posted image user posted image user posted image tud jest ne kupm več čaja v filter  vrečki! user posted image user posted image user posted image Sicer pa zdaj pridno kupujem Ašičeve mešanice!

Tamy30 Ivan je bil zaspan še naslednji dan po cepljenju. Jaz si to razlagam tako, da telo potrebuje počitek, ker je zaposleno s produkcijo protiteles na cepivo! Ste pa že veliki. Pa da hitro uštimaš tvoj noht!

aradej user posted image user posted image user posted image če boste imeli takoj še enega bo pa res pestro pri vas!

tejkaz se bomo pa me spomnile nate! user posted image user posted image

spanje pri nas je pa prišla ura ravno prav. Prej je bilo spanje 21-7, zdaj je pa 20-6. Čez dan pa kakor pride!

gajka mi pa res ni jasno kako ne dobiva na teži, ko toliko jesta. Ivan tudi prespi noč, čez dan je 6x-7x. Kaka 2x-3x na dan, pa ful dobiva težo.
user posted image Da ti bo uspelo pogruntat kaj se dogaja. Mogoče bo pa atlet in že zdaj trenira pa več pokuri!

Sem se mu pa včeraj smejala, je na tleh na dekici tako brcal, da mu je copatek z noge odletel čez glavo še kakšen meter naprej po sobi!user posted image









_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 3828
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 8:37:25   
cebrca
Sem zdaj uspela nazaj objavit.
Pri nas je bil pa tak hud jok. Sploh ne vem kako mu je uspelo z mm nohtkom se tako prasnit pod noskom, da mu je kri tekla! user posted image user posted image user posted image

OK se gremo naprej tolažit!


_____________________________

Od 22.7. sije sonček Ivan, rjove pa kot levček!
ŽIVIŠ SAMO ENKRAT, A ČE TO NAREDIŠ PRAVILNO, JE ENKRAT DOVOLJ!

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3829
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 8:42:38   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: cebrca

Sem zdaj uspela nazaj objavit.
Pri nas je bil pa tak hud jok. Sploh ne vem kako mu je uspelo z mm nohtkom se tako prasnit pod noskom, da mu je kri tekla! user posted image user posted image user posted image

OK se gremo naprej tolažit!



Rok si je uspel na 1. posvetovalnici pod učko 2 cm dolgo razo do krvi naredit, pa tam še trznili niso, kaj šele, da bi kdo kaj razkužil...

(odgovor članu cebrca)
Neposredna povezava do sporočila: 3830
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 8:55:52   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Erin
- hvala za grafe rasti, so res zakon! user posted image Pa ne bodi no tako skrivnostna glede r.d., sem kar prepričana, da vem, kdaj ga imaš. user posted image Sem se pa zdaj spomnila, da je bil tvoj nick na forumu Zanositev včasih Tejaa, potem pa si ga spremenila v Erin, kajne?



Ni za kajuser posted image

Ja imela sem nick teejaa včasih pa mi je šel na živce ker so potem vsi avtomatsko vedeli kako mi je ime...

Mali jokca moram k njemu...

Samo da povem da sem našega takoj navadila na spanje 21-7 tako kot prej...samo zvečer sem ga za eno uro dlje zaposlila in deluje...user posted image


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3831
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 9:03:41   
tatly
oj dobro jutro....tejkaz-vse naj za goduser posted image user posted image
ja pri nas je tudi soncek pa mal veter piha!!!!a ve greste v vetru in grdem ven?
aja za 1 november boste sle na pokopalisce z tamalimi?ne ne


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3832
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 9:17:15   
Vilika
Jutro!

Mi imamo pa danes popoldan 2. posvetovalnico, me prav zanima kaj bomo izvedeli. Se pa bojim da bo naš tamal en velik tečko tam - sva ravno tako uro naročena user posted image . Po moje ga še izmerit ne bomo mogli.

Danes smo pa začeli že 5 AD3 kapljic dajatuser posted image .

Vid je pa danes spet lepo pančkal - 20.00 - 4.00 - 8.00. S tem da je zadnji obrok pojedel samo 30ml potem pa omagal kot že dolgo ne. Zaspal kot topek in sem bila že sigurna da bo prej alarm. Mogoče pa res drži tisto - manj kot je bolj spi..


šibam za zdaj - jokec se sliši


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3833
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 9:18:37   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Erin
- hvala za grafe rasti, so res zakon! user posted image Pa ne bodi no tako skrivnostna glede r.d., sem kar prepričana, da vem, kdaj ga imaš. user posted image Sem se pa zdaj spomnila, da je bil tvoj nick na forumu Zanositev včasih Tejaa, potem pa si ga spremenila v Erin, kajne?



Ni za kajuser posted image

Ja imela sem nick teejaa včasih pa mi je šel na živce ker so potem vsi avtomatsko vedeli kako mi je ime...

Mali jokca moram k njemu...

Samo da povem da sem našega takoj navadila na spanje 21-7 tako kot prej...samo zvečer sem ga za eno uro dlje zaposlila in deluje...user posted image



Jaz tudi vem, kdaj imaš RD. user posted image user posted image user posted image  Gajka ga ima par dni za tabo, a neuser posted image  Če prav vem, kdaj ga imaš.


Erin user posted image user posted image user posted image user posted image  za obdržani ritem spanja. user posted image  Se vidi, da delaš v vrtcu in ni problema. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3834
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 9:27:01   
Krysia
No, pa sem spet tukaj ... Rok bo očitno oddremal še eno kitico ... Jaz vam bom pa obljubljene slikce prilimala gor ... samo malo, ker shrani.si nekaj počasi dela ...

Mi smo danes spali 21 - 00 - 4 - 8 .... čeprav sem si za opolnoči sama kriva, ker je nakej stokal pa se mi je zdelo, da je pokakan, potem sem ga šla pa previt, se je pa zbudil .... na koncu pa sploh ni bila polna plenica user posted image

No, evo obljubljene slikice:

prvi zabeležen nasmeh za mamico:
user posted image

namesto mamice držim za "roko" njeno igračko:
user posted image

še en nasmešek:
user posted image

Upam, da sem vse pomanjšala tako kot je treba, da ne bodo kakšne velikanske slike - ne nameravam objait Roka v naravni velikosti, obljubim user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3835
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 9:30:09   
matejchi
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

bambi očitno danes ni tvoj dan.. pa hvala ker ste mi povedale, če boste imele zraven še otročka naty pa tejkaz, sayuri itd... user posted image .



Naše ne bo zraven. Če bi bila, bi lahko samo za njo letala.



No kul, bom jaz našega tut pustila pri user posted image . Smo pa danes kakali.. juhu


< Sporočilo je popravil matejchi -- 28.10.2008 9:31:05 >


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3836
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 9:39:42   
Erin

Povejte  KDAJ NE MORETE pa se dobimo tisti dan ko nas bo največ, velja?



***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***
user posted image SREČANJE AVGUSTOVK inuser posted image :user posted image

xx.11.ob 11 h v Mercator- Šiška

~~~~~~~~~~

KDAJ  od 3.11 do 15.11 NE MORETE PRITI:

  • Erin - 4,5,6
  • Zoja Miša - 10,11
  • Matejchi - 12,13
  • cebrca /
  • naty13 - 10
  • vilika - 11,14
  • anita goitan - 3
  • bella02 - 4,14
  • Krysia - 14


***~~~~~~~~~~~°°o°°~~~~~~~~~~~***




user posted image PROSIM POVEJTE!user posted image


 Prijave zbiramo
do 31.10

da lahko potem čimprej določimo datum!







< Sporočilo je popravil Erin -- 28.10.2008 9:45:12 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3837
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 9:40:05   
Krysia
No, očitno je uspelo user posted image Zdej pa čakamo neveste user posted image user posted image Eh, to bom Roku prepustila čez kakšni 2 desetletiji user posted image

Aja, Erin, jaz ne morem 14. in 19., za pred 10. pa ne vem - moj nekaj sanja, da bi se spokali na morje, ampak saj veš kakšni so moški ... vse je zadnji trenutek user posted image Mi bo po moje en dan samo rekel: "jutr gremo". Pa sem vidla na eni slikci, da imate enako lupinico kot mi ...

Tejkaz, čestitke za god user posted image . Eh, moj se nikol ne spomni na moj god, po moje sploh ne ve, kdaj ga imam user posted image Je pa res, da ni glih fajn, če te za dobro jutro nahrulijo ... ampak, saj veš ... moški pač ... večinoma ne razmišljjo prav dosti user posted image

tatly, midva se trudiva iti ven v vsakem vremenu, razen v megli, pa ko bo minus 10 user posted image Včeraj ni bilo ravno lepo vreme, pa sva šla vseeno za 2 uri ven - na koncu je malo rosilo, ampak noben od naju ni iz cukra ...

Včeraj sem Roka peljala s sabo v trgovino ... je bil ful priden - je zaspal takoj, ko sem ga dala v voziček (sem šla samo pa mal stvari pa sem kar lupinco dala v voziček user posted image ), tako da sva šli še s prijateljico na sladoled, on je pa mirno spančkal v lupinci user posted image .

Vilika, a vi nimate nič krčev po AD3? Blagor vam! Mi imamo plivitD3, pa smo obupal za nekaj časa ... zadnje čase je boljš, bomo spet poskusili ...

Gajka, mogoče pa Rok ne pridobiva na teži, ker hitro raste pa vse za to porabi user posted image Ne vem, samo ugibam ... Upam, da se čimprej uredi user posted image

Naslednji otroček: Bo, ampak ne še čist takoj ... še M ni prišla (na srečo). Jaz bi sicer imela še 2, ampak ne vem ... sem mal pozno začela user posted image Bomo videli, kako bo ... sem pa razmišljala nekako tako kot gajka (mislim, da si bila ti, drugač se pa opravičujem ...) - da bi bilo kakšni 2 leti razlike.

No, zdej se je pa sonček skril user posted image . ampak mi se ne damo, bova šla pa v oblačen dan na sprehod ...


Ok, toliko za zdaj. Likanje čaka user posted image ... pa bo verjetno še malo počakalo ... se mi nič ne da ...

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 3838
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 9:43:41   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: Krysia

namesto mamice držim za "roko" njeno igračko:
user posted image

še en nasmešek:
user posted image



Kako lepo pančaaauser posted image user posted image user posted image

Meni se Tilen tudi v naročju tako smeji, včasih se mi med dojenjem tako reži da mu teče mlek iz kotičkov ustuser posted image user posted image user posted image Ampak ni lepšega kot videti svojega otroka srečnega, ane?user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 3839
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 9:50:23   
anaya
Dobro jutro....user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3840
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 9:51:48   
anaya
Frizerja mam danes....držite pesti, ker mene je tega bolj strah ko pa cepljenjauser posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3841
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 9:57:49   
Krysia
Anaya, jst te čist razumem ...sem bila 3x v življenju pri frizerju in so mi 3x naredil grozno frizuro, ker me nočejo poslušat ... tko da me zdej mami striže ... Ker mi očitno pač noben frizer ne verjame, da če me postriže krajše kot mal čez ramena, se mi bodo lasje tko skravžlal, da bom kot Tofsy na kvadrat user posted image . Tko da ... držim pesti!

Erin, ja ful je lepo, ko se ti otroček nasmehne pa ko veš, da je blo to res teb namenjeno, da niso tisti naključni nasmeški ... jst se kr topim ...

no, zdej pa moj delilec nasmeškov kliče.  user posted image user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3842
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 9:59:31   
Erin
Mi smo pa našega včeraj s photoshopom obdelaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 3843
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 10:06:19   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Krysia

No, pa sem spet tukaj ... Rok bo očitno oddremal še eno kitico ... Jaz vam bom pa obljubljene slikce prilimala gor ... samo malo, ker shrani.si nekaj počasi dela ...

Mi smo danes spali 21 - 00 - 4 - 8 .... čeprav sem si za opolnoči sama kriva, ker je nakej stokal pa se mi je zdelo, da je pokakan, potem sem ga šla pa previt, se je pa zbudil .... na koncu pa sploh ni bila polna plenica user posted image

No, evo obljubljene slikice:

prvi zabeležen nasmeh za mamico:
user posted image

namesto mamice držim za "roko" njeno igračko:
user posted image

še en nasmešek:
user posted image

Upam, da sem vse pomanjšala tako kot je treba, da ne bodo kakšne velikanske slike - ne nameravam objait Roka v naravni velikosti, obljubim user posted image



oooo ma kašen lepotec je Rokuser posted image user posted image user posted image user posted image , takoj ga Zoji pokažemuser posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 3844
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 10:06:43   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Mi smo pa našega včeraj s photoshopom obdelaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image


the bestuser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3845
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 10:23:08   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Mi smo pa našega včeraj s photoshopom obdelaluser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
user posted image



Ma da dol padeš! Erin super!user posted image user posted image user posted image Joj kva je faca. Kako si to naredila? Jest bi tud kaj takega probala. maš kakšen poseben program?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3846
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 10:26:07   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: majči22

Ma da dol padeš! Erin super!user posted image user posted image user posted image Joj kva je faca. Kako si to naredila? Jest bi tud kaj takega probala. maš kakšen poseben program?



user posted image user posted image user posted image

Moj je to naredil, jaz sem samo mal pomagala in sicer s programom Adobe Photoshop-om. Moj to bolj obvlada.

MAlega sva iz slike ven izrezala s programom, moj mu je dodal mikrofon pa še oblake sva dala za podlago in voilauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 3847
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 11:00:50   
anaya
Erin : svetovn jeuser posted image user posted image user posted image

Krysia: jaz pa vedno tako exstremno spremembno naredim da mi je cel dan prej slabo....user posted image  Zdaj grem iz srednje dolgih temno rjavih las na čist kratek blond paš.... upam da se me moja puperli ne bo pol balauser posted image user posted image . Pa tvoj Rok je super cart.... če ne bi bla Neli oddana za Filipa os sayuri, bi ti jo ponudlauser posted image user posted image .

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3848
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 11:04:18   
anita goitan
Me2 ble zuni celih 15min, potem se je ulilo. Sovražim ta letni čas, spremebo ure, sveče ki jih tud pr mesarju prodajajo, fuj, potem se sveče umaknejo pa začnejo z božički itd. težituser posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3849
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
28.10.2008 11:06:19   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Erin : svetovn jeuser posted image user posted image user posted image

Krysia: jaz pa vedno tako exstremno spremembno naredim da mi je cel dan prej slabo....user posted image  Zdaj grem iz srednje dolgih temno rjavih las na čist kratek blond paš.... upam da se me moja puperli ne bo pol balauser posted image user posted image . Pa tvoj Rok je super cart.... če ne bi bla Neli oddana za Filipa os sayuri, bi ti jo ponudlauser posted image user posted image .



...moja mala se je vstrašla svoje tete: ima  temne skodrane lase do pol hrbta in ful goste in ko so spuščeni je ko topsi. Sem jo ravno previjala in ona jo pride malo požulit, se skloni k njej z razpuščenimi lasmi in mala je začela tako vreščat kot, da je vidla prikazen,......drugače pa se ful carta pri njej. Jaz pa sem blond in imam večino doma spete lase, ker jih mam do riti, sicer so začeli izpadat tako, da ne vem kako dolgo bom še lahko imela to dolžino.user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3850
Stran:   <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  152 153 [154] 155 156   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?