|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 13:37:19   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: majči22

tejkaz še to sm ti hotla rečt, da sm si jest sposodila tehtnico za tehtanje otrok, tako da vidim koliko poje na obrok (da sem mirnejša), in sicer na mesec pride 10 eur. Pripeljejo jo pa na dom.





Kje si jo pa dobila?


Na spletni strani (www.baby-nega.si) ma ne znam dat spletne strani gor, dasam klikneš. A mi lahko katera pove, kako to narediš, da vem za drugičuser posted image


(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3751
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 13:37:50   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi


jaz poznam sam ministra al ex ministra al unga s politike Gantarja
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan


A osebno? hihi to so pravi tiči... potrebni



osebno pa ne, ja mal prestar zame kaj bi rekla, že mal diši po zemlji user posted image , čak kako pa ti veš da so potrebniuser posted image

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 27.10.2008 13:38:37 >

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3752
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 13:49:24   
anita goitan
user posted image user posted image user posted image za 4 zvezdice, kolk jaz čvekam

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3753
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 13:49:55   
bella02
Sem se pa že bala, da je z našo kaj narobe, ker še ne prijema igrač. Saj mam eno knjigo, sam je treba it pogledat...user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3754
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 13:50:44   
Erin
user posted image
user posted image


< Sporočilo je popravil Erin -- 27.10.2008 13:52:56 >

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3755
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 14:00:30   
Erin


(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3756
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 14:05:51   
Zoja Miša
Erin, hvala ti! Pozabila si še 10.11. ne moreva imava slikanje kolkov. Si tudi jaz želim spoznati tebe! In seveda Tilna! Je pravi car na slikahuser posted image
Tejkaz pediatra imava pa ob 12.30, tako da je ravno taka ura, da ne morem ne prej in ne kasnejeuser posted image .  In za Jašo ti bo P najbolje povedala. Pa nam sporoči, itak veme, da je vse BP.

Matejchi, za seznamček - Maša, 21.9. 1976 (jupiii, sedaj se bomo vse po imenih poznale!!!user posted image )

Sayuri, se strinjam, da se dobimo po 11.11.!!! Jaz vas enostavno moram spoznati, če ne bom k vsaki domov prišlauser posted image

Šibam, sirenca, kasneje naprejuser posted image


_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3757
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 14:05:53   
naty13
Vidim, da imate zanimivo temo. user posted image  No, katera bo prva nosečka. Meni se tudi zdi, da Anita. user posted image

Erin, tako je prav, trenirat je pa le treba, da se ne pozabi. user posted image

Tejka tudi jaz sem zasledila reklamo o sposoji d. tehtnice na levi strani te strani, pod temo oglasna sporočila. user posted image


Smo pa po kosilu, najprej pojedli mi3, Jošt je medtem še spančkal v vozičku na balkonu. No, ravno pospravim, se pa zbudi in dobi kosilo še on. user posted image  Nejc pa se je odločil, da danes ne bo spal čez dan, je sam spet prišel dol. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3758
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 14:11:59   
tejkaz
Sem si jo že izposodila. Pripeljejo jo jutri ali pojutrijšnjem user posted image




_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3759
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 14:17:07   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Vidim, da imate zanimivo temo. user posted image  No, katera bo prva nosečka. Meni se tudi zdi, da Anita. user posted image



sam s kangelco po mlekca pridem prejuser posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3760
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 14:21:18   
Erin
Če kateri pride prav tabela rasti od 0-36 mesecev = v angleščini:user posted image



FANTKI          OBSEG GLAVE

PUNČKE        OBSEG GLAVE

< Sporočilo je popravil Erin -- 27.10.2008 14:27:54 >

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3761
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 14:30:18   
matejchi
Še neki glede srečanja, a mate namen starejše bratce/sestrice s seboj pripeljat? Pol ne gre v vrtec ..


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3762
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 14:30:31   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: Erin

Če kateri pride prav tabela rasti od 0-36 mesecev = v angleščini:user posted image



FANTKI          OBSEG GLAVE

PUNČKE        OBSEG GLAVE



si pridna,...hvala.


Jaz ne sodelujem v debati kdaj se bi doble, ker mi je enostavno predaleč do Ljubljane,.user posted image ..žal- bi pa vas z veseljem spoznala in z vami poklepetala,...ko bo kje v bližini pa itak pridem.

Kaj se pa meni zgodi, ko mi blazinica za dojenje zdrsne nekam...grrrr. Pa mi ni blo jasno kaj sem mokra-hiiiuser posted image

user posted image

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3763
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 15:12:52   
bambi14
Kaj pa se mi je zdaj zgodilo:

  • vsak dan si skuham 2l čaja(otroški in lipo) in sem že 1l spila in grem vrečt vstran  filter vrečke (prvič sem kupla v filtru, drugače vedno sama mešam čaje) in je filter vrečka od lipe čudno sluzasta- bjek, kot, da bi jo oplazil oni rdeči polž- bjek in jaz grem to vrečko pretrgat, ker sem radovedna le kaj je noter in je bil en fajn masten beli ČRV/ fuj **** fuj,...se mi je kr dvignilo z tistim 1l vred.

Nauk zgodbe:

nikoli več ne bom kupila čajav filtruuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3764
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 15:44:13   
Tamy30
ojla punceuser posted image
da na hitrco napisem podatke, dokler se moj pridno spancka v vozickuuser posted image
matejchi za seznamcek: Tamara:20.12.1977
Danes je imel MArtin prvo cepljenje. Uf je je zajokal boscek, samo se je nato kar hitro pomiril v mojem narocju. A mogofce vpliva kaj cepljenje na to, da je otrok potem cel dan zaspan?? No se ne pritozujem, mi kar malce pase, pa se poleg tega da me hudocevo boli tale noht, mam ze kar pravo oteklinco okoli. Hvala za info, mislim da bom sla jutri kar zdravnici, da vidi ce je res vzrascen, pa naj mi da kako kremico.

Poleg cepljenja sva imala tudi posvetovalnico. Ga je pediatrinja pogledala, stehtala. MAdonca hitro rastemo.
Pa se jaz dodajam podatke na seznamcek. Kolk se imam v spominu (nimam kartice pri sebi, za prejsnje podatke). Tehtamo: 7750, veliki pa smo ze 63 cm, in to pri tretjemu mesecu.
Se dobro da je velik, se mu te kile ne poznajo tako velikouser posted image malce mogoce pri ritki, pa na rokah, drugace pa ni ta pravi michelinkouser posted image  Sicer pa mi je danes rekla pediatrinja da ni nic narobe, da je tak velik in mocan (debeli ni), ker je boljse npr. ce zboli pa shujsa, se mu ne bo nic poznalo), no vsaj malo me je potolazilauser posted image

Tak mate lubane otrocke, grem se ze prebuja,
caw caw

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3765
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 15:49:41   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: bambi14

Kaj pa se mi je zdaj zgodilo:
  • vsak dan si skuham 2l čaja(otroški in lipo) in sem že 1l spila in grem vrečt vstran  filter vrečke (prvič sem kupla v filtru, drugače vedno sama mešam čaje) in je filter vrečka od lipe čudno sluzasta- bjek, kot, da bi jo oplazil oni rdeči polž- bjek in jaz grem to vrečko pretrgat, ker sem radovedna le kaj je noter in je bil en fajn masten beli ČRV/ fuj **** fuj,...se mi je kr dvignilo z tistim 1l vred.

Nauk zgodbe:

nikoli več ne bom kupila čajav filtruuser posted image user posted image user posted image



Pojdi v Mullerja in si kupi: meliso, kumino, komarčk, janež, kamilco vse to zmešaj in pij da ti teče izpodvsoduser posted image , to jaz delam cel cajt, kr un čaj za dojenje je ful drag, sedaj samo sestavine kupm in mešam.

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3766
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 16:11:40   
matejchi
Bambi kje si pa kupila polžev čaj... treba ga je pit počasi.... hihi
Anita, vem, da so potrebni, ker se mi je en ponujal, da pride na obisk...




_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3767
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 16:17:47   
tejkaz
Mislim no, po treh mesecih jaz ugotovim, da lahko Jaša še spečega iz sprehoda pripeljem na hodnik in pustim da se sam zbudi. Do zdaj sem ga vedno spečega jemala iz vozička in ga nesla v stanovanje, voziček pa pustila v kleti user posted image
Sedaj spi, jaz pa v miru kuham kosilo.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3768
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 16:23:09   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Mislim no, po treh mesecih jaz ugotovim, da lahko Jaša še spečega iz sprehoda pripeljem na hodnik in pustim da se sam zbudi. Do zdaj sem ga vedno spečega jemala iz vozička in ga nesla v stanovanje, voziček pa pustila v kleti user posted image
Sedaj spi, jaz pa v miru kuham kosilo.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za ugotovitev. user posted image  Mal heca.

Kaj bo dobrega za kosilo.user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3769
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 16:26:20   
naty13
Nejc je prejle pridelal tako buško na čelu. Se je zaletel v rob stene. user posted image  V momentu je bila orng bunka. user posted image  Je tako jokal user posted image user posted image user posted image  Sem ga takoj z margarino namazala, pa mal hladno cunjo dala gor, pa je bilo po petih minutah bolje. Se je v stol spotaknil. user posted image user posted image user posted image  Grrrrrrr zraven si, pa nič ne moreš. user posted image

Zvečer greva pa z Nejcem v trgovino po fasngo, pa v mullerja. user posted image  bo pa z Joštom spančkal. user posted image  Greva takoj, ko dam Jošta spančkat. Še dobro, da obstaja baby fon. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3770
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 16:31:47   
anaya
bambi14: ne bi bil nauk te zgodbe raje, NIKOLI ne odpiraj filter vrečk??? Al pa vsaj ne piši o tem na forumu ker sem ravnokar spila lipov čaj iz filter vrečke, pa si lahko misliš kako se zdaj počutimuser posted image user posted image user posted image . Pa zakaj ravno lipa?? Lahko bi barem napisala pač filter čaj..user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3771
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 16:32:56   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Mislim no, po treh mesecih jaz ugotovim, da lahko Jaša še spečega iz sprehoda pripeljem na hodnik in pustim da se sam zbudi. Do zdaj sem ga vedno spečega jemala iz vozička in ga nesla v stanovanje, voziček pa pustila v kleti user posted image
Sedaj spi, jaz pa v miru kuham kosilo.



user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  za ugotovitev. user posted image  Mal heca.

Kaj bo dobrega za kosilo.user posted image


Ma, po enem receptu delam riževe krokete, pa sem dala očitno preveč mleka ali pa premalo riža in je vse pocasto. Zraven pa dušena zelenjava. Pa pri vas?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3772
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 16:33:10   
anita goitan
jaz pa že cel dan likam, beri-se pripravljam likat, mi ne uspe, sm skuhala, štrudl spekla, posesala, pomila,..likat..user posted image user posted image user posted image , moj user posted image klical da ne ve kdaj pride..je na terenu

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3773
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 17:55:02   
Tamy30
pridna anitauser posted image , jaz sem uspela malce pospraviti in gor pocistit vceraj, danes zvecer ko pa bo tamali zaspal, pa me se caka gora perila za zlikat, kriza....

Prejle sem bila se na enem kratkem srehodu, uf, pa se je tako hitro stemnilo, da sva skoraj tekla domovuser posted image

Danes mi je pediatrinja rekla ce se dajem ad3 kapljice, sem ji povedala da sem preklopila na oleovit, pa se te ne dajem vsak dan, ker cga se sraufa. Je povedala, da ko se bojo krci nehali, pa jih naj le vsak dan jemlje. Ker zdaj ni vec tolko soncka. Ja pa se res ga ni vec, danes je ze bla ena velika megla zjutraj.

Ja Martin me klice.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3774
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
27.10.2008 17:59:33   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Malo sem brskala po forumu, pa sem zasledila da je Gantar noseča, a se je katera spomni?


Jaz jo poznam... Mi ni povedala user posted image  Je tudi imela pozni SS kot jaz lani.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 3775
Stran:   <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  149 150 [151] 152 153   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
So nočna prebujanja pomembna za dojenčkov ...
Večina staršev se veseli trenutka, ko bo njihov dojenček prespal celo noč, malokdo pa se sprašuje, ali in zakaj so nočna...




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?