|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 18:46:05   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Tejkaz ali katera druga, jaz ne morem pikice prepričati, da ne bi spala po 17h, kadar ona želi spati!user posted image  Je prej ob 17h jedla, potem smo se šli skopati in potem sem si morala pumpati, user posted image  je delal nekaj za službo, zato sem jo dala v ležalnik in je zaspalauser posted image . Nimam pa srca je nervirati takrat, ker itak nič ne dosežem razen joka. Sam mogoče ni to nič narobe, glede na to, da se na noč zbudi 1 x. Čez dan pa kakor kdaj.

In zelo, zelo sem žalostnauser posted image , ker ne vem kako naj naredim, da naša pikica pri kopanju ne bo user posted image . Jaz bi tako rada, da uživa, pa kakor koli naredim, je jok. Prosim nasveti!!!!



Jaz gledam, da moja ne spi pred 16. uro, ker hočem, da mi po 16. uri zaspi med vožičkanje. (ze 1 uro) Potem res ne spi dokler ne gre spat ob 19. uri. Pred 16. uro se pa igrava, da se tudi malo utruja.

Naša je tudi vedno user posted image  med kopanje in nisem vedela kaj bi user posted image  En dan sem ji dudo dala preden je šla v vodo in res ni bilo tako hudo. Vedno je bilo bolje. Sedaj je že brez dude in ne user posted image  več v vodi. Samo, ko jo dam ven in ji kapico dam gor user posted image  Kakšen nasvet pri moj problem user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3226
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 18:46:39   
gajka
Zoja Miša - poskusi kopanje izvajat ob kateri drugi uri. Pri nas Roka kopava nekje okrog 19:30, potem sledi dretje v joško in nato se končno vda, poje in zaspi okrog 20:45. Mogoče pa ji ni všeč večerno kopanje in bi ji bilo bolj všeč zjutraj. user posted image Ker temperaturo zraka in vode imaš pravšnjo. Sem ravnokar videla, da jo kopaš nekje med 17. in 18. uro. Takrat je naš najbolj siten in mogoče tudi tvoja pupa joče zaradi kakšnih drugih razlogov in ne zaradi kopanja. user posted image Če je slučajno ne kopaš vsak dan , kakšna pa je ponavadi ob tej uri, če se ne kopate?
Po 17. uri jo pa lahko pokonci držiš samo, če se z njo ubadaš - igranje, pogovarjanje, petje, plesanje... Ampak ne se sekirat, če zaspi. Ji že to paše in si je pač tak ritem izbrala. Ker, če user posted image ne zaspi, ko bi moral, se pa lahko pojavijo težave, ker potem pa ne more zaspat, ker je že preveč utrujen... Pač začaran krog. Važno je, da ponoči dobro spite. Mislim, da je tejkaz samo svoj urnik predlagala, ampak vsak user posted image je drugačen in ne ustreza vsem enak urnik.

Neža7 - Rok postane tudi siten, ko mu glavo brišem ali pa kapico dajem na glavo. user posted image

< Sporočilo je popravil gajka -- 22.10.2008 18:48:22 >

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3227
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 18:58:54   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka


Neža7 - Rok postane tudi siten, ko mu glavo brišem ali pa kapico dajem na glavo. user posted image


Kopanje prav uživa potem je katastrofa user posted image  Sosedi bodo mislili, jo tepem user posted image  Danes isto, ampak ji nisem dala dudo in ko je po dobrim 3-4 min user posted image  se je začela user posted image  user posted image
Vem, da noben user posted image  ima rad kapico.....

Moja sedaj spi in mož je na poti user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3228
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 19:09:48   
bambi14
kopanje- naša pa user posted image , ko gre ven iz vode,.....ponavadi ji kopanje malo pospeši prebavo in se potem kr hitro usračka. Tako, da jo je potrebno po zadnjem večernem hranjenju obvezno še previt pred spanjem, zanimivo pa je, da ponoči večinoma samo lula.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3229
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 19:09:54   
naty13
Čer.

Nejc mi skače za hrbtom. user posted image user posted image user posted image  Je danes čudežno popoldne spal in to več kot dve uri, bo vsaj še eno uro pokonci, potem pa v postlo. user posted image  Jošt je že v postli, ampak se pa nekaj krega. user posted image  Bo že zaspal, pojedel je več kot dovolj.

Smo bili zunaj popoldne, je bilo prijetno toplo. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3230
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 19:13:31   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

In zelo, zelo sem žalostnauser posted image , ker ne vem kako naj naredim, da naša pikica pri kopanju ne bo user posted image . Jaz bi tako rada, da uživa, pa kakor koli naredim, je jok. Prosim nasveti!!!! Kopam jo pa vedno po hranjenju, ker če je lačna je jok takšen, da ni šans, da mi to uspe! In na previjalni se smeji in ji je o.k., se igrava...pa je potem v vodi vseeno jokuser posted image . Jo mogoče na previjalni preveč zmatram? Je voda preveč mrzla, dam ji vodo 37,2 stopinje. Je zrak preveč hladen, ponavadi je v kopalnici cca 25 stopinj. Mislim res, prosim, nasveti, ideje...res bi rada, da uživa, ne pa da ji je to muka!!!



Men se je tut ful joku, vedno po kopanju, na previjalni, potem sva nabavla še kalorifer, da je še bolj toplo, pa je zdej ok. ampak ne vem, a zarad toplote, al zato, ker se je navadu??

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3231
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 19:15:00   
anaya
tatly: meni je ta full všeč, samo pojma nimam kako se obnese, sem že spraševala če katera pozna pa se nobena ni našla pa je cena 234€ pa je nov, trikolesnik pa še košara in športni del v kompletu (pomoje vreden nakupa) sem pa pisala na podjetje pa so mi odgovorili da je dobavni rok 2-3 dni pa da se zloži na tako majhno da gre tut v Polota ( za primerjavo)
http://www.baby-boom.si/vozicki_otroski_babyboom_ponudba.html

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3232
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 19:17:09   
tinka14
midva sva bla pa na 3urnem sprehodu, super vreme, super tura, sam zdej me pa tk noge bolijo, da ne vem če se ne bom user posted image  pridružla na kavču.
moj user posted image  zadnje čase kr spi, ponoči 8 ur skupi, podnevi med vsakim obrokom kako uro, na sprehodu se sploh ne prebudi, tut če 3 ure hodma.. zdej me že spet skrbi, če preveč spi user posted image , prej me je pa skrbelo, ker ni nč čez dan spal (zgleda mora zdej nadoknadit za nazaj..)

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 3233
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 19:21:11   
anaya
kopanje in jok: nam se je patronažna prav začudla ker ni nič jokala ko jo je dala ve. Ker to baje večino otrok joče ko grejo iz vode, da pa v vodi joče pa pojma nimam kaj nared.... Kaj pa če bi se v veliki baji kopali skupaj??

Umazanija med prstki: Nobena šđe ni načela teme, zdaj pa ne vem al se nobeni to ne dogaja, ampak moja Neli ma zmeraj polno "umazanije" med prsti pa jo vsak dan 2x umijem če je ne kopam, pa vsakič ko ji pešičko razprem ma "mucike" med prsti, pa za nohti ma umazano, pa ne živi v svinjariji, niti ne dela še na vrtu, pojma nimam od kot ji to...user posted image user posted image  Mi je prav nerodno če ji kdo rokice pogleda, kot da je ne bi umivala, pa nikakor se ne morem tega znebit.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3234
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 19:28:50   
tatly
anaya-moja je tudi skoz umazana med prstki

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3235
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 19:31:10   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: anaya


Umazanija med prstki: Nobena šđe ni načela teme, zdaj pa ne vem al se nobeni to ne dogaja, ampak moja Neli ma zmeraj polno "umazanije" med prsti pa jo vsak dan 2x umijem če je ne kopam, pa vsakič ko ji pešičko razprem ma "mucike" med prsti, pa za nohti ma umazano, pa ne živi v svinjariji, niti ne dela še na vrtu, pojma nimam od kot ji to...user posted image user posted image  Mi je prav nerodno če ji kdo rokice pogleda, kot da je ne bi umivala, pa nikakor se ne morem tega znebit.


Isti problem.... Kar naprej čistimo user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3236
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 19:38:26   
naty13
Sem prej na hitro mogla nehat....se je Jošt jokal, pa sem ugotovila, da ni kupček kriv, ampak se je 15minut drl, potem se je pa umiril in nzdaj je tiho, če spi, pa ne vem.

umazanija med prstki - noro umazan je tudi Jošt, pa tudi za nohtki je črn

kopanje - tudi mi se jokamo, ko je treba iz vode user posted image

Tejka - pikapolonica v Tuš-uuser posted image  Saj sta dve v KR. A so kakšno zaprli mogoče, kaj vešuser posted image  Pa katere štacune so še notri, še kaj za otroke, pa kafiči za kofetkanje,.....  Matr sem firbec babji user posted image

Sayuri user posted image user posted image user posted image  za samostojni šoping. Se je meni tudi nazadje zgodilo, da sem za otroka in desca kupila, zase pa nič user posted image  No vsaj otroka sta oblečena in to lepo, to je pa najlepše. user posted image

Cebrca - kako ste prenesli pikico. Pa vse naj naj za tretji Mini RD. user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3237
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 19:55:58   
Vilika
IZVIRNO SPOROČILO: K_a_t_j_a

Za krst še zaenkrat nimamo datuma, imama ga pa namen imet tam sredi novembra enkrat, seveda, če bo to možno pri našem župniku. Šli bomo pa jest v hotel, tam kjer moj dela, v Zreče.



V hotelu Zreče sem bila jaz pred leti na poroki od kolegice in je bilo fuuull fajn. Dela pa tam moja dobra frendica in njen mož - Kvasova ( če mogoče poznaš).

IZVIRNO SPOROČILO: Tamy30

Komaj sem se navadila da moram pocasi jesti, pregisti vsak grizljaj, ker je to ful zdravo, bla, bla, pol pa zdaj ko sem mamica spet hitro zmecem vase. Ja ko pa se moj tamali zbuja ravno ko je cas kosila zame Kak je pa pri vas??



Pri nas je to vedno kot zakleto. Mali naprimer spi v sobi kot polhek - vklopim baby varuško in gemo jest - po nekaj grižljajih - sireenaaa.
Ko se odpravljamo kam na lepše, vse že pripravljeno za štart - tamal pa se ravno takrat podela kot za stavo. Isto je bilo pred posvetovalnico in smo zato še zamudili.. Vedno mora tale Murphy imeti te svoje prste vmes

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Saj ne vem, če mi boste verjele....  Izgleda, da sem norice dobila tud jaz . Včeraj zvečer sem že opazila dve pikici pod vratom. Danes sem našla še 4 nove . Pa vsake tolk časa me malce zasrbi.... Ah...... Ne vem, al je to psiha al se bo res kaj izvilo iz tega.



Sayuri - to pa res ni več res kar se dogaja pri vas doma. Pocajtajte se čimprej. Še sreča da je z dvojčkoma znosno. Kako ste sedaj?


IZVIRNO SPOROČILO: tatly

oj dobro jutro no koncno jaz prva tukaj....hja  moj je odsel mene pa je strah spati....pa veste zakaj*ker zivimo v bloku cisto od spodaj in nama je v sobo prisla miska-polska jah zdaj pa me je strah-samo naj jo dobim te bop ona vidla ki je  doma!



Si že ujela miško?

Tejkaz - pridno napreduješ z vožnjo, še malo pa boš samostojna user posted image . Le pogumno. Najlepše je ko si neodvisen in se odfuraš kamorkoli in kadrkoli.

Anita  -enkrat si govorila o bolečih kolenih. Mene že kakšne 2 tedna kar fajn kolena bolijo, pa sem si mislila da je to od odvečnih kilogramov. Sedaj pa ko vidim, da nisem edina pa res ne vem kaj bi lahko blo. A se lahko na hormone zgovarjamo user posted image ?


Sem prej pozabila - čestitke vsem 'novokrščencem'. Vse imate ful lepe fotke in otročki so bli fajn zrihtani .

Midva sva se šla včeraj menit za Krst in bo 30.11. Upam da ne bo takrat kakšen hud sneg, pa da ne bo premrzlo. Ker pri nas je krst samo zadnjo nedeljo v mesecu, jaz pa sem ga želela krstiti ko bo star 3 mesece... če ne pa lahko do maja čakam na vreme - se mi zdi pa predaleč.
Jah, zdaj pa tudi nas čakajo priprave


Zdaj mi je ostalo za predelat le še okoli 10 strani user posted image user posted image user posted image , vse pride na vrsto...


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 3238
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 19:57:09   
anaya
pa kje hudiča dobijo tolk svinjarije??? skoz jo nekaj pucam, pa vse ma skor sterilno, pa se vedno kaj najde med prstki user posted image  user posted image .

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3239
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 20:04:49   
Vilika
IZVIRNO SPOROČILO: anaya

kopanje in jok: nam se je patronažna prav začudla ker ni nič jokala ko jo je dala ve. Ker to baje večino otrok joče ko grejo iz vode, da pa v vodi joče pa pojma nimam kaj nared.... Kaj pa če bi se v veliki baji kopali skupaj??

Umazanija med prstki: Nobena šđe ni načela teme, zdaj pa ne vem al se nobeni to ne dogaja, ampak moja Neli ma zmeraj polno "umazanije" med prsti pa jo vsak dan 2x umijem če je ne kopam, pa vsakič ko ji pešičko razprem ma "mucike" med prsti, pa za nohti ma umazano, pa ne živi v svinjariji, niti ne dela še na vrtu, pojma nimam od kot ji to...user posted image user posted image  Mi je prav nerodno če ji kdo rokice pogleda, kot da je ne bi umivala, pa nikakor se ne morem tega znebit.


Jaz tudi opažam te mucike ki se naberejo med prstki in nekaj tudi na dlani - pa ga tudi umijem vasko jutro, kopam na 3 dni, rokice pa večkrat na dan spucam, splohče ga veliko šlatajo. In potem mu medtem ko se igra kar na silo razpiram prstke in s svojim prstom vmes pucam. Mi ni nerodno kaj si bi kdo mislil, sam se bojim da ni dobro če to v usta nese.

Naš ne joka v vodi - ko gre ven pa začne, to pa zeto ker je ponavadi po tem tudi lačen, samo se med olenjem večinoma spet pomiri.


grem jaz zdaj našega še nafotrat - potem pa ajkat... Smo malo pozni danes..

Lahko noč babničke


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3240
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 20:23:44   
naty13
Tejka kje si pa danesuser posted image  Te je Planet Tuš čisto zje...... user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3241
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 20:33:26   
tejkaz
Eva spi, Jaša pa še nekaj gode.

Naty, se mi zdi, da so zaprli tisto pikapolonico v ONC-ju. Drugače pa so tam še Mass, dve otroški z oblačili ne vem kako se jima reče, ena zlatarna, Peko, Tuš, restavracija, en kafič zunaj in en notri, Matija's, neka angleška z cotami, več se jih pa ne spomnim. Ma nič posebnega, no.

V vodi tudi naš ne joka. Tudi ko ga vzamemo ven in ko ga oblačimo ne. Joka potem ko je že čisto konec, preden mu obrazek namaževa in preden dobi za jest.

Umazanije med in za nohti nima. Pa nimamo prav nič sterilno po stanovanju.

Cebrca, vse naj naj Ivanu za obmesečnico. Pa da se končajo že ti krči. Zdaj sva se sicer odločila, da ne bova dala delati mize, vendar ste kljub temu zelo vabljeni na obisk.

Zoja Miša, zakaj se pa kopate tako zgodaj? Jaša od 17.00 do 19.00 bedi, šele nato kopanje. Potem pa hranjenje in nato zaspi ko polh (no, razen danes ga nekaj sračka).

IZVIRNO SPOROČILO: gajka


IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Gajka, sem dobila info, da si včeraj govorila z možem od te "gospe", ki zmerja našo Evo z debeluško. In ja, tista hiša čudne barve je naša 


Hmmm, si me orng zmedla. Sem zdaj ful razmišljala, s kom sem včeraj govorila. Na sprehodu z Rokom sem samo pri Jelenu z enim moškim in žensko, ki ju ne poznam, nekaj besed spregovorila, pa še to o tem, da imajo samca zlatega prinašalca, ki je tako svetel kot naša Gaja.
Sem pa očitno po tej vasi en kup ljudi zmedla s svojim španciranjem proti Kotam, ker me skoraj nihče ne pozna in niso vedeli, kdo sem in od kod sem. Ja, eni pa res nimajo kaj pametnejšega za počet kot gledat, kdo se z vozičkom sprehaja. Revčki! Jaz sem pa mislila, da me sredi travnikov in njiv nihče ne porajta...


A pol ne hodiš mimo nas. To mi je pa naša mati rekla. Da je videla eno z vozičkom ki se je za cesto pogovarjala z gospodom. Živijo na vrhu klanca na levo. Zraven tiste lepe prenovljene hiše. Ko mi je opisala to vozičkarico in njen voziček, sem sklepala da si ti. Je bila menda ravno zunaj. Sta z atijem zlovešče ciprese gnojila user posted image

Smo bili v Medvodah in srečamo eno sosedo. Me je prvič videla po porodu. Mi reče naj dam Jaša iz rok, da vidi kakšno postavco imam. Valda ga nisem dala stran, ker ne bom pustila da me nekdo takole ocenjuje. Pol je pa samo rekla, saj bo. In da sem se polepšala od kar nismo več v Medvodah. Da imam lepo frizurco. Hm, ne vem kaj naj si mislim.

Nič, jaz moram nekaj pojest, tašča je naredila bolj švoh kosilo.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Vilika)
Neposredna povezava do sporočila: 3242
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 20:34:03   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Tejka kje si pa danesuser posted image  Te je Planet Tuš čisto zje...... user posted image


Ej, a veš da res čutim noge.

Grem si čokolešnik pripravit in pridem nazaj


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3243
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 20:34:55   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: gajka


IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Gajka, sem dobila info, da si včeraj govorila z možem od te "gospe", ki zmerja našo Evo z debeluško. In ja, tista hiša čudne barve je naša user posted image


user posted image Hmmm, si me orng zmedla. Sem zdaj ful razmišljala, s kom sem včeraj govorila. Na sprehodu z Rokom sem samo pri Jelenu z enim moškim in žensko, ki ju ne poznam, nekaj besed spregovorila, pa še to o tem, da imajo samca zlatega prinašalca, ki je tako svetel kot naša Gaja. user posted image
Sem pa očitno po tej vasi en kup ljudi zmedla s svojim španciranjem proti Kotam, ker me skoraj nihče ne pozna in niso vedeli, kdo sem in od kod sem. user posted image Ja, eni pa res nimajo kaj pametnejšega za počet kot gledat, kdo se z vozičkom sprehaja. Revčki! user posted image Jaz sem pa mislila, da me sredi travnikov in njiv nihče ne porajta... user posted image


Aaaa, Goličniki imajo zlatega prinašalca!!


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3244
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 20:40:29   
naty13
Sem mela kar na sumu, da so Pikapoonico v OnC-ju zaprli. Sem nekje slišala, da ni tako dobro lavfala. Aha, bo treba enkrat mal pogledat ali pa kupit kaj. user posted image user posted image user posted image

Tudi Jaša bo zaspal. Jošt se je tudi nekaj časa drl oz. stokal, pa sem ga pustila, pa je zaspal. Jaz pravim, če je zaspan, se mora sam umiriti in zaspati. Ker roke ne pomagajo, še bolj ga zbudiš. Moje mnenje. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3245
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 20:42:14   
naty13
Aja Tejka dober tek. user posted image  A za nedeljo še velja. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3246
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 20:45:43   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Aja Tejka dober tek. user posted image  A za nedeljo še velja. user posted image


Hvala. Ej ravno to sem hotela vprašati? Iz naše strani velja. Pa iz vaše?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3247
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 20:47:31   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Aja Tejka dober tek. user posted image  A za nedeljo še velja. user posted image


Hvala. Ej ravno to sem hotela vprašati? Iz naše strani velja. Pa iz vaše?



Iz naše velja. Kaj pa urauser posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3248
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 20:54:54   
tejkaz
Hm ne vem. od desetih do enajstnih enkrat?

_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3249
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
22.10.2008 20:57:44   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Hm ne vem. od desetih do enajstnih enkrat?


ok, sej točno uro se pa zmenimo dan prej oz. v nedeljo zutrej. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 3250
Stran:   <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  128 129 [130] 131 132   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Ime za fantka
TinKkara

Ime za sina

Urban (25%)

Vid (42%)

Crt (9%)

Franc (8%)

Stefan (4%)

Voranc (12%)


Število vseh glasov: 659

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!