|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 11:48:54   
nyna84
Matejchi, meni tudi lahko dopišeš na seznam sestrico Gajo (4.11.2004).

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3076
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 11:52:28   
bella02
Ah ja! Nimam sreče z likanjemuser posted image . Na poti med računalnikom in likalnikom sem v spalnici videla, da se nekdo prebuja. Torej bomo šli počasi jest. Likalnik pa bo še kar sameval.......user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 3077
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 11:54:23   
sandra123
Danuser posted image ...pri naši hiši je vse bolanouser posted image user posted image user posted image ...zdaj imam še enega otroka več pri hišiuser posted image user posted image user posted image ...sem včeraj jaz malo na wc hodila, danes je pa moj user posted image ostal doma, ker je imel hitre obiske wc-ja, pa še želodec ga boli...T&T zdaj že malo kašljata, še vedno imata noske vnete, Tina kašlja 100/uro, ampak sem jo lepo poterala v šolo...ma se mi res zrola, če bodo vsi pri hiši...pa še ves sistem mi potem user posted image in Tina porušitauser posted image ...No, zdajle je zatišje, ati, T&T spijo, jaz pa gledam kup perila, pa se likalniku smejim, ker se mi ne da likatuser posted image ...te cote me bodo ubile...kar ne zmanjka jihuser posted image user posted image user posted image user posted image ...
Sayuri...upam, da ti uspe najti varstvo n da greš malo zapravljat zaseuser posted image
Tejkaz, tvoja Eva je prava princeska, nikakor ni predebela, ampak ravno pravšnja...Moja Tina je bila kot dojenček zelo zalita nekaj časa, pa sem jo samo dojila, zdaj je pa že 5 let taka suhica z dolgimi nogami, da ji je problem za oblečt kupiti...v pasu ji je vse preveliko, dolžina pa ponavadi prekratka, zato vedno večje št. jemljemouser posted image ...Ne sekiraj se, pošlji tisto babnco nekam, pa ji reči, naj se ne obremenjuje s tvojo hčero in da naj kar svoje komandira in gnjaviuser posted image ...

Naša noč...no, je bila kar ok...spali sta od 20-ih (Taja)-3-eh...sva potem noska čistili, pa se mi tako lepo dete zraven smeji, da ne moreš verjetiuser posted image , od 21-ih (Teja)-2-eh....pa potem ob 5-ih budnica, pa ob 7-ih....in sicer OBE moji BEJBI...potem pa še atija zagledam na kavčuuser posted image ...
No, konec lušnega...Teja kličeuser posted image

Čao

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 3078
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 11:57:16   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: sandra123

Danuser posted image ...pri naši hiši je vse bolanouser posted image user posted image user posted image ...zdaj imam še enega otroka več pri hišiuser posted image user posted image user posted image ...sem včeraj jaz malo na wc hodila, danes je pa moj user posted image ostal doma, ker je imel hitre obiske wc-ja, pa še želodec ga boli...T&T zdaj že malo kašljata, še vedno imata noske vnete, Tina kašlja 100/uro, ampak sem jo lepo poterala v šolo...ma se mi res zrola, če bodo vsi pri hiši...pa še ves sistem mi potem user posted image in Tina porušitauser posted image ...No, zdajle je zatišje, ati, T&T spijo, jaz pa gledam kup perila, pa se likalniku smejim, ker se mi ne da likatuser posted image ...te cote me bodo ubile...kar ne zmanjka jihuser posted image user posted image user posted image user posted image ...
Sayuri...upam, da ti uspe najti varstvo n da greš malo zapravljat zaseuser posted image
Tejkaz, tvoja Eva je prava princeska, nikakor ni predebela, ampak ravno pravšnja...Moja Tina je bila kot dojenček zelo zalita nekaj časa, pa sem jo samo dojila, zdaj je pa že 5 let taka suhica z dolgimi nogami, da ji je problem za oblečt kupiti...v pasu ji je vse preveliko, dolžina pa ponavadi prekratka, zato vedno večje št. jemljemouser posted image ...Ne sekiraj se, pošlji tisto babnco nekam, pa ji reči, naj se ne obremenjuje s tvojo hčero in da naj kar svoje komandira in gnjaviuser posted image ...

Naša noč...no, je bila kar ok...spali sta od 20-ih (Taja)-3-eh...sva potem noska čistili, pa se mi tako lepo dete zraven smeji, da ne moreš verjetiuser posted image , od 21-ih (Teja)-2-eh....pa potem ob 5-ih budnica, pa ob 7-ih....in sicer OBE moji BEJBI...potem pa še atija zagledam na kavčuuser posted image ...
No, konec lušnega...Teja kličeuser posted image

Čao


BOGICA- tudi ti si super mami, pa še nam uspeš vse to sporočit. DRži se  user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 3079
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 11:58:47   
majči22
Dobro jutro!
Oh prejšnji večer ste pa kar klepetale, sm mislna da bom sam kakšn post morala prebrati, pa sm mogla kar dve strani.user posted image user posted image user posted image

No tudi pri nas je zvečer problem zaspat. Sploh nevem več kaj naj naredim, da bo zaspala saj tam do 21.30 enkrat. Pri nas traja tam do 1,5 ure da zaspi. Ponavad na rokah oziroma pri podiranju kupčka. No sam večji problem je ponoči ko se  okrog 4 prebudi. Da nazaj zaspi porabive 1,5 ure. Gleda kot čuk. A je to normalno? Se še kateri to dogaja? Ima katera kakšen dober recept kaj narediti. Pa čez dan ne spi skor nič. Ene parkrat po ene 15 minut. A mislete, da se premalo naje in da potem ne zaspi? No za zvečer bom probala tako kot je Ryssa napisala, da po 17 uri nič dremat. Pa da vidimo. Sam za ponoč pa nevemuser posted image
Ma k sm potem tako že živčna, da je kr joj. Bi sebe kr nekam vrgla. Pa vem, da user posted image ni nič kriva. Neki ji ni prov, sam kaj, pa nimam pojma.
Erin kakšen cuker. Ma pa res že lepo frizurcouser posted image
matejchi fenomenalni seznam. user posted image
nyna84
ma tako je luštna. Tak cortek. Punce sam ne se ozirati kaj drugi pravijo, ker človek nikamor ne pride, če se še user posted image obremenjuje.



(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 3080
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 12:00:06   
anaya
tatly: pa da ne boš kr z vročim. Moreš na hladno fen naret, pa bolj od daleč, kakih 30 cm minimalno...

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3081
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 12:11:01   
anaya
Matejchi: user posted image user posted image user posted image user posted image  za seznam, svetovn je.

Spanje: kaj ni blo rečeno da manj kot spi čez dan slabše je ponočiuser posted image . Ker naša spi skor cel dan, oz. po vsakem hranjenju je zmanjka za kako uro pa pol, včasih še več. Pa zvečer zaspi med 20 in 21. pa spi do 2-3h pa pol do 6-7. pa ponoči ko jo hranim jo samo nazaj položim pa spi dalje
no zvezdico ji vklopim pa je to to, v roku 10 minut zaspi.

majči22: kaj ponoči med hranjenjem luč prižgeš? Ker če jo je mogoče to to, da misli da je čas za budn bit, če pa je ne pol pa res ne vem...

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3082
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 12:16:52   
dojenč
 
evo podatke
žana

1mesec- 3870g     52cm
2mesec   4450g     57,5cm
šibam



_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 3083
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 12:21:57   
Maja T.
Bella02, sem še tu, samo kaj ko sva z Zaro dosti zunaj, pa dosti smo pri mamici ali pri tašči.

Bambi verjetno si kaj pisala, kako je potekala abrazija, pa je preveč, da bi zdaj to iskala. Kako je bilo?

LinaK
mi že dolgo ne spimo na boku, tudi ko sem jo založila, nekako ji je uspelo da je zlezla in potem ležala na hrbtu, sem se nehala trudit, da jo dajem na bok.

Neža, Zara bi morala biti cepljena zdaj v 3. mesecu, pa je P raje prestavila na 4. mesec. Sayuri in ostale, ki ste prej rodila, kaj so vam tudi prestavili cepljenje za 1 mesec?
Pa vidim, da jih bo kar dosti dalo cepit proti rota virusu. Mi Zare ne bomo dali.

Tejkaz, Sayuri se mi prav smilita za te neprespane noči. Mi ponavadi zaspimo okoli 21.00, prvo dojenje cca 2.00-3.00 zjutraj, drugo pa okoli 7.00. Kateri dan je, da imamo težavo zaspat, ponoči pa lepo spi user posted image .

Andrejaboris tvoj je pa pravi velikan user posted image user posted image user posted image .

Kilogrami user posted image user posted image user posted image , sem še vedno na +10 kg user posted image

oblačenje za vozičkat - kavbojke ali trenerka, športni čevlji, majčka, potem pa še jopica ali jakna, če je mrzlo. Sploh se ne predstavljam, da bi v kakšnih petkah vozičkala, ker ne znam sploh hodit v njih.

Naty jaz si tudi ne znam drugače predstavljat, ko da sem športno oblečena, hmmm jaz imam doma samo ene čevlje s peto.

Neža, v Avstraliji si živela, user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Še eno vprašanje imam: a vas tud bolijo kolena? Mene ful


Mene tudi  Kdo je rekel, da je hoja zdrava

Mene tudi, sploh zjutraj user posted image

Sayuri
zdaj pa še norice, upam, da se hitro pozdravite user posted image user posted image user posted image ...

Tato meni se to tudi dogaja zvečer, ni šanse, da jo normalo nahranim, zato ji dam že kak dober mesec vsako večer še dodatek (Aptamil). Popije med 60-90 ml.

Nič bom nadaljevala, je že alarm user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 3084
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 12:28:03   
nyna84

IZVIRNO SPOROČILO: anaya

Spanje: kaj ni blo rečeno da manj kot spi čez dan slabše je ponočiuser posted image . Ker naša spi skor cel dan, oz. po vsakem hranjenju je zmanjka za kako uro pa pol, včasih še več. Pa zvečer zaspi med 20 in 21. pa spi do 2-3h pa pol do 6-7. pa ponoči ko jo hranim jo samo nazaj položim pa spi dalje
no zvezdico ji vklopim pa je to to, v roku 10 minut zaspi.

majči22: kaj ponoči med hranjenjem luč prižgeš? Ker če jo je mogoče to to, da misli da je čas za budn bit, če pa je ne pol pa res ne vem...


Jaz pa dam Lano ponoči, ko se zbudi, kar h sebi v posteljo, tako da ona jé, jaz pa spim in potem, ko začne spet jokat, samo stran zamenjava. Mi je tako najbolj praktično, pa vsi se naspimo. user posted image

_____________________________

Sem iz Posočja in nisem Gorenjka ;)
http://www.radio1.si/strani/Fun.aspx?ID=20254&LNK=7

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3085
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 12:43:10   
miškolinček
MAtejchi, ful dobr seznam,pa kako dobro slikco si našla zameuser posted image .

Za seznam: 6 tednov: 4750 g in 59 cm,ura rojstva je pa 15.00 in ne 15.03

Erazem 15.12.2005

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3086
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 12:48:48   
anaya
nyna84: jaz sem tudi tako delal ko sem še dojila, zdaj pa je treba vstat pa flašo naredit, pa sem pol že itak čist budna, ko se 4x spotaknem do kuhne. pa se mi zdi da se zdaj obe bolš naspima ko ne spima skupaj.

(odgovor članu nyna84)
Neposredna povezava do sporočila: 3087
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 13:17:52   
majči22
Anaya ja luč prižgem čist mal, tako da je skor tema. Leže pa mislim da ne morve dojit, ker se ji ful dvigne in bruha. Že če po hranjenju preveč brca, potem bruhne, tako da imave tud naslon v postelji mal pod kotom. Mogoče je res ta fora, da se preveč razdrami in ima potem težave nazaj zaspat. 

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 3088
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 13:42:09   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Maja T.

Neža, Zara bi morala biti cepljena zdaj v 3. mesecu, pa je P raje prestavila na 4. mesec. Sayuri in ostale, ki ste prej rodila, kaj so vam tudi prestavili cepljenje za 1 mesec?
Pa vidim, da jih bo kar dosti dalo cepit proti rota virusu. Mi Zare ne bomo dali.

Neža, v Avstraliji si živela, user posted image
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7




To pa je čudno user posted image  Moja se je 6 tednov prej rodila in je včeraj imela cepljenje. Včeraj so mi rekli, da so se samo 140 staršev odločili za cepljenje proti rota virus... 1/3 od tega je od letos. Mi smo dali proti rota virus, ker že par mamice poznam, da so njihovi user posted image  zboleli in ni bilo prijetno user posted image

Ja, celih 18 let, da je popolnoma normalno, da moja slovenščina ni 100% user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 3089
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 13:46:59   
Neža7
nyna84... Kako lepo pužiko imaš. Ali so ljudi popolnoma user posted image  gled prekomerne teže user posted image  Do sedaj nisem videla debelega otrok med nas.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3090
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 14:08:18   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri
Me pa prav zanima, katera od vas avgustovk bo ta prva noseča.user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hja, no, kakšnega user posted image še že imamo v planu. Ideja je sicer, da bi bilo med njima kakšni 2 leti razlike. Kako se bo pa ta ideja uresničila, bomo pa še videli. user posted image Kar pa se moje nosečnosti tiče, se pa kar takoj javim za še eno takšno. user posted image


Midve že ne, ker morava 1 leto počakat preden lahko zanosiva zaradi CR user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 3091
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 14:15:08   
Neža7
Vidim, da veliko že pogrešate user posted image  in naše bušije user posted image .
Tudi jaz pogrešam moj buši. Moj user posted image  še vedno da svojo roko na moj trebuh, ko leživa v postelji user posted image  Je rekel, da se ful navadil user posted image  in tudi pogreša.

Sem tudi opazila, da ene tudi imate problemov z lasje.
Moje tudi ful ven izpadajo user posted image  



_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3092
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 14:54:08   
tatly
ojjj midvi sma iz pregleda...
matejchi>STELLA -4320G IN 56CM
ena je prej omenla da ji je full vsec slikca ki jo je dala matejchi gor...upam da nes zamerla meni moja niuser posted image drugac je pa res fullllll lepo
cepljeni smo bli ce lahko temo tako recemo


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 3093
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 14:58:22   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Držite pesti, da mi uspe za jutri varstvo zrihtat, da grem SAAAAAMMMMMAAAAA UUU ŠOOOOOPPPINNNGGG V LJ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Držim pestiiiiiiiiiiiiiiiiii!user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: tatly

a se meni zdi da je tilen od erin na tej 3 slikci full podoben njej?klko se je spomnim ko je enkrat eno slikco dala gor 


Malo meni, malo mojemu... bom poiskala kako slikco pa boste povedale...user posted image Hm..bom atija raje stran dala da ne bo hud ker ga javno izpostavljamuser posted image
user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bella02
Ker se mi ne da ven hodit, ni nič družbe za vozičkat, sem jo oblekla in spi v spalnici z odprtim oknom.



Meni se tudi ne da sama šetat po mestu...user posted image user posted image user posted image Moram najt eno iz našega kraja za skupno šetanje...
Pa še traja pol ure da se sploh iz 4 štuka do dol prineseva in vozek usposobivauser posted image .. En kup dela. Je popoldne bolj fajn ko ati  pride in gremo skupaj in ima on težko delo(nosit Tilna dol in vozek iz avtauser posted image )...samo kaj ko pride ob 3, pa da pojemo in se nafutramo itd.. pa je ura 16.30-17.30user posted image user posted image user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: bambi14

Moj je v bani z malo in jo malo pusti, da prosto brca- ful uživa in potem mi jo da v toplo plenico in jo grem dalje zrihtat na previjalno( se naoljimo, poigramo,.. in hitro na jošk, ker je taka lakota da joj)



ENAKOuser posted image user posted image user posted image

Maja T. - sem tebe tud pogrešalauser posted image Kdaj pridete v Rad?user posted image user posted image za Zarine učke.

Sayuri - kako ste??user posted image

sandra - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image saj to vse pove kajne? Pa PROOOOOOOOOSIM slikce!!!!user posted image user posted image

majči - tudi mi potrebujemo včasih da nazaj zaspi tudi do 2 ure...samo sem se že navadilauser posted image




_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 3094
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 15:16:37   
Maja T.
Bambi na -80eur si user posted image . Ja kje si to parkirala?

Erin bom jaz tudi probala s kremo od Mustele proti temencem, z Mandljevim oljem mažem, pa se kar delajo in delajo.

Cebrca sem brala kakšne težave si imela in super, da je zdaj že bolje user posted image user posted image user posted image

Aradej user posted image user posted image user posted image , držite se

Matejchi super seznamček user posted image user posted image user posted image , Zarini podatki
0. mesec 2200 g, 46,0 cm
1. mesec 2750 g, 48,5 cm
2. mesec 4100 g, 55,0 cm
3. mesec 5200 g, 58,o cm

Vilika
user posted image ,to ti pa ne zavidam

IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

anita, res lep prtiček. Moja dva bosta imela tudi prtiček - ročno delo njune prababice, ki pa je žal umrla 14 dni pred njunim rojstvom Me je pa skoz gnjavila, da naj vprašam na UZju, kaj pričakujemo, da jima za vsak slučaj prej naredi prtičke. In res je blo tko...kot bi slutila . Bosta pa imela L&Z lep spomin na njo.

Sayuri so me kar solze oblile, ko sem to prebrala

Erin jaz si pišem uro kdaj sva jedli, približno koliko časa in  na kateri joški je jedla. Mi je ostalo, ko sem morala Zaro na začetku zbujat in hranit na 2 uri. 
V Rad. pa pridemo pomoje šele drugo leto. Brat in njegova sta se preselila v Kranj in ni trenutno placa, da bi tam prespali, drugo leto bo Zara večja in bo lažje.

Sandra zdaj pa še vi bolani user posted image , user posted image user posted image user posted image

Babike spet  alarm, ne morem vsega pokomentirat, vas pa vse pogrešam  user posted image user posted image user posted image




_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 3095
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 15:24:41   
tatly
vidis erin nisem se zmotla,,,se mi zdi da ti je full podoben...nasa tamala je pa celi ati!!
erin kako si to sliko nardila


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 3096
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 15:25:45   
tatly
bambi-ce te skrbi za teh 80€?nima te kaj,,,glej kaj nas je tle vsaka reskira 1evro pa bouser posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3097
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 15:30:23   
majči22
No Erin sm kar vesela, da nisem edina, ki ima take težave. Čeprav ti jih ne privoščimuser posted image . Ma sej verjetno se bom tudi jaz navadla, da imamo maratonsko uspavanje nazaj.user posted image
Matejchi, ker vidim, da na seznamček dodajaš tudi PDP, ti lahko povem, da je bil moj 21.08.


(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 3098
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 15:36:51   
Maja T.
Naša Zara:

Po dojenju pri mamici
user posted image

Moja povečana uradna fotografija iz osebne izkaznice
user posted image

Tako smo uživali tale vikend v gozdu
user posted image

Mama se malo izživlja z oblačenjem
user posted image

Pri babici je tudi fajn
user posted image

Tik preden sem naredila potres v pleničkah in na posteljnini
user posted image

Gremo na babičin rojstni dan
user posted image


_____________________________

ZARA - 08.07.2008

Nemogoče pomeni le, da vam bo vzelo nekaj več časa, kot ste načrtovali

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 3099
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
21.10.2008 16:28:53   
Krysia
Evo, jaz vas dopoldan zapustim, ker mam telefon, pa šele zdaj pridem nazaj user posted image Skratka, po telefonu sva šla ven, potem sva imela obiske (sodelavka s svojim user posted image in sodelavec) - smo se fajn načvekali, zdaj pa končno spančkamo in mami je spet za računalnikom ...

Matejchi, ful lep seznam, res ... Evo, še naši podatki: Ura rojstva je 1.02 in ne 1.04 (sem takrat v porodni narobe na uro pogledala oziroma sem očitno rabila 2 minuti, da sem prišla k sebi in pogledala na uro ..., pol sem pa vedno pozabla Erin povedat, da imamo na seznamu narobe user posted image )

odpustna teža: 3270g
1 mesec: 4190g (+920g), 55 cm
2 meseca: 5420g (+1230g), 60 cm

Torej, mi smo bli včeraj pri P - čakali v čakalnici 1 uro, drugač pa vse OK: smo ful zrasli (so Roka 2x merili user posted image ) in se zredili (glej zgoraj), dobili eno mešanico olj proti temencem (so jo v lekarni 2 uri mešali ...), se pozanimali za rotavirus. Baje je zdaj novo cepivo - 3 doze, cenovno pride na koncu približno toliko kot prej ... cepiva še nimajo, ker so jim ga ta vikend šele predstavili na neki konferenci al kaj ... moramo poklicat čez 14 dni ... baje je še bolj varno kot prej, bomo pa mi prvi pri naši P, ki se bomo cepili ... pa smo se vseeno odločili za to ... Smo pa pozabili rečt za napotnico za kontrolo sluha, ampak bomo to zrihtali, ko bomo šli po cepivo proti rotavirusu ...

Hm, zdej pa ne vem, kaj moram še pokomentirat, sem že pozabila, ker ste tolk načvekale vmes ... user posted image   No, kolikor se spomnim tako na hitro:

Erin, mi imamo enako lupinico ... pa tvoj Tilen je res tebi podoben, vsaj tako se mi zdi .. ne vem, ker si očija izrezala user posted image Za to, na kateri strani smo nazadnje jedl, se pa jaz tud vedno lovim ... potem si pa probam zamislit, kje sva bila, pa kako je bil obrnjen, pa se mi zdi, da mi kar rata ... no, vsaj upam ...

Slikce so ful lepe - od vseh ... user posted image user posted image za avgustovčke. Jaz sem jih glih včeraj pobirala dol s fotoaparata, jih moram še mal sortirat, pol vam pa tud jaz Roka pokažem ...

No, pa spet grem - zdej pa kosilo, ampak tokrat moje, ne Rokovo user posted image




(odgovor članu Maja T.)
Neposredna povezava do sporočila: 3100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  122 123 [124] 125 126   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Katero ime izbrati za punčko?
mmmv

Kaj vam je lepše

Maša (63%)

Tjaša (37%)


Število vseh glasov: 257

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!