|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 12:17:21   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

anita, res lep prtiček. Moja dva bosta imela tudi prtiček -  ročno delo njune prababice, ki pa je žal umrla 14 dni pred njunim rojstvom user posted image user posted image user posted image  Me je pa skoz gnjavila, da naj vprašam na UZju, kaj pričakujemo, da jima za vsak slučaj prej naredi prtičke. In res je blo tko...kot bi slutila user posted image user posted image user posted image . Bosta pa imela L&Z lep spomin na njo. user posted image


Res lepo!

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2951
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 12:20:51   
majči22
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

anita, res lep prtiček. Moja dva bosta imela tudi prtiček -  ročno delo njune prababice, ki pa je žal umrla 14 dni pred njunim rojstvom user posted image user posted image user posted image  Me je pa skoz gnjavila, da naj vprašam na UZju, kaj pričakujemo, da jima za vsak slučaj prej naredi prtičke. In res je blo tko...kot bi slutila user posted image user posted image user posted image . Bosta pa imela L&Z lep spomin na njo. user posted image


Ko sem brala so mi šle kar kocine pokonci. Res zelo lepo in prekrasen spomin na prababi. No kaj se vse doživi v življenju.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2952
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 12:44:12   
anita goitan
ne bo mi uspelo do zobarja, Zoja še spi, potem bo lačna, kupček, previjanje, ..ma sem klicala v ordinacijo, pustila sporočilo pa me noben ne pokličeuser posted image , v 40min ne prideva do Lj z vsemi obredi ki si bodo ob prebujanju Zoje sledili, next time

(odgovor članu majči22)
Neposredna povezava do sporočila: 2953
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 12:50:13   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

ne bo mi uspelo do zobarja, Zoja še spi, potem bo lačna, kupček, previjanje, ..ma sem klicala v ordinacijo, pustila sporočilo pa me noben ne pokličeuser posted image , v 40min ne prideva do Lj z vsemi obredi ki si bodo ob prebujanju Zoje sledili, next time


zakaj je pa ne zbudiš,pa jo podojiš in gresta na pot,saj bo po poti nadaljevala spanec.

Prtiček je pa res lep,istega angelčka smo tudi mi imeli pri prvem,zdaj imamo pa malo drugačnegauser posted image

Sayuri jaz sem pa firbec pa bi rada videla prtičke,a jih pokažešuser posted image ,morajo biti čudoviti če so ročno delo.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2954
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 12:52:15   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček


zakaj je pa ne zbudiš,pa jo podojiš in gresta na pot,saj bo po poti nadaljevala spanec.




ma n bom je budila, sedaj sva itak prepozni, čakam samo da mi kdo dvigne telefon in da se prenaročim v bolj popoldanske ure ko bo moj user posted image upam da doma

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2955
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 12:53:08   
anita goitan
miškolinečk a nisi ravnokar imela drug avataruser posted image al sm mela privide

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2956
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 12:57:11   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

miškolinečk a nisi ravnokar imela drug avataruser posted image al sm mela privide


ne nimaš prividovuser posted image ,res sem ga imela,ma mi je ta bolj všeč ker je neoseben pa še k nick-u paše,pa tud nimam nobene pametne slikce z obema otročkoma,sam enga pa ne morem kazat če mam dva,a neuser posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2957
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 12:57:41   
anita goitan
No pa sem rešila situacijo z zobarjem, danes ob 15.30user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2958
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 12:57:54   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

Sayuri jaz sem pa firbec pa bi rada videla prtičke,a jih pokažešuser posted image ,morajo biti čudoviti če so ročno delo.



Bom ob priliki poslikala in pokažem user posted image

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2959
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 12:59:35   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

IZVIRNO SPOROČILO: miškolinček

Sayuri jaz sem pa firbec pa bi rada videla prtičke,a jih pokažešuser posted image ,morajo biti čudoviti če so ročno delo.



Bom ob priliki poslikala in pokažem user posted image


Superuser posted image .

Kako pa ste kaj drugače,a imaš res tudi ti kozice,al kaj?user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

No pa sem rešila situacijo z zobarjem, danes ob 15.30


NO,pa ti le ne bo treba čakat na drug termin,do takrat bo pa že budna,a neuser posted image


< Sporočilo je popravil miškolinček -- 20.10.2008 13:00:33 >

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2960
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 13:17:05   
Erin
Oj oj!

Samo da vas pozdravim..
imam rač prižgan in vas berem ampak pisat pa ne utegnem -  se igrava z malim pod lokom pa zraven pospravljam...

Moram lepo pozdravt miškolinčka - sem te pogrešalauser posted image

PA velik objem za še eno norčico - sayuri - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

miškolinček - sem te hotela vprašat - ful mi je bila všeč vaša krstna torta, še posebej slikca gor. Je iste take dobil predlani moj brat pri šmarnicah ampak vem da obstaja cela zbirka. Mogoče ti veš kje se dobijo te prelepe slikce? Bi mi tudi radi dali eno tako slikco na torto ko bomo imeli krst.user posted image user posted image user posted image Jih iščem na netu pa ne najdem takih...user posted image user posted image user posted image

Tamal že sitka... moram it..

Še eno vprašanje... - a ima še katera problem s tem da si zapomni na kateri joški je nazadnje dojila... meni spomin tako nagaja da imam vedno pred naslednjim dojenjem doooooooolgo premišljevanje katera je bila nazadnje uporabljena. MAli pa zraven še bolj popeni od lakote..Trdi/mehki sta pa obe enakouser posted image Bo treba začet označevat...


Jaaaaaaaaaaaaaa...že grem...že solze tečejo...

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2961
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 13:21:18   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Erin


Še eno vprašanje... - a ima še katera problem s tem da si zapomni na kateri joški je nazadnje dojila... meni spomin tako nagaja da imam vedno pred naslednjim dojenjem doooooooolgo premišljevanje katera je bila nazadnje uporabljena. MAli pa zraven še bolj popeni od lakote..Trdi/mehki sta pa obe enakouser posted image Bo treba začet označevat...


Jaaaaaaaaaaaaaa...že grem...že solze tečejo...

[/quoteJ

Jaz imam en trakec in si ga po dojenju na eni joški prevežem na drugo stran da vem kej moram začet-problem je predvsem ponoči k sem zadeta ku mamb
auser posted image

< Sporočilo je popravil anita goitan -- 20.10.2008 13:22:05 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2962
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 13:24:13   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: Erin


Še eno vprašanje... - a ima še katera problem s tem da si zapomni na kateri joški je nazadnje dojila... meni spomin tako nagaja da imam vedno pred naslednjim dojenjem doooooooolgo premišljevanje katera je bila nazadnje uporabljena. MAli pa zraven še bolj popeni od lakote..Trdi/mehki sta pa obe enakouser posted image Bo treba začet označevat...


Jaaaaaaaaaaaaaa...že grem...že solze tečejo...



Jaz imam en trakec in si ga po dojenju na eni joški prevežem na drugo stran da vem kej moram začet-problem je predvsem ponoči k sem zadeta ku mamba

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2963
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 13:49:16   
bella02
Katja, kot sama praviš, je izpadanje las nekaj normalnega. In kolikor smo bile kot nosečke krasne tja v glavo, se zdaj gulimo ko za stavo (pa še rima seuser posted image user posted image user posted image ). Brez skrbi, plešaste pa ne bomouser posted image

sandra, če bi ti lahko podarila noč, bi ti jo. Vstala bi le enkrat tam med 21.-6., pa še to bi hitro nazaj zaspala. Žal mi je, ker se to ne dauser posted image
anita, krasne slikeuser posted image user posted image user posted image

anaya, user posted image user posted image user posted image za potek slikanja. Poznam to... Pa tud naša bolj tko diši, pa skoz menjam slinčke in se umivamo, pa vendar. Samo mojemu user posted image pa to diši!

Erin, tudi jaz moram študirat, kje sva prej jedli. Če jeva v spalnici, ni panike, ker me brisačka in plenička čakata tam, kjer sva končali, če pa jeva v dnevni, pa ne vem, ker sproti umikamuser posted image .
Slikce za na torto ti na hostijo naredijo v trgovini Pekarne Vrhnika na Brnčičevi v Črnučah. Slikce imajo že tam, tako da je ne rabiš doma iskat in sabo nost.

Pri nas pa danes poje user posted image . Se mi kar nekej da pospravljat. Prej sem skopala Tejo, potem se je pa kar nekej pospravilo. Zdaj grem pred TV gledat na TV3 nemško nadaljevanko. Jo gledam že od začetka, je taka dobra ura. Popoldne tistih mehiških pa ne gledam, ker nisem noter.
Ko bo v prihodnjih dneh dež, bom še likala. Koliko pa imamo mamice cajta pa pove dejstvo, da me od torka čaka posnet Dr. House, pa ga še nisem pogledala. Se skoz kej dogajauser posted image .

Izkoristite še ta sončen ponedeljek!





< Sporočilo je popravil bella02 -- 20.10.2008 13:53:18 >

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 2964
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 13:49:19   
buhtlčk
Mi smo od pediatrinje, tko da za seznamček :
rojen 52 cm, 4230 g (pri odpustu 4150g)
1.m   59 cm, 5150 g
2.m   60,5 cm, 6100 g
............mami pa kvihta

Joj Bambi sem crknla od smeha ko sem brala o vašem mačkonu. Naš je isti,vse bi naredu za pobožat. Včerej je hotu po stari navadi k men pod deko, ampak tja zdej ne sme, ker sva pod tisto deko s tamalim, lahko uporablja samo še pol kavča. In ga nisem pustila, pa me je kar mal ugriznu, pol pa demonstrativno odkorakal na ''svoj'' konec in se ulegu z ritjo proti meni. Jah... :))

Naš Gašprčk ma pa svoj polurni spanec zdejle. Paše.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2965
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 14:01:06   
Tato
no to sva pa jaz in Jaka :)

user posted image

(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 2966
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 14:02:06   
Tato
ojej mal prevelika fotka, se opravičujem.

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 2967
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 14:10:21   
Tato
no pa še tukaj Jaka v očijevem naročju..

user posted image

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 2968
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 14:18:45   
Erin
Kako sta lepauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Tato)
Neposredna povezava do sporočila: 2969
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 14:38:59   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Erin
Moram lepo pozdravt miškolinčka - sem te pogrešalauser posted image

hvala,hvala,saj jaz vas tudi pogrešam,pa včasih mam ful časa pa mi rata kaj še napisat ne sam prebrat,največkrat pa tudi


miškolinček - sem te hotela vprašat - ful mi je bila všeč vaša krstna torta, še posebej slikca gor. Je iste take dobil predlani moj brat pri šmarnicah ampak vem da obstaja cela zbirka. Mogoče ti veš kje se dobijo te prelepe slikce? Bi mi tudi radi dali eno tako slikco na torto ko bomo imeli krst.user posted image user posted image user posted image Jih iščem na netu pa ne najdem takih...user posted image user posted image user posted image

Tukaj ti pa na žalost ne vem pomagat ker nisem sama iskala slikiceuser posted image . V naših koncih je en fant oz. moški ki peče torte in ti nanjo nariše kar hočeš,lahko daš sam slikico(npr.za otročkov rojstni dan če želiš kaj posebnega),za krst pa podobne stvari ima pa tudi sam veliko vzorcev. Mi smo samo rekli za sv. krst pa je sam izbral,nismo komplicirali,za roj. dan pa ponavadi sami damo slikico ali pa povemo kaj želimo narisano.
Bom mal kasneje pripopala slikco torte iz Erazmovega krsta pa iz 2. rojstnega dne,iz prvega pa nimam digitalne še nismo mel takšnega aparata takrat,je pa imel enga čudovitga kužka gor.


Mislim da tisti ki delajo torte imajo to kar sami,povprašaj tam kjer boš torto naročila.





< Sporočilo je popravil miškolinček -- 20.10.2008 14:44:26 >

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2970
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 14:52:39   
Anonimen
Pozdravček po dolgem času user posted image !

Vedno manj časa presedim za rač., tako da priznam, da ne sledim več tako dosledno avgustovskim stranem. Sem pa še vedno tukaj user posted image .

Seznam s podatki, kako napredujejo naši cukrčki, se mi zdi zelo v redu. Sem se pred kratkim ravno to spraševala. Imam pa en predlog. Da bi se pisalo na začetku porodno težo, nato pa bi dodali tudi konkretne vrednosti, koliko je kateri otrok pridobil na teži in višini ob vsakem merjenju v posvetovalnici. Npr., ko mene kdo vpraša koliko je pridobi Otmar na teži, mu ne razlagam vedno koliko g je imel ob rojstvu in koliko g ima sedaj, ampak povem, da je prvi mesec pridobil cca 1,5 kg, v drugem pa cca 600 g. Namreč (že res, da vas je kar nekaj matematičark tukaj user posted image ), ampak meni (in morda še kateri) iskreno povedano se ne da za vsako računat user posted image in se mi zdi končna vrednost boljši primerjalni podatek. No, to je samo moj predlog.

Drugače pa, čeprav naju je matejchi preskočila in Otmarja ni dala na seznam user posted image , vseeno dodajam podatke: porodni podatki: 3490g 52 cm. 1 posvetovalnica 5050g (+1560g) 58 cm (+ 6 cm). 2 posvetovalnica 5620g (+ 570g) 61 cm (3 cm).

Vidim, da vas je že veliko imelo svečani dogodek za vaše sončke. Čestitke vsem, ki ste že imeli sveti krst oz. ga imate v kratkem! Vsi ful lepi na slikcah in lepe torte ste imeli!

anita goitan
- pohvale tvoji mami, je res lepo skleklala belo oblačilouser posted image in super dobre slikce! user posted image za kolega - fotografa. Vam dostikrat prav pride, a ne?

Mi se še ne pripravljamo na krst. Imeli ga bomo verjetno nekje okrog 5 ali 6 meseca, tako kot pri Erazmu.

anaya - kako luškan nasmešek vaše Neli!

sayuri - user posted image enkraten in čudovit spomin na prababico! Upam, da se čim prej pozdravite!

Smo si pa tudi pri nas včeraj zvečer malo oddahnili, ko je bil praznični vikend pri koncu. Smo namreč po malem od petka praznovali Erazmov 4 RD. Bilo je super, vendar se kar utrudiš od vsega - pospravljanja, priprav, nakupov, itd.....Častimo z virtualno torto - dober tekuser posted image !

In še veselje ob sladki Streli McQueen:
user posted image

in še tamali škratek
user posted image

in še bratca skupaj
user posted image




.
 



< Sporočilo je popravil PABLO -- 20.10.2008 15:03:10 >

(odgovor članu anita goitan)
  Neposredna povezava do sporočila: 2971
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 14:56:48   
miškolinček
Erin tukaj so slikce ki sem jih oblubla:

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2972
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 15:43:38   
andrejaboris
hoj spet moram na hitro. Tolk ste načvekale da ne morem komentirat.user posted image user posted image

Naš Enej pri 1 mesecu: 4750g, 55cm
                    2. mesec: 6100g, 59 cm

Raste ko gobica pa ga samo dojim. Nam se ful dogaja prenavlamo kuhno, pa še otroci tak da res ni časa. Vas pa berem kolk se da in pobiram nasvete.user posted image user posted image

bom pripopala še slikce kake.

papa drage bivše souser posted image !!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2973
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 15:57:15   
bella02
Joj, zunaj je tak lep sonček, naša pa še zmerej spi. Je zaspala okoli 13h. Sam če jo zbudim, mi bo pa naprej na prsih spala, namesto, da bi jedla. Ah ja...user posted image

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 2974
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 16:47:03   
anaya
Jaz pa sem včeraj ugotovila da prav pogrešam nosečnost. Se to samo meni dogaja??? Bo treba počasi kaj naret na temuser posted image .

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 2975
Stran:   <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  117 118 [119] 120 121   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.
Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...




Teza med nosecnostjo
ninola

Koliko kilogramov ste prodobile med nosecnostjo?

od 10 - 15 (48%)

od 15,5 - 20 (25%)

od 20,5 - 25 (12%)

25,5 in vec (14%)


Število vseh glasov: 64

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!