|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
19.10.2008 18:25:27   
Tato
čer punce !

a mi lahko katera prosim še enkrat napiše kako prikažem kako fotko ??? prosm lepo.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2901
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
19.10.2008 18:47:55   
Tamy30
zojamisa iii ja ful lepi film je to. Si vcasih pojem melodije iz filma. Skoda da nisem vedela da je bil na programu, zdaj pa je ze tak skoraj konec.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2902
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
19.10.2008 19:04:38   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Jupiiiii!!! Miškolinček hvala!!! Uspelo je! Sem ful vesela! Upam, da me bodo punce še vedno prepoznaleuser posted image , kjub zamenjavi. Sem najprej študirala, ali čem to sliko gor dati, pa sem si mislila, klinc, sem pač ponosna mami! user posted image

Glede spanja sem se pa tudi jaz že spraševala, ali daste pod pižamico body (z dolgimi ali kratkimi rokavi)?



Ni za kaj,samo da ti je uspelo, pa tale tvoja pupa ima pa tako fajn frizurouser posted image user posted image user posted image user posted image

Za spanje jaz oblečem dolg bodi plus pajacek iz pliša,pa še nogavičke (tanke) dam gor da ne zbrca pajacka,pa je vedno hladen in ima mrzla stopala. Pokrijem pa samo s kovtrom. Bo pa treba počasi vrečo si omislit,ker mi kovtr zbrca dol in se odkriva.
Pri nas ponoči ne kurimo,če bi bi bil oblečen manj.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2903
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
19.10.2008 19:19:07   
tatly
punce kaj ko greste ven ze daste v kombinizon male?

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2904
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
19.10.2008 19:48:41   
naty13
Čer.

Otroka spita. user posted image

Krst uspel. Jošt je malo pel v cerkvi (beri jokal), ampak ni bilo sile. user posted image  V gostilni je bil ful priden. Za jesti ni bilo časa, ker je bil zmatran ali pa firbčen. user posted image

Vsi avgustovčki ste super cortkani. user posted image user posted image user posted image

Miškolinček sem te pogrešala, ampak vem, kakšno situacijo imaš. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2905
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
19.10.2008 20:33:39   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

punce kaj ko greste ven ze daste v kombinizon male?

ne v kombinezon še ne,v zimsko vrečo pa ker je pri nas dopoldne zelo mrzlo in megleno tudi do 11-ih. popoldne ga pa ravno tako dam v vrečo samo ga manj oblečem če je sonce,če je pa zelo toplo pa samo z odejo pokrijem.

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2906
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
19.10.2008 20:40:28   
bella02
košuta, pri nas je tako, da sva midve na "vi", moji otroci pa bodo na "ti". Pa se navadiš in ni več čudno. Mi je tašča rekla, naj jo tikam, samo mene so naučli, da se starejše vika in je ne bi mogla tikat

aradey, tvojemu možeku želim čimprejšnje okrevanje
naty, user posted image user posted image user posted image za lep krst

Mi smo sinoči imeli fešto za maminih 50 let. Smo šele prej prišli domov. Spet sem po dolgem času plesala, kar paše. Zdaj se bo Teja verjetno zbudila še za en obrok, potem pa spat. Sem kar utrujena. Se vidi, da nismo več navajeni lumpat dolgo v noč.
Mirno noč!

(odgovor članu košuta)
Neposredna povezava do sporočila: 2907
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
19.10.2008 20:41:03   
miškolinček
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Čer.

Otroka spita. user posted image

Krst uspel. Jošt je malo pel v cerkvi (beri jokal), ampak ni bilo sile. user posted image  V gostilni je bil ful priden. Za jesti ni bilo časa, ker je bil zmatran ali pa firbčen. user posted image

Vsi avgustovčki ste super cortkani. user posted image user posted image user posted image

Miškolinček sem te pogrešala, ampak vem, kakšno situacijo imaš. user posted image


user posted image user posted image za krstuser posted image user posted image

Nič hudga če je mal pel,bo pa pevec pol. Naš je bil pa tako tiho,da se je še župnik čudil,da tudi takrat ko ga je trikrat polil z vodo ni zapel. So bili pa drugi zato toliko bolj glasni.

Pa da se pohvalim,naš ta velik lumpek je že tretji dan brez pleničke tudi ponoči.user posted image user posted image Smo mu jo kar dol dali,ker je bila vedno suha,pol smo pa neuporabljene zjutraj stran metali. Do zdaj se še ni v postlo polul,vedno pokliče,pa kr do zjutraj večinoma zdrži.
Zdaj mam sam enga za previjat,kakšno olajšanje.user posted image

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2908
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
19.10.2008 21:19:50   
buhtlčk
Se še jst mal javim, po doooolgem času. Jah, naš okupator je tud eden tistih, ki podnevi ne bi spal. Ampak sva ga (vsaj zaenkrat) navadla, da gre zvečer spat med 7. in 8. Jupi.
No jst komej gledam še, pijem vroče mleko z medom, ker me nekej grlo zeza in se odpravljam pod tuš, sam sem vas šla celo mel prebrat. Tale seznamček mi je pa ful všeč, čeprav men pa od Bambi. Pač am rada excell, čudite se vse :)) Pa že pr kilah med nosečnostjo sm bla med zmagovalkami, na konc sem ji mela +26 (zaenkrat še osem plusa), zdej pa mali zmaguje. je zrastu v prvem mesecu 7 cm in dobil kilo, za drug mesec pa jutri zvem (pa upam da uspem sporočit za seznamček). Ampak kolkr ga midva gledava, je spet dobil nekaj cm, mora met ene 62cm, tehtala dons sva ga pa normalno oblečenga in je mel 6,3 kg. Sej je pa tud skoz, pol pa ni čudn user posted image .
Ej drage moje, jst grem pod tuš. Vas je fajn brat, prou res....

(odgovor članu miškolinček)
Neposredna povezava do sporočila: 2909
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
19.10.2008 21:42:48   
Krysia
Čer.

Da se še jaz mal oglasim tukaj gor.

Sayuri, a zdej ste pa sami norčki pri vas? user posted image . Čim prej se pozdravite pa naj bodo tele norice v čim bolj blagi obliki ...user posted image

Oblačenje za spat: Rok je oblečen isto kot podnevi, ker imamo skoz približno isto temperaturo. Za ven pa tud ni še v nobenih pajacih, ker je ful zadekan v tisti košari. Pa očitno je tak "vročekrven" - mu je skoraj vedno vroče ... samo roke ima mrzle (to ima po mamici user posted image ), pa noge včasih user posted image

Betty, mi bomo Roka krstil, ampak še ne vemo, kdaj - al novembra al pa decembra ... verjetno decembra, ker je novembra krst med mašo, decembra pa po maši ...

Čestitke vsem za uspešne krste in pridne otročke ... eh, mal pa morajo jokat - bodo pevci, ko bodo veliki.

Matejchi, ful lep seznam ... v torek dopoldan sporočim podatke od Roka ...

aradej, tvoj dragi jo je še dobro odnesel ... upam, da bo čim hitreje okreval ... tebi pa želim, da ti ne bi bilo pretežko skrbeti za otroka pa še za moža ...

Mi smo se pa danes potepali. Je verjetno Rok postavil višinski rekord med avgustovčki: 1087m nadmorske višine!! (anita, saj vem, da ga bo Zoja kmal posekala, no ... user posted image ) Jah, moja babica pač živi v hribih user posted image Je bil pa res lep dan, smo se lepo sprehajali tam gor, razgled je bil fantastičen, nebo brez oblačka ... pa moja babica je bla ful vesela, ko smo prišli - nima glih vsak priložnosti videt svojega pravnuka, a ne? Pa še mojo taščo smo s sabo vzeli, ampak se je lepo obnašala user posted image
Smo pa včeraj že mislili, da ne bomo šli nikamor, ker je Rok ful jokal .. pa je potem moj user posted image ugotovil, da ima zamašen nos ... smo spucali in je blo boljše ... jutri gremo pa itak k pediatru pa bomo še to omenili ... se vleče že kar dolgo ... ampak tako hudo kot včeraj še ni bilo ...

Ja, sem ujela konec filma Moje pesmi, moje sanje ... ampak mi ga je moj dragi posnel, tako da si ga bom lahko ogledala v celoti user posted image

Ok, gremo spančkat - sem zmatrana ... ni samo Roka gorski zrak utrudil, ampak očitno tudi mene ... Lepo noč pa čim manj vstajanja ponoči ...


(odgovor članu buhtlčk)
Neposredna povezava do sporočila: 2910
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
19.10.2008 22:09:01   
matejchi
Jaz tudi še komaj gledam.. kaj je bilo danes v zraku.. no v kozarčku mal vinčka.. ampak ta je že shlapel..
Sem pa srečala Džuuuuliiiii (kak je lep hahahahahaha), v gostilni sedi z očali, da ga verjetno ne bi kdo spoznal.. bi verjetno mogel zapet... BV.. nočko!


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 2911
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
19.10.2008 22:11:46   
matejchi
Naš tamal zna pa novo pesmico... krava muka, biko jo jo jo.. ob priliki ga posnamem.. ko vsi mislijo, da bo na koncu kaj bolj hard..
no grem, me že ni......


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2912
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
19.10.2008 22:15:37   
K_a_t_j_a
Tamy30 hvala za informacijo glede žabic. user posted image
Tudi pri nas bi Jan takrat jedel, ko grem jaz h kosilu. Zadnje čase je spet tak len na prsih, 10 minut še je nekak normalno potem pa bi se on cartal pa spal. Pa sploh se mu ne ljubi ornk potegnat čez nastavek, joj kak sem že jezna na te nastavke... user posted image user posted image Brez nastavka pa splon noče, sma že velikrat probala sredi dojenja, pa ne, pa ne. Je tak komot, da je joj. Tak da sem si včasih prisiljena spraznit s pumpo mleko ven, da nebi fasala kakega mastitisa.

Imam še eno vprašanje:Ali kateri izpadajo lasje? Meni so grozno začeli izpadat, ko si jih umivam mi jih ful izpade. Pa tudi drugače, tako da jih imam vsepovsod po sebi. Mislim, da je nekaj kriva jesen, nekaj pa hormonska sprememba po porodu.
Sayuri user posted image user posted image user posted image Želim vam, da se čimprej pozdravite!
Zoja Miša user posted image user posted image user posted image za tvojo Kajo Lino, da tako pridno papa in user posted image user posted image user posted image zate, ker si tak pridno pumpaš prsi in si tako pridna mamica!user posted image Vem, kako je to, ko si moraš tako pumpat, tudi jaz sem na začetku bila veliko na pumpi, ker je bil Jan še tako šibek za jest. Pa tak sta luštni na slikicah!
Anaya Neli je tak user posted image
Aradej tudi tvoji dve punčki sta tak luštkani!user posted image
naty13 user posted image user posted image user posted image za krst!

Jaz Jana oblečem za spat spodaj majčko ali bodi s kratkimi rokavi, na vrh pa še bombažni pajacek. Pokrit je pa s kovtrčkom.
Aja zadeva: tašča pa raje ne bom komentirala.user posted image




< Sporočilo je popravil K_a_t_j_a -- 19.10.2008 22:16:29 >


_____________________________

30.07.2008 - najina sreča JAN

04.03.2011 -06.04.2011 angelček Jure

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 2913
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
19.10.2008 23:09:23   
Tamy30
se zadnji pozni pozdravcek, verjetno ze vse spiteuser posted image
Ja nasi tamali so po svoje res zanimivi. Tudi moj se na moje joske zadnje case razburja,mogoce prehitro mleka zmanjka, pol pa se mi odmika, pa glasove spusca, da je res hecenuser posted image
Prej sem ga spet malce fotkala, ce pa bi si rada cim vec slik naredila, da ujamem cim vec trenutkov. Pa tak mi je zlat da ga kar naprej cmokam. hehe bo jih verjetno imel kmalu dovoljuser posted image pa se disi vedno tak, sicer pa vsi dojencki disijo.

Tako pa izgledam ko spim 5 ur skupajuser posted image
user posted image

Pa lahko noc

(odgovor članu K_a_t_j_a)
Neposredna povezava do sporočila: 2914
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 6:45:24   
tatly
oj dobro jutro no koncno jaz prva tukaj....hja  moj je odsel mene pa je strah spati....pa veste zakaj*ker zivimo v bloku cisto od spodaj in nama je v sobo prisla miska-polskauser posted image jah zdaj pa me je strah-samo naj jo dobim te bop ona vidla ki je user posted image doma! jah da vam postrezem z eno fajno kavicouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 2915
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 7:14:33   
sandra123
Jutro in hvala za user posted image user posted image user posted image Tatlyuser posted image ...
Se samo na hitro oglašam...spet neprespana nočuser posted image ...tolikokrat sem ponoči vstala, da sploh nisem več štelauser posted image ...skratka, ko mi končno uspe zaspati, mi pa budilka kmalu zazvoni, da je treba Tino v šolo spravituser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image nič moram šibat, da ta večjo končno spravim od doma in se malo spravim vodoravno, ker že 3 dni skoraj čisto nič ne spimuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...Mi katera privošči vsaj eno noč čistega spanca....user posted image

_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2916
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 7:16:03   
tejkaz
Jutro

Eh, sirena user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2917
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 7:17:52   
tatly
sandra jaz ti zelim polno prespanih nociuser posted image
tejkaz-kako je bilo vceraj?


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2918
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 7:38:36   
naty13
Jutro.

Tatly hvala za user posted image .

Sandra user posted image

Naša noč je bila ok. Jedli smo ob 4.30, zdej pa še spimo. Nov rekord. user posted image user posted image user posted image  Ne rata nam spati več kot do 7.30. No razen, ko smo še cel dan prespali. user posted image

Tejka čakam poročilo.

Jaz pa tudi prilepim kakšno slikico kasneje.

_____________________________

pa pa

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2919
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 8:24:16   
gajka
Dobro jutro!

Imam še eno vprašanje:Ali kateri izpadajo lasje? Meni so grozno začeli izpadat, ko si jih umivam mi jih ful izpade. Pa tudi drugače, tako da jih imam vsepovsod po sebi. Mislim, da je nekaj kriva jesen, nekaj pa hormonska sprememba po porodu.

Jaz se že kdaj vprašam, če se bom kmalu v klub plešastih včlanila. user posted image Mah, povsod jih je polno, mojih las namreč, ko si jih umivam sem pa itak zgrožena. user posted image


a mi lahko katera prosim še enkrat napiše kako prikažem kako fotko ??? prosm lepo.

Greš na www. shrani.si. Poišči fotko na disku. Odpri dodatne možnosti on obkljukaj rubriko za pomanjšanje fotke in izberi 300 pikslov. Shrani zadevo. Potem pa kopiraj ta drugi link v svoj post.

Glede spanja sem se pa tudi jaz že spraševala, ali daste pod pižamico body (z dolgimi ali kratkimi rokavi)?

Zaenkrat še nimamo ta pravih pižamc, ampak jih bo treba pa v kratkem nabavit. user posted image Za zdaj spi še v bodiju z dolgimi rokavčki in bombažnem pajacku z naramnicami. Pa kovtrček čez.

punce kaj ko greste ven ze daste v kombinizon male?

Kombinezon bo počakal na še veliko hladnejše vreme. user posted image Za zdaj je oblečen navadno spodaj v trenirkico, zgoraj bodi, čez kakšno mikico in še zg. del trenirkice s kapuco, pa nogavice, copatke, kapico na glavo in dekico po vrhu. Še zimsko vrečo sem na vozičku prakticirala samo nekaj tednov nazaj, ko se je ful ohladilo, zdaj pa ne. Mislim, da ga ne zebe, ker je lepo topel. user posted image Če je pa res lepo sončno, pa tudi dekico skenslam in mu zg. del trenirke odpnem.

sayuri - user posted image . Ste pa res polna hiša norčkov. user posted image

user posted image za vse uspele krste!

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2920
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 8:42:03   
tejkaz
Sandra user posted image user posted image Jaz ti želim res polno prespanih noči. Naj ti kakšen dopoldan kdo pelje T&T na sprehod, ti pa vse odklopi in se malo spočij. Res upam da se punci kmalu navadita spati. Super mamica si, res.

Naty, super za uspešen krst.

Tatly, si že ulovila miško?

Katja, meni izpadajo lasje, vendar še ne preveč. To je normalno. sicer se nič ne pritožujem, ker jih imam preveč.

Miškolinček, saj ne vem koga bi imela, sta oba tako luštkana user posted image Moja dva ponoči super spita, Evo je minilo ljubosumje in se čez dan sama zamoti. Se igram z njo, ampak večinoma hoče vse sama. Potem jo pa pustim. Jaša je pa tudi zadovoljen s tem da je sit in previt. Zdaj je večinoma v ležalniku ali na igralni podogi in brca in tepe igračke. Vsake toliko mu jih malo menjam, da se ne naveliča.

Bella, tudi jaz tašče ne morem tikat. Sploh ni stara, ampak res ji ne morem reči TI.

Jaz ga tudi še ne dam v kombinezon. Včeraj je bil prvič, ampak to je druga zgodba.

Tato: ww.shrani.si
Izbereš slikico
S kljukico jo pomanjšaš na 320
izbereš kodo za forum in jo prilepiš v okence v katerega pišeš

Zoja Miša
, Jaša spi ponoči v pižamci, spalni vreči, pokrit je pa s kovtrčkom. Pri nas smo vsi zmrzljivci.

Anaya, v sobo postavi veliko posodo vročih kamilic in jih enkrat ponoči menjaj. Boš videla da se boste kmalu izkašljali. K zdravniku pa čimkasneje, ker kot je Sandra napisala, tam takoj dobiš AB in ko enkrat dobiš AB, jih boste imeli celo jesen.

Tatly - http://www.lekarnadeteljica.com/narocilnica.html

Zoja Miša, super za kilogramčke user posted image user posted image Naš ima pa točno 1kg več. Včeraj sva ga zvečer tehtala in ima 5kg.

Sayuri, ubožica. Upam da jih dobro preneseš. Bodi pozorna, če bi jih kdo ob vas dobil v očeh. Takrat je treba nujno k zdravniku.

Nyna, super se rihtate. Večkrat se nam javi.

Matejchi, jaz sem za to, da se dodajo še bratci in sestrice. Pa če bodo še ostale za: Eva 26.11.2006

Zdaj pa še mi:
Včeraj smo uspešno prenesli krst. Ni niti enkrat zajokal, prebedel pa skoraj cel obred. Krsti so bili trije, vsi so bili pridni, eden se je malo oglasil, drugače je bila tišina. Eva si je malo cerkev pobliže ogledala, malo na glas komentirala, ampak je bila vseeno pridna. Kosilo je Jaša prespal, po kosilu smo ga pa malo crtljali, malo v vozičku vozili, Eva je divjala, mi smo se malo pogovarjali, malo se sončku nastavljali, otroke naokoli lovili in je dan minil. Žal mi je bilo edino, da sem se pustila pregovoriti tašči in mami, da ga oblečem v kombinezonček. V cerkvi je bilo toplo, kar malo preveč. Me pa še danes boli roka, ker sem ga celo uro držala.

Možek mi je nekaj uštimal z računalnikom. Sploh ne vidim slik. Samo en okvirček z rdečo piko. Zdaj nalagam slike v moj album in bodo kasneje na ogled.

Zdaj pa šibam malo pospravit po stanovanju, potem pa brat pride čuvat Jaša, da grem jaz malo na avtocesto.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2921
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 8:42:18   
tatly
jah sem danes pridna..sem ze en pralni stroj od nase puzike cotik in plenick zlikala...zdaj pa bi mogla it sobo pucat ce najdem kje naso domaco zivalco-MISuser posted image user posted image nevem kak se lahko samo tak priseli.....jo hoce kerauser posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2922
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 8:46:30   
gajka
tejkaz - jaz tudi ne vidim slik - tudi samo okvirček z rdečo piko. Pa je moj računalnik in nisem ničesar spreminjala. user posted image

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2923
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 8:47:38   
tatly
tejkaz-a si ze naredla izpit?
jah jaz bi ga tudi mogla it pa po resnici povedano me je fulllllllll strah.....
kaj mate krst vse na vlko ali samo ozji clani druzine?ker ce jaz celo sorodstvo povabim mam prek 60ljudiuser posted image
eh danes pa ze prevec govorim


_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2924
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
20.10.2008 8:53:02   
tatly
punce kako se v album dodajajo slike?namrec jih nevem

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2925
Stran:   <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  115 116 [117] 118 119   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Pet nepriporočljivih praks pri hranjenju s...
Hranjenje s stekleničko že od nekdaj velja za lažji način hranjenja. Verjetno je to razlog, zakaj v preteklosti nihče ni...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




dojencek
v3sn4

Z dojenckom na letalo!?

da (54%)

ne (46%)


Število vseh glasov: 41

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!