|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 19:20:41   
gajka
Zoja Miša - ja, Piran je res lep. Mene je pa letos Izola presenetila, smo bili tam na morju.
Svojo pupo pa kar malo božaj in ogovarjaj, pa se bo počasi sigurno zbudila.
Za citiranje oz. okvirček pa mora biti pred tekstomv oglatih oklepajih napisano quote, na koncu citiranja pa spet v oglatih oklepajih /quote. Žal tule ne morem z oglatimi oklepaji pisat, ker bo sicer kar okvirček narisalo, pa spet ne boš ničesar videla. user posted image

anaya - nikar si preveč k srcu ne ženi. user posted image Če mleka ni, ga pač ni. Naredila si vse, kar se je dalo, čarobne palčke pač žal nimaš. Itak si dobra, da se ti je sploh dalo matrat za 10 ml. user posted image To, da se preveč obremenjuješ s tem, pa tako ali tako ni dobro. Pa še bolje, da tistih 30 min, ko bi se matrala z izčrpavanjem, porabiš za igranje z user posted image .

< Sporočilo je popravil gajka -- 16.10.2008 19:25:54 >

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2701
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 19:20:55   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Obkladek so tam dali. Zdaj jih pa sama menjavam - saj ni nič drugega kot gaza prepojena s prekuhano in ohlajeno vodo ali pa z ohlajeno fiziološko, v vsakem primeru pa mora biti tekočina iz hladilnika, da je lepo hladna.


Tako sem mislila, da bom doma pripravila in zraven prinesla. Če tam dobim potem krasno user posted image
Hvala za informacijo user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2702
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 19:24:25   
Ryssa
Zoja Miša sem že res mislila da ti to na roke, pa mi ni blo jasno kako user posted image Jaz sem si od začetka z ročno, pa sem se po 14 dneh naveličala, pa tudi roka me je ful bolela. Mi kr paše električna še zaenkrat, ročno uporabim samo včasih če se mi recimo ful mudi. Drugače sem pa jaz fertik pol ure z električno. Ponoči ponavadi imam 10 min na vsaki, pa dobim ven okrog 130ml. Trenutno imam kar dovolj mleka, hvalabogu. Občasno pa tudi pride do kake krize, ponavadi vsake 14 dni, in moramo zvečer dodajat.

Gajka je pa korenjak vaš Rok user posted image user posted image user posted image

anaya odkrito povedano jaz se ne bi pol ure mučila za 10ml. Bi se mučila če bi videla da je kakšen napredek, če ga pa ne bi bilo se pa ne bi. Bi se rajši z otrokom ukvarjala tačas.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2703
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 19:24:32   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Neža, a kupila si čevlje, sedaj pa ti niso všeč? Ti pa si faca! No, sicer se je tudi meni to že naredilouser posted image



Saj sem šla nazaj, da sem user posted image  pokazala katere imam doma in katere so mi vseč user posted image  Dali so mi drug par na stran, da jih bom jutri menjala user posted image  

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2704
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 19:27:47   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Še eno vprašanje imam: a vas tud bolijo kolena? Mene fuluser posted image


Mene tudi user posted image  Kdo je rekel, da je hoja zdrava user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2705
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 19:34:44   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Za tale vikend nimamo planov ima katera kakšno idejo, kaj delati oz. kam iti?




Jaz tudi ne vem. user posted image  je doma za 3 dni, da ga bom morala izkoristit user posted image  Vreme bo user posted image  za vikend.
Verjetno sem edina, ker si je user posted image  vzel dopust, da pride zraven k P na cepljenje, ker sem tak user posted image  user posted image

user posted image  je lepo uspaval Nežiko, da sedaj pa grem k njimu user posted image

LAHKO NOČ MAMICE

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2706
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 19:42:14   
sayuri
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaa moj mož ma tudNORICE user posted image user posted image user posted image user posted image  PA to ne moreš verjet user posted image . Se je že zjutraj slabo počutil in prej prišel iz službe z vročino. Pa majhne pikce je imel. No, zdaj so pa že mehurčki nastaliuser posted image user posted image user posted image .  PA pravi, da se mu zdi, da jih je imel kot otrok user posted image user posted image user posted image . Upam, da ne zbolim še jaz user posted image user posted image user posted image  

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2707
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 19:51:32   
gajka
sayuri - user posted image Imate pa res pestro! Sicer se mogoče malo čudno sliši, ampak sem se pa nasmejala temu, da je tudi tvoj mož postal norček. user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2708
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 19:53:25   
Neža7
Sem pravkar poslala email, da lahko letos dokončujem šolo, vendar moram dati 195 evro za evidenčni vpis in 49 evro za izpit kar mi je ostal, ker sem bila v porodnišnici in nisem morala iti user posted image user posted image
To se mi zdi ful draga za 1 izpit user posted image user posted image

Ne vem kaj bom...............

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2709
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 19:56:28   
gajka
Pokliči na šolo, pa jim razloži, zakaj takrat nisi mogla na izpit in če lahko daš kakšno prošnjo za oprostitev plačila za ponovno opravljanje izpita.

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2710
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 20:05:53   
tejkaz
Zoja Miša, ti je že Gajka vse razložila. Verjetno spredaj in zadaj preveč zbrišeš. Me lahko kar držiš za besedo. V soboto smo tudi mi prosti. Pa mogoče tudi Naty in še katera gorenjka user posted image
Drugače pa jaz Jaša zbudim tako, da ga slečem.

Neža, meni so tudi rekli, da moram plačati 109 Evrov, če hočem delati predmet, pa se je dalo s profesorjem vse zmenit. Rekel je da ne smem na vaje hodit, samo na kolokvije lahko pridem.

Uf, Sayuri, imate pa pestro. Ti si jih prebolela? Starejši jih težje prebolijo, dobro ga čuvaj. Ti pošiljam en user posted image

Kolena me ne bolijo, me zjutraj malo noge, ampak je kmalu bolje.

Anaya, če ne gre ne gre. Nimaš se kaj sekirat. Zato nisi še nič slabša mamica. Še zate en user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2711
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 20:18:11   
tejkaz
Tako bomo pa mi lepi na krstu

Eva

user posted image

Jaša

user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2712
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 20:25:40   
tejkaz
Hm, zdaj ko sem pa jaz prišla, ste pa vse poniknile.

Naty spi na frizerskem stolčku user posted image

Grem en del Prison Breaka pogledat, pa ajat.

Lahko noč


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2713
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 21:13:49   
dojenč
mamice   in navihančki:lahko noč, in sladke sanjeuser posted image

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2714
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 21:17:33   
anaya
Nič hvala punce za mnenje, jutri se še trudim, če bo vsaj 15ml bom še vztrajala, če ne pa zabrišem pumpico nekam....

Lepe sanje....

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2715
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 21:54:45   
naty13
Čer.

otroka spita. user posted image  Jaz že nafrizirana. user posted image user posted image user posted image  

Tejka sem te hotla poklicat, da bi pred blok mal prišla, pa sem si premislila, ker verjetno Jaša še ni spal ob 21h. user posted image

Zoja Miša, a kako sem vedela, kaj mu jeuser posted image  Vse je bilo ok, samo jesti pa ne in pri polni flaši dretje. Ja lačen in ni mogel jesti. Pa Nejca sem mela že tolkrat v bolnici, da bom kmal lahko dohtar. user posted image  Zdaj znam sama postavit diagnozo. Sem tudi Nejca rešila kakšnega dne več bolnice, ker sem ga vedno pravočasno peljala k P in potem v bolnico. Pač vidiš po obnašanju otroka. Upam, da boš čim manjkrat mogla razmišljat, kaj je narobe z otrokom.

Sayuri user posted image user posted image user posted image  Saj si rekorderka, imaš 4 norčke doma. user posted image  user posted image  Naj se tvoji cukrčki čimprej pozdravijo. user posted image user posted image user posted image

Gajka user posted image user posted image user posted image  za Roka in gramčke. Res je konkreten. user posted image  Tudi mi nosimo veliko oblačil že 68. Se mi zdi, da smo kar dolgi, ampak široki nismo. user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2716
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 22:43:53   
matejchi
Krysia kako pa to tašča kar pride, a ne moreš vrat zaklenit pa se narediti, da te ni doma, ali pa rečeš pol da si počivala? grhh jaz bi ji že dala vetra

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 2717
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 22:44:58   
matejchi
MATEMATIKA mi je všeč pri sexu... se organi delijo, množili pa se ne bomo več...

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 2718
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 23:07:45   
Tamy30
dober vecer,
vidim da se vam veliko dogajauser posted image

Lupinica: tudi jaz ga pustim v lupinici spati, ko pridemo domov. Sicer pa se tako rad vozi v avtu, da takoj zaspi ko se avto zacne premikat. Hm, in kakor hitro se avto ugasne, se ponavadi tudi zbudiuser posted image

Kolena: jao mene zadnje case tudi, pa ne vem od cesa. No mogoce od tega ker imam spet rdeco. Joj punce to je druga po porodu, pa kar iz mene lije v potokih. A je pri vas tudi. Pri prvi je skoraj ni bilo, ravno za vzorec, zdaj pa je katastrofa. Pa se na 22 dni se je oglasila, upam da se bo hitro nromalizirala. Zato sem danes bila celo dopoldne v stanovanju. Se dobro da mi je Martin vecino dopoldneva prespal.

Cez 2 tedna imamo tudi mi prvo cepljenje. Vidim da ste napisale, da dobijo otroci obkladke. Upam da bojo nasemu tudi dali, me je kar malo strah, da ga ne bom znala pomiriti ko bo cepljen.

Gajka: tudi moj nosi ze 68 stevilko. Bodije z dolgimi rokavi ima sicer se 62, pa se mi zdi da so mu ze prekratki rokavi. Kak hitro rastejo nasi otrociuser posted image  se malo pa bo star 3 meseceuser posted image

Vceraj sem Martinu prvic posusila lase z fenom. Do zdaj sem mu na oprane lase davala kapico, pa smo vceraj prvic preiskusili fen. Ni nic jokal, samo zacudeno je gledal in si predse nekaj mrmraluser posted image  Superca, se malo pa mi je zaspal. Baje da jih fen otroke ful uspava. Bom drugic ko ne bo hotel zaspati vkljucila fenuser posted image

anaya: hm, zakaj si pumpas, raje ga podoji (moje mnenje).  Tudi sama imam manj mleka kot na zacetku, ko so bila prsa nabita z mlekom. Pa ga vseeno podojim, potem pa se dobi dodatek. 

Lepo nocko vam zelim.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2719
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 23:42:41   
košuta
Neeee! Tri ure sem brala in pisala komentarje potem mi je pa izbrisalo vse! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Grem spat. Nočko!

_____________________________

14.8.2008 Teodor

Miklavž je radodaren mož - že drugič nam je prinesel +! Naslednje leto bom decembra za vsak slučaj šla nekam, kjer Miklavža ne poznajo;)

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 2720
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 23:43:05   
bambi14
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Hm, zdaj ko sem pa jaz prišla, ste pa vse poniknile.

Naty spi na frizerskem stolčku user posted image

Grem en del Prison Breaka pogledat, pa ajat.

Lahko noč



...MI TUD TO GLEDAMO

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2721
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 23:49:44   
bambi14
GRRRRRRRRRRR tamala gleda ko čuk.Jaz pa bi šla spat,..nič jo grem še 1x matrat s previjanjem in potem še 1x na jošk in upam, da bo padla dol.

sayuri- jaz sem mela koze pri 25 in nisem vedla al naj grem lulat al mi bo tamalo razneslo, mela sem jih povsod: ko sem jedla so mi pokale po ustih.-KRIZA----------user posted image user posted image

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 2722
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 23:57:18   
matejchi
Anita pol pa samo šal obleči, sploh ne bo nihče nič opazil, ko bojo vsi v rdeč šal gledali, če bo pa kdo kaj komentiral pa reči, saj je dragi rekel naj oblečem najboljše kar imam (oz. kaj novega) kot v reklami od Lisce... hihi

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2723
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
17.10.2008 0:03:05   
matejchi
Fantke lahko za veliko noč peljete krstit, ko se jajčka žegnajo... hihi

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 2724
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
17.10.2008 0:05:10   
matejchi
Vse naredila.... sprehod in Celje. Niso imeli mojo številko Sploh niso dobili št.41
Neža7

Nohte postrižt pa bo 40 prav!




_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  107 108 [109] 110 111   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Takoj po menstruaciji?
qloq

Imam eno bolj splošno vprašanje, zanima me namreč kakšna je pri ženski možnost zanositve takoj po menstruaciji, kakšen dan ali dva ali 5.dni po mesnstruaciji ali je možnost večja ali manjša?

Da (60%)

Ne (9%)

Mogoče (12%)

Nevem (5%)

Obstaja (13%)

Ali je sploh ni (1%)


Število vseh glasov: 108

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!