|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 14:20:21   
anita goitan
tejka men se zdi,da se naty frizirauser posted image , vsaj včeri mi je omenila, upam da uživa in se mal predaja 

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2676
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 14:32:20   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Erin



Tašče... hmm kaj naj napišem... jah no, moram rečt da moja tašča je zelo uredu ženska, je pa res da malega njej ne bom dala za merkat ker ima manično depresijo in ji (bolezni) ne zaupam. Mi pa ni kaj preveč do tega da bi jo obiskovala, ker mi vedno daje nasvete ki niso potrebni oz uporabni in se ji ne da dopovedat... Npr zadnjič sem ji morala 10 x rečt da mali ne spi na boku..

-Daj ga na bok spat
- saj ga dam, samo ne pomaga ker gre takoj na hrbet
-daj ga na drugega tud
- saj ga dam, samo je isto, gre na hrbet kmalu
- ampak mora spat na obeh
- saj spi, samo noče - se premakne takoj na hrbet
- samo mora na drugem tudi spat
-ja saj spi, samo itak ni potrebe ker je v minuti na hrbtu
-samo on mora spat na obeh bokih zaradi glave
-vem samo noče, gre takoj na hrbetuser posted image
- to ni dobro za glavo, daj ga na bok
- saj ga dam, samo se premakneeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image
-aja?
-JAAAAAAAAAAAAAAA

KRIZAAAAAAAAA...pa  nič ne olepšujem tistega pogovora... sem že glas povzdignila ker sem je imela dost.
Ja to pa bolezen dela... ali pa ne??user posted image Taščin sindrom mogoče?user posted image
Moj pa zraven tih kot miš.
Sem ga kasneje vprašala zakaj pa nisi kaj rekel? JA če je pa tebe spraševala..user posted image Ti ji samo JA govor pa bo vse ok - je rekel.
Njej pa ne bom JA govorila sem mu rekla  -to je moj otrok ne njen, on pa men, ja poj boš pa imela slabe odnose z njo.
Pa kaj, eni obiski manjuser posted image Men bi bilo kul...

Mali je lačen...šibam..

Papaaaaaaa



Sori jaz sem se morala user posted image  oz. user posted image  se samo predstavi kako je bilo.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2677
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 14:42:02   
Erin
Ma saj bi bilo meni tudi smešno če bi opazovala ali pa se spravila na mojega user posted image , tako se je pa name...In to vedno ko prideva k njim... Moj gleda tv in je tiho, ona pa mene zasuje z vprašanji in "pametnimi" nasveti in me nepremično gleda tako da mi je zoprno kot  user posted image ...
Saj pravim, je dobrega srca ampak  hkrati mi je pa v njeni družbi neprijetno... Le kakšna bi bila če bi bila mentalno zdrava?

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2678
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 14:50:03   
Neža7
O ti boga user posted image  

Jaz ima samo mojo družino. Od moža ful malo vidimo, razen njegov očeta, vendar on ne teži user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2679
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 15:05:17   
anita goitan
naty ni pri frizerju, bla z Joštom pr zdravniku in ima polne roke delauser posted image

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2680
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 15:11:47   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Pa sta jih dobila še dvojčka: NORICE user posted image  


user posted image user posted image user posted image user posted image Bolje sedaj ko imata še tvoja protitelesa in se ne moreta praskati. Upam da bosta imela le lažjo obliko in bo hitro minilo.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2681
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 15:12:37   
Erin
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

naty ni pri frizerju, bla z Joštom pr zdravniku in ima polne roke delauser posted image


Kaj pa je ???user posted image user posted image Upam da ni kaj hudega... user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2682
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 15:31:21   
naty13
Dan.

Evo na hitro poročilo.

Sva bila z Joštom od 9h-12h pri zdravniku. Ja jedel mi je zelo malo 4 dni, pa še histerično se mi je drl na flaši. Meni kapne - gotovo vneto grlo. Pokličem P, reče pripeljite ga. Pa ni mel ne vročine, ponoči spi, podnevi dobrovoljček, ampak pri hrani se ustavi. Matrava se po pol ure za 40ml,user posted image   no danes od kar sva od P, je šlo na bolje. user posted image  Nismo dobili nič. Grlo je malenkost vneto, ampak ravno tolk da nas heca. user posted image  Sva dala še kri. Je tolk pestke skupaj držal, da mu je iglo zapičeno mela 5minut, da je tolk krvi priteklo, da so lahko naredili analizo. user posted image  Po prstku je ves prešpikan. user posted image  Na izvide sva čakala več kot uro. user posted image  Ima pa zelo lepo krvno sliko. user posted image  V glavnem, doma sva hitro pojedla, kolikor sva, je odspal, jaz takoj mela obiske in kosilo kuhala, sva spet jedla in zdej je zunaj v vozičku, zaenkrat spi. user posted image

Frizerja imam pa zvečer. Ma pa že zdej sem zmatrana kot user posted image .

Zdej vas grem pa brat. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 2683
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 15:47:37   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: naty13

Dan.

Evo na hitro poročilo.

Sva bila z Joštom od 9h-12h pri zdravniku. Ja jedel mi je zelo malo 4 dni, pa še histerično se mi je drl na flaši. Meni kapne - gotovo vneto grlo. Pokličem P, reče pripeljite ga. Pa ni mel ne vročine, ponoči spi, podnevi dobrovoljček, ampak pri hrani se ustavi. Matrava se po pol ure za 40ml,user posted image   no danes od kar sva od P, je šlo na bolje. user posted image  Nismo dobili nič. Grlo je malenkost vneto, ampak ravno tolk da nas heca. user posted image  Sva dala še kri. Je tolk pestke skupaj držal, da mu je iglo zapičeno mela 5minut, da je tolk krvi priteklo, da so lahko naredili analizo. user posted image  Po prstku je ves prešpikan. user posted image  Na izvide sva čakala več kot uro. user posted image  Ima pa zelo lepo krvno sliko. user posted image  V glavnem, doma sva hitro pojedla, kolikor sva, je odspal, jaz takoj mela obiske in kosilo kuhala, sva spet jedla in zdej je zunaj v vozičku, zaenkrat spi. user posted image

Frizerja imam pa zvečer. Ma pa že zdej sem zmatrana kot user posted image .

Zdej vas grem pa brat. user posted image


Bogi user posted image  Samo, da je s kri ok. Sta pa res imela pestro user posted image
Upam, da se bo mali Jošt čimprej po ta starim  user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2684
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 15:51:31   
gajka
Vprašanje: ko pridete domov in če otroček spi še v lupinci, ga pustite spati ali ga date venuser posted image


Jaz ga ven vzamem in slečem, enako tudi, če spi, ko prideva z vozičkanja. Če trdno spi, se sploh ne prebudi in spi kar dalje, pa mu tudi jopico in kapico lahko vmes slečem.

sayuri - user posted image in upam, da se bosta tudi user posted image user posted image čim prej pozdravila! user posted image

Erin - mah, mogoče včasih najbolje kak tak nasvet poslušat v stilu ''skozi eno uho not in skozi drugo ven''. Jaz sem že videla, da je včasih komu bolje rečt samo ''ja'' in si svoje mislit, ker enim se pač ne da dopovedat.


Pa še raport z našega obiska pri pediatru user posted image . Rok ima zdaj 7160 g in 63 cm. user posted image Ga je P pohvalila, da je lepo grajen in lepo razvit. user posted image Dobil je pikico obveznih cepiv - ni nič trznil in je čebljal dalje, malo je zajokal šele, ko je dobil gor mrzel obkladek (mrzle obkladke moram menjavat še do konca dneva, ker potem menda ne oteče in manj srbi), pač prenesel pikanje kot pravi dec in svoji kilaži primerno. user posted image Preventivno sem dobila še svečke za zniževanje temperature, če bi slučajno vročino dobil zaradi cepiva. Dobil je tudi prvo dozo cepiva za rotavirus - ga dozirajo v usta s tako injekcijo in ga je lepo popil. Je pa bilo treba še pol ure počakat, če bi slučajno cepivo ven bruhnil. Itak, d ga ni, če je pa raje vmes orng zasmrčal. user posted image Je bila pa cena za cepivo že 79€, ker so jo s 1. oktobrom povišali (Neža7, da ne boš presenečena). user posted image
Zdaj sva nazaj z vozičkanja, ker sva mogla še na hitro izkoristit malo sončka, predno dežek začne padat... user posted image

Pa pri P sem vprašala še glede zaprtosti pri dojenih user posted image . Če user posted image normalno prdka, nima napihnjenega in trdega trebuščka, normalno je in je normalno razpoložen, če se pokaka, pa je to bolj tekoče kot ponavadi, potem ni potrebno zganjati panike. Kamilice z navadnim sladkorjem ali pa z mlečnim sladkorjem se naj bi dale zjutraj na tešče šele po kakšnih 4 dneh zaprtosti. Šele ko user posted image ne kaka 7-8- dni, mu P predpiše svečke.

< Sporočilo je popravil gajka -- 16.10.2008 15:57:08 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2685
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 16:01:05   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Gajka!!! Dobila si 4 user posted image ! Čestitke!!!user posted image user posted image user posted image


Še dobro, da si povedala, ker jaz sploh nisem tega opazila. user posted image

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2686
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 16:04:06   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: gajka

Vprašanje: ko pridete domov in če otroček spi še v lupinci, ga pustite spati ali ga date venuser posted image


Jaz ga ven vzamem in slečem, enako tudi, če spi, ko prideva z vozičkanja. Če trdno spi, se sploh ne prebudi in spi kar dalje, pa mu tudi jopico in kapico lahko vmes slečem.

sayuri - user posted image in upam, da se bosta tudi user posted image user posted image čim prej pozdravila! user posted image

Erin - mah, mogoče včasih najbolje kak tak nasvet poslušat v stilu ''skozi eno uho not in skozi drugo ven''. Jaz sem že videla, da je včasih komu bolje rečt samo ''ja'' in si svoje mislit, ker enim se pač ne da dopovedat.


Pa še raport z našega obiska pri pediatru user posted image . Rok ima zdaj 7160 g in 63 cm. user posted image Ga je P pohvalila, da je lepo grajen in lepo razvit. user posted image Dobil je pikico obveznih cepiv - ni nič trznil in je čebljal dalje, malo je zajokal šele, ko je dobil gor mrzel obkladek (mrzle obkladke moram menjavat še do konca dneva, ker potem menda ne oteče in manj srbi), pač prenesel pikanje kot pravi dec in svoji kilaži primerno. user posted image Preventivno sem dobila še svečke za zniževanje temperature, če bi slučajno vročino dobil zaradi cepiva. Dobil je tudi prvo dozo cepiva za rotavirus - ga dozirajo v usta s tako injekcijo in ga je lepo popil. Je pa bilo treba še pol ure počakat, če bi slučajno cepivo ven bruhnil. Itak, d ga ni, če je pa raje vmes orng zasmrčal. user posted image Je bila pa cena za cepivo že 79€, ker so jo s 1. oktobrom povišali (Neža7, da ne boš presenečena). user posted image
Zdaj sva nazaj z vozičkanja, ker sva mogla še na hitro izkoristit malo sončka, predno dežek začne padat... user posted image

Pa pri P sem vprašala še glede zaprtosti pri dojenih user posted image . Če user posted image normalno prdka, nima napihnjenega in trdega trebuščka, normalno je in je normalno razpoložen, če se pokaka, pa je to bolj tekoče kot ponavadi, potem ni potrebno zganjati panike. Kamilice z navadnim sladkorjem ali pa z mlečnim sladkorjem se naj bi dale zjutraj na tešče šele po kakšnih 4 dneh zaprtosti. Šele ko user posted image ne kaka 7-8- dni, mu P predpiše svečke.


BRAVO ROK user posted image user posted image user posted image

Ali dobiš tam odkladke ali si sama prinesla?

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2687
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 16:06:35   
anita goitan
gajka čestitke Roku za prvo cepivo in RV, in seveda ornk dedc je tale Rokuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2688
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 16:13:52   
gajka
Obkladek so tam dali. Zdaj jih pa sama menjavam - saj ni nič drugega kot gaza prepojena s prekuhano in ohlajeno vodo ali pa z ohlajeno fiziološko, v vsakem primeru pa mora biti tekočina iz hladilnika, da je lepo hladna.

< Sporočilo je popravil gajka -- 16.10.2008 16:15:05 >

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2689
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 16:15:33   
anita goitan
Še eno vprašanje imam: a vas tud bolijo kolena? Mene fuluser posted image

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2690
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 16:24:41   
gajka

gajka čestitke Roku za prvo cepivo in RV, in seveda ornk dedc je tale Rokuser posted image user posted image user posted image


Saj zdaj se ne čudim več, zakaj nosi že večino samo št. 68, tu in tam še samo kakšno malenkost 62. Mi pa ni jasno, zakaj na vseh oblačilih št. 68 piše, da je za kao 6 mesecev. user posted image Sem pa zdaj v dilemi, kakšno velikost kombinezončka kupit za pozimi. user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2691
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 16:59:58   
Zoja Miša
Pri nas je pa bil že dež in tako popoldne nisva šli več ven.user posted image  Mi je pa pravkar na rokah zaspala in sem jo položila v košaro in jo dala v spalnico, pa malo okno odprla, da je vsaj ne svežem zraku. Pa ni še tak mraz danes, jutri bo menda slabše.
Jaz si pa kavico kuham, sem zaspana ko user posted image . Ni čudno da je moja hčio vremenska, če sem pa jaz tudi, ne?!

Dojenč, tudi moja Kaja Lina pije iz 2 cucelj, ker ko pije iz 1 se je ful zaletava, pa nimam pojma zakaj tako?!

Matejchi, princeska lepo spi, ni kaj!user posted image

Erin, sorry, ampak sem se tako nasmejala, ko sem brala, da je prav pasalo v tem vremenu! Vem, da tebi ni smešno, verjetno celo malo neprijetno! ne vem pa ti dati nasveta.user posted image

Anita, važno, da imaš šal!user posted image

Ryssa, mislim, na ročno pumpico, ne z rokami, to obvlada Bambi, meni to samo z rokami ni jasnouser posted image . Na začetku mogoče malo boli, ker je bolj intenzivno, ampak ko steče steče lepo! In res, sedaj sem max v pol urah gotova, spumpam pa si nekje okoli 140 ml v povprečju. Za enkrat je dovolj še za zaloge.
In tudi mene nervirajo vse opazke - kako je oblečena, ali je ne zebe, ji ni vroče, zakaj nima kape....user posted image user posted image user posted image

Anita, jaz kakor kdaj, včasih jo pustim v lupinci, oblečeno in jo dam v spalnico ter odprem okno, včasih pa jo ven vzamem, če se mi zdi, da je že predolgo notri.

Sayuri, boščeka tvoja dva škratka! Upam in želim, da prebolita v najmilejši obliki! Si pa taprava z vsemi 3 heroji. In res sreča, da imaš ZD tako blizu!

Bella, jaz sem pravkar naredila tako, ker se mi zdi, da je važno, da je malo na svežem zraku. Niti je nisem oblačila, le fejst zavila v vrečko. Pa je topla in deluje, da ji paše. Spi kot user posted image . MI2 se sicer ne dojiva, ampak telovadi pa ob fleški, na veliko. Nogice, rokice...si včasih flaško iz ust zbije, potem je pa jezna!user posted image

Neža, a kupila si čevlje, sedaj pa ti niso všeč? Ti pa si faca! No, sicer se je tudi meni to že naredilouser posted image

Naty, bogi Jošt, upam, da se čim prej pocajta. Kako pa je do tega prišlo? In kako si vedela, kaj je?!user posted image  Pa lepo se sfriziraj in malo si spočij tam na stolu.

Gajka, super za Roka! Priden fant! raste kot konopljauser posted image . Pa sporoči nam kako je prenesel zapoznelo reakcijo cepiva! Upam, da brez problemov!user posted image
Glede št. cotk je pa tako, meni se včasih zdi, da kar nekdo te številke gor lepi! Kaj vem, MI2 imava včasih 50, včasih pa 56, kaj vemuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu sandra123)
Neposredna povezava do sporočila: 2692
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 18:21:12   
Zoja Miša
No evo, pa spet nobene nikjeruser posted image .
Moja prnceska spi danes zimsko spanje. Mislim, da bo noč še pestrauser posted image . Je spala dopoldne od 8.30-11.30h, pa potem do 16.30h res le 30 min, ampak sedaj od 16.30, še vedno spi, meni pa se zdi, da imam tolikooooooooooooo časa!user posted image  Sem že vse pospravila, kar je bilo treba, pa papirje uredilauser posted image user posted image user posted image , pa kar sedaj ne vem kaj bi. Mi kar naenkrat preveč časa hodiuser posted image .
Me prav zanima kakšna bo nočuser posted image .

Za tale vikend nimamo planov ima katera kakšno idejo, kaj delati oz. kam iti?

Eh, grem cotke pospravlajat ima malo razmetano omaro, naša Kaja Lina. Je spet razmetavalauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2693
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 18:22:59   
gajka

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Še eno vprašanje imam: a vas tud bolijo kolena? Mene fuluser posted image


Mene ne bolijo kolena, me pa ful bolijo gležnji. Zjutraj komaj hodim okrog, da se malo ogrejejo, potem pa je bolje.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2694
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 18:26:25   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Za tale vikend nimamo planov ima katera kakšno idejo, kaj delati oz. kam iti?



Pridite k nam na obisk user posted image


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2695
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 18:28:06   
anaya
Dojenč: sej ni to da njegova mama ne bi znala poskrbet za vnukico, ampak enostavno svoji mami bolj zaupam, nje niti ne poznam dobro, nikol nisem mela nekega odnosa z njo. Mama je le mama, sej tut ona dela stvari ki meniniso všeč, ampak njej vsaj rečem, pri njegovi mami pa si niti rečt ne upam nič. 

Erin: moja tašča je čist zdrava pa se jaz počutim neprijetno v njeni družbi, tak da ti maš barem razlog, jaz še tega nimam. Se mi zdi da ko še ni blo Neli me niti pozdravla ni ko sma prišla na obisk, zdaj se zarad neli nekaj trudi, al pa mam samo tak občutek. V glavnem vsakič ko grema k njim na obisk sem jaz že kakšno uro prej živčna, pol ko pa pridema domov pa tak boljše da me sploh pri miru pusti ker sem nasajena ko user posted image , pa sploh ne vem zakaj, ker mi nikoli ni nič slabega naredla (edino kar sem vedno imela občutek da ji ni prav da sem  tam - pa še to je kr v moji glavi nastalo menda).
 
 konfekcijska št.: tut meni se zdi da majo to kr tak približno napisano, ker Neli nosi trenutno 62 ( pa je od 2-4 mesce kao) pa še 2 mesca nima. zato me tut tu pa tam zaskrbi da ni prevelika pa predebela za svoje mesce, pa verjetno ni to.
Bi pa re slahko imele seznam kako se čez mesece razvijajo naši dojenčki ( kg pa dolžina), da lahko malo primerjamo, ker nimam niti približno predstave kje smo, vsak nam pač na sprehodu reče da je zelo velika za svojo starost( 1,5 mesca 54,5 cm) te pa ne vem no....

Pogrešam pa Ano_P!!! se je sploh javla že kaj tu na dojenček??

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2696
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 18:29:19   
gajka
Za tale vikend nimamo planov ima katera kakšno idejo, kaj delati oz. kam iti?


Lahko se na katerega od krstov povabiš, jih je kar nekaj avgustovčkov ta vikend pri krstu. user posted image

Hm, boste pa na kak izlet šli, če bo lepo vreme. Pojdite preverit, če je morje še vedno slano. user posted image Bled je najbrž ob lepem vremenu preveč obljuden. user posted image Lahko greste pa do tvojih na obisk, pa malo okrog Velenjskega jezera.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2697
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 18:59:43   
Zoja Miša


Za tale vikend nimamo planov ima katera kakšno idejo, kaj delati oz. kam iti?

Pridite k nam na obisk user posted image

Tejkaz, da te ne primem za besedo!user posted image  (pa še to mi povej, ker sigurno ne bo okvirčka okoli tvojega citata, ZAKAJ???)

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2698
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 19:03:40   
Zoja Miša
Gajka, vidim, da si mi tudi ti dala kar nekaj idej. No, bomo videli kaj bo. Res sem imela Bled v mislih, ampak je verjetno res gužva med vikendomuser posted image .
Mogoče bi pa res lahko šli v Piran na kavo. No, od našega morja mi je Piran najlepši!user posted image

Kaj naj naredim z princesko, se ne pusti zbuditiuser posted image . Sem jo lupčkala, pa me ne upoštevauser posted image  

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2699
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 19:06:56   
anaya
Lahko pa se cel vikend precartate!!!user posted image

Zdaj pa rabim en nasvet, oz. vaše mnenje. Pri črpanju mleka, ga domim nekje 10ml iz obeh dojk. Zdaj me pa zanima naj še sploh vztrajam??? Full mi je hudo pa mam slabo vest ker nimam mleka, ampak sem res probala že vse od polente pa mleka, pa piva pa pogostega črpanja, pa pristavljanja, amoak je mleka vedno manj. po eni strani se mi zdi nesmiselno 30 ,minut pumpat za teh 10ml (v upanju da pa bo mogoče še kak ml več), po drugi strani pa čez cel dan naberem nekje za en micen obrok.... kaj bi vi nardile na mojem mestu???

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2700
Stran:   <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  106 107 [108] 109 110   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...
To so najbolj redka otroška imena
Med izumirajočimi imeni so po našem mnenju čudovita imena tudi za sodobne novorojenčke. Katera imena vse bolj izginjajo ...




Vprašanje?
пеперутка16

Ali je vaš otrok po vstopu v vrtec začel bolj zbolevati?

Da. (78%)

Ne. (22%)


Število vseh glasov: 9

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!