|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 11:05:39   
sandra123
Danuser posted image ...joj, tale luna pa res dela samo sranjeuser posted image ...ena neprespana noč za menoj...Sicer sta obe zaspali ob 21.30, ampak je bila prva budnica že ob 2-eh....saj ni tako slabo, ampak potem sem ju izmenično hranila vse do 7-ih zjutraj, še Tino porihtala za v šolo, pa spet hranjenje izmenično do 9-ihuser posted image user posted image user posted image user posted image ...vmes sem še zaspala, ko sem Tajo dojilauser posted image ...Ma ja, bo že user posted image ...Zdajle mi že obe spančkata, jaz pa malo plenice zlagam in ostalo belo perilo...Me pa hormoni dajejo 100/uro...sem že bila skoraj konec s taprvouser posted image , pa je spet začelo curljatiuser posted image user posted image user posted image ...se mi že user posted image user posted image user posted image user posted image od teh vložkov...tamponov pa si še ne upam uporabljati, čeprav,bi se po mojem potem nehalo - do zdaj se je vedno user posted image ...
Sayuri, upam, da je bila danes tvoja noč boljša kot ponavadiuser posted image
Gajka, dobro opravita pri P user posted image user posted image
ZojaMiša...poskusi si izčrpati mleko, ko se boš stuširala...pri meni se to tako pozna, da ne morem verjeti...pa kakšen kozarec piva - samo 30.min. po tem, ko sem spila pivo, sem imela tako nabite prsi, da sem komaj čakala, da si mleko spumpam...sem si ga spumpala samo do olajšanja, pa sem načrpala 125ml...potem sem pa rajši nehala, ker bi še eno flaško rabilauser posted image user posted image user posted image user posted image ...ampak sem imela še vedno prsi polne mleka...polenta z mlekom pa pri meni ne pali...

Nič jaz šibam malo pospravljat dokler je še zatišjeuser posted image ...

< Sporočilo je popravil sandra123 -- 16.10.2008 11:10:49 >


_____________________________

Lp, Sandra

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 2651
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 11:21:03   
matejchi
Anita a vidve nimata Breznika? Pol Novaka?

Mene je pa včeraj zvečer takooo glava bolela, da sem vzela dva lekadola, moj pa je tamalo prevzel, je rekel, da ji je šel ene 20 krat dudo noter dajat, pol je pa ob 21.30 zaspal in je spala do 6.00 in potem do 8.00, zdaj pa tud drema že skozi.
Mene pa zanima, saj vem da ste že pisale, kateri je najbolj preverjen recept za kakanje, danes je tretji dan brez drekca.. upam da ne bo v soboto ali nedeljo eksplodirala, po možnosti v nedeljo v cerkvi, ko gremo na birmo...




_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2652
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 11:44:16   
anaya
dan....

Da še jaz povem kaj prek taščeuser posted image user posted image . Pa sej ni slaba, ampak (nimava nekih pristnih stikov) ko mi je rekla da bi lahko Neli za kak dan k njej pripeljala, brez mene, pri mescu in pol, ta je pa dobra. Pa Neli je niti ne pozna (vidla jo je 6x za kako uro) niti ne pozna prostora, ona bijo pa za cel dan mela...user posted image user posted image . Pol pa ko ji rečem da ne bo šlo, ker morem bit jaz zraven, je še premajhna, je pa še užaljena... in ta ženska je 4 otroke gor spravla, pa ne ve da je malo prehitro da bi jo dala za kak dan stran.... pa sploh pol tite stare metode, zakaj ji ne dam kravjega mleka.... ziher bi ji ga ona dala če bi samo stran pgledala, ker že ko sem ji psičko pustila tam za 2 uri pa ji striktno prepovedala da jo hrani ji je svinjske rebre dala s kostmi vreduser posted image user posted image  (shi tzujki). Pol pa naj ji hčero pustimuser posted image user posted image user posted image . In zarad tega se z mojim kregava, ker sem mu rekla da njegovim je pa že ne bom dala pazit, pa je  bil užaljen in zdaj je on kao ne bo dal moji mami za pazit ( pa sma brez zastonj varuške)user posted image

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2653
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 12:01:22   
matejchi
user posted image

user posted image

Takole me zmanjka na pralnem stroju, ko mami daje prat... to mene ne zanima,.....


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 2654
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 12:02:40   
bambi14

jutro,

sem vidla, da imate v zobeh tašče:


IZVIRNO SPOROČILO: anaya

dan....

Da še jaz povem kaj prek taščeuser posted image user posted image . Pa sej ni slaba, ampak (nimava nekih pristnih stikov) ko mi je rekla da bi lahko Neli za kak dan k njej pripeljala, brez mene, pri mescu in pol, ta je pa dobra. Pa Neli je niti ne pozna (vidla jo je 6x za kako uro) niti ne pozna prostora, ona bijo pa za cel dan mela...user posted image user posted image . Pol pa ko ji rečem da ne bo šlo, ker morem bit jaz zraven, je še premajhna, je pa še užaljena... in ta ženska je 4 otroke gor spravla, pa ne ve da je malo prehitro da bi jo dala za kak dan stran.... pa sploh pol tite stare metode, zakaj ji ne dam kravjega mleka.... ziher bi ji ga ona dala če bi samo stran pgledala, ker že ko sem ji psičko pustila tam za 2 uri pa ji striktno prepovedala da jo hrani ji je svinjske rebre dala s kostmi vreduser posted image user posted image  (shi tzujki). Pol pa naj ji hčero pustimuser posted image user posted image user posted image . In zarad tega se z mojim kregava, ker sem mu rekla da njegovim je pa že ne bom dala pazit, pa je  bil užaljen in zdaj je on kao ne bo dal moji mami za pazit ( pa sma brez zastonj varuške)user posted image


...oprosti ampak sem se mogla nasmejat.user posted image

STARI IN MLADI NE SPADAJO SKUP

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2655
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 12:05:00   
Erin
No da vas malo pozdravim...

RAvno prej sem imela obiske, je bila pri meni prijateljica z 8 mesečnim otročkom in sem videla da je naš fant že kar kompakten v primerjavi z njim...samo še malo mu manjkauser posted image   Je pa zanimivo videt kaj bo čez pol leta - sam čičal pa puzal... jooooj...fletno.

Za nami je drugače čudna noč, mali je non-stop take grozljive zvoke dajal od sebe v spanju da sem ga skoz hodila gledat. Tudi zvečer je začel protestirat za spat...lump...SEm ga pa dala v posteljico, zalaufala vrtiljak in je čez kakih 10 min zaspal.
Je pa začel na igralnem mostu prijemat stvari in jih "tepst" in sem tako vesela ko se končno zaigra. Sem ga včeraj snemala s kamero skoraj pol ure..se je tako lepo igral da sem se mu prav nasmejala... zraven je pa še prav veselo komentiral...user posted image user posted image user posted image

Tašče... hmm kaj naj napišem... jah no, moram rečt da moja tašča je zelo uredu ženska, je pa res da malega njej ne bom dala za merkat ker ima manično depresijo in ji (bolezni) ne zaupam. Mi pa ni kaj preveč do tega da bi jo obiskovala, ker mi vedno daje nasvete ki niso potrebni oz uporabni in se ji ne da dopovedat... Npr zadnjič sem ji morala 10 x rečt da mali ne spi na boku..

-Daj ga na bok spat
- saj ga dam, samo ne pomaga ker gre takoj na hrbet
-daj ga na drugega tud
- saj ga dam, samo je isto, gre na hrbet kmalu
- ampak mora spat na obeh
- saj spi, samo noče - se premakne takoj na hrbet
- samo mora na drugem tudi spat
-ja saj spi, samo itak ni potrebe ker je v minuti na hrbtu
-samo on mora spat na obeh bokih zaradi glave
-vem samo noče, gre takoj na hrbetuser posted image
- to ni dobro za glavo, daj ga na bok
- saj ga dam, samo se premakneeeeeeeeeeeeuser posted image user posted image user posted image
-aja?
-JAAAAAAAAAAAAAAA

KRIZAAAAAAAAA...pa  nič ne olepšujem tistega pogovora... sem že glas povzdignila ker sem je imela dost.
Ja to pa bolezen dela... ali pa ne??user posted image Taščin sindrom mogoče?user posted image
Moj pa zraven tih kot miš.
Sem ga kasneje vprašala zakaj pa nisi kaj rekel? JA če je pa tebe spraševala..user posted image Ti ji samo JA govor pa bo vse ok - je rekel.
Njej pa ne bom JA govorila sem mu rekla  -to je moj otrok ne njen, on pa men, ja poj boš pa imela slabe odnose z njo.
Pa kaj, eni obiski manjuser posted image Men bi bilo kul...

Mali je lačen...šibam..

Papaaaaaaa


_____________________________

*Kdor upa-vztraja-kdor vztraja - ZMAGUJE!
**Poražen si šele takrat, ko se sam predaš.
***Zmagajo tisti, ki verjamejo, da to zmorejo.

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2656
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 12:17:15   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: matejchi

Anita a vidve nimata Breznika? Pol Novaka




Novaka ima Zoja ja.


< Sporočilo je popravil anita goitan -- 16.10.2008 12:21:59 >

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2657
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 12:19:57   
anita goitan
Me2 sva nazaj iz Lj, KRIZAAAuser posted image kupila sem si tak rdeč šla in to je touser posted image , mislm noro, v Zari nism vidla nič takega pa še Zoja bla mal sitna, potem je zaninala in še sedaj mi spiuser posted image , v HM tud nič takega vidla in sem si samo šal kupila, sicer pa če berem napoved bo lepa hladna nedelja, mi imamo ob 10.30 krst tako da bom zihr mela zimski plašč ki sem si ga lani kupila, čez pa tale šaluser posted image

Aja včer bla prehlajena, e dns sm že ok, ma kaj so to za eni enodnevni prehladiuser posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2658
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 12:20:49   
Ryssa
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša


Pa bom vseeno povedala, da je novo to, da si ne pumpam jošk več na elektriko, amapk na roke, ker sem občutno prej gotova in ker je veliko bolj intenzivno in si sedaj spumpam več.user posted image  Tako da Ryssa, poskusi na roke, pri meni je tako bolje. Pa nisem verjela kolegici, še nazjala sem jo ko user posted image , da jaz pa že vem...no pa je zadnjič bila situacija, ko ni bilo elektrike in glej ga zlomka, res je bolje tako. Pa sem se kolegici opravičila!user posted image




Kako to zgleda ročno user posted image ? Pa ne boli?

Joj ta naš lump ko noče jesti iz joške. Na začetku ni hotel vlečt, zdaj bi pa lahko vlekel pa noče. Mu dam, pa mi v minuti naredi masaker iz bradavice, ker jo tak grdo vleče. Ga prav pristavim, čez pol minute je že spet narobe. Pol se pa dere, ker mu ne teče. Začaran krog. Zgleda da bom kar mogla ostat pri pumpanju, tako ali drugače.


Zgleda da je pa zdej šel vpliv lune, vsaj upam. Zaenkrat še kaže kolikor toliko dobro. Čeprav mu ni za spanje zdajle dopoldne. Se spet nekaj oglaša. Pa vsaj ne vrešči tak ko je včeraj user posted image Trkam.

Heh, mate fore s taščami. Sej se mi zdi da so vse iste. Moja je drugač kr vredu, ampak odkar imam Lana jo mal težje prenašam. Vsa ta vprašanja, zakaj to, zakaj ne tako itd. So me tud vprašal zakaj mu ne dodajam kar kravjega mleka user posted image
Najbolj me pa razuser posted image če kdo vpraša če je dovolj oblečen.
No ja, se potrudim in vse lepo zignoriram al pa povem svoje mnenje user posted image
Zdej je že malo boljše ampak od začetka me je pa nervirala vsaka malenkost, hormoni pač.

Šibam pogledat zakaj se pritožuje user posted image


(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2659
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 12:23:04   
anita goitan
taščeuser posted image kul me2 nisva poročena tako da se tej tetki tako ne reče, user posted image ma me2 se tako poredko vidive da je prou ok, sva na VI in to je to, basta.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 2660
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 12:27:30   
Ryssa
Še o kakanju.
Zadnjič je bila debata o donatu. No, jaz sem mu ga dala max 5 čajnih žličk, pred tem sem ga dala v mikrovalovno da so šli mehurčki ven. In prvič je učinkoval, je bil čez urco kakec v plenički. Pol sem mu še dvakrat dala (po tem ko 3 dni ni kakal) pa ni imelo več učinka user posted image Ni bilo pa nobenih drugih stranskih učinkov. Res ga dajejo nedonošenčkom v P.

Ker naš sedaj že 4 ali 5 dni ni kakal (sploh ne vem več) sem mu prejle dala sladke kamilice, pa bom videla če bo kaj.

Sem bila prejle pri njemu, spal ne bi, ko pridem in mu dam mal čajeka, se mi pa smeji izpod cuclja. Lump.
Imava navado da gre dopoldan dvakrat spat v kinderpet, da imam potem jaz nekaj miru in si lahko izčrpam mleko in hkrati surfam po netu user posted image



(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2661
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 12:43:13   
dojenč
erin-pol bipa tvoja tašča in naša prababica full skup pasele.pa pa kaj je s temi babami.
pri nas je blo tko;sestrična od mojega pričakuje drugega otroka prva je stara 1 leto, in zdaj mi babica non stop govori:boga natalija kako bo z dvema, meni se kar smili, zato pa pazi, rajši se takojzaščiti,....bla bla bla, in jaz pol njej:saj bo že kjer je za enga je za drugega tud, sicer pa če sta se tako odločila, kaj se ma za vmešavat,kar naprej mi bluzi, zaščiti se pa zaščiti se,.
a ona pa je 4 imela, zakaj pa se ni zaščitila, če smo si takooooooo boge.....user posted image
ANAYA-tole pa ni dobro da je tvoj takšen,mora gledati na dobro svojega otroka, saj živi z vama ne z mamo,...user posted image
čenjegova mama ni sposobna skrbet za vnuka/vnukico,potem  še tvoja tud ni al kaj?joj so moški čudna bitja

_____________________________

življenje mi je polepšala hčerka žana 4.8.08.

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 2662
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 12:44:59   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: dojenč

joj so moški čudna bitja


user posted image

(odgovor članu dojenč)
Neposredna povezava do sporočila: 2663
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 12:59:53   
anita goitan
Vprašanje: ko pridete domov in če otroček spi še v lupinci, ga pustite spati ali ga date venuser posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2664
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 13:02:45   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Vprašanje: ko pridete domov in če otroček spi še v lupinci, ga pustite spati ali ga date venuser posted image


Mi vedno lupinco kar v avtu puščamo, tako da ga vedno zbudim.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2665
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 13:05:55   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Vprašanje: ko pridete domov in če otroček spi še v lupinci, ga pustite spati ali ga date venuser posted image


Mi vedno lupinco kar v avtu puščamo, tako da ga vedno zbudim.



aha, no men to ne pride v poštev ker imava 2 avta, eno lupinco, no kakorkol men zdej že uro spi oblečena v dnevni notr v lupinci, ma če jo bi kaj motilo mislm da bi bla že sirena

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2666
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 13:17:22   
sayuri
Pa sta jih dobila še dvojčka: NORICE user posted image  Jah no, saj sem pričakovala. DAnes je 12 dan Filipovih noric, ki so se že krasno osušile. Zjutraj pri previjanju sem najprej pri Lovru opazila nekaj pikic, nato še pri Zari. Potem sem pa vse tri trogala k dohtarju user posted image . Me v začetku skor niso hotli vzet v sprejemnici, ko sem klicalauser posted image - pediatrinja je na bolniški, nadomestna zdravnica je imela pa sistematski s šolarji. PA sem bla kar tečna user posted image . Mislim...kako naj človek gleda te majhne čmrlje, ko jih srbi user posted image . Potem sem pa direkt zdravnico klicala in je rekla, najt akoj pridem. Ok. Zrihtam ta maladva, grem ven in šok. TA VELIKEGA AVTA NIKJERuser posted image   user posted image user posted image  V ta malega ni šans, da spravim 2 lupinci in še Filipa user posted image . Sem user posted image user posted image  samo preložila v voziček, vmes preklela moža user posted image , ker mi je ta velik avto vzeluser posted image  in potem smo končno odrinili. Še dobro, da mam ZD 500m stran.

Zdaj smo končno doma, dobila sta kapljice Fenistil, sita sta in zaspala sta. Je blo pa fajn, da smo bili vsaj malo zunaj dopoldne. Zdajle kar nekam črno postaja vse skupaj. user posted image  

Zdaj dokončno krst v nedeljo odpade user posted image . Bomo pa novembra krstili. user posted image  Grem brat, kaj ste načvekale. user posted image

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2667
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 13:17:46   
tejkaz
Jaz mislim da je nič ne moti notri.

Mala dva spita, jaz pa čakam brata, da jih pride popazit, ker imam vožnjo ob 14.00 Vmes delam nalogo za računalništvo. Pa kosilo kuham, pa mimogrede še kaj pospravim. Sem dopoldan z otrokoma iskala čevljčke za Evo pa nisem nič našla. Če so lepe, ni številke. Pa na igrišču smo bili malo.

Tašče NC, sem pomojem že dosti pisala o njej.

Cebrca, če bi imela izpit in avto, bi se kar k tebi pripeljala in ti malo Ivana prevzela. Upam da ste danes kaj bolje. Mislim nate.

Gajka, kako ste prenesli cepljenje?

Naty, kje pa si danes?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2668
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 13:24:34   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: sayuri

Pa sta jih dobila še dvojčka: NORICE user posted image  Jah no, saj sem pričakovala. DAnes je 12 dan Filipovih noric, ki so se že krasno osušile. Zjutraj pri previjanju sem najprej pri Lovru opazila nekaj pikic, nato še pri Zari. Potem sem pa vse tri trogala k dohtarju user posted image . Me v začetku skor niso hotli vzet v sprejemnici, ko sem klicalauser posted image - pediatrinja je na bolniški, nadomestna zdravnica je imela pa sistematski s šolarji. PA sem bla kar tečna user posted image . Mislim...kako naj človek gleda te majhne čmrlje, ko jih srbi user posted image . Potem sem pa direkt zdravnico klicala in je rekla, najt akoj pridem. Ok. Zrihtam ta maladva, grem ven in šok. TA VELIKEGA AVTA NIKJERuser posted image   user posted image user posted image  V ta malega ni šans, da spravim 2 lupinci in še Filipa user posted image . Sem user posted image user posted image  samo preložila v voziček, vmes preklela moža user posted image , ker mi je ta velik avto vzeluser posted image  in potem smo končno odrinili. Še dobro, da mam ZD 500m stran.

Zdaj smo končno doma, dobila sta kapljice Fenistil, sita sta in zaspala sta. Je blo pa fajn, da smo bili vsaj malo zunaj dopoldne. Zdajle kar nekam črno postaja vse skupaj. user posted image  

Zdaj dokončno krst v nedeljo odpade user posted image . Bomo pa novembra krstili. user posted image  Grem brat, kaj ste načvekale. user posted image


sayuri važno je zdravje, tud krst bo, drgač pa fajn se rihtajte in upam da tele norice tice čimprej izginejo od ta malih dvehuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2669
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 13:28:09   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Vprašanje: ko pridete domov in če otroček spi še v lupinci, ga pustite spati ali ga date venuser posted image


Pustim v lupinici.

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2670
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 13:54:10   
bella02
Krysiauser posted image user posted image user posted image zate. Ja, te naše tašče. Včasih so res pravi zmaji. Čeprav me moja tudi kdaj razjezi, sem še kar zadovoljna, bi bla lahko precej slabša, kot je.

sayuri, tudi mi imamo krst novembra, ker je septembra odpadel zaradi bolezni Teje, ta mesec pa ne moremo, ker ima moja mami v soboto fešto za 50 let. Tako ne bi bli prav spočiti na krstu. Bomo pa novembra nesli, a ne?
Sej po eni strani bo pa fino, da boste dali norice čez. Morda bo lažje kot je bilo pri Filipu, ker se ne praskajo tolk. No, ne vem.

cebrca, upam, da se je stanje kaj umirilo. Imam pa eno vprašanje zate, saj dobro poznaš Just, mar ne? Za kaj se uporablja Activna krema? Na nogah imam kot neke glivice al klaj, pa ne vem, al je bolš ta al pa Tea Tree. Sploh ne vem, za kakšne težave je Activna, to me zanima.

Zanima me, če v primeru slabega vremena otroka oblečete kot za ven in ga pustite v sobi z odprtim oknom? Seveda brez prepiha. Danes sem to sama naredila, ker je Teja prehlajena, vročine nima in ji svež zrak koristi. Sem ji pa dala kar žakelj, kapo na glavo in v mojo posteljo. Pomojhe ga nisem polomila, ne? Je slabš, da bi bla samo noter zaprta. Prosim, nasveti!

A vaši user posted image user posted image user posted image
tud telovadijo 100/h, ko se dojite? Naša ima ene občasne izpade in se včasih bojim, da bo kar poletela user posted image user posted image user posted image .

Jaz sem včeraj skakala po BTC-ju, danes pa še taščo peljem na Rudnik v nabavo. Bo oči varuškauser posted image user posted image user posted image
.
Lep dan še naprej!

(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 2671
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 14:02:57   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: bella0


A vaši user posted image user posted image user posted image
tud telovadijo 100/h, ko se dojite? Naša ima ene občasne izpade in se včasih bojim, da bo kar poletela user posted image user posted image user posted image .



tudi, noge mi daje na trebuh, rokciu vsepovsod, preteguje se,..user posted image

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 2672
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 14:10:54   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: Zoja Miša

Neža, upam, da uspe obisk Celja.



Vse naredila.... sprehod in Celje. Niso imeli mojo številko user posted image  Sploh niso dobili št.41 user posted image
Nekaj sen dobila v Velenje, ampak sedaj ne vem, če so mi vseč user posted image
Tamalo sem s kopala in nahranila. Sedaj se mi hrana kuha in mala Neža mi je v rokah zaspala.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2673
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 14:14:14   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: anita goitan

Vprašanje: ko pridete domov in če otroček spi še v lupinci, ga pustite spati ali ga date venuser posted image


Včasih sem jo kar lupnico gor prinesla in postila, da spi. Sedaj je mala malo pretežka, da jo v lupinico nosim do 5. nadstopnje, da jo zbudim, ko jo ven vzemem.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2674
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 14:20:18   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: bella02
Bo oči varuškauser posted image user posted image user posted image .



JOJ kako je to fino. Če nisva Mi2 smo Mi3. Moja mama in sestra sta ta teden bolne, da niso morali Nežiko imeti, da bi si v miru čevlje našla.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 2675
Stran:   <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  105 106 [107] 108 109   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




Dekliško ime na črko K
Unnaa

Katero izmed naštetih ime za deklico vam je najbolj všeč?

Karmen (46%)

Katrin (29%)

Kamila (8%)

Klementina (18%)


Število vseh glasov: 248

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!