|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 15:20:29   
andrejaboris
Za rota virusom lahko zboliš celo življenje . Ga je imel moj kolega, se je nalezo od sinčka. Je pa res da kljub cepivu lahko zboliš sicer v blažji obliki, cepivo pa drži le 2-3 leta. Cepiš se pa lahko samo do 6. meseca starosti. MI Lana nismo cepli, ker takrat sploh nisem vedla da obstaja rota virus.

zdaj pa res ne vem , če bi al ne bi. Saj bi samo se mi res zdi dosti 150€. Pa vem da je za dobro otroka. Bom vidla kaj boma nardila.




_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2551
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 15:21:26   
tatly
neža kam si odisla?prav tak ti le fejst govoriuser posted image veste kaj se jaz sprasujem vcasih...kaj bi brez vas?hvala bogu da sem vas nasla...ce ne tak pol stvari nebi vedlka kak pa kaj v zvezi z otrokom

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2552
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 15:22:18   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

tejkaz-tudi moja sestrica je lani imela rota viros in to skoraj 3tedne in se mi je boga reva tak smililauser posted image tak da bom tudi jaz dala cepit mojo puziko


Pri Evi je ravno tako trajalo 3 tedne od tega je bila nekaj dni na infekcijski kliniki na infuziji ker bi skoraj dehidrirala.

Za virusom lahko zbolimo tudi mi. Najpogoste pa otroci do 2.let. Potem so pa simptomi vedno blažji. Mi lahko čutimo samo bolečine v trebuhu ali pa blažnjo slabost, lahko je pa tudi huje kot pri dojenčkih.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2553
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 15:23:40   
tejkaz
IZVIRNO SPOROČILO: tatly

neža kam si odisla?prav tak ti le fejst govoriuser posted image veste kaj se jaz sprasujem vcasih...kaj bi brez vas?hvala bogu da sem vas nasla...ce ne tak pol stvari nebi vedlka kak pa kaj v zvezi z otrokom


Neža, nič ne klepetaš preveč. PRav fino te je brati

Tatly, če ne bi bilo RR-ja, bi se pa vse same naučile. Tako kot so se morale včasih naše mamice.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2554
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 15:49:43   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris



kaj bote dale cepit user posted image proti rota virusu?



JA, jaz sem cepivo že naročila. Drug teden imamo cepljenje - če bo seveda Zara ok.

JSt na sprehod hodim v trenirki ali športnih hlačah. Nekaj, kar me ne veže user posted image user posted image user posted image . Tud tle se kakšne spedenajo, kot da grejo na pisto z vozičkomuser posted image user posted image user posted image   No ja...kakor jim paše. JAz imam rada športna oblačila za sprostitev. user posted image


(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 2555
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 16:00:15   
andrejaboris
sayuri kaj moraš plačat 300 € za cepljenje?

_____________________________

Lan, Enej in Boris so moj smisel življenja!!!

22.11.2005 Lan
17.08.2008 Enej


(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2556
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 17:33:35   
tatly
tejkaz-saj moja mama je tudi dobla od male tak da ga res vsi lahko dobijo...jaz sem bla takrat noseca in nevem ce je blo od nje sem pa en celi dan vse izbruhnila....kaj pa kaj vasi kg.-.....meni negrejo nikamuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

1.9.2008 ob 10.02 se nama je pridruzila najina stella tezka 3140g in velika 50cm
5.5.2010 ob 6.10 se nam je pridruzila se nasa druga princeska anella tezka 3530g in velika 52cm

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 2557
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 17:42:20   
Tamy30
oj,
zdaj sva se spet z Martinom po rokah, se je zvijal od bolecin od krcev. Kdaj bo tega enkrat konec. Se mi tak smili revcek. Mi je kar na rokah zaspal....in ga mam zdaj ob sebi, ga bom raj neki casa mela ob sebi, da mu bo toplo.

kg ja, uf, so se kar ustavili in ne grejo nic vec dol. Mam spet velik a<petit, upam da ne bojo sli gor. Se moram 15 kg dol dobit.(tolko sem jih gor dobla), se enkrat tolko pa je blo vode.

Vidim da se pogovarjate o cepljenju proti rotavirusu. Jaz bi ga dala, samo hm je pa drago...A ga je treba narociti???

(odgovor članu tatly)
Neposredna povezava do sporočila: 2558
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 18:06:18   
betty
Sayuri - hvala za tolazbo o skiljenju in vsem ostalim tudi.
sedaj sem se malo potolazila. poklicala sem tudi patronazno sestro in je rekla, da otroci do enega leta veckrat skilijo. moj sedaj ze 4 dan obacsno skili. najraje na previjalni mizi. sej bo boljs :)

drugace smo ponoci tako pridni, da mi kolegice ze ne verjamejo. se babici ne :)
spi od 22.30 - 6:30 zjutraj. potem pa se od 7-10. popoldan in zvecer pa je potem malo vec uric skupaj buden. mislim,da mu svez zrak nuca in pa najini sprehodi.
lp

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2559
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 19:49:50   
naty13
IZVIRNO SPOROČILO: Neža7

IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz


Zakaj vama je pa slabo zaradi cepljenja. Obhladke dajo v ordinaciji gor, doma jih samo enkrat zamenjaš in je. Pa fino je, če daste kislo smetano na mesto vboda, da ne bo odtekline.




Kar se že jaz  bojim injekcije user posted image user posted image


Neža jaz se jih tudi bojim, ampak ko imaš otroke se vse navadiš. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2560
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 19:55:57   
Vilika
Rota virus -  jaz sem bila najprej prepričana da ga dam cepit, mi ni hudo denarja za zdravje mojega otroka, sam sem potem slišala mnenja skeptikov v zvezi s tem, kako se pri novo izzumljenih cepivih nikoli ne ve user posted image , in tako sedaj mislim da ga ne bom dala.

Pa še v vrtec ne bo šel do dveh let starosti. No, močno upam da ne faše tega sranja.

kilogrami - meni se je tudi ustavilo pri +7, ostalih trinajst pa je šlo dol takoj (porod+voda). Imam tudi kar velik apetit user posted image . Upam da me kmalu mine in bo šlo s kg navzdol.



Jooj, danes pa očitno ne bo tako idealen večer - je Vid že 20 minut v postelji in še vedno stoka. Če bi mislil zaspati bi že po 5tih minutah. Ah, ah, samo da ne bo hotel spet jest user posted image .

Nočko!


_____________________________

Na sončni dan sva dobila svojega sončka Vida

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 2561
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 19:57:48   
naty13
Čer.

Mojedva sončka spita. Jošt je po maratonski večerji zaspal takoj, zato pa je jedel tako dolgo in malo, ker je bil zaspan kot user posted image . Danes je slabo jedel. V celem dnevu manj kot 700ml. user posted image  Nejc pa mi je že na flaši omagoval, ko sem ga pa v sobo nesla, mi je pa na ramenih zaspal. user posted image  Se je zunaj dobro zmatral. user posted image


ceplenje - jaz sem za cepljenje proti rota virusu, ker je res težko gledat dojenčke ko so bolni, da ti pa bruha, driska in še z visoko vročino, to je pa najhuje. user posted image   Nejca nisva cepila, ker takrat še nisem vedela za to, ker je takrat šele postalo aktualno. user posted image  Imamo pa cepljenje 10.11. in bo takrat tudi za rota virus dobil cepivo. Pri nas v KR ga ni treba posebaj naročati.

oblačenje za vozičkat - kavbojke ali trenerka, športni čevlji, majčka, potem pa še jopica ali jakna, če je mrzlo. Sploh se ne predstavljam, da bi v kakšnih petkah vozičkala, ker ne znam sploh hodit v njih. user posted image user posted image



_____________________________

pa pa

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2562
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 20:13:55   
anita goitan
večer, se po dolgem času tudi zvečer oglasim, seveda ker PC ni zaseden, moj je na sestanku bloka
Zoja že pol ure nina, jaz pa full lačna si murm nekaj na hitro skuhatuser posted image
Ko ste nekja o kg mele govra, jaz jih imam -1, ampak mislm da več dol ne bom šla ker že počasi uvajam mlečne stvari, naty bom kmal pr vas s kangelco za mlekcauser posted image

Ok vsem želim mirno noč, jutri pa šibam ob 9ih v Domžale k frizerju da bom urejena v glavouser posted image za krst, Zojo peljem sabo, ja kako pa drugače, upam da se ne bo preveč dolgočasila, ma sej bo čitala trač revijeuser posted image , nočko

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2563
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 20:17:42   
tejkaz
Anita, ti je Zoja Miša kaj odpisala?

Moja dva tudi spančakata. Sem ju namatrala zunaj. Jaša je veliko bedel in je bil temu primerno utrujen.

Jaz tudi še nekaj malega apojem in spat.

Kg - sem na -2kg, apetit je pa full velik.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2564
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 20:23:24   
sayuri
IZVIRNO SPOROČILO: andrejaboris

sayuri kaj moraš plačat 300 € za cepljenje?


Ja user posted image  288€ user posted image

Tko, kot tejkaz pravi - sem dala skozi rotavirus pri Filipu (pri 11 mesecih). Sva bila nekaj dni na infekcijski, drugače mi je pa dobesedno umiral na rokah doma user posted image user posted image user posted image . NA infekcijski sem ga tud jaz fasala user posted image , ampak pri odraslem ni tko hudo, ko veš, da moraš ful ful pit. Otročku pa to težko dopoveš.

(odgovor članu andrejaboris)
Neposredna povezava do sporočila: 2565
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 20:43:49   
Nejka23
Zivjo!
Tudi jaz sem blizu glasbene- na Zidanskovi (no, ce sem cisto odkrita, sem sedaj v Paki, ampak sem vsak dan pri starsih  v Velenju...Sem se vedno velenjcanka user posted image Potem pa sva se verjetno ze kdaj kje srecali....

Uh, ti kar malo zavidam, koliko tvoje detece spi...Upam, da bo nas Jaka tudi zacel podaljsevati spanje... No, pa saj je priden, se ne smem pritozevat. Glede na to, kako malo je spala sestrica, je ta pravi zaspane :)user posted image

Lp, Nejka

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2566
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 21:19:05   
anita goitan
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Anita, ti je Zoja Miša kaj odpisala?

Moja dva tudi spančakata. Sem ju namatrala zunaj. Jaša je veliko bedel in je bil temu primerno utrujen.

Jaz tudi še nekaj malega apojem in spat.

Kg - sem na -2kg, apetit je pa full velik.



Mi je ja, da so veklik zunaj in da ima danes Kaja Lina "ta rdečo"user posted image , mal sitna, da pa vse lepo pozdravlja.

Jaoo zdej grem pa res h Zoji ninat, moj je še na pivo s sosedi šel, Bog jim požegniuser posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2567
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 21:42:03   
Tamy30
dober vecer, dete mi spi, zvecer sva spet imela nosenje zaradi krcev boscek, ko ga je minilo mi je izmucen zaspal na rokah, ko pa mi je roka otrpnila pa sem ga hotela preloziti v posteljico pa se je seveda zbudil. Tipicno. Vendar se je zbudil dobre volje, se boljse volje je bil, ko sva se sla umiti. Zadnje case mi ful uziva v kopanju, sem kupila lotion od Johnsona in ga vsak vecer nezno zmasiram. Seveda se vedno uporabljam mandljevo olje, za gubice.
Kaj pa ve se uporabljate olja, kot so vas ucili v MS? Ali uporabljate katere druge kreme za po kopanju?
lep vecer pa nocko

(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2568
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 21:43:37   
Tamy30
aja, pa spet je mesec naokoli pa sem dobila tecko, grrr, in to komaj po 22 dneh, verjetno bo se nekaj casa trajalo preden se mi normalizira na 28 dni.

(odgovor članu Tamy30)
Neposredna povezava do sporočila: 2569
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 22:01:48   
matejchi
http://www.genspot.com/video-16584/porini-porini.aspx
Malo nostalgije... zdaj pač tako je (poglejte do konca!)


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 2570
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 22:10:07   
Zoja Miša
user posted image Čer!
Očitno veljem že za pogrešano - Anita mi je poslala sms!user posted image  Hvala za skrb in lepo je biti pogrešanuser posted image , ampak mi nismo pogrešani, ampak se le toliko potepamo zadnje čase, da enostavno ne najdem časa. V soboto smo tako bili na pikniku v Krškem, kjer je bilo super! V nedeljo zopet na pikniku, druga lokacija, drugi ljudje, a zopet super! Včeraj sva se sami potepali v Velenju, pri mojih. Sem šla jaz k frizerju, pikica je bila v varstvu pri dediju in babici. Zopet je bilo super!user posted image
Danes pa je bil en čuden dan, mislim da je Kajo Lino luna malo nosila, ker je bila cela razštelanauser posted image  in sem imela do 16h polne roke dela z njo, potem smo šli vsi 3 na obisk k mojemu direktorju, pa je 5 min pred odhodom zaspala in prespala cel obisk. Ko smo prišli domov, pa zopet, akcija.
Sedaj grem spat - že 3 dni spim samo 4 ure, sem čist hin, tako da za nazaj preberem jutri (in da uspem kaj pokomentirati), upam, da bo kaj več spala dopoldne, kot danes, ko ni ničuser posted image .

Želim vam lepo noč!

user posted image  vsem!



_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu matejchi)
Neposredna povezava do sporočila: 2571
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 22:11:42   
Zoja Miša
Anita je že poskrbela za obvestilo! Hvala!
Zdaj pa res, nočka! user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2572
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 22:53:03   
matejchi
Ah važno je, da ko sežem dragemu v hlače zmeraj najdem nekaj sladkega in trdega.. ....packe, mislila sem čokoladico Bajadera, ki se topi v ustih ne v žepu.user posted image
Kar postrezite si, kavico pa naj katera druga pristavi, se mi ne da vstat.

_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2573
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
14.10.2008 23:51:37   
bella02
neža, user posted image za tvoje znanje slovenščine! Pa si prej živela tam in si šele v kratkem prišla? Jaz bi šla tud v Australijo, mam eno daljno sorodstvo tam
Cepljenje imamo 4. 11. Saj ti dajo tam že obkladek gor al ne? Malo fiziološke pa že imajo, če ne, jo pa sabo vzemi. Sem že pozabila, kako je bilo pri Tjaši. Vem samo, da smo ta cepljenja še hladili z alkoholom, potem pa se je prešaltalo na fiziološko.

andrejaboris, jaz jo bom dala cepit. Je Tjaša imela rota in ne bi dala tega še enkrat čez. Ko je reva 2 obroka bruhnila v loku (po 1. sem klicala v ZD in so mi rekli, naj še malo počakamo, če je samo viroza) in je popoldne postajala ko cunja, sem jo poljala v Zd in je sestra takoj videla, da je dehidrirana. Potem sva bili na infekcijski in v eni roki je imela infuzijo, drugo roko pa v gipsu. Res je bila bogica. Cca teden za njo sem zbolela še sama in takšne driske še nisem imela v življenju. Sem šla tolk z wc-ja, kolikor so ga drugi rabil, sem skor prirasla gor user posted image user posted image user posted image

Nejka23, dobrodošla med klepetulje! Jaz ji bom začela dajat kapljice pri dopolnjenih 3-eh mesecih, se pravi čez 14 dni. Do zdaj nismo imeli kakšnih hudih krčkovuser posted image .

tatly, tudi moji kg se nič nočejo premaknit  user posted image

Tamy30, jaz moram teden pred 1. cepljenjem poklicat. Baje ga nimajo na zalogi in je tako bolj ziher.

Mi smo spet imeli akcijo. Včeraj popoldne smo imeli s Tjašino skupino v vrtcu kostanjev piknik. In ko se je naša punca povzpela na tobogan iz napačne strani, je na vrhu nekaj čedno stopila in padla dol. K sreči je stokala le za roko, da jo boli. Doma je šla ob 8h spat, okoli 9h pa jok, kako jo boli. In sva šli na urgenco. HB ni nič zlomljeno, le močan udarec je dobila. Zdaj ima za 14 dni longeto.
Teja in jaz sva prehlajeni. Sem ji danes z aspiratorjem spravila ven tolk smrklja, da ne vem več, od kod se jemlje. Upam, da se do konca tedna pozdravi.

Zoja Miša in Erin, lepo, da se javita, ko imata čas. Tako vsaj vemo, da ste Ok. Porešam pa še veliko mamic. Maja T, Iva77, Žanneža in še veliko drugih, ki so se prej redno javljale. Upam, da se toliko posvečajo svojim user posted image user posted image user posted image , da zato nimajo časa za RR.

spanje: naša spi od cca 9h do cca 2, potem pa spet okoli 5h. Čez dan jeva tam na 3 ali 4 ure. Še vedno pa med obroki vsaj za urico zaspi. Mi je kar fajn.
To bo za danes vse. Grem še malo pred TV. Nočka!
user posted image



(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2574
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 0:03:06   
matejchi
user posted image , ker ne vem kakšno bo jutro, Žiga je spet napadla vročina...Nočko!


_____________________________

27.01.2004 - ŽIGA 20.08.2008 - MARUŠA
RD RR
Na svetu si, da gledaš sonce. Na svetu si, da greš za soncem. Na svetu si, da sam si sonce in da s svetá odganjaš - sence. (T. Pavček)

(odgovor članu bella02)
Neposredna povezava do sporočila: 2575
Stran:   <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  101 102 [103] 104 105   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Najlepše ime za fantka po vašem izboru
Vsako ime je nekaj posebnega in nič presenetljivega ni, da je staršem najlepše ime tisto, ki ga nosi njihov otrok (otroc...
To je razlog, zakaj se dojenčki zbujajo po...
Strokovnjaki so prišli do razloga, zakaj se dojenčki ponoči zbujajo. Raziskave so pokazale, da gre za evolucijo oziroma ...




Katero ime?
petruska

iščem med daljšimi imeni

Katarina (17%)

Valentina (11%)

Izabela (35%)

Veronika (17%)

Karolina (13%)

Kristina (7%)


Število vseh glasov: 54

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!