|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 16:29:15   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: Krysia

sam potem sploh ne bo nobena hotla pridet na RR, ker večina ljudi ne mara matematike ...


user posted image user posted image user posted image  js jo ljubim user posted image

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 2626
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 16:30:45   
tinka14
IZVIRNO SPOROČILO: Krysia

tinka, sva same tuki gor, a rečeva kakšno matematično? user posted image user posted image


js mam čas, mali se igra v igralni in si muzike pržiga, user posted image  čveka in čakam, da gremo vsi 3 vn. tk da mam končno enkrat obe roke na tipkovnici.

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 2627
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 16:41:41   
Krysia
Mah, da bi glih ljubila matematiko, to ne user posted image user posted image rada jo pa mam ...  čudakinja pač user posted image user posted image Ne, no, pravijo, da sem čist normalna, ampak potrdila za to pa nimam ...user posted image

Lepo, da imaš obe roki na tipkovnici - jst tud, samo ne vem, koliko časa - se mi zdi, da bo Rok glihkar vklopil sireno



(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 2628
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 16:43:00   
Krysia
pa lepo, da je tvoj doma in da greste lahko vsi skupaj ven - pri nas je to izvedljeivo samo čez vikend ... ker ko pride moj domov in poje kosilo, je že skoraj tema .. no, včasih nam rata skočit za pol urce ven - takrat prav paše ...

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 2629
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 18:14:06   
anaya
Punce eno vprašanje ( za tiste s starševskim nadomestilom): Kdaj je otroški pa kdaj je nadomestilo?? Pa to dobiš denar za tekoči mesec al za mesec nazaj? Ker jaz sem rodila 26.8. in sem prvi denar dobila nakazan zdaj ta mesec, ampak zdaj ne vem kaj je to blo nakazano, ker se mi zdi občutno preveč (ne da se pritožujem, ne me narobe razumet, ampak enostavno ne vem kaj je to blo nakazano)

(odgovor članu Krysia)
Neposredna povezava do sporočila: 2630
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 18:38:30   
Ryssa
anaya jaz sem dobila starševski včeraj, otroški dodatek bi pa naj bil danes user posted image Samo še ne vem če sem dobila, ker še nism pogledala. Otroški dodatek dobiš za nazaj tak da bi potem mogla dobit ta mesec tri otroške nakazane. Mogoč se ti zato zdi velik user posted image

A je še kateri user posted image danes tečen? Naš je grozno, že cel dan nekaj vrešči. Se mi zdi da ga komaj danes luna meče, a je to tudi možno? Se bojim kaj bo šele zdaj zvečer user posted image

(odgovor članu anaya)
Neposredna povezava do sporočila: 2631
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 18:49:22   
bambi14
...moja pa je mirna vedno ko lahko pogleda TV,..kaj mislite a je to ful slabo za očke(imamo pa LCD-ja 107 cm,kavč pa cca 4m stran. In se mi dere na rokah in potem naenkrat tišina in ko jaz ugotovim, da buli v tv.user posted image

(odgovor članu Ryssa)
Neposredna povezava do sporočila: 2632
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 19:02:52   
anaya
ryssa hvala, pol je pa premalo če so trije pa še dodatekuser posted image user posted image

bambi naša je tut čist tiho ko gleda tvuser posted image , pa sej se mi zdi da še sploh ne vidi tak daleč, sploh pa še nima ostrine, tako da ne vem zakaj je TV tako zanimiv.

(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 2633
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 19:48:39   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tinka14

IZVIRNO SPOROČILO: Krysia

tinka, sva same tuki gor, a rečeva kakšno matematično? user posted image user posted image


js mam čas, mali se igra v igralni in si muzike pržiga, user posted image  čveka in čakam, da gremo vsi 3 vn. tk da mam končno enkrat obe roke na tipkovnici.


Tiste smo mi najbolj sovražli user posted image  KNOW IT ALL user posted image user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tinka14)
Neposredna povezava do sporočila: 2634
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 19:52:34   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: bambi14

...moja pa je mirna vedno ko lahko pogleda TV,..kaj mislite a je to ful slabo za očke(imamo pa LCD-ja 107 cm,kavč pa cca 4m stran. In se mi dere na rokah in potem naenkrat tišina in ko jaz ugotovim, da buli v tv.user posted image


Moja je bila tudi nemirna, ko sem jo nahranila potem tišina, ko sem šla mimo TV..... Je tudi bulila TV user posted image user posted image  Zgleda, da imam radda nogomet user posted image user posted image

Lahko noč 

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu bambi14)
Neposredna povezava do sporočila: 2635
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 20:40:02   
iskanje
Za otroke ni dobro da gledajo tv ne vem pa do kdaj to pa zaradi tega,ker slika skače in lahko dobijo epileptične napade al nekaj takega 

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2636
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 21:38:13   
naty13
Čer.

Za mano je naporen dan. Vsako hranjenje me je izmučilo. user posted image  Jošt je očitno zaprt, ga matra in ko je lačen naredim flašo, potegne parkrat in se mi s polno flašo dere. Ja itak, če pa nima prostora v želodčku. Ko mu pa flašo iz ust dam, je pa še večje dretje. user posted image  Posledično nam je namesto skozi rit ven letelo skozi usta. user posted image  Spi pa od 19.15. Bomo videli, kdaj bo akcija. Upam, da čimdlje zdrži.  V glavnem Novalac NF mu očitno tudi ne paše. user posted image  Pa ga mu dajem že več kot teden, pa šele zdej reakcija. user posted image

_____________________________

pa pa

(odgovor članu iskanje)
Neposredna povezava do sporočila: 2637
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
15.10.2008 21:51:07   
tejkaz
Za nami je tudi naporen popoldan

Jaša ni celo popoldne nič spal in ga je bilo težko uspavati. Hodili smo po trgovinah, da smo vsaj približno dobili vse za krst. Evi moram samo še ene lepe čevljce kupit pa bo.

Naty, jutri pridete?


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu naty13)
Neposredna povezava do sporočila: 2638
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 7:15:19   
sayuri
Jutro. Kuham kavico user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2639
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 7:58:21   
ozziebo
Očitno je bila včeraj res luna, naša ni spala cel dan nič, pa tako zaspana je že bila popoldan, - pa samo dretje, tavelik tudi ni spal v vrtcu, pol pa celo popoldne nekaj trmaril in se potleh metal user posted image , HB sta šla ob 19 spat.
Upam, da bo danes bolje.

Cebrca, pa Krysia  user posted image  za obe.

(odgovor članu sayuri)
Neposredna povezava do sporočila: 2640
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 8:11:59   
tejkaz
Dan

Jaša spal od 21.30 do 5.30 se najedel in še vedno spi, Eva spala od 21.00 do 5.30. Je brez pleničke in je že 2X šla uspešno na kahlico user posted image user posted image Aha, spet greva. Tokrat menda kakat.


_____________________________

Eva - 26.11.2006
Jaša - 3.8.2008

(odgovor članu ozziebo)
Neposredna povezava do sporočila: 2641
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 8:27:48   
Neža7
Dobro jutro...... user posted image

Jaz se počutim kot, da nisem nič spala, čeprav sem od 21:00 do 5:30 spala user posted image
Nežika je pa spala od 19:30 do 5:30 in še sedaj spi user posted image

O ne! moja ne gleda Tv, ampak sem opazila kako je bila tiha, ko jo je zagledala user posted image
Jaz sem njen TV user posted image  Pri meni lahko dobi vse kanale razen špotni in XXX kanal user posted image user posted image


Jaz sem si našla športne copate v GIGA SPORT sedaj moram it v Celje user posted image  Upam, da jih bodo imeli.

Želim vam lep dan s čim več sončka.

user posted image  SE RIHTAT PREDEN MOJA MALA SE ZBUDI user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2642
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 8:30:34   
Neža7
IZVIRNO SPOROČILO: tejkaz

Za nami je tudi naporen popoldan

Jaša ni celo popoldne nič spal in ga je bilo težko uspavati. Hodili smo po trgovinah, da smo vsaj približno dobili vse za krst. Evi moram samo še ene lepe čevljce kupit pa bo.

Naty, jutri pridete?



To ne fino! Čim manj čez dan pomeni VEČ cež noč user posted image  Ampak verjamem, da je težji, ko imaš 2 otorka.

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu tejkaz)
Neposredna povezava do sporočila: 2643
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 8:41:30   
anita goitan
jutro,
včeraj je bla luna ma ne za Zojo za mojga user posted image , dedci občutljiviuser posted image
Zoja mi sedaj spi, jo je dojenje uspavalo, jaz se oblečem, še mal počakam in jo odpravim da jo mahneve do LJ-da si kupim kaj za krstuser posted image , ma ku se mi ne ljubi iskat in gužvat po štacunah, grem samo v Zaro, mogoče še HM
se beremo... čao

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2644
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 9:24:03   
Neža7
gajka....... user posted image  za cepljenje danes user posted image


Neža gre zdaj jest potem greva na sprehod in hitro v Celje. Vse to do naslednjo hranjanje user posted image

ciao....

user posted image

_____________________________

11.07.2008 ob 10:32 se je nama pridružila najina Neža. Težka 2260g in velika 45cm

09.12.2009 ob 10:58 se je nama pridružil najini Aljaž. Težek 3400g in velik 52cm



(odgovor članu anita goitan)
Neposredna povezava do sporočila: 2645
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 9:50:42   
Zoja Miša
Jutro!
Sayuri hvala za kavo. Upam, da je bila tvoja noč kaj bolj speča.

Jaz pa ne vem, ali sem tako smotana zadnje čase ali kaj, meni nič ne uspe nareditiuser posted image . Že 10 dni govorim, da bom posesala, pa mi še ni uspelo. Je pa res, da bi recimo sedaj lahko, pa sem raje vas prišla malo počekirati! Še k sreči, da sem res firbčna ko user posted image  in sem šla malo nazaj listati, pa sem videla, da sem zamudila ogromno lepih slik naših lepih Avgustovčkov! Res lepi otročki!

user posted image za Cebrco! Upam, da se te bo kdo usmilil in ti Ivana vsaj za 1 uro malo pomerkov, da boš lahko zadihala!
Krysia, tudi zate user posted image . Taščo pa steraj nekam! Jaz sem ji ravno zadnjič rekla, da ji Kaje Line ne pripeljem več, če jo bo tako na grdo zbudila kot zadnjič, ko smo prišli na obisk. Itak, da se ful dere, ko govori in takoj v njo, ne, sedaj pa ne boš spala in ven iz lupince in na roke...Halo! Mislim, da je pikico kar malo kap. Boš ponoči spala in ne čez dan...ja, pa ja, kot da je to zagotovilo! Sem bila jezna kouser posted image .

Gajka, lepo prenesite cepljenje!

Neža, upam, da uspe obisk Celja.

Anita, pa kaj lepega si kupi!

Tejkaz user posted image  za Evo in njeno kahlico!

Imam telefon!

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu Neža7)
Neposredna povezava do sporočila: 2646
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 10:06:06   
gajka
Dobro jutro!

Huh, že ne vem katera super noč (21:30 - 5:30 - 8:00) je za nami! user posted image Upam, da res to pride Roku v navado. user posted image Čez kakšno uro jo morava pa spokat do pediatra, da vidimo, kako rastemo in se redimo (mislim, da je ta mesec kvečjem za 1kg šel gor, kar je občutno manj kot prva dva meseca), pa seveda po množico cepiv. user posted image Upam samo, da ne bomo imeli kakšnih posledic. user posted image

V glavnem, lepo nakupujte, špancirajte, pospravljajte, počivajte... Skratka uživajte v sončku! user posted image Se kasneje še kaj javim in raportiram, kako je bilo pri P.

(odgovor članu Zoja Miša)
Neposredna povezava do sporočila: 2647
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 10:23:16   
Zoja Miša
No, danes ko imam pa jaz čas, pa nobene tu!user posted image

Pa bom vseeno povedala, da je novo to, da si ne pumpam jošk več na elektriko, amapk na roke, ker sem občutno prej gotova in ker je veliko bolj intenzivno in si sedaj spumpam več.user posted image  Tako da Ryssa, poskusi na roke, pri meni je tako bolje. Pa nisem verjela kolegici, še nazjala sem jo ko user posted image , da jaz pa že vem...no pa je zadnjič bila situacija, ko ni bilo elektrike in glej ga zlomka, res je bolje tako. Pa sem se kolegici opravičila!user posted image

In včeraj sem si dala nove dokumente narediti! user posted image

Eh, grem mojemu gumb na hlačih zašiti predno se pikica zbudi.
Bodite pridne

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2648
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 10:24:30   
Zoja Miša
Gajka!!! Dobila si 4 user posted image ! Čestitke!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Vloga mamice je najlepša vloga na svetu...
Kaja Lina 11.8.2008

(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2649
   RE: *** Avgustovčki '08 ***
16.10.2008 10:28:07   
dojenč
jutroše od mene

ŠKILJENJE-takokot so že druge povedale do 3 meseca je to normalno
RDEČAuser posted image ,moja mala je stara 2 mesecauser posted image  pa že zdajimam 2.
prvič sem jo dobila po 4t, topa zato ker sva z dragimuser posted image kar hitro(2t)se nisva mogla vzdrzat, ker se preveč imava rada, sicer jebil full,full neženuser posted image
POLIVANJE-baje polivanje ni slabo, treba pa biti ZELO previden, da ni otrok sam oz da ga dvignete, ali date na stran, ko poliva, saj lahko otročku, tekočina gre v pljučka, in posledično otrok se zaduši,
tako dale pazite.
jaz sem ugotovila da poliva ker sem ji dala cucelj, 2, je prehitro jedla, in je potem vse ven zbruhala, zdaj pa ima spet cucelj1
CEPLENJE.mojazdravnica je rekla da lahko po cepljenju(rotavirus)ki ga popije tud ponjem nekaj DNI POLIVA
ZOJA MIŠA-verjamem da si bila jezna, saj bi jaz tud bila.
jaz hvala bogu nimam s taščo problemov, pač pa z prababico od žane
to je taka oseba-nevem ne znam opisat,doma smo na istem dvorišču,pravnukico bi lahko prišla gledat vsak dan če bi želela, ampak ne ona vedno pride takrat ko kdo od mojih pride, ali pa kakaprijateljica.user posted image
zadnjič sem bila s tamalo na dvorišču, in stara ne da bi rekla daj mi jo malo, tako grdo mi jo je vzela iz rok da mi je skoraj dol padla.user posted image
potem pa mi je prekipelo.
saj ne da se norcujem iz starejšihampak babice so že malo nerodne, sploh ce se ji roke trosijo, in treba biti previden, saj je mala živahna.
zdaj pa grem ker se je zbudla


(odgovor članu gajka)
Neposredna povezava do sporočila: 2650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  104 105 [106] 107 108   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





VIDEO: Ganljivo slovo od ravnokar rojenega...
video
Mlada mamica Hannah je ob rojstvu sina spoznala, da zanj ne bo mogla skrbeti tako, kot bi si zaslužil, zato je sprejela ...
Kaj najbolj škodi otrokovemu imunskemu sis...
Preverite, kateri so največji sovražniki otrokovega močnega imunskega sistema in s tem njegovega zdravja.




vrednost ideje
nada56

Koliko stane podjetniška ideja s smernicami in predpripravo za poslovni načrt?

manj kot 100 eur (20%)

od 100 do 250 eur (7%)

od 250 do 500 eur (20%)

več kot 500 eur (53%)


Število vseh glasov: 15

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!