|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 9:34:08   
gigi1
Zvezdica draga...saj ne, da sem pozabila nate...sam ko me dolgo ni...pa dolg post pišem mi vedno kakšna "uide". A ti danes prideš? Kaj pa v ponedeljek. Morda je bolje okoli 9.15 v Štorklji. A ti to odgovarja?

Hedi kaj pa ti? Vem, da danes ne moreš. Kaj pa ponedeljek?

Kiwi, Baci a sta se dobili? Kako sta?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4351
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 9:46:25   
gigi1
Pikovitka lubica. Ful lepe slikce user posted image  user posted image  user posted image . Sta bla na safariju. Pa ti si tolk rjava, da skor ni razlike med tabo in njimi user posted image . A fizurco maš še zmeri?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4352
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 9:56:21   
Abra
Dobro jutro! No sej je že lep dan user posted image

Jadrnica, si jadra čis dol spustila user posted image smo te pogrešali. Me veseli, da lepo napredujete, naj še slabosti izginejo. Pa vidva tudi pupo user posted image nama pa na NS še ni hotla nič reči, ker ni bla ziher, je šele na morfologiji povedala.

Zvezdica, jaz mislim, da tvoj fantek ni nič prevelik. Že od samega začetka je med večjimi, moja pa med manjšimi. Praviš, se je Liam rodil dolg 54, kar je kar precej. Moj brat je bil toliko, pa je zdaj visok 193. Nečaki so se pa rodili ok.47-49, se ne spomim prav dobro. Meni je G rekla, da je zadovoljna z nosečnostjo, torej ni nobenega "zaostajanja", čeprav je manjša za en teden po unih merivah. Saj nismo vsi enaki, tut otročki v trebuhu ne morejo bit. Aja, meni je zapekla tudi rezultate meritev, kjer pa povsod piše +/- od 11 do 15 dni. Torej, vse kar je v tem okviru je ok. Pušenjak velikokrat pravi, kaj eni G kar neki govorijo ...user posted image
Se še vedno veliko rediš? Mogoče ti je zaradi tega omenila test z glukozo.

Pija, pa si ti ziher, da imaš samo 1tb/dan estrofema? Sicer take terapije ne poznam, pri zamrznjenčkih smo vse jemale po tri - na 8 ur. Jemala jih boš pa do 12. tedna, zato toliko škatlic user posted image

Zarja, pa si spet drogerašica user posted image naj bo samo user posted image stranski učinek.

Shuka, te je G včeraj čist zdelal? Ti kar počivaj. Jaz tudi vidim, čim sem bolj aktivna, je že frka. Sinoči tut nisem mogla zaspat, ko pa mi je ratal, sem bla spet kot polh user posted image zadnje dni mi tut lulat ponoči ni več treba. Si bom pa najbrž šla uno blazino za spanje kupit.

Gigi, ne me z alkoholom hecat user posted image user posted image včasih prav pomislim na kak kozarček, pa si rečem, da bom že zdržala. Sej tu pa tam bi si najbrž lahko kaj privoščila, a bo prilik ziher še dovolj. Najbrž bi mi še najbolj kak šampanjček pasal, ker tkoooo pašejo mehurčki user posted image

Trepetalke drage, jaz močno navijam!!!! Naj se ta super september tko lepo nadaljuje!

Uživajte danes, je tko lep dan! Če bi blo ene par stopinj več, bi blo še bolje user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4353
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 10:34:09   
ledenka
No vsem akterkam danes srečno

Petek, 19.09.
Goldy - UZ
Kicsi - UZ
Gita14 - UZ + kri


Petek, 19.09.
Linda25 - pregled



tudi jaz naviiijaaaam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4354
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 10:44:30   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Zvezdica draga...saj ne, da sem pozabila nate...sam ko me dolgo ni...pa dolg post pišem mi vedno kakšna "uide". A ti danes prideš? Kaj pa v ponedeljek. Morda je bolje okoli 9.15 v Štorklji. A ti to odgovarja?



Ojla Gigi,

danes ne pridem, ker je Liam še vedno smrkav, pa še zmenjen je za eno plavanje.
V ponedeljek bom pa tam, ob 9.15 praviš? Pridem, veš da pridem- A hedi tud pride?




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4355
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 10:50:21   
Zvezdica
Zvezdica, jaz mislim, da tvoj fantek ni nič prevelik. Že od samega začetka je med večjimi, moja pa med manjšimi. Praviš, se je Liam rodil dolg 54, kar je kar precej. Moj brat je bil toliko, pa je zdaj visok 193. Nečaki so se pa rodili ok.47-49, se ne spomim prav dobro. Meni je G rekla, da je zadovoljna z nosečnostjo, torej ni nobenega "zaostajanja", čeprav je manjša za en teden po unih merivah. Saj nismo vsi enaki, tut otročki v trebuhu ne morejo bit. Aja, meni je zapekla tudi rezultate meritev, kjer pa povsod piše +/- od 11 do 15 dni. Torej, vse kar je v tem okviru je ok. Pušenjak velikokrat pravi, kaj eni G kar neki govorijo ...
Se še vedno veliko rediš? Mogoče ti je zaradi teg


Abra, ne vsega skup sem se zredila 7 kg, zdaj ko ne jem prometrija sem pa celo izgubila en kg (v nekaj dneh)user posted image
Je pa problem, ker sem se v postopku kar veliko zredilauser posted image . Ne, sej če dobr pomislim Sem pomirjena. Je bil liam tudi večji za teden, ker sem šla gledat staro materinsko in je po tednih vedno fural vsaj za engauser posted image

Si me pa pomirila, priznam. Pa sej v končni fazi, fantek je in te so načeloma večji, pa tudi meritve delajo glede na kosti in liam ima močne težke kosti. Špehca nima niti grama, je pa težak 22kg.

A tvoj pupa brca? Moj je že dva dni čisto nežen čez dan, potem zvečer pa kolebnico s popkovico skačeuser posted image




_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4356
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 10:50:45   
Zvezdica
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

No vsem akterkam danes srečno

Petek, 19.09.
Goldy - UZ
Kicsi - UZ
Gita14 - UZ + kri


Petek, 19.09.
Linda25 - pregled



tudi jaz naviiijaaaam user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


In jast tudi....user posted image user posted image user posted image


_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4357
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 10:50:57   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Abra
Shuka, te je G včeraj čist zdelal? Ti kar počivaj. Jaz tudi vidim, čim sem bolj aktivna, je že frka. Sinoči tut nisem mogla zaspat, ko pa mi je ratal, sem bla spet kot polh user posted image zadnje dni mi tut lulat ponoči ni več treba. Si bom pa najbrž šla uno blazino za spanje kupit.
Jest mam tole doma že kak mesec, pa je kr kul. V Lidlu jo boš dobila naslednji četrtek 25.9. po ceni 11€, sama sem dala 19€ ker je bila v akciji, so pa tm okol 40€, tko da se splača.
user posted image

Ma včeri pa res ne vem kaj je blo, na vsake 5 minut mi je trebuh tredel kot kamen, sploh nisem vedla kako naj se obrnem, sam pomoje je bla to kombinacija slabe prebave pa kaj vem kaj še, maternica se širi to mi je jasno sam tolk k me je pa včer zviznl me pa še ni. No moj dragi je bil tolk priden, da mi je šel klistir kupit, čeprav sem imela pomisleke glede tega, mi je zdej žal, da mi ga že prej ni nabavil, super je. Zdej se bom vsak dan klistirala user posted image user posted image user posted image

Veš kaj me zanima, a ti kake vitamine jemlješ?

Sam gre res čas hitro, je že petek, še vem pa ne kdaj je bil ponedeljek. In tipitopi bo porod tuuser posted image

gigi
- ti moja workoholičarka, upam, da ti bo vikend naklonjen počivanju.


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4358
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 11:00:14   
baci
dobro jutro babike!


danes pa je petekk,ki ene komaj ga čakate!user posted image user posted image user posted image



_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4359
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 11:13:48   
ledenka
Šuka, potem priporočaš to blazino? user posted image  no, sej ne, da bi imela trenutno kake težave s spanjem user posted image  še na pisalni mizi si posteljem, če je treba user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 4360
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 11:27:04   
Hope2
Hej drogerašice, čakajoče in nosečkeuser posted image user posted image ! Sem vas prišla malo pokukat in malo pikapok in pujskov natrest user posted image user posted image user posted image user posted image , teh itak ni nikoli zadost.
Vidim tudi, da se lepo zabavate, zato naj dobra volja ostane in obišče čimveč user posted image user posted image user posted image user posted image .



(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4361
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 11:28:07   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Hope2
Hej drogerašice, čakajoče in nosečkeuser posted image user posted image ! Sem vas prišla malo pokukat in malo pikapok in pujskov natrest user posted image user posted image user posted image user posted image , teh itak ni nikoli zadost.
Vidim tudi, da se lepo zabavate, zato naj dobra volja ostane in obišče čimveč user posted image user posted image user posted image user posted image .

Sem te že večkrat mislila pocukat za rokav, da nas kaj obiščeš in poveš kako si kaj? Lepo, da se nas še spomniš.user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Hope2)
Neposredna povezava do sporočila: 4362
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 11:30:19   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

Šuka, potem priporočaš to blazino? user posted image  no, sej ne, da bi imela trenutno kake težave s spanjem user posted image  še na pisalni mizi si posteljem, če je treba user posted image
Hmmm, no ja, sej je super, če bi jo mela sam jest bi blo bistveno manj drenanja v postelji, ker jo ma pa še moj user posted image user posted image user posted image , je pa postelja premala ratala. Glede na to, da sem skor celo življenje spala na trebuhu in zdaj ko več ne morem, je super, si jo dam med noge in podložim pod trebuh in prsi k me bolijo in je pritisk prec manjši. Meni je KULuser posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4363
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 11:33:38   
Zvezdica
Šukica, je to tista za dojenje ali katera druga blazina?

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4364
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 11:34:46   
Zvezdica
Ja in seveda, kje to kupiš, koliko € stane, ker to nujno rabim, ker imam 1000 povtrov pa žal ni dovolj, pa še premalo prostora je v postelji potem.

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4365
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 11:44:26   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Zvezdica

Šukica, je to tista za dojenje ali katera druga blazina?
Blazina za dojenje se mi zdi da je manjša in bolj ukrivljenja
user posted image
Tale za spanje na boku je pa cca. 140x40, lahko pa jo prepogneš če želiš.

Ja kot rečeno jo bojo mel v Lidlu 25.9. za 11€, drugače sem jo vidla v Neckermannu za 25€, pa v teh trgovinah z blazinami jo majo 100%


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4366
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 11:45:07   
Abra
Zvezdica, no vidiš user posted image nekateri G včasih res brezveze kaj rečejo, pred dvemi dnevi je ena na nosečnost in porod zaradi tega nardila celo paniko. Našim otročkom nič ne fali user posted image fantki so pa res vedno malo večji od punc. Midve sva imele že na NS skor 2cm razlike, važno je, da napredujejo.
7kg je pa do zdaj kar velik, postopka pa ne šteje, vsaj meni je tko rekla. Jaz imam od plusa naprej 2,5 več, v postopku pa 4 ali 5. Zgleda pa vseen več user posted image user posted image pa sem še vedno na prometriumu, samo dozo sem zdaj zmanjšala na 2x/dan. Že to je tako olajšanje user posted image
Moja punca je postala tudi bolj nežna, se mi zdi, da se je zadnjič obrnila, vsaj delovalo mi je tko user posted image je pa zvečer vedno bolj živahna user posted image

Shuka, hvala za blazino. Sem si že v opomnik dala, da ne pozabim user posted image 11 eur je res poceni. Pol klistir priporočaš? Sej jaz tut velik o tem berem, pa skoz po malem cvikam. Včeri sem ravno rekla, da bo treba neki narest, pa sem hitro na wc letela user posted image
Jaz nobenih vitaminov ne jemljem, sem že na začetku vprašala G in mi je rekla, da ne vidi potrebe, do 12. tedna samo tifol. Res pa, da imam super hemoglobin. Čez kak mesec bom začela z omego3, baje je to dobro za možgane v zadnjem trimesečju. O, madonca, bom že v zadnjem ... bo treba res v šoping. Ti že kaj zbiraš?

Ledenka, ko je buši že konkreten, ga paše mal podložit, na začetku pa res lahko spiš kjerkoli in kadarkoli user posted image pol pa brca, dokler nisi v pravem položaju user posted image

Hope že odštevaš? user posted image Še dva meseca, kajne?

Smo se same nosečke zdaj tuki zbrale? user posted image Kje so špikarke in trepetalke?

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 4367
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 11:50:10   
gigi1
Hoj puppe

Evo ene čakalke, ki bo kmalu špikerka user posted image

Šuki jaz bom tud po to blazino skočila. Si ze tko skoz kovtr med noge tlačim user posted image  user posted image  user posted image

Abrica kakšen glaž rdečega občasno je celo priporočljiv zaradi krvi. A si še zmer na mehurčke mahnjena.

Zvezdica pol velja v ponedeljek. Te pokličem ob cca pol 9ih. Ne vem, če bo Hedi ratalo. Jo pokličem.

Hope lepo te je videti user posted image

Ajsi kaj je zdej? A se boš odpovedala siesti zaradi nas user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4368
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 11:55:20   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: Abra
Shuka, hvala za blazino. Sem si že v opomnik dala, da ne pozabim user posted image 11 eur je res poceni. Pol klistir priporočaš? Sej jaz tut velik o tem berem, pa skoz po malem cvikam. Včeri sem ravno rekla, da bo treba neki narest, pa sem hitro na wc letela user posted image
Jaz nobenih vitaminov ne jemljem, sem že na začetku vprašala G in mi je rekla, da ne vidi potrebe, do 12. tedna samo tifol. Res pa, da imam super hemoglobin. Čez kak mesec bom začela z omego3, baje je to dobro za možgane v zadnjem trimesečju. O, madonca, bom že v zadnjem ... bo treba res v šoping. Ti že kaj zbiraš?

Tud sama sem skoz mela pomisleke o klistirju, ma dej si bom jest vodo v rit tlačla pa ne vem kaj, ampak tud Pušenjak pravi, da ni nobena druga stvar tolk neškodljiva kot klistir, ne poškoduje črevesja, učinek je takojšnji, pri vseh drugih stvareh jih imam še cel kup doma pa gredo skozi želodec in niso vse stvari lih nedolžne, klistir pa ne vpliva na nič razen na črevesje. Res mi je žal, da ga nisem že prej kupila.

Kar se blazine tiče, se pa potem samo dokupi prevleka, sama sem dala 9 € za dve tko da se splača, zdej šele vidm kolk je luštn neki med noge dat razen ....user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 4369
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 11:57:37   
ledenka
Ajsi kaj je zdej? A se boš odpovedala siesti zaradi nas


še ne vem, v kakem stanju bom popoldan user posted image  ker zaenkrat sem res v bolj vodoravnem. user posted image  imam lep namen prit, vsaj za kako urco, da vas poobjemčkam, pogledam frizurce itd.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4370
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 11:57:47   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Hoj puppe

Evo ene čakalke, ki bo kmalu špikerka user posted image

Šuki jaz bom tud po to blazino skočila. Si ze tko skoz kovtr med noge tlačim user posted image  user posted image  user posted image

Ma komi čakam, da boš moja drogerašica user posted image

Prov fino je k je med koleni nekaj podloženo user posted image




_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4371
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 11:57:55   
Abra
Gigi, čez tri dni boš že na igli, kajne? Jessss! user posted image Jaz imam tko super kri, prav nenavadno za nosečnico, se setra kar čudi. Rdečga pa mal že tko ne upam zarad tistega, česar tuki ne omenjamo user posted image sej veš, da ga za tečko priporočamo user posted image Sej ena dv kozarčka sem ga pa na morju spila, pol pa nč več. Mehurčki pa tkoo božajo grlo user posted image user posted image nad penino sem bla že tko vedno navdušena, samo suha je morala bit in ne sladka. Spet AA user posted image

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4372
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:00:09   
Pija76
Abra a sem jaz mal smotan napisala kaj? Po 1, 3x na dan. Sem mislila da se do testa papajo....

Hope pozdravčke, kaj samo še 2 meseca? Madoniš čas beži!

Gigi ofkors!

Pozdravček vsem......delam, da grem kmalu domov, its Friday user posted image

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 4373
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:02:01   
ledenka
joj, moja prebava je pa noro hitra... grem na WC po 5x na dan. user posted image  se edino malo bojim, da bi to utegnilo vplivat na to, koliko hrane se absorbira, da ne bi ratala anemična. drugače pa mi je bolje to, kot pa zaprtje...

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4374
   RE: IVF/ICSI september, oktober
19.9.2008 12:04:35   
Shuka
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

joj, moja prebava je pa noro hitra... grem na WC po 5x na dan. user posted image  se edino malo bojim, da bi to utegnilo vplivat na to, koliko hrane se absorbira, da ne bi ratala anemična. drugače pa mi je bolje to, kot pa zaprtje...
HB, da imaš tako prebavo ajsiuser posted image user posted image user posted image


_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4375
Stran:   <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  173 174 [175] 176 177   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?