|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 18:32:07   
pikovit
Punce rabim malo vaše pomoči.Kolegica je imela danes nuhalno svetlino in je bil rezultat 1:76.Vem da je to slabo,ampak so ji rekli,da mora it še na amniocintezo.To je njen 2 otrok in je čist iz sebe.Jaz ji pa ne znam čisto razložit tele št.Pomagite mi prosim.


Čao,hvala vam

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4301
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 18:37:47   
blanč
Blanči, kako si? Tale sonček nas takoj malo bolj vesele naredi, ne ?


Jaz sem uredu, hvala.
jaz vas še kar spremljam, kar se tiče javljanja sem pa zdaj, ko nisem v akciji bolj lena. Itak vam je jasno, da sem vaša najbolj zvesta navijačica in da sem v mislih ves čas z vami.

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 4302
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 18:42:10   
Kicsi
Ojla punce.Me nekaj časa ni bilo na forumu,pa vidim,da je velik dobrih novic.Vsem skupaj čestitam,pa velik sreče še naprej.
Jaz na žalost nimam zase najbolj spodbudne novice user posted image .Sem bila danes na UZ,pa imam samo 2 folikla ( levo 16 in desno 18 ).Sem tok žalostna,da je za user posted image se.
Je že v prvem IVF bilo bolj slabo ( isto samo dva folikla in iz tega 1 celica ).Sem tok nesrečna,da bolj ne bi mogla bit. Mam jutri spet UZ.

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 4303
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 18:48:16   
Pija76

Ledenka a praviš, kar je preveč je pa preveč a ne?

Lara a si pol že nov modrček kupila user posted image ?

Blanči en lep pozdravček, grešiš in uživaš kaj zame? No sej tud men ne gre slabo....

Kisci verjamem, da nisi navdušena, rabimo eno in tisto pravo a ni tako? Poskusi se ne sekirat, je pa valda to težko. Srečno!

Obalifo bravo! Zdele je že žurka po jajcevodih!

Pozdravček vsem!

(odgovor članu Kicsi)
Neposredna povezava do sporočila: 4304
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 18:49:45   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

aha, 26.5. če bo edenuser posted image , 5.5. če bosta dvauser posted image user posted image
pa ti, kdaj imaš pdp?


nekje 12. ali 13. user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4305
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 18:51:48   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: pikovit

Punce rabim malo vaše pomoči.Kolegica je imela danes nuhalno svetlino in je bil rezultat 1:76.Vem da je to slabo,ampak so ji rekli,da mora it še na amniocintezo.To je njen 2 otrok in je čist iz sebe.Jaz ji pa ne znam čisto razložit tele št.Pomagite mi prosim.


Čao,hvala vam


to pomeni, da je možnost, da ima od 76 otrok z enakim rezultatom 1 Downov sindrom. kaj pa tisti trihormonski test ali nekaj takega?

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu pikovit)
Neposredna povezava do sporočila: 4306
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 18:58:49   
Kicsi
Ja res je težko,sploh pa ,če je že drugič (tokrat druga terapija kokr prvič ) pa ni nobenega pravega odziva. Bojim se,da nisem sposobna proizvajat niti foliklov,kaj šele kaj drugega. user posted image user posted image . Saj hočem bit čimbolj pozitivna,pa moram priznat ,da mi večina dneva to uspeva,pridejo pa trenutki slabosti ( kot je zdaj ) ,pa gledam na vse skupaj čist črno.user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4307
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 19:01:38   
Pija76
Kisci če bo potrebno iti še v postopek, poskusi z dieto.

(odgovor članu Kicsi)
Neposredna povezava do sporočila: 4308
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 19:05:08   
Kicsi
Z katero dieto ?

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4309
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 19:05:18   
lara light
Pija, ojla, kuham veš, pa si tvoje sposodim, hvala!user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Pija76


Lara a si pol že nov modrček kupila user posted image ?
Kje pa, kar brez okrog skačemuser posted image user posted image

Blanči en lep pozdravček, grešiš in uživaš kaj zame? No sej tud men ne gre slabo....
Blanči, kaj dogaja, ga biksate kaj z Gretko?user posted image

Kisci verjamem, da nisi navdušena, rabimo eno in tisto pravo a ni tako? Poskusi se ne sekirat, je pa valda to težko. Srečno!
Navijamo, nikar preveč žalostna, to res ni dobro...dvigni glavo in borba do konca, do lepega rezultata!user posted image  Smo s tabo!user posted image



ledenka...lepi dnevi, par mojih dobih prijateljic ima takrat roj.dan...sami fejstuser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4310
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 19:13:51   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Zarjica, se te ne morem navadit s tole novo oblekco...pravljična sexi lepoticauser posted image

zakaj pa ne?user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4311
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 19:23:22   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: obayifo
na hitr se javim, sva doma iz graza. en folikel je poču preden smo se na mizo spravl in ga plavalčki lovijo po jajcevodu, drugi je bila pa tako lep in tik pred razpokom in je na mestu čakal zmagovalca.

zdaj pa bo, zdaj pa bo...user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 4312
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 19:25:42   
blanč
Blanči en lep pozdravček, grešiš in uživaš kaj zame? No sej tud men ne gre slabo....

Ja veš dauser posted image user posted image user posted image .
Boš ti novembra zame, joj ne, boma novembra obe pridneuser posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4313
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 19:26:43   
blanč
zarjica user posted image user posted image  pa je le prišel user posted image  grdi.
Oblekca je pa tako lepaaaauser posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4314
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 19:29:51   
blanč
Blanči, kaj dogaja, ga biksate kaj z Gretko?


grthica se kar z možekom carta, komi kdaj jo zbezam mal ven na planouser posted image , pa še to gre samo zato, ker jo naš Piki tak rad vidiuser posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4315
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 19:37:29   
netka34


ojli, pupe, vidim, d se dogaja!!user posted image user posted image user posted image

Upam, d to ne pomeni, k je ta mesec tko super, d bo moj mesec ena merda?!?user posted image


Bravo, Lara!!mwa!js navijam za 2, zej če bi ti pa dost enga za prvič, sprejmem js d pridesta 2 h meni.user posted image user posted image Hehe, kar ti pripada, boš dobila, ne skrbi, js ti želim le čimmanj bruhanja in slabosti!! Če kdo ve, kaj to pomeni, sm to js! Praši  me!user posted image user posted image user posted image

Komaj čakam torek, ko grem h sestri Blanki, pa po špikce, čeprav me kar zona obliva, če pomislim, kako so me zadnji bot bolele!user posted image
Ampak, ko si jih bom pikala, bom vsakič pomislila, d me za zadno, TAZADNO!! pikanje čaka dr.D, bom menda vse lažje prenesla...user posted image user posted image

Navijam za jutrišnje akterke, jupi, pupe, dejmo gas in dolge luči!!!!!!!!! Sej ne bo nobeno nič bolelo!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vidim, d ste se danes mal ogrele, mraza ni več, ma bodite pripravljene, še pride, pa da se ne nakihate in nakašljate!!In sploh un smrkelj je zoprn!!user posted image user posted image user posted image




_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4316
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 19:40:33   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Zarjica, se te ne morem navadit s tole novo oblekco...pravljična sexi lepoticauser posted image

zakaj pa ne?user posted image


Srce moje, zakaj pa jokaš?user posted image  Saj se bom, seveda se bom, že ju3!user posted image super je novi avataruser posted image ...le navadila sem se na tiste ustnice z metuljčom...vem,vem imaš tečko, ni problema, ti se kar kujajuser posted image  jaz te mam vseeno zelo radauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4317
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 19:44:18   
Pija76
Lara kaj mojega si si sposodila?

Kisci tisto od mišek13, poglej na forum med navodila za IVF/ICSi, nekaj podobnega...

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4318
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 19:55:19   
blanč
Lara kaj mojega si si sposodila?

Kisci tisto od mišek13, poglej na forum med navodila za IVF/ICSi, nekaj podobnega...

jaz se je tudi držimuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 4319
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 19:59:23   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

zarjica user posted image user posted image  pa je le prišel user posted image  grdi.
Oblekca je pa tako lepaaaauser posted image

Blanči pa kje si ti tolk doglo...nič te ni blo naokoli....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 4320
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 19:59:41   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: netka34



ojli, pupe, vidim, d se dogaja!!user posted image user posted image user posted image

Upam, d to ne pomeni, k je ta mesec tko super, d bo moj mesec ena merda?!?user posted image


Bravo, Lara!!mwa!js navijam za 2, zej če bi ti pa dost enga za prvič, sprejmem js d pridesta 2 h meni.user posted image user posted image Hehe, kar ti pripada, boš dobila, ne skrbi, js ti želim le čimmanj bruhanja in slabosti!! Če kdo ve, kaj to pomeni, sm to js! Praši  me!user posted image user posted image user posted image

Komaj čakam torek, ko grem h sestri Blanki, pa po špikce, čeprav me kar zona obliva, če pomislim, kako so me zadnji bot bolele!user posted image
Ampak, ko si jih bom pikala, bom vsakič pomislila, d me za zadno, TAZADNO!! pikanje čaka dr.D, bom menda vse lažje prenesla...user posted image user posted image

Navijam za jutrišnje akterke, jupi, pupe, dejmo gas in dolge luči!!!!!!!!! Sej ne bo nobeno nič bolelo!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Vidim, d ste se danes mal ogrele, mraza ni več, ma bodite pripravljene, še pride, pa da se ne nakihate in nakašljate!!In sploh un smrkelj je zoprn!!user posted image user posted image user posted image



Netkica, ma, če je tvoj mesec, ni važno keri je, bo super!user posted image Nič ne bo bolelo, če ne pridi k meni, ti bom jaz pomagala...samo te opozarjam, da sem strašno ročna, kri v potokih ob tavelikih podvigih in ampul brejkih!user posted image

Tolko od tega prehlada v zadnjih dneh, da je tud mene ulovilo! ooola, pej bo paloma spet služila na moj računuser posted image
Netkica, jaz sem nič ne bojim 2, itak bom mela 3!user posted image user posted image user posted image  Te bom pa držala za besedo, dajoh lahko k tebi pošljem, ko mi bo na momente prekipelo.
Kako si ju3, kdaj imaš kej časa za pijačko?user posted image


Pija, le del postauser posted image

Blanč, kiksiuser posted image user posted image  tista navodila so superuser posted image ... težko se je držat, a pomagajo 'spucat' telouser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 4321
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 20:02:18   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Zarjica, se te ne morem navadit s tole novo oblekco...pravljična sexi lepoticauser posted image

zakaj pa ne?user posted image


Srce moje, zakaj pa jokaš?user posted image  Saj se bom, seveda se bom, že ju3!user posted image super je novi avataruser posted image ...le navadila sem se na tiste ustnice z metuljčom...vem,vem imaš tečko, ni problema, ti se kar kujajuser posted image  jaz te mam vseeno zelo radauser posted image

pa saj se ne kujam.....mi ne paše, dobim pol gubiceuser posted image

pa lubek moj...tud tebe mam jaz rada....fejstuser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4322
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 20:03:56   
zarja1
Shuki še eno vprašanje glede estrofema....si ga vzela s hrano skupaj...jaz mam zjutraj take borbe, če moram kaj pojest. Estrofem pa moram jemat 3 x na dan. user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4323
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 20:05:36   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Zarjica, se te ne morem navadit s tole novo oblekco...pravljična sexi lepoticauser posted image

zakaj pa ne?user posted image


Srce moje, zakaj pa jokaš?user posted image  Saj se bom, seveda se bom, že ju3!user posted image super je novi avataruser posted image ...le navadila sem se na tiste ustnice z metuljčom...vem,vem imaš tečko, ni problema, ti se kar kujajuser posted image  jaz te mam vseeno zelo radauser posted image

pa saj se ne kujam.....mi ne paše, dobim pol gubiceuser posted image

pa lubek moj...tud tebe mam jaz rada....fejstuser posted image


user posted image  miškauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 4324
   RE: IVF/ICSI september, oktober
18.9.2008 20:16:30   
blanč
Shuki še eno vprašanje glede estrofema....si ga vzela s hrano skupaj...jaz mam zjutraj take borbe, če moram kaj pojest. Estrofem pa moram jemat 3 x na dan.


Jaz sem ga tudi jemala in sem ga zjutraj včasih na "empti stomak"user posted image pa ni blo posledic, ja pa stranskih učinkov ne brattttttttuser posted image user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 4325
Stran:   <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  171 172 [173] 174 175   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Vrnitev na delovno mesto po porodniški.
Admin

S kakšnimi izzivi se soočate ob vrnitvi na delovno mesto po porodniškem dopustu?