|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 20:59:52   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Blanč, kaj pa če bi šla na krvnega? Meni se še vedno zdi prezgodaj. Če se je samo en prijel je zelo možno, da še nič ne kaže.

Večer.
Moj me razvaja, sva šla gledat nov avto zameuser posted image user posted image user posted image , je reku, če ni otrok bo pa fajn avto in motoruser posted image moškiuser posted image , seveda bodo otroc, tako al pa drugač.
Ja jutr grem na krvnega, da bom mirna, samo nekako vem, da ni nič. Aja pa prometrium sem nehala devat v...., ker me že vse peče in boli, sploh ne vem kako je to možno, mogoče je kako glivično vnetje, čeprav ne vem kako zgledauser posted image , ampak izcedek je bel pa malo sirast pa ne vem a prometrium ali gliviceuser posted image
Zdej grem pa mal nazaj prebrat, da vidim kako je kaj z vami.



Blanč, enim pokaže prej enima kasneje. Pojdi jutri na krvnega, me bomo pa čakale plusek.

Kar se prometriuma tiče, ja ta sirast piz.deraj k ven teče je prometrijum, em, ker ga jemljem od punkcije, pa sem že v 22t. Pa kar vtikaj ga ker ga boš še nekaj časa.

Mislimo nate.

Za jutrišnje akterke pa user posted image user posted image user posted image user posted image .
pa poročajte tudi nam.

Nočka

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3426
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:05:35   
baci
abra-upam da ni bila in da nebo

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 3427
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:06:55   
baci
IZVIRNO SPOROČILO: M.L.B.K.

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

OOOOOOOOOOO jutr bo veselo......
 
Mandreja in Obi vredu zrihtajta na UZ, naj ta pokaže čimveč in čimvečje folikle, da bo velik user posted image user posted image user posted image

Stijan teb pa želim čimuspešnejši ET
 
in naši nosečki
 
Ajsi in Hedvika....................lepo pozdravita otročke. Ne pozabit mal pobožat bušija.

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   





Da se še jaz pridružim navijanju - prav za vse močno stiskam pesti in navijam za vas.
Naj bo vse po planih, kot si seveda želite


tudi jaz navijam za vse vasuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 3428
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:11:01   
blanč
madona ste naklofaleuser posted image
GIGI, ja za pa čist pozabla na trubačeeeeeee. user posted image bi se, sem zdele še mojga zmerjalauser posted image , zakaj me ni spomnu pa kar z očmi zavija in njegova fora "a morem zmeri jaz vse vedet", ja seveda mora vedet sej jaz sem čist podivjana od vseh teh hormonov, pričakovanja, testov, pomilovalnih pogledov moje mame, še dobro, da ve samo ona in nihče drug od mojih sorodnikov znancev in prijateljev, razen vas virtualnih kolegic.
Daysi na zdravjeuser posted image
Lara, kakor se boš odločila glede testa bo uredu, jaz držim pesti za močen+.
 zarja je že prišel ta user posted image  presneti.
Nč, grem spat
Vsem skupaj želim lepo in mirno noč.
 

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3429
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:14:44   
baci
blanč-lepo spi in še kaj lepšega sanjaj


nočko


_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3430
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:14:47   
blanč
Zvezdica, ne morem ga več noter datuser posted image , se že samo s papirjem obrišem, onim najbolj mehkim pa že peče in kaka kapljica krvi pojavi.
Bom vidla jutri kako bo na krvnem, pol pa pade odločitev ali še ali ne več.
A tebe pa že brcauser posted image user posted image user posted image user posted image , u ti je fajn, ti kar malo zavidamuser posted image

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3431
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:17:26   
baci
kiwi-dober večer

kako se kaj počutiš danes?

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3432
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:18:17   
blanč
IZVIRNO SPOROČILO: baci

blanč-lepo spi in še kaj lepšega sanjaj


nočko


ti tudi user posted image

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 3433
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:33:33   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1


Netka a ti si tud zarad živčkov driskasta. Vem, kako je to user posted image . Dobro se zmeni jutri user posted image


Netka, sem jz tudi bolj take sorte. sem šla en dan pred punkcijo ene 5x, pa na dan punkcije že zjutraj 3x. Sem se čisto spraznila. user posted image  Pa nič bat, jutri bo vse v redu.


Lara, moja user posted image  se je sedaj končno nakazala. Se že krvavo obrišem, jutri pa bo (upam) zastavila.user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  Ti hormoni po postopku ti jo res kar zagodejo.

Zarja, koliko dni po D naj bi prišla user posted image . Nekje 2-5 dni po zadnji tabletei, a ne? Kakor hoče, samo da čim prej pride, a ne? Ups, sem že prebrala malo naprej, da si že odgovorila na to vprašanje. No, naj bo naslednji teden le čas za user posted image .


mismis, a ste kaj gob najdli. Ker če  ste, moram to povedati mojmu, jih bo šel takoj jutri nabirat. Je čist nor na gobarjenje. Sem že prebrala malo naprej, da sta dobila lisičke. a jurčkov pa ni bilo?


sonček, pa je res lep voziček. Moj brat in svakinja bosta gotovo tudi kupila takega. že komaj čakam, da bo november in bom teta temu izbrancu, kot pravi moj brat. On reče vsem otrokom, ki so spočeti s pomočjo IVF ali ICSI, da os izbranci. user posted image
Kako pa se kaj gloria drži? Je že bolj pri močeh in uživa kot mamica? Želim ji vse dobro. user posted image


reni, lepo da gresta v 4. IVF. Dobro opravi jutri.


andreja, lepo, da se je vse rešilo pri tebi. Pa srečno.


baci, saj bo torek kmalu tu. Ti lepo postelji in vključi gretje, da bo user posted image  user posted image  tolpo.


Daisy, lepo se imej, pa naj bodo popoldnevi pestri, da bo hitreje minil čas. user posted image


blanč, jutri dobro opravi na krvnem testu. Izcedek pa je od Prometriuma. Vsaj pri meni je bilo tako. Če te pa peče in malo krvaviš ap kar počakaj na jutri, pa boš videla kaj bo pokazal krvni test.


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3434
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:33:43   
lučka 25
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

OOOOOOOOOOO jutr bo veselo......
 
Mandreja in Obi vredu zrihtajta na UZ, naj ta pokaže čimveč in čimvečje folikle, da bo velik user posted image user posted image user posted image

Stijan teb pa želim čimuspešnejši ET
 
in naši nosečki
 
Ajsi in Hedvika....................lepo pozdravita otročke. Ne pozabit mal pobožat bušija.

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   




Se podpišem pod tole. Punce, dobro opravite. user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3435
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:38:34   
lučka 25
Nočko. user posted image

Se beremo in pišemo jutri.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3436
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:42:15   
baci
lučka-ko jih bom dobila user posted image user posted image  v torek bom pojslo naštimala na 30 stopin,da mi bo ja toplo

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3437
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:42:47   
baci
lepo spi

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 3438
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:48:20   
gigi1
Mandreja in Obi vredu zrihtajta na UZ, naj ta pokaže čimveč in čimvečje folikle, da bo velik user posted image user posted image user posted image

Stijan teb pa želim čimuspešnejši ET
 
in naši nosečki
 
Ajsi in Hedvika....................lepo pozdravita otročke. Ne pozabit mal pobožat bušija.

user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   


Tud jaz bom ukradla Zarjine misli in dodala:

Netka dobro se zmeni jutri. Ne trokirat in zahtevaj kar hočeš. Vso pravico imaš user posted image

Blanči draga naj krvni pokaže čimveč hormona.

Pupike grem v kotka. Rada vas imam. Naj bo noč sladka in lepa, jutri pa dan poln lepih dogodkov user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3439
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:51:09   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Zvezdica, ne morem ga več noter datuser posted image , se že samo s papirjem obrišem, onim najbolj mehkim pa že peče in kaka kapljica krvi pojavi.
Bom vidla jutri kako bo na krvnem, pol pa pade odločitev ali še ali ne več.
A tebe pa že brcauser posted image user posted image user posted image user posted image , u ti je fajn, ti kar malo zavidamuser posted image

jaz sem imela podobne probleme po punkciji....ne vem ali je blo to od hiperce ali vnetja zaradi punkcije, ki sem ga vredi fasala. Obstajajo svečke in gel canesten in multi...nekaj...zdaj mi je z glavepadlo....zdravilo dušo dalo kolk je fajn, pomaga pa takoj. Probaj še to.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3440
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 21:53:58   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Zarja, navdušenka za Bruca je Daisy, ne pa jaz, moj je Colin. Ti se pa čimprej pozdravi

šit, sem spet nekaj pobrkala...popravljam mistake
user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3441
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 22:00:19   
zarja1
pa še eno za naju z Zvezdico...
user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3442
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 23:06:11   
baci
nočko vsem skupaj

_____________________________

......vsak dan je nov začetek....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3443
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 23:11:51   
mismis
Lučka25, žal ne, tam kjer smo mi iskali ni bilo jurčkov, samo lisičke


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu baci)
Neposredna povezava do sporočila: 3444
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 23:14:05   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: mismis

Zarja, navdušenka za Bruca je Daisy, ne pa jaz, moj je Colin. Ti se pa čimprej pozdravi

šit, sem spet nekaj pobrkala...popravljam mistake
user posted image



jupi,...moj moj cel moj  user posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3445
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 23:26:49   
womanpolice
PUNCE, danes bom zelooooooooo kratka, saj sem se v petek prehladila v službi. Avto brez klime, totalna vročina, zelo močno švicanje in odprta okna. In prehlad ter boleče grlo je tu...

KAJŠICA... Vsoboto sem bila doma (v domačem kraju) in sem se vrnila zvečer. Vikend se pa vidiva, kajne? Za 19.9. pa še morm pogledat kak delam, pa ti sporočim....

NOČKO VSEM.

P.S. ARNEJA, ČUVAJ NA PIKICI! user posted image

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3446
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 4:09:33   
Zvezdica

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

pa še eno za naju z Zvezdico...
user posted image

Jutrouser posted image

Jast pa spat nisem mogla, ker ma tamal celo fešto v trebuhu in hodm lulat na 3 minutkeuser posted image
Pa pridem sem in glej, moj matt...Zdaj grem z lahkto nazaj spat.

Zarja, lepo skrbiš zameuser posted image

_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3447
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 6:56:18   
gigi1
Dobro jutro drage

Evo en makjato za lepši začetek dneva user posted image

user posted image

Vse akterke dobro opravite danes. Ostalim lep in uspešen dan.

Grem pod tuška pa na Bownovo terapijo. Bom poročala kako je bilo.

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 3448
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:12:18   
želvica99
Hvala Gigi, še dobr da se je nisem lptla jest kuhat, bi jo mogla itak ti popravtuser posted image Vidm, da si bla včerj pridnauser posted image tud jest sm pucala stanovanje, da se je kar kadilo, evo dons pa vsa zmatrana v službo.

Zarja upam, da si bolje, a ti v službo hodiš z vročino?No pridna bodi kjerkoli siuser posted image

Lučka user posted image se mi zdi zmerj počas prileze po vseh teh hormonih, pa mene je tud noro bolela. Ampak takle mamo, sj bo bol, če ne prej ko bomo user posted image .

Mis daj še nam kakšno gobo no. Za petek pa javim kako bo zneslo, ja enkrat vas moram vidt še v živo, pomoje čvekate, da je noro in če pridem bo še ena taka več. Bogi kongotiuser posted image

Lara testek čakauser posted image

Navijam za vse, ki majo danes prednosečniške opravke (UZ, punkcije,..)user posted image user posted image user posted image

in šibam , da ne zamudim službe.


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3449
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:17:40   
arneja
Larica naša, kuku, kje si ti? Jaz sem že tu, kje sta pa ti in plusek na testu user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 3450
Stran:   <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  136 137 [138] 139 140   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




Ali ste zadovoljne z izbiro nosečniških oblačil?
kincapika

Si želite več izbire nosečniških oblačil in kakšne?

Da, več elegantnih (26%)

Da, več športnih (31%)

Da, več ekstremno modnih (11%)

Ne (31%)


Število vseh glasov: 833

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!