|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 15:48:21   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

Pa še za MB me zanima, če je katera z moško neplodnostjo od tam.

Kakšne preglede da ženska skozi, če se v štartu izkaže, da gre za moško neplodnost?
 
Pa še za Graz obayifo prosim in ostale centre mi povejte, če imate prakso, prosim.


za MB ne vem, sva začela v LJ, jaz sem dala kri in moj je dal svoj vzorec, potem sem imela 'klomifenski test', pa je bla takrat reakcija bolj 'švoh'. moj dragi je šel na biopsijo, kjer niso našli nič. potem na kontroli so naju praktično odpisali in poslali v prago, češ da sem jaz preslaba, da bi prišla v poštev za obmp z donorjem pri nas. potem je dragi šel po 'drugo mnenje' k Rešu, ki mu je naročil, naj prideva oba, ga pogledal z UZ in rekel, da nima smisla, ker po njegovem res ni nič. poslal me je na kontrolo FSH in predpisal polovičko klomifena, predlagal nama je graz. tam smo se zmenili še za eno preiskavo za dragega, oba sva morala it na test za HIV in HEP, krvno sk. in rh. jaz sem se morala testirat še za rdečke, norice, toksoplazmozo, nardit krvno sliko, predvsem glede trombofilije in predlagali so, da grem na diag.laparoskopijo.imela sem ful srečo in sem jo v dveh tednih lahko opravila v NM (itak ni bilo suma, da bi lahko blo kaj narobe, zato nisem hotla 2 mesca ali več čakat na LJ). potem sva morala še k avstr.notarju podpisat papirje in to je blo to.
od prvič, ko sva bla pri Rešu do 1. IUI je minilo dobra 2 meseca, ker tam delajo tudi julija in avgusta.

vidim, da je ena že spraševala, pa nisem zasledila odgovora:
zakaj ležat na desnem boku?????
 
LP

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3376
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 16:09:17   
lara light
Sonček, fajn voziček, še lepši trebušček!user posted image

Lučka, kako si? user posted image

Anuška, dobrodošla. A si tudi ti v postopku?user posted image

Oby, hitro si vse porihtala, bravo, navijam zate!user posted image

Shuka se pa danes potepa.... le kam jo je peljal na štrudl?user posted image

Punce kaj gledate, kakšen Frost?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu obayifo)
Neposredna povezava do sporočila: 3377
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 16:09:40   
hedviga
Ma, joj punce. prehitre ste zame. Spet sem zgubila vso nit zakaj gre...user posted image  Prav vidi se da nisem v službi, nimam tolk časa user posted image user posted image user posted image
A miting je pa v petek, eh k.urc, tokrat bom pa mogla spustit. Mam eno familijarno ultra fešto.

Ja, Miška, jutr grem pa k dr.-ju in srčno upam, da bo delal UZ. Mam sem danes že na trnih. Tko kot vedno user posted image
Pa tut lahko bi jima mal med noge pogledal.
Joj, Abra jaz sem ti pa tolk fouš, ker te že brca. Jest bi tut že, pa magari ponoč.


Kajši, načeloma velja. Mislim, da nimam nič v planu,ampak me v sredo vseeno še spomni!

O kolk je trepetalk!! To bo konec meseca veselo, ko bodo vsak dan deževali pluski!!

No, še tole da vam povem, danes sem se sred štacune skor zjokala od jeze. Ta k...čev Leclerc ma blagajno za nosečnice in invalide. Jaz čist razumem, da se seveda še drugi tja postavijo , ampak majo invalidi in nosečnice prednost... Bla totalna gužva, stojim v vrsti, pred mano sami "invalidi" in "nosečnice", matr jim. In čaakam in čaakam, pa se postavi za mano ena z večjim trebuhom. In tut ona čaaaka in čaaaka. Noben od degenov ji ni ponudil da bi jo spustil naprej, delal so se da ne vidijo, idijoti. Šele po nevemkolk časa,ko sva ble že skor na vrsti, se je smrkavec za blagajno spomnil in ji pomahal, da nej gre naprej. Mene ITAK ni porajtal, najbrž je mislil, da sem samo malo debela. Ampak ona je rekla, da če je do zdej čakala, bo še do konca, sploh pa da sem tudi jaz noseča in zakaj meni ne reče. In sva lepo obe počakale. Brezveze. Da majo tako blagajno, ker folk nima niti sledu o kakšni kulturi.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3378
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 16:20:31   
lučka 25
Lara, jaz sem v redu.polna rjavih izcedkov (kar rjavi kosi gredo iz mene), user posted image  pa še od nikoder. Ampak zgleda, da se gre mal skrivalnice. Mal bom še počakala, čeprav se to dogaja po malem že 1 teden, zadnje dva dni pa je tega malo več.


heviga, nisi imela lepe izkušnje v trgovini. Žal je tako, da ljudje vse prevečkrat mislijo samo nase.



obayifo, sta pa res hitro vse uredila. Me veseli, da gre vse hitro naprej. V tem IUI, pa vama želim, da vama uspe. user posted image



IZVIRNO SPOROČILO: obayifo


vidim, da je ena že spraševala, pa nisem zasledila odgovora:
zakaj ležat na desnem boku?????
 



Mene tudi to zanima.user posted image

(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3379
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 16:21:02   
DaisyE
Pupolince hvala za odgovore. Obi hvala.

Bom zdaj nehala z raziskavo o drugih centrih, ker je povsod enako. Sem se pa ob tem spomnila, zakaj sva sploh Reša od štarta izbrala in zakaj sva ga tud plačala in ga še bova, če bo treba. Zato, ker je tako hiter, zato ker ne okoliši in ti pove tako kot je. Naš je takrat rekel, že zdaj je porazno, kaj veš kaj se bo zgodilo, če bova predolgo čakala. Pa je imel prav. Če bo kaj za pogruntat, sem prepričana, da bo pogruntal, če bo v tujino za it, sem prepričana, da bo prvi, ki naju bo tja poslal. Sicer sem pa mnenja, da itak nimamo kaj za naredit, no ja, jaz se lahko mišek diete držim, pa še našmu kak vitaminček uturim, drugače bo treba pa pač čičat in čakat. Ko bo pa bo.

Frosta je konc, pospravila nisem, ampak saj mam še malo časa, a ne? user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu hedviga)
Neposredna povezava do sporočila: 3380
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 16:22:42   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25
zakaj ležat na desnem boku?????


Mene tud zanima, kje ste desni bok našle? user posted image user posted image user posted image  

Jaz pred tv vedno na desnem boku ležim, pa se še nič ni prijelo. Razen par kil. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3381
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 16:27:38   
hedviga
Evo jaz nisem na nobenem boku ležala, ampak izležavala bolj ali manjna hrbtu v pol sedečem, pol ležečem..user posted image
Ponoči pa spim večinoma na levem boku...
No, pa ste se vseeno prijela.

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3382
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 16:43:06   
lara light
IZVIRNO SPOROČILO: DaisyE

IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25
zakaj ležat na desnem boku?????


Mene tud zanima, kje ste desni bok našle? user posted image user posted image user posted image  

Jaz pred tv vedno na desnem boku ležim, pa se še nič ni prijelo. Razen par kil. user posted image user posted image user posted image

user posted image user posted image user posted image

Hedi, kultura je za mnoge španska vas! Fajn opravi ju3...jaz sem na vseh mogočih koncih ležala, bomo vidli če je kaj pomagalo!user posted image

Lučka, vsak cajt se bo ulila, saj veš po postopku je vse malo razhajkano...ko bo šla user posted image  mimo, se boš pa fajn počutila

Daisy, Frost? I'm blond...Jaz tud pospravljamuser posted image ...in kuham ghi!

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3383
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 16:46:54   
zarja1
Sonček 33 prav fensi je voziček....tepih oz. tekač pa iz Ikee, a ne?

Lara, Frost je angleška krimi serija.

< Sporočilo je popravil zarja1 -- 14.9.2008 16:47:23 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3384
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 17:07:06   
obayifo
IZVIRNO SPOROČILO: lučka 25

obayifo, sta pa res hitro vse uredila. Me veseli, da gre vse hitro naprej. V tem IUI, pa vama želim, da vama uspe. user posted image



ja, pol je šlo hitro, ko sva bla enkrat pri rešu, prej na GK je pa trajalo 2 leti, da smo ugotovil, da ne bomo nikamor pršli, na komisijo naju pa tko niso hotl dat. še pred tem pa pri moji G skoraj 2 leti, ker nikakor ni hotla razumet, da za razliko od nje, si eni želimo otroke, pa je blo dejmo še čez poletje počakat, bojo dopusti...pa je bla zima, pa je blo spet poletje, pol je blo treba na kolposkopijo....skratka delamo že enih 5 let...

hvala vsem za lepe želje punce, tut jaz vam želim vse lepo, tistim, ki grejete, tistim, ki čakate in tistim, ki nosite :)

(odgovor članu lučka 25)
Neposredna povezava do sporočila: 3385
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 17:07:12   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: sabsa

Vprašanje za tiste, ki ste bile prejšnji teden na uz v KG LJ? A je gužva? V sredo imam namreč uz, pa me zanima, ali je že gužva, da vem kdaj priti.

Hvala za ogovor!

Čeprav malo pišem, pa vseeno vedno MOČNO DRŽIM PESTI za vse, ki čakate oz. ste v postopku.



Sabsa, prejšnji teden ni bilo na GK LJ za UZ-je nobene gužve. Nas je dr. D tip topi podelal. Če si prišel ob 8. uri na UZ je bilo že prepozno, doktorja že ni bilo več, potem pa si moral čakati, da pride spet nazaj.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sabsa)
Neposredna povezava do sporočila: 3386
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 17:16:14   
Zvezdica
danuser posted image

Hedi, kako kaj? Mucka ubogata? Ju že kaj čutiš?

Jast v prvo nisem čutila do 20 t, zdaj ga pa že orenk čutim kake tri tedne.

Sonček, lep voziček. Kaj pa je to za en? Jast sem se odločila da vzamem maxi cosi trikolesnika, sem imela prej dva quinnya, pa se mi tale maxi vseeno bolj dopade. Tukaj je link http://www.maxi-cosi.com/maxicosi/instructions.aspx?id=55

Gigi, meni danes leča ni najbolj ratalauser posted image . Zdaj pa ne vem, ali mi ni dobra ratala ali imam slab recept za pasulj user posted image

Arneja, kiwi, čuvata otroke?



_____________________________

i belive i can fly....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3387
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 17:26:37   
netka34
ojli, Zarja.
Na sekretu bom od živcov, k nism js za neki žicat pa hodit mimo vrste, pa to...po moje bom tko farbala in kuhala, d bom kar mokra!!user posted image user posted image user posted image
Ja, mal pa morm čarat, ane...zej sm kupla knjigo tarot pa karte! Zej pa bo!!user posted image

Uau, Sonček, lepga sta zbrala!!

Lp, D




_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 3388
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 17:30:21   
gigi1
Dan puppe user posted image

Dejzi kopalnica se sija...ostalo je pa tko kot je blo user posted image . Sem F1 gledala pa sem malček zadremala user posted image
Kaj pa če bi tvojmu dala poleg vitaminov še maco za pit?

Blanči a greš ti dans na trubače? Jst sem neklam lenobna.

Šukica kje si mi ti danes Missam te.

Miška ste pa dolgo jedli user posted image

Zvezdica kako si pa delala? Zakaj misliš, da ni uspelo?

Hedika ne se sekirat zarad bedakov. Ko boš težko stala v vrsti pa une pred sabo vprašaj, če so noseči ali invalidi. Kako si mi pupika?

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 3389
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 17:34:24   
lara light
Zarjica, hvala.Se tvoja M že kej kaže? Kdaj pa naj bi po dabrostonu prišla, al se ne ve?

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 3390
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 17:35:45   
gigi1
Sončica res je lep voziček. Všeč so mi barve. A mi že vemo za spol? Nekak sem mi zdi, da nisem zasledila. Lahk pa tud, da mi je ta info spolzela mimo v gužvi v službi in poplavi postov.

Netka a ti si tud zarad živčkov driskasta. Vem, kako je to user posted image . Dobro se zmeni jutri user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3391
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 17:39:32   
gigi1
Zvezdica ta voziček je pa tud ful hud. Pa un odl Glorije Peg Perego mi je tud všeč user posted image

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3392
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 17:43:25   
Mijavček
O Hedi, jaz sem pa enkrat šla v Leclerc, ker sem mela samo 1 stvar za kupit in sem šla tja ravno zato, kre vem, da majo blagajno za nosečnice in še ta hitro blagajno če maš mal stvari.

No ura je bla lih, ko so vsi šli iz službe in je bla gužva ful, obe omenjeni blagajni pa zaprti user posted image  Da bi me kdo v vrsti naprej spustil pa itak ni variante. DA ne boste pol razočarane punce, kultura pr nas res user posted image . REcimo zadnjič sem bla na pošti, pa buši že zeloo štrli naprej in sem mogla pol ure v vrsti čakat, pol  sem šla domov, ugotovila, da moram nekaj reklamirat, šla nazaj in jovo na novo še pol ure čakatuser posted image . Tud uslužbenka je zgleda mutavauser posted image . Edinkrat ko me je kdo napej spustil, je bil en gospod v trgovini, k je bil tud sam že ene 70 let star in mu verjetno tud ni blo lih lahko tam stat.
Mah bom raj nehala, sem se takoj nakurla k breja mačka.user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3393
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 17:56:06   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light

Zarjica, hvala.Se tvoja M že kej kaže? Kdaj pa naj bi po dabrostonu prišla, al se ne ve?

ja baje morš Dabroston jemat 10 dni in pol v roku 2-3 dni naj bi prišla. To pomeni, da jaz neham v sredo in jo pričakujem user posted image  okol vikenda. Kar cel mesec sem zavozla s tem. To se mi še nikol ni zgodilo.

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3394
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 17:57:11   
mismis
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Miška ste pa dolgo jedli user posted image



Žižek, saj nismo toliko časa jedli, veš kakšna bi šele bila, če bi res toliko jedli.
Po kosilu smo se napakirali v avto, midva pa kužon, in smo šli v gozd gobe nabirati.


_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3395
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 18:02:03   
zarja1
OOOOOOOOOOO jutr bo veselo......
 
Mandreja in Obi vredu zrihtajta na UZ, naj ta pokaže čimveč in čimvečje folikle, da bo velik user posted image user posted image user posted image

Stijan teb pa želim čimuspešnejši ET
 
in naši nosečki
 
Ajsi in Hedvika....................lepo pozdravita otročke. Ne pozabit mal pobožat bušija.
 
user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   user posted image   



< Sporočilo je popravil zarja1 -- 14.9.2008 18:04:05 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3396
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 18:10:59   
sonček33
Zvezdica voziček je Jane slalom pro
Gigi - ne, spola še ne vemo, morda ga izvemo v sredo na morfologiji


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 3397
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 18:19:55   
sonček33
Netka , ti si me spraševala - ja Gloria je imela CR

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3398
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 18:20:34   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Dejzi kopalnica se sija...ostalo je pa tko kot je blo user posted image . Sem F1 gledala pa sem malček zadremala user posted image
Kaj pa če bi tvojmu dala poleg vitaminov še maco za pit?



To je ena kopalnica več kot pri meni. user posted image  Nič nisem naredila. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3399
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 18:34:01   
reni70
Pozdravljene punce,

Že kar nekaj časa od tega ko sem bila tukaj gor prisotna vsak dan,veliko novih je prišlo po nicku sodeč.
Jaz vam javljam,da imam jutri zopet zait k Reškotu na razgovor za 4.postopek.
Ne vem kako se bom zmenla z njim ali bo možno,da grem na koncesijo.
Začela bi tudi z kakimi vitaminskimi dodatki ,čajčki pa me zanima kaj mi priporočate,da si izboljšam celice.
Sporočim jutri kaj sem uredila.
Vsem ostalim pa želim veliko sreče


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3400
Stran:   <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  134 135 [136] 137 138   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




POROD
MUREN

Kdaj ste rodile?

pred rokom (45%)

na rok (17%)

po roku (38%)


Število vseh glasov: 566

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!