|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:18:50   
arneja
Moram zdaj najprej uradni mail prečekirat, potem vas pa pridem prebrat.

Včeraj zaspala že bo pol 10-h user posted image , ampak zbujena pa tudi že bila ob 5.30. So se mi pa tako zaluštale kremšnite, da sem toliko časa težila, da jih je moj sonček šel iskat user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3451
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:20:19   
lara light
Lepotičke moje, dobro jutro!

Gigika, hvala za makjato!user posted image  Želvica, blanči, pija, arneja, daisy, abra, itd... in vse, ki vas zanima: testek padu in je rahla črtica!user posted image  Ampak res rahla. Opozarjam vas, da je to moja prva (kao črtica) v zgodovini in nimam pojma kolk močna mora bit...ampak se mizdi, da iz vaših besed in slikc, bi lahko bil začetek neke dolgo željene poti. Sem dala par fotk v album. Ne vem, kako se počutim, fajn ja...moj spi kot top.user posted image  Moram še it enkrat pogledat test.

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu želvica99)
Neposredna povezava do sporočila: 3452
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:23:42   
arneja
Lara zlata, me je kar zazeblo zdajle, ko sem prebrala user posted image . Črtica je črtica, naj bo še tako rahla - bravo, punca naša user posted image . Sem včeraj popoldan in danes zjutraj precejkrat pomislila nate user posted image . Joj, kako sem vesela user posted image . Si šla še enkrat testek pogledat? Torej tvoj medo še ne ve, da je črtica padla user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3453
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:25:38   
arneja
Larči, pa kaj sanjaš, itak da je črtica user posted image . Šibni še po en CB, da bo še bolj močna črtica in da boš čisto pomirjena user posted image . Čeeeestitke, mamica boš user posted image . Zdaj bom pa še jokat začela user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3454
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:26:22   
tassi1
RES JE.ČRTICA JE ČRTICAuser posted image user posted image user posted image
vse čestitke in srečnih še nadaljnih 8 mesecevuser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3455
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:28:35   
mojsonček
Jutrčka koke!

Ponavadi bi klela vse kar mi pade na pamet, ker sem zaradi popanja ene slikce izgubila cel roman... dons se bom vzdržala, se je dan čist preveč lepo začel, da ga pokvarim s pi.karanjem...

Hotla sem vam postreči s čajčkom in kavico pa ni zneslo... Vem, da bo kkšna mojstrica to uredila.

Danes sem spet jutranja, ker sem sla atu pokazat jajcka user posted image . Me je kar takoj dal na mizo user posted image . Po ogledu desne strani je bil zadovoljen glede kvantitete sam niso bli tko velki folikli in sem mislila, da bo treba na mejo po še kkšno dozo Menogona ampak na srečo so na levi strani frnikolce čist zbezljale in danes zvečer pade stopka.  Torej si v sredo za rojstni dan ob 8 h podarim punkcijo in upam, da bodo šle stvari še naprej tako gladko, kot so šle do zdaj. Punce, kaj moram imet s sabo v sredo user posted image ???? Ne reskiram več, da me ata nakuri zaradi šlamparije... Prometrium? Zakaj ste govorile o štumfihuser posted image
Upam da ste (da boste) ostale akterke opravile danes dobro, srečke user posted image  čuvajte svoje zaklade, vse ostale pa upam, da čim prej razveseli kakšna lepa novička... Naj bo september mesec user posted image user posted image , ostale se zadovoljimo tud z oktobrom, sam da bo!
Punce čuvajte se, tole vreme smo čist zj...ebal, take temperaturne spremembe res niso normalne, v enem dnevu -15 stopinj, kriza... zjutraj na Gorenjskem borih 7, brrrrrr... sovražim mraz!
No, zdej me pa še glava neha bolet pol sem pa zmagala za donsuser posted image user posted image ! Sam delat moram pa vseen...

Pridne bodte pa velik sončka v vas in okoli vas vam želim!

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Zvezdica)
Neposredna povezava do sporočila: 3456
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:33:58   
ledenka
je rahla črtica!


user posted image user posted image user posted image  Larica, tako zelo sem vesela user posted image user posted image user posted image  

jutri naj še kak CB pade, da boš prepričana user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3457
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:36:04   
mojsonček
Lara močno držim(o) pesti, fige al karkol že, da je to tvoj začetek najlepše poti v življenju!


_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3458
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:36:41   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Dobro jutro drage

Evo en makjato za lepši začetek dneva user posted image

user posted image

Vse akterke dobro opravite danes. Ostalim lep in uspešen dan.

Grem pod tuška pa na Bownovo terapijo. Bom poročala kako je bilo.


Jutro

jaz sem hitro nardila domačo nalogo in vse preštudirala ... zanimiva zadeva ... tu v našem koncu jih je kr ene par terapevtk ...

čakam na poročilo


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 3459
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:38:56   
lara light
Arnejči, ledenka, zmenjeno, ju3 pade CB. Hvala!user posted image
Tassi, pol pravte, da je to to. Not bad! Moj že ve in...ja kaj spi naprejuser posted image
Sej ne vem kaj bi...joj se grem naprav za službo, kisses!user posted image
Mojsonček, bravo za stopko! In navijam za lepe celice in zarodke in otroke...user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3460
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:42:02   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

je rahla črtica!


user posted image user posted image user posted image  Larica, tako zelo sem vesela user posted image user posted image user posted image  

jutri naj še kak CB pade, da boš prepričana user posted image



absolutno se strinjam in


user posted image user posted image user posted image bravo Larica user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 3461
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:44:42   
andreja 07
Jutrooooooooooo
Larauser posted image user posted image user posted image user posted image zauser posted image  pa ti je uspelo.

Sisy go go go go saj ne bo tok bolelo. je poslal smsm da je čist fertik od strahu.

Sisy držimo pesti da bo bolje kot prejšnjič.

držim pesti še za ostale.

_____________________________

VSE TISTO KAR JE RESNIČNO LEPO IMA ČLOVEK NA VOLJO ZASTONJ ALI SKORAJ ZASTONJ,zato ne potrebuje bogastva,IMETI MORA LE ODPRTE OČI IN ODPRTO SRCE.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3462
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:47:05   
Grethy
Mojsonček, bravo user posted image user posted image user posted image za stopko !!!!!!!!!
se je splačalo navsezgodaj it ata pogledat, a ????

Kar se pa tiče ohladitev ... jaz sem po naravi en bogi švicar, ampak tale mraz kr naenkrat mi pa čist nč ne paše ... pa sem navajena na nizke tempričrs tm na Gorenskm user posted image user posted image

Do kje je pa sneg vrglo??? Ajde vrži učko skoz okno pa povej user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Grethy -- 15.9.2008 7:48:06 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3463
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:49:31   
Grethy
Jutro Andreja,

kako si???,
klomifenčič papcaš???

jaz bom tut štartala ta mesec ... pa bomo vidli kaj se bo scimlo iz tega ... user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu andreja 07)
Neposredna povezava do sporočila: 3464
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:50:28   
blanč
Bravo larauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , tako se dela.
Gretica dobro juro

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3465
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:51:09   
Kalina
iiiiiiiiii Lara user posted image user posted image user posted image user posted image Crtica je prava! Cestitam iz srcauser posted image user posted image user posted image   Zdaj se pa mirkej pa cuvaj svojega busijauser posted image user posted image

No zdej laufam tamalo popedenat za vrtec, sm prklopla sm se da vidim, larin plusekuser posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3466
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:54:48   
lara light
Punce, hvala.user posted image

Blanči, si ti še kej probala? Hormon raste na potenco z vsakim dnem in vsak dan je večja možnost, da tud test pokaže...če M ni, seveda. Mislim nate in sploh nisem izgubila upanja.user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3467
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 7:55:37   
mojsonček
Grethy nimam pojma, ko sem že od 5.20 v LJ . Vem, da je  napovedan, Stol, ki ga občudujem z balkona ma pa vrh že od petka  v oblakih tko da se tut učer nč ni vidl... Zjutraj pa še taka tema, da se mi tut bliska ne kako sem prdrajsala do LJ kaj šele, da bi vidla, če nam je pobelilo Karavanke in Julijce...

_____________________________

Moja sreča sta moja sončka...


(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3468
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 8:01:31   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Bravo larauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , tako se dela.
Gretica dobro juro



Ola morgen ... si pridna in v službici že ... user posted image user posted image user posted image

Si šla dat kri?

Matr sem firbčna user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3469
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 8:04:45   
blanč
Ola morgen ... si pridna in v službici že ...

Si šla dat kri?

Matr sem firbčna
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Bravo larauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , tako se dela.

Gretica dobro juro



Ola morgen ... si pridna in v službici že ... user posted image user posted image user posted image

Si šla dat kri?

Matr sem firbčna user posted image user posted image user posted image


Mal čez okno poglej, boš vidla, da je avto domauser posted image user posted image . Sem popoldne, kri pa ne rabim it dat, ker user posted image že kaže svoje zobeuser posted image
a greš zdele zraven mal ven, do cerkvice a?

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3470
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 8:05:15   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: mojsonček

Grethy nimam pojma, ko sem že od 5.20 v LJ . Vem, da je  napovedan, Stol, ki ga občudujem z balkona ma pa vrh že od petka  v oblakih tko da se tut učer nč ni vidl... Zjutraj pa še taka tema, da se mi tut bliska ne kako sem prdrajsala do LJ kaj šele, da bi vidla, če nam je pobelilo Karavanke in Julijce...



Srota boga, pa sred noči si že šla ... no pa reč, če ne damo vse od in iz sebe, da bi ble mame ... Stol z balkona ???, pol si pa naša občina al pa proti Jesenicama user posted image user posted image user posted image


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu mojsonček)
Neposredna povezava do sporočila: 3471
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 8:06:58   
obayifo
lara to bo to, držim pesti in sm ful vesela zate!

jaz sem bla pa dons pr atu in so še zmerej premejhni, jutr bo treba it spet (kriza, k sm js taka zaspanka), upam, da bojo zadost zrasl, da pade stopka in gremo v graz v četrtek

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3472
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 8:07:03   
Grethy
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Ola morgen ... si pridna in v službici že ...

Si šla dat kri?

Matr sem firbčna
IZVIRNO SPOROČILO: Grethy

IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Bravo larauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , tako se dela.

Gretica dobro juro





Ola morgen ... si pridna in v službici že ... user posted image user posted image user posted image

Si šla dat kri?

Matr sem firbčna user posted image user posted image user posted image


Mal čez okno poglej, boš vidla, da je avto domauser posted image user posted image . Sem popoldne, kri pa ne rabim it dat, ker user posted image že kaže svoje zobeuser posted image
a greš zdele zraven mal ven, do cerkvice a?




U je_be_mti ... nisem špijonirala, jaz tut popoldne  ... čak da si najdem neki bl toplega za oblečt ... ne mi spet spi..z..dit   ...  bom bom  ...

< Sporočilo je popravil Grethy -- 15.9.2008 8:08:05 >


_____________________________

... in spet iščemo dalje, zavedajoč se, da je šlo že prevečkrat mimo nas ... (G.D.M.)

''Ne se nikoli predat, četudi smo večkrat na kolenih. Čudeži se dogajajo.' '(Petra Majdič)

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 3473
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 8:13:56   
lara light
Blanči, ne vem, jaz se ne bi še predala...nadaljuj s terapijo, plis! Upanje je do konca, ko pa ni pravega rezultata, pomeni, da to ni konec. Sem s tabo.

Oby, vedi da počasi se pride do kvaliteteuser posted image ...sej vem, meni je tudi bilo hudo vstajat...ob 3.30 mi je zvonilo...ob 6.30 sem bila največkrat že doma (na Goriškem)...pol pa še cel dan delat, ampak saj tistih par obiskov hitro mine. Le čimbolj vedra in vesela bodi, to pomaga!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3474
   RE: IVF/ICSI september, oktober
15.9.2008 8:17:06   
sonček33
Lara - kaj to berem - kakšen lep začetek dneva. jupi!!!!!

Mojsonček - stopka - jupi tudi zate

Grethy - dobro jutro, a si kej pridna?

netka in WP dejta se pozdravt hitr. Sej jest sem tut včeraj zvečer smrkala, ampak danes sem pa ok, vsaj zaenkrat


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Grethy)
Neposredna povezava do sporočila: 3475
Stran:   <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  137 138 [139] 140 141   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




Katero ime vam je bolj všeč?
tiamia



Aljaž (49%)

Anej (34%)

Tjan (16%)


Število vseh glasov: 310

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!