|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:58:37   
lara light
Mijavček, sonce moje, si me nasmejalauser posted image ...super si, te čutim, da so noge spet trdno na tleh in da si močna. Super.
Moj bo pol skoču po minivložke na bencinsko, pa še tud ne veuser posted image ...ta prometpizderaj se ven cediuser posted image

Torek praviš mijavček? Veš, grem na služb. v torek zgodaj in pridem v sredo ponoč nazaj...bi rada bila doma, v miru, ko test naredim, da se bom lahko občutkom prepustila.user posted image
Bodi lepoooo!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 3326
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:58:51   
kajsica
Kalina, vso srečo naprej!!! Ta prvi rezultatek je fantastičen!!! Upam, da bo drugi čimprej in podoben!!!

Kaj je cort mala!!!!

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3327
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 11:59:06   
DaisyE
Bemti sem se začvekala... Mi bojo še trgovino zaprli! Šibam!

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3328
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 12:01:22   
lara light
Kajsica, lepo, lepo se imej...in sporoči kje je bilo lušno!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3329
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 12:03:02   
lara light
Blanči? user posted image user posted image   Javi se user posted image
In ostale kokoške?user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3330
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 12:22:51   
arneja
Evo, bejbe, kosilo se kuha, jaz pa spet čvek, čvek, čvek user posted image .

Kiwi, prilimaj slikco, pa bova primerjali user posted image .

Dejzika, samo da si boljše volje user posted image . Jaz tudi včasih kaj tako žalostnega izpod prstov spravim, da se potem še sama sebi čudim user posted image . Mi naj bi bili potem danes že taknile user posted image ? Uau, hvala za slikce, da si jih prilimala. Saj jih imam nekje na računalniku pa se mi ne da brskati. Sem šla pa zdaj seveda takoj čekirat, če so pri nas bile celice enako velike. Aja, za blastocisto je pa naš zadnjič izjavil, da kot pica izgleda user posted image . Se pravi Aglurab zdaj še lahko. Sem imela tudi jaz v glavi, da ga ne smeš več potem, ko plusek zagledaš. Je Mlinčka tudi imela Aglurab?

Kajsica, kajne, da sem zdaj precej bolj polna optimizma kot navadno user posted image ? Pridem na srečanje, ko dve črtici nalulam, ok user posted image ? Evo super glede špikic, da zdaj razmišljaš, kar se mora, se mora user posted image . Super, da je user posted image  prišla. Na kateri dan vam pa na GK delajo pregled, da ste še vse kravave user posted image ? In v čem je fora tega pregleda?

Dejzi, za Medrol bi pa ti atu res lahko rekla, eni punci ga je včeraj brez problema dal. Pa mogoče bi bilo tudi zate fino, kot Kajsica pravi, malo o MB premisliti. Čeprav vem, da imaš našega ata tako rada kot jaz user posted image . Pa tudi mene ves čas samo krega, samo meni je to smešno user posted image .

Obayifo, jaz sem se tudi z jajčki na veliko basala. Tokrat bo najmanj eden foliklček pravi user posted image . Najverjetneje kar oba user posted image .

Andreja, zakaj se pa ti tako napadeno počutiš user posted image ? Kregati se pa meni res ne da tukaj gor, že tako imamo dovolj problemov v življenju. Ajde, nasmeh na obraz, pa počakaj, da G pride z dopusta, pa potem hop po Klomifen user posted image .

Ledenka, sem hotela napisati, če imaš ti kaj občutka, ali bo eden pikec ali bosta dva, potem sem se pa le spomnila, da si ti srečka NARAVNA nosečka user posted image .

Zarja, saj ne rabiš glasa za RR user posted image . In super, da si bolje user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu KIWI)
Neposredna povezava do sporočila: 3331
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 12:24:33   
netka34


Ojla, pupke moje....

Js sm tko zakihana in zakuhana, d ne morem niti buljit v ekran!user posted image
Zarja, a sva se nalezle?user posted image Moram pa tut js eno rečt...si res lušna punca!!

Z mojo napotnico pa je tako, da sem v petek dobila tisto od svojega gin.-za Lj. Jutri pa šibam že zjutri gor, da zahaklam dr.D za rokav. Al pa hlačnicouser posted image user posted image user posted image .
Se pa prow bojim, d bi me zgrabu kašn proljevuser posted image user posted image user posted image od živcow in straha, d me kaka sitna sestra, k ga čez vikend ni fasala, pošlje domov!!user posted image

Lara, tebi pa lepo kaže, kajuser posted image ? A še roke namakaš?user posted image user posted image user posted image

Sm pa lih študirala, kako lepo je na tem forumu, ko ni nobenih živčnih izpadov, sama pozitiva!!! Pol pa danes....user posted image user posted image Ne se pustit pupe moje!!!!!

Sonček,
kako si že velika!! No, js pa že vem, kaj se skriva not!!user posted image

Blanči, situacija??!!

Grethy, svaka čast za tako razmišljanje! Upam, da bom tudi jaz tako močna po tem postopku, če ne uspe!!

Dejzi, pri nas je isti šmorn! Pa so tvojmu dr. kaj predpisali? Mojmu nič, pa ga kr sama filam z vsem možnim, kar sm tuki pr vas zvedla, d je kul.



Vsem, ki se kdaj spomnite name, pa onim, ki sem jih brala, pa so moji možgani zej prehlajeni, pa pod psihičnim pritiskom, želim vse dobro, lepo nedeljo, veliko crtkanja, božanja.....

LP, D


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3332
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 12:28:51   
netka34

Pa, če js prow kapiram, imate nekatere kar slikice od svojih morulc pa blastocistic?? Kje pa ve to ? Prav gotovo pri dr. Rešku, ane?

Sm dobila uni dan eno mega knjigico v roke---Od spočetja do rojstva---res enkratna, pa še po tednih je-fajn za nosečke!

Pa vidim not enga fantka, ki drži v rokah svojo sliko, ko je bil še blastocista!!! UAAAAAU, si mislm, pri nas pa kaj tazga ni šans!! ??


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 3333
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 12:36:29   
arneja
Mismis, zakaj moramo ravno na DESNEM boku ležati? V čem je fora? Za ET res ni važno, kdo ga naredi, za punkcijo je pa ena punca včeraj rekla, da je npr. dr. Merlo dosti bolj grob kot naš Reško in da pri Merlu vedno krvavi po punkciji. Včeraj pa pri Rešu ni nič user posted image . No, kdorkoli ti bo že delal ET, naj ga dobro naredi user posted image . Glede slončanja pa jaz ne vem, kako boš ti zdržala, ker sem že jaz danes pomislila, da bi malo user posted image . Ampak je misel tako kot je prišla, lepo tudi morala oditi user posted image .

Sonček, super velik buši user posted image

Grem zdaj jest, pa potem naprej čvekat user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 3334
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 12:37:14   
Pija76

Joj punce, ločit se bom šla! Naš ne dovoli kave! Mater mu! Danes ga pa ne maram!

Kajši ti sam dihaj, dihaj, res se ne splača! Brez veze....Pač nič ne vš, kaj pa lahko narediš user posted image . Ti rajš misli da boš luštna in okrogla ko se dragi vrne, to naj ti bo glavna briga, ostalo nima pomena.

Kalina joj kakšen cuker!!!! Naj hitro dobi družbo.

Sisy srečno jutri, no jajč naj ne bo veliko, naj jih bo manj in te kvalitetne da Sara dobi družbo!

Blanči, Blanč kje si dragica danes?

LL kdaj boš zdaj test delala, predno greš ali ko se vrneš? Ja imaš prav, v zavetju doma ga je treba narest!

Arneja kaj kuhaš? Nejc in Neja sta uredu?

Pozdravček vsem, saj ne vem a čem v horizontalo, al k tašči, al na sprehod....prav varianta mi je najbolj domača user posted image


(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 3335
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 12:38:53   
Pija76
IZVIRNO SPOROČILO: netka34


Pa, če js prow kapiram, imate nekatere kar slikice od svojih morulc pa blastocistic?? Kje pa ve to ? Prav gotovo pri dr. Rešku, ane?

Sm dobila uni dan eno mega knjigico v roke---Od spočetja do rojstva---res enkratna, pa še po tednih je-fajn za nosečke!

Pa vidim not enga fantka, ki drži v rokah svojo sliko, ko je bil še blastocista!!! UAAAAAU, si mislm, pri nas pa kaj tazga ni šans!! ??



Ja to je res Netka super zadeva pri Reškotu, evo punce ta me je še posebej impresionirala. IN a veste da sem bila prav zadovoljna z izgledom otročkov user posted image

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 3336
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 12:40:44   
Pija76
Netka jutr dobr zahakljaj v LJ, in naj ti Luna prinese štručko. NAvijam že danes.

Mijavček pozdravček. Zadnjič sem videla tvoje slikce, super lepa nosečka!!! Srečno naprej!

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 3337
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 12:44:31   
lara light
Netkica, si spala brez kalcet, a ne?user posted image  Dej pozdravi se, ju3 fajn opravi v Lj in potem gas in dolge luči tudi ti!user posted image  

Me roke tko skbijo, al naj al ne test naredijo?
Se sprašujem, v sebi kljubujem,
v hlačke bulim, me kar poti,
si prsa gledam, me al ne slabi?
Mah si rečem, ju3 še en dan,
grem zdej ven, da opravim še kakšen plan!
Pa spet me roke zasrbijo, glih zaklenem,
pa sem nazaj, tuham, kaj če bi ga nardila,
pa kliče mama, hej, mi gremo tja...
pa me zmoti, pa sem s5 na pravi poti.
Pa se odpravim ven, kliče ena,si doma?
Pa s5 odložim torbico, spet prsti me srbijo,
ga nardim kar zdej, k mam že cajt,
spet po glav neumnosti hitijo!
Se nadaljuje...user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 3338
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 12:46:10   
blanč
Blanči, situacija??!!

je nespremenjena. Minus na testu.
Jaz imam likalni dan, joj kolk se je nabralo, moj dedec pa južno kukauser posted image user posted image

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3339
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 12:51:35   
netka34

Lara draga, pri meni so štumfe že en cajt obvezna oprema!!user posted image user posted image Ja, dobro si to spesnila!

Pija, hvala, ker mi verjameš, d verjamem!! Kar pa se kafeta tiče, js sm med nosečnostjo kr dol padala (nizek pritisk), pa mi je dr priporočala, naj kar popijem eno kavo na dan. Ne škodi, preverjeno!! Škodi le pretiravanje, ane.

Dober tek, vsem, kosite, kosilčkate, se bašete, sladkate, juhcate, pa tut tistim, ki že kafečkate, pa čikčkate!!


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3340
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 12:53:33   
netka34

Blanči user posted image user posted image user posted image , pa a sam minus, al tut teta?


_____________________________

.....V tebi se nov dan začne, kakor majhno upanje.
Vse bo prav le nasmehni se....

(odgovor članu netka34)
Neposredna povezava do sporočila: 3341
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 12:53:39   
Mijavček
O Pija, hvala pa lep pozdravček in srečno tud vam !

Larči:

Kako si me navdihnila frendica moja,
a kdaj boš na testka lulala... je odločitev le tvoja.
Kadarkoli pa  ga boš delala,
upam, da boš čez 9 mesecev zibala...

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 3342
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 13:14:04   
lara light
Mijavček, super! Sem vesela, res, da si fajn!user posted image  Upam, da zagledam plus, potem pa dalje...

Zmrzlinček si netka!user posted image  Dej en glaž vina spij, da te pogreje..aja ma si bolna, rajši čaj!user posted image

Blanč? Ju3 ponoviva?
Pridna, jaz bi tudi morala. Bom potemuser posted image

Šibam zdej, se oglasim potem!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Mijavček)
Neposredna povezava do sporočila: 3343
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 13:22:59   
arneja
Pija, kje si vas pa upam zanemarjati, vidiš, da sem spet tu user posted image . Te noge še bolijo? Zaspana si pa res verjetno tudi zaradi Prometriuma. In vremena, seveda. Brr, je mrzlo zunaj, jaz sem celo svojo rito že malo na svež zrak nesla user posted image . Do kdaj se pa maternični vrat zapre user posted image ? Jaz pa pijem kavo, ampak tisto Jacobsovo, belo user posted image .

Abra, me prav zanima, kaj je Čedo nama štimal user posted image . Ker so bili trije zarodki je ali dve punčki in enega fanta ali pa dva fanta in eno pupo naredil. Pismo, da mu nisem rekla, naj tisto ta prvo varianto - jaz tudi rabim eno pupo za šoping in čvek user posted image .

Larči, testek čimprej zjutraj user posted image . Jaz bom že ob kakšnih 7-h tule gor in hočem lepo novičko user posted image .

Kalina, ti se pa v kratkem poročiš user posted image ? Test si že kupila user posted image ? Meni je pa od zadnjič še ostal, ker je user posted image  prej prišla. Ej, čisto takšno kot je tvoja princeska, bi pa tudi jaz imela user posted image . Noro lušna pupika user posted image .

Sisy, čimveč celic jutri pa čimmanj se tresi, bo šlo lažje mimo user posted image . Pa kakšen Ketonalček, pa bo user posted image .

Kiwi, ja, tvoja celica je potem Schumi celica user posted image .

Mijavček, pridna, da si že vse nabavila user posted image .

Jao, Kajsica, tvojemu so pa talibani bazo raketirali user posted image ? Mene bi še kap zadela user posted image . Res si pogumna user posted image .

Lara, meni tudi ta Prometrium ven teče kot nor, prav bedno user posted image . Si pa ti naša super pesnica user posted image . Prav z veseljem prebiram tvoje stvaritve user posted image .

Netka, pa kaj vam je zdaj punce, da ste vse prehlajene user posted image ? Pa jutri dobro dr. D zahakljaj user posted image . Samo ne preveč, da ne bo Miska ljubosumna user posted image . Slikce nam pa Reško na tisto obvestilo za ginekologa sprinta - super zadeva user posted image . Ja, naši otročički se bodo lahko gledali, kakšni so bili v parih dneh po spočetju user posted image .

Haha, Pija, tvoj ti ne dovoli kave user posted image ? Si predstavljaš - razlog za ločitev: mož mi ne dovoli piti kave user posted image . Pri nas so včeraj in danes kalamarčki padli, da ja N & N pomagamo pri vgnezditvi user posted image . Daj slikce tvojih pikic v album, please user posted image . Jaz sem bila maja tudi čisto fascinirana, ker mi nobena punca ni prej povedala za te slikce.

Blanč, nič, potem pa čez tri mesece ponovno v boj za plusek user posted image . Itak si močna punca user posted image .

Pupike, zdaj pa midva šibava. Se slišimo jutri in hočem prebrati, da je Lara črtico nalulala user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu Pija76)
Neposredna povezava do sporočila: 3344
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 13:26:42   
Kalina

Hehe, punce, jaz sem porocena ze 4leta, moj brat se poroci 4.10. user posted image

Ja nasa miska je ena lepoticka, sam je pa tako zivahna, zlehtna in prebrisana. Vcasih sploh verjet nemorem, da je stara KOMAJ dobri 2leti, ker obnasa se kot nek odrasel clovecekuser posted image


_____________________________

...potem so mi jo otrplo in jokajočo položili v naročje.
Prvič sem jo stisnila k sebi in jo poljubila.
Instinktivno se je umirila in me popolnoma zasužnjila s svojim laskanjem moji moči.

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3345
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 13:32:36   
nokes
jao, jao, vsaki sem namenila lepe besede, pa pisala sem tale post ne vem če ne eno uro, prebrala vse za nazaj, pol pa ...we are sorry??user posted image user posted image

dragice, saj veste, trepetam, navijam, skačem od veselja in spodbujam! user posted image  čakam na jutrišnje super novičke user posted image

pozdravček vsem!

_____________________________

nokes

(odgovor članu Kalina)
Neposredna povezava do sporočila: 3346
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 13:38:27   
DaisyE
IZVIRNO SPOROČILO: arneja
Kiwi, ja, tvoja celica je potem Schumi celica user posted image .



user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Mene bo pobralo.

Netka nič mu ni dal, nič mu ni predpisal, kar je itak, se mi zdi standardna praksa. Daj ti meni povej, kaj so s tabo na GK LJ počeli, glede na to, da imava podobno situacijo. Da vem, kakšen je standarden neReš postopek.

Slikice dajo pa v MB in v PO.

Pija, daj mu še eno šanso, pol pa če bo še naprej tako strog, se pa kar loči. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 3347
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 13:40:29   
ledenka
sam moje nedeljsko lepotičenje opravim, ve pa tolko naklamfate user posted image  sem se fino skopala (v prijetno topli, nikakor ne prevroči vodi - predno katero zaskrbi user posted image ), dlake mi poganjajo kot nore user posted image  sem bila kot medved. pa neki sem lačna user posted image  

pija, če ti kavica diši, jo kar daj, tudi v nosečnosti pravijo, da do 3 na dan lahko user posted image  g. Ledenkota pa ne bom vzela zraven, bo preveč živčen user posted image  raje potem, ko bo jasno, da je vse ok

lara, ti si res pesnica user posted image  mijavček se je pa nalezla od tebe user posted image

kalina, ful lepa pupika user posted image

žiži, ga ni upošteval, nas pa pelje v Celje na izlet user posted image  upam, da tudi na kako dobro kosilo user posted image

mišmiš, sej veš, kako je pri meni - pridem, če ne pride kaj vmes user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 3348
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 13:41:21   
DaisyE
Medrol se predpisuje, če gre za tako dober imunski sistem pri ženski, da zarodke zavrača kot tujke vse po vrsti. Če še do tega, da bi se moje telo lahko odločilo kaj zavrnit, ne pridem, potem verjetno ni smiselno jemat Medrola. user posted image user posted image user posted image  Face. user posted image user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3349
   RE: IVF/ICSI september, oktober
14.9.2008 13:45:04   
ledenka
Daisy, a s tole dieto od Hope si poskusila? ker to ti lahko izbolja kvaliteto celic.

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu DaisyE)
Neposredna povezava do sporočila: 3350
Stran:   <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  132 133 [134] 135 136   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Kako prepoznati vgnezditveno krvavitev?
Kako lahko prepoznamo vgnezditveno krvavitev in kako se loči od menstruacije?
3D/4D ultrazvočni pregled obraza
Kaj lahko vidimo s 3D/4D ultrazvočnim pregledom obraza pri plodu?




imena
luncaa

katero ime za punčko???

Kaja (31%)

Ela (45%)

Lia (24%)


Število vseh glasov: 216

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!