|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 18:48:40   
blanč
Lara, ne jaz ta postopek abstiniram od vsega, tj., vitaminov, aspirina... samo nujno potrebno in se trudim živeti čimbolj normalno. Jaz tudi upam, da naju bo jutri pri atu kaj čakalouser posted image

(odgovor članu gloria)
Neposredna povezava do sporočila: 626
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 18:54:08   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: M.L.B.K.

Zarja - ne klič hudiča - pol bo pa ziher pršu

No, drage moje, mene je pa tale Menogon čisto uničil - če odmislim flek, ki sem ga pridelala na trebuhu, in tiste malo manjše a vseeno boleče na ritki me je včeraj čisto povozili - imela sem povišano temperaturo, bilo mi je slabo - skratka za umret. Danes je sicer nekoliko bolje, sam sem še vedno kot cunja - no upam, da se bo stanje kmalu izboljšalo

mlbk dan dva pa bo boljše, jaz sem bila na gonalu pa mi je blo tud slabo........sem celo klicala v bolnico, če je to ok, pa sem dobila odgovor, češ da sem prva, ki je kaj takega doživela. Če verješ......jaz sem bolj občutljiva user posted image user posted image user posted image

Glede user posted image  pa maš mogoče res prav. Že ponavljam NOČEM JE NOČEM JEuser posted image user posted image user posted image -TEH MANTR MAM ŽE TOLK

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 627
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 18:55:08   
blanč
Zarja kolk ti pa zamuja?

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 628
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 18:55:51   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Lara, ne jaz ta postopek abstiniram od vsega, tj., vitaminov, aspirina... samo nujno potrebno in se trudim živeti čimbolj normalno. Jaz tudi upam, da naju bo jutri pri atu kaj čakalouser posted image

kaj je zdaj to neka negativna energija....jaz copram in cumpram za vaju, da bodo jutri vsi vajiniuser posted image .......dajta maluser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 629
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 18:58:46   
lara light
user posted image user posted image user posted image  le kje jih stakneš?user posted image user posted image user posted image

Blanč, pa ti je aspirin predpisal? In Prometrij?

Gloria, ti si največja faca...ona pa še k frendici po cotke, pa sem, pa ke...super si!!user posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 630
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 18:58:49   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

Zarja kolk ti pa zamuja?

ja morala bi prit 29/8. Do zdaj je bla točna ko urca. Res vedno zjutraj ob 9. (obvezno med kakim sestankom, kjer je treba stat) na 30 dni. To pomeni, da zdaj zamuja malo.....sam jaz sem tooooooolk sitna, da vam bom živce tu gor spilauser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 631
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:00:55   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
, ti si največja faca...ona pa še k frendici po cotke, pa sem, pa ke...super si!!user posted image

Gloria, le kaj si tvoj srček misli......user posted image mal jo moram zbrcat..pa bouser posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 632
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:03:21   
blanč
lara, ja mam predpisam prometrium in estrofem vsakih 8 ur.
Zarja obljubim, da jo jutri dobiš že cumpramuser posted image

< Sporočilo je popravil blanč -- 3.9.2008 19:04:31 >

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 633
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:05:11   
Pija76


Drage moje,

ju3 je akcija, tudi jaz močno močno navijam za vse jutrišnje akterke, pa za vse čakalke, naš mamilašice in trepetalko. Ena ki čaka da se jutri ulije, una k se je danes nakazala, upam, da je le lažnji preplah.

Dajamaja user posted image , to nekaj pomeni ti rečem! Malemu lubčke od mene za RD. A si pol v petek pri atu zjutraj?

Hvala vsem za vzpodbude, se mi zdi da smo tolk optimistične kot še nikoli! Pa sej imamo za kaj bit, ta mesec bo dobeeeeeeeeeeerrrrrrrrrrr!!!!

Pozdravček do kasneje.....

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 634
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:05:31   
arneja
MLBK, potem verjetno že dobro reagiraš na Menogon, če imaš takšne stranske učinke. Te po jajčnikih že kaj špika? Mene kao nekaj, samo ne vem, če ni to bolj še moja domišljija user posted image . Kako si pa na Gonal odreagirala? Bolje kot na Menopur? Koliko celic si imela?

Glava me je zdaj na srečo nehala boleti. Mogoče je pa vreme krivo.

Lara in Blanč, tudi jaz naviiiijam za jutri user posted image

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu taraji)
Neposredna povezava do sporočila: 635
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:12:15   
arneja
Hedi, se strinjam, da sta tvoja cukrčka prekrasna user posted image . In tudi jaz bi takoj imela takšne slikce user posted image .

Abra, ti pa že skoraj pet mesecev srečka nosečka user posted image ? Uau user posted image .

Gloria, tvoj bebek bo pa res zdaj zdaj tu user posted image .

Blanč, ti pa tokrat nič vitaminov nisi jedla, pa si imela tako dober rezultat?

Zarja, tvoje slikce so res hudo zabavne user posted image . Tole je pa sploh lepo videti user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 636
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:14:02   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: blanč

lara, ja mam predpisam prometrium in estrofem vsakih 8 ur.


Blanč kako prenašaš estrofem?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 637
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:14:30   
arneja
Iščem novo slikco zase, pa sem našla tole [link=http://images.google.si/imgres?imgurl=http://www.knaresborough.co.uk/hdns/ladybrd.jpg&imgrefurl=http://www.pesnik.net/component/option,com_fireboard/Itemid,128/func,view/id,10136/catid,10/limit,50/limitstart,50/&h=211&w=250&sz=8&hl=sl&start=502&sig2=SV2kWYFYQUfjCB19pK6TmQ&um=1&usg=__VW6yQHhTtFxywHi24hfnnIX6Nu4=&tbnid=2RqAvjXgfZ8Q2M:&tbnh=94&tbnw=111&ei=ucW-SK2hAYm-1wb_4aCMDw&prev=/images%3Fq%3D%25C5%25A1torklja%26start%3D500%26ndsp%3D20%26um%3D1%26hl%3Dsl%26rlz%3D1T4PCTA_enSI285%26sa%3DN][/link]. Dejzi, ti je všeč user posted image ?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 638
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:14:58   
arneja
Ah, ni uspelo user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 639
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:16:04   
zarja1
Arneja ne vem, če ti že imaš kakšnega user posted image  doma. A najbolj na svetu si želim glih tisto slikco doživet. Saj jo bova, a ne?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 640
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:16:51   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Ah, ni uspelo user posted image .

probaj si jo kam drugam skopirat ali pa najprej 2 x klikni in jo samo navidezni copy.....

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 641
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:17:27   
arneja
Nimam še bebike user posted image . Itak, da bova tisto slikco doživeli. Mogoče ne bosta dva otročička, eden bo pa sigurno user posted image .

Kaj pa zdaj, mi bo uspelo kopirati? [link=http://www.knaresborough.co.uk/hdns/ladybrd.jpg][/link]

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 642
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:18:26   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: arneja

Nimam še bebike user posted image . Itak, da bova tisto slikco doživeli. Mogoče ne bosta dva otročička, eden bo pa sigurno user posted image .

Kaj pa zdaj, mi bo uspelo kopirati? [/link]

ja to tvojo štorkljo bo treba poklicat.......katera je iz Murske????? NAJ SE TAKOJ JAVI[user posted image


< Sporočilo je popravil zarja1 -- 3.9.2008 19:20:21 >


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 643
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:20:23   
dobrovoljčica
Ooj.
Da se malo oglasim.
Pri nas imamo UZ po testu 16.09. Ti dnevi se vlečejo kot kačice. Še celih 13 dni. Počutje čisto drugačno kot pred pol leta. Ej babe ne vem kaj je to,  me peče po grlu kot zgaga. Spim kot dojenček vsak dan po šihtu potrebuje dve uri, da pridem k sebi. Zvečer pa tudi v posteljo s kurami.
Vsak dan prestrašena gledam na mini vložek kakšen je izcedek, saj se mi je prejšnjič pojavil na dan testa, naprej pa že veste.
Dobro, da sem v službi in malo manj mislim na slabe stvari.

Še ena vesela novica. Potem greva z dragim eno dojenčico zapit ( jaz s sokom se razume), se je včeraj kolegici rodila hčerka Anika. Jupi.
Imejte se lepo.

Lara L. držim pesti, da jutri pobereš tvoje korenjake in jih pripelješ domov.
Kot vse ostale pravijo ni važna kvantiteta, ampak kvaliteta.
Boš vidla, da bo. Bo bo, verjemi v to.
Oktavija naredi test,ker me že prov firbec matra kaj se dogaja pri tebi

Pa pa

(odgovor članu blanč)
Neposredna povezava do sporočila: 644
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:21:03   
arneja
Mogoče, če vse naenkrat pokličemo štorkljo, nas pa res usliši user posted image . Prekmurke, boste pomagale klicati user posted image ?

Še enkrat poskusim prilepiti, potem pa neham.

user posted image

Aha, zdajle pa bo user posted image . Torej, Dejzi, ti je všeč?

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 645
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:21:38   
sonček85

user posted image user posted image user posted image user posted image

navijam za jutri



_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 646
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:22:45   
arneja
Dobrovoljčica, zgaga je menda tipičen nosečniški znak. Tako, da kar pozabi na to, da bi kaj šlo lahko narobe, in zapij Aniko user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu dobrovoljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 647
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:23:24   
zarja1
Lara in Blanč nič ne mučita Reškotove ritke....zdaj vama bo ratalo, pol ga bosta pa moraleuser posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu dobrovoljčica)
Neposredna povezava do sporočila: 648
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:24:22   
DaisyE
Jaz vas ne folgam. Bom mogla očitno kak pir popit, pol bo šlo pa lažje. Al kako?

Pija, čestitam za dober vmesni rezultat.

Larica ljubica, sem brala in brala in se mi kar smiliš. Pa ne zaradi treh jajčk, pač pa zaradi boleče in tečne punkcije. Tista tri jajčka so pa čisto ok. Če si prebrala sisy, je ona napisala, da je mela tri, ko je zanosila. Malo nad tabo. A boš jutri kar vse tri pohopsala. Jaz sem se že v prejšnjem postopku odločila, da če mi kdaj po slučaju rata prit do trej zarodkov na dan ETja, hočem vse tri. Sanja svinja kukuruz. user posted image user posted image user posted image

Obema, tebi in blanchy želim, da jutri lepo prevzameta otroke, da lepo počvekata, atetu pa povejta, naj malo oladi. Ga čaka še veliko dela v septembru in oktobru.

Dajči, čestitke za user posted image . Pol si jutri zjutraj pri atetu? Bom navijala, ko se bom mem vaju peljala? Al se kar sama pičiš doma, ko si že zverzirana.

Saj se ful sfalila, ampak dejansko...to je tumač zame.

Navijam ko pri norcih user posted image user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 649
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 19:25:24   
DaisyE
Zelo všeč arnejča. user posted image

_____________________________

God grant me the serenity to accept the things I cannot change, courage to change the things I can and the wisdom to know the difference.


(odgovor članu arneja)
Neposredna povezava do sporočila: 650
Stran:   <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  24 25 [26] 27 28   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




Ime za deklico?
kr_ena2

Katero ime bi izbrali za deklico?

Lana (45%)

Ajda (35%)

Iris (20%)


Število vseh glasov: 268

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!