|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 10:43:48   
lara light
Lepotičke moje, zlate ste! Hvala za vse lepe želje, misli...user posted image
Zdaj pa, da še razložim, zakaj sem bila/sem tako žalostna. Ni problem v 3 celicah, čeprav sem iemla zadnjič 4 z manjšimi dozami. Kakorkoli, ni to.

Endometrioza je zajela jajčnike zgleda in namesto, da bi bila tam tekoča snov, je našel gosto zmes, ki je nikakor ni mogel potegnit ven. Številni vbodi, res, ni bilo konca, najprej je mislil, da aparat ne dela....skratka zelo dolgo in boleče. Mehur sem pred tem izpraznila, pa je bil videti na UZ poln...ne vem, če ni malo hiperce zraven...ju3 grem nazaj gor, na et...ne vem, kako bom prenesla niti to, ker me vse boli...upam, da danes malo mine. Mene je bolj kot vse ta enometrioza zelo presenetila v neg. smislu...nisem še požrla dol tega kislega knedla...sem mislila, da se je stvar potuhnila. Bom še govorila z Rešem, kaj bi natanko to bilo...slabo se počutim, noge me bolijo, kot bi imela gripo, da ne govorimo trebuh...hodim sključeno, ker me vse veže noter...boh pomagej sem.
Punkcija, ki sem jo imela zadnjič ni bila nič. Malo neprijetno, zdaj pa hudouser posted image
Navijam za vseuser posted image
Moram še prebrat za nazaj...hvala vam za vso podporo. Ju3 vas spet rabimuser posted image ...grem se malo stegnit na posteljo, ker mi ta pozicija ne paše.
Pa pauser posted image


_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 576
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 10:46:52   
Shuka
Larči - naj ti te težave danes minejo, da boš jutri nared za svoje zarodkeuser posted image

_____________________________

Pot ni vedno rožnata, je pa cilj zato toliko lepši.

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 577
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 10:49:17   
Abra
Lara user posted image user posted image si pa res bogica. Pa kako se ta E tko hitro razpase, pa to ni res. Počivaj, da boš jutri pripravljena na pikici. Danes komot lahko kako protibolečinsko tableto vzameš, da ne boš tko trpela. Jaz močno, močno navijam in mislim nate. user posted image

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 578
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 10:49:55   
lara light
Sreda, 03.09.
Pija76 - UZuser posted image  
T1979 - UZ- bravo za stopkouser posted image

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

hedi - kolk sta luštna tvoja dva čmrlčkauser posted image user posted image


prelepa... hvala hedi!!user posted image

Zarjica, nisem sposobna mantrat...dej reci ji, presneta baba, vedno v isto oblečena, nikol prijazna, prikaž se že, da te primem za roge! Al pa zgin in se prkaž, ko ti pozvonim!user posted image

Shukica, kako si ti? Saj bo, ne skrbi preveč zame...čuvaj zase močiuser posted image

Mismis, Abra in Lučka in želvica in gigi in ledenka, pa daisy in mlinčka in cel kup k vas nisem naštela...rada vas imam in čakam na mostec!user posted image
Grem nina nanauser posted image

_____________________________

Strah sega do tja, kjer se začne neizbežno; od tam naprej izgubi ves smisel.
Coelho

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 579
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 11:04:55   
nokes
ojla babuške,

kolk se dogaja!

lara, drži se danes in upam, da bolečine do jutri popustijo, da boš pripravljena na svoje pikice!

pija, naj folikli rastejo in se še kakšen pokaže na naslednjem UZju

t1979, bravo za stopko in naj bodo folikli polni in kvalitetni!!

uf, jutri pa bo napeto! blanč, se kaj rihtaš za otroke??

oktavija, ne še obupat, naredi test in boš videla, kako kaže. močno držim pesti zate!user posted image

hedi, sem pogledala tvoj album, iiiii, maš pa čist iste slikce, kot jaz!user posted image , no test sva delali različen. lepo rasteta pikeca mikeca!

gloria bi se pa danes po moje že lahko oglasila!!

zarja evo ena štajerska zate:

Ki te hodiš ti hudič,
Da ne morem mirno spat,
Niti ga ne morem srat,
Hitro pridi al pa nič!
 
Te pa pijem litre vina,
Pa na silo nekaj migam,
Mojga gnavim za en s**s,
Nehala sem biti fina!
 
Ki te hodiš ti rdečka,
Te 'm na g***c, če ne prideš,
Če pa zamudiš za leto,
sem pa itak že nosečka!
 
vsem ostalim en lep pozdrav, tudi jaz čakam na mostec!! takrat pa, upam, da bom ready!




_____________________________

nokes

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 580
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 11:34:41   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

IZVIRNO SPOROČILO: Shuka

Sam ti si štajerka, a bo šla teb ta lublanščinauser posted image user posted image   al ti eno štajersko spesnim  user posted image  

saj bo šlo.....delat veliko z ljubljančani.....lahko pa eno za dušo pristno mariborskouser posted image user posted image user posted image

Čuj ti tota vražjerdečka,
nehaj me zaje.bavljati,
če misliš priti se prikaži,
če ne ostani tam kjer si.user posted image user posted image user posted image

Tko mal na pol je user posted image user posted image


ne čist ok je. Si smešna ti bi se lahko še za tapravo mariborčanko pod krinko izdajalauser posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Shuka)
Neposredna povezava do sporočila: 581
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 11:39:12   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: Abra

Lara user posted image user posted image si pa res bogica. Pa kako se ta E tko hitro razpase, pa to ni res. Počivaj, da boš jutri pripravljena na pikici. Danes komot lahko kako protibolečinsko tableto vzameš, da ne boš tko trpela. Jaz močno, močno navijam in mislim nate. user posted image

Lara je Abra tolk meni podobno napisala, da se kar pod to podpišem. Mislim nate!user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 582
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 11:41:04   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: lara light
Zarjica, nisem sposobna mantrat...dej reci ji, presneta baba, vedno v isto oblečena, nikol prijazna, prikaž se že, da te primem za roge! Al pa zgin in se prkaž, ko ti pozvonim!user posted image

pa glej kaj energije še imaš.....to mi delaj. Draga jutri je tvoj dan. Pol boš pa itak user posted image  in tud ta E se lahko pod nosom obriše.user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu lara light)
Neposredna povezava do sporočila: 583
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 11:42:37   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: nokes
zarja evo ena štajerska zate:

Ki te hodiš ti hudič,
Da ne morem mirno spat,
Niti ga ne morem srat,
Hitro pridi al pa nič!
 
Te pa pijem litre vina,
Pa na silo nekaj migam,
Mojga gnavim za en s**s,
Nehala sem biti fina!
 
Ki te hodiš ti rdečka,
Te 'm na g***c, če ne prideš,
Če pa zamudiš za leto,
sem pa itak že nosečka!
 

Pa bravo Nokes!!!!! A ti tud rabiš novo službo, te kar z Laro in Schuko vred mi vzamemo!!!!user posted image user posted image user posted image
Kje si tolk časa hodla? Kaj je novega?

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu nokes)
Neposredna povezava do sporočila: 584
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 12:20:23   
sonček85
lara light :veliko sreče jutri in poročaj nam kako bo.srečnouser posted image user posted image user posted image user posted image za srečouser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Sem to kar sem;)
ALEKS 23.4.2009 <3
TIA 23.10.2012 <3

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 585
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 13:46:32   
mismis
Kam je pa ta naša tema danes padla, alo bejbe hitro navijat za vse čakalke, sinfarke, špikarke, trepetalke in nosečke

user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu sonček85)
Neposredna povezava do sporočila: 586
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 13:48:26   
oktavija
Evo nas!!! Sej full navijamo za vse!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 587
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 13:52:11   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Daj Oktavija vidim te........si šla po test al ti ga kar jaz prinesem........


Lubika moja kaj naj s testkom... danes je teta rahla jutri zjutraj bo pa lila kot iz škafa.... če jo jutri ne bo, pol bom pa šla kupit testek... ampak tako je čist vedno... pa prsi me tudi bolijo... pa temperaturo sem imela včeraj... v glavnem teško verjamem v kak čudež....

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 588
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 14:02:51   
mismis
Oktavija,

saj ni kaj drugega za narediti kot čakati, mogoče če so do jutri ne bo vlila, je še upanje.
Če se ne motim, si danes  že 31. dan ciklusa, vendar pa imaš cikluse dolge do 33 dni.
Torej mislim, da je najbolje, da s testom počakaš do petka.

Sicer pa močno stiskam pesti, da boš ti naša nova septemberska nosečka user posted image

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 589
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 14:09:40   
dajamaja
No, pa je le prišla ... in itak, da vam moram to promptno javit ... user posted image
Se prijavim ... pa ma kolega vprašanje... ... minimiziram, zašibam k njem, da me ne prehiti... in ostane Zanositev na dnu ekrana ... uleti direktor ... prot moji mizi .. jaz pa ne in ne za njim ... prid sem, da tole pogledava ... kaj se naj zdej čez ekran vržem al kaj ???? ... skratka, tole vam pišem v Wordu, če mi rata bom kopirala ... user posted image
 
Je pa M le prišla in jutri začnem nov krog ... točno 16 let po rojstvu prestolonaslednika!!!!

(odgovor članu mismis)
Neposredna povezava do sporočila: 590
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 14:26:15   
mismis
Dajamaja, pa je le prišla, ta tečka smotana. user posted image user posted image
Torej kdaj se začneš špikati  in kdaj imaš prvi UZ

_____________________________

"Če ne moreš pomagati, nagajaj.
Važno je, da si zraven!"

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 591
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 14:27:16   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

IZVIRNO SPOROČILO: zarja1

Daj Oktavija vidim te........si šla po test al ti ga kar jaz prinesem........


Lubika moja kaj naj s testkom... danes je teta rahla jutri zjutraj bo pa lila kot iz škafa.... če jo jutri ne bo, pol bom pa šla kupit testek... ampak tako je čist vedno... pa prsi me tudi bolijo... pa temperaturo sem imela včeraj... v glavnem teško verjamem v kak čudež....

daj ti toleuser posted image k meni pošlji, pa naj tebe pri miru pusti!!!!!!!

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 592
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 14:28:11   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja

No, pa je le prišla ... in itak, da vam moram to promptno javit ... user posted image
Se prijavim ... pa ma kolega vprašanje... ... minimiziram, zašibam k njem, da me ne prehiti... in ostane Zanositev na dnu ekrana ... uleti direktor ... prot moji mizi .. jaz pa ne in ne za njim ... prid sem, da tole pogledava ... kaj se naj zdej čez ekran vržem al kaj ???? ... skratka, tole vam pišem v Wordu, če mi rata bom kopirala ... user posted image
 
Je pa M le prišla in jutri začnem nov krog ... točno 16 let po rojstvu prestolonaslednika!!!!

povej recept kako jo čimprej dobišuser posted image , da še jaz probam,,,,,,,

........spet bom zadnja user posted image

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 593
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 14:39:28   
zarja1
čakamo poročilo babe....
Sreda, 03.09.
Pija76 - UZ
T1979 - UZ
 
user posted image  


_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 594
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 14:50:06   
T1979
Zarja1 saj sva že obe poročali. user posted image

Danes pri meni pade stopkauser posted image , punkcija v petek. user posted image

(odgovor članu zarja1)
Neposredna povezava do sporočila: 595
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 15:14:06   
Abra
IZVIRNO SPOROČILO: dajamaja
Je pa M le prišla in jutri začnem nov krog ... točno 16 let po rojstvu prestolonaslednika!!!![/size][/color][/font]

user posted image user posted image to pa ziher neki pomeni user posted image Dober štart jutri!

Da ti ne bo šef nadure skenslal, ker bo mislil, da takrat samo na netu visiš user posted image vsaj dolgcajt vam ni user posted image

Zarja, tut tvoja bo prišla, saj vidiš, da vedno pride user posted image


(odgovor članu dajamaja)
Neposredna povezava do sporočila: 596
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 15:40:59   
T1979
Ker se jutri ful dogaja, bo kar treba začeti navijati.
 
Torej GO, GO vse po vrsti. Jutri pa vse na raport.
 
user posted image user posted image
  
Čertek, 04.09.
Ozone - UZ
Baci - UZ
Blanč - ET
Lara Light - ET
Bozza - punkcija
 
user posted image

(odgovor članu Abra)
Neposredna povezava do sporočila: 597
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 15:47:48   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

Evo nas!!! Sej full navijamo za vse!!!!
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Jaz tudi navijam
user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 598
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 16:01:11   
arneja
Mene pa danes tako glava boli, da je za popenit user posted image . Bo tale Gonal verjetno kriv. Se moram pa pohvaliti, da sem si prejle naredila zelenjavni sokec user posted image . Je pa še vedno nagravžen user posted image .

Joj, Lara, kako je pa tebe moralo boleti user posted image . Danes čimbolj počivaj, da boš jutri spočita pikici sprejela user posted image . Blanči, ti tudi user posted image .

No, Dajamaja, pa je tudi tvoja user posted image  tu user posted image . In to na sinetov rojstni dan. To mora sigurno nekaj pomeniti user posted image .

_____________________________

Veš, kaj? Enkrat bo uspelo!!!

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 599
   RE: IVF/ICSI september, oktober
3.9.2008 16:20:12   
zarja1
IZVIRNO SPOROČILO: T1979

Zarja1 saj sva že obe poročali. user posted image

Danes pri meni pade stopkauser posted image , punkcija v petek. user posted image

sem zgleda prešvicala...sorry

_____________________________

Horny Teddy

(odgovor članu T1979)
Neposredna povezava do sporočila: 600
Stran:   <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  22 23 [24] 25 26   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.
Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...




Izbor imen
crno_bela

Katero ime bi izbrali?

Tadej (36%)

Dominik (23%)

Aleksander (41%)


Število vseh glasov: 181

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!