|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 16:27:28   
ledenka
aqua, v Oktavijinem podpisu imas geslo user posted image  

no, pa imam kosilo. bucke sem spekla v ponvi, cakam, da se malce ohladijo, in potem jih bom pojedla v solati user posted image  njami!

Se*, pri mojem imam popolno prepoved buck user posted image  zato jih delam samo, ko se sama user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4076
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 16:36:11   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

aqua, v Oktavijinem podpisu imas geslo user posted image  

no, pa imam kosilo. bucke sem spekla v ponvi, cakam, da se malce ohladijo, in potem jih bom pojedla v solati user posted image  njami!

Se*, pri mojem imam popolno prepoved buck user posted image  zato jih delam samo, ko se sama user posted image




kolk sem jaz bond......... me je že kar mal sram.......... user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4077
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 16:52:00   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

kolk sem jaz bond.........


James Bond user posted image user posted image user posted image  

sorry, tole je ena od teh nasih legendarnih tipkarskih napak user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4078
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 16:53:23   
pikapoka2
Erin, ČESTITAM !!!!!!!!!!! user posted image user posted image user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Tilen? Res? Lepo ime user posted image
Sem opazila, da je trajalo... malo dlje...
Lepo se stiskajta s tvojo malo štručko..aja, pa atek tudi! Tudi njemu čestitke!
Si vas kar predstavljam kakšno veselje...user posted image user posted image user posted image
... ko si opomoreš in najdeš čas, pa slikice...user posted image


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4079
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 16:54:50   
pikapoka2
user posted image user posted image user posted image  ledenka ga že serjeuser posted image user posted image user posted image
Ista kot LuNa...user posted image
Kje pa je LuNa????????user posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4080
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:00:44   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

kolk sem jaz bond.........


James Bond user posted image user posted image user posted image  

sorry, tole je ena od teh nasih legendarnih tipkarskih napak user posted image



pizuser posted image ja......... še ene besede ne znam več prav napisat............user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4081
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:04:20   
ledenka
LuNa nasa je lost in space user posted image  z dopusta je ze nazaj, kaj dosti pa se ne oglasa.

Pikapoka, kako si kaj ti? user posted image  

Aqua, se zgodi! sploh ce hitreje pises kot mislis user posted image user posted image user posted image  



_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4082
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:06:36   
pikapoka2
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

hm, sem nekaterim poslala geslo, pa ne vem, komu - kar pocukajte me user posted image


ku ku user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4083
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:08:13   
pikapoka2
jaz sem super, hvala!! user posted image

le da se bom počasi začela kotaliti... user posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4084
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:21:47   
pikica36
hoj punce- uspela nardit album
oktavija tvoje sem pa tud pogledala- prava Brbika- ni kajuser posted image user posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4085
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:25:23   
pikapoka2
user posted image  pikica, album že, kaj pa geslo user posted image

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 4086
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:26:18   
oktavija
user posted image Hvala punce moje, sam meni je res nerodno od vseh komplimentov...user posted image

Sej se vidi da sem zelo BLOND!!!user posted image user posted image user posted image

Pikica kaj pa tvoje geslo???

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu pikica36)
Neposredna povezava do sporočila: 4087
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:27:49   
oktavija
user posted image user posted image user posted image  Pikapoka tvoj buši pa pridno raste a neuser posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4088
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:29:00   
ledenka
pikica, lepa nevestica user posted image user posted image user posted image  pa tvoja obleka mi je tud vsec user posted image  sploh barva krila user posted image  

pikapoka, a morfologijo si ze imela? user posted image  hocem vedet spol user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4089
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:29:02   
oktavija
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

aqua, v Oktavijinem podpisu imas geslo user posted image  

no, pa imam kosilo. bucke sem spekla v ponvi, cakam, da se malce ohladijo, in potem jih bom pojedla v solati user posted image  njami!

Se*, pri mojem imam popolno prepoved buck user posted image  zato jih delam samo, ko se sama user posted image


Jaz sem tudi hotela bučke pečt pa mojega lubija želodec boli in sem se odločila skuhat zelenjavno juhico z veliko mesa....user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4090
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:33:08   
Fargesia
pikapoka, lep bušiiiii!!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4091
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:34:42   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

pikapoka, lep bušiiiii!!!!


se kar podpisem user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4092
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:37:30   
pikapoka2
Ledenka, lepe slikice!  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
Hvala za geslo

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4093
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:38:08   
ledenka
punce, jaz pa jazzziko pogresam user posted image  pa sem jo videla gor user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4094
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:39:15   
pikapoka2
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

pikapoka, lep bušiiiii!!!!


se kar podpisem user posted image user posted image user posted image  


Hvala! user posted image
To je moj ponos! In sreča user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4095
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:48:05   
pikapoka2
madonca, pikica user posted image  ste imeli pa lepo nareto! user posted image
Prav lep parček sta user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4096
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 17:51:40   
Serendipity
pikapooookaaaa user posted image - a tebe bomo pa tudi za ušeska, ker te ni nič gor. Buški je pa user posted image  

Pikica - *smijlizizbuljenimiočkami* kk sta luštna! Obleka je wau! Sem si te pa ksoraj tak predstavljala .. no, z rahlimi popravki (beri vražičkovi rogeci user posted image user posted image user posted image ) Šopek!! kk je dober! Eden najbolj domiselnih šopkov ever! user posted image

E, pa ve ste vse prave pičkurice! Ko se bomo dobile bojo dedci v okolici vse učke ven vrgli, ko bodo videli take lepotičke na kupu! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 6.8.2008 17:52:27 >

(odgovor članu pikapoka2)
Neposredna povezava do sporočila: 4097
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 18:08:04   
oktavija
user posted image user posted image user posted image user posted image Se* se strinjam s tabo VSE borke ste take lepe punce, za dol padit!!!user posted image user posted image user posted image

Pikicauser posted image user posted image user posted image user posted image lepa obleka, lep par, vse lepo!!!!

Punce moje jaz sem pa malo žalostnauser posted image , vse ste tako lepe v poročnih oblekah, in vse ste imele tako lepo organizirano.... Midva pa sva se novembra morala zadekat ker je bilo mrzlo, pa časa za organizacijo ni bilo tako da nas je na poroki bilo samo 10....user posted image  No sej imeli smo se pa vseeno fenomenalno!user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image Se bova mogla ženit še enkrat, da bom tudi jaz lahko pokazala kako lepo fotko in šopek in oblekico in.....user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4098
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 18:12:56   
Serendipity
oktavija -  a ti si resna? user posted image  Ne nori - to je bil tvoj novemberski dan, poseben dan, ki je vama pomenil največ. Vajin dan. Mogoče je bil mrzel, siv novemberski dan ... ampak vajina srca so cvetela in vidva sta cvetela (kar je očitno s slikic user posted image ). Kaj bi s sončkom, ko je v srcu led? Raje naj bo led zunaj in sonček v srcih.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4099
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 18:13:57   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

No sej imeli smo se pa vseeno fenomenalno!user posted image seveda, se vidi z vajinih učk!
user posted image user posted image user posted image user posted image Se bova mogla ženit še enkrat, da bom tudi jaz lahko pokazala kako lepo fotko in šopek in oblekico in.....user posted image user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  jaz navijam za rdečo! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4100
Stran:   <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  162 163 [164] 165 166   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




stvari za v porodnišnico
s1o2

zdravo ... zanima me kaj ste vse uzele za v porodnišnico s seboj ?? hvala za odgovore

. (89%)

. (11%)


Število vseh glasov: 64

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!