|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:54:47   
aqua77
jap, za v drugo se že ne bom delala nedolžne....... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

sexi, je moje drugo ime......... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4026
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:56:10   
Serendipity
Ja, jaz sem v zakon stopila kot nedolžno, prekmursko dekletce. V drugo več ne bom mogla očke farbat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4027
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:57:32   
pikica36
user posted image user posted image  face ste. album naredim ko pridem domov.

špelči, a praviš deviceuser posted image user posted image user posted image jauu pol res nobena ne bi imela bele oblekeuser posted image
no, ko sem se poročila prvič sem imela belo obleko, zdaj pa se mi ni zdelo primerno in sem imela rdečo in bel korzet.
se** ni panike- par napolitank gor ali doluser posted image (če verjameš)user posted image

jaz tud bi rada sam šlauheke dol spravlauser posted image user posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4028
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:59:54   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Ja, jaz sem v zakon stopila kot nedolžno, prekmursko dekletce. V drugo več ne bom mogla očke farbat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no, Se*


upam, da je vse kot v pravljici in ne bo tistega v drugo....... user posted image


če....... pa slučajno, pa veš na koga se obrnit........ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4029
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 11:02:56   
~Biba~
jaoooo kak se dogaja tu goruser posted image

mamica Eriiin  in očka Erin čestitke za malega princa...čim manj  nenaspanih noči, pa da se hitro navadite na svoj ritem....uživajte v čudežu življenja! user posted image


moram še mal počekirat, kero geslo še rabimuser posted image
sama se bom spravla potem nalimat par slikic v album; upam, da mi bo ta podvig uspel.user posted image
aja meni pa dieta uspeva....dane zjutraj sem mela na tehtnici -2,5 kg ..no če pomislim, da bo po kosilu teža večja..lahko rečem, da kaka kilca vode je že šlauser posted image


o oktavija ti si pa ja prava kuharcauser posted image



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4030
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 11:04:27   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

no, Se*


upam, da je vse kot v pravljici in ne bo tistega v drugo....... user posted image   To upam tudi jaz! user posted image user posted image user posted image


če....... pa slučajno, pa veš na koga se obrnit........ user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


ha ha ha ....

Mi je pa šivilja razlagala, da je sešila nevemkoliko poročnih oblek in eno ločitveno. user posted image user posted image  Neki stranki je šivala poročno obleko, nekaj let zatem je prišla nazaj in jo prosila, če ji lahko sešije noro sexi obleko, ker se gre ločit. In ji je sešila eno prav ''jebozovno'' rdečo oblekco. In se je srečno ločila do konca svojega življenja ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4031
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 11:04:51   
oktavija
HVALA, HVALA!!!!user posted image

Ja dekleta vas skrivnost takih dobrot je, da v testo vmešaš samo dve veliki žlici olja, eno čajno žličko soli in najbolj pocen moko kupišuser posted image , po občutku dodajaš mlačno vodo....
Poanta je v tem, da enakomerno zgneteš testo... jaz sem ga včasih na roke, zadj pa že nekaj časa uporabljam mikser saj je lažje in hitreje.... in potem pustiš testo stati nekaj časa (vsaj pol ure, medtem ko pripravljaš filo), da se spočije in zmehča... in ko ga razvlečeš na mizi v mali krog ga moreš ponovno pustiti stati 10-15 minut in malo ga pomastiš z oljem navrhu, da se ne posuši in ne trga testo... pol se pa razvleče kolikor si sam želiš...

Filo pa si sam določiš po želji......
Aqua jaaaaaaaaaaaa oklagija ima odgovorno besedo....user posted image user posted image user posted image user posted image

Ko boste zorganizirale piknik vam napečem takih dobrot kolikor boste hotele.... Če pa želite pa vas bom v živo naučila razvlečit testo....user posted image user posted image user posted image

Špelči ja grem v drugi krog IUI in v petek imam UZ v MB... Se bom pa kar že prijavila na čakalno vrsto za IVF, da nebom čakala predolgo....


A domačo naloo ste naredile????user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil oktavija -- 6.8.2008 11:06:46 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4032
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 11:12:46   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

A domačo naloo ste naredile????user posted image user posted image user posted image


Jap. Vestno in z užitkom user posted image ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4033
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 11:18:21   
spelka12
AHa vidiš oktavija kak te spremljam. Ti pa sam tih pa žvižgaš - smajlikitižuga. Upam, da ti tale IUI uspe, ker IVF-ja ti res ne privoščim. No bolečin pri tem, ne postopka samega. Kdaj pa pol začnemo držat pesti?
Jest sem tud že razmišljala, če bi kar malo poklicala Reša, ampak še nisem pripravljena. Bo treba najprej začet mal user posted image  da vidim, če še znavauser posted image .

Če pa ti pečeš za piknik pa pridem tud z morja domovuser posted image . Pa vidim, da si s Celja. Do tja pa res ni problem pridt.user posted image

Jest sem delala na veliko porokah, kjer so mele punce rdečo obleko ampak mi je bila samo 1 všeč. Tista je bla pa res cool. Je mela tako kot hočta ve: oprijeto, dekolte, razporek skoraj do pol rit. Pa rdeč velik klobuček, še torta je bla ****čko rdeča. Vse v stilu.

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4034
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 11:23:12   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: oktavija

A domačo naloo ste naredile????user posted image user posted image user posted image


Jap. Vestno in z užitkom user posted image ! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



jap, pri nas je bil pa danes petelinji zajtrk.......... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4035
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 11:29:33   
pikica36
ledenka - pogledala,full lepo. no zdaj vem kako zgledateuser posted image , čist drgač kot sem si predstavljalauser posted image
oktavija tebe bi tud še pogledala, enkrat sem te že vidla, ampak bi rada še pogledala kako tvojo slikico.
pri nas pa ni blo zajtrkauser posted image , je bila včeraj popoldan malicauser posted image user posted image user posted image  oz. rekreacija po kosiluuser posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4036
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 11:30:01   
ledenka
dobro jutro!

najprej cestitke nasi dragi Erin user posted image user posted image user posted image  veliko prespanih noci, veliko veselja in smeha zelim tebi in g. Erininemu z malim Tilnom user posted image user posted image user posted image  

za telegram se strinjam user posted image  Spelcika, to je megasticna ideja, ki se je kar prijela user posted image  

Oktavija, a bi nehala s takimi dobrotami user posted image  vceraj sem se kar drzala diete - nekaj jabolk, in popoldan dva kosa polnozrnatega kruha s prsutom in malce sira user posted image  pa caj in kup vitaminov, se ze pripravljam user posted image

jaz sem se tud porocila v rdecem user posted image  bom dala slikco v album user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4037
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 11:33:15   
tinč407
hvala
superca! user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4038
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 11:39:22   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: ledenka

.... vceraj sem se kar drzala diete pridnaaaa! user posted image user posted image user posted image - nekaj jabolk, in popoldan dva kosa polnozrnatega kruha s prsutom in malce sira user posted image LAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAČNAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!user posted image

jaz sem se tud porocila v rdecem user posted image  bom dala slikco v album user posted image  Komaj čakam! user posted image

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4039
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 11:47:24   
ledenka
spet jem jabolko user posted image  moja dieta se nadaljuje user posted image  pa se prelena sem, da bi karkoli kuhala... ceprav imam polnozrnate spagete in no ja, zelo dietno omako Genovese user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4040
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 11:48:31   
murkica
Ledenka jaz bi tudi geslo....

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4041
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 11:51:27   
ledenka
hm, sem nekaterim poslala geslo, pa ne vem, komu - kar pocukajte me user posted image

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4042
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 11:54:51   
Serendipity
ajsi - user posted image  opa, kaka bejba! Kaj pa pred poroko? user posted image  user posted image  Si se tudi tak sladko smehljala?

ps: Full ti paše rdeča barva user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 6.8.2008 11:55:26 >

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4043
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 12:01:35   
murkica
Ledenka lepa nevestica si bila... Zanimivo mi je predvsem to, da je obleka drugačna in ne tradicionalna. Meni so vedno všeč malo bolj odpuljene oblekice. Rdečo barvo pa obožujem.

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4044
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 12:01:37   
ledenka
user posted image  hvala hvala. rdece in crno mi pase, nisem pa tip za take lepe porocne obleke - sem premala in preokrogla, pa sem zgledala v njih kot kugla satena user posted image  

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4045
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 12:03:40   
vita80
Erin, ČESTITKE!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Tilenčku pa želim velik zdravja, vama pa velik veselja!!!! cmok

_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4046
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 12:07:59   
ledenka
se grem umit, moram se do doktorce prit user posted image  

se potem tipkamo!!!

_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 4047
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 12:18:05   
vita80
Ajsi prava mačka, ni kaj! Rdeča je pa super izbira, nekaj drugačnega, zakaj bi morale biti vse bele? Super! Kraj je pa tudi pravljičen! In kje je bilo to?

_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4048
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 12:32:52   
ledenka
IZVIRNO SPOROČILO: vita80

Kraj je pa tudi pravljičen! In kje je bilo to?


na Islandiji user posted image  sva se tam civilno porocila.

zdaj pa res grem, moram bit v 15 minutah pri dr user posted image

< Sporočilo je popravil ledenka -- 6.8.2008 12:33:22 >


_____________________________

Никогда и ничего не просите! Никогда и ничего, и в особенности у тех, кто сильнее вас. Сами предложат и сами все дадут!


(odgovor članu vita80)
Neposredna povezava do sporočila: 4049
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 12:36:20   
vita80
Mega Ajsi!!!!Tej pa fajn zrihtaj!

_____________________________

Ko pride ljubezen,
te poboža z drobnimi ročicami, te zasuje z
mnogoterimi spomini
in ti postavlja čudovita vprašanja,
ki nimajo odgovora.

(odgovor članu ledenka)
Neposredna povezava do sporočila: 4050
Stran:   <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  160 161 [162] 163 164   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Ali lahko zanosim med menstruacijo?
Če ste imeli nezaščiten spolni odnos med ali takoj po menstruaciji in bo vaša ovulacija nastopila čez pet dni, lahko zan...
Kako čim prej zanositi?
Za zanositev se mora ujeti veliko stvari, v vsakem primeru pa je izbira ustreznega časa resnično najbolj pomembna. Kako ...




morje
petra123

Ali bi šli na morje s tri mesece staro punčko?

da (72%)

ne (28%)


Število vseh glasov: 334

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!