|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 8:49:06   
gigi1
ERIN user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  čestitke tebi in dragemu ob rojstvu vajinega Tilkota. Lepo se cartite.

Špelka draga res si ena najlepših nosečk kar sem jih vidla. user posted image user posted image user posted image  da kmalu spet srečka in tokrat bo vse OK. Tolk si močna in zlata pupika, da bo un gor moral kar kmalu naštelat, da boš zibala zdravo štručko user posted image


Jazzzika bem mu mast kakšna mrhica si ti user posted image  user posted image  user posted image  user posted image . Vauuuuu!


No tkole! Sem se mislila prijavit za srečanje, če bo kje v osrednji Slo, pa po mojem povratku z dopusta. Zdej pa ne vem če upam user posted image , ker ste same mlade lepotičke in se kar bojim se pokazatuser posted image .
user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

Punčke, če se dobite v tem času uživajte.

Lepo se imejte, se cartite s svojimi dragimi in delajte na user posted image . Upam, da me pričaka čim več pluskov, ko pridem nazaj.
Aqua nate bo pa še posebi mislila user posted image

Pa pa

_____________________________

Nikoli ne dobiš želje, ne da bi dobil tudi moč, da jo uresničiš.
Vendar moraš vseeno kaj narediti za to.

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 4001
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 9:17:41   
oktavija
Drage jaz sem včeraj spet ne veliko pekla doma in sem se odločila da se bom tudi jaz pohvalila s svojimi specialitetami...user posted image user posted image user posted image

Pekla sem BUREK!!!! Ampak narejenega iz domačega testa (ne tako kot Fergesija iz kupljenega testa...)

Prvi burek je bil čist Bosanski, saj je bil s krompirjem, veliko čebule, suho dimljeno meso in bosanska suđuka....

Takole je bil videti prvi burek preden je izginil v najine želodce....user posted image user posted image user posted image
user posted image


Tega je zanjkalo preden sem uspela spečit drugega, ki pa je bil malo bolj lahek saj je vseboval puranje meso narezano na kocke in čebulo.....

No zdaj vam bom pa nekaj slikc pripopala, da se naučite tudi ve tako kuhat....user posted image user posted image user posted image user posted image  oz. pečt:

Takole se razvalja testo preko cele mize in še čez....
user posted image

user posted image

Takole se pripravi masa iz puranjega mesa in se zloži na testo....
user posted image

user posted image

Takole pa izgleda končni izdelek.....
user posted image

in pečen....
user posted image  

< Sporočilo je popravil oktavija -- 6.8.2008 9:18:30 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4002
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 9:19:19   
oktavija
NO PUNCE KERA BI OB TAKIH DOBROTAH HUJŠALA IN BILA SUHA!!????????user posted image

< Sporočilo je popravil oktavija -- 6.8.2008 9:20:33 >


_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4003
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 9:19:25   
aqua77
DRAGA ERIN!
 
Iskrene čestitke ob rojstvu malega princa Tilna. Želim ti, da bi bili čim bolj zdravi, čim več spali in bili čim bolj nasmejani in srečni.....
 
To je tvoj prvi mali čudež, želim ti jih v prihodnjih letih še nekaj.....
 
user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4004
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 9:21:50   
Serendipity
Opa oktavija! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Tou te buje, pa tij si prava kujarca!

Si mi lušte naredila.. tak sem lačna, nimam nič sadja, prazen hladilnik, nič od ničesar (razen napolitank user posted image )

Telegramček za Erin je čudovita ideja! user posted image  Pošlji ji vse naše objemčke od RR tetk!

pikica - geslo se že pošilja, ti pa hiter album narest, da te vidimo, pa gigi tebe tudi user posted image  - bomo počakale počitniške slikce, se fajn nastavljaj objektivu! In seveda norrrro uživaj! user posted image


(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 4005
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 9:30:42   
aqua77
Ajsika, jaz bi tudi geslo, da te lahko pokukam......  ploooosim.... user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4006
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 9:38:33   
Fargesia
Draga Erin...

Po mukah vseh, ki si jih prestala, nagrada, sreča v rokah ti je ostala. In ta sreča bo čez čas tebe mamica klicala.

Dobila si najlepše ime na svetu: mama.

ČESTITAM!!!


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4007
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 9:39:02   
Fargesia
JOJ, Oktavija....uf uf uf...kdaj lahko pridem na tele dobrote!??

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 4008
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 9:40:38   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: gigi1

Punčke, če se dobite v tem času uživajte.

Lepo se imejte, se cartite s svojimi dragimi in delajte na user posted image . Upam, da me pričaka čim več pluskov, ko pridem nazaj.
Aqua nate bo pa še posebi mislila user posted image

Pa pa



žižek,

hvala, ker misliš name...... user posted image user posted image




_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu gigi1)
Neposredna povezava do sporočila: 4009
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 9:51:28   
murkica
Oktavija- Temu se pa reče dobrote... Sem noro lačna postala...

user posted image user posted image user posted image  za kuharico!!!

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4010
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:06:03   
spelka12
oktavija neeeeeeeeeeee, prosim ne več, ne morem.........bureeeeeeeeeek. Nč sem že vse pojedla. Virtualni je bil odličen, enkrat se pa povabim na tapravga.
žižika uživaj na morju, pol pa čakamo fotke. Aja pa s srečanjem bomo že počakale, da se vrneš domov.
pikica36 sej tiste, ki nosijo enega nimajo tazega trebuščka. Jest sem že skoraj erin dohitela pri zadnjem srečanju.

dieta - uspeva, včeraj nisem nič grešila. user posted image

(odgovor članu murkica)
Neposredna povezava do sporočila: 4011
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:08:13   
aqua77
čestitke za vztrajnost pri dijeti, špelči!!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4012
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:21:22   
pikica36
oktavijaaa- ne me basat! a ti sama tako razvaljaš testo prek mizeuser posted image user posted image user posted image , meni se pa kr trga šče ga preveč raztegujemuser posted image , a ta tvoj "štil" igra vlogo pri vsem tem???
v glavnem - kapo dol prava majstrica si. glede na to, da si na dieti, priporočam da nehaš pečt take dobroteuser posted image user posted image ob priliki pa prosim- RECEPT, do potankosti, ker naši obožujejo burek

se**** čudovita nevestauser posted image , in obleka.. vauuu.
bom naredila album - jaz si glede na moja leta nisem privoščila bele oblekeuser posted image

špelka, no sam veš kaj , glede na slikce- mislim, da glih ne rabiš hujšat, ker če ne bi imela trebuščka si ja prava suhicauser posted image

_____________________________

pa smo spet tam, kjer smo bili- nikjer!!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4013
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:22:34   
spelka12
 aqua pri meni drugač to sploh ni težko. Hladilnik imava skoraj prazen. Notri je samo pir, jogurti, sir, tune in ene par paštet. Za kosilo pa kuha tašča, ki je alergična na debele ljudiuser posted image , na vse vrste maščobeuser posted image  in kuha večinoma samo makarone, rižotke al pa jemo paradajz pa pršut.
A vidiš zakaj to ni problem. Sej ko bom enkrat začela sama zase kuhat bo pomoje težje. Najprej bom šla k oktaviji na tečaj pečenja burekovuser posted image .
oktavija kaj jest to berem? Kaki UZ imaš v petek? A se ti že kaj začenja pa ne poveš?

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4014
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:24:52   
aqua77
Oktavija,

a ti pa to z oklagijo delaš???    opa.........  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4015
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:27:37   
spelka12
pikica36 med nosečnostjo sem se zredila za 8kg. Zato bi pa dala dol samo 4kg, da pridem na prejšnjo težo.
Mam pa srečo, ker je nosečnost propadla ravno takrat, ko sem se začela redit tud drugam, ne samo v trebuh.
Tko da moj cilj je samo šlaufki okol trebuha in bokov. Ostalo naj ostane tko kot je (sanjam a ne?user posted image ), sploh pa joške. Moj je navdušen nad rezultatom.user posted image
Zakaj pa nisi imela bele obleke? Ta naj bi bla itak samo za device, ta vlak smo pa pomojem že vse zamudile.user posted image user posted image user posted image user posted image  Hočmo slikce pikica.

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4016
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:29:18   
aqua77
se podpišem pod špelči, user posted image

pikica hočmo slikice.......videt.......... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 4017
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:33:18   
Serendipity
user posted image user posted image user posted image user posted image  Kaj je tega treba bilo .... od lakote (pa imela sem zajtrk - sicer ob pol sedmih) sem se zdaj nažrla napolitank... kak so pasale user posted image !!! Bom pa bolj pridna danes in bom šla na daljši sprehod pa še rit na orbitrek spravim, obljubim!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4018
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:38:51   
Serendipity
Pikica! SLIKCE!!!! Jaz sem hotela met rdečo obleko. Tako s sexim dekoltejem in lepo prilegajočo se telesu. Pa sem si premislila.... Razlog? Ne vem točno, ampak načeloma (user posted image user posted image user posted image ) se poročim le enkrat pa se je fajn počutit malo nedolžno v beli oblekci user posted image user posted image user posted image ... rdeča pa bo mogoče kdaj prišla na vrsto ... le ne vem točno, kdaj bi si jaz kaj takega spet na rito spravljala.... user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4019
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:39:17   
aqua77
Se*,

ne preveč orbija gont, da ne bo rit premajhna ratala..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     Jaz se držim tega: bolje, da lulja, nego da žulja...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4020
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:44:46   
tinč407
a i lahko katera da geslo od serendipy? rada bi videla slikce iz poroke.. user posted image

_____________________________

sijaj, sijaj sončece...
in sonce je posijalo z vso močjo!


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4021
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:45:12   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Pikica! SLIKCE!!!! Jaz sem hotela met rdečo obleko. Tako s sexim dekoltejem in lepo prilegajočo se telesu. Pa sem si premislila.... Razlog? Ne vem točno, ampak načeloma (user posted image user posted image user posted image ) se poročim le enkrat pa se je fajn počutit malo nedolžno v beli oblekci user posted image user posted image user posted image ... rdeča pa bo mogoče kdaj prišla na vrsto ... le ne vem točno, kdaj bi si jaz kaj takega spet na rito spravljala.... user posted image




Jaz bom imela rdečo obleko!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem belo že imela, 11 let nazaj, zdaj v drugo pa pade krvavo rdeča, z globokim dekoltejem, visooookim razporkom na desni nogi in prvi skupni ples........ tango......  rrrrrrrrrrrrrrrrr....... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   samo datum sva prestavila, ker bova zdaj septembra stanovanje naredila, drugače je bil datum 06.07.2008..... sva že vse dogovorila, moj čisto navdušen..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
sva se zmenila, da bo naslednji september..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  ko bo stanovanje že fertik.......

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4022
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:45:57   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Se*,

ne preveč orbija gont, da ne bo rit premajhna ratala..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     Jaz se držim tega: bolje, da lulja, nego da žulja...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PODPIS!


Hja, primeni ni panike za orbija in mini rit ... Ponavadi se spravim gor, gonim in gonim in goooniiiiim, mislim, da j eže cela večnost pa vidim da je le kaka minuta pa pol pa le nekaj metrov .. Potem seveda vztrajam in si mimogrede mislim, kak fajn vztrajen človek sem in po štirih minutkah cela zadihana in zmatrana komaj padem z njega ... user posted image  Če se mi po takem ''naporu'' rit zmanjša vam vsem kijšto pive kupim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4023
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:48:02   
aqua77
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: aqua77

Se*,

ne preveč orbija gont, da ne bo rit premajhna ratala..... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image     Jaz se držim tega: bolje, da lulja, nego da žulja...... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image PODPIS!


Hja, primeni ni panike za orbija in mini rit ... Ponavadi se spravim gor, gonim in gonim in goooniiiiim, mislim, da j eže cela večnost pa vidim da je le kaka minuta pa pol pa le nekaj metrov .. Potem seveda vztrajam in si mimogrede mislim, kak fajn vztrajen človek sem in po štirih minutkah cela zadihana in zmatrana komaj padem z njega ... user posted image  Če se mi po takem ''naporu'' rit zmanjša vam vsem kijšto pive kupim! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image






user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image , jaz pijem heinikena....... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

" Neka bude, što biti nemože."
P.P.Njegoš

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 4024
   RE: Nova borba se pripravlja II.
6.8.2008 10:52:48   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: aqua77
Jaz bom imela rdečo obleko!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Sem belo že imela, 11 let nazaj, zdaj v drugo pa pade krvavo rdeča, z globokim dekoltejem, visooookim razporkom na desni nogi in prvi skupni ples........ tango......  rrrrrrrrrrrrrrrrr....... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image   


Oja! You do that! Meni je zdaj malce žal .. ampak po drugi strani sem se pa full dobro počutila v oblekci! user posted image  user posted image  user posted image  user posted image   Hm.. jap, izberi pa tako noro sexi!

(odgovor članu aqua77)
Neposredna povezava do sporočila: 4025
Stran:   <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  159 160 [161] 162 163   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





5 vzrokov za bolečino pri ovulaciji
Ne glede na to, kako zelo močna je ovulacijska bolečina, ginekologi opozarjajo, da to ni bolečina, ki bi bila normalna, ...
Ovulacija in oploditev
Ovulacija je sprostitev zrelega in za oploditev sposobnega jajčeca v jajčniku ženske. Nastane praviloma v sredini menstr...




Ali bi se kljub zdravstvenim težavam odločili imeti otroke?
sonček08



da (68%)

ne (32%)


Število vseh glasov: 362

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!