|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 13:57:04   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Ha ha ha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz se bom uscaaalaaa!!!!! miska - dober avatar, ni kaj! user posted image




sem ponosna...ker sem ji ga jaz predlagala!user posted image Full je dober! A si tak ponosna, da je n atebi zaigral isti nasmeh kot na tvojem avatarju? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja, točno, nariban sir je treba še zraven dat!!!hvala miška!

se*, kaj pa drobtine? to je isto "sranje" a ne? Mislim, da ja ---} isto sranje drugo pakovanje user posted image user posted image user posted image user posted image



Hm ... Če dodam zraven mm sirček, po moje lahko moko izpustim?

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3726
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 13:58:35   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Se, takole se norca delat iz punce, ki ne ve, če je noseča. Ti, ti, ti.... namesto, da bi ji pomagala.


user posted image   Jaz sem bila popolnoma iskrena (in lahko povem, da v veliko pomoč) do pupe, ki v svojih 20 letih postavlja taka fajn vprašanja. user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 4.8.2008 13:59:02 >

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3727
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 13:59:08   
Fargesia
pomoje da bo kul...mal bolj razvlečeni znajo bit, sam dobri bodo pa vseen...

sonček, jst sem se skor poscala k sem prebrala kaj je se* napisala uni punci...


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3728
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:00:59   
jazzz27
JAZ HUJŠAM!!! Se lahko prosim nehate o hrani ment?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mater bom ekran požrla!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Lačen, lačen, lačen,...lačen!!!!!user posted image


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3729
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:02:51   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

pomoje da bo kul...mal bolj razvlečeni znajo bit, sam dobri bodo pa vseen...





Aham ... glede na to, da bom kuhala za dva (eden je ponavadi tak lačen, da niti ne gleda na obliko in sestavo hrane user posted image , drug pa mahnuček na bučke) me niti razvlečenost ne bi motila.. (Tak, da jutri bodo speeet bučke ... user posted image Ma se mi že zdaj slince cedijo 100/uro ... user posted image )

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3730
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:05:33   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

JAZ HUJŠAM!!! Se lahko prosim nehate o hrani ment?user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Mater bom ekran požrla!!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Lačen, lačen, lačen,...lačen!!!!!user posted image




Joj, oprosti user posted image ... Se več ne bomo POGOVARJALE o hrani.

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3731
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:07:51   
Fargesia
jojjjj, pomfi....največja svinjarija k jo ma Maša takooooo rada!!!!

_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3732
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:08:54   
jazzz27
Hmmmmm........pr*s*c*!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Je že not...ekran!!user posted image user posted image  

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3733
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:09:25   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

jojjjj, pomfi....največja svinjarija k jo ma Maša takooooo rada!!!!



se podpišem!!!

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3734
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:10:00   
jazzz27
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Se, takole se norca delat iz punce, ki ne ve, če je noseča. Ti, ti, ti.... namesto, da bi ji pomagala.


user posted image   Jaz sem bila popolnoma iskrena (in lahko povem, da v veliko pomoč) do pupe, ki v svojih 20 letih postavlja taka fajn vprašanja. user posted image


kaj sem zamudila?????

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3735
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:10:11   
Serendipity
Ej pupe moje, jaz se danes tako prijetno zlobno počutim. Ziher sem noseča. user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3736
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:12:21   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

Se, takole se norca delat iz punce, ki ne ve, če je noseča. Ti, ti, ti.... namesto, da bi ji pomagala.


user posted image   Jaz sem bila popolnoma iskrena (in lahko povem, da v veliko pomoč) do pupe, ki v svojih 20 letih postavlja taka fajn vprašanja. user posted image


kaj sem zamudila?????


user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Ne poveeeeem!!!  user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3737
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:23:05   
~Biba~
to..vedno ko mene ni...je  tu akcija user posted image

Bom si jaz vzela čas pa naredila seznam..če mi slučajno dieta ne bo uspela, mi bo pa vsaj seznamuser posted image

Ko sem videla tisto o neki temi, kjer naj bi Se* bila v akciji, sme takoj pomislila, na ono gospodično, kis em jo brala danes zjutraj...čaki kak že gre....da sta brez zaščite user posted image ; user posted image pričakuje konec meseca; pa sprašuje če mi vemo, da je ona noseča?user posted image

grem zdaj direkt iskat ono temo, ko se user posted image

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3738
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:32:36   
spelka12
lunči - a si spet doma, pri nas - KONČNO!!! Kako je blo?
murkica oooooooo egipt super. Jest bi kuj šla, pa moj neče it v muslimansko državouser posted image , tko da grčija ostaja. Boš pol povedala, kako je blo.
beyba user posted image  za zdravljenje tvoje nogice (upam, da jo čimhitreje pozdravijo) in user posted image  za tvojo pridno  Elo, ki tako vneto raste.
živa25 mogoče bo pa le + ta mesec. Držim pesti, saj veš.
ajsika buuuuuuuuuuuuuuuuuu za tvojo menstro. Matr ta ma pa res tajming. A ni mogla mal zamudit (cca 9 mesecev?) Uživaj na morju.
aqua za tebe pa danes en user posted image . Upam, da bo na pregledu vse ok. Potihem še zmerej upam, da je pikica pri tebi in raste. Če pa se je zgodilo tisto pa upam, da ne bo treba na čiščenje. user posted image user posted image . Pa sporoči kako si opravila.
oktavija user posted image user posted image user posted image  za obisk tete.
Se* spet sem blond. Kera tema je bla? Da se še jaz mal nasmejim.
kleja kaka lepa kravica.

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3739
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:35:23   
jazzz27
kleja...nova avatar....muuuuuuuuuuuuuuuu!!!! Daj še nick spremeniuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Se*...user posted image user posted image ....pa glih danes k nimam cajta iskat!!! Mah saj bo kleja najdla in mi povedalauser posted image user posted image user posted image ....a boš kleja???user posted image user posted image user posted image
nesramno....noseča...hmmmmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu ~Biba~)
Neposredna povezava do sporočila: 3740
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:38:21   
~Biba~
jazika izvoli http://www.ringaraja.net/forum/m_3021863/mpage_1/key_/tm.htm#3023422

ne ne nika nem spremenila, bom verjetno kar avatar...se mi je dopoldan dopadel, zdaj pa nič več

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3741
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:40:19   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: Fargesia

IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Ha ha ha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz se bom uscaaalaaa!!!!! miska - dober avatar, ni kaj! user posted image




sem ponosna...ker sem ji ga jaz predlagala!user posted image Full je dober! A si tak ponosna, da je n atebi zaigral isti nasmeh kot na tvojem avatarju? user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

ja, točno, nariban sir je treba še zraven dat!!!hvala miška!

se*, kaj pa drobtine? to je isto "sranje" a ne? Mislim, da ja ---} isto sranje drugo pakovanje user posted image user posted image user posted image user posted image



Hm ... Če dodam zraven mm sirček, po moje lahko moko izpustim?




Masa za bučkine polpete ne rabi biti ravno zelo kompaktna. Lahko namreč malo bolj tekočo maso zajameš z žlico in jo bolj kot ne vliješ na vročo teflonko pa potem malo potučkaš.
Malo moke pa mogoče lahko vseeno daš.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3742
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:43:03   
spelka12
benika sej te maramo. Si že na seznamu. A si spet noseča, te hormoni dajejo, te dedec sekira, fufa preveč laja, povej, povej.....user posted image
Poročilo z morja: bilo je super. Sama s 3 desci :končno vem, kako razmišljajo moški - sploh NE razmišljajouser posted image .
Na plažo smo šli samo 1x. Hvalabogu, itak se še ne smem kopat in bi se pomoje stopila. Smo pa vsak dan šli ene 100x na pijačo. Desci itak, kaj pa drugega. Sem si pa vsak dan privoščila en martini. Več mi ni zneslo, ker se mi je skoz vrtelo v glavi (in to brez alkohola v krvi). Tko da Mareda je super, plaža čist ok, morje še kar čisto, samo oči si pa nisem spočila. Se mi zdi, da moški vsako leto slabše izgledajo, al pa sem jest vsakič bolj zbirčnauser posted image . Je blo pa tolk nosečk, vozičkov in otrok, da se mi je proti koncu že mešalo. user posted image user posted image  
Krvavim še malo, samo rjavi fleki in na vsake tolk časa gre kak nagravžen kos ven iz mene. Tudi mleko se je iz ene mlekarne že ustavilo - sem na pol poti. user posted image
Kile - izgubila sem 0,6 kileuser posted image . Ampak pomojem sem bla takrat na vagi dehidrirana in se je že vrnilauser posted image .
erin - glede na telefonski pogovor - BEJŽ RODIT  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image  user posted image

(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3743
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:43:23   
miska73
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Ha ha ha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz se bom uscaaalaaa!!!!! miska - dober avatar, ni kaj! user posted image




Ja, to je pa zasluga naše Fargi. Fargi, še enkrat hvala.
Res sem kul v tej novi preobleki.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3744
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:49:08   
spelka12
kleja jest pohvalim kravco a kravce ni več user posted image . Hočem kravcooooooooooo!!!!!!
miška tvoj muc res seka user posted image  
Se* prebrala temo. Grem pred špegu kolcat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3745
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:50:37   
jazzz27
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem noseča...men se je včeraj kolcalo!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Samo otrok bo pa sigurno čez dvajset!!! A je to možno da donosiš dvajset otrok??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3746
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:53:21   
miska73
Se* od katerega do katerega dne pa je tale tvoj test zanesljiv.
Tudi mene mika, da bi ga preizkusila.


(odgovor članu spelka12)
Neposredna povezava do sporočila: 3747
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:55:46   
Serendipity
špelčka - miška naša user posted image ! user posted image user posted image user posted image user posted image Hja, do te ugotovitve o moškem ''globokem'' razmišljanju sem jaz tudi prišla pred leti, ko smo ga dopustnikovali .. user posted image user posted image user posted image user posted image

se pa strinjam za beniko - ti samo sodeluj! te kar mišamo, ko te ni ... user posted image

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27

user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz sem noseča...men se je včeraj kolcalo!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  Samo otrok bo pa sigurno čez dvajset!!! A je to možno da donosiš dvajset otrok??user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hja .. ne vem, draga moja. Pa si bila pred ogledalom, ko se je ''to'' dogajalo? To je ključnega pomena, ker le tako lahko zazreš v svojo dušo in komuniciraš s svojim telesom ...
20 otročkov donositi ni mačji kašelj, ali vse se da če se hoče. Le psiho si fajn naštelaj pa jih lahko donosiš tudi 50 ... user posted image user posted image user posted image user posted image

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 4.8.2008 14:59:02 >

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3748
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:56:36   
Serendipity
Hm.. nekaj sem ''začarala'' pa podvojila post - sorry pupike!

< Sporočilo je popravil Serendipity -- 4.8.2008 14:58:05 >

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3749
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 14:57:11   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: miska73

Se* od katerega do katerega dne pa je tale tvoj test zanesljiv.
Tudi mene mika, da bi ga preizkusila.




user posted image user posted image user posted image user posted image Definitivno po koncu M  ... pa ziher pred ali v času O.

(odgovor članu miska73)
Neposredna povezava do sporočila: 3750
Stran:   <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  148 149 [150] 151 152   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Uspešno rodila zdravo deklico po 13 splavih
Preberite si to navdihujočo zgodbo, ki opogumlja številne starše po svetu, ki se že vrsto let trudijo donositi otroka.
7 nenavadnih dejstev o spermi
Poleg tega, da sperma preprečuje depresijo pri ženskah in bi si z njo partnerka lahko tudi negovala kožo, smo našli celo...




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?

1. tromesečje. (25%)

2. tromesečje. (62%)

3. tromesečje. (12%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!