|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 11:43:56   
sonček33
murkica - seveda se bosta imela noro lepo..super za rezervacijo!
jazzz - s šolo bova še malo počakala, gre pa moj seveda zraven - noče zamudit nič, kar se tiče tega otročkauser posted image NS sva že imela, konec meseca naju čaka UZ in morfologija... Sicer pa vsak dan zvesto spremljam svoje dete preko AS, tako da smo na veziuser posted image

trinity - zelo sta bial lepa, in lokacija je bila superca


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3701
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 11:49:00   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: beyba


SE*  Čakam na kako dobro novico od tebe. Zdej pa mislim da je skrajni čas še ta tole vajino poroko maja nadgradi še naraščaj. Zdej sta mela mal časa uživat sama, zdej pa veselo na delo in ma da drug mesec poveš veselo novico.


. Sva imeli prvo posvetovalnico, kjer so v novič ugotovili da je punca zdrava, brez posebnosti, sam to da je izjemno lep otrok-še zdravnica je rekla da vidi veliko dojenčkov pa da spada med lepšeuser posted image user posted image user posted image kolk sme bla ponosna!!!



OK, kak pravite šefe, bo treba malo zakurblat te naše mašine, pa kaj lepega pridelat user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Je pa res ena najlepših princesk, kar so moje učke uzrle. Me veseli, da je pridna po ateju in itaq lepa po mamici  user posted image

(odgovor članu beyba)
Neposredna povezava do sporočila: 3702
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 11:50:27   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27


Se*...daj tudi meni pošlji na ZS dieto...bomo skupaj hujšale. A ni to čudno da si naberemo kile glih med poletjem?user posted image  




Pošlji mi mail na ZS, može? user posted image

(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3703
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 11:53:42   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27


Se*...daj tudi meni pošlji na ZS dieto...bomo skupaj hujšale. A ni to čudno da si naberemo kile glih med poletjem?user posted image  




Pošlji mi mail na ZS, može? user posted image



jaz tudi pridno nabiram kilograme...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3704
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 12:03:37   
murkica
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

IZVIRNO SPOROČILO: jazzz27


Se*...daj tudi meni pošlji na ZS dieto...bomo skupaj hujšale. A ni to čudno da si naberemo kile glih med poletjem?user posted image  




Pošlji mi mail na ZS, može? user posted image



Jaz bi tut dieto...

ko pridem domov z morja sem se odločila, da spravim vse dol, kar smo pridelali. user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3705
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 12:04:21   
Serendipity
user posted image user posted image user posted image user posted image o moja Faaargiiiii user posted image user posted image user posted image To je baje zdaj novi hit poletja (tak, ka če pogledam nazaj, sem jaz že nekaj časa med ta modernimi).Bomo našo borbo spremenile v borbo proti kg

No, saj meni je poglavitni cilj, da se držim nekih načel, ki jih priporočajo za tiste, ki imajo PCO. Ko sem imela v MB UZ je komentirala, da glede na število foliklov mi meji na PCO in me je opozorila, da lahko v postopku pride do hiperstimulacije... Pa sem si rekla, da bomo poskusili to omejiti, če se le malo da ... user posted image

živa
in oktavija - naj bo to znak nečesa lepega ...



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3706
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 12:31:25   
jazzz27
Erin....jaz sem pa mislila da že pestvate!!! Kaj pa je zdaj to? A se tvojmu mulčku nikamor ne mudi?user posted image user posted image user posted image  Crkljivec mali!! user posted image user posted image user posted image

Sedaj si pa skoraj upam trditi, da ne boš čakala do srede.....me bi ble tetke....vi pa kar doma....user posted image user posted image


Super, da je vse superuser posted image user posted image user posted image !!!

Kje pa ste danes moje čvekice?

(odgovor članu Erin)
Neposredna povezava do sporočila: 3707
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 12:40:28   
sonček33
bejbike moje! Se*, jazzz, fergi... Fino vas je brat, k ste v akciji, ampak a mi nekaj obljubite??? Vse ve se zelo trudite , da bi zanosile. Drastične diete niso fajn, kadar se pripravljamo v to smer, zato želim, da bi obljubite, da ne boste šle v skrajnosti. A velja???

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3708
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 12:41:52   
murkica
Seveda nobenih drastičnih dijet.... Obljubimouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

Moj dragi pravi: "Ni važno kaj bo, važno je, da je fant zdrav".

Že sedaj mi pomeniš največ na svetu :)

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3709
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 12:42:10   
sonček33
Sicer pa, jaz sem še vedno super snaha ..kuham za vse. danes je bila rižota z jurčki in lisičkami pa domačo zelenjavo ter kitajsko zelej za solato.. Zdej sem dala v pečico prvi pleh štrudlja, ki ga tast obožuje. Pol vržem še drugega...in fertik za danes.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3710
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 12:49:20   
Serendipity
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

bejbike moje! Se*, jazzz, fergi... Fino vas je brat, k ste v akciji, ampak a mi nekaj obljubite??? Vse ve se zelo trudite , da bi zanosile. Drastične diete niso fajn, kadar se pripravljamo v to smer, zato želim, da bi obljubite, da ne boste šle v skrajnosti. A velja???


user posted image Nič se ne sekiraj sončece. To je le način prehranjevanja (Montignac) ni dieta. Se ne strada ampak jemo večino jedi, le kombiniranje je drugače. user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3711
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 12:49:31   
jazzz27
sonček....kje vi živite...pridem po rajžuser posted image user posted image user posted image user posted image ....moj si je danes glih tazga zaželel!!user posted image user posted image user posted image user posted image  al pa če si kje iz okolice lj mu ga na Vič dostaviuser posted image user posted image user posted image user posted image ....jaz mam še tolk dela, pa zbirčna metkica moja noče župce jest!!user posted image user posted image user posted image user posted image  Pa štrudelj....jaoooooooooooooooo....jaz bom tvoje otrke z mojimi ženilauser posted image user posted image user posted image user posted image ...

Drugače pa velja!!!! Nobene drastične dijete...jaz bi dala dol samo ene pet do sedem kilc....za zmer!!user posted image

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3712
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 12:51:04   
sonček33
No, montiya vam pa pustimuser posted image
Luštne ste. In zdej, ko boste imele tolk dela s prehrano, vam bodo misli malo pobegnile od otrok in se bo zihr prijelo. kakšen afrodizijak, da boste kej štrudlale s svojimiuser posted image , ne samo kalorije štele


_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3713
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 12:51:29   
jazzz27
Se* a si mi že poslala na maila? Bom prečekirala kaj se dogaja pri tej dijeti.....a sladko pa odpade?user posted image

Joj...kje je Oktavija da bi kak seznamček naredila....saj bi ga jaz pa nimam ta teden kaj dosti časa!!user posted image user posted image


(odgovor članu jazzz27)
Neposredna povezava do sporočila: 3714
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 13:10:48   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: sonček33

bejbike moje! Se*, jazzz, fergi... Fino vas je brat, k ste v akciji, ampak a mi nekaj obljubite??? Vse ve se zelo trudite , da bi zanosile. Drastične diete niso fajn, kadar se pripravljamo v to smer, zato želim, da bi obljubite, da ne boste šle v skrajnosti. A velja???


sonček...mam pa tok rada dobro papico da v kej drastičnega niti ne pristanem!!aja, sonče, ti so pa res fajn snaha!!!


se*, jaz sem pol moderna že odkar pomnim...še bolj moderna sem pa odkar sem nehala plesat...to je pa že od pamtiveka!

jaz pa danes pečem bučkine polpete...mi je včer tašča recept povedala in zdaj probavam kaj bo ratal iz tega...moj si je zažele gobovo juho, pa je ne znam narest, ker ne jem gob in pol se ne spravim zraven....ma katera kak faj recept?


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu sonček33)
Neposredna povezava do sporočila: 3715
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 13:16:21   
Serendipity
Jazzzi - me je spet nekaj net zezal user posted image , sem pa zdaj poslala user posted image

fargi - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Amm.. glede na to, kak bučkofan sem jazuser posted image .. mi zaupaš recept? user posted image

sončece - hvala user posted image user posted image user posted image . Si pa res pridna snaha! Ne vem, če še meni ne boš zaupala svoje skrivnosti ...

No, jaz pa danes kuham pečenko, ajdove žgance pa jurčkovo omako in solato. Od tega je na mojem jedilniku solata in meso, pa jurčki vmes user posted image


(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3716
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 13:32:22   
oktavija
No takole moja tetauser posted image  se je odločila da se je njen obisk končal pri meni, tako da zdaj teče kot v potokihuser posted image ... spet me je hotela spravit v dvome...user posted image user posted image

_____________________________

Tukaj lahko glasujete za našo princesko: http://www.maminajdi.si/index.php?option=com_joomgallery&func=detail&id=420&Itemid=220

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3717
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 13:38:08   
jazzz27
oktavijauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ...v nove boje naprej....sedaj ti sledi ultrazvok,ane?

Se*...nisem še čist točno pogledala...kako pa kaj, ker samo skačem iz enga okenčka v druzga...in vmes si še mal vas pogledam....kaj imam lahko danes za kosilo....? Nekaj simpl...?
Pa ve ste vse take kuharce!!!

sonček...nisi odgovorila...kje maš dostavo hraneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ?

(odgovor članu oktavija)
Neposredna povezava do sporočila: 3718
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 13:39:04   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

fargi - user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Amm.. glede na to, kak bučkofan sem jazuser posted image .. mi zaupaš recept? user posted image




sva že dve bučkofanici...jaz bi lahko sam buučke na tisoč in en način jedla!

bučko naribaš kot da bi jabolko ribala za štrudl...(pečke prej odstraniš). posoliš, zmešaš in nekaj časa pustiš. potem pa odcediš (stisneš bučke z rokami da voda odteče). dodaš jajce, moko, česen v prahu, suh al pa svež peteršilj in zmešaša...in to je to...bomo vidli kaj bo ratalo...

Oktavija...user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3719
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 13:40:37   
miska73
Bučkini polpeti...
Jst jim dodam še nariban sir.

(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3720
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 13:41:37   
sonček33
Fergi hvala za recept.



_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3721
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 13:44:22   
Serendipity
Oktavija - najprej en močan *hug* zate in ena brca v rito za tvojo nadležno M.

fargi - superca! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Hvala! Hm.. kaj pa če ne dodaš moke? Potem se po moje ne sprime skup, kaj? Ali je še kaka varianta namesto moke, ma kera predlog? user posted image

jazzzi - ma, če sem iskrena sem bukvico samo preletela ... ampak, mislim, da sem si tistih nekaj najpomembnejših nasvetov zapomnila ... user posted image

aja, jaz sem tudi ''založila'' geslo od trinity user posted image ... mi kera (ali pa naša srečkica nosečkica - hm .. glede nicka, a ti jih boš mogoče pa tri naenkrat mela ... user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image ) pošlje, prosim? user posted image



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3722
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 13:45:42   
Serendipity
Ha ha ha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz se bom uscaaalaaa!!!!! miska - dober avatar, ni kaj! user posted image


(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3723
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 13:51:24   
Fargesia
IZVIRNO SPOROČILO: Serendipity

Ha ha ha user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image jaz se bom uscaaalaaa!!!!! miska - dober avatar, ni kaj! user posted image




sem ponosna...ker sem ji ga jaz predlagala!user posted image

ja, točno, nariban sir je treba še zraven dat!!!hvala miška!

se*, kaj pa drobtine?to je isto "sranje" a ne?


_____________________________

Nenehno izgubljam kilograme, pa me vedno najdejo.

(odgovor članu Serendipity)
Neposredna povezava do sporočila: 3724
   RE: Nova borba se pripravlja II.
4.8.2008 13:56:30   
sonček33
Se, takole se norca delat iz punce, ki ne ve, če je noseča. Ti, ti, ti.... namesto, da bi ji pomagala.

_____________________________

...svet je poln lepih rožic tete Pehte...



(odgovor članu Fargesia)
Neposredna povezava do sporočila: 3725
Stran:   <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  147 148 [149] 150 151   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Motnje menstrualnega ciklusa so precej pog...
Vsaka ženska obdobje pred menstruacijo in med njo doživlja drugače. Motnje menstrualnega ciklusa so različne in pogoste....
Ovulacija in plodni dnevi
Kaj je ovulacija? Kako izračunati kdaj ovulacija nastopi? Načini ugotavljanja ovulacije.




Naslov pravljice za posvojitev
cathrine

Pozdravljeni, vesela bom bila predlogov za naslov pravljice na temo posvojitev. Več infor: http://katarinatomsic.blogspot.com/2012/09/deklica-ki-jo-je-prineslo-letalo.html

Deklica, ki jo je prineslo letalo (34%)

Deklica, ki jo je prinesla jumbo štorklja (7%)

Otrok 2 src (38%)

Mami, kdo pa je prinesel mene, štorklja ali letalo? (21%)


Število vseh glasov: 192

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!