|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
1.7.2008 21:42:14   
Janey
K in M bravouser posted image user posted image user posted image super si neuser posted image bravo možekuuser posted image

lyra iskreno sožalje.
drugič dam pravo cifro ja...oprosti še enkrat mi je tako hudo. še dobro da je kuži dobro.


(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 3801
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
2.7.2008 14:10:26   
cati
Evo mene iz pregleda.Vse je ok. Danes je pa še moj lahko bil zraven na UZ in smo skupaj poslušali srčka. Pa tko mal se je že videlo ki so rokice in nogiceuser posted image .
Pa PDP so mi za 1 dan prestavili na 10.2.

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3802
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
2.7.2008 22:11:19   
*bubi*
user posted image  cati. Zdaj pa se sprosti in boš videla, kako hitro ta pikica raste user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 3803
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
3.7.2008 9:17:21   
kekec in mojca
Joj, Cati, kako lepa je nosečnost, če je z otrokom vse ok!!! Ampak, kakšna je pa skrb, si pa že začela okušat, a ne?

Ti se vredu počutiš? Slabosti in podobno te ne mučijo? Kaj pa utrujenost?

In ostale revice, Saraya, Bubi, Blacky, ko ste že blizu roka? Kako ve prenašate? Eh... sploh vam nič ne zavidam te vročine, to je zdaj res mukotrpno. Ampak tudi to ima svoj namen, sploh te bolečine in tegobe v zadnjem tromesečju - tako mi je povedala moja zlata patronažna sestra - mamica bi si naj zaradi tega želela, da čimprej rodi. user posted image user posted image user posted image (No, v mojem primeru je bilo res tako.)

Madonca... punce, si lahko predstavljate, da je od mojega poroda minilo že skoraj 3 mesece? In danes zjutraj me je moj user posted image , ki je vzel oba otroka, da bi se še lahko (kao) malo naspala, dvignil iz postelje z besedami: "Joj, Tine, zobek ti je zrastel..." V trenutku sem bila tam pri njemu, on pa nasmejan do ušes: "Saj se samo hecam. Se je pa splačalo, da veš..." user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image To mu bom še vrnila. No, ampak iz postelje me je pa le spravil.

Nič, grem jaz zdaj počasi naredit torto za Kekca. Danes praznujemo njegov RD. Prvič. (Čeprav praznuje šele sredi meseca.)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3804
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
3.7.2008 10:32:33   
Blacky30
Joj, današnja noč pa je bila grozna. Teklo je z mene, tak mi je bilo vroče, sploh nisem mogla spat in sem hodila sem in tja in se hladila z mokro tetra pleničko. Poleg tega sem ful prehlajena, kašljam, da kar peče in nos imam zamašen. Pa ravno pred rokom, enako kot prvič. Srčno upam, da se pozdravim, preden me zgrabi.

Ja, to so tegobe zadnjega meseca, vendar mene še vedno ne vleče it rodit, res ne. Moram še toliko predelat, uredit doma in pa najbolj v glavi, da bom z veseljem šla v P. Zdaj me je še vedno strah, čeprav sem ga polovico že uspešno odgnala, ga malo še vedno ostaja. Ko me bo zgrabilo, da bo treba it, bo me pa itak totalna panika zagrabila.user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3805
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
3.7.2008 10:33:04   
Blacky30
K in M, lepo praznujte danes!!!user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3806
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
3.7.2008 10:34:22   
Blacky30
Nosečnice: 

user posted image Malab, PDP 07.07.2008
user posted image Blacky30, PDP 17.07.2008
user posted image Frutka, PDP 19.07.2008
user posted image  Maja T., PDP 08.08.2008
user posted image  dojenč, PDP 11.08.2008
user posted image   Renatka, PDP 22.08.2008
user posted image  Saraya, PDP 1.9. ali 31.8.2008
user posted image  *Bubi*, PDP 03.09.2008
user posted image  gold fish, PDP 03.09.2008
user posted image   Dušk@, PDP ??????
user posted image   Zakzak, PDP 10.09.2008
user posted image   B.M., PDP 02.10.2008
user posted image   Tamara85, PDP 07.10.2008
user posted image   lyra, PDP 02.11.2008 user posted image   user posted image
user posted image   mars.2903, PDP januar 2009
user posted image   cati, PDP 10.02.2009
user posted image   rubin., PDP 17.02.2009


Mamice in dojenčki ali dojenčice:

user posted image   Willma, Lili, 22.06.2008
user posted image   Barbaw, Maja, ??????
user posted image  hijenca, Vid, 08.05.2008
user posted image Čmrlika, Taja, 19.04.2008
user posted image Trnuljčica, mali princ, 16.04.2008
user posted image Kekec in Mojca, mali Kekec, 09.04.2008
user posted image Janey, Jaka, 12.02.2008
user posted image Marusah, Lovro, 07.02.2008
user posted image Nana 35, Klemen, 27.12.2007
user posted image Pandica , Zala, 14.10.2007
user posted image Koala, Alex, ??????
user posted image Mehurčica, Eni, 19.10.2007
user posted image Vrtnica, Vana, 28.11.2007



In tiste, ki ki imamo že malo večje nadebudnike:

user posted image  Lataša (Vrtnica) 6 let
user posted image David (Mehurčica), 4 leta
user posted image Frutek (Frutka) 4 leta
user posted image Žan (Willma) 4 leta
user posted image Kekec (K&M), 4 leta
user posted image Nejc (od Blacky), 3,5 leta
user posted image Aneja (Saraya), 3 leta
user posted image Bubi (*Bubi*), 2,5 leta
user posted image  Mala miss (rubin.), 2,5 leta
user posted image Jaka (Barbaw), 2 leti
user posted image   Pikec (gold fish), 8 let

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3807
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
3.7.2008 11:57:18   
*bubi*
Nič, grem jaz zdaj počasi naredit torto za Kekca. Danes praznujemo njegov RD. Prvič. (Čeprav praznuje šele sredi meseca.)


Uh, si pridna. Da se ti ljubi še pečt v tej vročini. Pa še nekdo ima danes RD user posted image



Še to moram napisat:

Konec službe za dobro leto  user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3808
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
3.7.2008 21:33:26   
Janey
čer
pridem nas rešit predden gremo na drugo stranuser posted image
cati user posted image user posted image user posted image user posted image za pregled

k in m pridna si da še tak pečeš z dvema škratoma. men se še cot ne da porihtat kaj šele da bi kaj pekla. ma kaki lidl čist dobre torteuser posted image user posted image user posted image hehe

sem prišla malo pokukat. lubi je šel na fuzbal, jaka že spančka, jaz se pa spravljam v kuhno mal pospravit, pa se mi taaaak ne da. bom kar tu sedelauser posted image user posted image

(odgovor članu cati)
Neposredna povezava do sporočila: 3809
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
3.7.2008 22:24:57   
kekec in mojca
IZVIRNO SPOROČILO: *bubi* Pa še nekdo ima danes RD user posted image


Bubi,  a veš, da se mi ne sanja, kdo bi to lahko bil...  a si to morda ti? user posted image user posted image


Glede peke torte vam raje ne razlagam, kako je šlo, v glavnem, čokolada za po vrhu se ni glih vredu stopila in je bila grudasta, ampak sem porihtala vse skupaj ter malemu naredla torto s cesto in dvema avtomobiloma iz marcipana (valda, da strela mekvin... user posted image user posted image user posted image ). Mi je mali pomagal in ful užival zraven. Potem pa - seveda - pojedel dohtarja. Strelo je pa dediju odstopil. user posted image (Tiste, ki ste gledale risanko Avti, veste, o čem govorim... Ostale pa boste v kratkem. user posted image user posted image user posted image )

Bubi... kaj boš pa zdaj odštevala? user posted image user posted image user posted image

Blacky, ampak a veš, mene je pa danes ponoči zeblo... user posted image user posted image user posted image Sem se šla pokrit z odejo. Ah... to je pa takrat, ko nisi več noseča, la la la... user posted image user posted image user posted image

Kje pa je Saraya danes?

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3810
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
3.7.2008 22:26:33   
kekec in mojca
Glede na to, da se Malab nič ne javlja, bom zdaj kar navijala za Blacky in Frutko. Ker nas naslednji teden ne bo, vama prepovedujem kakršnekoli akcije od nedelje do nedelje, velja? user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3811
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
3.7.2008 23:06:17   
Blacky30
K in M, kar se mene tiče, ni blema. Jaz grem rodit šele 15.7.user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3812
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
3.7.2008 23:29:17   
arabela*
Pozdravljene bejbike.
Malo da vas pozdravim.Ste kar čvekaste.Smo se malo popravle naše mariborčankeuser posted image .
Jaz sem kar za silo.No sicer bolj bogo.Pač,se prebijam s težavo iz dneva v dan.Vročina me ubija.Pa krči na nogah mi ne dajo miru.Šepam že tri dni.Sem ko tisti doktor iz nadaljevanke.user posted image
Aneja je tudi pridna.Lepo rihtama,pa pripravljama skupaj za bodočeuser posted image ,že komaj čaka da bo velika sestra,pa bo lahko dala bratcu al pa sestrici dudo in igrače.Danes je bila celo tri ure zvečer na Lentu,pa je tak vesela.Baje imajo tak fajn trampolin,pa še zastojn jeuser posted image
Nič,babike,lep večer še naprej,grem pospravit stanovanje,pol pa počasi malo počivat.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3813
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.7.2008 8:12:20   
*bubi*
Bubi, a veš, da se mi ne sanja, kdo bi to lahko bil... a si to morda ti?


Ne, moj user posted image . Jaz sem ga imela slab mesec nazaj. user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3814
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.7.2008 8:14:28   
*bubi*
Bubi... kaj boš pa zdaj odštevala?


Sploh ni problema.... najprej še 2 dni do morja user posted image

Potem se za 1 teden odklopim. Potem pa počasi že za user posted image . Saj sem rekla, da nameravam že avgusta rodit. Veš, kak bo to hitro.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3815
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.7.2008 8:19:00   
*bubi*
Mi pa smo bili včeraj zvečer na 3-urnem sprehodu user posted image  Saj nismo neke ful kilometrine nabrali, ampak vseeno je bilo lušno.


Mislim, da smo našli novo zbirno točko user posted image  Tukaj pod Pekrsko gorco, ko so ta balon za fuzbal postavili, so zraven super nova igrala user posted image user posted image user posted image  Vse ograjeno, tako da ni nevarnosti za naše malo večje navihančke. No, uradna otvoritev bo čez kak mesec, ko še zimski vrt in letno teraso končajo in bife odprejo. user posted image

bubi je seveda že sprobal igrala user posted image user posted image user posted image  z dovoljenjem lastnikov user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3816
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.7.2008 8:19:52   
*bubi*
babe, jaz sem danes 1. dan doma, pakirat se mi ne da, za kako kavico pa bi z veseljem našla čas user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3817
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.7.2008 8:46:45   
kekec in mojca
Bubi, jaz pa imam še toooooooooliko opravkov... user posted image Upam, da bom zmogla vse skupaj...

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3818
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.7.2008 9:00:41   
*bubi*
Kaj pa? Pa saj ni treba ne vem kaj pakirat za zraven. Če pa rabiš kako pomoč, pa sporoči.


No, midva sva že zdaj ta teden vsak dan po malem kaj postorila, kakšne nakupe, pa darilo za poroko takoj po morju,....

Sem pa trdno odločena, da tokrat pa res ne bom vlekla zraven 2x preveč cot user posted image
Pa za bubija bomo vzeli res samo tisto, s čimer se igra v vodi. Tistega velikega napihljivega zmaja mu npr. sploh ne bova pokazala, ker ga potem ne mislim vlačit na plažo in nazaj, v sobi pa itak ni placa za njega user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3819
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.7.2008 15:22:34   
Blacky30
Uživajte na morju!!!!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3820
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.7.2008 17:35:25   
kekec in mojca
Bubi, pa daaaaaaaaaaaaaaaaj... sem upala, da boste vi tisti, ki boste imeli polno blazin za napihnit, čolnov, bazenov... zdaj bomo pa mi morali vse to vlačit zraven. user posted image user posted image user posted image user posted image Ne, saj ne...

Nič ni bilo za pakiranje mišljeno, ampak registracija avta in podobne stvari, zaradi katerih smo šele pred slabo uro prišli domov.

Aja... Tinetovi kolki so 1A, tako da smo rešeni širokega povijanja! user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3821
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.7.2008 17:36:58   
kekec in mojca
Če pa rabiš kako pomoč, pa sporoči.


Uuuuuuuuuuuuu, a pomoč ponujaš? No, rabim nekoga, ki bi mi spucal stanovanje... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3822
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.7.2008 18:53:37   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Bubi,nič te ni strah?
Svaka čast,povej recept.user posted image


še meni.....user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3823
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.7.2008 18:58:26   
gold fish
IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Rubin,držim pesti,da se vse vredu obneseuser posted image


Rubin...tudi jaz user posted image user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3824
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
4.7.2008 20:01:06   
*bubi*
Jaz pa sem tako user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Morje smo morali odpovedat, pa tako sem se veselila user posted image user posted image user posted image

Bubi je fasal vodene koze. Pa smo dobri za naslednja 2-3 tedne.


_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu gold fish)
Neposredna povezava do sporočila: 3825
Stran:   <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  151 152 [153] 154 155   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?
Zgodnji znaki nosečnosti: Izcedek
Zanositev povzroči številne spremembe v ženskem telesu in ena od teh je trdnost in položaj materničnega vratu. S spremlj...




IME ZA FANTKA
podica2

NOVO: Katero ime za fantka vam je najlepše?

Lovro (21%)

Svit (14%)

Izak (11%)

Vid (20%)

Enej (30%)

Aidan (4%)


Število vseh glasov: 233

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!