|      
Ops :( Si prepričan/-a, da ne želiš več sodelovati?
Preden potrdiš svojo odločitev, preberi podrobnosti.
Če potrdiš, da želiš odnehati, se ti bo avtomatično naložil poseben piškotek (cookie), s pomočjo katerega bomo ob ponovnem prihodu na našo spletno stran prepoznali tvoj račun in poskrbeli, da boš lahko v času trajanja nagradnega tekmovanja (od 17. 12. do 21. 12. 2018) nemoteno brskal/-a po Ringaraja.net brez prikazovanja ikon naših sponzorjev oziroma brez okenca na desnem delu zaslona.

Obenem boš izgubil/-a vse že osvojene točke in s tem, žal, izgubiš tudi možnost, da osvojiš odlično nagrado. Raje še enkrat premisli, preden klikneš da.

Si še vedno želiš odnehati?
Ringaraja.net uporablja piškotke z namenom zagotavljanja spletne storitve, oglasnih sistemov in funkcionalnosti, ki jih sicer ne bi mogli nuditi.
Z obiskom in uporabo spletnega mesta soglašate s piškotki.   Več o tem
Uporabniki na tej temi: nihče
  Natisni
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Uporabnik
Sporočilo << Starejša tema   Novejša tema >>
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 9:51:01   
*bubi*
Ne, Blacky..... sploh te ne rabi bit strah. user posted image  Saj ni prvič. user posted image  Al pa ravno zato user posted image

Babe, mene pa sploh ni strah poroda. Čisto nič. Jaz si tako zelo želim, da stisnem to štručko k sebi. Sploh zdaj, ko je okoli mene toliko majčkenih bitjec. user posted image  

Priznam pa, da me je strah, da bi bilo z user posted image  kaj narobe. Še eno tako izkušnjo bi pa res težko dala skoz. user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3776
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 9:52:41   
*bubi*
Rubin user posted image  srečno na pregledu!


Jaz se nič ne veselim, kljub oblačnosti napovedujejo 30° user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3777
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 9:58:02   
arabela*
Bubi,nič te ni strah?
Svaka čast,povej recept.user posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3778
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 10:58:45   
Janey
jutro

saraya mene tut nič ni blo strah. pač čim manj sem mislila na to, potem proti koncu sem si pa samo govorila, da bom držala svoje sončece v rokah, ko bo porod za mano in sem cel čas samo na to mislila. koncentrirala sem se na lepe stvari, namesto na grde, med porodom pa isto..pa je blo res endvatriuser posted image

jaz se bi pa najraje kar skoz balkon vrgla. ker huje kot mi je tak ne more bit. včeraj sma se z mojim nekaj spričkala, nakar je zaspal na kavču, prej pa obljubil da danes pa bo on vse pospravil (sma mela namreč obisk z vso večerjo in vsem) in je tak trdno spal, da ko sem ga zbudila se je pogovarjal z mano in nazaj zaspal. revež ne...je celo noč spal ko je ribe lovil, da ne povem raje kaka je bla moja, ker jaka že 3 tedne ne spi. zbuja se na eno uro al pa še manj. naKAr nisem mogla malega nikakor pomirit ko se je prvič zbudil in sem sla mojga hitro zbudit da bi malemu nardil za jest, da ga lahko jaz dalj mirim. pa je rekel ja bom, pa jaz čakam in valda nazaj zaspi. pustim malega da kriči grem sama nardit in valda kadarkoli sem sama, mali spije vse in hoče še....ponavadi, večinona pusti vsaj za cucl not. mali spet kriči grem spet naret...na robu joka...gospod pa spi in se ne gane. sem malega zrihtala in vse kar je bilo za v hladilnik dat pospravla ostalo sem pa pustila in sem ga šla zbudit naj pospravi in se je kao zbudil me butasto gledal, valda mu nič jasno zakaj se meni z uh kadi in grem se zrihtat in rečem lahko noč. malo ležim in nisem nič slišala, pač sem si mislila da jaz nebom tega pospravla pa če do nedelje tu ostane in sem zaspala. pol pa vrata hrrrššš, pa neki šuhi tk tk tk  pa kričanje v šepetanju in to tako da me je zbudilo, itak malega tudi....zdraaavooo(tašča pa tast prišla z morja)...sem mislila da ste še vsi budni(ura je blaa 12 ) nakar se začne spet šepetaje dret nejc nejc nejc nejc in vedno bolj glasno(valda je spet nazaj zaspal), ga zbudi naj gre spat v spalnico, čes mi2 že spima(ne več)....mislim a je to normalno??? nakar ga kliče čez 10 min, valda spet malega gor vrže...jaz tak nisem mogla zaspat, ker mi je srce utripalo 200 na uro od jeze in sprašuje mojega če se je zbudil je šel spat? HALO??? pa kaj ma jutr šolo, po pouk zamudil, 10 let je star al kaj? mislim ej....ne morem met svojga lajfa v tej bajti. pa če bi na tleh spal, kaj jo briga.  v glavnem...sem se mogla malo spucat....je kar lažje..

rubin. javi pol kako si opravila. sej boš videla, vsakič znova boš imela take mešane občutke pred uz, ampak naj prevladajo pozitivni.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3779
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 11:25:38   
Blacky30
Ojej, Janey, vi pa ste imeli pestro noč. Marička, da nimaš miru v svojem stanovanju. Grrr.......

Jaz pa skoraj celo noč nisem spala, kar nekaj na obroke. Smo včeraj spalnico oz. otroško sobo malo spremenili in je bilo vse narobe. Mali ni hotel spati na novi nadstropni postelji, pa je šel potem spat v mojo, nakar sem ga preselila v njegovo malo, na katero še hvala bogu nismo postavili ograjice nazaj. In ker ni več ob steni, je seveda ponoči dvakrat dol padel. user posted image  Saj ni bilo hudega, ker je imel ob strani nastavljen tisti žakl za sedet, poleg tega je najprej noge dal dol in se je potem kar naenkrat znašel in stal ob postelji, pa me čukasto gledal. No, ker je tako zaspal šele bo polnoči, ga seveda zjutraj nisem mogla zbudit in ni šel v vrtec. Tak da ga imam danes doma.

Rubin., fajn zrihtaj danes in poročaj.

Bubi, tvoj strah je odveč, ker bo vse ok. O tem sploh ni debate.user posted image   Mene pa je strah poroda ravno zaradi prvega ja, čeprav priznam, da me je tudi prvič bilo kar fejst strah. Sem že vnaprej slutila, da me ima za kaj biti.user posted image

< Sporočilo je popravil Blacky30 -- 30.6.2008 11:26:38 >

(odgovor članu Janey)
Neposredna povezava do sporočila: 3780
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 12:07:15   
Blacky30
Nosečnice: 

user posted image Malab, PDP 07.07.2008
user posted image Blacky30, PDP 17.07.2008
user posted image Frutka, PDP 19.07.2008
user posted image  Maja T., PDP 08.08.2008
user posted image  dojenč, PDP 11.08.2008
user posted image Renatka, PDP 22.08.2008
user posted image  Saraya, PDP 1.9. ali 31.8.2008
user posted image  *Bubi*, PDP 03.09.2008
user posted image  gold fish, PDP 03.09.2008
user posted image   Dušk@, PDP ??????
user posted image   Zakzak, PDP 10.09.2008
user posted image   B.M., PDP 02.10.2008
user posted image   Tamara85, PDP 07.10.2008
user posted image   lyra, PDP 02.11.2008 user posted image   user posted image
user posted image   mars.2903, PDP januar 2009
user posted image   cati, PDP 11.02.2009
user posted image   rubin., PDP 17.02.2009


Mamice in dojenčki ali dojenčice:

user posted image   Willma, Lili, 22.06.2008
user posted image   Barbaw, Maja, ??????
user posted image  hijenca, Vid, 08.05.2008
user posted image Čmrlika, Taja, 19.04.2008
user posted image Trnuljčica, mali princ, 16.04.2008
user posted image Kekec in Mojca, mali Kekec, 09.04.2008
user posted image Janey, Jaka, 12.02.2008
user posted image Marusah, Lovro, 07.02.2008
user posted image Nana 35, Klemen, 27.12.2007
user posted image Pandica , Zala, 14.10.2007
user posted image Koala, Alex, ??????
user posted image Mehurčica, Eni, 19.10.2007
user posted image Vrtnica, Vana, 28.11.2007



In tiste, ki ki imamo že malo večje nadebudnike:

user posted image  Lataša (Vrtnica) 6 let
user posted image David (Mehurčica), 4 leta
user posted image Frutek (Frutka) 4 leta
user posted image Žan (Willma) 4 leta
user posted image Kekec (K&M), 3,5 let
user posted image Nejc (od Blacky), 3,5 leta
user posted image Aneja (Saraya), 3 leta
user posted image Bubi (*Bubi*), 2,5 leta
user posted image  Mala miss (rubin.), 2,5 leta
user posted image Jaka (Barbaw), 2 leti
user posted image   Pikec (gold fish), 8 let

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3781
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 12:34:02   
frutka_
Enako kot bubi. Sploh me ni strah poroda. Prvič sem bila posračkana zdaj pa ne čutim nobenega strahu. Niti pikice! Samo da bo z otrokom vse OK in da bo dete zdravo. Najbrž je tudi pri meni kriva slaba izkušnja...Vsaki UZ mi je bil muka in živčna vojna.
Rubin vse bo OK, drugače ne more biti! Poročaj ko prideš domov!!!!
Blacky naš mali si tudi želi visoko posteljo. Ima v Ikei eno že nagledanouser posted image . Je pa narejena tako, da je lahko visoka ali nizka. Obrneš jo okrog in spi doli. Upam, da ne bo telovadil preveč okoli. Sicer spi full mirno.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3782
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 12:36:23   
*bubi*
Ojej, Janey user posted image . Saj ne vem, kaj naj rečem.


IZVIRNO SPOROČILO: Saraya

Bubi,nič te ni strah?
Svaka čast,povej recept.user posted image


Kaj pa vem.... jaz vidim samo to, kako bom svojega user posted image  k sebi stisnila. Po pravici povedano me že 1. ni bilo strah poroda. Ne vem, zakaj ne. Pa so mi prožili z nule 2 tedna pred PDP, tako da je bilo bolj na silo vse skupaj.
Lani me tudi ni bilo strah, takrat so itak bila čisto drugačna čustva. Sem pa imela občutek, da ful težje prenašam vse skupaj, ker enostavno nisem imela motivacije.

Zdaj pa jo imam, pa še kakšno user posted image user posted image user posted image  Saj ne rečem, za EA bom šla na razgovor, nisem nasprotnik. Ampak že v naprej pripravljena, da so male možnosti. Da bi kam drugam hodila zaradi tega, pa niti slučajno. Slišim pa, da zadnje tedne kar na veliko ponujajo EA, če je čas pravi (med tednom dopoldan). Tudi takim, ki niso bile na razgovoru.

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3783
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 13:22:54   
Rubin.
Evo mene z uz. Novice niso dobre, videl se je sicer rumenjak, ni pa bilo utripa, tako da imam naslednji uz 7.7. Glede na situacijo, nisem optimist, tako da se za en teden poslavljam od vas in vam javim, kako se bo izteklo. Solze mi kapljajo na tipkovnico, zato je bolje da neham.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3784
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 13:45:18   
*bubi*
Rubin user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3785
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 14:09:18   
cati
Rubin saj bo utrip tudi boš videla da bo.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3786
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 14:30:22   
Blacky30
Rubin., saj bo.......še je zgodaj, pa se mogoče zato ni videlo. Jaz mislim, da bo vse ok. Bodi močna!!!user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3787
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 16:44:36   
Vrtnica79
Rubinuser posted image user posted image user posted image  mislim nate in močno držim pesti, da boš iz naslednjega UZ prišla prišla nasmejana. Drži se!



_____________________________

Kar lahko storiš danes, ne odlašaj na jutri.

(odgovor članu Blacky30)
Neposredna povezava do sporočila: 3788
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 19:56:45   
arabela*
Rubin,držim pesti,da se vse vredu obneseuser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Vrtnica79)
Neposredna povezava do sporočila: 3789
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 20:15:08   
Rubin.
Hvala vam punce, zlate ste, vendar jaz nimam dobrega očutka. Sta bili danes z mano dve na uz-ju, ki sta imeli isti dan ET in se je obema videl srček. Sem se že danes zjokala in bom se še vrejteno parkart do ponedeljka, tako da bom pripravljena na slabo novico.

Hvala bogu da imam čudovitega moža in hčerko, ki mi 100% stojita ob strani in sta mi v veliko uteho. Ne moreš verjet kakšen čut imajo majhni otroci, mala miss me  odkar sem prišla domov ne izpusti iz oči, skoz se stiska k meni, me objema in lubčka in res čuti, da je mami žalostna, čeprav se zadržujem pred njo. Res je moja zlata punčka.

Jaz se bom ta teden odklopila od RR in probala dati na off vse, do ponedeljka. Potem pa vam javim, kako se je stvar razpletla. 
  
Se vidimo v ponedeljek.

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3790
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
30.6.2008 22:21:21   
arabela*
Rubin,drži se.Pa javi se kaj.
Kak ste pa kaj ostale?
Meni je že sila,bi najraje šla kar rodit.Hudo bo še ta dva meseca potrpet.Pa ta vročina in sopara me ubijata.
Danes smo bili na kavici tam pri dvorani Tabor.Na našem mestu.Saj ne vem kak se reče,mi pravimo Bazauser posted image .Pa je bilo neverjetno dost otrok.Še svež pesek so jim v peskovnik nasipali.Aneja je res uživala.
K&M ali katera mi je že zadnjič odgovorila,do katerega leta lahko otrok spi v tisti potovalni postelji??user posted image





_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu Rubin.)
Neposredna povezava do sporočila: 3791
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
1.7.2008 9:30:52   
kekec in mojca
Rubin. Upam, da boš to prebrala, žal mi je, da sem tako pozno vidla tvoje sporočilo. user posted image Tudi sama sem imela pri Kekcu v 7. tednu UZ, pa se ni nič vidlo utripov. Pravzaprav je G celo rekla, da bo kmalu prišlo do M (ploda se sploh ni vidlo, tako da tudi nosečnosti ni mogla potrdit!!!). Potem pa M ni in ni bilo, tako da se je moj sonček obdržal in me danes občasno konkretno jezi. Mogoče si pa manj noseča, kot si mislila, da si... Saj boš videla, tudi pri tebi se bo moja zgodba ponovila!!!

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3792
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
1.7.2008 9:59:39   
Janey
rubim sem ti napisala zs, tudi moja zgodba je enaka kot od k in m. drži se. ne obupaj. verjami v svojo pikico!

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3793
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
1.7.2008 10:08:25   
kekec in mojca
Pa še ostalim:

Saraya, moj Kekec lahko še zdaj spi v tej potovalni postelji... V bistvu je pomembno le to, da mu je dovolj velika. Če jo boš kupovala, ti svetujem tisto, ki ima ob strani zadrgo, potem lahko otrok sam spleže tam skozi.

Janey, ko bi ti vedela, kako te razumem!!! user posted image user posted image user posted image user posted image Enkrat, ko se bova srečali, ti bom razložla mojo zgodbo, tule preko interneta ne bi rada, kaj pa veš, kdaj bo to kdo bral.

Ampak punce... očitno pri meni še deluje nosečniški luknjasti spomin (mater, tri mesce po porodu se več ne spomnim...) jaz sploh ne vem, če sem se bala poroda... bolj kot poroda me je bilo strah tega, da bi me prerezali in šivali. Vem samo to, da sem si - za razliko od prvič - neizmerno želela, da že enkrat rodim, da imam otročka pri sebi, da bo z njim vse ok in da se tiste bolečine že enkrat končajo.

Moram vam povedat, da je moj mož postal STROKOVNJAK!!!! user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Ful sem vesela, da je zdaj to za nami, da imamo mir vsi skupaj, ker je bilo že prav zoprno se nonstop umikat iz stanovanja, da bo imel mir in se bo lahko učil... in seveda, da ima zdaj večje možnosti za drugo službo (čeprav so, žal, te možnosti še vedno malenkost nad nulo...)...

Včeraj je šel ati v LJ z avtom, mi trije pa z vlakom... Joj, to je bila kolobocija!!! Saj veste, koliko časa mine, preden zrihtaš oba otroka... pridemo na avtobusno, zamudimo avtobus za dobri dve minuti. Je moral bit točen, to požrem. Pa še naslednji avtobus je bil  planiran čez 20 minut, tako da bi odhoda vlaka imeli še 15 minut... Ja, seveda, če avtobus ne bi imel 15 minutne zamude!!! Seveda smo vlak zamudili za pet minut, kaj pa drugega! Je moral it točno iz postaje... user posted image

Zato smo šli na euro city, ki pa je - kot zakleto - imel 25 minutno zamudo. user posted image user posted image user posted image Si znate predstavljat, kako je to zgledalo: dva mala otroka, en se sredi železniške postaje spomni, da je lačen in da tisto malo mleka, ki sem ga uspela načrpat v stekleničko, ni dovolj (valda, da sem ga morala podojit, ker je preveč jokal), veliki otrok, ki je skakal po celem peronu, vlaka, ki ga ni in ni, peron poln ljudi... user posted image In ko je vlak končno prispel user posted image user posted image user posted image , ugotovim, da imam prevelik voziček za to, da bi se lahko z njim sprehajala po kupejih... user posted image (Blacky, sorry, prej tega nisem vedela!).  Ampak jaz ne bi bila jaz, če se ne bi znašla, sem snela eno kolo dol, pa voziček vozla po treh kolesih... pol pa je šlo. Našli smo kupe, kjer je bil samo en gospod... Hvala bogu, dokaj razumevajoč, sploh, ko se je moj mali spet spomnil, da je lačen in da se hoče obuuuuuuuupno dojit... Ma, si znate predstavljat, kako je to nerodno - itak imam rahle predsodke proti MOJEMU dojenju v javnosti (za druge me to sploh ne moti!), čeprav če je nuja, tudi to opravim, samo da je otroček zadovoljen.

In Kekec... on je ob vsem neizmerno užival. Gledal je skozi okno, tulil, mahal z rokicami, potem pa zaspal in spal skoraj vso pot do LJubljane... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3794
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
1.7.2008 10:16:41   
Blacky30
Vauuu, K in M, svaka ti čast, da si se podala v tako pustolovščino. A to nalašč, da niste hoteli iti z avtom?? Jaz, odkrito povedano, sem prevelik šajser, da bi se v kaj takega spustila sama. Res, bravo!!!!user posted image user posted image user posted image

Lyra se še ni oglasila, da bi povedala, kaj je z njenim kužkom, sem pa par dni nazaj prebrala, da ji je nenadoma umrl oče. Lyra, še tukaj iskreno sožalje.user posted image

Saraya, ne govori o vročini, mene že ful ubija. Kar teče dol z mene, čeprav prej nisem nikoli poznala švicanja. Poleg tega imam noge kot slonček, zatečene, da je joj.user posted image

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3795
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
1.7.2008 10:25:31   
*bubi*
K&M ali katera mi je že zadnjič odgovorila,do katerega leta lahko otrok spi v tisti potovalni postelji??


Postelja je dimenzij 60x120, tako kot kinderpet. Do recimo štirih let bi moralo it user posted image  Čeprav si ne predstavljam bubija not user posted image



Res ste imeli pravo pustolovščino, Mojca user posted image user posted image user posted image  Ki se je še tako lepo končala user posted image

_____________________________

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Pa smo kompletni... No, odvisno, kaj je komplet :)

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3796
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
1.7.2008 13:56:41   
arabela*
K&M,svaka ti čast.ampak pravijo,kar se mora ni težkouser posted image
Ja to posteljo bi rada naša Aneja imela za nekaj časauser posted image

_____________________________

Kdor zmore sanjati, najde vizijo. Kdor najde vizijo, poišče pot. Kdor najde pot, doseže cilj.

(odgovor članu *bubi*)
Neposredna povezava do sporočila: 3797
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
1.7.2008 15:34:10   
kekec in mojca
No, saj se ni glih moralo... želela sem pač Kekcu uresničit vožnjo z vlakom in se je zdaj pokazala priložnost...

Lyra, iskreno sožalje!user posted image

(odgovor članu arabela*)
Neposredna povezava do sporočila: 3798
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
1.7.2008 15:53:57   
lyra*
hei štajerke moje!
 
Jaz sem ravno prišla iz trgovine,sem si mogla it nekaj črnega kupituser posted image  Tukaj se mi bo čisto zmešalo! Vsi samo hodijo gor in dol,noben nič ne reče....in sem prav vesela,da lahko pridem na RR se malo razvedrit!
 
Moj kuža se kr držiuser posted image  Ima zlomljeno tačko in ima malo odrgnin. Ima težave z hojo ampak se že potrudi. Zdaj ima nove finte,da,ko me ni doma gre na postelji(nevem sicer kak) in,ko pridem skoči dol in misli,da nevem,da je bil goruser posted image  Pa nonstop bi rad na mojem trebuhu ležal kot,da posluša user posted image  user posted image
 
rubin. upam,da bo vse vreduuser posted image user posted image
 
janey mi boš naslednjič dala pravo telefonsko!user posted image Pa pridem in poklepetamo!
 
Lepo se imejte,jaz grem počivat

_____________________________

Za vsakim dežjem posije sonce!! :)

(odgovor članu kekec in mojca)
Neposredna povezava do sporočila: 3799
   RE: Kaj pa Mariborske nosečke?
1.7.2008 16:28:08   
cati
lira moje sožalje.Drži se puncauser posted image

(odgovor članu lyra*)
Neposredna povezava do sporočila: 3800
Stran:   <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Stran: <<   < Prejšnja stran  150 151 [152] 153 154   Naslednja stran >   >>
Pojdi na:





23-letnica ima 10 otrok, želi jih še 100
Mama, ki ima že 10 otrok, jih želi imeti še 100, da bi izpolnila svoje sanje, da bi imela "največjo družino na svetu"....
Koliko se lahko zredim med nosečnostjo?
Telesna teža med nosečnostjo ne narašča enkomerno. Koliko kilogramov je ravno prav, koliko preveč in koliko premalo?




NOSEČNOST
пеперутка16

Kateri del nosečnosti vam je bil najbolj všeč oz. najlažji?

1. tromesečje. (25%)

2. tromesečje. (62%)

3. tromesečje. (12%)


Število vseh glasov: 8

Hvala za glasove. Glasoval/a si že za vse aktualne ankete. Lahko pa ustvariš svojo anketo!